Gelukkig duurde het maar anderhalf uurquote:Op maandag 3 januari 2022 08:31 schreef Caland het volgende:
Hoe is/was je meeting om 8 uur in de ochtend op maandag @:tagliano
Al besproken. Had zelfs nog een mooi Mc-gifje gemaaktquote:Op maandag 3 januari 2022 11:17 schreef Momo het volgende:
Ik kreeg dit filmpje als suggestie op YouTube
Jij hebt het ingepland hequote:Op maandag 3 januari 2022 14:14 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Gelukkig duurde het maar anderhalf uur
Ik heb wel een taart bezorgd gekregen!
UK time 21:00 dus daarom.quote:Op maandag 3 januari 2022 15:33 schreef Federer-fan het volgende:
Waarom begint die finale pas om 22.00 u?
Ja, begrijp ik, maar waarom zo laat? Waarom niet gewoon om 18.30 u. ofzo? Zeker omdat het vijfenzestig legs kunnen worden.quote:
Begint om 21.00 hoorquote:Op maandag 3 januari 2022 15:33 schreef Federer-fan het volgende:
Waarom begint die finale pas om 22.00 u?
Jah, maar ik bedoel dan is het hier 22.00 u. En ik moet morgen gewoon werken meneer. Misschien ga ik nog wel bellen naar Elly Pally.quote:
Monday January 3 (2000 GMT)quote:Op maandag 3 januari 2022 15:38 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Jah, maar ik bedoel dan is het hier 22.00 u. En ik moet morgen gewoon werken meneer. Misschien ga ik nog wel bellen naar Elly Pally.
Sorry, ik zie het nu. Had op de site mastercaller gekeken en ik was in de veronderstelling dat dat een Engelse site was. Maar zie nu dat het een .nl-domeinnaam is.quote:Op maandag 3 januari 2022 15:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Monday January 3 (2000 GMT)
Final
Michael Smith v Peter Wright
Dat dit kan in DRT.quote:Op maandag 3 januari 2022 15:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jammer van FAKE NEWS die hier wordt gepost
IJskoud bad
Van mij?quote:Op maandag 3 januari 2022 15:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jammer van FAKE NEWS die hier wordt gepost
[...]
Mastercaller is de site van sjakquote:Op maandag 3 januari 2022 15:41 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Sorry, ik zie het nu. Had op de site mastercaller gekeken en ik was in de veronderstelling dat dat een Engelse site was. Maar zie nu dat het een .nl-domeinnaam is.
Nou dat lijkt me een beetje onzin.quote:Op maandag 3 januari 2022 15:56 schreef Nober het volgende:
[..]
Benieuwd of 'King of the Palace' Beaton de PL mag spelen.
Als hij had verloren van Sherrock dan had zij de PL mogen spelen. Waarschijnlijk komt ze nog steeds in aanmerking.quote:Op maandag 3 januari 2022 15:58 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou dat lijkt me een beetje onzin.
Aannames gebaseerd op lucht.quote:Op maandag 3 januari 2022 16:00 schreef Nober het volgende:
[..]
Als hij had verloren van Sherrock dan had zij de PL mogen spelen. Waarschijnlijk komt ze nog steeds in aanmerking.
Vanavond de bekendmaking? UI bet?quote:
+20 minuten voorbeschouwing en reclames.quote:Op maandag 3 januari 2022 16:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zeker. Het begint om 20.00 GMT Engelse tijd en dus 21.00 Nederlandse tijd.
Jah, maar ik had men excuses al aangeboden.quote:Op maandag 3 januari 2022 16:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zeker. Het begint om 20.00 GMT Engelse tijd en dus 21.00 Nederlandse tijd.
Op de winnaar van de Masters na zal het veld vanavond wel bekend gemaakt worden denk ik ja. Maar ik denk niet dat het reëel is om Sherrock in de PL te zetten.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |