SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2021 20:55:32 ]Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
Het lijkt me een uitermate goede discussie voor in het voorjaar en de zomer. Daarvoor is het gewoon coronamoeheid.quote:Op maandag 20 december 2021 17:46 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Uitermate goed stuk. We moeten stoppen met crisismanagement en kijken in wat voor samenleving we willen leven met z’n allen.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Ja, ook in de Engelse cijfers is de data vertraagd, als je zo'n grafiek maakt (op basis van de gevallen per dag) krijg je altijd zo'n haakje aan het eind. Een grafiek als deze is daardoor beter omdat hier de incomplete data beter zichtbaar is:quote:Op maandag 20 december 2021 18:02 schreef Momo het volgende:
[..]
Is dat niet eventueel omdat dan nog niet alle data verwerkt is van de vorige dag? Of is dit meteen definitieve data?
(bron: https://coronavirus.data.(...)ses_by_specimen_date )![]()
En men zich maar afvragen waarom er zoveel mensen bellen…quote:Op maandag 20 december 2021 17:57 schreef Scrummie het volgende: Ma wil afspraak maken voor booster, in juni laatst prik gehad. Kan niet, website zegt: u heeft korter dan 3 maanden geleden een prik gehad. Gaat lekker jongens, gaat lekker.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Ik zie niet hoe dat een argument is?quote:Op maandag 20 december 2021 18:09 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het lijkt me een uitermate goede discussie voor in het voorjaar en de zomer. Daarvoor is het gewoon coronamoeheid.![]()
We hebben de lange termijn plannen lang genoeg voor ons uitgeschoven. In de lente kan het weer verleidelijk zijn om mee te gaan in de dalende cijfers van de lente en zomer zodat we in de herfst weer opnieuw verrast zijn en er nog steeds geen lange termijn plan ligt.quote:Op maandag 20 december 2021 18:09 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het lijkt me een uitermate goede discussie voor in het voorjaar en de zomer. Daarvoor is het gewoon coronamoeheid.![]()
Ik heb dat met willen stoppen met crisismanagement op een toppunt van de crisis.quote:Op maandag 20 december 2021 18:11 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ik zie niet hoe dat een argument is?'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Sorry, duurt lang.quote:Op maandag 20 december 2021 18:09 schreef bloodymary1 het volgende:
Eh, blijf eens af! Verrekte Wuppie.Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
Sorry was voldoende geweest. Zit geen minuut tussen, dus is niet lang. Tenzij je helemaal geen leven hebt verder.quote:![]()
Post 15 nieuwe TT.quote:Op maandag 20 december 2021 18:23 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Sorry was voldoende geweest. Zit geen minuut tussen, dus is niet lang. Tenzij je helemaal geen leven hebt verder.Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
Vooral dus nog onder jongeren, dus ook nog niet een grote toename in de ziekenhuizen te verwachten.quote:![]()
Ik denk echt wel dat het een keer klaar is, straks wordt het endemisch en inderdaad corona is blijven, maar echt niet zoals nu.quote:Op maandag 20 december 2021 18:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
We hebben de lange termijn plannen lang genoeg voor ons uitgeschoven. In de lente kan het weer verleidelijk zijn om mee te gaan in de dalende cijfers van de lente en zomer zodat we in de herfst weer opnieuw verrast zijn en er nog steeds geen lange termijn plan ligt.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
quote:Op maandag 20 december 2021 17:57 schreef Scrummie het volgende:
Ma wil afspraak maken voor booster, in juni laatst prik gehad.
Kan niet, website zegt: u heeft korter dan 3 maanden geleden een prik gehad.
Gaat lekker jongens, gaat lekker.![]()
![]()
Daar lijkt het in elk geval op, ze probeert het vanavond nog maar een keer. En dan morgen weer. En overmorgen. Tenzij het ineens wel luktquote:Op maandag 20 december 2021 17:59 schreef Momo het volgende:
[..]
Zou de grens eigenlijk nog op 6 maanden staan op de website?
Maar ik heb medelijden met alle oudere mensen die geen handige zoon of harry in de buurt hebben.![]()
Ja, dat lijkt me ook. Je gaat natuurlijk niet 80 euro voor een test bij SpoedTest.nl betalen als het ook gratis bij de GGD kan.quote:Op maandag 20 december 2021 18:08 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar je kunt toch altijd zeggen dat je koorts hebt en hoesten en zo? Dan kan iedereen daar toch testen als die wil?![]()
Zijn er meer landen waar er tijdens een dalende trend een lockdown werd ingevoerd? Of hebben wij de twijfelachtige eer het eerst te zijn daarmee?![]()
Maar ik kan je op een briefje geven dat als een PCR straks ook binnen Europa overal verplicht is, deze lifehack binnen 2 weken is dichtgezet.quote:Op maandag 20 december 2021 18:35 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, dat lijkt me ook. Je gaat natuurlijk niet 80 euro voor een test bij SpoedTest.nl betalen als het ook gratis bij de GGD kan.
Dan mogen we gewoon allemaal gaan betalen.![]()
Had mijn moeder ook. Wat bleek; op het moment dat mijn vader een afspraak had gemaakt konden ze met hun tweeën en dus was die van mijn moeder geblokkeerd.quote:Op maandag 20 december 2021 17:57 schreef Scrummie het volgende:
Ma wil afspraak maken voor booster, in juni laatst prik gehad.
Kan niet, website zegt: u heeft korter dan 3 maanden geleden een prik gehad.
Gaat lekker jongens, gaat lekker.
Ze kon zo vanochtend zonder afspraak langskomen.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Hm, dat klinkt apart. Wel logisch hoor.quote:Op maandag 20 december 2021 18:55 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Had mijn moeder ook. Wat bleek; op het moment dat mijn vader een afspraak had gemaakt konden ze met hun tweeën en dus was die van mijn moeder geblokkeerd.
Ze kon zo vanochtend zonder afspraak langskomen.
Mijn pa heeft al een paar weken afspraak voor donderdag. Zou ze dan gewoon mee moeten gaan en kijken wat er gebeurt?![]()
Yessirquote:Op maandag 20 december 2021 18:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hm, dat klinkt apart. Wel logisch hoor.
Mijn pa heeft al een paar weken afspraak voor donderdag. Zou ze dan gewoon mee moeten gaan en kijken wat er gebeurt?Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Vanaf dinsdag 1 februari 2022. We zullen die maandag (of de vrijdag) ervoor wel weer een persco hebben.quote:Op maandag 20 december 2021 18:56 schreef leolinedance het volgende:
Wanneer zal de avondklok weer worden ingevoerd? Ik denk eind januari, net als de vorige keer.
Besmettingen zullen eind januari wel weer ergens op 25.000 liggen of zo.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ik kijk.quote:
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Daar is wel weer wetgeving voor nodig.quote:Op maandag 20 december 2021 18:56 schreef leolinedance het volgende:
Wanneer zal de avondklok weer worden ingevoerd? Ik denk eind januari, net als de vorige keer.
Denk dat ze na 14 januari komen met het valse dilemma of avondklok en doorgaan met de lockdown of 2g. Waarbij je je vinkje krijgt als je de booster hebt gehaald.![]()
Benieuwd wat de rest van Europa gaat doen de komende dagen/week.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ik hoop nog steeds dat omikron het einde wordt van alles. Alles wat we nu doen is voorzorg en paniekvoetbal.quote:Op maandag 20 december 2021 19:01 schreef Za het volgende:
Check de Omicron related hospitalisations in Denemarken (incluis incidental findings)
[ afbeelding ]A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Deze combinatie kan niet.quote:Op maandag 20 december 2021 19:11 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik hoop nog steeds dat omikron het einde wordt van alles. Alles wat we nu doen is voorzorg en paniekvoetbal.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Ik ook.quote:Op maandag 20 december 2021 19:11 schreef Discombobulate het volgende:
Ik hoop nog steeds dat omikron het einde wordt van alles. Alles wat we nu doen is voorzorg en paniekvoetbal.
Soms denk ik, over 3 maanden, dus op 20 maart zijn we geheel van corona af, in de zin van niet meer van betekenis.![]()
Niet veel. Nu Belgisch journaal aan. Jaloersmakend, ix geen reet aan de hand. In de provincie Antwerpen is iedereen nog deze week geboosterd. Enige maatregel is de basisschool een week eerder dicht.quote:Op maandag 20 december 2021 19:10 schreef Jor_Dii het volgende:
Benieuwd wat de rest van Europa gaat doen de komende dagen/week.
Mijn ouders wonen in Duitsland. Daar denkt niemand over een lockdownOp woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?![]()
Kijk je ook?quote:Op maandag 20 december 2021 19:16 schreef Za het volgende:
[..]
Ik ook.
Soms denk ik, over 3 maanden, dus op 20 maart zijn we geheel van corona af, in de zin van niet meer van betekenis.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
In België in de kroeg geweest even. Geen qr controle, niemand een mondkapje.quote:Op maandag 20 december 2021 19:19 schreef Djeez het volgende:
[..]
Niet veel. Nu Belgisch journaal aan. Jaloersmakend, ix geen reet aan de hand. In de provincie Antwerpen is iedereen nog deze week geboosterd. Enige maatregel is de basisschool een week eerder dicht.
Mijn ouders wonen in Duitsland. Daar denkt niemand over een lockdown![]()
Hier is ook geen QR-controle. Die is afgeschaft. In NL.quote:Op maandag 20 december 2021 19:20 schreef Halcon het volgende:
[..]
In België in de kroeg geweest even. Geen qr controle, niemand een mondkapje.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Hoe is het dan mogelijk dat wij hier zo hysterisch aan het doen zijn met zo'n beetje alles dicht? Hoop echt dat er over twee weken blijkt dat het een zwaar overtrokken move was en men vrolijk weer alles open gooit.quote:Op maandag 20 december 2021 19:19 schreef Djeez het volgende:
[..]
Niet veel. Nu Belgisch journaal aan. Jaloersmakend, ix geen reet aan de hand. In de provincie Antwerpen is iedereen nog deze week geboosterd. Enige maatregel is de basisschool een week eerder dicht.
Mijn ouders wonen in Duitsland. Daar denkt niemand over een lockdownGimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.![]()
Hierna komt Jacco.quote:Op maandag 20 december 2021 19:24 schreef Isdatzo het volgende:
Nou, waar blijft dat modelleren? Hier word ik weinig wijzer van.![]()
![]()
'surpressing anti vaccination messages'quote:Op maandag 20 december 2021 19:24 schreef Isdatzo het volgende:
Nou, waar blijft dat modelleren? Hier word ik weinig wijzer van.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Wetgeving is er al. Alleen een ministeriele regeling nodig geloof ik. Ik denk alleen niet dat die effectief meer is in januari als de feestdagen zijn afgelopen. Dan moet je all the way gaan en een dagklok instellen.quote:Op maandag 20 december 2021 19:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Daar is wel weer wetgeving voor nodig.
Denk dat ze na 14 januari komen met het valse dilemma of avondklok en doorgaan met de lockdown of 2g. Waarbij je je vinkje krijgt als je de booster hebt gehaald.![]()
Ja ik moest ook een beetje fronsenquote:Op maandag 20 december 2021 19:26 schreef capricia het volgende:
[..]
'surpressing anti vaccination messages'![]()
. Blijft een kutland.
Huilen dan.![]()
Omdat hier de IC-bedden op zijn en daar nietquote:Op maandag 20 december 2021 19:24 schreef josja het volgende:
[..]
Hoe is het dan mogelijk dat wij hier zo hysterisch aan het doen zijn met zo'n beetje alles dicht? Hoop echt dat er over twee weken blijkt dat het een zwaar overtrokken move was en men vrolijk weer alles open gooit.![]()
Israël is wel een voorbeeld met hun vaccinatieprogramma. Gewoon snel en tijdig. Zouden we ook eens moeten proberen.![]()
Blij dat ik daar niet modereer.quote:Op maandag 20 december 2021 19:27 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja ik moest ook een beetje fronsen"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Nee. Nog niet.quote:Op maandag 20 december 2021 19:28 schreef Spablauw214 het volgende:
Is het webinar een beetje interessant?"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
Forum Opties Forumhop: Hop naar: