Jij bent niet onder de indruk van Louis Vervaeke?quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 11:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
Klimploeg voor R.EV is wel een beetje een karige bedoening zo
PatLef gelooft niet meer in een eindzege in een grote ronde?quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 11:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
Klimploeg voor R.EV is wel een beetje een karige bedoening zo
Die heeft de vernedering in Lombardije ook gezien. Taus ook nog weg...definitief einde tijdperk R.EV.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 13:13 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
PatLef gelooft niet meer in een eindzege in een grote ronde?
Gelukkig hebben ze dokter Van Mol nog want anders was het einde tijdperk PatLef.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 13:21 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Die heeft de vernedering in Lombardije ook gezien. Taus ook nog weg...definitief einde tijdperk R.EV.
Ik wist niet dat hij nog in peloton zat...quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 12:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jij bent niet onder de indruk van Louis Vervaeke?
Oude tijden gaan herleven.quote:Op maandag 25 oktober 2021 21:58 schreef TheArt het volgende:
Ibarguren van Deceuninck naar Movistar![]()
[ twitter ]
Die blijven allemaal, terwijl Vervaeke en Osborne nog aangekondigd moeten worden. Pat is klaar.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 14:26 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik wist niet dat hij nog in peloton zat...
Ze moeten er nog 5 bij Deceuninck Alpha Vinyl...
Bagioli en Cattaneo zullen wel blijven denk ik. Ik weet niet hoe scherp Steef is. Masnada heb je ook nog
Nou ja, beste renners??quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:30 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wat moet je nou hiervan vinden als sponsor... Miljoenen stop je erin en je beste renners vertrekken voortijdig
Die betaalt gewoon contributie.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 16:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
De extreem overschatte James Shaw. Vermoeiende rubriek.
Noem er eens 3 die gelijkwaardig of beter zijn, als we dan Bardet en Krak niet tellen.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 18:03 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Nou ja, beste renners??
Zo bijzonder zijn Hirschi en Benoot nou niet.
Toen Hirschi vertrok had hij net een rit in de Tour gewonnen, werd hij derde op het WK, won hij de Waalse Pijl en hij werd ook nog eens tweede in Luik-Bastenaken-Luik.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 18:03 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Nou ja, beste renners??
Zo bijzonder zijn Hirschi en Benoot nou niet.
Ik verwacht dat zijn Wikipediapagina over tien jaar niet veel langer zal zijn.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 18:11 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Toen Hirschi vertrok had hij net een rit in de Tour gewonnen, werd hij derde op het WK, won hij de Waalse Pijl en hij werd ook nog eens tweede in Luik-Bastenaken-Luik.
Niet zo bijzonder inderdaad, dertien in een dozijn.
Wat niet hoeft te betekenen dat hij niet 1 van de beste renners van DSM was..quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 18:14 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik verwacht dat zijn Wikipediapagina over tien jaar niet veel langer zal zijn.
Zelfs nu hij minder presteert bij UAE hoeft hij op de ranking van de UCI alleen Bardet boven zich te dulden van de renners van DSM. Benoot staat net onder hem, de andere renners van DSM halen de eerste 100 niet eens.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 18:14 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik verwacht dat zijn Wikipediapagina over tien jaar niet veel langer zal zijn.
Yvan bakte er in 2011 niets van, toen wonnen ze 8 koersen (waarvan twee nationale titels van De Maar in Curacao). Toen kwam Taus in 2012 over van Lotto en wonnen ze 50 keer.quote:Op maandag 25 oktober 2021 22:17 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Vanmol regelt de boel wel?
Jeetje, Pat haalt dus weer zijn nieuwe dokter op bij de Lotto. Deze heeft alleen net wat minder adelbrieven. Wel een mooie Bjarne Riis-haarlijn, ook wat waard.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 21:15 schreef Beregd het volgende:
Je hebt ook nog Steven Bex, de huidige hoofdarts van Lotto, die overkomt. Dat wordt helemaal niks meer.
Het lag allemaal niet aan Ian.quote:Op vrijdag 22 oktober 2021 22:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Dit is wel echt helemaal zijn niveau.
quote:Amerikaans wielertalent blij dat hij weg is bij Deceuninck - Quick-Step: “Hij werd behandeld als een waterflesje”
Ian Garrison rijdt in 2022 niet langer voor Deceuninck - Quick-Step. De 23-jarige Amerikaan maakt de overstap naar het continentale L39ION of Los Angeles.
Garrison maakte twee jaar geleden de overstap van Hagens Berman Axeon, de talentenfabriek van Axel Merckx, naar de topploeg van Patrick Lefevere. Hij was toen Amerikaans kampioen tijdrijden geworden en had zilver gepakt op het WK tijdrijden voor beloften. Bij Deceuninck - Quick-Step kwam de verwachte sprong voorwaarts er echter niet, ondanks deelname aan de Vuelta in 2020.
Nu probeert de Amerikaan zijn carrière te herlanceren bij L39ION. “Ik ken hem van zijn periode als junior”, aldus directeur Reed McCalvin, die ook tien jaar lang voor Hagens Berman Axeon werkte. “Hij is enorm kalm, rustig en volwassen voor zijn leeftijd. En heel energiek in een wedstrijd. Ian is altijd dezelfde persoon: zittend in een stoel of koersend aan 40 km/u.”
“Ik weet dat Ian echter van Patrick Lefevere te horen kreeg dat zijn diensten niet langer nodig waren”, gaat McCalvin verder bij Cyclingnews. “Hij werd daar behandeld als een nummer. Of beter: als een flesje water dat zomaar aan de kant werd gegooid. Ik vertelde hem dat de deur bij ons altijd open staat en sprak hem opnieuw na de Joe Martin Stage Race. En hij hapte toe.”
De Amerikaanse ploeg heeft grote plannen met Garrison, die volgens McCalvin “80 procent van een wedstrijd kan controleren”. “Hij kan elke tijdrit winnen als die niet constant bergop gaat”, klinkt het. “Ian is echt een van de beste. Hopelijk kan hij zijn mentale gezondheid resetten om dan alles te geven. We willen zo’n jongens redden en hen een platform geven om gelukkig te zijn. Als hij nog 20 jaar voor ons wil rijden, geweldig. Als een WorldTour-team hem wil, ook goed.”
Garrison zelf vindt zijn periode bij Deceuninck - Quick-Step geen mislukking, maar wel uitdagend.
“Als je de enige Amerikaan bent, daagt je dat uit in een positieve manier. Maar het doet je ook de kameraadschap van andere Amerikanen waarderen. Ik kijk er dus wel naar uit om in een meer ontspannen omgeving te koersen, waar de belangen niet zo groot zijn. Dat is niet beter of slechter, gewoon een beetje meer relaxed. Ik ben dankbaar voor de ervaring en ik heb enorm veel geleerd. Ik heb ook nog een goeie band met enkele jongens”, aldus de hardrijder.
“COVID was echter een grote uitdaging. Daardoor realiseerde ik dat mijn persoonlijke zaken eerst op orde moeten zijn alvorens ik op topniveau kan presteren. Dat zorgde ervoor dat ik terug wilde naar de VS.”
Is het geld niet gewoon op?quote:Op woensdag 27 oktober 2021 18:08 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Waarom, waarom, waarom?
quote:Het al maanden durende arbeidsconflict tussen Team DSM en Ilan Van Wilder wordt verder uitgevochten voor de rechtbank Overijssel. De ploeg en de Belgische wielrenner leven al sinds deze zomer in een onoplosbare conflictsituatie over het mogelijk beëindigen van de arbeidsovereenkomst. Van Wilder stapt nu naar de rechter om dat af te dwingen.
Misschien dat hij probeert vanuit de invalshoek dat andere renners wel voortijdig weg mochten en hij "verplicht" moet blijven. Maar het lijkt me een vrij kansloze zaak inderdaad.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 22:54 schreef Marcoss het volgende:
Dat gaat hij normaal niet winnen, lijkt me..
SEG!quote:Op donderdag 28 oktober 2021 16:25 schreef Mani89 het volgende:
August Jensen heeft de beste zaakwaarnemer ooit.
Ja.quote:Op donderdag 28 oktober 2021 16:41 schreef 4-elements het volgende:
Wat is het toch bij DSM dat er zoveel renners het team uit vluchten? Verstikkende regeltjes? Slechte sfeer?
En leren dat wat de ploegleiding zegt de waarheid is en ze niet alles in vraag moeten stellenquote:“Ilan is een talent. Een goede jongen”, aldus ploegleider Rudi Kemna. “Fysiek was hij er klaar voor. Maar hij heeft nog grote stappen te zetten in de factor onderlinge samenwerking. Die is noodzakelijk om de ploeg boven zichzelf te laten uitstijgen.”
quote:Kemna: “Wat we net vertellen, dat is de ideale wereld. Maar niet alle karakters zijn dezelfde. En daar loopt het bij ons soms nog fout. Dat is een proces waar we door moeten. Waar we aan werken. Dat ‘samenwerken’ betekent ook dat iedereen zich aan zijn rol houdt. Zoals een mecanicien zich niet moeit met de tactiek, zo moeten ook renners zich tot hun rol beperken. En aanvaarden dat hen verteld wordt dat iets beter is…”
Matthew Holmes had een motortje in zijn fiets op Willunga Hill.quote:Op donderdag 28 oktober 2021 16:34 schreef wimderon het volgende:
Matthew Holmes heeft belastende informatie over Lelangue, dat kan niet anders.
quote:Op donderdag 28 oktober 2021 16:41 schreef 4-elements het volgende:
Wat is het toch bij DSM dat er zoveel renners het team uit vluchten? Verstikkende regeltjes? Slechte sfeer?
quote:DSM bevestigde aan Wielerflits dat er een rechtszaak ophanden is. Ze zijn niet van plan het contract met hem 'in goed overleg' te beëindigen omdat hij en zijn management niet hebben gevraagd om een transfer maar een negatieve mediacampagnde zijn gestart om een vertrek te bewerkstelligen, zo zegt de ploeg in een statement. Ze zeggen ook nog zeer teleurgesteld te zijn in deze aanpak.
Pat heeft voorlopig genoeg aan één renner die niet kan sturen.quote:En het tweede vraagstuk: 29 of 30 renners in het nieuwe Quick.Step-Alpha Vinyl? "We twijfelen wat over Jason Osborne. De Duitse roeier die als stagiair bij ons heeft gereden maar, zonder dat te overdrijven, een beetje stuurvaardigheid en ervaring mist op de fiets. Eerst moet ik budgettair nog een aantal dingen afronden. Daarna zien we wel wat er nog mogelijk is."
Tegelijkertijd ook weer extra slecht nieuws voor Qhubeka, de mediacampagne van Doug slaat nog niet echt aan.quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 08:57 schreef Momo het volgende:
[..]
Mooi dat er toch een plekje is voor Sjoerd Bax in het pro peloton
Daar heeft hij dan de afgelopen 2 jaren weinig aan gehad.quote:
Of toch niet?quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 08:57 schreef Momo het volgende:
[..]
Mooi dat er toch een plekje is voor Sjoerd Bax in het pro peloton
Het lijkt me toch zeer sterk dat het Kelvin Bakx is. Wat moeten ze bij Alpecin daar in godesnaam mee? Lijkt me eerder gewoon een spelfout van HLN.quote:
Mij ook. Wie wil er nou geen Sjoerd in zien team hebben :pquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 11:04 schreef TheArt het volgende:
[..]
Het lijkt me toch zeer sterk dat het Kelvin Bakx is. Wat moeten ze bij Alpecin daar in godesnaam mee? Lijkt me eerder gewoon een spelfout van HLN.
Vanwege de mat heeft Bogna mijn voorkeur.quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 18:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Een van deze vijf krijgt een contract bij Alpecin, zoals Vine vorig jaar.
Eens te meer een bewijs dat Zwift totaal niet serieus te nemen valt, drie Australianen in de finale.Ook allemaal gasten met precies nul uitslagen op de weg, al heeft Bogna dan wel weer een kicken mat.
Munton zou ik persoonlijk leuk vinden, want dat is een Afrikaan. Wel eentje die echt alleen maar kan tijdrijden, daar ga je als ploeg niet veel aan hebben. Rahbek lijkt me de beste van het stel, maar dat is eigenlijk ook maar gewoon pure middelmaat. Je neemt altijd een risico met dat Zwift, tot nu toe heeft het bijna iedere keer een waardeloze winnaar opgeleverd, met Vine als uitzondering.
Wellicht een keer op een ander tijdstip organiseren, wat meer in het midden van het Europese seizoen, dan ben je meteen van al die Australiaantjes af. Of Zwift gewoon afzweren als middel om talent op te sporen.
quote:Henok Mulubrhan is the latest sensation to come through the ranks with the 21-year-old signing a two-year deal with the WorldTour team should they continue next season. Other riders who have come through the programme at the U23 level include Ryan Gibbons, Keagen Girdlestone, Stefan de Bod, Connor Brown, Mulu Kinfe Hailemichael, Alexander Konychev, Matteo Sobrero, and Samuele Battistella.
Het altijd racistische Wielerflits toont z'n ware gezicht. Het hele lijstje van Cyclingnews integraal overgenomen, alleen Mulu Hailemichael is geschrapt. Dat kan toch niet Johan?quote:De opleidingsformatie is druk bezig om de selectie voor komend seizoen samen te stellen, weet Cyclingnews. De continentale ploeg bleek in het verleden een prima doorgeefluik voor talent. Renners als Ryan Gibbons, Keagen Girdlestone, Stefan de Bod, Connor Brown, Alexander Konychev, Matteo Sobrero en Samuele Battistella werden er klaargestoomd voor het hoogste niveau.
quote:Garofoli, waarom heb je deze beslissing genomen?
“ Want voor een Italiaanse jongen, of in ieder geval voor mij, is de DSM-omgeving vijandig. Let op, ze zijn zeer professioneel en alles werkt prachtig. Maar ik heb het gevoel dat we niet volledig compatibel zijn. Laten we zeggen dat twee totaal verschillende fietsculturen botsen ».
