Ja, dat is de rationele verklaring.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:12 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ontzettend jonge bevolking daar. Voorlopig gaan er weinig dood en maken ze veel kinderen, dat schiet gewoon hard op.
Ook de bril is verwarrend.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:14 schreef Mani89 het volgende:
Er is een aanslag gepleegd op het kapsel van Ploumen.
791 miljoen inwoners op een (iets meer dan) 900.00km2 geeft je een lagere bevolkingsdichtheid dan Bangladesh nu heeft.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nigeria is qua grondoppervlakte iets van 10 keer zo klein als China. Dat gaat fysiek toch ook niet passen?
je leert wel in debatlesjes hoe je dat moet doenquote:Op woensdag 22 september 2021 14:16 schreef butz0rs het volgende:
Leren al deze politici hoe ze welke handbewegingen op welk moment moet maken? Of is het gewoon gedrag kopiëren van anderen?
Snap echt niet dat de verhuurdersheffing en de jubelton niet per direct afgeschaft worden. Ik ken geen enkele expert die daar fan van is en het niet bestempeld als belangrijke invloed op de verziekte woningmarkt.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:15 schreef VoMy het volgende:
De verhuurdersheffing. Leg het eens uit, waarom? Er was ooit een tijd dat we geen verhuurdersheffing hadden. Dat was tot 4 jaar geleden ofzo. Waarom mogen we niet terug naar die situatie?
quote:Ook vindt de WRR dat het bepalen van wat er wordt vergoed uit het basispakket verbetering behoeft. De raad wijst daarbij op situaties waarin experts vaststellen dat een geneesmiddel te duur is, maar de minister onder maatschappelijke druk dat besluit terugdraait. Die verdeling van rollen en verantwoordelijkheden moet anders, schetst De Visser. "De regering moet de algemene normen vastleggen: dat is eigenlijk het antwoord op de vraag wat een jaar in goede gezondheid mag kosten."
Omdat de sociale woninbouw stuk moet. De sociale zekerheid moet ook stuk, vandaar de massa-immigratie. De sociale cohesie moet ook stuk, de zorg moet stuk, de democratie moet stuk, de rechtsstaat moet stuk, de universiteiten moeten stuk. Het internationale grootkapitaal kan wel wat met de brokstukken.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:15 schreef VoMy het volgende:
De verhuurdersheffing. Leg het eens uit, waarom? Er was ooit een tijd dat we geen verhuurdersheffing hadden. Dat was tot 4 jaar geleden ofzo. Waarom mogen we niet terug naar die situatie?
Volgens mij is daarvoor de ingeslagen weg de enige juiste: langzaam maar zeker verhogen van premie en eigen risico. Plus helaas een harde kosten-baten-analyse wat betreft geneesmiddelen die erg duur zijn, maar slechts enkelen van profiteren.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:19 schreef DireStraits7 het volgende:
Over de zorg: de zorgkosten lopen de spuigaten uit, maar we moeten de zorg massaal meer gaan betalen...
https://nos.nl/artikel/23(...)uwt-adviesorgaan-wrr
[..]
Laten we dan ook met de fijnmazige kam door de zorg heen gaan en dood vlees en overhead gaan snijden.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:19 schreef DireStraits7 het volgende:
Over de zorg: de zorgkosten lopen de spuigaten uit, maar we moeten de zorg massaal meer gaan betalen...
https://nos.nl/artikel/23(...)uwt-adviesorgaan-wrr
[..]
Uiteindelijk moeten de zorgkosten naar beneden.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:20 schreef TomWaits het volgende:
[..]
Volgens mij is daarvoor de ingeslagen weg de enige juiste: langzaam maar zeker verhogen van premie en eigen risico.
quote:Door onder meer vergrijzing, een verwachte stijging van het aantal chronische zieken en de verslechterende leefstijl zullen die uitgaven zijn verdrievoudigd over veertig jaar, waarschuwt de WRR. Een toename die groter is dan de gemiddelde economische groei. Met andere woorden: de zorg dreigt onze welvaartsgroei op te gaan eten volgens het rapport.
Wow, ze doen hun werkquote:Op woensdag 22 september 2021 14:20 schreef Aurelius het volgende:
Elke maand verplicht applaus voor de zorg?
Er zijn natuurlijk ook een hoop mensen die (denken dat ze) baat hebben bij de huidige verziekte woningmarkt, als je die stemmen weet binnen te harken zijn het toch een behoorlijk aantal zetels.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:17 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Snap echt niet dat de verhuurdersheffing en de jubelton niet per direct afgeschaft worden. Ik ken geen enkele expert die daar fan van is en het niet bestempeld als belangrijke invloed op de verziekte woningmarkt.
Geen idee, ik keek in POL / Richtlijnen voor POL maar zie niet iets relevants.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:21 schreef Bocaj het volgende:
'En zie de nieuwe policy voor het juiste spellen van de namen van politici e.d.'
Wie weet waar Tiger het over heeft en waar kan ik het vinden?
Ja, dat is waar. Het aantal VVD'ers onder pandjesmelkers zal ongekend hoog zijn.quote:Op woensdag 22 september 2021 14:21 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Er zijn natuurlijk ook een hoop mensen die (denken dat ze) baat hebben bij de huidige verziekte woningmarkt, als je die stemmen weet binnen te harken zijn het toch een behoorlijk aantal zetels.
Oei!quote:Op woensdag 22 september 2021 14:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Omdat de sociale woninbouw stuk moet. De sociale zekerheid moet ook stuk, vandaar de massa-immigratie. De sociale cohesie moet ook stuk, de zorg moet stuk, de democratie moet stuk, de rechtsstaat moet stuk, de universiteiten moeten stuk. Het internationale grootkapitaal kan wel wat met de brokstukken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |