quote:Op donderdag 18 november 2021 23:23 schreef Nober het volgende:
[..]
Komt er niet eerst een kwalificatietoernooi voor zwarten?
In de eigen keukenquote:Op donderdag 18 november 2021 23:25 schreef Tagliano het volgende:
Ja dit compenseert wel enigszins
Hebben we een lijstje van mensen die morgen bij de koffieautomaat voor een verrassing komen
Als Sherrock van Sneekbait wint dan heeft ze ook een Tourkaart binnenquote:Op donderdag 18 november 2021 23:16 schreef GwaiLow het volgende:
Leuk voor Sherrock. Maar zij heeft geen tourcard bemachtigd toch? Op Qschool heeft ze het niet gered? Kwalificeert ze zich dan voor dit toernooi samen met Ashton op een dames event? Blijft er toch gek uitzien dat er een aantal nobody's meedoen terwijl er een aantal hoog gerankte spelers thuis zitten.
quote:Op donderdag 18 november 2021 23:25 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
@:fetx @:zipportal @:dr_flash @:engine
Niet per se.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:26 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Als Sherrock van Sneekbait wint dan heeft ze ook een Tourkaart binnen
Je ziet mogelijkheden voor Toon?quote:Op donderdag 18 november 2021 23:21 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
volgend jaar een para-darter op de GSOD. Zolang ie wel maar netjes het kwalificatietoernooi voor paradarters heeft doorlopen.
Valt mee. 27.500 pond nu, plek 86 op de geschoonde ranglijst na t wk. Ashton staat met 35.500 een stuk hoger maar die heeft er 2 jaar over mogen doen. Fallon is alles weer kwijt na dit jaar.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:24 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ze zit sowieso dicht bij een tourkaart, want WK geld komt er nog bij. Daar is ze ook voor geplaatst. Dat is samen al 30K ongeveer.
Ik gun het haar van harte, denk dat ze meer potten breekt dan Ashton.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:27 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
WK rondje winnen dan zit ze er al kortbij.
Rai Vloet incoming.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:28 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Je ziet mogelijkheden voor Toon?
Qua niveau ontloopt het elkaar weinig. Ashton veel meer gewonnen natuurlijk. Alleen beetje podiumvrees lijkt wel.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:28 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik gun het haar van harte, denk dat ze meer potten breekt dan Ashton.
Rai zelf.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zat die gast achter het stuur of die maat ?
Volgens die maat reed hij "zeker niet". Vloet heeft gewoon een Kluivertje gedaan dusquote:Op donderdag 18 november 2021 23:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zat die gast achter het stuur of die maat ?
Hijzelf waarschijnlijk, die maat zegt dat hij nuchter er naast zat.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zat die gast achter het stuur of die maat ?
Ashton is wel vies oudquote:Op donderdag 18 november 2021 23:29 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Qua niveau ontloopt het elkaar weinig. Ashton veel meer gewonnen natuurlijk. Alleen beetje podiumvrees lijkt wel.
Maarja teveel gedronken dat kunnen ook 2,5 biertjes zijn zeg maar. Dronken als in stomdronken dat zal wel niet.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hijzelf waarschijnlijk, die maat zegt dat hij nuchter er naast zat.
Ghehehe.quote:Op donderdag 18 november 2021 23:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
Maar even... Er wordt dus geklaagd hier omdat Sherrock meedoet?
Is GwaiLow een vrouwenhater?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |