Oh…ja herinner me gedoe over een naamwijziging maar de oude naam wikniemeer.quote:
Oude account bestaat nog gewoon, is alleen al bijna 10 jaar niet meer gebruikt.quote:Op dinsdag 19 april 2022 19:30 schreef Tyr80 het volgende:
[..]
Oh…ja herinner me gedoe over een naamwijziging maar de oude naam wikniemeer.
Die post heb ik weg gehaald. We weten beiden dat TS naar eigen mening in het verkeerde lichaam zit, toch? TS identificeert zich als vrouw. Dat dan iemand TS aanspreekt met 'haar' is prima.quote:
Nee muppet, het stond vol met ‘hij’ als verwijzingen naar TS. Dacht dat juist even recht te zetten voor degenen die TS niet kennen.quote:Op dinsdag 19 april 2022 20:09 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Die post heb ik weg gehaald. We weten beiden dat TS naar eigen mening in het verkeerde lichaam zit, toch? TS identificeert zich als vrouw. Dat dan iemand TS aanspreekt met 'haar' is prima.
Als jij dan zegt hey wil je wel even de correcte benamingen gebruiken, daarmee doelend op dat TS een man is en het dus hij is, was in mijn optiek onnodig kwetsend, en had geen plaats in het topic daar het helemaal niéts met het onderwerp van doen had en op de persoon gespeeld was.
Zo heb ik het niet gelezen, en als je het daadwerkelijk zo bedoelde dan is een mea culpa van mijn kant op zijn plek. Nee, géén note erbij, dus dat heb je verkeerd gegokt.quote:Op dinsdag 19 april 2022 20:11 schreef Tyr80 het volgende:
[..]
Nee muppet, het stond vol met ‘hij’ als verwijzingen naar TS. Dacht dat juist even recht te zetten voor degenen die TS niet kennen.
Ook een mooie note erbij gok ik zo?
Ja, je weet er duidelijk geen ruk van.quote:Op dinsdag 19 april 2022 20:50 schreef fubaaar22 het volgende:
En jullie trappen allemaal in de zielige verhalen en gedoe. Hij zij. Hen. Het ligt nu in een lachstuiptrekking op de bank.
Krijgt overal winkelverboden. Schooiert clandestien geld bij elkaar naast een uitkering en koopt 129 euro kussens.
En dan mag je niet heel kritisch zijn want het is lgjqxsrt en Wajong. Wajong met 50+. Heb schijnbaar iets gemist.
Wat klopt er niet dan?quote:Op dinsdag 19 april 2022 20:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, je weet er duidelijk geen ruk van.
Dus misschien kun je je opborrelende onderbuik gewoon bij je toetsenbord weghouden
quote:Op zondag 29 mei 2022 20:11 schreef sigme het volgende:
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaai
Mag deze weer open?
WGR / Bijhouden kosten huishoudelijke uitgaven
Thanx!quote:
Done.quote:Op zaterdag 4 juni 2022 17:18 schreef investeerdertje het volgende:
Kan iemand iets aan deze verwarde gebruiker doen?
WGR / Belastingdienst geeft verkeerde cijfers door.
quote:Op zaterdag 4 juni 2022 17:18 schreef investeerdertje het volgende:
Kan iemand iets aan deze verwarde gebruiker doen?
WGR / Belastingdienst geeft verkeerde cijfers door.
En uiteindelijk gewoon een case, maar alsnog op slot gooien.quote:
Gewoon een case? Twijfelachtig. Maar hulp verwachten met zo een bejegening?quote:Op donderdag 9 juni 2022 20:27 schreef tuinkabouter50000 het volgende:
[..]
[..]
En uiteindelijk gewoon een case, maar alsnog op slot gooien.______! Dekt de lading niet
Voor zover ik weet is er geen topic. Open er maar een als je wil.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 16:41 schreef Droopie het volgende:
Is er een algemeen wat te doen of te regelen, voor en na het overlijden?
Ik lees net een topic van missyx en zie veel reacties en helaas ben ik er zelf ook veel mee bezig momenteel (moeder overleden) en nu alles regelen voor mocht mijn tijd aan de beurt zijn.
Wil er geen dagboek van maken, maar er gebeurt zoveel of eigenlijk ook niet, dat het eigenlijk een superinteressant onderwerp is waar iedereen ooit mee te maken heeft gehad of zal krijgen
TLDR;
Is er een een overlijdenstopic mbt WGR, anders open ik er misschien een..
Goede vraag, krea.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 08:46 schreef Kreator het volgende:
Kan iemand mij verklaren waarom mijn eerste opmerking in dit topic is verwijderd? Volgens mij overtrad ik geen enkele regel en gaf ik slechts mijn mening.
FlauwKapsel in WGR / Tips gezocht omtrent thuisloos en geld
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |