Nou lekker danquote:Op donderdag 9 september 2021 09:48 schreef fietsie het volgende:
Ik stuurde een enveloppe met papierwerk naar Duitsland. Kwam daar aan met twee cleane messneden in de zijkanten van de enveloppe: leeg.
Hmmm, hopelijk komt ie nogquote:Op donderdag 9 september 2021 09:43 schreef Tuindier het volgende:
[..]
Die gratis testen zouden volgens mijn postnl app vorige week donderdag bezorgd worden. Ze lijken ergens verdwenen..
Ja; mijn vertrouwen in het briefgeheim werd er niet sterker van... gelukkig stond er niets schokkends in.quote:
Omdat een crimineel iets uitvreet? Rare gedachten dan.quote:Op donderdag 9 september 2021 09:50 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ja; mijn vertrouwen in het briefgeheim werd er niet sterker van... gelukkig stond er niets schokkends in.
Half 1 pas arm schaap. Heb zijn brokjes bij. En kaas voor zijn pillen en een kruidkoek om zijn pijnstillers op te spuiten straks. Dat krijgt hij normaal allemaal in de ochtend haha. Behoeve die peperkoek dan. Want normaal gaat er een klein beetje van dat natvoer door zijn brokken. Anders moet hij het niet net die pijnstillers er overheen :’)quote:Op donderdag 9 september 2021 09:16 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
VreselijkHoe laat hebben jullie de afspraak?
Dat is ook nog lang wachten.quote:Op donderdag 9 september 2021 10:40 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Half 1 pas arm schaap. Heb zijn brokjes bij. En kaas voor zijn pillen en een kruidkoek om zijn pijnstillers op te spuiten straks. Dat krijgt hij normaal allemaal in de ochtend haha. Behoeve die peperkoek dan. Want normaal gaat er een klein beetje van dat natvoer door zijn brokken. Anders moet hij het niet net die pijnstillers er overheen :’)
Zalmolie, glucosamine enzo krijgt hij dan vanavond naar voor de verandering.
Ik voel dat ding weer achter in mijn neus als ik dit lees.quote:Op donderdag 9 september 2021 11:06 schreef Barreltje het volgende:
Succes met loebes!
Hier heb ik ondertussen geen idee meer hoeveel testen ik heb gedaan.. denk zo rond de 50?? Gelukkig nog geen positieve gehad..
Dat is stom idd. Zeker via partnerbedrijven ipv bol zelf?quote:Op donderdag 9 september 2021 11:38 schreef Barreltje het volgende:
Ik wilde trouwens eea bij bol bestellen.
Van de 8 artikelen kan ik van 4 artikelen niet zelf de bezorgtijd en datum bepalen.. hoe enorm irritant is dat!!
Nou, je bent al een heel end op streek hoor, vind ik, door te herkennen dat je je grenzen en wensen niet goed aangeeft, en dus dat je wensen hebt, en misschien grenzen wil stellen (en misschien ook wel niet).quote:Op donderdag 9 september 2021 11:42 schreef Tele6 het volgende:
Het gedoe A en B plus Tele6 die haar grenzen en wensen niet goed aangeeft gaat weer verder.
Ook gekeken. Raven is wel leuk, Martien is (vond ik altijd al) beetje eng en Caroline verkoopt zich als redelijk alternatiefquote:Op donderdag 9 september 2021 12:10 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik zit naar Boerderij Van Dorst te kijken. Helaas, het gaat meer over BN'ers dan over boerderij. Dit is de eerste keer dat ik iets zie met die Martien Meiland. Wat een simpele ziel joh. Niet mijn ding.
Dat is inderdaad van voor mijn tijdquote:Op donderdag 9 september 2021 12:18 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou, je bent al een heel end op streek hoor, vind ik, door te herkennen dat je je grenzen en wensen niet goed aangeeft, en dus dat je wensen hebt, en misschien grenzen wil stellen (en misschien ook wel niet).
Ik weet verder niet wat normaal is, of zou moeten zijn, of wat jij zou moeten wensen of begrenzen, maar wel dat het goed is om jezelf te leren kennen (en bedienen) en dat je daarmee bezig bent. Vooral doorgaan zo! (Je bent vermoedelijk te jong om daar het juiste accent bij op te zetten en de referentie te kennen, maar misschien kan ik er wel een tube-je van vinden).
-edit : niet echt, maar Barry Stevens heeft blijkbaar een autobiografie uitgebracht die ernaar vernoemd is
Ik weet niet wat normaal is maar ik zou als ik jou was even rustig nadenken over of je dit wilt.quote:Op donderdag 9 september 2021 11:42 schreef Tele6 het volgende:
Het gedoe A en B plus Tele6 die haar grenzen en wensen niet goed aangeeft gaat weer verder.
Ik heb vrijkaartjes voor de film. We gaan deze zaterdag.
A zei zowaar dat het hem leuk leek om te gaan.
Maar hij heeft niet de energie voor iets anders, dus we zien elkaar voor de bios, film kijken, wegwezen.
Ik ga dan eigenlijk nog liever niet naar de film, want waar ik behoefte aan heb met A en B is niet een of andere film en het verzilveren van vrijkaartjes, maar knuffels en fijn samen zijn. Als ik met andere mensen zou gaan, zou ik ook niet alleen de film doen maar ook iets van vooraf afspreken of napraten.
Maar als naar de film gaan het enige is wat erin zit, moet ik het daar maar mee doen?
Er is nog een kans dat A op de dag zelf aangeeft dat hij het wel ziet zitten dat ik eerder kom. Maar voor mijn gevoel maakt dat het eigenlijk niet beter.
Ik ben telkens zo kwijt wat de normale manier is om dit soort dingen te doen samen.
Misschien had ik 2 andere mensen moeten zoeken om m'n vrijkaartjes mee te verzilveren.
Oh en we moeten naar de film bij hun in de buurt, dus ik zit ook nog eens 2x een kleine anderhalf uur in het OV hiervoor.
quote:Op donderdag 9 september 2021 12:10 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik zit naar Boerderij Van Dorst te kijken. Helaas, het gaat meer over BN'ers dan over boerderij. Dit is de eerste keer dat ik iets zie met die Martien Meiland. Wat een simpele ziel joh. Niet mijn ding.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Is het mogelijk voor jou om, hoeveel behoefte aan knuffels je ook hebt, wat afstand te nemen (nog meer eigenlijk want dat doe je al). Maar ook uit zelfbescherming, om niet iedere keer weer teleurgesteld te worden.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:24 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad van voor mijn tijd![]()
Bedankt voor de aanmoediging iig
Ik weet zelf niet wat ik precies wil, dus het zou ook gek zijn als jij dat wel zou weten.
Of nou ja, ik weet denk ik redelijk wat ik wil maar het zijn allemaal dingen die helemaal niet kunnen. En het omzetten naar realistische wensen/plannen/grenzen lukt dan niet echt. Nou ja.
quote:Op donderdag 9 september 2021 12:25 schreef AnneX het volgende:
[..]Als je het zo samengevat ziet is het helemaal ergSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Spoilers!
Ik weet alleen niet of er een manier is om dit wel fijn te laten voelen. Soms kan het niet beter. Ik kan bijvoorbeeld niet maken dat A energie heeft. En ik kan mezelf niet in zijn huis uitnodigen om met B te knuffelen terwijl A in een andere kamer energieloos zit te wezen. Dus dan is dit soort van het best haalbare?quote:Op donderdag 9 september 2021 12:24 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik weet niet wat normaal is maar ik zou als ik jou was even rustig nadenken over of je dit wilt.
Als je het niet fijn vindt voelen is het oké om te zeggen dat je liever het anders aan pakt.
Misschien is dat wel verstandiger.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:28 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Is het mogelijk voor jou om, hoeveel behoefte aan knuffels je ook hebt, wat afstand te nemen (nog meer eigenlijk want dat doe je al). Maar ook uit zelfbescherming, om niet iedere keer weer teleurgesteld te worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Duidelijkheid Tele. Jij groeit!
Kunnen jullie niet een filmpje met zijn 3 doen en dat jij en B daarna samen nog iets gaan doen? Dan kan A zijn rust pakken en hoef jij niet 3 uur in de trein te zitten voor enkel een filmpje.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:36 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Misschien is dat wel verstandiger.
Voor de twee weekends na komend weekend heb ik al plannen die niet met A of B te maken hebben, dus dat is hopelijk rustig. Alleen heeft B nu al een paar keer gezegd dat hij het helemaal niet leuk vindt dat ik die twee weekenden al andere plannen heb. En vervolgens is het hartstikke moeilijk om wel iets samen te plannen in het weekend dat ik wel kanwaarom zou ik dit elke week willen doen?
Da's ook een goed idee!quote:Op donderdag 9 september 2021 12:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet een filmpje met zijn 3 doen en dat jij en B daarna samen nog iets gaan doen? Dan kan A zijn rust pakken en hoef jij niet 3 uur in de trein te zitten voor enkel een filmpje.
Wat gebeurt er als je zegt: "sorry A, ik waardeer dat je het probeert maar op deze manier heb ik er geen zin in. Ik ga zaterdagavond met mezelf naar de film"?quote:Op donderdag 9 september 2021 11:42 schreef Tele6 het volgende:
Het gedoe A en B plus Tele6 die haar grenzen en wensen niet goed aangeeft gaat weer verder.
Ik heb vrijkaartjes voor de film. We gaan deze zaterdag.
A zei zowaar dat het hem leuk leek om te gaan.
Maar hij heeft niet de energie voor iets anders, dus we zien elkaar voor de bios, film kijken, wegwezen.
Ik ga dan eigenlijk nog liever niet naar de film, want waar ik behoefte aan heb met A en B is niet een of andere film en het verzilveren van vrijkaartjes, maar knuffels en fijn samen zijn. Als ik met andere mensen zou gaan, zou ik ook niet alleen de film doen maar ook iets van vooraf afspreken of napraten.
Maar als naar de film gaan het enige is wat erin zit, moet ik het daar maar mee doen?
Er is nog een kans dat A op de dag zelf aangeeft dat hij het wel ziet zitten dat ik eerder kom. Maar voor mijn gevoel maakt dat het eigenlijk niet beter.
Ik ben telkens zo kwijt wat de normale manier is om dit soort dingen te doen samen.
Misschien had ik 2 andere mensen moeten zoeken om m'n vrijkaartjes mee te verzilveren.
Oh en we moeten naar de film bij hun in de buurt, dus ik zit ook nog eens 2x een kleine anderhalf uur in het OV hiervoor.
Ik heb ze (na veel nadenken) net geappt dat ik behoefte had aan knuffels/gezelligheid buiten de film en dat ik bang was dat dat enorm tegen ging vallen als A geen energie heeft zaterdag.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet een filmpje met zijn 3 doen en dat jij en B daarna samen nog iets gaan doen? Dan kan A zijn rust pakken en hoef jij niet 3 uur in de trein te zitten voor enkel een filmpje.
He, da's echt een hele fijnequote:Op donderdag 9 september 2021 12:48 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik heb ze (na veel nadenken) net geappt dat ik behoefte had aan knuffels/gezelligheid buiten de film en dat ik bang was dat dat enorm tegen ging vallen als A geen energie heeft zaterdag.
Toen stelde B voor om dan na de film met mij mee te komen, en dan kan A alleen thuis zijn en lekker vroeg naar bed en zo. Top![]()
Dát is wat ik zocht.
En mocht A dit totaal niet zien zitten, dan ga ik wel zondag naar een vriendin of m'n tante of iemand, voor m'n knuffels en gezelligheid. Of naar survival, want we hebben zondagochtend een extra training.
Goede oplossingquote:Op donderdag 9 september 2021 12:48 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik heb ze (na veel nadenken) net geappt dat ik behoefte had aan knuffels/gezelligheid buiten de film en dat ik bang was dat dat enorm tegen ging vallen als A geen energie heeft zaterdag.
Toen stelde B voor om dan na de film met mij mee te komen, en dan kan A alleen thuis zijn en lekker vroeg naar bed en zo. Top![]()
Dát is wat ik zocht.
En mocht A dit totaal niet zien zitten, dan ga ik wel zondag naar een vriendin of m'n tante of iemand, voor m'n knuffels en gezelligheid. Of naar survival, want we hebben zondagochtend een extra training.
Ik durf het niet te zeggen. Zijn buikje is geschoren en ze zijn nu die echo aan het maken.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:42 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Da's ook een goed idee!
Arme Loebes, hoe lang duurt zoiets?
Dat lijkt mij idd de oplossingquote:Op donderdag 9 september 2021 12:48 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik heb ze (na veel nadenken) net geappt dat ik behoefte had aan knuffels/gezelligheid buiten de film en dat ik bang was dat dat enorm tegen ging vallen als A geen energie heeft zaterdag.
Toen stelde B voor om dan na de film met mij mee te komen, en dan kan A alleen thuis zijn en lekker vroeg naar bed en zo. Top![]()
Dát is wat ik zocht.
En mocht A dit totaal niet zien zitten, dan ga ik wel zondag naar een vriendin of m'n tante of iemand, voor m'n knuffels en gezelligheid. Of naar survival, want we hebben zondagochtend een extra training.
Dat had ook altijd nog gekund iddquote:Op donderdag 9 september 2021 12:42 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wat gebeurt er als je zegt: "sorry A, ik waardeer dat je het probeert maar op deze manier heb ik er geen zin in. Ik ga zaterdagavond met mezelf naar de film"?
Tsjongejongejonge, jij bent echt goed bezigquote:Op donderdag 9 september 2021 12:48 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik heb ze (na veel nadenken) net geappt dat ik behoefte had aan knuffels/gezelligheid buiten de film en dat ik bang was dat dat enorm tegen ging vallen als A geen energie heeft zaterdag.
Toen stelde B voor om dan na de film met mij mee te komen, en dan kan A alleen thuis zijn en lekker vroeg naar bed en zo. Top![]()
Dát is wat ik zocht.
En mocht A dit totaal niet zien zitten, dan ga ik wel zondag naar een vriendin of m'n tante of iemand, voor m'n knuffels en gezelligheid. Of naar survival, want we hebben zondagochtend een extra training.
Aaaaaah. Naar hoor. Ik hoop dat ze 'm snel loslaten.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:36 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Was best sneu. Mijn man is met hem in de wachtkamer. Ik sta buiten. Maar op een gegeven moment zag Loebes mij door het raam. En begreep hij er echt helemaal niks meer van. Dus wilde hij naar mij toe.
Heb hem maar even een aai gegeven. En ben ergens anders gaan staan haha.
Cadeautjes moet je lekker mee doen wat jij wil. Daarom krijg je ze cadeauquote:Op donderdag 9 september 2021 12:56 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Dat had ook altijd nog gekund idd
Voelt voor mij wel als een ook jammere oplossing. Maar ook eentje die krachtig voelt voor mezelf.
Wat niet hielp bij de hoeveelheid ingewikkelde gevoelens, is dat ik de vouchers van mijn vader heb gehad en dat hij ze speciaal aan mij heeft gegeven voor A en B en mij. Ik ben erg goed in schuldgevoel over cadeautjes![]()
ik moet ooit ook nog eens wat doen aan de la en de kast met dingen die ik ooit cadeau heb gekregen maar waarvoor ik me het niet waard voel om er wat mee te gaan doen / bang dat ik het cadeau geen eer aandoe / bang dat ik het cadeau stuk maak / bang dat de gever kwaad wordt / etc etc... terwijl het ook hartstikke zonde is om niks met je cadeaus te doen en ze zo weg te stoppen![]()
![]()
![]()
Ja mijn man appt nu niet meer terug. Dus ben benieuwd.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:03 schreef sigme het volgende:
[..]
Aaaaaah. Naar hoor. Ik hoop dat ze 'm snel loslaten.
why not?quote:Op donderdag 9 september 2021 12:30 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik weet alleen niet of er een manier is om dit wel fijn te laten voelen. Soms kan het niet beter. Ik kan bijvoorbeeld niet maken dat A energie heeft. En ik kan mezelf niet in zijn huis uitnodigen om met B te knuffelen terwijl A in een andere kamer energieloos zit te wezen. Dus dan is dit soort van het best haalbare?
Er zal toch ergens in de keten een medewerker geweest moeten zijn die dit poststuk in handen kreeg, want het werd opengesneden bezorgd. Het hele pad is dan toch alleen voor medewerker van postbedrijven toegankelijk.quote:Op donderdag 9 september 2021 10:16 schreef z80 het volgende:
[..]
Omdat een crimineel iets uitvreet? Rare gedachten dan.
De postservice in Nederland en Duitsland doet dit namelijk niet. Ook de opsporingsdiensten niet.
Dat wil A niet. Dan gaat hij in de andere kamer energieloos en kwaad zitten wezen, of verdrietig. Of hij gaat zichzelf forceren om toch mee te doen met B en mij en dan is hij naderhand extra moe én kwaad of verdrietig.quote:
Dat is een goed ideequote:Op donderdag 9 september 2021 13:21 schreef Blues het volgende:
@:Tele6 maak eens een lijstje van de cadeautjes die in de la liggen.
En geef jezelf er 1 elke 2 weken of zo.
Je hebt 'm dus nog nooit gebruikt en zal 'm niet missen als het stuk blijkt te zijn? Dan kan je 'm proberen aan te zetten. Doet die het niet, is er geen verschil met nu, doet die het wel is het harstikke fijn.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:37 schreef Tele6 het volgende:
[..]
ik heb een heel mooie versterker en goede speakers staan hier, maar luister er nooit muziek over, want ik durf het ding niet aan te zetten bang dat het kapot blijkt
Ik zou dat zo graag doen, maar ik kan niet overzien hoe dat moet gaan omdat A en B samenwonen en het voor A een heel duidelijke impact heeft als ik met B afspreek. Want ofwel B is een avond van huis en A moet alleen avondeten en slapen, ofwel ik ben bij A en B in huis en dan moet A ermee dealen dat ik er ben. En beide dingen gaan regelmatig mis.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:21 schreef Jagärtrut het volgende:
Als ik jou was Tele zou ik je relatie met B gewoon voortzetten zoals normaal, en A altijd uitnodigen en aangeven dat hij altijd welkom is/je hem er graag bij zou hebben. Dan kan hij helemaal voor zichzelf beslissen wat hij doet, en buig jij je niet in alle vormen om hem maar te pleasen.
Ik zou ook proberen niet voor hem te denken.
Het is B z'n oude versterker. Die hij ook al tweede- of derdehands had. Dus B heeft me ook al tig keer verteld dat het echt geen klap uitmaakt als het ding kapot zou blijken, ik bedoel, dat ding is al ver voorbij z'n verwachte levensduur.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:39 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Je hebt 'm dus nog nooit gebruikt en zal 'm niet missen als het stuk blijkt te zijn? Dan kan je 'm proberen aan te zetten. Doet die het niet, is er geen verschil met nu, doet die het wel is het harstikke fijn.
En als wij je nou met z'n allen stimuleren om dat ding aan te zetten? Ik ga er voor het gemak even vanuit dat B dat ding ook geïnstalleerd heeft en dat je alleen maar een knop hoeft in te drukken (anders zou ik ook gillend weglopen want eng)quote:Op donderdag 9 september 2021 13:44 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het is B z'n oude versterker. Die hij ook al tweede- of derdehands had. Dus B heeft me ook al tig keer verteld dat het echt geen klap uitmaakt als het ding kapot zou blijken, ik bedoel, dat ding is al ver voorbij z'n verwachte levensduur.
Misschien is het zelfs goed als ie kapot zou gaan. Nu neemt ie een halve kast in beslag terwijl ik 'm nooit gebruik. Dat zou lekker opruimen
en toch
Het gaat nu wel al een stuk beter dan het een paar jaar geleden ging. Ik heb periodes gehad dat ik geen koffie durfde te zetten en de fiets niet durfde te pakken en geen viool/gitaar durfde te spelen en nog een paar van zulke dingen, allemaal bang dat er dingen kapot zouden gaan. Nu is alleen de angst voor die versterker er nog
Misschien met B overleggen of het eens goed is dat je voor je eigen gemoedsrust het raam mag openzetten en deze versterker er vliegend uit tieft? Om jezelf de bevrijding te laten voelen hoe goed het voelt iets wat je gekregen hebt aan stukken te zien vliegen omdat je daarvoor koos?quote:Op donderdag 9 september 2021 13:44 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het is B z'n oude versterker. Die hij ook al tweede- of derdehands had. Dus B heeft me ook al tig keer verteld dat het echt geen klap uitmaakt als het ding kapot zou blijken, ik bedoel, dat ding is al ver voorbij z'n verwachte levensduur.
Misschien is het zelfs goed als ie kapot zou gaan. Nu neemt ie een halve kast in beslag terwijl ik 'm nooit gebruik. Dat zou lekker opruimen
en toch
Het gaat nu wel al een stuk beter dan het een paar jaar geleden ging. Ik heb periodes gehad dat ik geen koffie durfde te zetten en de fiets niet durfde te pakken en geen viool/gitaar durfde te spelen en nog een paar van zulke dingen, allemaal bang dat er dingen kapot zouden gaan. Nu is alleen de angst voor die versterker er nog
Het is inderdaad een kwestie van een knop of misschien twee knoppen.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:46 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
En als wij je nou met z'n allen stimuleren om dat ding aan te zetten? Ik ga er voor het gemak even vanuit dat B dat ding ook geïnstalleerd heeft en dat je alleen maar een knop hoeft in te drukken (anders zou ik ook gillend weglopen want eng)
quote:Op donderdag 9 september 2021 13:46 schreef fietsie het volgende:
[..]
Misschien met B overleggen of het eens goed is dat je voor je eigen gemoedsrust het raam mag openzetten en deze versterker er vliegend uit tieft? Om jezelf de bevrijding te laten voelen hoe goed het voelt iets wat je gekregen hebt aan stukken te zien vliegen omdat je daarvoor koos?
Een C vinden die nog een versterker heeft staan, maar da's wel heul toevallig dan..quote:Op donderdag 9 september 2021 13:52 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het is inderdaad een kwestie van een knop of misschien twee knoppen.
Eens in de zoveel tijd maak ik me kwaad en zet ik het ding aan voor een kwartiertje, en dan ben ik eigenlijk altijd best wel blij met de muziek, maar als ik het dan niet bijhoud (het ding regelmatig blijf aanzetten) ben ik zo weer terug bij af en dan ben ik weer bang om het aan te zetten. Misschien moet ik het langer volhouden met regelmatig aanzetten. Maar ik ga eerst aan m'n therapeut vragen of zij een idee heeft wat dit nou is, want ik vind het zo onzinnig dat ik hier een exposure-plan moet gaan zitten organiseren voor het aanzetten van m'n muziekinstallatie.
[..]creatief plan.
Maar weet je, ik zou zoveel liever hebben dat ik als ik denk "zou leuk zijn om nu even een muziekje op te zetten" ik niet meteen denk "dat is te eng". Versterker weggooien is vast heel leerzaam maar wat doe ik daarna?
Hehequote:Op donderdag 9 september 2021 13:54 schreef fietsie het volgende:
[..]
Een C vinden die nog een versterker heeft staan, maar da's wel heul toevallig dan..
Daarom kijk ik zo uit naar wanneer A door z'n wachtlijst voor therapie heen is. Want ik hoop dat z'n therapeut hem dan kan helpen om verantwoordelijkheid te nemen voor z'n eigen gevoelens, en het aangeven van z'n eigen grenzen, enzovoort. Ik heb dat ook moeten leren in therapie.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:56 schreef Lonaa het volgende:
zeg, Tele, soms lijkt het alsof alles in jullie relatie(s) om A draait. Zelfs niet om B. Of om jou. Het voelt wat oneerlijk en tot op zekere hoogte manipulatief. Als het niet gaat zoals A wil/voor zich ziet of het het liefste wil, dan wordt hij boos of verdrietig.
Alle aanpassingen moeten van jou en B komen.
Mail/app sturen met de vraag. Wil je deze versterker nog terug? Anders gaat deze volgende week vliegles krijgen.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:44 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het is B z'n oude versterker. Die hij ook al tweede- of derdehands had. Dus B heeft me ook al tig keer verteld dat het echt geen klap uitmaakt als het ding kapot zou blijken, ik bedoel, dat ding is al ver voorbij z'n verwachte levensduur.
Misschien is het zelfs goed als ie kapot zou gaan. Nu neemt ie een halve kast in beslag terwijl ik 'm nooit gebruik. Dat zou lekker opruimen
en toch
Met thee en een bak ‘aangeklede overnight and days oats & yoghurt’. En de benen hoog.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
MnX is het groepje ook weer gestart. Het klinkt meer als een ouwe mannen gezelligheidsclub onder het mom van medische fitness. Na oktober weer 2 x in de week. Op de fiets heen en terug.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:04 schreef Kaatje1 het volgende:
Het is niet echt een sportschool, maar training onder begeleiding van een fysiotherapeut. We zijn eigenlijk allemaal (oud) patient van dit centrum (en hebben ook allemaal iets waar rekening mee gehouden moet worden)
Volgende week ga ik weer, gisteren mocht nog niet. Maar dan is het ook "al is het maar 10 minuten" en aangepast. Nu heb ik een paar oefeningen die ik thuis ook kan (en moet) doen. Volgende week komt er een apparaat bij
Het laatste wat ik wil is je kwetsenquote:Op donderdag 9 september 2021 15:23 schreef Tele6 het volgende:
@:Tally
Ik heb gezien wat je schreef voor je het weghaalde. Ik weet niet precies waarom je het weghaalde. Ik denk dat je het heel raak verwoordde. En ik ben er heel hard mee bezig om te bedenken wat ik wil, en hoe ik hier doorheen ga komen, en hoe we met z'n drieën hier doorheen zouden kunnen komen en wat dat zou kosten, of dat het waard is, enzovoort.
Dat snap ikquote:Op donderdag 9 september 2021 15:36 schreef Tally het volgende:
[..]
Het laatste wat ik wil is je kwetsenEn ik denk altijd: Makkelijk om zulke antwoorden te geven vanachter je toetsenbord terwijl
Ondanks dat ik niet altijd reageer lees ik wel een hoopquote:Op donderdag 9 september 2021 15:40 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Dat snap ik
Ik vond het niet kwetsend wat je schreef.
Ik hou altijd in gedachten dat jullie daar aan de andere kant van jullie schermen niet precies weten hoe het hier is, want jullie horen alleen mijn dingen en daar dan ook nog maar een deel van. Uiteindelijk moet ik zelf een beeld vormen van de situatie en zelf bedenken wat ik ermee doe
Hoeveel braakt ze?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
Piep is voorlopig goedgekeurd bij de dierenarts. De arts vindt wel dat ze te veel braakt dus ik heb haarbal meegekregen. Als dat niet helpt moet er een bloedonderzoek komen.
Fijn, hoe oud is Piep? Mocht ze de pasta niet lusten, kan je ook kattengras (er zijn 2 soorten, de ene is niet voor iedere kat fijn) neerzetten (laat maar weten als je wil weten welke)quote:Op donderdag 9 september 2021 17:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
Piep is voorlopig goedgekeurd bij de dierenarts. De arts vindt wel dat ze te veel braakt dus ik heb haarbal meegekregen. Als dat niet helpt moet er een bloedonderzoek komen.
Hoe zou het met Loebes zijn?
Pastaquote:Op donderdag 9 september 2021 17:24 schreef Blues het volgende:
Piep![]()
Haarbal meekrijgen? Dat klinkt gek
En het lukt![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
De eerste schreden op het beginliedje van de serie Succession
ow haha pasta.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:30 schreef Lucky_Strike het volgende:
PastaHaarbalpasta.
Je bent een heuse Wibi Blues!
Hoor ik jou???quote:Op donderdag 9 september 2021 17:27 schreef Blues het volgende:
Wilde nog een YT linkie plakken.
Hier maar dan.
Minimaal 2-3 keer per week. Er zit nirt echt logica in het braken. Soms gal, soms haar, soms brokjes. Ze is net 13.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:25 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Hoeveel braakt ze?
Die van ons braken ook wel veel, maar de DA vond het de laatste keer niet zo spannend toen ik het benoemde.
Ik ken geen andere pianistquote:Op donderdag 9 september 2021 17:31 schreef Blues het volgende:
[..]
ow haha pasta.
Hoop dat t helpt. Of gras idd.
Eh Wibi![]()
ik hou niet van Disney hoor
Dat vraag ik me ook al de hele middag af.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
Piep is voorlopig goedgekeurd bij de dierenarts. De arts vindt wel dat ze te veel braakt dus ik heb haarbalpasta meegekregen. Als dat niet helpt moet er een bloedonderzoek komen.
Hoe zou het met Loebes zijn?
Van deze kreeg een kat een maagbloeding, want scherpe randjes (was al een wat oudere kat)quote:Op donderdag 9 september 2021 17:30 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
PastaHaarbalpasta.
Je bent een heuse Wibi Blues!
Jan Vaynequote:Op donderdag 9 september 2021 17:34 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik ken geen andere pianist
Die onderste had ik ook altijdquote:Op donderdag 9 september 2021 17:35 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Van deze kreeg een kat een maagbloeding, want scherpe randjes (was al een wat oudere kat)
[ afbeelding ]
Deze is wel goed (ook volgens de toenmalige dierenarts
[ afbeelding ]
Ahh oke.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:33 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Minimaal 2-3 keer per week. Er zit nirt echt logica in het braken. Soms gal, soms haar, soms brokjes. Ze is net 13.
Zomaar een vraag die bij mij opkomt, maar gaat het hier nou echt om A's psychische klachten of die van jou die invloed op hem hebben, of heeft hij op de een of andere manier moeite met jouw relatie met B?quote:Op donderdag 9 september 2021 13:41 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik zou dat zo graag doen, maar ik kan niet overzien hoe dat moet gaan omdat A en B samenwonen en het voor A een heel duidelijke impact heeft als ik met B afspreek. Want ofwel B is een avond van huis en A moet alleen avondeten en slapen, ofwel ik ben bij A en B in huis en dan moet A ermee dealen dat ik er ben. En beide dingen gaan regelmatig mis.
Niet voor anderen denken (en de hier wel eens genoemde NIVEA, niet invullen voor een ander) weet ik dat ik zou moeten doen. En ik doe het toch. Ik realiseer me niet eens altijd wanneer ik het doe.
Wel goed in de gaten houden. Zorro kotste de laatste maanden ook echt heel vaak (en viel ook veel af). Waarmee ik niet wil beweren dat Piep wel eens hetzelfde kan hebben, maar alleen dat je het in de gaten moet houden omdat kotsen helaas niet altijd onschuldig is. Kan een symptoom zijn zijn van iets ernstigers, zeker als er ook andere dingen meespelen zoals gewichtsverlies en een vacht die slechter wordt.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:33 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Minimaal 2-3 keer per week. Er zit nirt echt logica in het braken. Soms gal, soms haar, soms brokjes. Ze is net 13.
We vermoeden wel dat het komt door het haarverlies. En dat dat weer komt door de stress door Hansje.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:42 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ahh oke.
Hier lijkt er wel iets meer logica in te zitten. Bij 1 is het altijd brokjes (schrokt ook echt).
Bij de ander zijn het haarballen.
Hopenlijk vinden ze wat het bij Piep is.
We houden het zeker in de gaten hoor. Alles is verder prima qua gedrag en gewicht. Ze is nog net zo dik als altijd.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wel goed in de gaten houden. Zorro kotste de laatste maanden ook echt heel vaak (en viel ook veel af). Waarmee ik niet wil beweren dat Piep wel eens hetzelfde kan hebben, maar alleen dat je het in de gaten moet houden omdat kotsen helaas niet altijd onschuldig is. Kan een symptoom zijn zijn van iets ernstigers, zeker als er ook andere dingen meespelen zoals gewichtsverlies en een vacht die slechter wordt.
Fijn!quote:Op donderdag 9 september 2021 17:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
We houden het zeker in de gaten hoor. Alles is verder prima qua gedrag en gewicht. Ze is nog net zo dik als altijd.
Jasses, ging ik 2 sec. goochelen en toen voldoende gezien.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
We vermoeden wel dat het komt door het haarverlies. En dat dat weer komt door de stress door Hansje.
Door het topic van Cat kwam ik op het idee dat Hans wel eens longworm kan hebben. Daar heb ik ook advies over gekregen. Dan hoeft die gestresste kat voorlopig niet naar de dierenarts.
Tukkiesquote:Op donderdag 9 september 2021 17:55 schreef AnneX het volgende:
[..]
Jasses, ging ik 2 sec. goochelen en toen voldoende gezien.![]()
Hoe gaat het samenleven van Hans en Piep tegenwoordig, nu je stress benoemt?
Zojuist een tukkie gedaan.
Dank voor de update!quote:Op donderdag 9 september 2021 18:04 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Even een Loebes update.
Er was op de echo wel het een en ander te zien.
Op zijn alvleesklier was wel iets te zien van een lichte ontsteking. Waarschijnlijk is de acute ontsteking dus omgeslagen naar een chronische.
Op zijn lever waren ook knobbels te zien. dit kan eigenlijk van 3 dingen komen. Oftewel ook een ontsteking, tumoren of gewoon van de ouderdom.
Als het ontstekingen zijn dan zou dat met de antbioticakuur ook moeten weggaan, ouderdom kunnen we niks aan doen. voor wat betreft de tumoren komen we daar maar op een manier achter en dat is door een biopsie te laten maken van zo'n knobbel. Maarja wij hebben al besloten dat als hij kanker heeft wij niet meer gaan behandelen. Hij wordt volgende week 11, mankeert van alles. dat vinden wij echt niet oke voor het beestje zelf. Dus die biopsie laten we waarschijnlijk ook voor wat het is. Of onze da moet een hele goede reden hebben waarom we dat wel zouden moeten laten doen.
Maargoed over dit alles gaat onze dierenarts ons ook nog terug bellen. We zullen we medicatie op moeten halen. Ik verwacht dat telefoontje morgen.
Hij mag van mij nog lekker blijven rond hobbelen hoorquote:Op donderdag 9 september 2021 18:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dank voor de update!![]()
Hopelijk valt het allemaal mee/slaat het allemaal aan en heeft hij nog een genoeglijke oude dag.
quote:Op donderdag 9 september 2021 17:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
@:Cat-astrophe Iets voor jou?https://www.nu.nl/tech/61(...)-van-huisdieren.html
Hopelijk kunnen jullie dat nog een fijn tijdje doenquote:Op donderdag 9 september 2021 18:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Hij mag van mij nog lekker blijven rond hobbelen hoorNemen we hem af en toe lekker mee naar het meer of strand. Beetje met een balletje spelen. Komt helemaal goed.
Tof zeg!quote:Op donderdag 9 september 2021 18:28 schreef Sarabi het volgende:
Net toch wel een bijzonder momentje
Stappen we net een slijterij in Veldhoven binnen (we zijn onderweg naar Goes) en net op dat moment wordt ons bier door een verkoper aan iemand aangeraden
We moesten ons inhouden om niet er bij te gaan staan
quote:Op donderdag 9 september 2021 18:23 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]![]()
Nah, ik verkoop de huisdieren wel
Zolang hij nog blij is en op de foto's lijkt dat wel zo (zeker in het water), lekker genieten met z'n drietjesquote:Op donderdag 9 september 2021 18:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Hij mag van mij nog lekker blijven rond hobbelen hoorNemen we hem af en toe lekker mee naar het meer of strand. Beetje met een balletje spelen. Komt helemaal goed.
Wat leuk!quote:Op donderdag 9 september 2021 18:28 schreef Sarabi het volgende:
Net toch wel een bijzonder momentje
Stappen we net een slijterij in Veldhoven binnen (we zijn onderweg naar Goes) en net op dat moment wordt ons bier door een verkoper aan iemand aangeraden
We moesten ons inhouden om niet er bij te gaan staan
In februari is het gesprek toen heel duidelijk gegaan over mijn psychische klachten die invloed op hem hadden. Dat snap ik, want ik belde toen nog best wel vaak midden in de nacht als ik ergens panisch over was en dat is echt zwaar voor een partner.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:43 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Zomaar een vraag die bij mij opkomt, maar gaat het hier nou echt om A's psychische klachten of die van jou die invloed op hem hebben, of heeft hij op de een of andere manier moeite met jouw relatie met B?
quote:Op donderdag 9 september 2021 17:59 schreef Clubsoda het volgende:
Goed, ik ben alweer drie dagen mijn beweegregime aan het verzaken, dus ik ga mezelf nu maar eens aan de slag schoppen
Bedankt voor de update johquote:Op donderdag 9 september 2021 18:04 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Even een Loebes update.
Er was op de echo wel het een en ander te zien.
Op zijn alvleesklier was wel iets te zien van een lichte ontsteking. Waarschijnlijk is de acute ontsteking dus omgeslagen naar een chronische.
Op zijn lever waren ook knobbels te zien. dit kan eigenlijk van 3 dingen komen. Oftewel ook een ontsteking, tumoren of gewoon van de ouderdom.
Als het ontstekingen zijn dan zou dat met de antbioticakuur ook moeten weggaan, ouderdom kunnen we niks aan doen. voor wat betreft de tumoren komen we daar maar op een manier achter en dat is door een biopsie te laten maken van zo'n knobbel. Maarja wij hebben al besloten dat als hij kanker heeft wij niet meer gaan behandelen. Hij wordt volgende week 11, mankeert van alles. dat vinden wij echt niet oke voor het beestje zelf. Dus die biopsie laten we waarschijnlijk ook voor wat het is. Of onze da moet een hele goede reden hebben waarom we dat wel zouden moeten laten doen.
Maargoed over dit alles gaat onze dierenarts ons ook nog terug bellen. We zullen we medicatie op moeten halen. Ik verwacht dat telefoontje morgen.
Dat is toch kei tof!quote:Op donderdag 9 september 2021 18:28 schreef Sarabi het volgende:
Net toch wel een bijzonder momentje
Stappen we net een slijterij in Veldhoven binnen (we zijn onderweg naar Goes) en net op dat moment wordt ons bier door een verkoper aan iemand aangeraden
We moesten ons inhouden om niet er bij te gaan staan
Dat hoop ik echt hoor. Ben gek op die prutser.quote:Op donderdag 9 september 2021 18:28 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Hopelijk kunnen jullie dat nog een fijn tijdje doen
Als jij nou eens de was op gaat vouwenquote:Op donderdag 9 september 2021 18:30 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ga nu de was opvouwen. Ik ga nu de was opvouwen. Ik ga nu de was opvouwen. Ik ga nu de was opvouwen. Ik ga nu de was opvouwen.
Het is over het algemeen genomen ook echt een happy hond.quote:Op donderdag 9 september 2021 18:34 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Zolang hij nog blij is en op de foto's lijkt dat wel zo (zeker in het water), lekker genieten met z'n drietjes
Wij hopen dat ook van hartequote:Op donderdag 9 september 2021 18:38 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Bedankt voor de update joh![]()
Ik hoop dat de boel flink verbetert met de antibiotica en dat Loebes weer opfleurt
Kan dit niet?quote:Op donderdag 9 september 2021 12:30 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik weet alleen niet of er een manier is om dit wel fijn te laten voelen. Soms kan het niet beter. Ik kan bijvoorbeeld niet maken dat A energie heeft. En ik kan mezelf niet in zijn huis uitnodigen om met B te knuffelen terwijl A in een andere kamer energieloos zit te wezen. Dus dan is dit soort van het best haalbare?
Je bent een Lab of je bent het niet hè :pquote:Op donderdag 9 september 2021 19:36 schreef AnneX het volgende:
Nou zeg: Loebes gaat zwemmen na al het gedoe vandaag.![]()
Dit gebeurt niet vaak: zit gewoon buiten in korte mouwen met een bakkie koffie.
Geen idee, het wisselt vaakquote:Op donderdag 9 september 2021 08:47 schreef Molo het volgende:
Wat is het beleid bij zorgpersoneel nu bij klachten? En bij positieve test na vaccinatie?
Zeker heeft B daar behoefte aan. Maar A trekt het niet goed als het in hun huis is.quote:Op donderdag 9 september 2021 19:51 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Kan dit niet?
Heeft B niet ook af en toe behoefte aan iets anders dan voor A zorgen dan?
Wow wat tof zeg!quote:Op donderdag 9 september 2021 18:28 schreef Sarabi het volgende:
Net toch wel een bijzonder momentje
Stappen we net een slijterij in Veldhoven binnen (we zijn onderweg naar Goes) en net op dat moment wordt ons bier door een verkoper aan iemand aangeraden
We moesten ons inhouden om niet er bij te gaan staan
Ik lees met verbazing mee eigkquote:Op donderdag 9 september 2021 20:10 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Zeker heeft B daar behoefte aan. Maar A trekt het niet goed als het in hun huis is.
Ja sorry ik liep honderd achter had dit nog niet gezien.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:10 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Zeker heeft B daar behoefte aan. Maar A trekt het niet goed als het in hun huis is.
Het is allemaal een beetje een stom gevolg van dat A zich overbelast voelde door mijn psychische problemen. Dat hebben we eigenlijk niet goed aangepakt. Hij was toen niet in staat om te zeggen wanneer iets hem te veel werd, dus hadden we afgesproken dat ik weg zou zijn voor het hem te veel werd. Nu is het nog steeds dat ík weg moet en niet híj even wat anders gaat doen als iets hem te veel wordt. Ik had gedacht dat het een tijdelijke maatregel zou zijn dat ik niet meer zomaar bij A en B langs kon komen, maar het duurt nu al best lang en we hebben het er meerdere keren over gehad maar A vindt het beter zo.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:16 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik lees met verbazing mee eigk
Jullie DRIETJES hebben toch een relatie? Jij bent toch niet een algemene vriendin die komt socializen?
En blijkbaar kan A zijn depressie wel een samenzijn als partner met B aan, maar niet met jou erbij?
Dat hij nu minder energie en zin heeft om gezellig te doen, er misschien niet bij kan zijn omdat dat nu teveel vraagt, dat is niet vreemd. Wel naar voor jullie alle drie. Maar om het dan ook je partnerS op te leggen (of laten jullie het je opleggen?) dat jullie twee niet samen mogen zijn… schiet mij maar lek.
Sorry, wellicht ongenuanceerd en zoals je eerder schreef horen wij alleen jouw kant van het verhaal. Maar ik vind het vrij respectloos tov mensen waarvan hij schijnt te houden.
Mijn ratio is het met je eens.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:16 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik lees met verbazing mee eigk
Jullie DRIETJES hebben toch een relatie? Jij bent toch niet een algemene vriendin die komt socializen?
En blijkbaar kan A zijn depressie wel een samenzijn als partner met B aan, maar niet met jou erbij?
Dat hij nu minder energie en zin heeft om gezellig te doen, er misschien niet bij kan zijn omdat dat nu teveel vraagt, dat is niet vreemd. Wel naar voor jullie alle drie. Maar om het dan ook je partnerS op te leggen (of laten jullie het je opleggen?) dat jullie twee niet samen mogen zijn… schiet mij maar lek.
Sorry, wellicht ongenuanceerd en zoals je eerder schreef horen wij alleen jouw kant van het verhaal. Maar ik vind het vrij respectloos tov mensen waarvan hij schijnt te houden.
Dit bedoelde ik inderdaad, dat lijkt me heel ingewikkeld met z'n drieën.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:23 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Mijn ratio is het met je eens.
Maar emotioneel vond ik het vroegah ook ronduit kut als ik me niet tof voelde en mijn A en B zaten lekker leuk met elkaar te doen. Toch iets in die dynamiek wat dat extra moeilijk maakt. Al vond ik dat dan heel aso van mezelf en zei ik niet "![]()
Nee A mag niet komen
![]()
", vervolgens ging ik me wel enorm opvreten.
Dat maakt het heus niet ok om vervolgens alles daarnaar te moeten richten, maar het gevoel, ik empathie wel mee
Ik woon er bijna. 5 Keer per week trainen.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:00 schreef AnneX het volgende:
[..]
Met thee en een bak ‘aangeklede overnight and days oats & yoghurt’. En de benen hoog.
Terug uit de sportschool: de ene keer gaat het makkelijker dan de andere keer.
Vandaag oa. in Auckland langs de haven gewandeld, met helling 2,5% en op doorwandeltempo.
Zijn er meer mensen als Lonaa, die regelmatig naar de sportschool gaan eigenlijk?
Toen ik kwam om 13 uur waren er nog 6 mensen! En ik was enige op de egym toestellen.![]()
Hoe is dat bij jou,@:Lonaa? Ook zo rustig?
Jij lijkt er inmiddels behoorlijk last van te krijgen. Goed om dan weer eens het gesprek aan te gaan.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:22 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het is allemaal een beetje een stom gevolg van dat A zich overbelast voelde door mijn psychische problemen. Dat hebben we eigenlijk niet goed aangepakt. Hij was toen niet in staat om te zeggen wanneer iets hem te veel werd, dus hadden we afgesproken dat ik weg zou zijn voor het hem te veel werd. Nu is het nog steeds dat ík weg moet en niet híj even wat anders gaat doen als iets hem te veel wordt. Ik had gedacht dat het een tijdelijke maatregel zou zijn dat ik niet meer zomaar bij A en B langs kon komen, maar het duurt nu al best lang en we hebben het er meerdere keren over gehad maar A vindt het beter zo.
quote:Op donderdag 9 september 2021 21:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
De was is opgevouwen. Allemaal. Voor het eerst in drie weken.
Bwehehehe. Trekt wel bijquote:Op donderdag 9 september 2021 21:26 schreef sigme het volgende:
Nou, ik was ook naar de sportschool. Voor het eerst in maanden. Pump. Er waren 5 deelnemers en de altijd leuke en enthousiaste jongen die de les geeft.
Ik heb alles met zo laag mogelijke gewichtjes gedaan, echt niks (van 2,5 kg voor biceps tot 7,5 kg voor benen). Ik kwam na de les het trappetje van de sportschool al bijna niet meer af en alles is gevoelig en trillerig
![]()
![]()
Ik word godverdomme nog een oud wijf
Arme Doraquote:Op donderdag 9 september 2021 21:42 schreef Lonaa het volgende:
Er was enorme onweer en, niet geheel verrassend, vindt Dora onweer vet kut.
Ze doet dan onrustig. Wat trillen, staan, rondlopen, hijgen, verschrikt kijken. En dat duurt best een tijdje. Ze komt wel bij me in de buurt en ik mag wel aaien. Het is zo sneu dat ik het niet uit kan leggen, ze er soms in lijkt te blijven hangen en dat ik ook niet zo goed weet waar ze het meest bij gebaat is, soms.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:43 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Arme Dora
Wat doet ze dan? Helpen knuffels?
quote:Op donderdag 9 september 2021 21:47 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ze doet dan onrustig. Wat trillen, staan, rondlopen, hijgen, verschrikt kijken. En dat duurt best een tijdje. Ze komt wel bij me in de buurt en ik mag wel aaien. Het is zo sneu dat ik het niet uit kan leggen, ze er soms in lijkt te blijven hangen en dat ik ook niet zo goed weet waar ze het meest bij gebaat is, soms.
Het was ook wel echt een enorme knal uit het niks.
Wat goedquote:Op donderdag 9 september 2021 21:38 schreef Tele6 het volgende:
En toen appte A ineens dat het hem eigenlijk wel gezellig leek als ik zaterdag voor de film kwam eten en na de film bleef slapenergens een emmertje energie vandaan gehaald kennelijk?
![]()
Ik heb even een "wat" momentje maar ik denk dat ik het maar gewoon doe en hopelijk wordt het gezellig.
quote:Op donderdag 9 september 2021 21:42 schreef Lonaa het volgende:
Er was enorme onweer en, niet geheel verrassend, vindt Dora onweer vet kut.
Ik heb altijd begrepen dat je dan juist niet moet aaien en troosten e.d.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:47 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ze doet dan onrustig. Wat trillen, staan, rondlopen, hijgen, verschrikt kijken. En dat duurt best een tijdje. Ze komt wel bij me in de buurt en ik mag wel aaien. Het is zo sneu dat ik het niet uit kan leggen, ze er soms in lijkt te blijven hangen en dat ik ook niet zo goed weet waar ze het meest bij gebaat is, soms.
Het was ook wel echt een enorme knal uit het niks.
Die alvleesklier m is wel duidelijk hoor. En die lever tja.. 2 van de 3 dingen kunnen/gaan we niks aan doen. Dus dan blijft daar eigenlijk ook maar een ding van over. Maargoed dat bespreken we morgen. Hoop ik. Want moet weten of we andere brokken moeten halen. Die zijn ook bijna op.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:11 schreef Isabeau het volgende:
Het klinkt wel een beetje vaag allemaal en het 'zou diverse dingen kunnen zijn' bij Loebes. Nou ja, maar even afwachten wat voor beleid de dierenarts wil voeren. Betrerschap voor Loebes, maar die zwemt alweer zie ik@:Thinkk-Pinkk
Dat is toch achterhaald?quote:Op donderdag 9 september 2021 22:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik heb altijd begrepen dat je dan juist niet moet aaien en troosten e.d.
Al is dat eigenlijk ondoenlijk.
Toevallig had ik het hier laatst over met een kennis die veel met honden werkt. Het ging toen over vuurwerk en angsten bij honden.quote:Je kunt een bang persoon (een mens of een hond, dat maakt niet uit) niet nóg banger maken door ze te troosten. In tegendeel, je biedt juist veiligheid en rust.
Je hond steunen is juist goed
Angstige honden hebben baat bij jouw aanwezigheid, ook is wetenschappelijk aangetoond dat aanraking de angst vermindert. Een bange hond voelt zich gesteund en veilig bij jou (Lynch et al., 1967). Men heeft ook ontdekt dat het aaien van een bange hond ervoor zorgt dat de aanmaak van oxytocine wordt gestimuleerd (Odendaal & Meintjes, 2003). Zoekt je bange hond contact en steun bij jou, dan is het dus juist goed om dat te geven.
Mijn vorige 2 katten waren doodsbenauwd voor bliksem/onweer.quote:Op donderdag 9 september 2021 22:56 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik merk dat het bij Loebes wel averechts werkt. Als ik iets negeer is hij sneller genijgt om te denken van oké dan zal het wel goed zijn. Terwijl als ik er wel op reageer door te zeggen van het is niet erg het is naar vuurwerk en dus bevestig dat zijn schrik reactie een reden had is hij veel nerveuzer.
Maar dit zal echt niet bij iedere hond zo zijn. En ik denk dat de aanpak per hond moet verschillen.
Bij de dierenarts zoekt hij dan weer wel echt steun en haalt hij daar moed vandaan. Dus dat krijgt hij dan natuurlijk ook gewoon.
Anyhow ik hoop dat Dora rustig genoeg is om straks lekker te kunnen slapen.
Hoorde het net op het journaal inderdaadquote:Op donderdag 9 september 2021 23:26 schreef Kaatje1 het volgende:
@:Lonaa De knal bij jullie
https://www.rtlnieuws.nl/(...)B7WSwwj2Hw9KkSov46sQ
23.00 dus 3.5 uurtje slaapquote:Op vrijdag 10 september 2021 06:21 schreef minilot het volgende:
Yikes, die blikseminslag!![]()
En sterkte @:Barreltje - hoe laat lag je er gisterenavond in?![]()
Hooikoortmedicatie al geprobeerd? Loratadine, als tabltejes, onder die naam eigen merk verkrijgbaar bij de drogist. En Nestosyl is een zalf die je huid wat kalmeert.quote:Op vrijdag 10 september 2021 06:47 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Iemand hier toevallig de tip wat helpt bij allergische reacties bij muggen bulten? Ik heb weer eieren op mijn benen.. en bil :’) staan.
Welkom in de diergeneeskundequote:Op donderdag 9 september 2021 20:11 schreef Isabeau het volgende:
Het klinkt wel een beetje vaag allemaal en het 'zou diverse dingen kunnen zijn' bij Loebes. Nou ja, maar even afwachten wat voor beleid de dierenarts wil voeren. Betrerschap voor Loebes, maar die zwemt alweer zie ik@:Thinkk-Pinkk
De ingedraaide zendmast van mn.X ving ook eens een schicht: alle apparatuur in huis naar de gallemiezen. Of de kerktoren 30 m verderop: torenklok maanden van slag tot weer hersteld. Dan blijkt hoe vaak erop werd gekeken of geluisterd naar de slag!quote:Op vrijdag 10 september 2021 06:46 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Toen ik ooit als puber op een zwembad werkte hebben we daar eens een inslag gehad. Blijft link dat onweer
Goedemorgen allemaal.
Sportschool!quote:Op vrijdag 10 september 2021 08:54 schreef Sarabi het volgende:
Goedemorgen![]()
Tijd om 15 kratten naar de auto te tillen, bezorgdagje langs slijterijen
Soms helpt koelen een beetje.quote:Op vrijdag 10 september 2021 06:47 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Iemand hier toevallig de tip wat helpt bij allergische reacties bij muggen bulten? Ik heb weer eieren op mijn benen.. en bil :’) staan.
Dit zou ik ook wel willen. Niet 5 keer per week, maar net genoeg om iets meer kracht te kweken en spier(massa?) verlies te voorkomen. Het liefst ook nog dat het goed is voor hardlopen. Misschien moet ik dit eens serieus onderzoeken.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:30 schreef z80 het volgende:
[..]
Ik woon er bijna. 5 Keer per week trainen.
En er is een vaste groep bewoners. En enkeling die op de cardio apparaten staat, de meeste zijn in de weer met losse gewichten.
Voor rond ¤30 euro heb je een prima inklapbaar steekwagentjequote:Op vrijdag 10 september 2021 09:27 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Echt wel
Maar misschien toch ooit op zoek naar een steekwagentje
Klopt! Ik werkte jarenlang in het distributiecentrum van een supermarkt, meestal op de drankenafdeling. Ik had toen echt dikke onderamen.quote:
Wat doe je dan?quote:Op vrijdag 10 september 2021 09:33 schreef minilot het volgende:
Ik ga nu twee keer per week (onder begeleiding) naar de sportschool, maar ik zou me met vijf keer zoals @:z80 ook wel vermakenNu na een ruime maand ook echt al merkbaar positief effect op hardlopen @:Bramito
Zeer afwisselende workouts op basis van wat mijn trainer zoal verzint (heb aangegeven dat het me om beter evenwicht, meer kracht en efficiënter hardlopen gaat en niet om afvallen en/of zichtbare spieren ofzo) - een uur lang afgebeuld worden met allerlei soorten vormen van krachttraining voor allerlei stukken lijf, veel core ook. Normaal gesproken zit er ook wel cardio in een personaltraining-sessie bij mijn sportschool, maar aangezien ik er hardlopend naartoe en vandaan ga slaan we dat gewoon overquote:
Ik vind het altijd zo lief klinken, dat cateren dat je voor 'm doetquote:Op vrijdag 10 september 2021 09:38 schreef sigme het volgende:
Ik zit te wachten tot ik op mijn telefoon zie dat mijn lief klaar is op het werk, dan ga ik pannenkoeken bakken.
Hij is woensdagavond vertrokken en had gedacht donderdagochtend klaar te zijn
Gelukkig geef ik 'm altijd best ruim eten mee.
Hij had mee:
10 zelfgebakken graanvrije kaas"broodjes"
1 bak bonen, gehakt, rijst
1 bak yoghurt & fruit
1 bak witlof & bliktonijn
4 gekookte eieren
6 dolmus
handvol tomaatjes
½ melk
1 alcoholvrije ipa
en dan nog wat droogspul (koffie, cupasoup, chocomel)
en een zak kant en klare bonenschotel (da's noodreserve)
Ik denk dat ie het allemaal op heeft
Voor 1 persoon in de hele wereld ben ik ook best liefquote:Op vrijdag 10 september 2021 09:38 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik vind het altijd zo lief klinken, dat cateren dat je voor 'm doet
Makita BMR1xx (geen idee welk nummer er tegenwoordig is)quote:Op vrijdag 10 september 2021 09:31 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wat zijn tegenwoordig goede websites voor dagdeals? Ik wil kijken of er een goede bouwradio voor J in de aanbieding komt.
Ik heb me op de nieuwsbrieven van Koopjedeal en iBood ingeschreven.
Zoiets moet ik hebben inderdaad. Maar ik heb geen 150 euro. Er voor naar Duitsland rijden is niet echt een optie.quote:Op vrijdag 10 september 2021 09:40 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Makita BMR1xx (geen idee welk nummer er tegenwoordig is)
Geen idee of Makita in Duitsland veel goedkoper is, Bosch wel.
Ahh kijkquote:Op vrijdag 10 september 2021 09:32 schreef sigme het volgende:
[..]
Voor rond ¤30 euro heb je een prima inklapbaar steekwagentje
[ afbeelding ]
Ik moet dus een sportschool zoeken die zoiets aanbiedt. Misschien doet m’n fisio dat wel, die heeft ook een hardloopgroep. Dat wordt nog een klus om dat in m’n schema te passen.quote:Op vrijdag 10 september 2021 09:37 schreef minilot het volgende:
[..]
Zeer afwisselende workouts op basis van wat mijn trainer zoal verzint (heb aangegeven dat het me om beter evenwicht, meer kracht en efficiënter hardlopen gaat en niet om afvallen en/of zichtbare spieren ofzo) - een uur lang afgebeuld worden met allerlei soorten vormen van krachttraining voor allerlei stukken lijf, veel core ook. Normaal gesproken zit er ook wel cardio in een personaltraining-sessie bij mijn sportschool, maar aangezien ik er hardlopend naartoe en vandaan ga slaan we dat gewoon over
Na lockdown II heeft de helft van de leden opgezegd.quote:Op vrijdag 10 september 2021 09:44 schreef AnneX het volgende:
Leuk om jullie sportschoolverhalen te lezen!
Mijn ws. onduidelijke vraag was: is het bij jullie ook (nog) zo stil met mede sporters?
Ik ben ooit één keer in een sportschool geweest. Ik vond het echt helemaal niks om met allemaal mensen om me heen aan sport te doen. Ik ga nu lekker rennen in de heuvels waar niemand komt. Het liefst (in het weekend) net voor zonsopkomst.quote:Op vrijdag 10 september 2021 09:50 schreef Clubsoda het volgende:
Ik ben sinds covid een beetje afgeknapt op andere mensen in mijn auraDat was ik al, maar dat is wel duidelijk verergerd. Ik streef nu naar twee keer per week hardlopen en twee keer yoga. De ene les doe ik live online
en dan andere zelf met een video. Dat laatste is het moeilijkst en heeft de neiging erbij in te schieten. Meer dan dit vind ik lastig naast baan en gezin.
Ik was heel lang lid van sportscholen, maar uiteindelijk deed ik daar alleen de Bodybalance-lessen nog. Krachttraining is niet aan mij besteed. En in plaats van BB doe ik dan liever yoga bij mensen die er echt verstand van hebben. Sowieso doe ik het steeds slechter op het schreeuwerige, lawaaiige en opgeblazene van sportscholen. /oudwijfofzachtei![]()
Ik had vanochtend als een elektricien over de vloer voor het project inductie, en nu moet er maar eens gewerkt worden.
Is vloeibaar / gelletjes dan geen optie?quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:17 schreef Lonaa het volgende:
Ugh. Moet keuzes maken over wat ik ga eten morgen voor het tillen. Ingewikkeld. Advies is 'niet per se anders dan anders', maar ik eet normaal pas na het trainen. De dag duurt tot 15:00 dus dat is geen goed idee.
Hoe vroeg begint de dag en hoeveel tijd heb je tussendoor?quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:17 schreef Lonaa het volgende:
Ugh. Moet keuzes maken over wat ik ga eten morgen voor het tillen. Ingewikkeld. Advies is 'niet per se anders dan anders', maar ik eet normaal pas na het trainen. De dag duurt tot 15:00 dus dat is geen goed idee.
Dat zou ik zeker niet doen als je het niet gewend bent. Kan behoorlijk op je darmen slaan.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:21 schreef fietsie het volgende:
[..]
Is vloeibaar / gelletjes dan geen optie?
Ik vind vloeibaar in mijn maag (in hoeveelheden) echt Heel Naar.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:21 schreef fietsie het volgende:
[..]
Is vloeibaar / gelletjes dan geen optie?
Tussen half 9 en 9 opdraven, weigh-in, warming up, vanaf 10 uur tillen, om 12 uur pauze en vanaf 1300 de andere lift.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:23 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Hoe vroeg begint de dag en hoeveel tijd heb je tussendoor?
Ik overweeg krentenbollenquote:Op vrijdag 10 september 2021 10:23 schreef Tuindier het volgende:
[..]
Dat zou ik zeker niet doen als je het niet gewend bent. Kan behoorlijk op je darmen slaan.
Tevens goedemorgenvrije dag maar toch aan het werk. Volgende week maar compenseren.
Dat is bij mijn sportschool dus totaal niet. Alle leeftijden en figuren komen er.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:18 schreef fietsie het volgende:
Sportschool hier trekt op de tijdstippen waarop ik kan helaas teveel 'mooimannetjes' die ernstig groepsgedrag vertonen, "vriendjesgedrag met de eigenaar", Zwart geblindeerde Audi's en BMW's ronkend voor de deur zetten en absoluut niet verwelkomend gedrag naar nieuwe leden.
Twee keer proefsessie gedaan , twee keer afgehaakt door overmaat patjepeejjers en focus van de medewerkers op die groep.
s' ochtends is de sfeer ook heel anders maar dan kan ik gewoon echt nietquote:Op vrijdag 10 september 2021 10:25 schreef borisz het volgende:
[..]
Dat is bij mijn sportschool dus totaal niet. Alle leeftijden en figuren komen er.
Aaah ja, met weigh-in is daarvoor eten ook niet handig. Maar krentenbollen, repen enquote:Op vrijdag 10 september 2021 10:25 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Tussen half 9 en 9 opdraven, weigh-in, warming up, vanaf 10 uur tillen, om 12 uur pauze en vanaf 1300 de andere lift.
Heb tussendoor wel tijd om te eten opzich.
Dit zijn allemaal vriendje-van: ze gebruiken de sportschool als een soort kroeg. In je glimmende hummel outfitje wat lurken aan een fles en anderen becommentarierenquote:Op vrijdag 10 september 2021 10:26 schreef Lonaa het volgende:
Wij hebben er heel weinig van dat soort. Die houden het vaak niet vol.
Ja, zondag doen we wel weer fatsoenlijk(er) eten. Als de dag afgelopen is zijn er een aantal to-do opties die niet echt 'GEZOND' schreeuwen. Bier en pizza met the peoples, rellen in en om de binnenstad, bier in de kroeg met vrienden.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:29 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Aaah ja, met weigh-in is daarvoor eten ook niet handig. Maar krentenbollen, repen enbrood met ei
klinkt goed.
Lekker volstampen met carbs, de eiwitten komen later wel weer.
Hehehe, nice.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:32 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja, zondag doen we wel weer fatsoenlijk(er) eten. Als de dag afgelopen is zijn er een aantal to-do opties die niet echt 'GEZOND' schreeuwen. Bier en pizza met the peoples, rellen in en om de binnenstad, bier in de kroeg met vrienden.
Ik weet nog niet welke het wordt. Potentieel meer dan 1.
Ja, ik ken dat.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:35 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Hehehe, nice.![]()
Al viel bieren na een sportprestatie me wel een beetje tegen de laatste keer (100 jaar geleden, toen we nog gewoon met z'n tig op een vierkante meter mochten staan enzo). Twee pilsjes en ik was kapot.
Wel lekker geslapen toen.
Wij hebben ook een boel niet-blijvers bij de introtrainingen. Ik sprak woensdag iemand die niet van plan was om te gaan sporten als het vies weer was. Die gaan we ook niet veel zien de komende maanden dusquote:Op vrijdag 10 september 2021 10:13 schreef Lonaa het volgende:
Ik merk dat de introlessen bij ons weer flink vol zitten, dus bij ons trekt het wel weer aan.Best een deel daarvan zijn geen blijvers trouwens, blijkt vaak.
Ervaring van een dagje zwembadwonen voor wedstrijden waterpolo.quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:23 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik vind vloeibaar in mijn maag (in hoeveelheden) echt Heel Naar.Vroegah ontbeet ik met kwark oid, maar daar ben ik mee gestopt toen ik ook in de ochtend ging sporten want dat wordt nekken.
![]()
Misschien dat een gelletje wel kan, wegens niet zo groot in hoeveelheid.
Wil ook pas eten na de weigh-in, dus het moet kant en klaar zijn.
15 katten dacht ik toen ik het lasquote:Op vrijdag 10 september 2021 08:54 schreef Sarabi het volgende:
Goedemorgen![]()
Tijd om 15 kratten naar de auto te tillen, bezorgdagje langs slijterijen
https://www.alprovi.nl/wa(...)e-core-te-versterkenquote:
quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:17 schreef fietsie het volgende:
https://www.alprovi.nl/wa(...)e-core-te-versterken
Sowieso ook oefeningen op de vloer. Brr. De vloer is om op te lopen![]()
Klinkt wel aannemelijk ja, er zullen aardig wat mensen zijn die hun contracten opgezegd hebben de afgelopen anderhalf jaar. M'n "buitentrainer" zag juist een toename van leden, buiten aan de gang voelde toch een stuk veiliger voor een hoop, denk ik.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:13 schreef AnneX het volgende:
“Spiegelpatsers”![]()
In de krant zei de eigenaar, dat ledenaantal 30% (?) was afgenomen.
En als bij borisz is oud en jong, gespierd en rehab aan het werk. De jongeren vaak in een kleine groep. Verder is het een sportschool - men noemt het graag een club - met allerlei extra’s als sauna, turks bad en fysio, topsportbegeleiding.
Voorheen gratis kinderopvang. Talloze groepslessen, nu ook online.
Eigenaar had in notime de tuin en terras overkapt, machines , spinning en matjes naar buiten en dat kon thuis worden gevolgd. Diehards kwamen buiten trainen.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:19 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Klinkt wel aannemelijk ja, er zullen aardig wat mensen zijn die hun contracten opgezegd hebben de afgelopen anderhalf jaar. M'n "buitentrainer" zag juist een toename van leden, buiten aan de gang voelde toch een stuk veiliger voor een hoop, denk ik.
Ja, de lui die toch wel komen, zijn het probleem niet.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:25 schreef AnneX het volgende:
[..]
Eigenaar had in notime de tuin en terras overkapt, machines , spinning en matjes naar buiten en dat kon thuis worden gevolgd. Diehards kwamen buiten trainen.
Airco is luchtverversing met buitenlucht, deuren staan open. De app voor tijdslots werkt uitstekend. Weer binnen zijn machines om en om bruikbaar. Honderdduizend sopdoekjes en flessen desinfectans. Affijn, hij moest wel.
Een externe motivator zorgt er ook voor dat je het goed doet. Dat zou voor mij wel belangrijk zijn, want ik heb echt nul kennis.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:15 schreef fietsie het volgende:
Ik wilde dus graag aan de slag voor enkel en alleen core oefeningen; daarvoor heb ik een externe actieve motivator nodig want ik heb er diepe haat aan. Dan moet er wel een klik zijn, en moet de omgeving "safe" voelen: dat je niet continue met ogen op je rug zit te kijken of je belachelijk gemaakt word.
Dat was lastiger geweestquote:Op vrijdag 10 september 2021 11:06 schreef Blues het volgende:
[..]
15 katten dacht ik toen ik het las![]()
Ook dat ja; en in dit geval was de externe motivator bij beide sessies aan het ginnegappen met anderen en voortdurend met wat anders bezig dan waar ie voor was geboekt.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:31 schreef Bramito het volgende:
[..]
Een externe motivator zorgt er ook voor dat je het goed doet. Dat zou voor mij wel belangrijk zijn, want ik heb echt nul kennis.
Dat werkt niet nee.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:32 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ook dat ja; en in dit geval was de externe motivator bij beide sessies aan het ginnegappen met anderen en voortdurend met wat anders bezig dan waar ie voor was geboekt.
Oh ja, laat dan maar zitten ook.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:32 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ook dat ja; en in dit geval was de externe motivator bij beide sessies aan het ginnegappen met anderen en voortdurend met wat anders bezig dan waar ie voor was geboekt.
En geen exit gesprek na 2 x natuurlijk .quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:32 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ook dat ja; en in dit geval was de externe motivator bij beide sessies aan het ginnegappen met anderen en voortdurend met wat anders bezig dan waar ie voor was geboekt.
Heel vervelend.quote:
De eigenaar is zelf ook zo'n type; hij verdient veel meer aan die rijtjes patsertjes voor de deur dan aan mij.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:39 schreef AnneX het volgende:
[..]
En geen exit gesprek na 2 x natuurlijk .
Mij lijkt, dat jij mondig genoeg bent om er iets van te zeggen.
Tja, zijn er geen concollega’s in de buurt?quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:40 schreef fietsie het volgende:
[..]
De eigenaar is zelf ook zo'n type; hij verdient veel meer aan die rijtjes patsertjes voor de deur dan aan mij.
Die kopen ook hun proteineshakes, poeders en andere additieven bij hem.
Dat is niet praktisch, dan komt er al snel (te) veel reistijd bijquote:Op vrijdag 10 september 2021 11:44 schreef AnneX het volgende:
[..]
Tja, zijn er geen concollega’s in de buurt?
Of onder / einde werktijd in huis?
Het grote dorp verderop >50.000 heeft 4 centra, plus de fysio’s met oefenzalen zitten inpandig bij de 4 huisartspraktijken.
Eens.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:39 schreef Blues het volgende:
[..]
Heel vervelend.
Dat vind ik trouwens ook heel storend als je in een ziekenhuis bij een receptie/balie staat te wachten, in een supermarkt bent of restaurant/café.
Lullen met elkaar maar geen oog voor klanten/patiënten.
En een PT die naar je toekomt? Ik kan, als ik ervoor betaal, m'n buitentrainert zo dirigeren dat 'ie op tijdstip x op locatie y staat. Mits z'n agenda het toelaat, uiteraard. En de training is dan compleet op mijn (resultaat)wensen aangepast.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:45 schreef fietsie het volgende:
[..]
Dat is niet praktisch, dan komt er al snel (te) veel reistijd bij
Het is geen budgetketen en idd er is veel extra's. Inrichting van de sportschool zorgt ook voor goed trainen prima. Mooibooi uithangen mwah.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:13 schreef AnneX het volgende:
“Spiegelpatsers”![]()
In de krant zei de eigenaar, dat ledenaantal 30% (?) was afgenomen.
En als bij borisz is oud en jong, gespierd en rehab aan het werk. De jongeren vaak in een kleine groep. Verder is het een sportschool - men noemt het graag een club - met allerlei extra’s als sauna, turks bad en fysio, topsportbegeleiding.
Voorheen gratis kinderopvang. Talloze groepslessen, nu ook online.
Ja dat werkt niet nee. En zoals je verderop zegt, val je niet binnen de 20% van de klanten die 80% van de omzet genereren. Dat wordt nooit wat.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:32 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ook dat ja; en in dit geval was de externe motivator bij beide sessies aan het ginnegappen met anderen en voortdurend met wat anders bezig dan waar ie voor was geboekt.
Ik moet hier nog even op reageren.quote:Op vrijdag 10 september 2021 06:47 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Iemand hier toevallig de tip wat helpt bij allergische reacties bij muggen bulten? Ik heb weer eieren op mijn benen.. en bil :’) staan.
Dit klinkt wel erg aangenaaamquote:Op vrijdag 10 september 2021 10:41 schreef sigme het volgende:
Mijn sportschool is rustig en zacht. Eigenaar is een aardige jongen, en die zoekt blijkbaar personeel dat bij hem past. Allemaal hele aardige enthousiaste open mensen. Meeste blijven er ook járen werken.
De sporters zijn van alles qua leeftijd en niveau, maar er zitten geen spiegelpatsers bij. Ook de sporters blijven meestal járen sporten / terugkomen.
Het leek mij niks trouwens, een sportschool. Groepslessen leek met helemaal hel op de fiets.
Maar ik blijk groepsles het leukst te vinden - en dus het effectiefst.
Gister dus pump, met maar 5 deelnemers - zo weinig had ik nog nooit gezien. Ik hoorde dat afgelopen tijd lessen soms zelfs uitvielen wegens te weinig deelnemers.
quote:Op vrijdag 10 september 2021 12:51 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ik moet hier nog even op reageren.
Want ik heb die shit ook altijd en kreeg laatst de gouden tippen van ijs![]()
Als je weet dat je geprikt bent meteen after bite erop (van die echte!)
Van de week gedaan na buiten zitten hier op de camping en smorgens nog maar mini bultjes![]()
En als je het niet hebt gezien en dus te laat bent met afterbite heb ik van die hooikoorts tabletten. Helpt mij goed tegen de allergische reactie.
Je wou toch core trainen? Wat moet je dan met een cardio apparaat?quote:Op vrijdag 10 september 2021 12:58 schreef fietsie het volgende:
Ik overweeg nu een fancy crosstrainer met een bult software erop. En dan zoveel geld er aan uitgeven dat het schuldgevoel me er wel op dwingt.
En zoiets?quote:Op vrijdag 10 september 2021 12:58 schreef fietsie het volgende:
Ik overweeg nu een fancy crosstrainer met een bult software erop. En dan zoveel geld er aan uitgeven dat het schuldgevoel me er wel op dwingt.
Daar heb je wel heul veel ruimte voor nodigquote:
Dan kan je veel beter dit doen:quote:
Core-oefeningen kunnen ook heel prima met louter lichaamsgewicht, zonder allerlei fancy apparaten.quote:Op vrijdag 10 september 2021 13:13 schreef z80 het volgende:
[..]
Je wou toch core trainen? Wat moet je dan met een cardio apparaat?
Kun je beter een paar rubber banden/elastieken halen. De kleine die je om de benen kunt doen en de grote die je aan een paal/muur knoopt. Ben je voor een paar tientjes klaar en kun je helemaal los gaan.
Ja, maar mijn zus heeft een loopband en een roeiding staan. Da's meer oppervlakte dan dit. En dus ook maar 2 dingen. Hier zitten meer mogelijkheden opquote:Op vrijdag 10 september 2021 14:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar heb je wel heul veel ruimte voor nodig
Zeker, en een heel stuk goedkoper. Maar ik begreep van @fietsie dat hij veel geld uit wilde geven en dat dat zijn stok achter de deur was.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:15 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Dan kan je veel beter dit doen:
[..]
Core-oefeningen kunnen ook heel prima met louter lichaamsgewicht, zonder allerlei fancy apparaten.
Ik heb een iets kleinere versie, past net tussen wasmachine/droger en droogrekquote:Op vrijdag 10 september 2021 14:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar heb je wel heul veel ruimte voor nodig
Martel apparaatquote:
Ja. Hier nu ook regen. Geen jas bij me. Wel een vest en ga ook nog eens naar Telstar toequote:Op vrijdag 10 september 2021 14:53 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik heb hier gewoon de lampen aan. Enorme hoosbui met onweer en het is heel donker
Oeh, sterkte (kan je ergens een plu lenen?)quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:09 schreef borisz het volgende:
[..]
Ja. Hier nu ook regen. Geen jas bij me. Wel een vest en ga ook nog eens naar Telstar toe
Komt wel goed. Ik zit droogquote:Op vrijdag 10 september 2021 15:15 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oeh, sterkte (kan je ergens een plu lenen?)
Dat was hier een uur geleden. Er gingen diverse oortjes omhoog toen het losbarstte.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:53 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik heb hier gewoon de lampen aan. Enorme hoosbui met onweer en het is heel donker
Vaak afhankelijk van of er een lift is. Lift = 3 hoog bij je voordeur. Geen lift = beneden.quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:34 schreef Barreltje het volgende:
Zeg ehmm
Als je in een flat woont en ikea bezorgt "tot de voordeur" , is dat dan op 3 hoog, bij mijn voordeur, of is het de voordeur van de flat??🤔🧐
Ik excludeer " de vloer " uit alle oefenings opties. Er zijn dus prima crosstrainers die daar deel oplossingen voor bieden.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:15 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Dan kan je veel beter dit doen:
[..]
Core-oefeningen kunnen ook heel prima met louter lichaamsgewicht, zonder allerlei fancy apparaten.
Kan ik mijn levering ook op een etage laten bezorgen?quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:34 schreef Barreltje het volgende:
Zeg ehmm
Als je in een flat woont en ikea bezorgt "tot de voordeur" , is dat dan op 3 hoog, bij mijn voordeur, of is het de voordeur van de flat??🤔🧐
quote:Een bestelling die je thuis laat leveren, kan je ook op een etage laten bezorgen. Het is belangrijk om dit direct op moment van bestellen door te geven. Als er geen lift aanwezig is, wordt er tot en met de 4de verdieping bezorgd. Wel een lift? Dan komen onze transporteurs gewoon bij jou voor de deur.
Heb je een lift?quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:34 schreef Barreltje het volgende:
Zeg ehmm
Als je in een flat woont en ikea bezorgt "tot de voordeur" , is dat dan op 3 hoog, bij mijn voordeur, of is het de voordeur van de flat??🤔🧐
Wat rigidequote:Op vrijdag 10 september 2021 15:36 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik excludeer " de vloer " uit alle oefenings opties. Er zijn dus prima crosstrainers die daar deel oplossingen voor bieden.
Uhuh, net als die vloer.quote:
Dat had ik met een dressoir. Toen is het raam eruit gehaaldquote:Op vrijdag 10 september 2021 15:39 schreef fietsie het volgende:
Overigens heb ik ervaring met IKEA PAX verpakkingen die niet in een lift pasten...
Dat ligt aan de bezorgerquote:Op vrijdag 10 september 2021 15:34 schreef Barreltje het volgende:
Zeg ehmm
Als je in een flat woont en ikea bezorgt "tot de voordeur" , is dat dan op 3 hoog, bij mijn voordeur, of is het de voordeur van de flat??🤔🧐
De Ikea?quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat ligt aan de bezorgerHele discussies al gehad van wat ik mijn voordeur vind (2e etage).
Maar goed, las net deze week hoe slecht ze betaald worden en dat bezorgers minstens 1 pakje per 2 minuten moet bezorgen. Dan kost het naar een etage gaan natuurlijk wel tijd.
Nee, ik denk niet dat dat voor IKEA geldtquote:
quote:De pakketbezorger dient altijd verplicht pakketten aan te bieden aan de voordeur, ook in flats en galerijwoningen. Alleen wanneer er in een flat geen lift is maar wel een intercom, dan mag de bezorger u verzoeken om naar beneden te komen. Als u vervolgens via de intercom aangeeft dat u wilt dat de bezorger naar boven komt dan dient de bezorger dit te doen.
Op weg naar huis door 3 buien, standje ruitenwisser turbo, heen gereden. Thuis eerst in de auto gewacht tot emmer water nummer 4 over was. Nu weer lichtgrijs.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:53 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik heb hier gewoon de lampen aan. Enorme hoosbui met onweer en het is heel donker
quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee, ik denk niet dat dat voor IKEA geldt
Ik zocht even of er een regel is voor PostNL en die zeggen dit op een klantenservice-website:
[..]
Je kunt ook een TRX. Of goedkopere copy hiervan, aan het plafond of dak maken. Kun je met je eigen kilo's, lopend over de vloer core oefeningen maken. Paar rubber banden er bij. Jumper er bij voor de balansoefeningen en je kunt helemaal los.quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:36 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik excludeer " de vloer " uit alle oefenings opties. Er zijn dus prima crosstrainers die daar deel oplossingen voor bieden.
Ik moest rond 15:30 25 minuten fietsen. Dat was 25 minuten onafgebroken hoosbui. Ik had wel een regenjas maar geen regenbroek en geen waterdichte schoenen.quote:Op vrijdag 10 september 2021 16:21 schreef z80 het volgende:
[..]
Op weg naar huis door 3 buien, standje ruitenwisser turbo, heen gereden. Thuis eerst in de auto gewacht tot emmer water nummer 4 over was. Nu weer lichtgrijs.
Wel blijkt de herstel/aanpaswerken aan het dak te werken. Deze is waterdicht gebleken bij een hoosbui zonder wind. Mocht er met een storm water binnen komen weet ik tenminste dat het ergens overheen slaat.
Als avond maal maar eens een zak garnalen en een zak diepvriesmaaltijd van de aldi in de pan gooien.
de diepvriesmaaltijd smaak goed, maar is net te weinig. Aangevuld met een bak eiwitten is het een deftige Mahlzeit.
Hier fietsten mensen langs die echt tot op het bot nat waren. Korte broek en een shirt. Had wel medelijden met zequote:Op vrijdag 10 september 2021 17:42 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik moest rond 15:30 25 minuten fietsen. Dat was 25 minuten onafgebroken hoosbui. Ik had wel een regenjas maar geen regenbroek en geen waterdichte schoenen.
Er zijn ook youtubefilmpjes met buikspieroefeningen die je staand kunt doen, makkelijk te vinden als je op "standing abs" zoekt. Die doe ik nog wel eens omdat ze ook de voorkant van je heupen trainen en dat is met hardlopen wel handig.quote:Op vrijdag 10 september 2021 17:42 schreef z80 het volgende:
[..]
Je kunt ook een TRX. Of goedkopere copy hiervan, aan het plafond of dak maken. Kun je met je eigen kilo's, lopend over de vloer core oefeningen maken. Paar rubber banden er bij. Jumper er bij voor de balansoefeningen en je kunt helemaal los.
Tijdens het tandenpoetsen span ik mijn buik goed aan. Simpel en doeltreffend om wat langer de spieren aangespannen te kunnen houden tijdens het beuren van iets.quote:Op vrijdag 10 september 2021 17:45 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Er zijn ook youtubefilmpjes met buikspieroefeningen die je staand kunt doen, makkelijk te vinden als je op "standing abs" zoekt. Die doe ik nog wel eens omdat ze ook de voorkant van je heupen trainen en dat is met hardlopen wel handig.
Zeker een artiest om te gaan bekijken.quote:Op vrijdag 10 september 2021 17:52 schreef Blues het volgende:
Was gezellig met vriendin.
Lekker buiten kunnen zitten.
Nu schijnt zonnetje hier, was maar 1 klein buitje.
Ze is 3 uur gebleven en ben daarna maar zen met blik op oneindig wat groenten gaan snijden, want ik had zo'n enorm moe hoofd weer![]()
Net vroeg gegeten.
/einde dagboek.
Nu powernappen en dan naar Openluchttheater voor Ellen ten Damme.
Benieuwd want ik ken eigenlijk niks van haar.
Lijkt onze VvE welquote:Op vrijdag 10 september 2021 17:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
Koorseizoen begint weer![]()
Vorige week iemand geirriteerd want die had gemist dat we deze week pas begonnen omdat er andere zaken in de app stonden. Dus we gaan meer in de mail zetten. Start mail deze week verstuurd.
Gisteren een vraag in de app van een ander: hoe laat we begonnen, want dat had ze nog niet doorgekregen. Staat… in… de…. mail
Het is weer als vanouds![]()
Helemaal als je ook nog je bekkenbodemspieren meeneemtquote:Op vrijdag 10 september 2021 17:49 schreef z80 het volgende:
[..]
Tijdens het tandenpoetsen span ik mijn buik goed aan. Simpel en doeltreffend om wat langer de spieren aangespannen te kunnen houden tijdens het beuren van iets.
Mijn hemelquote:Op vrijdag 10 september 2021 18:20 schreef Vanyel het volgende:
In de nieuwe ggz-financiering, onderdeel van het Zorgprestatiemodel dat op 1 januari 2022 ingaat, worden cliënten verplicht om niet alleen in het startjaar, maar ieder jaar zelf voor hun zorg te betalen vanuit het eigen risico.
Hier
Manmanmanmanman
Mensen die GGZ nodig hebben zijn ook eigenlijk maar zeikerds, misschien gaan ze op deze manier sneller weer normaal doen?![]()
![]()
Nee, die van jou is ergerquote:
FTFY.quote:Op vrijdag 10 september 2021 18:25 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Mijn hemel![]()
Laten we lekker hoge drempels opwerpen om psychische hulp te kunnen krijgen, want dat bespaart ons de zorgverzekeraar lekker veel geld.
Oh ja, en dan wel allemaal zeiken over de toename van verwarde personen. En dat er meer mensen arbeidsongeschikt gaan raken. En dat al die intensieve psychische zorg zoveel geld kost.
Nietquote:Op vrijdag 10 september 2021 18:20 schreef Vanyel het volgende:
In de nieuwe ggz-financiering, onderdeel van het Zorgprestatiemodel dat op 1 januari 2022 ingaat, worden cliënten verplicht om niet alleen in het startjaar, maar ieder jaar zelf voor hun zorg te betalen vanuit het eigen risico.
Hier
Manmanmanmanman
Mensen die GGZ nodig hebben zijn ook eigenlijk maar zeikerds, misschien gaan ze op deze manier sneller weer normaal doen?![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |