En ook hier mee eens.quote:Op maandag 20 december 2021 11:38 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Waarmee ik niet wil zeggen dat het misbruik niet gebeurd is, want ik geloof het slachtoffer verder wel.
En waarmee ik ook niet wil zeggen dat wat er op die barbecue gebeurt helemaal in de haak is, want dat vind ik ook niet (...).
Hier draait het om. Niet om één of ander filmpje van een BBQ van zes jaar terug. Dit moet wel of niet bewezen worden en dat is aan de advocaten en officier van justitie.quote:De vrouw verklaart dat Marco meermaals aan haar borsten en billen zat en met zijn handen onder haar rokje gleed en tussen haar benen streelde.
Neuhquote:Op maandag 20 december 2021 12:00 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zet even de goede poll op zou ik zeggen.
Dit is wel waar het op neerkomt ja. Stel jezelf voor op zo'n bijeenkomst, ga je dan bij iemand die je niet heel goed kent (ga ik nu even vanuit, we weten niet wie dat meisje is toch?) iemand op die manier aanraken?quote:Op maandag 20 december 2021 11:39 schreef Xan21 het volgende:
en dat hij dat mag is omdat hij Marco Borsato is.
We hebben bij het AD overigens al meer dingen gezien die niet klopten in de berichtgeving.quote:Op maandag 20 december 2021 12:06 schreef Leandra het volgende:
Ik zit nu pas de krant van zaterdag te lezen, dus oud nieuws
Maar dit is dan wel weer opvallend, vooral de onderste helft van het bericht:
[ afbeelding ]
Dus de advocaat heeft 9 december bij het OM een verzoek tot onderzoek naar de bron ingediend maar begon tegelijkertijd met het opstellen en het voorzien van aanvullende bewijsstukken van de aangifte tegen de 22-jarige en haar moeder wegens smaad en laster?
Hoezo heb je dan nog een onderzoek van het OM naar de bron nodig, als je de 22-jarige en haar moeder sowieso al ging aanklagen wegens smaad en laster?
En hoe weet je dan dat je hen moest aanklagen, als je nog een onderzoek van het OM nodig had?
Of juist wél….(om te laten zien van..’kijk eens wat ik, de grote M.B. allemaal kan en mag doen zonder dat er iets van gezegd wordt’) in your face…quote:Op maandag 20 december 2021 11:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
Het maakt niet uit wat wij ervan vinden. Als Marco en dat meisje er allebei ok mee zijn maakt het toch verder niet uit? Want dat kan natuurlijk ook gewoon. Marco is zich van geen kwaad bewust anders ga je zoiets niet voor een draaiende camera doen lijkt me.
Dan is de vraag wat er exact in het persbericht van Knoops van vrijdagavond 17 december stond.quote:Op maandag 20 december 2021 12:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
We hebben bij het AD overigens al meer dingen gezien die niet klopten in de berichtgeving.
Maar tegelijkertijd twijfelachtig dat alleen het AD dan over deze informatie beschikt, of zou beschikken of ik heb het in andere berichten gemist. Ik neem het daarom met een korrel zout op dit moment zeker vanwege hun fantasierijke berichtgeving eerder.quote:Op maandag 20 december 2021 12:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan is de vraag wat er exact in het persbericht van Knoops van vrijdagavond 17 december stond.
Dit lijkt een rechtstreekse quote uit het persbericht.
Zelfde: https://m.gva.be/cnt/dmf20211217_97084701quote:Op maandag 20 december 2021 12:20 schreef Tengano het volgende:
[..]
Maar tegelijkertijd twijfelachtig dat alleen het AD dan over deze informatie beschikt, of zou beschikken of ik heb het in andere berichten gemist. Ik neem het daarom met een korrel zout op dit moment zeker vanwege hun fantasierijke berichtgeving eerder.
Maar ik ben idd wel benieuwd naar een eventueel persbericht idd, want je vraagtekens vind ik wel terecht als dit waar is.
quote:Op maandag 20 december 2021 12:06 schreef Leandra het volgende:
Ik zit nu pas de krant van zaterdag te lezen, dus oud nieuws
Maar dit is dan wel weer opvallend, vooral de onderste helft van het bericht:
[ afbeelding ]
Dus de advocaat heeft 9 december bij het OM een verzoek tot onderzoek naar de bron ingediend maar begon tegelijkertijd met het opstellen en het voorzien van aanvullende bewijsstukken van de aangifte tegen de 22-jarige en haar moeder wegens smaad en laster?
Hoezo heb je dan nog een onderzoek van het OM naar de bron nodig, als je de 22-jarige en haar moeder sowieso al ging aanklagen wegens smaad en laster?
En hoe weet je dan dat je hen moest aanklagen, als je nog een onderzoek van het OM nodig had?
https://www.parool.nl/ned(...)%2Fwww.google.com%2Fquote:De advocaat van Borsato zegt dat specifiek voor deze weg is gekozen. “Het onderzoek dat we hebben aangevraagd naar de bron biedt ons in processueel opzicht voordelen. Maar dat maken we nu niet bekend.”
Het is apengedrag. Marco is de hoofdaap en hij laat zien dat hij alle vrouwtjes in zijn "harem" kan betasten wanneer hij daar zin in heeft. De vrouwtjes laten dat onderdanig toe.quote:Op maandag 20 december 2021 11:08 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Brrr dat mensen het maar gewoon normaal vinden als een of andere engnek een nietsvermoedend meisje die met de rug naar hem toe zit begint te betasten.Wat een waanzin.
Dat is mijn punt niet: als ze al op 9 december bezig waren de aangifte tegen de 22-jarige en haar moeder voor te bereiden wegens smaad en laster dan wisten ze dus wat de bron was, het gaat "processueel" echt geen voordeel opleveren als je tegelijkertijd het OM om een onderzoek naar de bron hebt gedaan.quote:Op maandag 20 december 2021 12:22 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
[..]
https://www.parool.nl/ned(...)%2Fwww.google.com%2F
Dus de moeder+dochter zijn de enige bron? Je hebt niet alle feiten, dus je weet niet wat het voordeel is.quote:Op maandag 20 december 2021 12:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is mijn punt niet: als ze al op 9 december bezig waren de aangifte tegen de 22-jarige en haar moeder voor te bereiden wegens smaad en laster dan wisten ze dus wat de bron was, het gaat "processueel" echt geen voordeel opleveren als je tegelijkertijd het OM om een onderzoek naar de bron hebt gedaan.
Eerder het tegenovergestelde zelfs, want dan poog je het OM iets te laten achterhalen wat je zelf al weet en waarover je al een aanklacht aan het voorbereiden bent.
Tuurlijk doen ze dat wel want zo palmen ze je in door die grens te verleggen. Wij hadden ook zo'n iemand in de kennissen kring.🤢quote:Op maandag 20 december 2021 11:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
Het maakt niet uit wat wij ervan vinden. Als Marco en dat meisje er allebei ok mee zijn maakt het toch verder niet uit? Want dat kan natuurlijk ook gewoon. Marco is zich van geen kwaad bewust anders ga je zoiets niet voor een draaiende camera doen lijkt me.
OK. Topic kan dicht Leontienquote:Op maandag 20 december 2021 11:55 schreef Piperidine het volgende:
Zijn jullie nu een filmpje aan het analyseren en op basis daarvan aan het kijken of een aanraking in de nek al dan niet gaat zeggen of Marco schuldig is aan misbruik?
Zal ik dit nog even herhalen?
[..]
Hier draait het om. Niet om één of ander filmpje van een BBQ van zes jaar terug. Dit moet wel of niet bewezen worden en dat is aan de advocaten en officier van justitie.
Als het alleen om dit meisje gaat dan moet zij (en/of haar moeder) de bron wel zijn...quote:Op maandag 20 december 2021 12:30 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
Dus de moeder+dochter zijn de enige bron? Je hebt niet alle feiten, dus je weet niet wat het voordeel is.
Het levert wel een voordeel op als dat openlijke verzoek aan het OM eraan bijdraagt dat de aangifte tegen Borsato wordt ingediend. Die aangifte is natuurlijk heel concreet materiaal om de aangifte wegens smaad en laster op te baseren.quote:Op maandag 20 december 2021 12:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is mijn punt niet: als ze al op 9 december bezig waren de aangifte tegen de 22-jarige en haar moeder voor te bereiden wegens smaad en laster dan wisten ze dus wat de bron was, het gaat "processueel" echt geen voordeel opleveren als je tegelijkertijd het OM om een onderzoek naar de bron hebt gedaan.
Eerder het tegenovergestelde zelfs, want dan poog je het OM iets te laten achterhalen wat je zelf al weet en waarover je al een aanklacht aan het voorbereiden bent.
Dan zou dat onderzoek verzocht zijn om de aangifte tegen Borsato te bespoedigen? Want ook de aangifte tegen Borsato was al in voorbereiding volgens John vd Heuvel, en geen reactie op het verzoek van Knoops aan het OM.quote:Op maandag 20 december 2021 12:50 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het levert wel een voordeel op als dat openlijke verzoek aan het OM eraan bijdraagt dat de aangifte tegen Borsato wordt ingediend. Die aangifte is natuurlijk heel concreet materiaal om de aangifte wegens smaad en laster op te baseren.
Het zou imo goed kunnen. Partijen hadden er ook geen baat bij om het geroddel maar door te laten etteren. Nu is het spel op de wagen.quote:Op maandag 20 december 2021 12:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan zou dat onderzoek verzocht zijn om de aangifte tegen Borsato te bespoedigen? Want ook de aangifte tegen Borsato was al in voorbereiding volgens John vd Heuvel, en geen reactie op het verzoek van Knoops aan het OM.
Ik las Bunga3 en dacht "hey we hebben een insider"quote:Op maandag 20 december 2021 13:06 schreef Bugno3 het volgende:
Het fragment in het filmpje zegt op zichzelf niet heel veel over z'n schuld in de aanklacht, maar als hij dit bij mijn dochter zou doen, ook al kenden ze elkaar al eventjes, had ik wel even naar 'm toegelopen en 'm vriendelijk gevraagd of ie even met z'n grijpgrage handjes van mijn dochter wilde blijven.
Totaal ongepaste handeling, ook ben je een "aanrakerig" type. En over het "out in the open doen": Jimmy Saville zat live op televisie aan slachtoffers, dus dat is niet echt een argument voor misbruikers.
Eens. Het is apengedrag, wat een ander ook al schreef. Maar ondanks dat het zeker niet prettig is voor een gemiddeld tienermeisje dat een middelbare vent in je nek zit te strelen, dit is geen misbuik en geen seksueel grensoverschrijdend gedrag.quote:Op maandag 20 december 2021 11:32 schreef Guanabana het volgende:
Die filmpjes laten wat mij betreft alleen maar zien dat hij zich nogal onaantastbaar waant, aanrakerig is en zich van geen kwaad bewust is.
Daadwerkelijk 1 op 1 misbruik (intieme lichaamsdelen) van een meisje dat hij persoonlijk goed kent vind ik weer een heel andere situatie.
Denk niet dat je het een kunt gebruiken als een soort semi-bewijs voor het andere.
Is dat verhaal van die jankpartij bij de psych na te trekken door OM/Recherche? -als dat waar is- Ik neem aan dat een psych zich op een beroepsgeheim mag beroepen? (of werkt dat niet zo? Of moet er dan eerst een rechter aan te pas komen? Geen ideequote:Op maandag 20 december 2021 13:11 schreef Pippalena het volgende:
[..]
Eens. Het is apengedrag, wat een ander ook al schreef. Maar ondanks dat het zeker niet prettig is voor een gemiddeld tienermeisje dat een middelbare vent in je nek zit te strelen, dit is geen misbuik en geen seksueel grensoverschrijdend gedrag.
Dit soort filmpjes zou hij zelfs als verdediging kunnen gebruiken: "Kijk ik ben gewoon wat aanrakerig! Dat heeft ze vast verkeerd geïnterpreteerd!".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |