FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #202 - Wat zou je doen als ik vals zong
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:36
waOauAd.gif


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker)

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2021.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst!

Om te weten over editie 2021:
o Tom en Manon is de nieuwe rage van de Top2000
Niemand weet wie het zijn maar toch hebben we het erover.
o 'Bankzitters', een of ander groepje mislukte YouTubers met een hele enge fanbase, zijn dit jaar met een of ander vaag nummer in de lijst gestemd, en hebben zoals gezegd de meest psychopathische fans die er bestaan. Mijden als de pest, dus.
o Op 30 december wordt er altijd te veel kutmuziek gedraaid.
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:36
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:35 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
3e evolutie van de band ofzo
Heb het wel eens gelezen denk ik, maar weer niet onthouden.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:36
Would you throw tomatoes at me?
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:36
Oh dat was het einde van het topic alweer
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:36
Ik was me nog aan het opwinden over de DJ
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:36
Wel een van de betere liedjes van de heer Cover.
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:36
Ik zou zeggen dat het een klootzak is @TT
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:36
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:34 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Die heb ik nog nooit gehad. Meer richting XTC qua effect?
Euh ligt aan hoeveel je neemt. Laaggedoseerd wel iets, met wat vervormingen, maar ik had iets meer, dan hele hoop mooie visuals, time issues etc. Erg interessant.
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 15:36
We Built This City is een heerlijk nummer, #sorrynotsorry :(
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 15:36
Leuk supergroepje bij elkaar : Visconti, Page, Winwood plus Bell en Hightower als backing vocals
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:36
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Fred_B het volgende:
Ik zou zeggen dat het een klootzak is @:TT
De post die je kon verwachten _O_
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wel een van de betere liedjes van de heer Cover.
Dit staat gewoon terecht zo hoog.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wel een van de betere liedjes van de heer Cover.
You Are So Beautiful blijft toch wel mn favo. Zo lief en dan die noot op t eind die ie net niet haalt
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Fred_B het volgende:
Ik zou zeggen dat het een klootzak is @:TT
Zou je janken, zou je vloeken?
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
We Built This City is een heerlijk nummer, #sorrynotsorry :(
Is het ook :Y
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
Leugens.... fokkers hebben geen vrienden....
Zijn allemaal
Zolderkamer autisten :(
Whiskers2009donderdag 30 december 2021 @ 15:37
*O* *O* *O*
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef essnhills het volgende:
Oh dat was het einde van het topic alweer
Tempo zit erin.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
DO YOU NEED ANYBOOOODYYY
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Isorden het volgende:

[..]
De post die je kon verwachten _O_
Ik kon hem niet laten liggen. :P
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:37 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Tempo zit erin.
Lekker toch 8-)
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:37
I don't know
but it sure feels like mine *O*
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:37 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Tempo zit erin.
Voorwaarts
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:37 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Ik kon hem niet laten liggen. :P
Het is gewoon uitlokking
Koen66donderdag 30 december 2021 @ 15:38
en weer eens niet merken dat een topic dicht is
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:38
*O* *O* *O* *O*
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:38
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:37 schreef Isorden het volgende:

[..]
Voorwaarts
Posts weghalen kunnen wij simpele users dan ook niet
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:38
Goeie playback zoomers.
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:38
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:37 schreef essnhills het volgende:

[..]
Zou je janken, zou je vloeken?
Ik zou van woede KOKEN, kortom serieuze Joe Cockerrellen :(
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:38
Ik vind van dit plaatje eigenlijk alleen het eerste couplet mooi.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:38
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:37 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Dit staat gewoon terecht zo hoog.
Ik zal de knuppel ook maar even in het hoenderhok gooien: Beter dan het origineel
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:38
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Euh ligt aan hoeveel je neemt. Laaggedoseerd wel iets, met wat vervormingen, maar ik had iets meer, dan hele hoop mooie visuals, time issues etc. Erg interessant.
Ah nice. Met LSD had ik iets teveel visuals. fluoriscerende stift op mn arm waar een heel dorp uit groeide was nog wel grappig en de panter die uit t schilderij kwam ook, maar op een gegeven moment gingen mn gedachten zo snel dat ik niet de tijd had ze uit te denken. Was echt flits flits flits flits totdat ik er kneiter misselijk van werd. Iets te grote dosis denk ik. Eerste keer had ik een vrij lage dosis dus wilde net wat meer. Nou dat heb ik geweten
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:38
Toch is die KUFFER van de Kevers beter, ondanks het matige drumwerk.
AgeElldonderdag 30 december 2021 @ 15:38
Wonder Years jeugdsentiment
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:37 schreef Isorden het volgende:

[..]
Voorwaarts
Over de zeeën, VOORWAARTS! NEHALENNIAAAAAAAA headbang02.gif
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
Hier gaat iets mis
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:38 schreef Dagoduck het volgende:
Goeie playback zoomers.
Dat wordt over een paar jaar een uitdrukking


OK Zoomer :{w
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:39
Woooooaaaaaah

En dan zo'n gilles de la tourette-reactie van Joe
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:38 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Ik zou van woede KOKEN, kortom serieuze Joe Cockerrellen :(
Straks als mijn nieuwe keuken helemaal klaar is.. dan kan ik serieus kokkerellen *O*
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:39
Tsja LSD, ik heb er wel prima ervaringen mee maar ik heb al tijden besloten geen drugs meer te doen dusja.
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:39
Beste van Cocker by far _O_
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:39 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Over de zeeën, VOORWAARTS! NEHALENNIAAAAAAAA [ afbeelding ]
Heidevolk _O_
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:38 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ah nice. Met LSD had ik iets teveel visuals. fluoriscerende stift op mn arm waar een heel dorp uit groeide was nog wel grappig en de panter die uit t schilderij kwam ook, maar op een gegeven moment gingen mn gedachten zo snel dat ik niet de tijd had ze uit te denken. Was echt flits flits flits flits totdat ik er kneiter misselijk van werd. Iets te grote dosis denk ik. Eerste keer had ik een vrij lage dosis dus wilde net wat meer. Nou dat heb ik geweten
2CB is wel ook belangrijk dat je niet probeert te controleren. Dat deed ik eerst, maar dat was geen succes.
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:38 schreef Isorden het volgende:
Toch is die KUFFER van de Kevers beter, ondanks het matige drumwerk.
Die hadden ook geen BJ Wilson hè
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:39
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:39 schreef essnhills het volgende:

[..]
Straks als mijn nieuwe keuken helemaal klaar is.. dan kan ik serieus kokkerellen *O*
Nooit meer naar de snackbar *O*
Koen66donderdag 30 december 2021 @ 15:40
ik ben met drugs nooit verder gekomen dan een paar ervaringen op Jamaica
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:40
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:39 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Nooit meer naar de snackbar *O*
Nou sla je door
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:40
Laatst nog een jointje gerookt, in een kroeg, na coronasluitingstijd, op minder dan 1,5 meter afstand van anderen.

:+
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:40
Paskal, ach
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:40
't is stillll aan de overkant
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:40
j7ezGbR.png
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:40
quote:
88s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:40 schreef Koen66 het volgende:
ik ben met drugs nooit verder gekomen dan een paar ervaringen op Jamaica
He said "I like it, I want it
I'll take it off your hands
And you'll be sorry you crossed me
You'd better understand that you're alone
A long way from home
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:40
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:36 schreef Fred_B het volgende:
Ik zou zeggen dat het een klootzak is @:TT
Al snel toepasselijk.
AgeElldonderdag 30 december 2021 @ 15:41
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:39 schreef Isorden het volgende:

[..]
Hier gaat iets mis
Ik doe wat fout op.mijm mobiel.
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:41
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:39 schreef Isorden het volgende:

[..]
Heidevolk _O_
Volgend jaar in de lijst.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:41
robstendersdraaitzostil.mp4
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:41
Pascal was er vorig jaar ook al live bij
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
He said "I like it, I want it
I'll take it off your hands
And you'll be sorry you crossed me
You'd better understand that you're alone
A long way from home
10cc genot _O_
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:41
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:41
Ja next.
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:41
Ik had hem nog niet verwacht, maar daar is Pascal.
Pino112donderdag 30 december 2021 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:41 schreef AgeEll het volgende:

[..]
Ik doe wat fout op.mijm mobiel.
Goed typen, bijvoorbeeld.
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 15:41
holiday in spain :r :r :r :r :r :r :r :r

waarom kan ik die helemaal meezingen
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
He said "I like it, I want it
I'll take it off your hands
And you'll be sorry you crossed me
You'd better understand that you're alone
A long way from home
die is al geweest toch
Koen66donderdag 30 december 2021 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
He said "I like it, I want it
I'll take it off your hands
And you'll be sorry you crossed me
You'd better understand that you're alone
A long way from home
_O_
was inderdaad een vage dreadlock holiday destijds
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:41 schreef Solotovski het volgende:
holiday in spain :r :r :r :r :r :r :r :r

waarom kan ik die helemaal meezingen
Kapot gedraaid op de radio
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:41
Dreadlock holiday
Stoorzendertdonderdag 30 december 2021 @ 15:41
Oké, moet dit?
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:41
Je baseren op je Facebook-tijdlijn _O-
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:41
PaskalGod
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:41 schreef Solotovski het volgende:
holiday in spain :r :r :r :r :r :r :r :r

waarom kan ik die helemaal meezingen
ER ZIJN VLIEGTUIGSTOELEN
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:42
Daar is ie weer om de tijd te vullen *O*
MUZ / De poëtische pretenties van Bløf
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
Je baseren op je Facebook-tijdlijn _O-
DAT HEP OP FEESBOEK GESTAAN.
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:42
Jammer dat Counting Crows voor Blaf geleend heeft.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:42
Volgens mij verliezen ze juist noteringen _O-
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:42 schreef essnhills het volgende:

[..]
ER ZIJN VLIEGTUIGSTOELEN
MILJOENEN BIJ BEDOELINGEN EN BOVENDIEN ZIJN ER LIMOUSINES
Stoorzendertdonderdag 30 december 2021 @ 15:42
Toch nog wat Corona gezever vandaag :O
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:42
Maar de mooiste was gisteravond laat
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:42
Zo Stil vind ik wel een verrassende
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
Je baseren op je Facebook-tijdlijn _O-
Als je de juist kanalen volgt is daar niks mis mee
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:43
Oh dat vreselijke Holiday in sPain
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:43
Twee Nederlandstalige plaatjes achter elkaar nu.

Eerst gigantische bagger. :{

Daarna misschien wel de beste ooit. O+
Rellende_Rotscholierdonderdag 30 december 2021 @ 15:43
Er is nog wel wat.

Namelijk, kutmuziek.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:43
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:42 schreef Isorden het volgende:

[..]
MILJOENEN BIJ BEDOELINGEN EN BOVENDIEN ZIJN ER LIMOUSINES
EN ER ZIJN LEUGENS OVER STERREN DIE WE TOCH NOOIT ZIEN MISSCHIEN
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:43 schreef essnhills het volgende:

[..]
EN ER ZIJN LEUGENS OVER STERREN DIE WE TOCH NOOIT ZIEN MISSCHIEN
MISCHIEN.... NEEM IK SPANJE ALS BESLUIT LAAT MN SCHEPEN ACHTER.
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:43 schreef Fred_B het volgende:
Twee Nederlandstalige plaatjes achter elkaar nu.

Eerst gigantische bagger. :{

Daarna misschien wel de beste ooit. O+
Deze man weet
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:43 schreef Fred_B het volgende:
Twee Nederlandstalige plaatjes achter elkaar nu.

Eerst gigantische bagger. :{

Daarna misschien wel de beste ooit. O+
Ik heb al zin in Verdronken Vlinder (want dat is de beste ooit na Scheef en die staat niet in de Top 2000)
Pilesdonderdag 30 december 2021 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh dat vreselijke Holiday in sPain
Ja, daar heb ik ook niet zoveel mee (als Blof-fan) -O-
Koen66donderdag 30 december 2021 @ 15:43
denk niet dat Paskal meeleest op Fok :P
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:41 schreef Solotovski het volgende:
holiday in spain :r :r :r :r :r :r :r :r

waarom kan ik die helemaal meezingen
Omdat je te laat de radio uitzette
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:43
Hier had gewoon een mooi lied gedraaid kunnen worden
ChevyCapricedonderdag 30 december 2021 @ 15:43
PaskalGOD
AgeElldonderdag 30 december 2021 @ 15:43
quote:
10s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:41 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Goed typen, bijvoorbeeld.
So I point one back at 'em, but not the index or pinkie

Or the ring or the thumb, it's the one you put up
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:44
Er zijn vliegtuigstoelen miljoenen bij bedoeling en bovendien zijn er limousines
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:44
ER ZIJN VLIEGTUIGSTOELEN. MILJOENEN BIJBEDOELINGEN EN BOVENDIEN ZIJN ER LIMOUSINES!!!! _O- _O- _O-
1iA5qh.jpg
Ferdodonderdag 30 december 2021 @ 15:44
Karaoke?
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:44
Vraag uit mn pubquiz van t diner met vrienden gisteren. Wat is geen Blof-zin?

A. De grond verandert nooit: een koude steen die ligt te glimmen in de zon. Hij is al oud maar nog steeds wel mooi.
B. Ik voel het gebeuren. Vanavond is jouw tong de rode loper naar de première van mijn geluk.
C. Er zijn vliegtuigstoelen, miljoenen bijbedoelingen en bovendien. Zijn er limousines, en er zijn leugens over sterren die we toch nooit zien.
D. De allermooiste straathoek ruikt naar koffie en naar bier, ik rook een sigaret en dan nog een stuk of vier.
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 15:44
Rijmelarij van lik me vessie
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:44
MISSCHIEN NEEM IK SPANJE ALS BESLUIT. EN LAAT IK MIJN SCHEPEN ACHTER !!!!! _O- _O- _O-
0WbuLS.jpg
noodgangdonderdag 30 december 2021 @ 15:44
blabla
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:44
GA ER STIEKEM TUSSENUIT
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:44
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vraag uit mn pubquiz van t diner met vrienden gisteren. Wat is geen Blof-zin?

A. De grond verandert nooit: een koude steen die ligt te glimmen in de zon. Hij is al oud maar nog steeds wel mooi.
B. Ik voel het gebeuren. Vanavond is jouw tong de rode loper naar de première van mijn geluk.
C. Er zijn vliegtuigstoelen, miljoenen bijbedoelingen en bovendien. Zijn er limousines, en er zijn leugens over sterren die we toch nooit zien.
D. De allermooiste straathoek ruikt naar koffie en naar bier, ik rook een sigaret en dan nog een stuk of vier.
A
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 15:44
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:43 schreef Zorro het volgende:
Hier had gewoon een mooi lied gedraaid kunnen worden
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:44
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vraag uit mn pubquiz van t diner met vrienden gisteren. Wat is geen Blof-zin?

A. De grond verandert nooit: een koude steen die ligt te glimmen in de zon. Hij is al oud maar nog steeds wel mooi.
B. Ik voel het gebeuren. Vanavond is jouw tong de rode loper naar de première van mijn geluk.
C. Er zijn vliegtuigstoelen, miljoenen bijbedoelingen en bovendien. Zijn er limousines, en er zijn leugens over sterren die we toch nooit zien.
D. De allermooiste straathoek ruikt naar koffie en naar bier, ik rook een sigaret en dan nog een stuk of vier.
A?
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:44
Dit had niet gehoeven
Koen66donderdag 30 december 2021 @ 15:44
hij roept het altijd wel maar doen ho maar
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vraag uit mn pubquiz van t diner met vrienden gisteren. Wat is geen Blof-zin?

A. De grond verandert nooit: een koude steen die ligt te glimmen in de zon. Hij is al oud maar nog steeds wel mooi.
B. Ik voel het gebeuren. Vanavond is jouw tong de rode loper naar de première van mijn geluk.
C. Er zijn vliegtuigstoelen, miljoenen bijbedoelingen en bovendien. Zijn er limousines, en er zijn leugens over sterren die we toch nooit zien.
D. De allermooiste straathoek ruikt naar koffie en naar bier, ik rook een sigaret en dan nog een stuk of vier.
A
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
A
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:44 schreef essnhills het volgende:

[..]
A?
Helaas, die hebben ze echt gezongen _O-
TheVulturedonderdag 30 december 2021 @ 15:45
Dit is echt met afstand de grootste kutplaat van Blof ever... met je tjoetjoe
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vraag uit mn pubquiz van t diner met vrienden gisteren. Wat is geen Blof-zin?

A. De grond verandert nooit: een koude steen die ligt te glimmen in de zon. Hij is al oud maar nog steeds wel mooi.
B. Ik voel het gebeuren. Vanavond is jouw tong de rode loper naar de première van mijn geluk.
C. Er zijn vliegtuigstoelen, miljoenen bijbedoelingen en bovendien. Zijn er limousines, en er zijn leugens over sterren die we toch nooit zien.
D. De allermooiste straathoek ruikt naar koffie en naar bier, ik rook een sigaret en dan nog een stuk of vier.
Ik ben blij: Ik heb geen idee, uitgezonderd C dan *O*
ChevyCapricedonderdag 30 december 2021 @ 15:45
The Counting Gods
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:45
Adam Duritzgod wel. Wat een stem _O_
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:45
DRIVE THIS LITTLE GIRL INSANE
Stoorzendertdonderdag 30 december 2021 @ 15:45
Ongeïnspireerde bagger. KUDTMUZIEK
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:45
M'N SCHOENEN ZIJN GEJAT, MAAR IK HOEF NIET MEER NAAR BUITEN WANT ER IS NOG WEL WAT!!!! _O- _O- _O-
PZYkTm.jpg
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
[..]
Helaas, die hebben ze echt gezongen _O-
Oh _O-
Felagunddonderdag 30 december 2021 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vraag uit mn pubquiz van t diner met vrienden gisteren. Wat is geen Blof-zin?

A. De grond verandert nooit: een koude steen die ligt te glimmen in de zon. Hij is al oud maar nog steeds wel mooi.
B. Ik voel het gebeuren. Vanavond is jouw tong de rode loper naar de première van mijn geluk.
C. Er zijn vliegtuigstoelen, miljoenen bijbedoelingen en bovendien. Zijn er limousines, en er zijn leugens over sterren die we toch nooit zien.
D. De allermooiste straathoek ruikt naar koffie en naar bier, ik rook een sigaret en dan nog een stuk of vier.
B dan?
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:45
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Zorro het volgende:

[..]
Ik ben blij: Ik heb geen idee, uitgezonderd C dan *O*
D komt sowieso uit Zaterdag.
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:45
Ik ben dit najaar een weekend in Barcelona en later ook nog een weekend in Madrid geweest. Komt wel dichtbij zo.


Al dan niet populaire opinie: Madrid is leuker dan Barcelona.
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:45
Prachtig O+
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:45
MIJN SCHOENEN ZIJN GEJAT
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
[..]
Helaas, die hebben ze echt gezongen _O-
Dan is het dus B, die komt dan van blofteksten twitter ofzoq
4-elementsdonderdag 30 december 2021 @ 15:45
Man man man, wat een zaadnummer blijft dit toch. Vecht altijd met Last Christmas om de nummer 1 positie in mijn irritatielijst.
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:45
EN GAAN METEEN NAAR BARCELONA
WANT WE MOETEN HIER WEG!!!
_O- _O- _O-
5zi7a9.jpg
Het_Bokjedonderdag 30 december 2021 @ 15:45
Jaaaa, mijn sig!
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 15:46
ja blablablablakutmuziekblabla, op naar boudewijngod _O_
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:46
Wie wil er nou weer mijn schoenen jatten. Niemand past mijn schoenen
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Felagund het volgende:

[..]
B dan?
Ja dat lijkt meer een tekst voor een zangers :P
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:46
Round Here staat overigens NIET in de lijst, dit kan niet.
Whiskers2009donderdag 30 december 2021 @ 15:46
Ik vind 'm leuk :P
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:46 schreef essnhills het volgende:
Wie wil er nou weer mijn schoenen jatten. Niemand past mijn schoenen
Maatje 36?
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:46
SpanjeGenot overigens
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:46
5zi7nr.jpg
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:46
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:46 schreef Isorden het volgende:

[..]
Maatje 36?
Ik zeg 35.
Remcodonderdag 30 december 2021 @ 15:46
De 3 hoogste noteringen van blof zijn ironisch genoeg alle 3 covers van buitenlandse artiesten met een Nederlandse tekst er onder.
Bargehassusdonderdag 30 december 2021 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben dit najaar een weekend in Barcelona en later ook nog een weekend in Madrid geweest. Komt wel dichtbij zo.

Al dan niet populaire opinie: Madrid is leuker dan Barcelona.
Ik vond Madrid ook mooier dus je staat niet alleen. :)
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:46
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:46 schreef Isorden het volgende:

[..]
Maatje 36?
35
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:46 schreef Remco het volgende:
De 3 hoogste noteringen van blof zijn ironisch genoeg alle 3 covers van buitenlandse artiesten met een Nederlandse tekst er onder.
Ja deze had ik vanmorgen al behandeld ;)
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:47
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Felagund het volgende:

[..]
B dan?
*O* *O* *O*

bingo. Die is ooit door iemand op Fok hier verzonnen
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:47
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:46 schreef essnhills het volgende:

[..]
35
Close enough.
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:47
VERDRONKEN VLINDER _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:47
Deze Boudewijn _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
Deze O+
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:47
Ook mooi _O_
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:47
Beste NL lied _O_ _O_ _O_
ChevyCapricedonderdag 30 december 2021 @ 15:47
JAAAAAAAAAAAAAAAA
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:47 schreef Gretzl het volgende:
VERDRONKEN VLINDER _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Dit.
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:47
SP-SP-SP-SPRRRRRRUITJESALARM!
Pilesdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Gretzl het volgende:
M'N SCHOENEN ZIJN GEJAT, MAAR IK HOEF NIET MEER NAAR BUITEN WANT ER IS NOG WEL WAT!!!! _O- _O- _O-
[ afbeelding ]
Goed t-shirt wel _O-
Rellende_Rotscholierdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
_O_
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:47
Bohhh in t jaar dat Boudewijn definitief stopte had dit een beter lot verdiend.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
Dit is ook een prachtige oudjaarsplaat.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:47
worshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gif
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:47 schreef Isorden het volgende:

[..]
Close enough.
Groot verschil though ;( 36 wordt in Nederland nog redelijk verkocht. 35... :')
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 15:47
te zo lezen loopt m'n stream wat achter :')
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:47
Derde stemplaat na Waterloo en White Rabbit dit uur O+
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:48
Testament en Avond alleen nog maar van Bo geloof ik he?
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:48
O+ O+ O+ O+
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:47 schreef Bugno3 het volgende:
SP-SP-SP-SPRRRRRRUITJESALARM!
Ik ben toch wel om, die spruitjesplaten zijn juist GENOT
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 15:48
Mooie cover van Mama's Jasje
Remcodonderdag 30 december 2021 @ 15:48
Ja dit is wel een contrast zo na Blof.
Pilesdonderdag 30 december 2021 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:47 schreef Solotovski het volgende:
te zo lezen loopt m'n stream wat achter :')
Heb ik al de hele week last van -O-
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:48
Is dit het enige nummer wat we allemaal mooi vinden? :D
4-elementsdonderdag 30 december 2021 @ 15:48
Stemplaatgenot van Boudewijn *O*

Heb blijkbaar op 2 beestjes gestemd dit uur. Konijntjes en vlinders. O+
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:48
Verdronken Vlinder > Vlinder
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:48
*O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif *O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif
*O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif *O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif
Als een vlinder die toch vliegen kan tot in de blauwe lucht
Als een vlinder altijd vrij en voor het leven op de vlucht
Wil ik sterven op het water maar dat is een zorg van later
Ik wil nu als vlinder vliegen op de bloemenblaadren wiegen
Maar zo hoog kan ik niet komen
Dus ik vlieg maar in mijn dromen
Altijd ben ik voor het leven op de vlucht
Als een vlinder die toch vliegen kan tot in de blauwe lucht
Om te leven dacht ik je zou een vlinder moeten zijn
Om te vliegen heel ver weg van alle leven alle pijn
Maar ik heb niet langer hinder van jaloersheid op een vlinder
Want zelfs vlinders moeten sterven laat ik niet mijn vreugd bederven
Ik kan zonder vliegen leven
Wat zal ik nog langer geven
Om een vlinder die verdronken is in mij
Om te leven hoef ik echt geen vlinder meer te zijn
cheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gif cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif cheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gif
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:47 schreef essnhills het volgende:

[..]
Groot verschil though ;( 36 wordt in Nederland nog redelijk verkocht. 35... :')
Ah juist. heb zelf 41/42 afhankelijk van t merk
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
Testament en Avond alleen nog maar van Bo geloof ik he?
Zoals gebruikelijk (op een paar jaren de Vondeling na) is dit zijn 3e hoogste ja
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:48
worshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gif lekker FLADDEREN worshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gif
Pilesdonderdag 30 december 2021 @ 15:48
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef houdjemond het volgende:
Is dit het enige nummer wat we allemaal mooi vinden? :D
Mwah, neu, heb hier niet zoveel mee.
mannydonderdag 30 december 2021 @ 15:48
Dit kan niet. Doe dan een praatje tussendoor. Niet in elkaar over laten lopen. Schande
Rellende_Rotscholierdonderdag 30 december 2021 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben dit najaar een weekend in Barcelona en later ook nog een weekend in Madrid geweest. Komt wel dichtbij zo.


Al dan niet populaire opinie: Madrid is leuker dan Barcelona.
Madrid > Barcelona inderdaad.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef houdjemond het volgende:
Is dit het enige nummer wat we allemaal mooi vinden? :D
Nee, user Bugno vindt het stom
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik ben toch wel om, die spruitjesplaten zijn juist GENOT
Die jaren'50 Polygoon-articulatie zorgt bij mij structureel en zeer standvastig voor bloedende oren.
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef Piles het volgende:

[..]
Mwah, neu, heb hier niet zoveel mee.
Oh. :'(
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
Om te leven hoef ik echt geen vlinder meer te zijn O+
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef houdjemond het volgende:
Is dit het enige nummer wat we allemaal mooi vinden? :D
Nee.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zoals gebruikelijk (op een paar jaren de Vondeling na) is dit zijn 3e hoogste ja
Stond VV in de beginjaren niet hoger dat Testament?
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Die jaren'50 Polygoon-articulatie zorgt bij mij structureel en zeer standvastig voor bloedende oren.
Ik kan intens genieten van Zondagmiddag Buitenveldert.
Bargehassusdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
Heb hier ook niet zo veel mee.
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
Vlindergod _O_
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ah juist. heb zelf 41/42 afhankelijk van t merk
Ook niet megagroot voor een man.
Pilesdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Oh. :'(
Maar in de top100 komt vast nog wel wat voorbij wat we allemaal leuk vinden :D
Koen66donderdag 30 december 2021 @ 15:49
Boudewijn nummers zitten ook altijd vol met LSD inspiratie
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Nee, user Bugno vindt het stom
Dan vind ik @Bugno3 stom.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Stond VV in de beginjaren niet hoger dat Testament?
Testament heeft altijd hoger gestaan.
4-elementsdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
Prachtige tekst O+
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:48 schreef Piles het volgende:

[..]
Mwah, neu, heb hier niet zoveel mee.
Spelbreker
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Die jaren'50 Polygoon-articulatie zorgt bij mij structureel en zeer standvastig voor bloedende oren.
Genot.
ChevyCapricedonderdag 30 december 2021 @ 15:49
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:49
Van vlinders naar engelen. Op zich een prima overgang
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ook niet megagroot voor een man.
Ben maar 1.69 hè :s)
Felagunddonderdag 30 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:47 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
*O* *O* *O*

bingo. Die is ooit door iemand op Fok hier verzonnen
Dat is ook wel wat vreemd om als man te zingen.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
IRIS O+ O+ O+ O+

STEMPLAATGENOT O+ O+
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:49
Skyradio
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:50
Stalker song :D :D :D
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:50
@essnhills uit d'r plaat nu
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Testament heeft altijd hoger gestaan.
Ik ga dit factchecken
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 15:50
Oeh Iris O+

Tranentrekkertje dit ;(
Het_Bokjedonderdag 30 december 2021 @ 15:50
Oudbollig Paper Planes :')
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Dan vind ik @:Bugno3 stom.
Je moet je mond houden.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:50
giphy.gif
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:50
Jaaaa, deze gewoon vergeten, haat mij :(
Stoorzendertdonderdag 30 december 2021 @ 15:50
Tijd voor wat bittergarnituur :Y)
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef essnhills het volgende:

[..]
Spelbreker
Katinka staat er niet in helaas.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:50
Google Dolls, best aardig.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:50
giphy.gif
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:50
iris_reticulata_harmony_1200_a.jpg
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:50 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Je moet je mond houden.
Ik zing mee, sorry. :*
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:50 schreef houdjemond het volgende:
Jaaaa, deze gewoon vergeten, haat mij :(
AND I DONT WANT THE WORLD TO SEE ME O+ O+
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:50 schreef houdjemond het volgende:
Jaaaa, deze gewoon vergeten, haat mij :(
:R
Pilesdonderdag 30 december 2021 @ 15:50
Mooi O+
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Testament heeft altijd hoger gestaan.
Native Blood? Of More Than Meets the Eye?
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 15:50
O+ O+ O+
genietgenotttt
Heerlijke stem die zanger
ChevyCapricedonderdag 30 december 2021 @ 15:50
HANDJES!
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:50
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:45 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben dit najaar een weekend in Barcelona en later ook nog een weekend in Madrid geweest. Komt wel dichtbij zo.

Al dan niet populaire opinie: Madrid is leuker dan Barcelona.
In juni als het goed is eindelijk weer naar Primavera toe!! O+

Madrid is ook een leuke stad hoor :Y
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:51
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:50 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik ga dit factchecken
U heeft gelijk. Dacht dat VV jaren op 31 had gestaan maar dat was juist Testament
AlchemistOfSorrowsdonderdag 30 december 2021 @ 15:51
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Skyradio
Ach, van alles wat er vanuit die demografie in de lijst gestempt is valt dit nog wel mee.
Sterker nog, stiekem gewoon mooi :Y
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:51
Aardig nummer, wel iets beter blijven hangen dan ik destijds had verwacht.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:51
Yeah you bleed just to know you're alive
Bargehassusdonderdag 30 december 2021 @ 15:51
Best en leuk radioliedje maar mag wel wat lager.
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:51
GGD?
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:51
giphy.gif
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:51
I JUST WANT YOU TO KNOW WHO I AM O+
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:51
Heb die film dus nog nooit gezien.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:51
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:50 schreef Gretzl het volgende:

[..]
In juni als het goed is eindelijk weer naar Primavera toe!! O+

Madrid is ook een leuke stad hoor :Y
Maar niet in de zomer. In augustus superwarm en geen zak te doen. Al die slimme Madrilenen waar lekker naar hun huisjes aan de kust gevlucht _O-
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:51
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:50 schreef Gretzl het volgende:

[..]
In juni als het goed is eindelijk weer naar Primavera toe!! O+

Madrid is ook een leuke stad hoor :Y
Heb je lineup van Bilbao BBK gezien? Bohhhh
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:51
goo-goo-dolls-iris.gif
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 15:51
Ik had deze cd, grijsgedraaid.
Ze hebben veel meer leuke nummers
Zalig die zanger, in elk opzicht O+
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:51
Padadadadaaaaa dadada paaadaaadadadada _O_
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:51
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:51 schreef Isorden het volgende:
Heb die film dus nog nooit gezien.
Ik ook niet :@
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:52
9d02e70846ad4246552fbad08d0dec69--goo-goo-dolls-game-theory.jpg
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:52
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:50 schreef Gretzl het volgende:

[..]
In juni als het goed is eindelijk weer naar Primavera toe!! O+

Madrid is ook een leuke stad hoor :Y
Ga je in je eentje Geert? Wel stoer btw _O_
MTheBassmandonderdag 30 december 2021 @ 15:52
jaaaaa op tijd terug voor neil young _O_
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:52
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:51 schreef Isorden het volgende:
Heb die film dus nog nooit gezien.
Film?
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:52
quote:
11s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:51 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik ook niet :@
Keertje kijken? :P
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 15:52
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:51 schreef Isorden het volgende:
Heb die film dus nog nooit gezien.
Idem, ook niks aan gemist denk ik
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:52
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:52 schreef Isorden het volgende:

[..]
Keertje kijken? :P
Smooth
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:52
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:52 schreef MTheBassman het volgende:
jaaaaa op tijd terug voor neil young _O_
Bassman God _O_
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:52 schreef essnhills het volgende:

[..]
Smooth
Criminal 8-)
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:52
O+ O+ O+
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 15:53
deze toch wel in m'n top 3 hoor _O_
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:53
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:52 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ga je in je eentje Geert? Wel stoer btw _O_
Nee, met een groep Vlamingen met wie ik vaker naar festivals ga :)

In 2018 ook met hen daar geweest
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:53
PAUL BEK DICHT
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 15:53
I just want you to know who I am O+
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:53
Mute :r
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 15:53
Nog meer muziek genot O+
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:53
Paul neemt z'n Gijsrol erg serieus.
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:53
Oude Man _O_
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:53
Old Man _O_
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:53
Nelis _O_
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:53
De Oude Man van Ome Nelis _O_ _O_ _O_
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:54
* Isorden streept de laatste voor vandaag af

7 Led Zeppelin - Stairway To Heaven
15 Deep Purple - Child In Time
28 Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
29 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond
36 Dire Straits - Telegraph Road
47 Supertramp - School
50 The Rolling Stones - Paint It Black
57 Queen - Don't Stop Me Now
68 Electric Light Orchestra - Mr. Blue Sky
70 Paolo Nutini - Iron Sky
75 Floor Jansen & Henk Poort - Phantom Of The Opera
77 Fleetwood Mac - The Chain

108 Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The Rain
119 David Bowie - Space Oddity
134 Muse - Knights Of Cydonia
177 Elton John - Rocket Man
187 Pearl Jam - Jeremy
189 Iron Maiden - Fear Of The Dark

216 Golden Earrings - Just A Little Bit Of Peace In My Heart
220 Foo Fighters - Everlong

339 Neil Young - Old Man
364 Cuby & the Blizzards - Window Of My Eyes
383 The Who - Baba O'Riley
384 Lynyrd Skynyrd - Freebird

408 The Alan Parsons Project - Eye In The Sky
416 Meat Loaf - Bat Out Of Hell

613 Oasis - Champagne Supernova

711 Al Stewart - Year Of The Cat

842 Bruce Springsteen - Jungleland

932 Paul McCartney & Wings - Band On The Run

1101 Emerson, Lake & Palmer - Peter Gunn Theme

1379 Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War

1670 Van Halen - Panama
1698 Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields

- Black Sabbath - War Pigs
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 15:54
Right in the feels.
Koen66donderdag 30 december 2021 @ 15:54
quote:
_O-
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 15:54
Dit ken ik niet. Had ik zo willen houden
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:54
Origineel van Rammstein.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef Poppejans het volgende:
Dit ken ik niet. Had ik zo willen houden
:R
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:53 schreef Bugno3 het volgende:
Paul neemt z'n Gijsrol erg serieus.
Hij doet erg zijn best daarvoor idd. Helaas
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef Poppejans het volgende:
Dit ken ik niet. Had ik zo willen houden
:')
MTheBassmandonderdag 30 december 2021 @ 15:54
haten op neil young :')
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:54
Alleen nog Heart of Gold en die heeft niet eens de top 300 gehaald zag ik toevallig al. Wat een armoede
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:54
Dit hoort in de top 100
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:54
Hier Neil met de daadwerkelijke oude man:

Neil%20Young%20Old%20Man.jpg
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 15:54
live versie van old man vind k wel beter tbh
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:54
Godsamme die van de Earring en Racoon zijn allemaal nog steeds niet geweest :')
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 15:54
Ik bespeur hier toch wat cultuurbarbaren :(
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef Poppejans het volgende:
Dit ken ik niet. Had ik zo willen houden
Best een mooi nummer. Maar valt een beetje weg na het genot van net
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 15:54
quote:
Nee, das Kaja Googoo
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:55
Banjogenot _O_
Gretzldonderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef Scorpion_17 het volgende:
Alleen nog Heart of Gold en die heeft niet eens de top 300 gehaald zag ik toevallig al. Wat een armoede
In de Tijdloze gewoon standaard in de Top 100 hè
Stoorzendertdonderdag 30 december 2021 @ 15:55
Child in Time hoort in de top5 -O-
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef Scorpion_17 het volgende:
Alleen nog Heart of Gold en die heeft niet eens de top 300 gehaald zag ik toevallig al. Wat een armoede
Slecht jaar voor Nelis
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef MTheBassman het volgende:
haten op neil young :')
Ik heb ook een grafhekel aan papa van Stef Bos, leg zelf de link maar.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Gretzl het volgende:

[..]
In de Tijdloze gewoon standaard in de Top 100 hè
Ja dat bllijft de allerbeste allertijdenlijst. Met afstand
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef laxus13 het volgende:
Dit hoort in de top 100
Ooit 112.

In het eerste jaar waren ze deze zelfs vergeten :')
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:55
D8txBzfVsAA-nTC.jpg:large
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Dagoduck het volgende:
Banjogenot _O_
Een banjo KAN mooi zijn...

Maar hoe dat hebben Mumford en zonen nog niet ontdekt
MTheBassmandonderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ik heb ook een grafhekel aan papa van Stef Bos, leg zelf de link maar.
-O-
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 15:55
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:54 schreef MTheBassman het volgende:
haten op neil young :')
Kom op, dit is gewoon niet goed qua zang
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ik heb ook een grafhekel aan papa van Stef Bos, leg zelf de link maar.
*;
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ik heb ook een grafhekel aan papa van Stef Bos, leg zelf de link maar.
Oh juist... -O- :*
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
-O-
Daarom ;)
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Kom op, dit is gewoon niet goed qua zang
Er is zoveel niet goed qua zang waar in dit topic over gehyped wordt dus zou het wat uitmaken?
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Isorden het volgende:

[..]
Een banjo KAN mooi zijn...

Maar hoe dat hebben Mumford en zonen nog niet ontdekt
Neil speelde in 2008 Mellow My Mind live op de banjo. Dat was echt een topshow.
MTheBassmandonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Isorden het volgende:

[..]
Een banjo KAN mooi zijn...

Maar hoe dat hebben Mumford en zonen nog niet ontdekt
misschien iets anders proberen dan er de ganze tijd mee te raggen
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Kom op, dit is gewoon niet goed qua zang
:R
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Kom op, dit is gewoon niet goed qua zang


Deze versie wel O+
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:56
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:56 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
misschien iets anders proberen dan er de ganze tijd mee te raggen
Raggen?

Bob Fosko God _O_
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:56
Verder niks tegen ome Neil hoor. O+
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 15:57
Ik heb nog steeds geen Top 2000-viltjes in mijn verzameling ;(
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:57
338 You Can't Always Get What... The Rolling Stones CALIFORNICATION GENOT _O_ _O_ _O_
337 Mama Genesis O+
336 No Woman, No Cry (live) Bob Marley & The Wailers _O_ _O_
335 De Peel In Brand Rowwen Hèze :{w :{w :{w
334 In Your Arms Chef'Special :r :r
333 Kryptonite 3 Doors Down *O* *O* *O*
332 She's Always A Woman Billy Joel O+
331 The Logical Song Supertramp *O* *O* *O*
330 Take On Me A-Ha *O* *O* *O* *O*
329 Me And Bobby McGee Janis Joplin O+ O+ O+ O+
328 Laat Me/Vivre Alderliefste & R. Shaffy & L. List :{ :{
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:57
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Ooit 112.

In het eerste jaar waren ze deze zelfs vergeten :')
Nederland :')
houdjemonddonderdag 30 december 2021 @ 15:57
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:57 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb nog steeds geen Top 2000-viltjes in mijn verzameling ;(
Ja! Goed dat je het zegt, die moeten eerdaags een tevoorschijn komen!
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 15:58
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:57 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb nog steeds geen Top 2000-viltjes in mijn verzameling ;(
De Viltjes hebben de lijst niet gehaald. Wim Kerstens ook niet trouwens.
MTheBassmandonderdag 30 december 2021 @ 15:58
338 You Can't Always Get What... The Rolling Stones :)
337 Mama Genesis :Y
336 No Woman, No Cry (live) Bob Marley & The Wailers _O_
335 De Peel In Brand Rowwen Hèze :r :r
334 In Your Arms Chef'Special :r :r :r :r
333 Kryptonite 3 Doors Down _O_ _O_
332 She's Always A Woman Billy Joel O+ O+ O+
331 The Logical Song Supertramp O+ O+ O+
330 Take On Me A-Ha *O* *O* *O*
329 Me And Bobby McGee Janis Joplin :Y
328 Laat Me/Vivre Alderliefste & R. Shaffy & L. List :)

genot uurtje en dan ALWEER die godvertyfte limburgers, hoe vaak komt die nou nog eigenlijk?

oh je en mislukt recept van de chef natuurlijk
Stoorzendertdonderdag 30 december 2021 @ 15:58
Weer ABBA *O*
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 15:58
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:55 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ik heb ook een grafhekel aan papa van Stef Bos, leg zelf de link maar.
Blijf het toch altijd vervelend vinden om dat te moeten lezen :{ Ik vraag me dan altijd af of ik dat liever had gehad, want ik denk dat ik in mijn puberjaren veel problemen met m zou hebben gehad, en dat is iets waar ik liever niet aan wil denken.
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 15:58
338 You Can't Always Get What... The Rolling Stones _O_
337 Mama Genesis _O_
336 No Woman, No Cry (live) Bob Marley & The Wailers _O_
335 De Peel In Brand Rowwen Hèze :)
334 In Your Arms Chef'Special :r
333 Kryptonite 3 Doors Down :)
332 She's Always A Woman Billy Joel O+
331 The Logical Song Supertramp _O_
330 Take On Me A-Ha *O*
329 Me And Bobby McGee Janis Joplin _O_ _O_
328 Laat Me/Vivre Alderliefste & R. Shaffy & L. List :)
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 15:58
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 15:58 schreef MTheBassman het volgende:
338 You Can't Always Get What... The Rolling Stones :)
337 Mama Genesis :Y
336 No Woman, No Cry (live) Bob Marley & The Wailers _O_
335 De Peel In Brand Rowwen Hèze :r :r
334 In Your Arms Chef'Special :r :r :r :r
333 Kryptonite 3 Doors Down _O_ _O_
332 She's Always A Woman Billy Joel O+ O+ O+
331 The Logical Song Supertramp O+ O+ O+
330 Take On Me A-Ha *O* *O* *O*
329 Me And Bobby McGee Janis Joplin :Y
328 Laat Me/Vivre Alderliefste & R. Shaffy & L. List :)

genot uurtje en dan ALWEER die godvertyfte limburgers, hoe vaak komt die nou nog eigenlijk?
Op 222 nog een keer met November -O-