FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #189 - Neil Young!!!
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 09:58
waOauAd.gif


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker)

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2021.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst!

Om te weten over editie 2021:
o Tom en Manon is de nieuwe rage van de Top2000
Niemand weet wie het zijn maar toch hebben we het erover.
o 'Bankzitters', een of ander groepje mislukte YouTubers met een hele enge fanbase, zijn dit jaar met een of ander vaag nummer in de lijst gestemd, en hebben zoals gezegd de meest psychopathische fans die er bestaan. Mijden als de pest, dus.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 09:58
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 09:57 schreef laxus13 het volgende:
401 - Streets - Kensington :{
400 - I Want To Know What Love Is - Foreigner _O_
399 - Rockin' In The Free World - Neil Young *O* *O* *O* *O* *O*
398 - Last Christmas - Wham! *O* :D
397 - Brown Eyed Girl - Van Morrison *O* *O* *O*
396 - Always On My Mind - Elvis Presley O+
395 - When Doves Cry - Prince & The Revolution _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
394 - Run - Snow Patrol :)
393 - Tougher Than The Rest - Bruce Springsteen O+
392 - Time - Pink Floyd _O_ _O_
Ja dat, al ben ik wat minder enthousiast over Prince. Wel leuk, dat wel.
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 09:59
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 09:56 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Het is Jan, Pier, Tjores en Corneel.
Kut. Jij ziet ook alles :D
Voor mij heten ze gewoon voor altijd Jan Piet Joris en Corneel
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 09:59
Mooie afsluiter komend uur _O_
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:00
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 09:59 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Kut.
Al besproken
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:00
If I could save time in a bottle O+
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 10:01
Hmm alleen origineel van Ginuwine vind ik leuk komend uur
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:01
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:00 schreef Dagoduck het volgende:
If I could save time in a bottle O+
Ook veel te jong overleden ;(
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:02
401 Streets Kensington :?
400 I Want To Know What Love Is Foreigner O+ O+
399 Rockin' In The Free World Neil Young *O* *G* *O*
398 Last Christmas Wham! O+ O+ :D
397 Brown Eyed Girl Van Morrison O+ O+
396 Always On My Mind Elvis Presley :)
395 When Doves Cry Prince & The Revolution :?
394 Run Snow Patrol :?
393 Tougher Than The Rest Bruce Springsteen :?
392 Time Pink Floyd :?
Pino112donderdag 30 december 2021 @ 10:02
Ach, Herman in quarantaine.
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:02
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:00 schreef Dagoduck het volgende:
If I could save time in a bottle O+
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:02
Bart Arends :r
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:02
quote:
_O_ _O_ _O_
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:03
Kan zelf Time in a Bottle ook nog wel ff luisteren aangezien we nu Cantsington krijgen
Pino112donderdag 30 december 2021 @ 10:03
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:02 schreef peaceman het volgende:
Bart Arends :r
Die ken ik niet.
Gale_Boetticherdonderdag 30 december 2021 @ 10:03
Prince, Foreigner en Van zijn zo te zien de hoogtepunten komend uur
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 10:03
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:02 schreef essnhills het volgende:
401 Streets Kensington :?
400 I Want To Know What Love Is Foreigner O+ O+
399 Rockin' In The Free World Neil Young *O* *G* *O*
398 Last Christmas Wham! O+ O+ :D
397 Brown Eyed Girl Van Morrison O+ O+
396 Always On My Mind Elvis Presley :)
395 When Doves Cry Prince & The Revolution :?
394 Run Snow Patrol :?
393 Tougher Than The Rest Bruce Springsteen :?
392 Time Pink Floyd :?
Die van Prince Ken je echt wel. En anders de versie van Ginuwine wel
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:03
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:01 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ook veel te jong overleden ;(
Kort nummer ook. Al drie keer geluisterd tijdens dit nieuwsblok.
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 10:04
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:02 schreef peaceman het volgende:
Bart Arends :r
Prima DJ
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:04
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:03 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Kort nummer ook. Al drie keer geluisterd tijdens dit nieuwsblok.
Zou er nog tijd zijn voor L.A. Woman?
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:04
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:03 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Die ken ik niet.
Zonder D.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:04
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:03 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Die van Prince Ken je echt wel. En anders de versie van Ginuwine wel
ongetwijfeld
D.donderdag 30 december 2021 @ 10:05
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:02 schreef peaceman het volgende:
Bart Arends :r
Je bent in de war met Gijs :P
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:05
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:03 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Kort nummer ook. Al drie keer geluisterd tijdens dit nieuwsblok.
Deze duurt dan ook wel een kwartier ofzo :{
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:05
Prima uurtje komt er aan..... had perfect geweest als Broes er niet in stond
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:05
Toch bijzonder. Dat iedereen altijd vanalles roept over liedjes die ik echt wel ken. Maar nooit over die van Kensington
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:05
Oh wacht en cantsington ;(
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:05
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef essnhills het volgende:
Toch bijzonder. Dat iedereen altijd vanalles roept over liedjes die ik echt wel ken. Maar nooit over die van Kensington
Die willen we zelf ook niet kennen :')
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:05
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef D. het volgende:

[..]
Je bent in de war met Gijs :P
Gijs vind ik minder storend dan popi Jopie Bart
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:06
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef Isorden het volgende:

[..]
Die willen we zelf ook niet kennen :')
Fijn dat jullie mij dat ook gunnen
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:06
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef essnhills het volgende:
Toch bijzonder. Dat iedereen altijd vanalles roept over liedjes die ik echt wel ken. Maar nooit over die van Kensington
Dat liedje is dan ook al tig keer langsgekomen
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:06
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef essnhills het volgende:
Toch bijzonder. Dat iedereen altijd vanalles roept over liedjes die ik echt wel ken. Maar nooit over die van Kensington
Omdat we daar allemaal zelf het bestaan van ontkennen :+
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 10:06
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef essnhills het volgende:
Toch bijzonder. Dat iedereen altijd vanalles roept over liedjes die ik echt wel ken. Maar nooit over die van Kensington
Maar ik doe ook m'n best niet om iets te kennen van Kwellington
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:06
Wisten jullie dat het refrein van Wild Ones van Sia best op Rockin' In The Free World lijkt?
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:06
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:06 schreef essnhills het volgende:

[..]
Fijn dat jullie mij dat ook gunnen
En trouwens

SPOILER
Je kent em toch wel. :D
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:06
@BillDauterive om antwoord te geven op je vraag; we eten inderdaad druiven met middernacht :Y Met elke klokslag één druif. In Zuid-Amerika wordt dit ook gedaan, in elk geval in Colombia toen ik daar woonde.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:06
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:06 schreef Isorden het volgende:

[..]
En trouwens

SPOILER
Je kent em toch wel. :D
Ohja, deze ken ik wel
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:07
L.A. woman Sunday afternoon _O_ _O_ _O_ _O_
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:07
quote:
Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef peaceman het volgende:[/b]

[..]
Gijs vind ik minder storend dan popi Jopie Bart
Bart praat tenminste in hetzelfde volume. GIJS is in STAAT om PER zin woorden in VERSCHILLende voluUMES uit te SPREKEN.
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:07
:N :N :N
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:07
Deze heb ik van de week al 4x voorbij horen komen in de lijst :?
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:07
Geef meer dan je medelijden aan hadewych mensen. Doneer je zaad
Zwansendonderdag 30 december 2021 @ 10:07
Veeeeeel te hoog. :N
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:07
Oh en goedemorgen:W
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:07
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef Sabata het volgende:

[..]
[..]
Bart praat tenminste in hetzelfde volume. GIJS is in STAAT om PER zin woorden in VERSCHILLende voluUMES uit te SPREKEN.
Hier gaat iets mis
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:07
Ik vind deze willekeurig op de radio ofzo best prima hoor. Net zoals zoveel liedjes van Kensington. Best voor op de achtergrond

Maar snap niet dat dit hier staat
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:07
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef LTVDK het volgende:
Deze heb ik van de week al 4x voorbij horen komen in de lijst :?
Maak daar maar 6x van :')
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:07
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef peaceman het volgende:

[..]
Hier gaat iets mis
Ow nu niet meer
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:08
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Geef meer dan je medelijden aan hadewych mensen. Doneer je zaad
Dat zijn nou echt reclames die ervoor zorgen dat ik helemaal niks geef.
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:08
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef Isorden het volgende:

[..]
Maak daar maar 6x van :')
Ik probeer het zoveel mogelijk te ontwijken ...
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:08
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef peaceman het volgende:

[..]
Hier gaat iets mis
grrrr, youtube linkjes blijven hangen. Ninja EDIT
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:08
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef essnhills het volgende:
Ik vind deze willekeurig op de radio ofzo best prima hoor. Net zoals zoveel liedjes van Kensington. Best voor op de achtergrond

Maar snap niet dat dit hier staat
Is elke keer hetzelfde liedje
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:08
Hee, daar is het liedje van Kensington alweer.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:08
Op de stream staat niet welk nummer nu speelt.
Nu weet ik niet wanneer Kensington afgelopen is :(
DustinHendersondonderdag 30 december 2021 @ 10:08
Dat mensen die Kensington stemmen die nrs überhaupt uit elkaar weten te houden..
Gale_Boetticherdonderdag 30 december 2021 @ 10:08
De galm is caaalling
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:08 schreef peaceman het volgende:

[..]
Is elke keer hetzelfde liedje
Is toch prima voor op de achtergrond
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:08 schreef peaceman het volgende:

[..]
Is elke keer hetzelfde liedje
Stiekem hebben ze gewoon maar 1 nummer gemaakt en telkens opnieuw uitgebracht onder een andere titel
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef essnhills het volgende:
Ik vind deze willekeurig op de radio ofzo best prima hoor. Net zoals zoveel liedjes van Kensington. Best voor op de achtergrond

Maar snap niet dat dit hier staat
Ik beken dat ik hier ook een beetje moeite mee heb.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:08 schreef Poppejans het volgende:
Dat mensen die Kensington stemmen die nrs überhaupt uit elkaar weten te houden..
Kunnen ze ook niet, waarschijnlijk stemmen ze gewoon op alles van Cantsington
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef essnhills het volgende:

[..]
Is toch prima voor op de achtergrond
Eh nee.
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:07 schreef essnhills het volgende:
Ik vind deze willekeurig op de radio ofzo best prima hoor. Net zoals zoveel liedjes van Kensington. Best voor op de achtergrond

Maar snap niet dat dit hier staat
Dit heb ik zelf ook hiermee.
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:08 schreef peaceman het volgende:

[..]
Is elke keer hetzelfde liedje
Ik vind er eigenlijk maar één leuk, Send me away omdat die een Ramones tempo heeft. De rest is idd duplicate et inferte
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
80s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Stiekem hebben ze gewoon maar 1 nummer gemaakt en telkens opnieuw uitgebracht onder een andere titel
Wel slim
alpekodonderdag 30 december 2021 @ 10:09
Ieder Kensington nummer is al een herhaling op zich en dan herhaal je jezelf binnen het nummer ook nog eens tot in het oneindige met

Where do we go when the streets are calling? (Calling, calling)
How do we know when we each stop falling? (Falling, falling)
I'll rise and guess where I will go
I'll rise and guess where I will

:R
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef essnhills het volgende:

[..]
Is toch prima voor op de achtergrond
Voor op de achtergrond als je staat te stofzuigen of met de klopboor in de weer bent misschien
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:09
Zei die nou in Enkhuizen :?
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef Sabata het volgende:

[..]
Ik vind er eigenlijk maar één leuk, Send me away omdat die een Ramones tempo heeft. De rest is idd duplicate et inferte
Jamaar waaroms staat er dan niet gewoon The Ramones?
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:10
Ach jongens nog even doorbijten we zijn bijna van Kensington af.

Straks bij de 25ste abba adele earring of Queen vandaag wens je dat je kensington hoorde.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:10
MISTER MOJO RISING *O*
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:10
Was dit de laatste van Cantsington?
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef peaceman het volgende:

[..]
Eh nee.
Weeeeel
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef OscarMopperkont het volgende:
Was dit de laatste van Cantsington?
Grapjas :')
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef essnhills het volgende:
Zei die nou in Enkhuizen :?
RIP ;(
TheVulturedonderdag 30 december 2021 @ 10:10
Gutenmorgen :W
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ach jongens nog even doorbijten we zijn bijna van Kensington af.

Straks bij de 25ste abba adele earring of Queen vandaag wens je dat je kensington hoorde.
Nee dat denk ik niet
Zwansendonderdag 30 december 2021 @ 10:10
Ik kom er nu eigenlijk pas achter dat die Neil Young best veel fantastische muziek heeft gemaakt. :o

Heart of Gold
Old Man
Like a Hurricane
Rockin in the Free World

_O_
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef peaceman het volgende:

[..]
Wel slim
Zeer efficiënt
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef Zorro het volgende:

[..]
Jamaar waaroms staat er dan niet gewoon The Ramones?
The Ramones was ook goed in steeds hetzelfde liedje maken, maar zij stonden dan ook aan de wieg van een genre.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:10
Origineel van Mariah Carey natuurlijk
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef Isorden het volgende:

[..]
Grapjas :')
Sorry ;(
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:10
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ach jongens nog even doorbijten we zijn bijna van Kensington af.

Straks bij de 25ste abba adele earring of Queen vandaag wens je dat je kensington hoorde.
Echt niet

Ja bij Adele... nee dan ook niet
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:10
Oliebollen op-bagger

Dan moet de vrouw uit werk ze maar halen hoor
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:10
O+
alpekodonderdag 30 december 2021 @ 10:10
Stemlijst guilty pleasure

0009) Pearl Jam - Black (31 dec 22:00 - 23:00)
0013) Pink Floyd - Wish You Were Here (31 dec 22:00 - 23:00)
0017) Guns N' Roses - November Rain (31 dec 22:00 - 23:00)
0021) Prince & The Revolution - Purple Rain (31 dec - 21:00 - 22:00)
0022) Pink Floyd - Comfortably Numb (31 dec 21:00 - 22:00)
0024) David Bowie - Heroes (31 dec 21:00 - 22:00)
0026) Metallica - One (31 dec 21:00 - 22:00)
0040) The Cure - A Forest (31 dec 19:00 - 20:00)
0041) Johnny Cash - Hurt (31 dec 19:00 - 20:00)
0042) Queen - Innuendo (31 dec 19:00 - 20:00)
0049) Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (31 dec 18:00 - 19:00)
0071) Supertramp - Fool's Overture (31 dec 16:00 - 17:00)
0108) Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The Rain (31 dec 12:00 - 13:00)
0111) Fleetwood Mac - Dreams (31 dec 12:00 - 13:00)
0129) Moody Blues - Nights In White Satin (31 dec 10:00 - 11:00)
0162) Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia (31 dec 07:00 - 08:00)
0209) Radiohead - Street Spirit (Fade Out) (31 dec 03:00 - 04:00)
0280) Jeff Buckley - Hallelujah (30 dec 21:00 - 22:00)
0306) Kate Bush - The Man With The Child In His Eyes (30 dec 18:00 - 19:00)
0318) Underworld - Born Slippy (30 dec 17:00 - 18:00)
0344) Jefferson Airplane - White Rabbit (30 dec 15:00 - 16:00)
0384) Lynyrd Skynyrd - Free Bird (30 dec 11:00 - 12:00)
0400) Foreigner - I Want To Know What Love Is (30 dec 10:00 - 11:00)

0499) Joy Division - Love Will Tear Us Apart (30 dec 01:00 - 02:00)
0650) Charles Aznavour - Yesterday When I Was Young (29 dec 13:00 - 14:00)
0702) Massive Attack - Teardrop (29 dec 08:00 - 09:00)
0840) The Blue Nile - Tinseltown In The Rain (28 dec 21:00 - 22:00)
0870) Smiths - There Is a Light That Never Goes Out (28 dec 18:00 - 19:00)
0947) Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next (28 dec 12:00 - 13:00)
1103) War On Drugs - Pain (27 dec 23:00 - 00:00)
1459) Tom Petty & The Heartbreakers - Learning To Fly (26 dec 19:00 - 20:00)
1662) Spinvis - Bagagedrager (26 dec 02:00 - 03:00)
1845) The Verve - The Drugs Don't Work (25 dec 12:00 - 13:00)
1920) Beach Boys - Tears In The Morning (25 dec 06:00 - 07:00)
1950) Kraftwerk - The Model (25 dec 03:00 - 04:00)
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:11
quote:
19s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef Zwansen het volgende:
Ik kom er nu eigenlijk pas achter dat die Neil Young best veel fantastische muziek heeft gemaakt. :o

Heart of Gold
Old Man
Like a Hurricane
Rockin in the Free World

_O_
The needle and the damage done O+
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:11
Deze O+
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:11
In my life O+
There's been heartache and pain O+ O+
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:11
Lekker zwijmelplaatje dit O+
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:11
Skyradioplaat
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 10:11
O+
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:11
quote:
19s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef Zwansen het volgende:
Ik kom er nu eigenlijk pas achter dat die Neil Young best veel fantastische muziek heeft gemaakt. :o

Heart of Gold
Old Man
Like a Hurricane
Rockin in the Free World

_O_
Pocahontas
Cortez The Killer
After The Goldrush

en nog veel meer
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:11
Te weinig Foreigner in deze lijst
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:11
quote:
19s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef Zwansen het volgende:
Ik kom er nu eigenlijk pas achter dat die Neil Young best veel fantastische muziek heeft gemaakt. :o

Heart of Gold
Old Man
Like a Hurricane
Rockin in the Free World

_O_
Ja zou best eens een grote ster kunnen worden, talentje.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:11
Zevermuziek
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:11
In my life O+
There's been heartache and pain O+ O+
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:11
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:11 schreef essnhills het volgende:
In my life O+
There's been heartache and pain O+ O+
Awwwww :*
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:11
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:11 schreef Scorpion_17 het volgende:
Skyradioplaat
Niets mis met een mooie skyradioplaat zoals deze O+
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:11
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:10 schreef alpeko het volgende:
Stemlijst guilty pleasure

0009) Pearl Jam - Black (31 dec 22:00 - 23:00)
0013) Pink Floyd - Wish You Were Here (31 dec 22:00 - 23:00)
0017) Guns N' Roses - November Rain (31 dec 22:00 - 23:00)
0021) Prince & The Revolution - Purple Rain (31 dec - 21:00 - 22:00)
0022) Pink Floyd - Comfortably Numb (31 dec 21:00 - 22:00)
0024) David Bowie - Heroes (31 dec 21:00 - 22:00)
0026) Metallica - One (31 dec 21:00 - 22:00)
0040) The Cure - A Forest (31 dec 19:00 - 20:00)
0041) Johnny Cash - Hurt (31 dec 19:00 - 20:00)
0042) Queen - Innuendo (31 dec 19:00 - 20:00)
0049) Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (31 dec 18:00 - 19:00)
0071) Supertramp - Fool's Overture (31 dec 16:00 - 17:00)
0108) Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The Rain (31 dec 12:00 - 13:00)
0111) Fleetwood Mac - Dreams (31 dec 12:00 - 13:00)
0129) Moody Blues - Nights In White Satin (31 dec 10:00 - 11:00)
0162) Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia (31 dec 07:00 - 08:00)
0209) Radiohead - Street Spirit (Fade Out) (31 dec 03:00 - 04:00)
0280) Jeff Buckley - Hallelujah (30 dec 21:00 - 22:00)
0306) Kate Bush - The Man With The Child In His Eyes (30 dec 18:00 - 19:00)
0318) Underworld - Born Slippy (30 dec 17:00 - 18:00)
0344) Jefferson Airplane - White Rabbit (30 dec 15:00 - 16:00)
0384) Lynyrd Skynyrd - Free Bird (30 dec 11:00 - 12:00)
0400) Foreigner - I Want To Know What Love Is (30 dec 10:00 - 11:00)

0499) Joy Division - Love Will Tear Us Apart (30 dec 01:00 - 02:00)
0650) Charles Aznavour - Yesterday When I Was Young (29 dec 13:00 - 14:00)
0702) Massive Attack - Teardrop (29 dec 08:00 - 09:00)
0840) The Blue Nile - Tinseltown In The Rain (28 dec 21:00 - 22:00)
0870) Smiths - There Is a Light That Never Goes Out (28 dec 18:00 - 19:00)
0947) Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next (28 dec 12:00 - 13:00)
1103) War On Drugs - Pain (27 dec 23:00 - 00:00)
1459) Tom Petty & The Heartbreakers - Learning To Fly (26 dec 19:00 - 20:00)
1662) Spinvis - Bagagedrager (26 dec 02:00 - 03:00)
1845) The Verve - The Drugs Don't Work (25 dec 12:00 - 13:00)
1920) Beach Boys - Tears In The Morning (25 dec 06:00 - 07:00)
1950) Kraftwerk - The Model (25 dec 03:00 - 04:00)

Ik zie hier precies 0 guilty pleasues....

Bijna alleen maar goeie muziek :Y
AgnesGrudonderdag 30 december 2021 @ 10:11
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:09 schreef essnhills het volgende:
Zei die nou in Enkhuizen :?
Dacht ik ook te horen.
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:11
Is dit nou een buitenlander?
Gale_Boetticherdonderdag 30 december 2021 @ 10:11
Plaatje voor de gemiddelde Fok!ker O+
Zwansendonderdag 30 december 2021 @ 10:12
Buut’nlander altijd goed. ^O^
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:11 schreef peaceman het volgende:
Is dit nou een buitenlander?
Is een vreemdeling zeker....
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:12
Hier had Cold as Ice kunnen staan.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:12
Is Foreigner?
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zevermuziek
Ja hier ben ik t wel mee eens eigenlijk
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:12
I wanna know what love is O+

I want you to show me O+ O+
TheVulturedonderdag 30 december 2021 @ 10:12
Ah dit uur Run O+

Die verliest wel elk jaar iets meer terrein :(
D.donderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:05 schreef peaceman het volgende:

[..]
Gijs vind ik minder storend dan popi Jopie Bart
Vreemd :Y
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef essnhills het volgende:
I wanna know what love is O+

I want you to show me O+ O+
Eeeeh... nou...
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Isorden het volgende:

[..]
Is een vreemdeling zeker....
Vraag niet naar zijn naam
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:12
Sta je dan op Graspop, spelen ze dit.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:11 schreef peaceman het volgende:
Is dit nou een buitenlander?
Jij bent n buitenlander nu!
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Isorden het volgende:

[..]
Is een vreemdeling zeker....
Zou toch maar even vragen naar zijn naam, en verblijfspapieren
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef TheVulture het volgende:
Ah dit uur Run O+

Die verliest wel elk jaar iets meer terrein :(
Hij rent naar de uitgang? :')
alpekodonderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:11 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ik zie hier precies 0 guilty pleasues....

Bijna alleen maar goeie muziek :Y
Deze wel hoor :D
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:12
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Dagoduck het volgende:
Hier had Cold as Ice kunnen staan.
Ze waren willing to sacrifice
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:12
Meer 80's dan dit wordt het wat mij betreft niet.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:13
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Zorro het volgende:

[..]
Eeeeh... nou...
I don't know if I could faaaaaace it again O+ O+
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:13
Mag Neil? Daarvoor heb ik m'n wekker gezet
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:13
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Dagoduck het volgende:
Hier had Cold as Ice Urgent kunnen staan, en Cold as Ice ook
alpekodonderdag 30 december 2021 @ 10:13
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Zorro het volgende:
Is Foreigner?
Nog niet besproken :o
peacemandonderdag 30 december 2021 @ 10:13
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Jij bent n buitenlander nu!
Voor de mensen hier wel ja
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:13

Iedereen meezingen.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:13
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Strani het volgende:
Meer 80's dan dit wordt het wat mij betreft niet.
Dit en Life's what you make it inderdaad.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:13
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:13 schreef Scorpion_17 het volgende:
Mag Neil? Daarvoor heb ik m'n wekker gezet
Maggie MagNeil?
Zwansendonderdag 30 december 2021 @ 10:13
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Strani het volgende:
Meer 80's dan dit wordt het wat mij betreft niet.
Deze en Pat Banatar en Cock Robin zijn wel de ultieme 80’s platen.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:13
Wat vindt de Baudetraket van deze band?
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:14
quote:
Nou niet meteen een band die ik op GrasPop had verwacht
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:14
Volgens mij heb ik hier nog wel eens op gestemd :@
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:14
*willekeurige zin O+
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:14
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:14 schreef Isorden het volgende:

[..]
Nou niet meteen een band die ik op GrasPop had verwacht
Hebben er toch twee keer gestaan.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:14
O+ O+ O+ O+ O+
AgnesGrudonderdag 30 december 2021 @ 10:14
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Strani het volgende:
Meer 80's dan dit wordt het wat mij betreft niet.
Ook wel hoog Knuffelrock gehalte.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:14
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:13 schreef Zorro het volgende:

[..]
Maggie MagNeil?
Nee koken doen we vanavond
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:15
LET'S TALK ABOUT LOOOOOVE
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:13 schreef essnhills het volgende:

[..]
I don't know if I could facial again O+ O+
:+
Zwansendonderdag 30 december 2021 @ 10:15
Ah, weer gevonden hoe ik m’n standaard PI kan aanpassen. :@
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:14 schreef LTVDK het volgende:
Volgens mij heb ik hier nog wel eens op gestemd :@
the-big-lebowski-jeff-bridges.gif
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:12 schreef Dagoduck het volgende:
Hier had Cold as Ice kunnen staan.
Of Juke Box Hero.
Of Urgent.
Of Double Vision.
Gale_Boetticherdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
Koortje maakt dit nummer toch wel genot, net als bv. bij Like a Prayer
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:15
Ik hoor Tina op de achtergrond
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:14 schreef LTVDK het volgende:
Volgens mij heb ik hier nog wel eens op gestemd :@
Niks mis mee
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:13 schreef Zorro het volgende:

[..]
Maggie MagNeil?
6CWdLJS.jpg
Evenstardonderdag 30 december 2021 @ 10:15
Nog meer stemplaat genot
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:14 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Ook wel hoog Knuffelrock gehalte.
Nou vooruit *;

Volgende keer gewoon directer zijn hoor!
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:15 schreef Isorden het volgende:
LET'S TALK ABOUT LOOOOOVE
Ain't talkin' 'bout love!
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
Is wel een heerlijke ballad though O+
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:15
ZET M HARDER
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:15
headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:15
Haaaaa
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:15
quote:
Het is nog te vroeg hiervoor
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 10:15
NelisJongGod _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:15
Ja Nelis _O_
Evenstardonderdag 30 december 2021 @ 10:16
quote:
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:16
_O_
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:16
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:13 schreef Zorro het volgende:

[..]
Maggie MagNeil?
IK WIL TERUG NAAR DE KUST
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:16
headbang01.gifheadbang01.gifheadbang01.gifheadbang01.gifheadbang01.gif
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:16
COLORS ON THE STREET
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:16
Ah ja dit overgewaardeerde prostaatrocknummer van manke nelis, zijn minste
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:16
Stenigen in de vrije wereld *G*
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:16
*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:16
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:15 schreef essnhills het volgende:

[..]
Het is nog te vroeg hiervoor
Geen ge-ODOL ? :o
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:16
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:16 schreef essnhills het volgende:

[..]
IK WIL TERUG NAAR DE KUST
Is dat bewust zo?
EDMAN-donderdag 30 december 2021 @ 10:16
* EDMAN- meldt zich voor stemplaat
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:16
afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding
Solotovskidonderdag 30 december 2021 @ 10:16
NEILGOD _O_
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:17
quote:
Hier gaat iets mis
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:17
quote:
Hier gaat iets fout
AgnesGrudonderdag 30 december 2021 @ 10:17
quote:
10s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:15 schreef Strani het volgende:

[..]
Nou vooruit *;

Volgende keer gewoon directer zijn hoor!
:S___D
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:17
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:16 schreef Isorden het volgende:

[..]
Is dat bewust zo?
Bijna niet eigenlijk
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:17
HEY I HEARD YOU ARE THE WILD ONES!
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:17
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:17 schreef Isorden het volgende:

[..]
Hier gaat iets mis
Niks mis mee. Kan gebeuren ouwe reus
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:17
ROCKEN IN DE VRIJE WERELD
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:17
giphy.gif
TommyL0204donderdag 30 december 2021 @ 10:17
Neil _O_
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:17
STENEN IN DE VRIJE WERELD
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:18
Stenen in de vrije wereld *O* *G* *O* *G* *O*
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:18
42fa770f1eca8d18673f5682fa7ecfce.gif
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:18
Dit is toch wel de grootste gitarengenotsplaat
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:18
Stenen houden in de vrije wereld *O* *G* *O*
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:18
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:17 schreef Isorden het volgende:
STENEN IN DE VRIJE WERELD
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:18 schreef essnhills het volgende:
Stenen in de vrije wereld *O* *G* *O* *G* *O*
Al besproken
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:18
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:15 schreef essnhills het volgende:

[..]
Het is nog te vroeg hiervoor
De ochtend is júist het beste moment. Tot zover mijn input.
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:18
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:18 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dit is toch wel de grootste gitarengenotsplaat
Haha, nee.
TommyL0204donderdag 30 december 2021 @ 10:18
Al besproken jongens!
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:18
HET REGENT HIER

EN HET GITAAAAAAAAAAAAR
Bargehassusdonderdag 30 december 2021 @ 10:19
Lekker hoor.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:19
Gitaarsolo. of zoeits _O_
PippenScottiedonderdag 30 december 2021 @ 10:19
Mijn jongste Pippie: “is dit Bono?”

Nee, dit is Neil Young.

Is dat een nieuwe zanger?

Nee, hij is al een opa.

Waarom heet hij dan New?

Ik hou van Pippies.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:19
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:18 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Haha, nee.
Die denigrerende haha had niet gehoeven
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:19
Pukkelpop 2013.

4kLzRJe.jpg
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:19
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef PippenScottie het volgende:
Mijn jongste Pippie: “is dit Bono?”

Nee, dit is Neil Young.

Is dat een nieuwe zanger?

Nee, hij is al een opa.

Waarom heet hij dan New?

Ik hou van Pippies.
YoungPippen God _O_
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:19
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:18 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
De ochtend is júist het beste moment. Tot zover mijn input.
Bedankt dat je deze persoonlijke voorkeur wilde delen
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:19
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Die denigrerende haha had niet gehoeven
Haha, ok.
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:20
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef PippenScottie het volgende:
Mijn jongste Pippie: “is dit Bono?”

Nee, dit is Neil Young.

Is dat een nieuwe zanger?

Nee, hij is al een opa.

Waarom heet hij dan New?

Ik hou van Pippies.
Hier gaat iets mis hoor als die wel weet wie Bono is :wtf:
TommyL0204donderdag 30 december 2021 @ 10:20
Ah kak, net Kensington gemist zie ik
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:20
Komend jaar wil ik Neil nog een keertje zien
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:20
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef TommyL0204 het volgende:
Ah kak, net Kensington gemist zie ik
Niemand, Ooit
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:20
200w.gif?cid=82a1493bcjk7uoypfl2aysxsu65vyzjggqi0a5sfflh5psyq&rid=200w.gif&ct=g
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:20
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef PippenScottie het volgende:
Mijn jongste Pippie: “is dit Bono?”

Nee, dit is Neil Young.

Is dat een nieuwe zanger?

Nee, hij is al een opa.

Waarom heet hij dan New?

Ik hou van Pippies.
Nieuw jong ook nog.
Geen wonder dat ze helemaal confuus is
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 10:20
Goedemorgen :W
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:20
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
Komend jaar wil ik Neil nog een keertje zien
Maar wil hij jou ook zien?
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:20
Laatste Kerst *O* *G* *O*
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:20
#Whamageddon
TommyL0204donderdag 30 december 2021 @ 10:20
Wham trek ik alleen op 1e en 2e kerstdag :s)
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef Fred_B het volgende:
Goedemorgen :W
:W c_/
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
Komend jaar wil ik Neil nog een keertje zien
Als er geen corona was geweest was ik nog naar een concert van hem in MSG New York geweest. ;(
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef Fred_B het volgende:
Goedemorgen :W
:W
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef Fred_B het volgende:
Goedemorgen :W
Goedemorgen Frederik!
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef Dagoduck het volgende:
Pukkelpop 2013.

[ afbeelding ]
LOL, de chauffeur van die bus ken ik, die deed ook werk voor Tomorrowland en Rock Werchter. Was een van de weinige die "gedonderjaag" van de vrouwelijke passagiers aanmoedigde >:)
Pino112donderdag 30 december 2021 @ 10:21
WHAMMED
Bargehassusdonderdag 30 december 2021 @ 10:21
Oh boy...
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:21
Kerstplaatjes na 26 december. Ik vind daar wat van
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 10:21
56b9bc808284020047edd1a1daf7a2da.jpg
PippenScottiedonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
10s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Hier gaat iets mis hoor als die wel weet wie Bono is :wtf:
Dat komt door die cd van U2 die je gratis op alle Apple devices kreeg
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef TommyL0204 het volgende:
Wham trek ik alleen op 1e en 2e kerstdag :s)
Niet the very next day?
het_fokschaapdonderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef PippenScottie het volgende:
Mijn jongste Pippie: “is dit Bono?”

Nee, dit is Neil Young.

Is dat een nieuwe zanger?

Nee, hij is al een opa.

Waarom heet hij dan New?

Ik hou van Pippies.
En dan niet vragen waarom heet hij dan Jong
4-elementsdonderdag 30 december 2021 @ 10:21
Mute...
Ferdodonderdag 30 december 2021 @ 10:21
Pak ik nog net de laatste kerstplaat mee.
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:21
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:20 schreef Zorro het volgende:

[..]
Maar wil hij jou ook zien?
Kan me niet schelen!
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:21
Godsakkes alweer Sjors, kan me niet herinneren dat ik die zo vaak heb gehoord in een t2000 :{
TheVulturedonderdag 30 december 2021 @ 10:22
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
EDMAN-donderdag 30 december 2021 @ 10:22
Vrolijk kerstfeest
LTVDKdonderdag 30 december 2021 @ 10:22
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:21 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat komt door die cd van U2 die je gratis op alle Apple devices kreeg
Dat is toch al 10 jaar geleden ofzo :?
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:22
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef TheVulture het volgende:
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
Zanger van Greenday wordt niet meer wakker na september ;(
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:22
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef TheVulture het volgende:
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
Billy Joe in September? -O-
Lucifer_Doosjedonderdag 30 december 2021 @ 10:22
Waarom zetten mensen kerstliedjes in hun lijst?
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:22
Deze luister ik ook even zonder geluid hoor.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:22
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef TheVulture het volgende:
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
Heeft marco B een nummer wat over januari gaat?
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:22
Ach, verloren
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:22
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef essnhills het volgende:

[..]
Zanger van Greenday wordt niet meer wakker na september ;(
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef Isorden het volgende:

[..]
Billy Joe in September? -O-
GMTA *;
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:22
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef PippenScottie het volgende:
Mijn jongste Pippie: “is dit Bono?”

Nee, dit is Neil Young.

Is dat een nieuwe zanger?

Nee, hij is al een opa.

Waarom heet hij dan New?

Ik hou van Pippies.
Zo schattig O+
TommyL0204donderdag 30 december 2021 @ 10:22
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef TheVulture het volgende:
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
Bryan Adams, in de zomer.. tijdens het 69'en? ;(
EDMAN-donderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef TheVulture het volgende:
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
Vliegtuig met leden Guns and roses stort neer in November terwijl het regent
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef essnhills het volgende:

[..]
Zanger van Greenday wordt niet meer wakker na september ;(
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef Isorden het volgende:

[..]
Billy Joe in September? -O-
Dodelijke maand
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
7s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:19 schreef essnhills het volgende:

[..]
Bedankt dat je deze persoonlijke voorkeur wilde delen
Geen dank, ik doe het met plezier!
4-elementsdonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
15s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Waarom zetten mensen kerstliedjes in hun lijst?
En dan ook nog dit nummer. Het enige nummer van de 2000 dat ik echt mute.
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
Vliegtuig met leden Guns and roses Rowwen Heze stort neer in November
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
Vliegtuig met leden Guns and roses stort neer in November terwijl het regent
Door hevige regen.
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
Vliegtuig met leden Guns and roses stort neer in November
Er stortte wel eens een vliegtuig met John Denver neer.
PippenScottiedonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef TheVulture het volgende:
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
Kensington, War?
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:23
quote:
15s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Waarom zetten mensen kerstliedjes in hun lijst?
Omdat ze stemmen vlak voor de Kerstdagen en verder niet kunnen nadenken

Maar in het geval van WHAM! kan ik ze dat wel vergeven
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef Isorden het volgende:

[..]

Met de neus omhoeg
PzKpfwdonderdag 30 december 2021 @ 10:24
Hij zingt over afgelopen kerstmis dus in dat opzicht kan het nummer nog wel.
Ferdodonderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef Zorro het volgende:

[..]
Heeft marco B een nummer wat over januari gaat?
Zelfs niet één over Maan-dag :N
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Er stortte wel eens een vliegtuig met John Denver neer.
En met Randy Rhoads
Fred_Bdonderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:22 schreef TheVulture het volgende:
George Michael die sterft met kerst
Prince die sterft in april

What's next? :P
John Denver die vertrekt in een vliegtuig?
EDMAN-donderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Er stortte wel eens een vliegtuig met John Denver neer.
Boven Denver?
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef Isorden het volgende:

[..]

Waarna postuum de edit 'Auto, trein, boot' wordt uitgebracht.
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:24
"Friends with tired eyes"?

Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
9s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:24 schreef Strani het volgende:

[..]
Waarna postuum de edit 'Auto, trein, boot' wordt uitgebracht.
_O-
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:24
8atpjd7dma861.jpg
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:24
O+ Sjors genot O+
PzKpfwdonderdag 30 december 2021 @ 10:24
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:24 schreef Isorden het volgende:

[..]
En met Randy Rhoads
Ik dacht even aan Lana :')
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:25
Origineel van Ruud van Nistelrooij
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:25
*O* *O* *O*
TommyL0204donderdag 30 december 2021 @ 10:25
Goedemorgen trouwens :O c_/ Het WARME bad is weer gevuld zie ik O+
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:25
Oké welke vrouw hier heeft bruine ogen?
EDMAN-donderdag 30 december 2021 @ 10:25
Voor moeder de vrouw deze
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:25
Youuuu myyyhyyyy
brown eyed girl O+
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:25
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:25 schreef Strani het volgende:
Oké welke vrouw hier heeft bruine ogen?
Ik niet
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:26
Een leuk liedje Van morrisson
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:25 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik niet
Jij zit behind blue eyes?
PzKpfwdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
Mooie van Jagger.
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:25 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik niet
Oké maakt niet uit we doen wel alsof. Deze is voor jou hoor :7
Gale_Boetticherdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
Jaaa, superlekkere Van deze! Was wel een nummertje van m'n ex -O-
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Isorden het volgende:

[..]
Jij zit behind blue eyes?
Zeker
PippenScottiedonderdag 30 december 2021 @ 10:26
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
58 topics verschil met vorig jaar trouwens. Geen idee wat we vorig jaar gedaan hebben, maar dat was niet best _O-
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
10s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Strani het volgende:

[..]
Oké maakt niet uit we doen wel alsof. Deze is voor jou hoor :7
Sjalalalalalaa *O* *G* *O*
TheVulturedonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:23 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Er stortte wel eens een vliegtuig met John Denver neer.
Oh ja die hadden we ook nog _O-
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef PippenScottie het volgende:
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
:*
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef PippenScottie het volgende:
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
:*
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:26
Sjalalala

Sjalalie

Dat vat t wel samen
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
Leuk nummer O+ Wel buiten de V500 stemlijst gezakt doordat ie een wappie is
PzKpfwdonderdag 30 december 2021 @ 10:26
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Dagoduck het volgende:
58 topics verschil met vorig jaar trouwens. Geen idee wat we vorig jaar gedaan hebben, maar dat was niet best _O-
Massaal aan de speed.
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:26
Weet iemand hoe Van Morrison met zijn voornaam heet :?
AgnesGrudonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:25 schreef Strani het volgende:
Oké welke vrouw hier heeft bruine ogen?
Ik niet.
Stranidonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef PippenScottie het volgende:
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
Ach toch ;( En gecondoleerd alsnog, natuurlijk.
EDMAN-donderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef PippenScottie het volgende:
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
.
Mexicanobakkerdonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Zorro het volgende:
Weet iemand hoe Van Morrison met zijn voornaam heet :?
Deze is
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:27
Hier eindigde hij zijn reguliere set mee op BluesGrolloo.
4-elementsdonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef PippenScottie het volgende:
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
Sterkte! ;(
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Zorro het volgende:
Weet iemand hoe Van Morrison met zijn voornaam heet :?
Nee ik weet niet hoe die Van voren heet.
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Dagoduck het volgende:
58 topics verschil met vorig jaar trouwens. Geen idee wat we vorig jaar gedaan hebben, maar dat was niet best _O-
Niemand had wat te doen door de lockdown blijkbaar

En nu is er zooooveeel te doen buiten
PzKpfwdonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Scorpion_17 het volgende:
Sjalalala

Sjalalie

Dat vat t wel samen
Het is geen Sieneke. :{w
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Leuk nummer O+ Wel buiten de V500 stemlijst gezakt doordat ie een wappie is
Grappig datzelfde heb ik ook. Clapton en morrisson toch aanmerkelijk lager.
AgnesGrudonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef PippenScottie het volgende:
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
:*
Dagoduckdonderdag 30 december 2021 @ 10:27
quote:
6s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Zorro het volgende:
Weet iemand hoe Van Morrison met zijn voornaam heet :?
George.
Bugno3donderdag 30 december 2021 @ 10:28
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Oh ja die hadden we ook nog _O-
Aaliyah
Zorrodonderdag 30 december 2021 @ 10:28
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef PippenScottie het volgende:
Deze is voor mijn zwager.. een groot muziekfan en Van Morrison liefhebber. Hij overleed dit jaar aan een verschrikkelijke spierziekte.

Mijn zus was zijn brown eyed girl.

Rip C. :{
-O-
laxus13donderdag 30 december 2021 @ 10:28
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Leuk nummer O+ Wel buiten de V500 stemlijst gezakt doordat ie een wappie is
Het gaat toch om de muziek :P

Mij boeit het echt niet wat een ander denkt daarover
essnhillsdonderdag 30 december 2021 @ 10:28
Mijn vader is de laatste lade voor in de keuken in elkaar aan het zetten *O*
EDMAN-donderdag 30 december 2021 @ 10:28
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:27 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Grappig datzelfde heb ik ook. Clapton en morrisson toch aanmerkelijk lager.
En gordon omhoog
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:28
Dacht trouwens gister bijna dat ik weer in quarantaine moest dit jaar...

Gelukkig is mn pa dit jaar minder positief *O*
Sabatadonderdag 30 december 2021 @ 10:28
Mooie Pet Shop Boys cover
OscarMopperkontdonderdag 30 december 2021 @ 10:28
Niks mis met een Brown skinned girl :9
Isordendonderdag 30 december 2021 @ 10:28
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:28 schreef essnhills het volgende:
Mijn vader is de laatste lade voor in de keuken in elkaar aan het zetten *O*
Heeeeuuuuuj *O*
Scorpion_17donderdag 30 december 2021 @ 10:28
quote:
0s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:28 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
En gordon omhoog
Gordon staat permanent omhoog
Pindakaasfanaticusdonderdag 30 december 2021 @ 10:28
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2021 10:26 schreef Scorpion_17 het volgende:
Sjalalala

Sjalalie

Dat vat t wel samen
Origineel van Sieneke?