Wat is jouw?
« De Italiaanse, de Latijnse, de klassieke. Wij zijn de geschiedenis van het wielrennen, we hebben geschiedenis, traditie, passie en competentie. Je kunt van iedereen leren, in godsnaam, maar naar mijn mening verslaat niemand ons in de wielercultuur ».
En wat is in plaats daarvan van hen?
« In de jeugdformatie van de DSM lijkt het, waarschijnlijk omdat het de satellietformatie is van een World Tour-ploeg, in alle opzichten in professionaliteit te zijn. Het is allemaal heel strak, schematisch en gepleisterd. De hiërarchieën lijken in marmer gehouwen en je moet je houden aan wat ze zeggen en beslissen ».
En dat gaat niet goed met jou.
« Ik accepteerde het voor dit jaar omdat ik jong ben en ik het goed vond om een bepaalde manier van dit werk te leren. Nu ik echter bepaalde mechanismen ben aangegaan en ik me in staat voel om mezelf te beheersen, vind ik ze overdreven. Zij interpreteren fietsen als werk, ik als mijn grootste passie ».
Wat niet betekent dat je je niet professioneel gedraagt.
“ Met alle respect, ik leef elke dag van mijn leven voor het fietsen, ook nu ik op vakantie ben. Het gaat erom deze sport op twee verschillende manieren te interpreteren: training, voorbereiding, competitie. Ik dank ze echt voor de ervaring die ze me hebben laten doen, maar ik moet veranderen ».
Het geld zal goed zijn, maar Omar in het keurslijf is niet iets waar ik naar uitkijk.quote:
quote:Op maandag 1 november 2021 10:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Astana komt met een nieuwe continentale ploeg en Garofoli moet een van de belangrijke renners worden daar. Garofoli stond nog onder contract bij de opleidingsploeg van DSM, maar - je verwacht het niet - hij is ontevreden.
[..]
Flinke paardenkleppen bij DSMquote:Op maandag 1 november 2021 10:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Astana komt met een nieuwe continentale ploeg en Garofoli moet een van de belangrijke renners worden daar. Garofoli stond nog onder contract bij de opleidingsploeg van DSM, maar - je verwacht het niet - hij is ontevreden.
[..]
quote:Op maandag 1 november 2021 16:59 schreef TheArt het volgende:
Goed, Ineos gaat heel ingewikkeld doen, terwijl iedereen weet dat ze zo Eljero aan gaan kondigen.
Lol watquote:Op dinsdag 2 november 2021 09:57 schreef TheArt het volgende:
BikeExchange gaat vandaag Jan Maas aankondigen als nieuwe aanwinst.
Familie van Jo Maas die ooit nog voor DAF trucks LeJeune naar de Tour mocht?quote:Op dinsdag 2 november 2021 09:57 schreef TheArt het volgende:
BikeExchange gaat vandaag Jan Maas aankondigen als nieuwe aanwinst.
Of van Cees, desnoodsquote:Op dinsdag 2 november 2021 10:37 schreef Sabata het volgende:
[..]
Familie van Jo Maas die ooit nog voor DAF trucks LeJeune naar de Tour mocht?
quote:Op dinsdag 2 november 2021 09:57 schreef TheArt het volgende:
BikeExchange gaat vandaag Jan Maas aankondigen als nieuwe aanwinst.
Nou en?quote:Op dinsdag 2 november 2021 11:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dat ploegen Sjoerd Bax een kans willen geven snap ik wel, maar Jan Maas is toch gewoon bewezen middelmaat.
Beter dan Edo Maas.quote:Op dinsdag 2 november 2021 11:44 schreef Mani89 het volgende:
Leuk voor Jan en terecht, nou ja een PCT team was meer terecht geweest maar oké, er rijdt ook heel veel stront in de WT.
Ze vullen hun team wel weer aan met allerlei ellende uit de opleidingsploegquote:Op dinsdag 2 november 2021 18:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Martin Salmon, de jongste wegkapitein ooit, blijkt geen goede wegkapitein te zijn en wordt bij het grof vuil gezet.
Voorlopig heeft DSM 27 renners, maar naar we mogen aannemen vertrekken Benoot en Van Wilder, waardoor ze behoefte hebben aan twee nieuwe renners. Succes met zoeken, zou ik zeggen.
Maar als je anno 2021 kunt kiezen uit meerdere ploegen dan zou ik DSM overslaan.quote:Op dinsdag 2 november 2021 18:19 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ze vullen hun team wel weer aan met allerlei ellende uit de opleidingsploeg
Kans is wel een stuk kleiner dat je moet knechten voor een kopman. Buiten Bardet zijn die er niet meer..quote:Op dinsdag 2 november 2021 18:28 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar als je anno 2021 kunt kiezen uit meerdere ploegen dan zou ik DSM overslaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |