Begrijpelijk, maar als oud al besmet is voor jong dan heb je de pijpen sowieso al aan het dansen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:28 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Daar gaat het denk ik niet om, als je in een gezin van 4 woont en de vader loopt het op werk op dan gaat het ook naar de rest wel over.
Het gaat er denk ik meer om dat de trap van oud naar jong niet ernstig is. Een tiener die besmet is geraakt door zijn opa of oma is niet zo ernstig als dat dat andersom zou gebeuren.
Zuid-Afrika.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:29 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Welk land is alles open? En hoe zit het daar met boosters en vaccinatie, en hoe weet jij dat zo zeker als mensen met meer verstand van zaken dan jij en ik dat niet eens durven te zeggen.
Elke week 2,5 miljard uitgeven aan een lockdown maar weigeren dat geld uit te geven om de zorg op te schalen, dat is pas dom.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:28 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Aldus onze huisviroloog, -antropoloog en -econometrist
Je QR-code is gewoon een code. Die code is op een bepaalde datum aangemaakt met informatie van een datum.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:05 schreef Gunner het volgende:
[..]
Vandaar de vraag eigenlijk. Ik heb geen idee hoe die controle werkt eigenlijk. Nu staat er in het document dat deze een jaar geldig is na aanmaken. in een app is het misschien mogelijk om die geldigheid in te korten, maar dat technische gedeelte is niet mijn expertise.
Welke lockdown?quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:07 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Mooie spin. 'NL voorloper van Europa', terwijl wij het enige land zijn met een lockdown. Data willen verzamelen over boosteren en daarvoor je hele land gijzelen.
Hou op man. Dit is precies de reden waarom witte jassen niet een land mogen besturen, ze zien iedereen als een groot expiriment en hebben geen enkel oog voor de maatschappelijke, sociale en economische schade.
Waanzin. Wegwezen. En snel.
Werkelijk op het criminele af.
Zou het echt zo’n vaart lopen? Kerst en o&n is ook gewoon in grote kring gevierd, mensen gaan massaal over de grens winkelen, etc. Gaat die lockdown in NL echt iets uitmaken? En dan moet je je ook maar weer afvragen wat je collega heeft uitgespookt waar je nu weer naast zitquote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:20 schreef devlinmr het volgende:
[..]
En dat baseer jij op????
Reken je dan ook even mee dat men dus mensen die nu gered worden op de IC dan ook zullen sterven, sterker nog, dat mensen die nu op de verpleegafdeling liggen zouden kunnen sterven omdat er geen plek is?
Daarnaast de enorme maatschappelijke onrust van mensen die plotseling zien dat er voor hun geliefden geen plek is? Ik vermoed dat de grootst antivaxxers in Nederland de grootst stennis gaan schoppen als het zover zou komen.
En dan heb ik het nog niet over de mensen die om andere redenen zorg nodig zouden hebben en dat niet kunnen krijgen
Miljoenen mensen komen per jaar in het ziekenhuis. Weet ik hoeveel miljoenen bij de huisarts. Wat denk jij dat het met de maatschappij doet als dat op zijn gat ligt.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:29 schreef Pistolero het volgende:
[..]
En zo komen we weer uit bij het klassieke standpunt: Er is meer dan de zorg. Als je het in perspectief zou zetten dan steekt het leed dat er afgelopen 2 jaar heeft plaatsgevonden in de zorg schril af bij het leed wat in de rest van de maatschappij heeft plaatsgevonden. Alleen de zorg is zo lekker zichtbaar in de media en we worden dagelijkse doodgegooid met cijfertjes erover.
Jij bent echt Mr lockdown he, dat is echt je favoriete riedeltje. Stel je niet zo aan, je kunt even niet naar de winkel, maar je redt wel het leven van een obese bejaarde, dat is je taak in het leven.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:31 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Je QR-code is gewoon een code. Die code is op een bepaalde datum aangemaakt met informatie van een datum.
Dat kan een systeem gewoon lezen en dus goedkeuren of afkeuren.
[..]
Welke lockdown?
Een paar winkels die niet open mogen? Aansteller.
Of wil je even kijken naar alle landen waar vaccinaties verplicht zijn in EU? 2G landen.
Volgens alle wappie schaapjes is dat 100x erger.
Nee....quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:17 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het virus nu weelderig laten rondgaan en uitrazen levert echt heel veel minder doden en schade op dan maanden aan lockdowns en maatregelen zouden doen.
Waarom zouden ze het niet doen? Zoiets heet gezond verstand en je brein gebruiken.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:26 schreef zoost het volgende:
[..]
En al die muzikanten doen het ook gewoon. Dit is precies wat er mis is in de huidige crisis. Gewoon meedoen, zonder nadenken. *Kijkt streng rond hier*
Nietszeggende onzin.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef Mondkapje het volgende:
We accepteren ook dat mensen doodgaan aan de griep, Omikron is maar een fractie erger, misschien veel besmettelijker maar je zult op een gegeven moment moeten accepteren dat er mensen doodgaan aan corona.
Dat vind ik ook wat te makkelijk, dat er in eerste instantie een crisis reactie was waarvoor alle moest wijken vond ik niet zo raar maar dat je niet eindeloos je samenleving ondergeschikt kan maken aan een virus lijkt me ook duidelijk.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:29 schreef Pistolero het volgende:
[..]
En zo komen we weer uit bij het klassieke standpunt: Er is meer dan de zorg. Als je het in perspectief zou zetten dan steekt het leed dat er afgelopen 2 jaar heeft plaatsgevonden in de zorg schril af bij het leed wat in de rest van de maatschappij heeft plaatsgevonden. Alleen de zorg is zo lekker zichtbaar in de media en we worden dagelijkse doodgegooid met cijfertjes erover.
Een mondkapje met een gat erin opdoen is gezond verstand?quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Waarom zouden ze het niet doen? Zoiets heet gezond verstand en je brein gebruiken.
Gezond verstand en je brein gebruiken door een mondkapje te dragen met een gat erin bij je mond???quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef bianconeri het volgende:
Waarom zouden ze het niet doen? Zoiets heet gezond verstand en je brein gebruiken.
Zoals ik al eens zei heb ik een lockdown gezeten dat je niet op straat mocht komen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef popje het volgende:
[..]
Jij bent echt Mr lockdown he, dat is echt je favoriete riedeltje. Stel je niet zo aan, je kunt even niet naar de winkel, maar je redt wel het leven van een obese bejaarde, dat is je taak in het leven.
Griep is al iets wat wij heel goed kennen en kunnen behandelen. Covid niet.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:33 schreef Mondkapje het volgende:
We accepteren ook dat mensen doodgaan aan de griep, Omikron is maar een fractie erger, misschien veel besmettelijker maar je zult op een gegeven moment moeten accepteren dat er mensen doodgaan aan een coronavariant. Je kunt een land niet voor eeuwig lamleggen.
Hé nog een internet-econometrist!quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:30 schreef popje het volgende:
[..]
Elke week 2,5 miljard uitgeven aan een lockdown maar weigeren dat geld uit te geven om de zorg op te schalen, dat is pas dom.
Denken dat al die lockdowns geen schade in verminderde kwaliteit van leven en uiteindelijk ook een minder lange levensverwachting opleveren, is dom. Maar we hebben wel een jaar erbij voor een dikke obese 60+-er gerealiseerd!
quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Een mondkapje met een gat erin opdoen is gezond verstand?
Gaat vooral om de rest he, de instrumenten met mond bespelen moeten daar wat van zeggen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Gezond verstand en je brein gebruiken door een mondkapje te dragen met een gat erin bij je mond???!!!
Ik twijfel niet aan het feit dat er besmettingen worden vastgesteld bij het skien, maar de wijze waarop er steeds van die artikeltjes worden geplaatst over wie nu weer schuldig zijn aan besmettingen of hoe de feestdag-piek daags na nieuwjaar wordt uitgemeten.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 09:08 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat jij niet tegen de waarheid kunt wil niet zeggen dat het AD aan het ophitsen is...
quote:Humans have infected wild deer with Covid-19 in a handful of states, and there’s evidence that the coronavirus has been spreading among deer, according to recent studies that outline findings that could complicate the path out of the pandemic.
Scientists swabbed the nostrils of white-tailed deer in Ohio and found evidence that humans had spread the coronavirus to deer at least six times, according to a study published last month in Nature.
About one-third of the deer sampled had active or recent infections, the study says. Similar research in Iowa of tissue from roadkill and hunted deer found widespread evidence of the virus.
Alle herten afschieten!!quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:40 schreef Viltje het volgende:
https://www.nbcnews.com/s(...)arch-shows-rcna10181
In ander corona-nieuws: is deze hier al voorbij gekomen?
[..]
Aan die gast te zien die niet speelt kun je wel je mond en neus onder 1 deel van het lapje krijgen.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:27 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Zit een gat in die kapjes heh zodat ze alsnog hun instrument kunnen bespelen.
Binnenkort schuiven ze in andere topics aan in een poging hun mening bij het grotere publiek door te drukken.quote:Op dinsdag 4 januari 2022 10:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
FOK!-OMT valt uit elkaar zie ik. Steeds meer tegenstrijdige meningen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |