En als een vrouw nou walgt van een andere cisvrouw om wat voor reden dan ook, moet die cisvrouw dan ook meteen de toegang tot de dameskleedkamer worden ontzegd? En dan, naar de herenkleedkamer of een speciale kleedkamer invoeren voor lelijke vrouwen?quote:Op woensdag 3 november 2021 23:12 schreef Interloper het volgende:
[..]
Maar dat is het hem nou juist, een omgebouwde man heeft opeens een goed excuus. Dat laagje extra sociale acceptatie brengt sommigen van hen wat dichter bij de impuls om aan te randen. Net als dat gelegenheid gelegenheidsdieven creëert, die anders wellicht niets zouden hebben gestolen.
Maar als het je niet om bescherming te doen is....Mogen vrouwen ook nog gewoon ouderwets niet gediend zijn van zo'n ranzige kerel in hun kleedkamers/toiletten of hoe zit dat? Moeten ze opeens alles maar accepteren omdat het sneeuwwitjecollectief anders boos wordt?
Nee, een echte vrouw heeft het te accepteren dat andere echte vrouwen gebruik maken van dezelfde faciliteiten. Zo'n bouwpakket/identiteitscrisisje hoort daar echter totaal niet thuis, net als dat geestelijk gezonde mannen er niet thuishoren.quote:Op donderdag 4 november 2021 11:07 schreef H_T het volgende:
[..]
En als een vrouw nou walgt van een andere cisvrouw om wat voor reden dan ook, moet die cisvrouw dan ook meteen de toegang tot de dameskleedkamer worden ontzegd? En dan, naar de herenkleedkamer of een speciale kleedkamer invoeren voor lelijke vrouwen?
Vrouwen kunnen vrouwen aanranden, mannen kunnen vrouwen aanranden, transvrouwen kunnen vrouwen aanranden. Een aanrander hoeft echt niet per se te wachten tot de deur van de kleedkamer dicht is voor hij zijn gang gaat en laat zich ook niet tegenhouden door een bordje op de deur
Stop nou maar met je facade. Niemand trapt erin. Iedereen die ook maar ene beetje mensenkennis heeft snapt wel dat die club een hele andere agenda heeft dan zogenaamd vrouwen in kleedkamers beschermen.quote:Op donderdag 4 november 2021 11:16 schreef Interloper het volgende:
[..]
Nee, een echte vrouw heeft het te accepteren dat andere echte vrouwen gebruik maken van dezelfde faciliteiten. Zo'n bouwpakket/identiteitscrisisje hoort daar echter totaal niet thuis, net als dat geestelijk gezonde mannen er niet thuishoren.
Dat lijkt me een redelijk onderscheid.
Bunq past gewoon het gedachtengoed van die vereniging toe op die vereniging zelf.quote:Op donderdag 4 november 2021 10:45 schreef sirdanilot het volgende:
Los van of Voorzij een haatstichting tegen transgenders is of niet:
Ik vind het geen maatschappelijk gewenste ontwikkeling dat banken dit sootr dingen gaan bepalen. Je kan natuurlijk naar een andere bank gaan maar je kunt er donder op zeggen dat zodra je bij de ene bank ' gecanceld' bent je het bij andere banken ook wel kunt proberen. En de keuze om dan maar gewoonweg geen bankrekening te hebben is er niet. Je móet gewoon een bankrekening hebben als stichting anders gaat het niet.
Als er al iemand is die besluit om de bankrekening van een stichting te sluiten, dan moet dat de rechter zijn en niet de bank zelf.
Ik ben helemaal vóór transrechten laat dat duidelijk zijn.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:59 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Bunq past gewoon het gedachtengoed van die vereniging toe op die vereniging zelf.
Ervaren ze ook eens hoe het is als een ander bezig is met je bestaansrecht ontkennen.
Consumenten/privepersonen zijn een ander verhaal dan stichtingen met bepaalde doelstellingen.quote:Op donderdag 4 november 2021 13:14 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ik ben helemaal vóór transrechten laat dat duidelijk zijn.
Maar het is niet de taak va nde bank om dit te beoordelen. De overheid moet dat doen, niet een commerciële partij.
Een bankrekening is gewoon noodzakelijke infrastructuur. Wat als de Albert Heijn straks zegt 'als jij tegen transrechten bent, mag je niet meer bij ons in de supermarkt komen'?
Als wij als samenleving van mening zijn dat een stichting die tegen transrechten is niet mag bestaan, dan moet de overheid zo een stichting verbieden.quote:Op donderdag 4 november 2021 13:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Consumenten/privepersonen zijn een ander verhaal dan stichtingen met bepaalde doelstellingen.
Het is ook jammer dat we alleen een berichtje zien van de stichting. We weten verder dus helemaal niet wat nou daadwerkelijk de reden van de bank is. En ik ga vanuit dat deze bank weet dat je niet zomaar rekeningen kunt sluiten. Dan moet ze bij de rechter wel met een goed verhaal komen.quote:Op donderdag 4 november 2021 13:17 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Als wij als samenleving van mening zijn dat een stichting die tegen transrechten is niet mag bestaan, dan moet de overheid zo een stichting verbieden.
De bank heeft niet de taak om morele rechter te spelen. Je bent immers afhankelijk van een bank. Nou hoeft dat niet per se de Bunq te zijn maar zoveel banken zijn er in Nederland niet en als je op 1 plek geblokkeerd wordt kun je het elders ook wel vergeten. Infrastructuur om een vereniging zonder bankrekening te hebben bestaat al sinds de jaren 70 niet meer denk ik zo.
Maar jij snapt toch ook wel dat dit ongewenst is.quote:Op donderdag 4 november 2021 12:59 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Bunq past gewoon het gedachtengoed van die vereniging toe op die vereniging zelf.
Ervaren ze ook eens hoe het is als een ander bezig is met je bestaansrecht ontkennen.
Als het gaat om een zakelijke bankrekening, dan hebben banken geen acceptatieplicht. En er zijn best wel wat zzp’ers die hier tegenaan lopen, omdat een bank ze om één of andere reden niet wil hebben. De meest bekende reden is dat banken het een te groot risico zien.quote:Op donderdag 4 november 2021 14:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar jij snapt toch ook wel dat dit ongewenst is.
Een duidelijker voorbeeld is dat ondernemingen die zich met blockchain bezig houden geweigerd worden bij banken. Omdat veel banken angst hebben voor crypto (logisch, want crypto heeft het in zich om de macht van banken te breken). Daarmee maken banken het gewoon moeilijk om een concurrerend product in de markt te zetten (nog even afgezien van het feit dat veel van die geweigerde ondernemingen helemaal niets met crypto doen).
Of wat te denken van banken die prostituees gaan weigeren.
Of dat gezeik met Onlyfans.
Nu past het misschien in jouw straatje en denk je: 'het zal wel'. Maar het gaat gewoon om het feit dat banken tegenwoordig een noodzakelijk kwaad zijn en daarmee zoveel macht hebben, dat het weigeren van klanten gewoon niet zomaar zou moeten mogen.
Nou, wat voor agenda is dat dan?quote:Op donderdag 4 november 2021 12:58 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Stop nou maar met je facade. Niemand trapt erin. Iedereen die ook maar ene beetje mensenkennis heeft snapt wel dat die club een hele andere agenda heeft dan zogenaamd vrouwen in kleedkamers beschermen.
Bij de rechter? Waaromquote:Op donderdag 4 november 2021 13:51 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Het is ook jammer dat we alleen een berichtje zien van de stichting. We weten verder dus helemaal niet wat nou daadwerkelijk de reden van de bank is. En ik ga vanuit dat deze bank weet dat je niet zomaar rekeningen kunt sluiten. Dan moet ze bij de rechter wel met een goed verhaal komen.
Het mooiste is nog hun slogan op de website:quote:Op donderdag 4 november 2021 16:23 schreef Interloper het volgende:
[..]
Nou, wat voor agenda is dat dan?
Gelijkwaardigheid zolang het ze zelf uitkomt ja.quote:Helder denken over gelijkwaardigheid
Er zit voor mij nog wel een verschil in die zakelijke gevallen, die vooral vanwege rigide witwasregel komen. Of dat het om een organisatie als deze gaat, die duidelijk tot doel heeft een groep mensen in de samenleving het leven zo zuur mogelijk te maken en mensen tegen hen op te zetten. Dat gaat bij mij wel over een grens waarbij ik bedrijven niet meer wil verplichten daar aan mee te werken. Deze organisatie vind ik geen haar beter dan de Grijze wolven of iets dergelijks.quote:Op donderdag 4 november 2021 14:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar jij snapt toch ook wel dat dit ongewenst is.
Een duidelijker voorbeeld is dat ondernemingen die zich met blockchain bezig houden geweigerd worden bij banken. Omdat veel banken angst hebben voor crypto (logisch, want crypto heeft het in zich om de macht van banken te breken). Daarmee maken banken het gewoon moeilijk om een concurrerend product in de markt te zetten (nog even afgezien van het feit dat veel van die geweigerde ondernemingen helemaal niets met crypto doen).
Of wat te denken van banken die prostituees gaan weigeren.
Of dat gezeik met Onlyfans.
Nu past het misschien in jouw straatje en denk je: 'het zal wel'. Maar het gaat gewoon om het feit dat banken tegenwoordig een noodzakelijk kwaad zijn en daarmee zoveel macht hebben, dat het weigeren van klanten gewoon niet zomaar zou moeten mogen.
Een agenda om mensen tegen trangenders op te zetten. Op die site is geen spoor nuance te vinden. Een transgender mag er kennelijk niet zijn volgens Voorzij. Het is nogal kwalijk als je als organisatie zomaar hele haatcampagnes gaat optuigen tegen mensen die niks aantoonbaar verkeerds doen.quote:Op donderdag 4 november 2021 16:23 schreef Interloper het volgende:
[..]
Nou, wat voor agenda is dat dan?
Ook daarbij zijn er gevallen dat een bank je mag weigeren. Als je zwaar de boel hebt zitten flessen hoeft een bank je niet te accepteren als je naar die bank wilt overstappen. Er is wel een backup dat je zelfs dan niet zonder bankrekening kan komen te zitten, want dan moet je laatste bank je een rekening aanbiedenquote:Op donderdag 4 november 2021 16:03 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Een basisbetaalrekening, de standaard rekening die je privé gebruikt, heeft over het algemeen wel een acceptatieplicht. Dat is omdat zo’n rekening wordt gezien als een basisbehoefte.
Het is vooral bedoeld om ervoor te zorgen dat de transwappies de grenzen van het betamelijke niet zonder meer kunnen overschrijden. Heeft verder weinig met haat te maken, al kan ik het me levendig voorstellen dat legitieme vrouwen het gepush en gedram van de bouwpakketten inmiddels wel een beetje beu zijn.quote:Op donderdag 4 november 2021 20:23 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een agenda om mensen tegen trangenders op te zetten. Op die site is geen spoor nuance te vinden. Een transgender mag er kennelijk niet zijn volgens Voorzij. Het is nogal kwalijk als je als organisatie zomaar hele haatcampagnes gaat optuigen tegen mensen die niks aantoonbaar verkeerds doen.
Je doet overal wel heel erg aan propaganda Maestro...quote:
Je doet overal wel heel erg aan propaganda Maestro...quote:
Zeer verstandige post. Petje af.quote:Op woensdag 3 november 2021 15:59 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Biologisch gezien is een vrouw iemand met XX chromosomen en een man iemand met XY. Nou heb je nog bepaalde uitzonderingen (bv XY, maar dan ongevoelig voor mannelijk hormoon, waardoor je lichamelijk jezelf vooral ontwikkelt als vrouw, zonder overigens een kind te kunnen baren), maar in zijn algemeenheid is het biologisch gezien echt wel duidelijk.
Van mij mag iedereen zelf kiezen hoe ze hun leven willen leven, daar niet van, maar soms botst dat wel met andere rechten. Zo zal niet iedere vrouw heel gelukkig zijn als een transvrouw in het begin van de transformatie op vrouwendag de sauna binnen zal wandelen. Ook ten aanzien van sportdeelname is er wel discussie over wat wel en niet zou moeten kunnen.
Dus prima als je transseksueel bent, maar sommige groepen eisen transrechten waar je best een discussie over kan hebben en niet iedereen die het daar niet 100% mee eens is, is meteen transfoob.
Klopt en daarom zei ik ook over het algemeen. Uiteraard kun je als particulier niet door een bank geaccepteerd worden, maar dan heb je het zelf echt naar gemaakt.quote:Op donderdag 4 november 2021 20:43 schreef H_T het volgende:
[..]
Ook daarbij zijn er gevallen dat een bank je mag weigeren. Als je zwaar de boel hebt zitten flessen hoeft een bank je niet te accepteren als je naar die bank wilt overstappen. Er is wel een backup dat je zelfs dan niet zonder bankrekening kan komen te zitten, want dan moet je laatste bank je een rekening aanbieden
En hoe vaak komt dat voor, dat overschrijven van het betamelijke?quote:Op donderdag 4 november 2021 20:46 schreef Interloper het volgende:
[..]
Het is vooral bedoeld om ervoor te zorgen dat de transwappies de grenzen van het betamelijke niet zonder meer kunnen overschrijden. Heeft verder weinig met haat te maken, al kan ik het me levendig voorstellen dat legitieme vrouwen het gepush en gedram van de bouwpakketten inmiddels wel een beetje beu zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |