Het gaat mij niet om de fucking VVD, het gaat erom dat ongevaccineerden bij lange na niet als enigen verantwoordelijk zijn voor dit drama maar wel alle lading over zich heen krijgen! Mensen moeten stoppen met constant die vingers te wijzen.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:01 schreef Megumi het volgende:
[..]
De VVD heeft de absolute macht in Nederland? Je kan net zo goed D66, CDA en de PVDA de schuld geven. En roken en drank als ze de accijns daarover in kankeronderzoek zouden stoppen wie weet was kanker al opgelost.
Ik geef een vrij belangrijke reden waarom dat wel degelijk WEL opgaat, jij gaat daar niet in mee. Prima, dat mag, maar met jou ben ik dan wel klaar. Je denkt er fundamenteel anders over en wij gaan elkaar niet vinden. Ik ben hier niet om de discussie te "winnen".quote:Op woensdag 8 september 2021 10:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Net zat je nog te huilen dat antivaxxers oneerlijk behandeld worden tov rokers, en als ik een vrij belangrijke reden geef voor waarom die twee niet gelijk kunnen worden gezien, ga je zo reageren.
Die maatregelen zijn een symptoom, niet de kwaal, denk daar maar even over na.
Waarom zo arrogant doen.quote:Op woensdag 8 september 2021 11:38 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik vind er geen bal aan, al 1,5 jaar niet dus hop vaccineren en weer samen terug naar normaal.
De enige die lol hadden deze winter waren die debielen bij de demonstraties.
Tja, en die nu ff niet.
Feit is dat ongevaccineerden nu de ziekenhuizen nu het meest belasten. Dus daar aandacht aan geven is logisch. En niet iedereen kan een gezonde levensstijl en dergelijke betalen. Dat is ook een welvaartsprobleem voor het grootste deel.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het gaat mij niet om de fucking VVD, het gaat erom dat ongevaccineerden bij lange na niet als enigen verantwoordelijk zijn voor dit drama maar wel alle lading over zich heen krijgen! Mensen moeten stoppen met constant die vingers te wijzen.
Uit mijn vorige post:
Laat ik even een hypothetisch getal schetsen:
Druk van COVID op de zorg t.o.v. capaciteit: 10%.
Over: 90% door allerhande kwalen. Stel dat 25% van deze kwalen verminderd had kunnen worden door gezondere levensstijl hadden we 25% * 90% = 22,5% meer capaciteit gehad ten opzichte van 10% bezetting door COVID.
Om nog maar te zwijgen over extra capaciteit.
Dat ligt eraan: vaccinatiedwang vind ik niet kunnen en egoïsme gaat me te ver en dat verwijt wordt inconsequent gebruikt.quote:Op woensdag 8 september 2021 11:56 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Verhelderend om te zien dat ten minste nog iemand er precies hetzelfde over denkt als ik.
Niet om vervelend te zijn. Maar die indruk krijg ik wel. Wat op zich niet erg is.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:05 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik geef een vrij belangrijke reden waarom dat wel degelijk WEL opgaat, jij gaat daar niet in mee. Prima, dat mag, maar met jou ben ik dan wel klaar. Je denkt er fundamenteel anders over en wij gaan elkaar niet vinden. Ik ben hier niet om de discussie te "winnen".
Ik probeer het een tijdje zoals iedereen maar als ik merk dat we elkaar echt niet kunnen vinden stop ik daarmee ja.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:08 schreef Megumi het volgende:
[..]
Niet om vervelend te zijn. Maar die indruk krijg ik wel. Wat op zich niet erg is.
Dat is dus niet waar! De ziekenhuizen worden het meest belast door andere patiënten...Non-Covid patiënten. Waarom moeten we daar dan niet kritisch hun gedrag onder de loep nemen en bij ongevaccineerden wel? Dat is scheef.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:06 schreef Megumi het volgende:
[..]
Feit is dat ongevaccineerden nu de ziekenhuizen nu het meest belasten. Dus daar aandacht aan geven is logisch. En niet iedereen kan een gezonde levensstijl en dergelijke betalen. Dat is ook een welvaartsprobleem voor het grootste deel.
En een beetje drang gezien de gevolgen wereldwijd van covid mag dan niet? Wel wat raar denk ik.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:07 schreef tizitl2 het volgende:
Maar een beetje drang zoals bijvoorbeeld bij roken vind ik hier niet misplaatst en prima te verantwoorden en voor een suikertaks ben ik ook.
Ietsje beter lezenquote:Op woensdag 8 september 2021 12:11 schreef Megumi het volgende:
[..]
En een beetje drang gezien de gevolgen wereldwijd van covid mag dan niet? Wel wat raar denk ik.
Nou wel raar dan dat ik op medische zaken moet wachten vanwege corona dan? Maar dat is dus niet waar en zit het OLVG dus gewoon tegen mij en anderen te liegen. Man je bent een enorm schandaal op het spoor als je gelijk zou hebben?quote:Op woensdag 8 september 2021 12:11 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat is dus niet waar! De ziekenhuizen worden het meest belast door andere patiënten...Non-Covid patiënten. Waarom moeten we daar dan niet kritisch hun gedrag onder de loep nemen en bij ongevaccineerden wel? Dat is scheef.
Daarnaast is het natuurlijk onzin dat het een welvaartsprobleem is: iedereen kan wandelen, fietsen, hardlopen en groenten bij de Turk halen. En niet shag roken kan al helemaal iedereen.
Je punt gaat niet op, dat zelfde zou je kunnen zeggen over rokers en mensen met overgewicht of andere zaken die door eigen toedoen zijn ontstaan.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:14 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nou wel raar dan dat ik op medische zaken moet wachten vanwege corona dan? Maar dat is dus niet waar en zit het OLVG dus gewoon tegen mij en anderen te liegen. Man je bent een enorm schandaal op het spoor als je gelijk zou hebben?
Je maakt echt een denkfout beste Megumi.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:14 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nou wel raar dan dat ik op medische zaken moet wachten vanwege corona dan? Maar dat is dus niet waar en zit het OLVG dus gewoon tegen mij en anderen te liegen. Man je bent een enorm schandaal op het spoor als je gelijk zou hebben?
Ok dus vanwege corona zijn er dus geen problemen dus is dan de logische conclusie?quote:Op woensdag 8 september 2021 12:16 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Je punt gaat niet op, dat zelfde zou je kunnen zeggen over rokers en mensen met overgewicht of andere zaken die door eigen toedoen zijn ontstaan.
Ik vind het zeer verbazingwekkend dat mensen dit maar niet (willen of kunnen) begrijpen.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:16 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Je punt gaat niet op, dat zelfde zou je kunnen zeggen over rokers en mensen met overgewicht of andere zaken die door eigen toedoen zijn ontstaan.
Persoonlijk pas wat van gemerkt tijdens corona. Daarvoor nauwelijks.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je maakt echt een denkfout beste Megumi.
Ten eerste waren de wachtlijsten in de zorg al hoog voor Corona.
Hoe komt dat?
-Te weinig capaciteit
-Te veel mensen met een ongezonde levensstijl die de druk laten toenemen
-Daarnaast nog veel mensen die constant maar behandeld blijven worden
Dan komt Corona en zorgt voor nog meer extra druk. Dat is de druppel die de emmer doet overlopen. Maar de emmer was al gevuld en dat vergeet jij (en een hoop anderen met je) constant.
Er zijn zeker problemen vanwege Corona. Maar Corona is de oorzaak dat de reeds gevulde emmer overloopt.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:17 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ok dus vanwege corona zijn er dus geen problemen dus is dan de logische conclusie?
Denk het niet. Is een gevacinneerde bereid om zich periodiek te laten vaccineren?quote:Op woensdag 8 september 2021 10:24 schreef dezomervoorbij het volgende:
[..]
[..]
Legitiem punt.
Maar is je buurvrouw bereid om zich nog jaren aan 1,5 meter, een mondkapje en het structureel testen te houden?
Nee, zorg is al jaren afgebouwd en in gekort. Corona is gewoon de doodsteek geweest.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:17 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ok dus vanwege corona zijn er dus geen problemen dus is dan de logische conclusie?
Dat hele corona gedoe laat vooral goed zien hoe zelfingenomen en arrogant mensen zijn.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik vind het zeer verbazingwekkend dat mensen dit maar niet (willen of kunnen) begrijpen.
Persoonlijk ja. Ik voor Corona al meerdere malen. Ik vind 1,5 maand wachten voordat je eindelijk eens ergens voor een fucking intake terecht kunt niet echt normaal of een teken van een gezonde capaciteit.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:18 schreef Megumi het volgende:
[..]
Persoonlijk pas wat van gemerkt tijdens corona. Daarvoor nauwelijks.
Daarvoor kon je nog geholpen worden in dat gaatje wat ze nog net over hadden voor je. Dat gaatje is nu gevuld met een paar Corona patiënten.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:18 schreef Megumi het volgende:
[..]
Persoonlijk pas wat van gemerkt tijdens corona. Daarvoor nauwelijks.
Natuurlijk is roken en dergelijke slecht. Maar het is niet verboden. Net als ongezond eten en dergelijke. Dat allemaal verbieden of lastiger maken zou een oplossing kunnen zijn. Maar je weet zelf wel waarom daar niets aan gebeurd. Uiteindelijk draait het uiteindelijk om geld. En commerciële belangen gaan voor op de volksgezondheid.quote:Op woensdag 8 september 2021 12:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik vind het zeer verbazingwekkend dat mensen dit maar niet (willen of kunnen) begrijpen.
Exact, zie mijn hotelvoorbeeld:quote:Op woensdag 8 september 2021 12:20 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Daarvoor kon je nog geholpen worden in dat gaatje wat ze nog net over hadden voor je. Dat gaatje is nu gevuld met een paar Corona patiënten.
quote:Er zijn zeker problemen vanwege Corona. Maar Corona is de oorzaak dat de reeds gevulde emmer overloopt.
Als ik een hotel heb met 95 gasten en plek heb voor 100 mensen en er komen 20 mensen slapen, is het dan de schuld van die 20 mensen dat mijn hotel te vol zit?
Prima maar als je dat weet dat dat zo is kunnen we toch niet enkel naar de ongevaccineerden te wijzen? Op andere vlakken nemen verantwoordelijken net zo goed hun verantwoordelijk niet..quote:Op woensdag 8 september 2021 12:21 schreef Megumi het volgende:
[..]
Natuurlijk is roken en dergelijke slecht. Maar het is niet verboden. Net als ongezond eten en dergelijke. Dat allemaal verbieden of lastiger maken zou een oplossing kunnen zijn. Maar je weet zelf wel waarom daar niets aan gebeurd. Uiteindelijk draait het uiteindelijk om geld. En commerciële belangen gaan voor op de volksgezondheid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |