Ik heb er wel is wat over gepost maar andere volgens mij ook. Maar gisteren bij Op1 zei Van Ranst ook dat de incubatie tijd van omicron veel korter is dan bij andere varianten. Daarom dat je in 1 keer een grote explosieve groei krijgt.quote:Op donderdag 6 januari 2022 10:47 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik weet niet meer wie het hier postte, was het @:ipa84 misschien?
https://www.nbcnews.com/h(...)hat-to-know-rcna9469
[..]
Denk dat Nederland het niet veel beter doet..?quote:
De oorzaak ligt bij ons bij de deltapiek in december, wat geen probleem was geweest zonder omikron, we probeerden juist te voorkomen om een lockdown te krijgen door de grens op te zoeken van wat de ziekenhuizen aankonden. Daardoor zaten we in een positie waarbij we geen risico meer konden nemen om te kijken hoe Omikron zou gaan uitpakken, die ruimte was er niet.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Wij zijn anders het enige land in zo'n enorme trieste lockdown dus kennelijk speelt beleid een grotere rol dan jij schetst in deze post.
Ik zou hem zo graag een liedje van Vieze Jack zien doen in de miniplaybackshowquote:
nu het hier al een tijdje redelijk laag is kan je er wel van uitgaan dat ze geen nieuwe patiënten daarheen hebben gestuurdquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:44 schreef _serial_ het volgende:
[..]
We weten natuurlijk niet of daar wisselingen geweest zijn.
Zo om en nabij inderdaad. VS heeft echter een veel lagere vaccinatiegraad dus in die zin zouden wij het dan zelfs slechter doen?quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:47 schreef Momo het volgende:
[..]
1/400 x 17 miljoen = 42.500, dat is ook onze oversterfte volgens mij .
Bedankt hè, nu zie ik Irma voor me als één van de danseressen van vieze Jackquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik zou hem zo graag een liedje van Vieze Jack zien doen in de miniplaybackshow
een wijs man zei ooit, je gaat het pas zien als je het door hebtquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Ben er heilig van overtuigd dat als Baudet er niet was geweest zulke figuren wel een ander platform hadden gevonden. En dan hadden we daar op lopen kankeren. Onvrede is een gevolg, geen oorzaak.
Deltavariant en piek waren bepaald niet uniek voor Nederland, als je zo ongeveer het enige land in de wereld bent dat momenteel zulke strenge maatregelen kent doe je ergens iets behoorlijk verkeerd.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:47 schreef zalkc het volgende:
[..]
De oorzaak ligt bij ons bij de deltapiek in december, wat geen probleem was geweest zonder omikron, we probeerden juist te voorkomen om een lockdown te krijgen door de grens op te zoeken van wat de ziekenhuizen aankonden. Daardoor zaten we in een positie waarbij we geen risico meer konden nemen om te kijken hoe Omikron zou gaan uitpakken, die ruimte was er niet.
Als de ziekenhuizen niet vol hadden gelegen, of er was geen Omikron gekomen dan hadden we waarschijnlijk alleen de avondsluiting hoeven hebben. Maar we hadden beide situaties.
Wat ik me wel afvraag is hoe groot het aantal is wat direct aan covid is overleden en niet waarbij covid het laatste zetje was.quote:
VS heeft ook een vrij beroerde bevolkingsregistratie, zeker in de wat meer 'rural' staten. Denk dat daar nog een flinke hoeveelheid oversterfte overheen gaat komen.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:48 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zo om en nabij inderdaad. VS heeft echter een veel lagere vaccinatiegraad dus in die zin zouden wij het dan zelfs slechter doen?
Er was anders geen land dat ik ken dat op code donkergrijs zat toen Omikron bekend werd.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Deltavariant en piek waren bepaald niet uniek voor Nederland, als je zo ongeveer het enige land in de wereld bent dat momenteel zulke strenge maatregelen kent doe je ergens iets behoorlijk verkeerd.
Gok dat dat her en der ook wel voor wat onvrede zorgt.
Ik geef de credits aan @Lenny_Leonard die me hier een keer op weesquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:49 schreef chratnox het volgende:
[..]
Bedankt hè, nu zie ik Irma voor me als één van de danseressen van vieze Jack
Duim in de lucht, 5% tot 10%, de rest vol in de risicogroepen.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:50 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat ik me wel afvraag is hoe groot het aantal is wat direct aan covid is overleden en niet waarbij covid het laatste zetje was.
Dan krijg je echt hele andere cijfers, maar wel de eerlijke.
Oprecht wel benieuwd wat dit gaat doen met pensioenfondsen enzo op de langere termijnquote:
Komt dat door het virus of dat we er zo'n bende van hebben gemaakt qua gezondheidszorg? Daarbij valt Omikron reuze mee, dus sowieso disproportioneel om alles maar weer dicht te gooien. Alsof het niks is.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:51 schreef zalkc het volgende:
[..]
Er was anders geen land dat ik ken dat op code donkergrijs zat toen Omikron bekend werd.
Die pakken ze ons af!quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:53 schreef Molo het volgende:
[..]
Oprecht wel benieuwd wat dit gaat doen met pensioenfondsen enzo op de langere termijn😅
Jaquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Komt dat door het virus of dat we er zo'n bende van hebben gemaakt qua gezondheidszorg?
Toch vind het nog steeds niet echt duidelijk.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:52 schreef chratnox het volgende:
[..]
Duim in de lucht, 5% tot 10%, de rest vol in de risicogroepen.
Dat is ook direct het probleem. Die risicogroep is bijzonder groot.
Caesar had 23 messteken, maar geen een was dodelijk op zichzelf, dus is hij niet vermoordquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:50 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat ik me wel afvraag is hoe groot het aantal is wat direct aan covid is overleden en niet waarbij covid het laatste zetje was.
Dan krijg je echt hele andere cijfers, maar wel de eerlijke.
Hij laat bij elke bewering die hij onderschrijft of debunkt cijfers en conclusies van wetenschappelijke onderzoeken zien. Dus de facts checken de factcheckerquote:
Ik ben astmatisch en val formeel in de risicogroep. Mijn vroegere vriendin had taaislijmziekte (cystic fibrosis), daardoor ken ik nog een aantal mensen die dat hebben, die vallen formeel dan weer niet onder een risicogroep.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:54 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Toch vind het nog steeds niet echt duidelijk.
Astma bv valt onder respiratory disease wat vaak hoog risico is maar kan net zo goed 90% copd zijn bv.
Dus als ik iemand neerschiet, diegene in een coma raakt en op het randje door covid erover wordt geduwd dan is corona de doodsoorzaak?quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:55 schreef zalkc het volgende:
[..]
Caesar had 23 messteken, maar geen een was dodelijk op zichzelf, dus is hij niet vermoord
Het laatste zetje is de doodsoorzaak, maar het is wel goed om covid als onderliggend lijden ook te differentiëren
Vergeet ook niet dat in sommige staten het dieet wat mensen eten ook niet echt gezond is. In sommige staten wordt je bijna geboren met obesitas. Dan heb je ook nog heel wat mensen die met kwalen rond lopen die best te behandelijken zijn maar ze hebben daar simpel weg het geld niet voor omdat ziektekosten daar extreem hoog zijn. Aan het begin van de pandemie zeiden veel Amerikaanse gezondheidsexperts al dat het 1 grote cluster fuck zou worden in de VS.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:50 schreef chratnox het volgende:
[..]
VS heeft ook een vrij beroerde bevolkingsregistratie, zeker in de wat meer 'rural' staten. Denk dat daar nog een flinke hoeveelheid oversterfte overheen gaat komen.
Mooie suske en wiske.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:56 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Hij laat bij elke bewering die hij onderschrijft of debunkt cijfers en conclusies van wetenschappelijke onderzoeken zien. Dus de facts checken de factchecker
Doe daar nog een extra shock aantal bovenop. ik ga eerder voor de 35quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:57 schreef nattermann het volgende:
>30k vandaag.
Alles per direct open, zonder uitzonderingen.
Neemt dat de eigen verantwoordelijkheid weg? Maatregelen worden ook maar matig nageleefd op dit moment, met als grootste oorzaak de mensen die er wel klaar mee zijn. Wat dat betreft is het welhaast de wil van het volk te noemen dat die piek is ontstaanquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Komt dat door het virus of dat we er zo'n bende van hebben gemaakt qua gezondheidszorg?
Dat is kennis van nu, en eigenlijk nog niet helemaal zeker zelfs. Met de kennis van toen was dat een gevaarlijke gok die je neemt ten koste van je burgers.quote:Daarbij valt Omikron reuze mee, dus sowieso disproportioneel om alles maar weer dicht te gooien. Alsof het niks is.
Niet onwaarschijnlijk inderdaad.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Doe daar nog een extra shock aantal bovenop. ik ga eerder voor de 35
Ja inderdaad! Dat bedoel ik dus na 2 jaar vind ik dit niet heel inzichtelijk raar genoeg.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:57 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik ben astmatisch en val formeel in de risicogroep. Mijn vroegere vriendin had taaislijmziekte (cystic fibrosis), daardoor ken ik nog een aantal mensen die dat hebben, die vallen formeel dan weer niet onder een risicogroep.
Die groep heeft gemiddeld genomen 4x per jaar 3 weken antibiotica om infecties in de longen tegen te gaan en is 6 weken uit de running als ze een verkoudheid hebben, dus dat vond ik een bijzondere keuze.
Dat maakt het voor mij dan weer lastig begrijpen hoe die risicogroepen precies opgebouwd zijn.
Dat zou juist pleiten voor alles onder de noemer covid gooien, want daar zitten meer (en betere) vergoedingen op door de staten en federale overheid. Maar eens, ik heb een tijd in Texas gewoond, gemiddelde gewicht was daar niet onder de 120 kilo. Dan vaak ook nog bij kerels van 1.60m enzo, dus helemaal leukquote:Op donderdag 6 januari 2022 14:58 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Vergeet ook niet dat in sommige staten het dieet wat mensen eten ook niet echt gezond is. In sommige staten wordt je bijna geboren met obesitas. Dan heb je ook nog heel wat mensen die met kwalen rond lopen die best te behandelijken zijn maar ze hebben daar simpel weg het geld niet voor omdat ziektekosten daar extreem hoog zijn. Aan het begin van de pandemie zeiden veel Amerikaanse gezondheidsexperts al dat het 1 grote cluster fuck zou worden in de VS.
Lees de reacties eens onder het filmpjequote:Op donderdag 6 januari 2022 14:56 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Hij laat bij elke bewering die hij onderschrijft of debunkt cijfers en conclusies van wetenschappelijke onderzoeken zien. Dus de facts checken de factchecker
Als hij het zonder corona had overleefd dan is dat toch het geval?quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:57 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dus als ik iemand neerschiet, diegene in een coma raakt en op het randje door covid erover wordt geduwd dan is corona de doodsoorzaak?
Covid is zo een beetje de Pippo Inzaghi van de sterftecijfers.
Ok dan stel dat hij alsnog bezwijkt aan zijn verwondingen maar heeft er ook nog corona bovenop gehad als extra schop na.quote:Op donderdag 6 januari 2022 15:01 schreef zalkc het volgende:
[..]
Als hij het zonder corona had overleefd dan is dat toch het geval?
En een lockdown gaat niet ten koste van je burgers? We zijn gewoon het lachertje van Europa of zelfs de wereld op dit moment.quote:Op donderdag 6 januari 2022 14:59 schreef zalkc het volgende:
[..]
Neemt dat de eigen verantwoordelijkheid weg? Maatregelen worden ook maar matig nageleefd op dit moment, met als grootste oorzaak de mensen die er wel klaar mee zijn. Wat dat betreft is het welhaast de wil van het volk te noemen dat die piek is ontstaan
Of denk je dat een extra ziekenhuis minder besmettingen zou opleveren?
[..]
Dat is kennis van nu, en eigenlijk nog niet helemaal zeker zelfs. Met de kennis van toen was dat een gevaarlijke gok die je neemt ten koste van je burgers.
Denk dat er maar weinig covid doden zijn die anders ook naar het ziekenhuis hadden gemoeten rond diezelfde tijd en daar gestorven waren.quote:Op donderdag 6 januari 2022 15:02 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ok dan stel dat hij alsnog bezwijkt aan zijn verwondingen maar heeft er ook nog corona bovenop gehad als extra schop na.
Is het dan nog een coronadode?
Ja en nee. Er kunnen meerdere overlijdensredenen op een akte opgenomen worden. Zo kan er bijvoorbeeld genoemd worden dat je kanker, diabetes type 2 en nierfalen hebt, maar wordt de (acute) doodsoorzaak bijvoorbeeld genoemd als dubbele longontsteking ten gevolge van Covid-19.quote:Op donderdag 6 januari 2022 15:02 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ok dan stel dat hij alsnog bezwijkt aan zijn verwondingen maar heeft er ook nog corona bovenop gehad als extra schop na.
Is het dan nog een coronadode?
Doodsoorzaak: gekissebisquote:Op donderdag 6 januari 2022 15:03 schreef mazaru het volgende:
Ik denk dat dit soort gekissebis een van de oorzaken van de oversterfte is. Ze mogen het geen covid noemen want er is onderliggend lijden geweest en ze mogen het geen onderliggend lijden noemen omdat covid het laatste zetje gaf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |