Benieuwd wat de rol van Kraaijkamp Jr verder gaat zijn.quote:
quote:Op zondag 11 februari 2024 12:13 schreef GereDathan het volgende:
Die patholoog is al jaren verliefd op Wolfs, met zijn “ik dacht aan een iets andere room”
Niks? Was een regulier karakter voor 1 aflevering.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 12:31 schreef Piebe het volgende:
[..]
Benieuwd wat de rol van Kraaijkamp Jr verder gaat zijn.
De serie kennende denk ik van wel, de verhaallijn rond Maus lijkt redelijk afgerond. Ook Marion is aan het eind aan het geraken.quote:En de inbreng van die seriemoordende vriend van Maurice zal ook niet beperkt blijven tot een paar gesprekjes in de gevangenis vermoed ik.
Denk het toch ook. Ik had in mijn hoofd dat er iets in de seizoenomschrijving stond over een iemand met criminele contacten. Maar die persoon heet anders.quote:Op zondag 18 februari 2024 17:32 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Niks? Was een regulier karakter voor 1 aflevering.
Zo'n Hannibal Lector-achtig karakter (Heel intelligent en beleeft, maar ondertussen zo gevaarlijk als wat zal toch wel iets gaan proberen, qua ontsnapping. Of hij praat Eva zo'n schuldgevoel aan dat ze het niet meer ziet zitten...quote:De serie kennende denk ik van wel, de verhaallijn rond Maus lijkt redelijk afgerond. Ook Marion is aan het eind aan het geraken.
Of weer naar de drugs gaat grijpen. Zeker na het 'eindbeeld' afgelopen aflevering.quote:Op zondag 18 februari 2024 19:34 schreef Piebe het volgende:
Zo'n Hannibal Lector-achtig karakter (Heel intelligent en beleeft, maar ondertussen zo gevaarlijk als wat zal toch wel iets gaan proberen, qua ontsnapping. Of hij praat Eva zo'n schuldgevoel aan dat ze het niet meer ziet zitten...
Ik denk dat ze “in de fout” gaat en iets met die kant van de familie gaat doen..quote:Op zondag 18 februari 2024 19:36 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Of weer naar de drugs gaat grijpen. Zeker na het 'eindbeeld' afgelopen aflevering.
Die openingsscene kwam uit Psycho. Klassieke scene.quote:Op maandag 26 februari 2024 10:20 schreef GereDathan het volgende:
Die verhaallijn van Eva zal nog wel even lopen, met wat geluk tot halverwege het volgende seizoen.
De rol van Nico is mij echt compleet onduidelijk, voelt echt aan als "we moeten iets met een genderneutraal persoon in de serie verwerken, doe dit maar". Draagt echt op geen enkel vlak bij.
Verder een prima aflevering, begin was 1 op 1 uit een film gehaald (zij mijn partner, ik heb geen idee). De technische stuk van Larry klopte wel aardig (voor mij al IT'er altijd fijn) en vond het een leuke invalshoek. Romeo/Marion ook eindelijk weer een beetje een echte zaak, al miste ik wel een beetje een afronding met bewijs.
Had wel het gevoel alsof er net teveel in de aflevering gestopt werd, af en toe zeer abrupte overschakelingen tussen Eva/Wolfs - Romeo/Marion. Net of er net te weinig tijd was. Is niet specifiek iets voor Oda als regisseuse (ze heeft er al meerdere geregisseerd en dat is verder niet heel speciaal).
De rol van Nico is mij echt compleet onduidelijk, voelt echt aan als "we moeten iets met een genderneutraal persoon in de serie verwerken, doe dit maar". Draagt echt op geen enkel vlak bij.quote:Op maandag 26 februari 2024 10:20 schreef GereDathan het volgende:
Die verhaallijn van Eva zal nog wel even lopen, met wat geluk tot halverwege het volgende seizoen.
De rol van Nico is mij echt compleet onduidelijk, voelt echt aan als "we moeten iets met een genderneutraal persoon in de serie verwerken, doe dit maar". Draagt echt op geen enkel vlak bij.
Verder een prima aflevering, begin was 1 op 1 uit een film gehaald (zei mijn partner, ik heb geen idee). Het technische stuk van Larry klopte wel aardig (voor mij al IT'er altijd fijn) en vond het een leuke invalshoek. Romeo/Marion ook eindelijk weer een beetje een echte zaak, al miste ik wel een beetje een afronding met bewijs.
Had wel het gevoel alsof er net teveel in de aflevering gestopt werd, af en toe zeer abrupte overschakelingen tussen Eva/Wolfs - Romeo/Marion. Net of er net te weinig tijd was. Is niet specifiek iets voor Oda als regisseuse (ze heeft er al meerdere geregisseerd en dat is verder niet heel speciaal).
Die gaat waarschijnlijk slachtoffer worden van een wraakactie van dat nichtje van Eva, aan d'r boze blik te zien bij de cliffhanger van deze aflevering...quote:Op vrijdag 15 maart 2024 21:31 schreef King_Merc het volgende:
De rol van Nico is mij echt compleet onduidelijk
Ik ben nog aan het terugkijken. Zojuist 2 afleveringen gezien. Nu alleen nog die van gisteren terugkijken.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 09:59 schreef Piebe het volgende:
Iemand nog gekeken de afgelopen 2 weken.
#Kick
Daar dacht ik ook meteen aan bij het zien van Tjong. Daar past heel goed een E achterquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |