Deze zag ik ook langskomen ja.quote:Op zondag 14 november 2021 13:01 schreef Ali_boo het volgende:
Meer opmerkelijk nieuws
[ afbeelding ]
Klimaatverandering en bacon zijn de oorzaak voor de hartkwalen die we zien , aldus de experts
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mijn kleine neefje heeft zich gisteren uitstekend vermaakt en daarna met veel plezier z'n schoen gezet.quote:Op zondag 14 november 2021 14:28 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Schaf dat hele sinterklaasfeest maar af, ik heb gisteren een stukje gekeken van de intocht. Wat een aanfluiting met al die multiculti verantwoorde bleke Pieten, er is nog maar weinig over van de traditie en de sint is er voor elk kind gaat nu al helemaal niet meer op.
als je vol met hugo's toverdrankje zit dan is cognitieve dissonantie groot lijkt me.quote:Op zondag 14 november 2021 14:36 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Het is echt lachwekkend.
Dat mensen hier nog intrappen.
Net alsof het alleen daarom draait. Sinterklaasfeest is allang de nek omgedraaid, het is inmiddels ook uit de etalage en het straatbeeld verdwenen. En dan nu dat een aantal kinderen als ongedierte achter een schot moeten staan en hun het uitzicht wordt ontnomen vanwege wat? Het virus? Een walgelijke vertoning dat is het.quote:Op zondag 14 november 2021 14:32 schreef Isdatzo het volgende:
Volwassenen die zich gigantisch druk maken over welk kleurtje de pieten zouden moeten hebben. Alsof het voor de kinderen ook maar iets uitmaakt
Alle kinderen idd.quote:Op zondag 14 november 2021 14:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mijn kleine neefje heeft zich gisteren uitstekend vermaakt en daarna met veel plezier z'n schoen gezet.
Daar gaat het uiteindelijk toch om, dat kinderen er plezier aan beleven?
Er is zoveel onzin aan de gang dat het lastig in te schatten is. Jij denkt zeker dat dit alles voor de gezondheid is?quote:Op zondag 14 november 2021 09:17 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Oh. En welke kanshebber acht jij het meest waarschijnlijk?
QR-check bij intocht Sinterklaas: 'Dat is wel even wennen'quote:
quote:Op zondag 14 november 2021 14:38 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Deze zag ik ook langskomen ja.
In Canada is de eerste diagnose van ziekte door 'climate change' vastgesteld.
Wereld is knettergek geworden.
https://news.sky.com/stor(...)d-wildfires-12465131
En zo zijn we dus een nieuwe fase ingegaan. Nu al benieuwd wat de volgende is. Blijf het vooral goedpraten, blijf het vooral negeren, zolang jij met je gifspuit-abbo maar denkt dat je aan de juiste kant van dit hele verhaal staat.quote:WENEN - In Oostenrijk wordt maandag een lockdown ingevoerd voor mensen die niet volledig zijn gevaccineerd tegen het coronavirus. Dat is de uitkomst van topoverleg tussen bondskanselier Alexander Schallenberg en leiders van deelstaten. De ingrijpende maatregel heeft gevolgen voor miljoenen mensen.
quote:Maurice de Hond woedend want 2G-maatregel, voor straf geen opiniepeiling
'2G zal juist voor toename ziekenhuisopnames zorgen'
Al zeventien jaar stuur ik vrijwel iedere zondag een mail met de laatste peiling. Dat doe ik vandaag niet. Ik was en ben teveel aangedaan omdat blijkbaar toch ons landsbestuur het voornemen heeft om via de 2G-regeling een deel van de bevolking uit te sluiten bij een groot deel van hun mogelijke activiteiten buitenshuis.
Doneer aan TPO!
En daar heb ik twee belangrijke redenen voor: een principiele reden en een reden op basis van data-analyse.
Ik heb me in april/mei laten vaccineren dus voor de activiteiten die ik zou willen doen betekent de 2G-regeling voor mij ten aanzien van de activiteiten die ik nu doe feitelijk geen belemmering.
Maar in werkelijkheid is dat het wel. Want ik weet op basis van de verhalen van mijn ouders uit de zwartste bladzijde van onze geschiedenis maar al te goed wat het uitsluiten van een deel van de bevolking betekent bij het mogen doen van bepaalde activiteiten. Die mochten op een gegeven moment ook bepaalde plekken niet meer bezoeken waar ze vaak kwamen. En wat hen daarbij het meeste trof was dat degenen die deze plekken nog wel mochten bezoeken dat gewoon bleven doen. Die het blijkbaar niets deed om op plekken te komen waar hun buurtgenoten, stadsgenoten, landgenoten niet meer mochten komen.
Neem een TPO+-abonnement!
Als de 2G-regeling wordt ingevoerd zal ik dat gevoel wat ik van mijn ouders heb gehoord meenemen bij mijn eigen beslissing of ik überhaupt ergens binnen wil gaan waar de 2G-regeling voor geldt. Want ik zal in mijn gedachten de mensen buiten zien staan die niet meer naar binnen mogen.
Maar los van het principiële punt zal de 2G-regeling precies het tegenovergestelde bereiken van wat er geclaimd wordt. Want -helaas- datgene wat blijkbaar het landsbestuur voorgeschoteld krijgt ten aanzien van de vaccinatiegraad van de patiënten die in de ziekenhuizen worden opgenomen, is irrelevant ten opzichte van de situatie van dit moment.
Dat het vaccineren zorgt dat men een zeventien keer zo kleine kans heeft om in het ziekenhuis te komen, zoals Hugo de Jonge vertelde in zijn persconferentie, is wel de situatie hoe het gemiddeld was tussen juli en 20 oktober. Maar het negeert dat de situatie inmiddels een heel andere is dan in juli. En vooral dat onder de ouderen, die met name in de ziekenhuizen komen, de bescherming van het virus tegen ziekenhuisopnames in de tijd gezien sterk is afgenomen. Die factor zeventien voor het gemiddelde is bij de groep boven de 70 jaar inmiddels gedaald naar een cijfer niet ver van de twee af.
Door de hoge incidentie is de coronatoegangspas inmiddels juist een aanjager van de besmettingen. Omdat steeds meer gevaccineerden anderen kunnen besmetten, maar ook omdat de ouderen onder degenen die aanwezig zijn op een 3G- of 2G-plek een beduidend grotere kans hebben wél in het ziekenhuis te komen dan het getal zeventien van Hugo de Jonge lijkt aan te geven.
In zeventien jaar heb ik vrijwel wekelijks een mail gestuurd met informatie waarvan ik aannam dat u die interesseerde en wellicht zou bekijken. Maar ik vraag, nee ik smeek: lees dit artikel dat ik geschreven heb waarin ik de cijfermatige misvatting rondom de coronatoegangspas heb uitgewerkt.
Ook als u zich niet aangesproken voelt voor de principiële overwegingen met betrekking tot het besluit van de 2G-regeling dan hoop ik in ieder geval dat u op basis van de data-analyse begrijpt dat het niet zal werken en juist voor een toename van de ziekenhuisopnames zal zorgen. Door zowel de schijnveiligheid als het feitelijke gevaar dat aanwezigen elkaar besmetten en mensen wel in de ziekenhuizen komen.
En als u mij niet gelooft luister dan naar Marcel Levi, vorige week in het Reformatorisch Dagblad:
“Klopt, maar wat is die coronapas nou waard? Die zorgt alleen voor schijnveiligheid. Ik ben voorstander van vaccinatie, laat dat duidelijk zijn. Maar met zo’n pas kun je overal naar binnen, ook al ben je als gevaccineerde die morgen wakker geworden met koorts en hoesten. Wat een malloterie.”
Tenslotte: ik heb in het afgelopen anderhalf jaar ook contact gehad met mensen met een bepaalde gezondheidssituatie waardoor ze niet gevaccineerd konden worden. Ik adviseerde ze hoe ze dan toch nog zo veilig mogelijk konden leven. Besef wat de 2G-regeling voor die mensen betekent. Ik heb letterlijk een mail gekregen van één van die personen die aangaf dat ze dan liever zelfmoord pleegt dan compleet opgesloten te worden in haar huis.
Ik las onlangs een uitspraak van iemand die aangaf: ‘Wat betekenen grondrechten precies als in een tijd van crisis die grondrechten niet meer gelden?’
Ik hoop oprecht dat u of u nu actief bent in de politiek of in de media (want dat zijn de mensen die op mijn mailinglist staan) eens goed in de spiegel wilt kijken en u afvragen of u als een maatregel die enerzijds principieel een grens overgaat en anderzijds contraproductief werkt daar direct of indirect uw medewerking aan wilt geven.
Veel wijsheid toegewenst.
wat n onzinquote:Op zondag 14 november 2021 15:09 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
QR-check bij intocht Sinterklaas: 'Dat is wel even wennen'
QR hoort erbij in deze tijd want is goed voor de volgende generatie zegt die doos. Beetje sneu datdanweerwel, de kindjes van ongevaccineerde ouders kunnen vanaf de brug toekijken. Alleen het reinheidsvolk mag dichtbij sinterklaasje.
Terechte vraagquote:Op zondag 14 november 2021 15:41 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
waarom worden al die posts verwijderd?
Hevig op de achtergrond gemodereerd subforumpje gezien dit over een wereldwijde fuckup gaat waar enorm veel vanaf hangt. Niet zo vreemd dus...quote:Op zondag 14 november 2021 15:45 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Terechte vraag
Normaal gesproken merk je nauwelijks iets van de aanwezigheid van de mods, maar zodra de joden aan bod komen verwijnt er binnen aan paar sec 4 of 5 post
Geen idee, was toch niks verkeerd geschreven.quote:Op zondag 14 november 2021 15:41 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
waarom worden al die posts verwijderd?
En weer een complotje voor het slachtofferwerk bedacht. Zo makkelijk gaat datquote:Op zondag 14 november 2021 15:45 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Terechte vraag
Normaal gesproken merk je nauwelijks iets van de aanwezigheid van de mods, maar zodra de joden aan bod komen verwijnt er binnen aan paar sec 4 of 5 post
mods die bepaalde posts verwijderen is een complot. dan is alles een complotquote:Op zondag 14 november 2021 15:52 schreef ems. het volgende:
[..]
En weer een complotje voor het slachtofferwerk bedacht. Zo makkelijk gaat dat
For the love of God kom met iets nieuwsquote:Op zondag 14 november 2021 15:52 schreef ems. het volgende:
[..]
En weer een complotje voor het slachtofferwerk bedacht. Zo makkelijk gaat dat
Het zijn geen insults, het zijn constateringen. Probeer jij eens op een andere manier te verklaren dat mensen je ideeën belachelijk vinden behalve "ze kijken het journaal"quote:Op zondag 14 november 2021 15:55 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
For the love of God kom met iets nieuws
Met je niet al te creatieve ' insults'
The comparisons to 1930s Nazi Germany are validquote:
ze konden emigreren of zich voor doen als Christen. dat hebben er dan ook veel gedaan.quote:Op zondag 14 november 2021 16:16 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
The comparisons to 1930s Nazi Germany are valid
Nee dat zijn ze niet, of konden joden met een simpel prikje voorkomen dat ze opgejaagd en afgeslacht werden?
Daarbovenop zijn we er nog niet. De eerste stapjes zijn gezet, wie zegt dat dit de enige zijn. Vooralsnog overtreffen ze zichzelf continue.quote:Op zondag 14 november 2021 16:18 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
ze konden emigreren of zich voor doen als Christen. dat hebben er dan ook veel gedaan.
En maakte dat ze minder Joods?quote:Op zondag 14 november 2021 16:18 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
ze konden emigreren of zich voor doen als Christen. dat hebben er dan ook veel gedaan.
quote:Op zondag 14 november 2021 16:16 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
The comparisons to 1930s Nazi Germany are valid
Nee dat zijn ze niet, of konden joden met een simpel prikje voorkomen dat ze opgejaagd en afgeslacht werden?
Het voorkwam dat ze opgejaagd en afgeslacht werden, dat was je vraag toch.quote:
Dat deed het in veel gevallen niet.quote:Op zondag 14 november 2021 16:27 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Het voorkwam dat ze opgejaagd en afgeslacht werden, dat was je vraag toch.
Gelijk stellen aan en zeggen dat er overeenkomsten zijn zijn 2 verschillende dingen.quote:Op zondag 14 november 2021 16:30 schreef Isdatzo het volgende:
Dat we het hier überhaupt moeten hebben over hoe belachelijk dat soort vergelijkingen zijn.
Dat heeft (als kleine kindje) de super gezellig,lieve moeder van een vriendin van me gedaan. Vanuit Warzaw gevlucht en de hele oorlog in een convent in Belgium gewoond.quote:Op zondag 14 november 2021 16:18 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
ze konden emigreren of zich voor doen als Christen. dat hebben er dan ook veel gedaan.
Beetje overdreven ja. Erg belachelijk niet. imo.quote:Op zondag 14 november 2021 16:30 schreef Isdatzo het volgende:
Dat we het hier überhaupt moeten hebben over hoe belachelijk dat soort vergelijkingen zijn.
FNVquote:Op zondag 14 november 2021 16:37 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
Vakbond FNV Spoor heeft zijn leden opgeroepen om te weigeren een QR-code te tonen om naar het werk te gaan. De FNV Spoor Divisieraad NS Reizigers heeft dit naar aanleiding van de persconferentie over de aangescherpte coronaregels bekendgemaakt.
De afdeling van de vakbond geeft aan niet te accepteren dat “NS onderscheid gaan maken aan de hand van een QR-code wie wel toegelaten wordt tot het werk en wie niet”. “FNV Spoor is voor een hoge vaccinatiegraad, maar tegen aantasten van rechten werknemers”, aldus de vakbond.
Kabinet werkt aan wetswijziging
De komende weken wordt gewerkt aan een wetswijziging om nieuwe maatregelen voor de langere termijn mogelijk te maken. Vanaf dan wordt onder meer ingezet op de mogelijkheid voor ondernemers om te werken met een 2G-systeem waarbij een negatieve test geen coronatoegangsbewijs is. De coronapas wordt dan ook verplicht in niet-essentiële winkels en kan ook op de werkvloer worden gevraagd.
FNV Spoor vindt dat de plannen van het kabinet en andere betrokkenen bij de corona-aanpak leiden “tot een gevaarlijk hellend vlak”. De vakbond wil daarvan ‘wegblijven’. “Onze leden moeten werken om aan een inkomen te komen.”
De bond zegt meegezogen te worden in discussies over de QR-code bij bars en restaurants of bioscopen. “Wij gaan over werk en inkomen van onze leden op de werkplek en niet hoe onze leden hun vrije tijd willen inrichten en hun inkomen willen spenderen. Wij vragen jullie dit te respecteren van jullie vakbond. Ook vragen wij jullie andere maatregelen zoals de 1,5 meter en indien nodig mondmaskers te respecteren tijdens en op het werk”, schrijft de organisatie aan zijn leden.
https://www.spoorpro.nl/p(...)e-tonen/?gdpr=accept
Zo zijn er ook overeenkomsten tussen jou (of mij) en een hondendrol. Dat wil nog niet zeggen dat zo'n vergelijking gepast is, laat staan dat hij ergens op slaat.quote:Op zondag 14 november 2021 16:33 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Gelijk stellen aan en zeggen dat er overeenkomsten zijn zijn 2 verschillende dingen.
Oke cringelordquote:Op zondag 14 november 2021 16:14 schreef ems. het volgende:
[..]
Het zijn geen insults, het zijn constateringen. Probeer jij eens op een andere manier te verklaren dat mensen je ideeën belachelijk vinden behalve "ze kijken het journaal"
Je kan wel complotjes blijven verzinnen om je bubbel in stand te houden maar dat is een oneindige herhalingsoefening.
Dus ik mag straks niet meer naar mn werk, zolang er druk is in het ziekenhuis. Hoewel ik op geen enkele manier een gevaar vorm en me altijd getest heb.quote:Op zondag 14 november 2021 16:41 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Zo zijn er ook overeenkomsten tussen jou (of mij) en een hondendrol. Dat wil nog niet zeggen dat zo'n vergelijking gepast is, laat staan dat hij ergens op slaat.
maar je zou er altijd over moeten kunnen praten en niet gelijk het verwijt (niet per se van jou) dat je er niet mee mag vergelijken.quote:Op zondag 14 november 2021 16:41 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Zo zijn er ook overeenkomsten tussen jou (of mij) en een hondendrol. Dat wil nog niet zeggen dat zo'n vergelijking gepast is, laat staan dat hij ergens op slaat.
Niet dus!quote:Op zondag 14 november 2021 16:54 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
NWS / Virologen: nooit meer terug naar normaal
tot zover het sprookje dat vaccins de uitweg zijn.
Ik was ook niet van plan om mijn QR-code op het werk te laten zien hoor, maar dat betekent niet dat ik allerlei rare vergelijkingen ga maken met de jodenvervolging.quote:Op zondag 14 november 2021 16:47 schreef _I het volgende:
[..]
Dus ik mag straks niet meer naar mn werk, zolang er druk is in het ziekenhuis. Hoewel ik op geen enkele manier een gevaar vorm en me altijd getest heb.
Het is uitsluiting en dat kan leiden tot ergere dingen.
Dat signaal is fout. Heel fout.
Lekker skieen terwijl de halve bevolking ban Oostenrijk de deur niet uit mag. Swoosh swiish.. vingers in je oren en vooral doen alsof het normaal is.
Maar wanneer ik jou vergelijk met een hondendrol dan impliceer ik daar wel wat mee. Kijk ook eventjes naar de tweet waar het allemaal mee begon, dat is gewoon je reinste stemmingmakerij.quote:Op zondag 14 november 2021 16:49 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
maar je zou er altijd over moeten kunnen praten en niet gelijk het verwijt (niet per se van jou) dat je er niet mee mag vergelijken.
het ging over de jaren 30 he, niet over de Holocaust.quote:Op zondag 14 november 2021 17:02 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik was ook niet van plan om mijn QR-code op het werk te laten zien hoor, maar dat betekent niet dat ik allerlei rare vergelijkingen ga maken met de jodenvervolging.
Het is nog niet in dat stadium. Vind het zelf ook niet een gepaste vergelijking, maar zie wel overeenkomsten uit het vroege begin. Zie ook de blinde haat ontstaan.quote:Op zondag 14 november 2021 17:02 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik was ook niet van plan om mijn QR-code op het werk te laten zien hoor, maar dat betekent niet dat ik allerlei rare vergelijkingen ga maken met de jodenvervolging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |