FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #30 - Is John Mayer?
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:14
waOauAd.gif


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2021.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Erin ... en eruit (nieuw cq gesneuveld in Top 2000 2020)
@VdB95 analyseerde: De 107 nieuwkomers
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:14
Nee, hij is net weg met de trein.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:14
Nog gezien op Pinkpop.
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Eerlijk gezegd heeft Sjon Meier ze veel saaier
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Tv hapert hier.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:14 schreef Isorden het volgende:
Nee, hij is net weg met de trein.
Op de stream was ie er nog hoor.
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
IS BETTE MIDLER
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Dat nummer van John Mayer was wel echt matige jaren 80 pastiche. Niet erg om als muzikaal behang er tussen te hebben maar ook niet echt bijzonder
Irremzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Die opa die in z'n gezicht werd geraakt door z'n kleinkind
:-D
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
quote:
4s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:15 schreef aloa het volgende:
Tv hapert hier.
KPN?
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Deze versie :')

Gelukkig staat die van de Stones altijd wel een stuk hoger.
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Nee volgens mij is Bette Midler.
Olgazaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Bette _O_
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:15
Dit nummer is inderdaad wel een beast of burden in deze uitvoering
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:16
Blijft de meest onnodige cover ooit
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef ok01 het volgende:
Blijft de meest onnodige cover ooit
Ze verdient er nog steeds aan.
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef ok01 het volgende:
Blijft de meest onnodige cover ooit
Nee, dat is toch wel gewoon Nothing Else Matters van Lucie Silvas
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:16
tumblr_lzs5q8fMuE1qzt1ewo1_500.gifv
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef ok01 het volgende:
Blijft de meest onnodige cover ooit
Disturbed
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:16
Bette Midler _O_

:T
Sabatazaterdag 25 december 2021 @ 15:16
quote:
NO MAIKL NO NO NO
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:16
Ze heeft in de film Hocus Pocus gespeeld. Het nummer komt pas over een paar dagen.
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Disturbed
Mwah, het is ruk maar het was op zich wel iets anders dan het origineel
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Disturbed
Pas maar op dat HoudJeMond het niet ziet.
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Disturbed
Ooff ja, die had ik uit m'n geheugen gewerkt
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:17
Ik vind Wind Beneath My Wings stiekem wel leuk. Mag dit? :@
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

Disturbed
Ja, wat die deden met Land of Confusion is niet om aan te horen :{w
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Disturbed
Ik kan er met m'n hoofd niet bij dat die boven het origineel staat.
laxus13zaterdag 25 december 2021 @ 15:17
Gewoon een lekkere cover. Zijn veel slechter gemaakt
Olgazaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
9s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:17 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Ik kan er met m'n hoofd niet bij dat die boven het origineel staat.
Serieus?
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Disturbed
Gister nog 1 seconde van gehoord op de radio in de auto. Kon gelukkig meteen wegzappen.
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik vind Wind Beneath My Wings stiekem wel leuk. Mag dit? :@
Waarom zou dat niet mogen?
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik vind Wind Beneath My Wings stiekem wel leuk. Mag dit? :@
Ik heb er persoonlijk liever een vrouw maar alles mag.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:18
quote:
18s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:17 schreef Olga het volgende:

[..]
Serieus?
Smaak. Nederland.
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:17 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Waarom zou dat niet mogen?
Ik kan mij herinneren dat de publieke opinie is dat Bette Midler er geen reet van kan.
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:18
quote:
18s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:17 schreef Olga het volgende:

[..]
Serieus?
Nederland. Wansmaak. Enzovoorts
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:18
Oh deze is nog erger :r
Gretzlzaterdag 25 december 2021 @ 15:19
1812 Lovesong The Cure O+ _O_ *;
1811 Last Train Home John Mayer :s)
1810 Beast Of Burden Bette Midler :O
1809 I'm Yours Jason Mraz O+
1808 Happier Than Ever Billie Eilish *; :9~ O+
1807 Locked Out Of Heaven Bruno Mars :s)
1806 Just The Way You Are Bruno Mars :)
1805 Ms. Jackson OutKast *O*
1804 An End Has A Start Editors _O_
1803 Heaven Avicii ft. Chris Martin :O
1802 Beast Of Burden The Rolling Stones :N hoezo 2x?
1801 Dancin' Fool Frank Zappa :O
1800 Woman Wolfmother :N
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:19
Oh dit staat verbazingwekkend dicht bij de uitgang. Cola zonder prik, muzikaal behang, muzikaal granol, 101 fm, dat soort termen.
Olgazaterdag 25 december 2021 @ 15:19
Bah :r
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:19
Het is wel een alles of niets uurtje.
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:19
Dit is ook een gros in een dozijn nummer, man man man
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:18 schreef ok01 het volgende:
Oh deze is nog erger :r
Hey wees blij met dit uur, we zijn meteen van dit gedrocht en twee Bruno mars gedrochten af *O*
ijs_beerzaterdag 25 december 2021 @ 15:20
Beetje een zomers niemendalletje.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:20
Dit is niet eens behang. Stucwerk.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:19 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Hey wees blij met dit uur, we zijn meteen van dit gedrocht en twee Bruno mars gedrochten af *O*
Een soort van cadeaus op 1e kerstdag
waxmaskzaterdag 25 december 2021 @ 15:20
pas op kinderen er staat een oude vieze man achter jullie
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:20
Het dyslectische broertje van Bruno Mars
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:20
Dit werd gedraaid tijdens onze huwelijksceremonie.

Niet mijn keuze trouwens.
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:19 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Hey wees blij met dit uur, we zijn meteen van dit gedrocht en twee Bruno mars gedrochten af *O*
Dat is waar :)
Hoewel ik Locked out of Heaven wel leuk vind
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:20 schreef Fred_B het volgende:
Dit werd gedraaid tijdens onze huwelijksceremonie.

Niet mijn keuze trouwens.
Ik zou een andere melkboer overwegen.
Sabatazaterdag 25 december 2021 @ 15:21
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:17 schreef Isorden het volgende:

[..]
Pas maar op dat HoudJeMond het niet ziet.
Daar hebben we een speciaaltje voor

OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:20 schreef Fred_B het volgende:
Dit werd gedraaid tijdens onze huwelijksceremonie.

Niet mijn keuze trouwens.
En toch de trouwerij door laten gaan? :o

Dan moet ze wel speciale kwaliteiten hebben
waxmaskzaterdag 25 december 2021 @ 15:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:20 schreef Fred_B het volgende:
Dit werd gedraaid tijdens onze huwelijksceremonie.

Niet mijn keuze trouwens.
ik had meteen scheiding aangevraagd
Lucifer_Doosjezaterdag 25 december 2021 @ 15:21
John Mayer, Jason Mraz en 2x Bruno Mars in 1 uur. Verschrikkelijk, hoe krijg je het voor elkaar :r
ijs_beerzaterdag 25 december 2021 @ 15:21
Zo, wordt mevrouw_B hier even aangepakt. :P
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:22
quote:
15s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:21 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
John Mayer, Jason Mraz en 2x Bruno Mars in 1 uur. Verschrikkelijk, hoe krijg je het voor elkaar :r
Dit uur wordt gesponsord door Skyradio
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:20 schreef Fred_B het volgende:
Dit werd gedraaid tijdens onze huwelijksceremonie.

Niet mijn keuze trouwens.
Must be one special girl
ijs_beerzaterdag 25 december 2021 @ 15:22
Kun je wat harder praten, Billie?
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:22
:Z
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:22
Deze is prachtig O+
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:21 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
En toch de trouwerij door laten gaan? :o

Dan moet ze wel speciale kwaliteiten hebben
Ter compensatie heb ik zelf ook geen smaak.
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:22
:Z :Z
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:22
quote:
10s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:22 schreef ijs_beer het volgende:
Kun je wat harder praten, Billie?
Dan hoor je dat ze niet kan zingen, dat gaat natuurlijk niet
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:23
Mompelmuziek. :{
Olgazaterdag 25 december 2021 @ 15:23
Ik mis er niets aan dat ik het niet ken
waxmaskzaterdag 25 december 2021 @ 15:23
fijne muziek voor als je een odol hebt en de deurbel gaat
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:23
Happiedepappie.
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:23 schreef Fred_B het volgende:
Mompelmuziek. :{
Everything I Wanted is prachtig, dit had niet echt gehoeven al is het nog wel aardig als het loskomt.
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:23
@Scorpion_17 hier zitten we
ijs_beerzaterdag 25 december 2021 @ 15:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:22 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Dan hoor je dat ze niet kan zingen, dat gaat natuurlijk niet
Allicht. :P

Dit vind ik overigens een van haar betere nummers.
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:23
Ben ik de enige die dit mooi vind? :@
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:23 schreef ok01 het volgende:
Ben ik de enige die dit mooi vind? :@
Nee hoor
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:24
Hier had ook een liedje over zwemmen kunnen staan.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:24
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:23 schreef waxmask het volgende:
fijne muziek voor als je een odol hebt en de deurbel gaat
hjpt2Nf.jpg
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:23 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Everything I Wanted is prachtig, dit had niet echt gehoeven al is het nog wel aardig als het loskomt.
Billie is ongetwijfeld één van de beteren in het genre, maar ik heb er gewoon niet zo veel mee.
Rellende_Rotscholierzaterdag 25 december 2021 @ 15:24
Waarom slaan ze de helft van dit nummer over?

Minachting van de luisteraar.
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:24 schreef cafca het volgende:
Hier had ook een liedje over zwemmen kunnen staan.
aan r2 heeft het niet gelegen
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:24
Ik vind het allemaal zo aanstellerig klinken, maar verder niet slecht ofzo.
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:24 schreef cafca het volgende:
Hier had ook een liedje over zwemmen kunnen staan.
:{w
Olgazaterdag 25 december 2021 @ 15:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:24 schreef cafca het volgende:
Hier had ook een liedje over zwemmen kunnen staan.
Of gewoon Del Shannon
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:23 schreef ok01 het volgende:
Ben ik de enige die dit mooi vind? :@
Nee hoor prima nummer beter dan de dertien in dozijn pop meuk dit uur
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:23 schreef ok01 het volgende:
Ben ik de enige die dit mooi vind? :@
Nee hoor, dit is best OK
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:24 schreef cafca het volgende:
Hier had ook een liedje over zwemmen kunnen staan.
Opblaaskrokodil van Ome Henk mist inderdaad weer.
ijs_beerzaterdag 25 december 2021 @ 15:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:24 schreef cafca het volgende:
Hier had ook een liedje over zwemmen kunnen staan.
Altijd tegen Mart.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:25
Opgenomen met doorgesneden versterkers?
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:25
Bruno Snicker.

Sky Radio liked this
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:24 schreef alopio het volgende:

[..]
Nee hoor prima nummer beter dan de dertien in dozijn pop meuk dit uur
Dat zegt wel wat over rest van het uurtje :D

Nee, serieus. Dit is op zich niet slecht, niet mijn ding ook, maar liever dit dan iedere scheet van Jason, John, Bruno etc.
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:25
Ik hou niet zo van marsmuziek
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:26
Mute.
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:26
Op de stream noemt iemand 2021 het beste jaar ooit "want onze Max is wereldkampioen". Dan ligt de lat voor een goed jaar ver buiten jezelf
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:26
Oh deze ken ik natuurlijk wel. Had het liever niet gekend.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:26
OEH!
Mexicanobakkerzaterdag 25 december 2021 @ 15:26
Is dit nummer gebaseerd op Can't Stand Losing You of Don't Stand So Close To Me?
ijs_beerzaterdag 25 december 2021 @ 15:26
Dat nieuwe Silk Sonic album is wel genot, maar deze twee liedjes van dn Bruno hadden imo best overgeslagen mogen worden
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:26
Ik vind deze wel leuk *O*
Of het T2000 waardig is is dan een tweede
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:25 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Dat zegt wel wat over rest van het uurtje :D

Nee, serieus. Dit is op zich niet slecht, niet mijn ding ook, maar liever dit dan iedere scheet van Jason, John, Bruno etc.
Bij dat soort nummers denk ik altijd aan mensen die op kantoor werken en waar dan “veilig” sky radio aanstaat en je dus 245x ed Sheeran hoort tijdens je werkdag
Rellende_Rotscholierzaterdag 25 december 2021 @ 15:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef Scorpion_17 het volgende:
Op de stream noemt iemand 2021 het beste jaar ooit "want onze Max is wereldkampioen". Dan ligt de lat voor een goed jaar ver buiten jezelf
Autootje rijden is geen sport en Red Bull-petjes zijn geen mensen.
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:26
Mensen doen heel wat voor een Mars.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit nummer gebaseerd op Can't Stand Losing You of Don't Stand So Close To Me?
Allebei coronaplaten.
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef ok01 het volgende:
Ik vind deze wel leuk *O*
Of het T2000 waardig is is dan een tweede
Ik vind deze ook leuk. Die hierna zelfs ook.
waxmaskzaterdag 25 december 2021 @ 15:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef Scorpion_17 het volgende:
Op de stream noemt iemand 2021 het beste jaar ooit "want onze Max is wereldkampioen". Dan ligt de lat voor een goed jaar ver buiten jezelf
1 zonnige dag in een jaar vol storm....
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Autootje rijden is geen sport en Red Bull-petjes zijn geen mensen.
Verrassende reactie.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:27
ou1WKIT.jpg
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef Scorpion_17 het volgende:
Op de stream noemt iemand 2021 het beste jaar ooit "want onze Max is wereldkampioen". Dan ligt de lat voor een goed jaar ver buiten jezelf
_O-

2021 is voor mij geen slecht jaar geweest. Zeker genoten van F1 en Max ook _O_ maar als je jaar van een F1 coureur afhangt klopt er iets niet :D .
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:28
quote:
_O- _O-
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is dit nummer gebaseerd op Can't Stand Losing You of Don't Stand So Close To Me?
Oerend hard
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:28
Ik vind dit gewoon een leuk liedje.
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:26 schreef alopio het volgende:

[..]
Bij dat soort nummers denk ik altijd aan mensen die op kantoor werken en waar dan “veilig” sky radio aanstaat en je dus 245x ed Sheeran hoort tijdens je werkdag
Ik zet radio bij ons altijd op StuBru of Arrow Classic Rock :D en dan zetten de jonge meiden het weer op 538 ..... of Sky.
Rellende_Rotscholierzaterdag 25 december 2021 @ 15:28
quote:
10s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:27 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Verrassende reactie.
Alleen nog vergeten de bodem van de put te noemen.
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:28
quote:
Bedankt voor de jaarlijkse reminder dat Bruno maar 1.65 is :D
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:28 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik vind dit gewoon een leuk liedje.
Ja…maar beetje standaard pop. Prima hoor, maar of het in de top2000 moet.
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:29
Hey, alweer Bruno
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:29
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:28 schreef Isorden het volgende:

[..]
Bedankt voor de jaarlijkse reminder dat Bruno maar 1.65 is :D
Tis maar goed dat ie geen liedjes maakt met ene Marco :+
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:28 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik vind dit gewoon een leuk liedje.
Dat mag, maar top 2000 waardig? mwa
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:29
Wat? 2x Bruno Mars? Dat zijn gewoon mensen die doorklikken op de keuzelijst
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:28 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Ik zet radio bij ons altijd op StuBru of Arrow Classic Rock :D en dan zetten de jonge meiden het weer op 538 ..... of Sky.
Gewoon de radio verstoppen en ze opvoeden met goede muziek
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:29 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Tis maar goed dat ie geen liedjes maakt met ene Marco :+
_O-
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:30
Hebben we nu gelijk alles van Bruno gehad?
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:30
AHI_43545239373138303939_2_LowRes_JPG.JPG?options=399,q85

Eentje uit pakken en doorgeven aub.
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:29 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Tis maar goed dat ie geen liedjes maakt met ene Marco :+
_O-
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:30
Ik vind dat Bruno niet veel in zijn Mars heeft
waxmaskzaterdag 25 december 2021 @ 15:30
geluid weg op ziggo 128? of bescherming van bruno?
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:30 schreef alopio het volgende:
Hebben we nu gelijk alles van Bruno gehad?
Nog 3x
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:30 schreef alopio het volgende:
Hebben we nu gelijk alles van Bruno gehad?
Was het maar zo'n feest...
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:31
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:30 schreef Isorden het volgende:

[..]
Nog 3x
De tering..
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:31
quote:
14s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:30 schreef Pino112 het volgende:
[ afbeelding ]

Eentje uit pakken en doorgeven aub.
Leuk detail dat het minis zijn
Tussle266zaterdag 25 december 2021 @ 15:31
Ik zing nooit mee, al vraagt hij het 10 keer.
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:31
Laatste nummer van dit uurtje maakt alles goed _O_
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:31 schreef Evenstar het volgende:

[..]
De tering..
Ja, ik schrok ook toen ik het zag
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:31
Och, ik vind dat Bruno best leuke popliedjes maakt, maar 3 in een uur is wel erg veel!
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:32
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:30 schreef Isorden het volgende:

[..]
Nog 3x
Oei best veel nog
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:32
Bitches :W

Ik ben er *O*
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:32
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:31 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ja, ik schrok ook toen ik het zag
Had ie maar daadwerkelijk een granaat voor ons opgevangen ~O>
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef datismijnmening het volgende:
Bitches :W

Ik ben er *O*
:W
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:32
We vergeten voor het gemak Coldplay met Avicii? :')
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef datismijnmening het volgende:
Bitches :W

Ik ben er *O*
:W
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef OscarMopperkont het volgende:
We vergeten voor het gemak Coldplay met Avicii? :')
Liever wel ja.....
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:32
Is Bruno al uitgezongen?
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef datismijnmening het volgende:
Bitches :W

Ik ben er *O*
dat is jouw mening! :6

:P
waxmaskzaterdag 25 december 2021 @ 15:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef datismijnmening het volgende:
Bitches :W

Ik ben er *O*
I Agree Let's Go Brandon
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:33
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef Dagoduck het volgende:
Is Bruno al uitgezongen?
Ja…nu outkast
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef datismijnmening het volgende:
Bitches :W

Ik ben er *O*
moet jij weten :W
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef OscarMopperkont het volgende:
We vergeten voor het gemak Coldplay met Avicii? :')
Sowieso Avicii :')
Door z'n vroege dood omhooggewaardeerde matige dj enzulks
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:33
Jaaaa stemlijstgenot *O* *O*
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:33
Dit is dan wel weer een prima nummer
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:33
Dit was het eerste 'setje' overigens *O*
https://www.pino112.nl/top2000/dubbel.php
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:33
Lekkere binnenkomer. :)
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:34
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:32 schreef Dagoduck het volgende:
Is Bruno al uitgezongen?
Nee, die coke doet goed z'n werk
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:34
Bek dicht Gijs :')
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:34
quote:
2s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:33 schreef waxmask het volgende:

[..]
I Agree Let's Go Brandon
attachment-Brandon1.jpg
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:34
quote:
14s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:33 schreef Pino112 het volgende:
Dit was het eerste 'setje' overigens *O*
https://www.pino112.nl/top2000/dubbel.php
Zijn er niet zoveel dit jaar.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:34
quote:
10s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:33 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Sowieso Avicii :')
Door z'n vroege dood omhooggewaardeerde matige dj enzulks
Dat dus :Y
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:34
dancing05.gif
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:34
Deze ken ik natuurlijk ook :D
alpekozaterdag 25 december 2021 @ 15:34
Hoop bagger na elkaar
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:35
Paris Jackson O+
alopiozaterdag 25 december 2021 @ 15:35
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:34 schreef Dagoduck het volgende:
Bek dicht Gijs :')
Ja het blijft toch traditie he
Rellende_Rotscholierzaterdag 25 december 2021 @ 15:35
Het betere werk. _O_
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:34 schreef alpeko het volgende:
Hoop bagger na elkaar
Dit nummer na al die Bruno mars terreur is toch wel prima?
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:35
quote:
Carlton is oud geworden! :o
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:35 schreef OscarMopperkont het volgende:
Paris Jackson O+
Is niet zijn dochter :o
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:37
Sorry Ms Jackson
alpekozaterdag 25 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:35 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Dit nummer na al die Bruno mars terreur is toch wel prima?
Zelfs dan niet
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:36 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Is niet zijn dochter :o
Dochter van MJ :Y

Lekker ding hoor :9
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:37
Editors goden _O_
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:37 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Dochter van MJ :Y

Geloof ik niet
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:37
Oh ja, deze Editors *O*
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:38
Oh, deze van Ed is goed om aan te horen.
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:38
Heb op Racing Rats gestemd.
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:38
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:37 schreef Isorden het volgende:
Oh ja, deze Editors *O*
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:38
Editors _O_
Heerlijke band
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:38
O+
waxmaskzaterdag 25 december 2021 @ 15:38
Veeeels te laag voor dit Editors nummer
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:39
tumblr_nhpdkfFwhe1u77sxto1_400.gifv
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:40
2014 en 2016 alweer dat ik ze zag. Vond die laatste keer niet zoveel aan.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:40
WellgroomedSaltyButterfly-size_restricted.gif
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:40
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:40 schreef Dagoduck het volgende:
2014 en 2016 alweer dat ik ze zag. Vond die laatste keer niet zoveel aan.
Komt wel over als een band die als je ze een keer ziet dat het dan ook wel genoeg is :P
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:40
Is dit het uur van de onbekende kutnummers?

:T
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:41
quote:
Blijft een knappe man O+
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:41
Ik vind dit geen slecht nummer, maar gaat net iets te lang door waardoor het teveel in herhaling valt en begint te irriteren.
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:41
En mute.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:41 schreef ok01 het volgende:

[..]
Blijft een knappe man O+
Als man durf ik dat toe te geven :Y
Scorpion_17zaterdag 25 december 2021 @ 15:41
Dit ligt er volgend jaar gelukkig uit
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:41
Ik denk dat ik Avicii
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:40 schreef tong80 het volgende:
Is dit het uur van de onbekende kutnummers?

:T
ok-boomer-the-office.gif
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:41
Derderangs Joy Division.

:T
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:41
Dit is echt :r :r :r
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:40 schreef tong80 het volgende:
Is dit het uur van de onbekende kutnummers?

:T
Hey Tong :W
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:41
Ik denk dat ik Avi zie,
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:41
RIP Avicii
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:40 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Komt wel over als een band die als je ze een keer ziet dat het dan ook wel genoeg is :P
Kende dat nieuwe album toendertijd ook niet, en dat was al een derde van de setlist. En niet heel sterk.
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:42
Zeikplaat :{w
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:42
quote:
9s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:41 schreef datismijnmening het volgende:
Ik denk dat ik Avi zie,
Al besproken.
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:42
quote:
9s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:41 schreef datismijnmening het volgende:
Ik denk dat ik Avi zie,
Er zit ook nog wat van Chris Martin.
alpekozaterdag 25 december 2021 @ 15:42
Schraal uur
Gretzlzaterdag 25 december 2021 @ 15:42
Schandalig dat Billie's Happier Than Ever eerder werd afgekapt. Nummer duurt gewoon 5 minuten
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:42 schreef datismijnmening het volgende:
Zeikplaat :{w
laat Patricia dat maar niet horen
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:43
Nu is dit wel een onbekend kutnummer ja
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:43
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:42 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Al besproken.
Ik ben er pas net.

Laat mij ook even slechte woordgrapjes maken ;(
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:43
Dit is dus postuum?
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:43
Zit wel te veel Chris Martin
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:43
Ik denk dat ik Herman Brood

:T
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:43
Dit echt te slecht gewoon
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:42 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
laat Patricia dat maar niet horen
Zeikplaten zijn wel haar hemel
Werthazaterdag 25 december 2021 @ 15:43
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:43 schreef Isorden het volgende:
Zit wel te veel Chris Martin
GoLHtGA.gif
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:44
Ierse volksmuziekimitatie?
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:44
Weer lekker kinderlijke melodie weer
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:44
Eerste en laatste keer dat ik hem hoor gelukkig.
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:45
Ik krijg trouwens zo bezoek, dus ik vrees dat over niet al te lange tijd moet afhaken :@
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:45
dit is wel een heel matige versie van het liedje van Coldplay, ja
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:45
Ik zie het al voor me, een Coldplay fan die vind dat die teveel Coldplay nummers in zijn stemlijst heeft, snel dit er nog even bijzet, voor de verandering
Rellende_Rotscholierzaterdag 25 december 2021 @ 15:45
quote:
7s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:42 schreef Gretzl het volgende:
Schandalig dat Billie's Happier Than Ever eerder werd afgekapt. Nummer duurt gewoon 5 minuten
How Soon Is Now deden ze ook maar voor de helft.

Wanbeleid, bestuur tegen de muur.
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:45
quote:
10s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:44 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Weer lekker kinderlijke melodie weer
Twee keer weer is weer lelijk.

:T
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:45
Nummer gaat ook weer te lang door .... Je hebt het na de eerste 10 seconden wel gehoord.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:45
Ze hebben erg lang aan dit nummer gewerkt... :')

En dit is wat er uit voort kwam? :')
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:45
Origineel van Bette Midler is beter.
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:46
IS MICK JAGGER
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:45 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ze hebben erg lang aan dit nummer gewerkt... :')

En dit is wat er uit voort kwam? :')
Het nummer duurt dan ook ongelooflijk (te) lang.
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:46
*O*

Vorig jaar stemlijstje
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:46
Huh alweer
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:46
RIP Charlie -O-
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:46
O+ O+
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:45 schreef ok01 het volgende:
Ik krijg trouwens zo bezoek, dus ik vrees dat over niet al te lange tijd moet afhaken :@
spiderman-why.gif
AlchemistOfSorrowszaterdag 25 december 2021 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:45 schreef tong80 het volgende:

[..]
Twee keer weer is weer lelijk.

:T
Nog altijd mooier dan wat avicii heeft uitgebracht
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:45 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ze hebben erg lang aan dit nummer gewerkt... :')

En dit is wat er uit voort kwam? :')
Ja, dit is dus de perfecte versie :')
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:46
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:45 schreef Isorden het volgende:
Origineel van Bette Midler is beter.
Origineel is van the Knack :{w
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:47
Wtf jongens, ik kom er net achter dat ik niet op Iron Butterfly heb gestemd. Hoe dan. Stem ik altijd op _O-
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:47
quote:
Iets met sociale verplichtingen ;(
Overigens grote kans dat ik vanavond dronken in het topic terugkom
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:47
Dit klinkt als iets wat ik al eerder heb gehoord.
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:47 schreef ok01 het volgende:

[..]
Iets met sociale verplichtingen ;(
Overigens grote kans dat ik vanavond dronken in het topic terugkom
Oeh! Altijd goed!
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:47 schreef ok01 het volgende:

[..]
Iets met sociale verplichtingen ;(
Overigens grote kans dat ik vanavond dronken in het topic terugkom
Hugo zei dat je alleen moest blijven :(

Dronken ja? :9
O-)
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:47
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:47 schreef Dagoduck het volgende:
Wtf jongens, ik kom er net achter dat ik niet op Iron Butterfly heb gestemd. Hoe dan. Stem ik altijd op _O-
Per ongeluk op Crazytown gestemd?
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:48
Lijstje voor volgend jaar.

Cream
Long Train Runnin’
Curtis Mayfield
The Smiths
inagaddadavida
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:48
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:46 schreef Isorden het volgende:
RIP Charlie -O-
Stones forever _O_

:T
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:48
Ben er weer :W
cafcazaterdag 25 december 2021 @ 15:48
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:47 schreef Berkery het volgende:

[..]
Per ongeluk op Crazytown gestemd?
Of op Rowwen Heze :X
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:47 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Hugo zei dat je alleen moest blijven :(

Dronken ja? :9
O-)
Niet teveel mensen en we hebben netjes een zelftest gedaan
En ik heb net iets teveel wijn ingekocht :D
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:48
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:47 schreef Berkery het volgende:

[..]
Per ongeluk op Crazytown gestemd?
Dat nummer van hun ken ik niet.
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:49
I COULD SUCK A DUCK :muziek:
StephanLzaterdag 25 december 2021 @ 15:49
Leuk al die mensen en kinderen in beeld, not :R
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:48 schreef ok01 het volgende:

[..]
Niet teveel mensen en we hebben netjes een zelftest gedaan
En ik heb net iets teveel wijn ingekocht :D
Hier ben je ook zonder test (en met wijn) welkom hoor :P
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:47 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Hugo zei dat je alleen moest blijven :(

Dronken ja? :9
O-)
AHI_43545239363037363936_1_LowRes_JPG.JPG
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:49 schreef datismijnmening het volgende:
I COULD SUCK A DUCK :muziek:
Nou nou nou.
Werthazaterdag 25 december 2021 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:49 schreef datismijnmening het volgende:
I COULD SUCK A DUCK :muziek:
Ga je mond spoelen. :{w |:)
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:50
quote:
10s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:49 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Hier ben je ook zonder test (en met wijn) welkom hoor :P
Gelukkig maar *O*
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:49 schreef datismijnmening het volgende:
I COULD SUCK A DUCK :muziek:
Ken je Cocksucker Blues van The Stones?

:T
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:50
ZAPPA GOD *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:50
Frank Zappa _O_
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:50
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:49 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Nou nou nou.
Zong Jagger net :P
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:50
Zappaaaaaaaaa _O_
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:49 schreef datismijnmening het volgende:
I COULD SUCK A DUCK :muziek:
Zo leren we elkaar nog eens kennen in dit topic
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:51
GITAAAARRUUHH!!

tumblr_ox42yexyJc1rrfdo8o2_400.gifv
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:51
Even zappa
Hamlapjeszaterdag 25 december 2021 @ 15:51
ZappaGOD _O_
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:51
Laurel Canyon docu is echt een aanrader.
StephanLzaterdag 25 december 2021 @ 15:51
Geinig liedje :D
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:51
dancing04.gif
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:52
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:41 schreef Berkery het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
giphy.webp
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:52
BAM ! Now we are talking. Heb de LP

:T
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:52
Is dit zijn enige notering ja? :')
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:52
Wat is dit |:(
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:52
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:52 schreef Dagoduck het volgende:
Is dit zijn enige notering ja? :')
Iets met Nederland....
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:52
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:52 schreef Dagoduck het volgende:
Is dit zijn enige notering ja? :')
Mensen die zonder Zappa leven -O-
StephanLzaterdag 25 december 2021 @ 15:53
Ik ga van de week ook gek doen voor de camera *O*
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:53
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:53
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:52 schreef Dagoduck het volgende:
Is dit zijn enige notering ja? :')
Hij heeft er zelfs nooit met iets anders in gestaan.
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:53
Lekker stukje melodisch slagwerk ook :D
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
headbang03.gif
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
Jaaaaaaaa!!! *O*
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:54
Oeh dit is nog eens muziek *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
datismijnmeningzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
Dit is lekker *O*
StephanLzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
Gijs Stavermangod _O_
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:54
Het regent hier en het gitaar!
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:53 schreef StephanL het volgende:
Ik ga van de week ook gek doen voor de camera *O*
Gezellig *O*
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
OOOH DIT NUMMER! headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
Hier heb ik ook nog tickets voor.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:54 schreef datismijnmening het volgende:
Dit is lekker *O*
giphy-downsized-large.gif
StephanLzaterdag 25 december 2021 @ 15:54
quote:
4s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:54 schreef aloa het volgende:

[..]
Gezellig *O*
Kijken of ik die mensen kan overtreffen :P
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
LEKKER!!!!
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
headbang04.gif
StephanLzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:54 schreef Dagoduck het volgende:
Hier heb ik ook nog tickets voor.
Nog even wachten en boosteren!
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:54 schreef StephanL het volgende:

[..]
Kijken of ik die mensen kan overtreffen :P
Dan moet je goed je best doen :P
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
Boooooh wat lekker na bijna een uur matige zooi

headbang02.gifheadbang02.gif
Fred_Bzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
Mooie afsluiter voor het uur *O*
Isordenzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:55 schreef Evenstar het volgende:
Boooooh wat lekker na bijna een uur matige zooi

[ afbeelding ][ afbeelding ]
Maakt een hoop goed ja :Y
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:55
rVdy32c.gif
Kanaroezaterdag 25 december 2021 @ 15:56
Unbielievebel dat dit uit de jaren 2000 komt!
Lekkerrrrrrrrrrrrrrr
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:56
Heerlijke rifjes genot
#ANONIEMzaterdag 25 december 2021 @ 15:56
Wanneer komt Slayer.
OscarMopperkontzaterdag 25 december 2021 @ 15:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:56 schreef Kanaroe het volgende:
Unbielievebel dat dit uit de jaren 2000 komt!
Lekkerrrrrrrrrrrrrrr
Pre-Corona muziek _O_
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:56
Ik hou zo even pauze tot YES!
StephanLzaterdag 25 december 2021 @ 15:56
Lekker kort _O_
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:56
afkapkut
tong80zaterdag 25 december 2021 @ 15:57
quote:
14s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:54 schreef Pino112 het volgende:
Het regent hier en het gitaar!
Purple ?

:T
Dagoduckzaterdag 25 december 2021 @ 15:57
quote:
4s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:56 schreef aloa het volgende:
Wanneer komt Slayer.
Over 5 dagen.
ok01zaterdag 25 december 2021 @ 15:57
Volgend uur een prima uur


En Rolf Sanchez
Evenstarzaterdag 25 december 2021 @ 15:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:57 schreef ok01 het volgende:
Volgend uur een prima uur

En Rolf Sanchez
Maar wel met Emma :9
Pino112zaterdag 25 december 2021 @ 15:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 december 2021 15:57 schreef ok01 het volgende:
Volgend uur een prima uur


En Rolf Sanchez
Vergeet die Emma Heesters niet.

Beste zangers :r
Berkeryzaterdag 25 december 2021 @ 15:58
Vol