FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #117 - CCR goden
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:21
waOauAd.gif


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2021.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:19 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Een beat? In Als het avond is? :?
Sowieso in dat nummer wat gisteravond was.
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Davina vond hier wat van
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:21
suzieq.jpeg
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Duurde verdomme lang
Whiskers2009dinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Duurde lang :{w
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:21
duurde lang :P
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Suzie Q _O_
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Dit ging niet echt met een @noodgang
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Weer net te laat met kapen.
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:21
dit maakt dat nummer van net helemaal goed btw _O_
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Straks nog even langs Suzie Q8 om te tanken.
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:21 schreef Bugno3 het volgende:
Dit ging niet echt met een noodgang
Kut, net te laat :P
Evenstardinsdag 28 december 2021 @ 14:21
*hoort CCR*

*rent naar telefoon*

CCR GODEN

*gaat weer verder met inpakken*
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Fogertygod _O_
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:21
Hopelijk wel de lange versie
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:21 schreef MTheBassman het volgende:
dit maakt dat nummer van net helemaal goed btw _O_
Welk nummer? hiervoor zat toch gewoon Depeche Mode?
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hopelijk wel de lange versie
Staat Part 1 in de lijst dus ik betwijfel het.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hopelijk wel de lange versie
Er staat Part 1, dus zal wel niet.
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:21 schreef MTheBassman het volgende:
dit maakt dat nummer van net helemaal goed btw _O_
Dat nou ook weer niet.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:22 schreef Isorden het volgende:

[..]
Staat Part 1 in de lijst dus ik betwijfel het.
Godver.
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:22 schreef Isorden het volgende:

[..]
Welk nummer? hiervoor zat toch gewoon Depeche Mode?
Dat geblaat tussendoor van Hazes/Paul schijnt ook een nummer geweest te zijn.
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:22
Zat ik weer, in mijn eentje in het vorige deel -O-
noodgangdinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:21 schreef Bugno3 het volgende:
Dit ging niet echt met een @:noodgang
ik had wel de lapo, maar dat was door t slotje heen, dus die telt niet :P
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:22
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:22 schreef Isorden het volgende:

[..]
Staat Part 1 in de lijst dus ik betwijfel het.
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Er staat Part 1, dus zal wel niet.
Oh ja daar kijk ik dus niet in he, teleurstellend wel
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:23
Met afstand de minste CCR.
Bargehassusdinsdag 28 december 2021 @ 14:23
Hoezo is dit part !? Is er een part 2 dan?
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 14:23
Susie_Q_poster.jpg
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:22 schreef D. het volgende:
Zat ik weer, in mijn eentje in het vorige deel -O-
"Zat heel alleen kerstfeest te vieren"
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:23
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:23 schreef Kopiko het volgende:
Met afstand de minste CCR.
Nee dit kan niet.
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:22 schreef noodgang het volgende:

[..]
ik had wel de lapo, maar dat was door t slotje heen, dus die telt niet :P
Bepaal jij niet.
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:23
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:23 schreef Kopiko het volgende:
Met afstand de minste CCR.
Dat is sowieso Looking Out My Back Door, in deze lijst tenminste
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:22 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
[..]
Oh ja daar kijk ik dus niet in he, teleurstellend wel
Staat ook in beeld op de stream.
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:23
Tafkap
-_Guitarist_-dinsdag 28 december 2021 @ 14:23
Mooi, Droomland is voorbij ^O^
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:24
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Lucifer_Doosjedinsdag 28 december 2021 @ 14:24
Gijs, stil nu
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:24
BEACHGIFJES !!!
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:21 schreef Bugno3 het volgende:
Dit ging niet echt met een @:noodgang
Je weet dat mentions het niet doen in een edit? :P
Guanabanadinsdag 28 december 2021 @ 14:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:23 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dat is sowieso Looking Out My Back Door, in deze lijst tenminste
giphy.gif
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:24
GIJS HOUD JE BEK
hhh38dinsdag 28 december 2021 @ 14:24
O+ O+ O+

KAP MET DOOR HET INTRO PRATEN
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:24
nice one
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:24
Ook al mooi. Dit uur is prachtig begonnen, ik heb alleen nog maar 4 mooie liedjes gehoord
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:24
O+ O+ O+ O+
Guanabanadinsdag 28 december 2021 @ 14:24
PEH!
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 14:24
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:24
4d641788ca549613fdcaec98fd7c937d44ffe1b4.gifv
Tussle266dinsdag 28 december 2021 @ 14:24
Jammer dat die dromen van Moby en Paul niet overeenkomen he?
noodgangdinsdag 28 december 2021 @ 14:24
Moby O+
Berkerydinsdag 28 december 2021 @ 14:24
Wordt Gijs per lettergreep betaald ofzo?
Evenstardinsdag 28 december 2021 @ 14:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:24 schreef Bugno3 het volgende:
[ afbeelding ]
Booh
Hamlapjesdinsdag 28 december 2021 @ 14:24
Porcelain O+ O+
Gijs heeft er wel een handje van om in de intro van een liedje het vorige liedje uitgebreid te bespreken, he? KLEP DICHT LULHANNES
BillDauterivedinsdag 28 december 2021 @ 14:24
Treedt Moby nog wel eens op? Die zou ik wel een keer live willen zien.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:23 schreef Bargehassus het volgende:
Hoezo is dit part !? Is er een part 2 dan?
Part 1 komt neer op de single versie.
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 14:25
Dit was vroegah altijd één van mijn vrije keuzes.
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:25
even genieten _O_ _O_ _O_
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:25
56e308a2a19110f7ba4f85a9dc8f19f0.925x925x1.jpg
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:25
Go mag ook wel de lijst in :Y
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:25
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:24 schreef Berkery het volgende:
Wordt Gijs per lettergreep betaald ofzo?
Per seconde vol geluld intro
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:25
Is Moby of is ie hetero?
-_Guitarist_-dinsdag 28 december 2021 @ 14:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:24 schreef BillDauterive het volgende:
Treedt Moby nog wel eens op? Die zou ik wel een keer live willen zien.
Vanuit de grond ja :')

Ooh hij leeft nog wel :')
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:25
quote:
the key, the secret
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is Moby of is ie hetero?
_O-
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:25
Pianogenot.
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:25
We want Moby _O_
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:25
9yU7gjIQWf6zs2yPNysqMf1dItfMdH4YQgEcOINX6_sNCYXmhoR71oHH2tq6ymGem_lVufTLW3YTniVUTgNGdCQhraWVIThHMGYnwj-WLV9i3qtGl8lPOju02w
Guanabanadinsdag 28 december 2021 @ 14:25
PEH!

HO MAAR
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:25 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]
Vanuit de grond ja :')
?
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:24 schreef Berkery het volgende:
Wordt Gijs per lettergreep betaald ofzo?
Klopt. Bonussen voor de uh'tjes.
AlchemistOfSorrowsdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
Hallon :W
Kom hier terug op een goed moment zie ik, met Porcelain :Y
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:25 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
the key, the secret
Ook dat, maar het gaat om de dame op de hoes…
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
Mooi ^O^
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Hallon :W
Kom hier terug op een goed moment zie ik, met Porcelain :Y
Jammer, net Droomland gemist. :')
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:26
Of Feeling so real *O*
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
"Oma, doe 's normaal" zegt ie.
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:24 schreef Tussle266 het volgende:
Jammer dat die dromen van Moby en Paul niet overeenkomen he?
Toegegeven, het zijn allebei nachtmerries.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:26
PEH
Bomenverzamelingdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
Nee, dit is nog steeds niet mijn muziek
Evenstardinsdag 28 december 2021 @ 14:26
Dit is wel makkelijk kapot te draaien
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef Dagoduck het volgende:
"Oma, doe 's normaal" zegt ie.
normaal is al geweest.
AlchemistOfSorrowsdinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef Isorden het volgende:

[..]
Jammer, net Droomland gemist. :')
Nou ja ik vind beide artiesten niks dus qua muzak niks gemist iig :P
-_Guitarist_-dinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef skysherrif het volgende:

[..]
?
Ja ben blijkbaar in de hoax getrapt dat 'ie dood is.
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef D. het volgende:
Of Feeling so real *O*
iets te techno voor de lijst?
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:27
*O* *O* *O* *O* *O*
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Ik wil een lolly
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Natural blues mag er ook wel weer in
Bomenverzamelingdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
EILEEN *O* *O* *O*
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Nou, daar gaan weer…
Whiskers2009dinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Eileen *O*
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
*O*
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:27
_O-
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Heeft Moby Dick als voornaam :?
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Zolang ie het zelf maar opruimt
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Studentenbierfeestgebral
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Peh, peh, peh, oma, ze is normaal.
OscarMopperkontdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Ah daar is die vieze Eileen weer
Tussle266dinsdag 28 december 2021 @ 14:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
iets te techno voor de lijst?
Er is wel al 2 jaar een Go-actie, maar zonder succes.
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
:B :B :B :B
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:27
giphy.gif
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
*O* ik wil een lolly *O*
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
iets te techno voor de lijst?
Als happy hardcore kan moet dat ook kunnen :Y
Eightyonedinsdag 28 december 2021 @ 14:27
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:26 schreef Bomenverzameling het volgende:
Nee, dit is nog steeds niet mijn muziek
Een doeltreffend maar wat makkelijk trucje.
Hamlapjesdinsdag 28 december 2021 @ 14:27
IK WIL EEN LOLLY *G* *O* *G*
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:27
Ik geloof dat ik Dexy
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:27 schreef Bugno3 het volgende:
Studentenbierfeestgebral
Helemaal jouw ding?
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:28
I am the Eileen, I am the Walrus.
Bomenverzamelingdinsdag 28 december 2021 @ 14:28
l-DT9n.gif
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:28
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:27 schreef MTheBassman het volgende:
Ik geloof dat ik Dexy
Deze ken je wel toch?
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:28
en oh ja tuurlijk ken ik dit :D
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:28
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:28 schreef skysherrif het volgende:

[..]
Helemaal jouw ding?
Geenszins
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:28
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:28 schreef Isorden het volgende:

[..]
Deze ken je wel toch?
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:28 schreef MTheBassman het volgende:
en oh ja tuurlijk ken ik dit :D
Dank je.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:28
3a6.jpg
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:28
Drugsy's Midnight Runners
OscarMopperkontdinsdag 28 december 2021 @ 14:28
arVvmm7_460s.jpg
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:29
quote:
Al besproken
hhh38dinsdag 28 december 2021 @ 14:29
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:28 schreef MTheBassman het volgende:
en oh ja tuurlijk ken ik dit :D
:)
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:29
quote:
Zijn we er toch weer ingetuinbroekt.
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:29
die plaatjes :')
AlchemistOfSorrowsdinsdag 28 december 2021 @ 14:29
Vind dit echt drie keer niks :')
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:30
Ik moest lachen. _O-
Berkerydinsdag 28 december 2021 @ 14:30
giphy.gif
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:30
Screen-Shot-2019-11-02-at-6-1.jpg?ar=16%3A9&auto=format&crop=focal&fit=crop&q=65&w=1200
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:30
Kedeng, kedeng
DarkSonic2dinsdag 28 december 2021 @ 14:30
Spoilers graag, er kijken ook kinderen mee!
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:30
NSFW materiaal dit _O-
OscarMopperkontdinsdag 28 december 2021 @ 14:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
die plaatjes :')
Wacht maar tot je safe search van Google uitzet
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 14:30
quote:
:') _O-
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:30
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:29 schreef Isorden het volgende:

[..]
Al besproken
Ook: al bespoten.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:30
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:30 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Ook: al bespoten.
_O-
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:30 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Wacht maar tot je safe search van Google uitzet
KUT!
Dat ga ik na 20 jaar maar eens doen dan :(
LTVDKdinsdag 28 december 2021 @ 14:31
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:30 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Ook: al bespoten.
Wederom ook al besproken.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:31
Harde piemel gekregen van het googelen.
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 14:31
Geef de DJ's geen ideeën.
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:31
Nu genot jongens _O_
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:31
quote:
9s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:31 schreef Dagoduck het volgende:
Harde piemel gekregen van het googelen.
Moet jij weten.
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:31
Ah, de ode aan Nederland van Crowded House nu
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:31
het is Dexy'S Gijs niet Dexy
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:32
Hond vernoemd naar Eileen.

Dan de relatie leggen met de bovenstaande plaatjes.

:')
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:32
Crowded House komt uit Australie

Gijs bakkes
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:32
O+ O+ O+ O+ O+
Bomenverzamelingdinsdag 28 december 2021 @ 14:32
De Finnen uit Nieuw-Zeeland om precies te zijn.
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:32
O+ O+ O+ O+ O+
-_Guitarist_-dinsdag 28 december 2021 @ 14:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:32 schreef Bugno3 het volgende:
Hond vernoemd naar Eileen.

Dan de relatie leggen met de bovenstaande plaatjes.

:')
_O-
Pino112dinsdag 28 december 2021 @ 14:32
Bek houden Gijs :')
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:32
O+ O+ O+ O+ O+ O+
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:32
Gijs, echt, geloof me: de meesten van ons zijn ouder dan 12.
OscarMopperkontdinsdag 28 december 2021 @ 14:32
Crowded House..... laat Hugo het maar niet horen
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:33
crowded house goden _O_
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
De altijd vervelende en eigengeile Gijs Staafmans
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 14:33
Oehhhh dit is heel mooi <3
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
quote:
14s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:32 schreef Pino112 het volgende:
Bek houden Gijs :')
Er zit ook geen verbetering in ofzo :')
Hamlapjesdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
VERDOMME GIJS
Four Seasons in One Day O+ O+ O+ O+ O+
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:33
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:32 schreef Kopiko het volgende:
Gijs, echt, geloof me: de meesten van ons zijn ouder dan 12.
Jammer.

- Marco
Sabatadinsdag 28 december 2021 @ 14:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:32 schreef OscarMopperkont het volgende:
Crowded House..... laat Hugo het maar niet horen
Dan is er een fractie teveel frictie ;)
Bomenverzamelingdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
Woodface is wel een prima album :Y :Y
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:33
quote:
9s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:31 schreef Dagoduck het volgende:
Harde piemel gekregen van het googelen.
Meteen maar even helicopteren dan?
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:33
Stemplaat genot _O_
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
Er zitten helemaal geen seizoenen in een dag. Wat superraar zeg.

:T
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
Die liedjes van Crowded House zijn zo zielsmooi he O+
Tussle266dinsdag 28 december 2021 @ 14:33
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:32 schreef Kopiko het volgende:
Gijs, echt, geloof me: de meesten van ons zijn ouder dan 12.
Hij houdt de zoom aan, weet hij veel.
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
Met 'smiling as the shit goes down' bedoelen ze nu dat hij iets vervelends ziet gebeuren of dat hij op het toilet zit? Want ik heb jaren dat laatste gedacht :@
Rellende_Rotscholierdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
De altijd vervelende en eigengeile Gijs Staafmans
Radio 2 beschikt over een indrukwekkende verzameling ransmakaken.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:33
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Zwansendinsdag 28 december 2021 @ 14:33
O+
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die liedjes van Crowded House zijn zo zielsmooi he O+
Live ook fantastisch .
Bayswaterdinsdag 28 december 2021 @ 14:33
Prachtnummer, uiteraard wederom gestemd . 4 seasons in one day O+
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef alopio het volgende:
Stemplaat genot _O_
heb op dont dream its over gestemd hier :Y
LTVDKdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Jammer.

- Marco
Godver :') _O-
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Meteen maar even helicopteren dan?
The Hellacopters staan niet in de lijst.
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die liedjes van Crowded House zijn zo zielsmooi he O+
Ben meer van Split Enz
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef alopio het volgende:

[..]
Live ook fantastisch .
Ik hoop dat al 3 jaar lang ooit mee te mogen maken :')
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:32 schreef Bomenverzameling het volgende:
De Finnen uit Nieuw-Zeeland om precies te zijn.
Mr. Worldwide.
DarkSonic2dinsdag 28 december 2021 @ 14:34
Wat deed Gijs nu weer? Ik luisterde even niet.
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Ben meer van Split Enz
Die vind ik, uitgezonderd het bekende nummer, toch wat minder.
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
heb op dont dream its over gestemd hier :Y
Dit nummer heeft mij door een moeilijke periode geholpen (samen met wat andere nummers), blijft dus altijd bijzonder voor mij
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef DarkSonic2 het volgende:
Wat deed Gijs nu weer? Ik luisterde even niet.
Praten. Teveel.
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef DarkSonic2 het volgende:
Wat deed Gijs nu weer? Ik luisterde even niet.
Door de zang heen lullen
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:34
de titel slaat op het Nederlandse weer
Rellende_Rotscholierdinsdag 28 december 2021 @ 14:34
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef DarkSonic2 het volgende:
Wat deed Gijs nu weer? Ik luisterde even niet.
Nog steeds blijven lullen als de zanger al is begonnen met zingen.
Gretzldinsdag 28 december 2021 @ 14:34
De Vier Seizoentjes O+ O+ O+

Pop uit Nieuw-Zeeland _O_ _O_
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef DarkSonic2 het volgende:
Wat deed Gijs nu weer? Ik luisterde even niet.
GIJSED, Iets met door de intro heen lullen :(
LTVDKdinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Meteen maar even helicopteren dan?
Ik mis eigenlijk De Jeugd van Tegenwoordig - Applaus in de lijst
Bomenverzamelingdinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die liedjes van Crowded House zijn zo zielsmooi he O+
:Y :Y :Y
Lucifer_Doosjedinsdag 28 december 2021 @ 14:35
Ja, leuk weer Gijs
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:35
Ze lezen dus écht mee.
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
top stad Melbourne
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef MTheBassman het volgende:
de titel slaat op het Nederlandse weer
Al besproken ;)
Whiskers2009dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ze lezen dus écht mee.
_O-
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik hoop dat al 3 jaar lang ooit mee te mogen maken :')
Ooit nog gezien in openluchttheater in Amsterdamse bos. Wel aardig. Jammer dat Neil tegenwoordig vooral de verkeerde familie betrekt.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:35
Hij weet het gewoon hè, de lul
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:35
hij leest echt mee _O-
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:35
U@ @Bronson @Pino112
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
heb op dont dream its over gestemd hier :Y
Elk jaar weer stiekem gniffelen als ik een foto van Sergio Henao hier neerflikker. Maar goed, idd wel een mooi nummer. :P
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
Gijs _O-
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
Nee, nee, nee, waarom dit?
Gretzldinsdag 28 december 2021 @ 14:35
Ik vind Crowded House dankzij de gebroeders Finn toch meer Nieuw-Zeelands dan Australisch Gijs :(
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:35 schreef Isorden het volgende:
Hij weet het gewoon hè, de lul
Hij doet het express
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:35
Matige kabbel U2
-_Guitarist_-dinsdag 28 december 2021 @ 14:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ze lezen dus écht mee.
HOI NPO RADIO 2!!_1_1!1
AlchemistOfSorrowsdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
En dan bij U2 niet er doorheen lullen :')
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:36
U twaaj
OscarMopperkontdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
All I want is u2 to stop making terrible music
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:36
mute
LTVDKdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ze lezen dus écht mee.
Even allemaal zwaaien naar de redactie van Radio 2 :W
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:36
HALLO GIJS :W
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
Liever U96...
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:35 schreef Isorden het volgende:
Hij weet het gewoon hè, de lul
Intro gedraaid. Check.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
Heeft iemand een touw?
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:36 schreef OscarMopperkont het volgende:
All I want is u2 to stop making terrible music
Coldplay gaat alvast stoppen *O*
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:36
Me to
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
Matige U2 :N
Sabatadinsdag 28 december 2021 @ 14:36
Vroeger haalde ik Bono en Jim Kerr altijd door elkaar, hun zang lijkt op elkaar (hun spraak overigens totaal niet, Kerr's accent is bijna onverstaanbaar, Bono gaat nog wel )
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 14:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:36 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Even allemaal zwaaien naar de redactie van Radio 2 :W
GIJS ONTSLAAN NU :W
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:36
Bad, All I Want Is You en Running To Stand Still zijn alle drie hetzelfde liedje
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:36 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
Coldplay gaat alvast stoppen *O*
Trap Er Niet In
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:36
Zal ik maar verklappen dat ik al jaren de redactie doe voor de T2k studiouitzending?
AlchemistOfSorrowsdinsdag 28 december 2021 @ 14:37
Gijs als je meeleest, doe meteen ff een shout out naar fok
Gretzldinsdag 28 december 2021 @ 14:37
The KING is back _O_ _O_ _O_ darts-celebration.gif
Pino112dinsdag 28 december 2021 @ 14:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
U@ @:Bronson @:Pino112
"Verdomme"
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:36 schreef Bugno3 het volgende:
Zal ik maar verklappen dat ik al jaren de redactie doe voor de T2k studiouitzending?
Gooi die oude jingles dan eens heel snel terug
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:37
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:37 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Gijs als je meeleest, doe meteen ff een shout out naar fok
wel door een intro heen dan
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:36 schreef Sabata het volgende:
Vroeger haalde ik Bono en Jim Kerr altijd door elkaar, hun zang lijkt op elkaar (hun spraak overigens totaal niet, Kerr's accent is bijna onverstaanbaar, Bono gaat nog wel )
fa66b51a759c48ed996d67c644f914c9.gif
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:38
Kabbeldekabbel -O-
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:37 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
wel door een intro heen dan
917 is een mooie gelegenheid.
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:37 schreef alopio het volgende:

[..]
Gooi die oude jingles dan eens heel snel terug
Als je een jingle zou maken op basis van Tubular Bells had je jingle bells.

Oké geef me maar rood
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:34 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Ben meer van Split Enz
Etc.
Bayswaterdinsdag 28 december 2021 @ 14:38
Komt niet echt los dit, vandaar dat With or Without you vele malen hoger staat.
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
9s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:38 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Als je een jingle zou maken op basis van Tubular Bells had je jingle bells.

Oké geef me maar rood
Moest lachen
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:38
Alll i want iisss uuuuu 222222
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
9s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:38 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Als je een jingle zou maken op basis van Tubular Bells had je jingle bells.

Oké geef me maar rood
Heb al een TR gedaan
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:38 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
917 is een mooie gelegenheid.
1200px-2006FOS_1970Porsche917KGulf.jpg
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
9s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:38 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Als je een jingle zou maken op basis van Tubular Bells had je jingle bells.

Oké geef me maar rood
VAR zegt: doorspelen _O_
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:38 schreef Bayswater het volgende:
Komt niet echt los dit, vandaar dat With or Without you vele malen hoger staat.
With or Without You komt júist niet los..
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:38
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:37 schreef Gretzl het volgende:
The KING is back _O_ _O_ _O_ [ afbeelding ]
Haha, is dat Mervyn King ja?
LTVDKdinsdag 28 december 2021 @ 14:39
Dit ken ik niet echt, dit is nog uit de periode voordat U2 bombastisch ging lopen doen zeker?
skysherrifdinsdag 28 december 2021 @ 14:39
Sunday bloody sunday is wel een prima nummer, staat ook het hoogste zie ik.
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:39
Bono…

Heb nu helemaal niks met die gast
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:39 schreef alopio het volgende:
Bono…

Heb nu helemaal niks met die gast
Hij ook niet met jou, schijnt
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 14:39
Als ik iets van U2 moest kiezen is het denk ik Still Haven't Found etc
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:39
Als deze los is, is het wel een fijne plaat
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:39
South Park met Bono blijft geniaal
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:40
Ik ga mijn U2 collectie hier niet slijten… :D
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:39 schreef LTVDK het volgende:
Dit ken ik niet echt, dit is nog uit de periode voordat U2 bombastisch ging lopen doen zeker?
Nou ja, dat waren ze altijd al wel eigenlijk
Bayswaterdinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:38 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
With or Without You komt júist niet los..
Dan beleef ik die twee anders :P
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:37 schreef MadMaster het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
He, daar kwam Simple Minds ook achter U2?
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:39 schreef alopio het volgende:
Bono…

Heb nu helemaal niks met die gast
Dat gedrocht met Martijn Gerritsen staat zeker ook in de lijst? :')
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als deze los is, is het wel een fijne plaat
Komt alleen niet los
AgeElldinsdag 28 december 2021 @ 14:40
Dit is live wel vet hoor....
Berkerydinsdag 28 december 2021 @ 14:40
Benieuwd of hij deze afkapt, daar is het wel een nummer voor
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Dat gedrocht met Martijn Gerritsen staat zeker ook in de lijst? :')
:r
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:40
e4hd2Sp.gif
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Dat gedrocht met Martijn Gerritsen staat zeker ook in de lijst? :')
:N
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 14:40
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
Tussle266dinsdag 28 december 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:39 schreef DecoAoreste het volgende:
Als ik iets van U2 moest kiezen is het denk ik Still Haven't Found etc
Ik zou voor Fuck gaan, maar dan wel ervoor.
LTVDKdinsdag 28 december 2021 @ 14:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef TommyL0204 het volgende:

[..]
Nou ja, dat waren ze altijd al wel eigenlijk
Ja ok dat wel, maar dit is wat ingetogener en minder op het grote publiek gericht heb ik het idee
-_Guitarist_-dinsdag 28 december 2021 @ 14:41
Saaie kutplaat :r
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:41
Dat dit nog niet is afgekapt verbaast me
OscarMopperkontdinsdag 28 december 2021 @ 14:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
Hier is het net gestopt
Met regenen... hier dus wel even naar buiten
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
Pak een paraplu
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef D. het volgende:

[..]
He, daar kwam Simple Minds ook achter U2?
Nee, Bono was te gast bij de Simple Minds…

R-5355853-1392874500-5417.jpeg.jpg
Rellende_Rotscholierdinsdag 28 december 2021 @ 14:41
Als ik iets van U2 zou moeten kiezen koos ik alsnog niks.
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
Jeetje, wat een dilemma's zo.
Sabatadinsdag 28 december 2021 @ 14:42
81 82 83 84
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat dit nog niet is afgekapt verbaast me
ja idd, natuurlijk gaan ze deze zooi dan weer niet afkappen, typisch weer :')
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
Dit is ook genot
noodgangdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
heb je je al afgedroogd? Zo niet, dan maakt t niet zoveel uit
Lucifer_Doosjedinsdag 28 december 2021 @ 14:42
Doe dan de Usura versie
Hamlapjesdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
New Gold Dream _O_
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
En onder de douche werd je niet nat? nou??? :(
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
Origineel van Usura
Eightyonedinsdag 28 december 2021 @ 14:42
Open your mind (oh). Open your mind (oh). Enzovoort.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:42
Aaaaaah deze Simple Minds *O* *O* *O* *O*
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
quote:
14s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:42 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Doe dan de Usura versie
:R
Bargehassusdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
:D
MadMasterdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
5VhR7Tq.jpg

_O_
-_Guitarist_-dinsdag 28 december 2021 @ 14:42
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:42 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
ja idd, natuurlijk gaan ze deze zooi dan weer niet afkappen, typisch weer :')
3 minuten luisteren naar een viool met aids :{
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kom net uit de douche en nu wil ik buiten een rondje lopen, maar ook weer niet want het regent en ik wil niet nat worden
Ik had me net een half uur ingesteld op door de regen naar de supermarkt fietsen, maar toen ik buiten stond hield het op :Y
alopiodinsdag 28 december 2021 @ 14:42
*O* ja mooie deze
Bayswaterdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
Puntje voor Simple Minds vs U2.
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 14:42
WOW _O_
DIT _O_
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:42
No, no, no, dit is niet zoveel.
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:42
Open your mind *O*
EDMAN-dinsdag 28 december 2021 @ 14:42

is beter
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 14:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als ik iets van U2 zou moeten kiezen koos ik alsnog niks.
Er zijn maar weinig artiesten bij wie ik dat heb. Misschien Bruno Mars en André Hazes, maar verder weet ik het zo niet. Paul de Leeuw als dat telt, maar die kun je amper een artiest noemen.
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:43
deze simple minds is _O_ _O_
Sabatadinsdag 28 december 2021 @ 14:43
quote:
U bent af :R
Bargehassusdinsdag 28 december 2021 @ 14:43
Oh, is dat dit nummer. Dat ken ik uiteraard wel. En de cover natuurlijk ook!
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:43
Die hele plaat is geweldig
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als ik iets van U2 zou moeten kiezen koos ik alsnog niks.
Ik Sunday Bloody Sunday nog wel, rest kan me gestolen worden.
Berkerydinsdag 28 december 2021 @ 14:43
worshippy-6x.gifworshippy-6x.gifworshippy-6x.gif
TommyL0204dinsdag 28 december 2021 @ 14:43
Simple Minds, haat/liefde... dit is geweldig.. Belfast Child roept bij mij Marco B achtige gevoelens op ;(
Idisromdinsdag 28 december 2021 @ 14:43
De enige goede LP van de Simple Minds.
Rellende_Rotscholierdinsdag 28 december 2021 @ 14:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:43 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Er zijn maar weinig artiesten bij wie ik dat heb. Misschien Bruno Mars en André Hazes, maar verder weet ik het zo niet. Paul de Leeuw als dat telt, maar die kun je amper een artiest noemen.
Imagine Dragons, Coldplay.
Bugno3dinsdag 28 december 2021 @ 14:43
WE NEED MORE COWBELL!
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:43 schreef TommyL0204 het volgende:
Simple Minds, haat/liefde... dit is geweldig.. Belfast Child roept bij mij Marco B achtige gevoelens op ;(
Bij Marco B roept die titel die gevoelens ook op.
4-elementsdinsdag 28 december 2021 @ 14:44
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:43 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Ik Sunday Bloody Sunday nog wel, rest kan me gestolen worden.
Miss Sarajevo, samen met Pavarotti, vind ik wel bijzonder.
D.dinsdag 28 december 2021 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als ik iets van U2 zou moeten kiezen koos ik alsnog niks.
Ik had kaartjes gewonnen, maar bijna niemand wilde mee :P
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:43 schreef TommyL0204 het volgende:
Simple Minds, haat/liefde... dit is geweldig.. Belfast Child roept bij mij Marco B achtige gevoelens op ;(
U word er pedo van?
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Bij Marco B roept die titel die gevoelens ook op.
_O- Godver
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 14:43 schreef TommyL0204 het volgende:
Simple Minds, haat/liefde... dit is geweldig.. Belfast Child roept bij mij Marco B achtige gevoelens op ;(
Gaat Marco internationaal ja?