Ik kom ookquote:Op zondag 17 oktober 2021 03:18 schreef BillDauterive het volgende:
Ja, dat lijkt me ook prachtig!Hoe zit dat met de karaokebar in Utrecht, kan je daar geen kamer afhuren en dan alleen songfestivalmuziek draaien?
Verhuurt @Strani als Noord-Europeaan in Spanje geen kamers?quote:Op zondag 17 oktober 2021 03:18 schreef BillDauterive het volgende:
Ja, dat lijkt me ook prachtig!Hoe zit dat met de karaokebar in Utrecht, kan je daar geen kamer afhuren en dan alleen songfestivalmuziek draaien?
En dan wil ik lekker vals j’aime la vie blerenquote:Op zondag 17 oktober 2021 03:18 schreef BillDauterive het volgende:
Ja, dat lijkt me ook prachtig!Hoe zit dat met de karaokebar in Utrecht, kan je daar geen kamer afhuren en dan alleen songfestivalmuziek draaien?
Nou ja, dat is in elk geval een activiteit met weinig kans op supportersrellen.quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:05 schreef Arizona het volgende:
Goedemorgen!
Ik ben echt oud want ik ga zo meedoen met een georganiseerde fietstocht met muziek en hapjes onderweg
En een afritsbroek!quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:14 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nou ja, dat is in elk geval een activiteit met weinig kans op supportersrellen.
Ben je nog langs de ANWB geweest voor hetzelfde windjack voor jou en je man?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:29 schreef Momo het volgende:
Niet klikken als je last hebt van je bloeddrukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:29 schreef Momo het volgende:
Niet klikken als je last hebt van je bloeddrukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
Dit lijkt me niet goed. Heb je hier vaker last van en ben je er wel eens mee naar een dokter geweest?quote:Op zondag 17 oktober 2021 01:23 schreef NailQueen het volgende:
Het lijkt me dus echt heerlijk om dit nummer ooit met jullie in een karaokebar te zeggen.![]()
![]()
(Door EurovisionAgain heb ik ineens ontzettend veel zin in een (songfestival)karaoke![]()
)
Zou ik ook doen maar dan zonder fietstocht. Dus alleen hapjes en dan misschien muziek op de achtergrond.quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:05 schreef Arizona het volgende:
Goedemorgen!
Ik ben echt oud want ik ga zo meedoen met een georganiseerde fietstocht met muziek en hapjes onderweg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als mensen in mijn huis karaoke komen doen dan wordt de politie ingeschakeld.quote:Op zondag 17 oktober 2021 09:51 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Verhuurt @:strani als Noord-Europeaan in Spanje geen kamers?
Er zijn mannen die dat leuk vinden. Ik schaam me al als ik per ongeluk met ruim te veel toeren wegrij bij een stoplichtquote:Op zondag 17 oktober 2021 12:02 schreef AgnesGru het volgende:
Net even naar de supermarkt geweest, zit bij een winkelcentrum met ondergrondse parkeergarage. Blijkbaar had een man, in een dikke BMW, wat te compenseren. Want die vond het nodig om, terwijl hij geparkeerd stond gas te geven/toeren hoog te laten oplopen. En dan met 2x dubbele uitlaat, dus dreunde lekker door de garage heen
Ik schaam me altijd kapot als vrienden van me dit soort dingen doenquote:Op zondag 17 oktober 2021 12:03 schreef H_T het volgende:
[..]
Er zijn mannen die dat leuk vinden. Ik schaam me al als ik per ongeluk met ruim te veel toeren wegrij bij een stoplicht
Voor een van mijn Carbagerun-deelnames hadden we een grote Amerikaanse auto een tijgerprint gegeven. Het teamlid dat in het centrum woonde wilde absoluut niet voor de deur opgehaald of afgezet worden, en al helemaal niet als we eerst nog een rondje langs een plein met terrassen zouden gaanquote:Op zondag 17 oktober 2021 12:04 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik schaam me altijd kapot als vrienden van me dit soort dingen doen
Hahaha snap ik, ik word er gewoon pittig ongemakkelijk van als iedereen dan naar je kijkt terwijl je in de auto zit.quote:Op zondag 17 oktober 2021 12:18 schreef H_T het volgende:
[..]
Voor een van mijn Carbagerun-deelnames hadden we een grote Amerikaanse auto een tijgerprint gegeven. Het teamlid dat in het centrum woonde wilde absoluut niet voor de deur opgehaald of afgezet worden, en al helemaal niet als we eerst nog een rondje langs een plein met terrassen zouden gaan
quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:29 schreef Momo het volgende:
Niet klikken als je last hebt van je bloeddrukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |