Begrijpelijk, maar als oud al besmet is voor jong dan heb je de pijpen sowieso al aan het dansen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:28 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Daar gaat het denk ik niet om, als je in een gezin van 4 woont en de vader loopt het op werk op dan gaat het ook naar de rest wel over.
Het gaat er denk ik meer om dat de trap van oud naar jong niet ernstig is. Een tiener die besmet is geraakt door zijn opa of oma is niet zo ernstig als dat dat andersom zou gebeuren.
Zuid-Afrika.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:29 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Welk land is alles open? En hoe zit het daar met boosters en vaccinatie, en hoe weet jij dat zo zeker als mensen met meer verstand van zaken dan jij en ik dat niet eens durven te zeggen.
Elke week 2,5 miljard uitgeven aan een lockdown maar weigeren dat geld uit te geven om de zorg op te schalen, dat is pas dom.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:28 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Aldus onze huisviroloog, -antropoloog en -econometrist
Je QR-code is gewoon een code. Die code is op een bepaalde datum aangemaakt met informatie van een datum.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:05 schreef Gunner het volgende:
[..]
Vandaar de vraag eigenlijk. Ik heb geen idee hoe die controle werkt eigenlijk. Nu staat er in het document dat deze een jaar geldig is na aanmaken. in een app is het misschien mogelijk om die geldigheid in te korten, maar dat technische gedeelte is niet mijn expertise.
Welke lockdown?quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:07 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Mooie spin. 'NL voorloper van Europa', terwijl wij het enige land zijn met een lockdown. Data willen verzamelen over boosteren en daarvoor je hele land gijzelen.
Hou op man. Dit is precies de reden waarom witte jassen niet een land mogen besturen, ze zien iedereen als een groot expiriment en hebben geen enkel oog voor de maatschappelijke, sociale en economische schade.
Waanzin. Wegwezen. En snel.
Werkelijk op het criminele af.
Zou het echt zo’n vaart lopen? Kerst en o&n is ook gewoon in grote kring gevierd, mensen gaan massaal over de grens winkelen, etc. Gaat die lockdown in NL echt iets uitmaken? En dan moet je je ook maar weer afvragen wat je collega heeft uitgespookt waar je nu weer naast zitquote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:20 schreef devlinmr het volgende:
[..]
En dat baseer jij op????
Reken je dan ook even mee dat men dus mensen die nu gered worden op de IC dan ook zullen sterven, sterker nog, dat mensen die nu op de verpleegafdeling liggen zouden kunnen sterven omdat er geen plek is?
Daarnaast de enorme maatschappelijke onrust van mensen die plotseling zien dat er voor hun geliefden geen plek is? Ik vermoed dat de grootst antivaxxers in Nederland de grootst stennis gaan schoppen als het zover zou komen.
En dan heb ik het nog niet over de mensen die om andere redenen zorg nodig zouden hebben en dat niet kunnen krijgen
Miljoenen mensen komen per jaar in het ziekenhuis. Weet ik hoeveel miljoenen bij de huisarts. Wat denk jij dat het met de maatschappij doet als dat op zijn gat ligt.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:29 schreef Pistolero het volgende:
[..]
En zo komen we weer uit bij het klassieke standpunt: Er is meer dan de zorg. Als je het in perspectief zou zetten dan steekt het leed dat er afgelopen 2 jaar heeft plaatsgevonden in de zorg schril af bij het leed wat in de rest van de maatschappij heeft plaatsgevonden. Alleen de zorg is zo lekker zichtbaar in de media en we worden dagelijkse doodgegooid met cijfertjes erover.
Jij bent echt Mr lockdown he, dat is echt je favoriete riedeltje. Stel je niet zo aan, je kunt even niet naar de winkel, maar je redt wel het leven van een obese bejaarde, dat is je taak in het leven.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:31 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Je QR-code is gewoon een code. Die code is op een bepaalde datum aangemaakt met informatie van een datum.
Dat kan een systeem gewoon lezen en dus goedkeuren of afkeuren.
[..]
Welke lockdown?
Een paar winkels die niet open mogen? Aansteller.
Of wil je even kijken naar alle landen waar vaccinaties verplicht zijn in EU? 2G landen.
Volgens alle wappie schaapjes is dat 100x erger.
Nee....quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:17 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het virus nu weelderig laten rondgaan en uitrazen levert echt heel veel minder doden en schade op dan maanden aan lockdowns en maatregelen zouden doen.
Waarom zouden ze het niet doen? Zoiets heet gezond verstand en je brein gebruiken.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:26 schreef zoost het volgende:
[..]
En al die muzikanten doen het ook gewoon. Dit is precies wat er mis is in de huidige crisis. Gewoon meedoen, zonder nadenken. *Kijkt streng rond hier*
Nietszeggende onzin.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef Mondkapje het volgende:
We accepteren ook dat mensen doodgaan aan de griep, Omikron is maar een fractie erger, misschien veel besmettelijker maar je zult op een gegeven moment moeten accepteren dat er mensen doodgaan aan corona.
Dat vind ik ook wat te makkelijk, dat er in eerste instantie een crisis reactie was waarvoor alle moest wijken vond ik niet zo raar maar dat je niet eindeloos je samenleving ondergeschikt kan maken aan een virus lijkt me ook duidelijk.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:29 schreef Pistolero het volgende:
[..]
En zo komen we weer uit bij het klassieke standpunt: Er is meer dan de zorg. Als je het in perspectief zou zetten dan steekt het leed dat er afgelopen 2 jaar heeft plaatsgevonden in de zorg schril af bij het leed wat in de rest van de maatschappij heeft plaatsgevonden. Alleen de zorg is zo lekker zichtbaar in de media en we worden dagelijkse doodgegooid met cijfertjes erover.
Een mondkapje met een gat erin opdoen is gezond verstand?quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Waarom zouden ze het niet doen? Zoiets heet gezond verstand en je brein gebruiken.
Gezond verstand en je brein gebruiken door een mondkapje te dragen met een gat erin bij je mond???quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef bianconeri het volgende:
Waarom zouden ze het niet doen? Zoiets heet gezond verstand en je brein gebruiken.
Zoals ik al eens zei heb ik een lockdown gezeten dat je niet op straat mocht komen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef popje het volgende:
[..]
Jij bent echt Mr lockdown he, dat is echt je favoriete riedeltje. Stel je niet zo aan, je kunt even niet naar de winkel, maar je redt wel het leven van een obese bejaarde, dat is je taak in het leven.
Griep is al iets wat wij heel goed kennen en kunnen behandelen. Covid niet.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef Mondkapje het volgende:
We accepteren ook dat mensen doodgaan aan de griep, Omikron is maar een fractie erger, misschien veel besmettelijker maar je zult op een gegeven moment moeten accepteren dat er mensen doodgaan aan een coronavariant. Je kunt een land niet voor eeuwig lamleggen.
Hé nog een internet-econometrist!quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:30 schreef popje het volgende:
[..]
Elke week 2,5 miljard uitgeven aan een lockdown maar weigeren dat geld uit te geven om de zorg op te schalen, dat is pas dom.
Denken dat al die lockdowns geen schade in verminderde kwaliteit van leven en uiteindelijk ook een minder lange levensverwachting opleveren, is dom. Maar we hebben wel een jaar erbij voor een dikke obese 60+-er gerealiseerd!
quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Een mondkapje met een gat erin opdoen is gezond verstand?
Gaat vooral om de rest he, de instrumenten met mond bespelen moeten daar wat van zeggen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Gezond verstand en je brein gebruiken door een mondkapje te dragen met een gat erin bij je mond???!!!
Ik twijfel niet aan het feit dat er besmettingen worden vastgesteld bij het skien, maar de wijze waarop er steeds van die artikeltjes worden geplaatst over wie nu weer schuldig zijn aan besmettingen of hoe de feestdag-piek daags na nieuwjaar wordt uitgemeten.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 09:08 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat jij niet tegen de waarheid kunt wil niet zeggen dat het AD aan het ophitsen is...
quote:Humans have infected wild deer with Covid-19 in a handful of states, and there’s evidence that the coronavirus has been spreading among deer, according to recent studies that outline findings that could complicate the path out of the pandemic.
Scientists swabbed the nostrils of white-tailed deer in Ohio and found evidence that humans had spread the coronavirus to deer at least six times, according to a study published last month in Nature.
About one-third of the deer sampled had active or recent infections, the study says. Similar research in Iowa of tissue from roadkill and hunted deer found widespread evidence of the virus.
Alle herten afschieten!!quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:40 schreef Viltje het volgende:
https://www.nbcnews.com/s(...)arch-shows-rcna10181
In ander corona-nieuws: is deze hier al voorbij gekomen?
[..]
Aan die gast te zien die niet speelt kun je wel je mond en neus onder 1 deel van het lapje krijgen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:27 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Zit een gat in die kapjes heh zodat ze alsnog hun instrument kunnen bespelen.
Binnenkort schuiven ze in andere topics aan in een poging hun mening bij het grotere publiek door te drukken.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
FOK!-OMT valt uit elkaar zie ik. Steeds meer tegenstrijdige meningen
quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:44 schreef Mondkapje het volgende:
Minder dieren op een kluitje in Nederland zou een eerste stap kunnen zijn om het gevaar op gevaarlijke virussen in te dammen.
Daar heb je vrij weinig aan als ze in heel Azië om de paar meter gigantische wet markets hebben met de meest exotische dieren.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:44 schreef Mondkapje het volgende:
Minder dieren op een kluitje in Nederland zou een eerste stap kunnen zijn om het gevaar op gevaarlijke virussen in te dammen.
Tuurlijk, het past perfect in het narratief. En men kan toch gewoon meelwormen eten??quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:44 schreef Mondkapje het volgende:
Minder dieren op een kluitje in Nederland zou een eerste stap kunnen zijn om het gevaar op gevaarlijke virussen in te dammen.
Als dat het beleid is moet men dat gewoon volgen. We gaan niet ineens zelf bepalen wat wel en niet logisch is, daar hebben we de regering en het omt voor.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:42 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Aan die gast te zien die niet speelt kun je wel je mond en neus onder 1 deel van het lapje krijgen.
Kapjes buiten is sowieso alBovendien de aerosolen die worden verspreid door zo'n instrument zullen ook niet mals zijn.
s kijken... 2,5 miljard (geen idee of dat uberhaupt klopt) uitgeven voor een beperkte tijd om er voor te zorgen dat de economie blijft draaien en je dus sneller kan herstellen vs structureel geld storten om bedden te kopen waar je niks mee kan omdat er geen mensen zijn om naast die bedden te staan.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:30 schreef popje het volgende:
[..]
Elke week 2,5 miljard uitgeven aan een lockdown maar weigeren dat geld uit te geven om de zorg op te schalen, dat is pas dom.
Denken dat al die lockdowns geen schade in verminderde kwaliteit van leven en uiteindelijk ook een minder lange levensverwachting opleveren, is dom. Maar we hebben wel een jaar erbij voor een dikke obese 60+-er gerealiseerd!
Men kan wel eens minder vlees gaan eten. Het is doorgeschoten hoeveel vlees we momenteel eten in een week.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:46 schreef ludovico het volgende:
[..]
Tuurlijk, het past perfect in het narratief. En men kan toch gewoon meelwormen eten??
Ja maar ik heb recht op elke dag biefstuk hoor....quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:48 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Men kan wel eens minder vlees gaan eten. Het is doorgeschoten hoeveel vlees we momenteel eten in een week.
Dat is een hele andere discussie en hoort niet in COR.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:48 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Men kan wel eens minder vlees gaan eten. Het is doorgeschoten hoeveel vlees we momenteel eten in een week.
Sporten voor 18+ is levensgevaarlijk. Corona ligt in de bosjes te wachten om zulke sportievelingen te bespringen!quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:49 schreef HulkHeld het volgende:
Kan iemand mij even uitleggen waarom het sporten tot 18 jaar met grote waarschijnlijkheid wordt opengesteld, maar de boosterprik niet wordt gegeven aan mensen onder de 18 jaar.
Ik kan echt werkelijk niet begrijpen wat daar nu weer de gedachte van is.
Gooi die sport voor iedereen open, dat stimuleert de gezondheid.
Lekker blijven micromanagen en polderen toch. Sport helemaal open durven ze ongetwijfeld niet aan, dus dan krijg je zo'n halbakken geste waarvan niemand echt de logica kan uitleggen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:49 schreef HulkHeld het volgende:
Kan iemand mij even uitleggen waarom het sporten tot 18 jaar met grote waarschijnlijkheid wordt opengesteld, maar de boosterprik niet wordt gegeven aan mensen onder de 18 jaar.
Ik kan echt werkelijk niet begrijpen wat daar nu weer de gedachte van is.
Gooi die sport voor iedereen open, dat stimuleert de gezondheid.
Over het algemeen zijn de mensen die normaal sporten niet degenen die het grootste risico lopen. Met het opengooien van de sporten ga je dus niet plotseling degenen waarvan je eigenlijk wil dat ze gaan sporten tot beweging aanzetten.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:49 schreef HulkHeld het volgende:
Kan iemand mij even uitleggen waarom het sporten tot 18 jaar met grote waarschijnlijkheid wordt opengesteld, maar de boosterprik niet wordt gegeven aan mensen onder de 18 jaar.
Ik kan echt werkelijk niet begrijpen wat daar nu weer de gedachte van is.
Gooi die sport voor iedereen open, dat stimuleert de gezondheid.
Oh dat staat los van elkaar. Die booster voor 12-18 en wellicht jonger komt er ook gewoon.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:49 schreef HulkHeld het volgende:
Kan iemand mij even uitleggen waarom het sporten tot 18 jaar met grote waarschijnlijkheid wordt opengesteld, maar de boosterprik niet wordt gegeven aan mensen onder de 18 jaar.
Ik kan echt werkelijk niet begrijpen wat daar nu weer de gedachte van is.
Gooi die sport voor iedereen open, dat stimuleert de gezondheid.
Als het werkelijk zou zijn wat je zegt, dan is dat nog tegenstrijdiger..quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:51 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Over het algemeen zijn de mensen die normaal sporten niet degenen die het grootste risico lopen. Met het opengooien van de sporten ga je dus niet plotseling degenen waarvan je eigenlijk wil dat ze gaan sporten tot beweging aanzetten.
Eens. En het ergste vind ik misschien nog wel dat de skieers wordt verweten een maas gevonden te hebben om toch op reis te kunnen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:40 schreef GemMagic het volgende:
Het is een carousel, straks zijn de thuisfeest studenten, dan schoolgaande kinderen, dan de niet-thuiswerkers, dan vakantiegangers, dan het winkelpubliek en daarna sporters weer aan de beurt voor de maandelijkse roast.
Lekker doorgaan met die bangmakerijquote:De twee zouden volgens de Franse krant Le Monde op 15 december zijn opgenomen met een ernstige coronabesmetting. De familie wil dat niet bevestigen, maar volgens een bron waren de tweelingbroers niet gevaccineerd.
Nee hoor, ging om het feit waarom we tegenwoordig steeds vaker te maken hebben met virussen. We consumeren als wereld steeds meer vlees waardoor we dus ook steeds meer en vaker dieren op een kluitje houden. Waardoor het risico op dit soort gekke virussen ook steeds groter wordt.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat is een hele andere discussie en hoort niet in COR.
Die twee waren in de 70? Geen wonder dat er een kans is dat ze eraan overlijden.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:52 schreef leolinedance het volgende:
Zes dagen na broer Grichka overlijdt ook Igor Bogdanoff aan corona
https://www.telegraaf.nl/(...)bogdanoff-aan-corona
[..]
Lekker doorgaan met die bangmakerij
Dat valt ook wel mee. Is al 40 jaar ongeveer hetzelfde (80kg / jaar). Er zijn echter wel veel meer mensen nuquote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:48 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Men kan wel eens minder vlees gaan eten. Het is doorgeschoten hoeveel vlees we momenteel eten in een week.
wel grappig dat die gasten blijkbaar bang voor een prikje waren terwijl ze er daar wel tig van gekregen hebbenquote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:52 schreef leolinedance het volgende:
Zes dagen na broer Grichka overlijdt ook Igor Bogdanoff aan corona
https://www.telegraaf.nl/(...)bogdanoff-aan-corona
[..]
Lekker doorgaan met die bangmakerij
Ja het is hoogst tijd dat de staat meer bevoegdheden krijgt over het volk.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:48 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Men kan wel eens minder vlees gaan eten. Het is doorgeschoten hoeveel vlees we momenteel eten in een week.
Ergens wel hoor. De veehouderij en hoe wij met dieren omgaan zou een belangrijke covid levensles moeten zijn over hoe toekomstige pandemieën voorkomen kunnen worden.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat is een hele andere discussie en hoort niet in COR.
quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:53 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Nee hoor, ging om het feit waarom we tegenwoordig steeds vaker te maken hebben met virussen. We consumeren als wereld steeds meer vlees waardoor we dus ook steeds meer en vaker dieren op een kluitje houden. Waardoor het risico op dit soort gekke virussen ook steeds groter wordt.
FOK!-users zijn echt experts op alle gebieden merk ik weer. Waarom roept men hier steeds lukraak dingen waarvan ze echt geen verstand van hebben.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ben je nu ook al dieren-epidemioloog?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |