De mens heeft keer op keer bewezen tot het meest duistere in staat te zijn en politici hebben keer op keer bewezen dat ze niet om kunnen gaan met machtsstructuren zonder checks and balances. Zelfs met checks and balances vliegen ze nog regelmatig uit de bocht.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je met deze vraag bedoelt. Welk verleden is op deze pandemie van toepassing?
Dat staat je uiteraard helemaal vrij, ik vind het alleen wat flauw om het af te doen als fearporn. Deze reactie kan ik in elk geval een stuk beter begrijpen.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik vind het geen goed voorbeeld, zoals ik al zei. We verschillen grondig van mening, zo blijkt. Ik lees in die column ook niet ‘gezondheid is een recht’. Ik lees een onrealistisch beeld over een strijd tegen virussen om een punt te maken.
Het stoort me mateloos dat mijn mening telkens wordt weggezet als goedpraterij en bagatelliseren. Relativeren wel, dat vind ik ook geen belediging, ook al is dat van sommigen wel zo bedoeld. Het is precies een van de redenen waarom ik weinig behoefte voel om mijn mening hier te uiten.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:06 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
De eerdere dreigende zaken zijn al gebeurd. Je zegt het zelf.
Zelf zie ik het niet als 1 of ander complot van de overheid of wie dan ook.
Maar de goedpraterij van jou kan ik me zo erg niet in vinden. Het eeuwig relativeren en baggataliseren....nope.
Je draagt je mening prima uit hier anders had je dit soort reacties ook niet gehad, me dunkt.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het stoort me mateloos dat mijn mening telkens wordt weggezet als goedpraterij en bagatelliseren. Relativeren wel, dat vind ik ook geen belediging, ook al is dat van sommigen wel zo bedoeld. Het is precies een van de redenen waarom ik weinig behoefte voel om mijn mening hier te uiten.
Soms is het gewoon beter inhoudelijk je mening te ventileren, zoals je nu doet, dat ontlokt een betere discussie denk ik.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het stoort me mateloos dat mijn mening telkens wordt weggezet als goedpraterij en bagatelliseren. Relativeren wel, dat vind ik ook geen belediging, ook al is dat van sommigen wel zo bedoeld. Het is precies een van de redenen waarom ik weinig behoefte voel om mijn mening hier te uiten.
Met sommigen, zoals @chratnox is op een prettige, respectvolle manier een discussie te voeren.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:12 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Je draagt je mening prima uit hier anders had je dit soort reacties ook niet gehad, me dunkt.
Ik heb niet het idee dat er de laatste tijd betere discussies ontstaan, eigenlijk. Waaruit blijkt dat volgens jou?quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:13 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Soms is het gewoon beter inhoudelijk je mening te ventileren, zoals je nu doet, dat ontlokt een betere discussie denk ik.
We trappen allemaal regelmatig in die valkuil, dat is geen schande overigens, maar ik vind het wel fijn om te zien dat de laatste tijd beter toch wat meer betere discussies ontstaan.
Voer dan alleen met chratnox een discussie ofzo.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Met sommigen, zoals @:chratnox is op een prettige, respectvolle manier een discussie te voeren.
Iemand verwijten dat ie goedpraat en bagatelliseert gooien de deur wel een beetje dicht.
Dat kan ik niet precies duiden, maar ik heb wel het idee dat er nu op regelmatigere basis betere threads ontstaan.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat er de laatste tijd betere discussies ontstaan, eigenlijk. Waaruit blijkt dat volgens jou?
Dat zou kunnen. Jij zou ook kunnen besluiten om die pat niet te plaatsen, aangezien je je niet in de discussie mengt maar het alleen nodig vindt om even te zeiken. Voegt hier echt iets substantieelst toe.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:20 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Voer dan alleen met chratnox een discussie ofzo.
Als ik niet de enige ben die dit tegen je zegt (verwijten is een naar woord en dat woord heb ik ook nog nooit gezegd tegen je. Dat neem je alleen zelf in de mond) zou je misschien toch ook eens even na kunnen gaan denken hoe je dingen verwoordt.
Ik post en lees hier al vanaf het eerste topic mee. Heel soms geef ik mijn mening ook idd als iets of iemand me mateloos irriteert.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:28 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Jij zou ook kunnen besluiten om die pat niet te plaatsen, aangezien je je niet in de discussie mengt maar het alleen nodig vindt om even te zeiken. Voegt hier echt iets substantieelst toe.
Persoonlijk vind ik nog wat af te dingen aan de discussie van medewerkers in de zorg die daadwerkelijk patiënten behandelen.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:35 schreef Molo het volgende:
Hoe is de algemene gedachte/emotie hier rond werkgevers die je vaccinatiestatus zouden moeten mogen inzien eigenlijk?
Ik denk dat er over en weer genoeg van zulke meningen zijn. Daarin sta je zeker niet alleen. En ik ben vast niet het enige onderwerp van irritatie. Just saying.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:34 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik post en lees hier al vanaf het eerste topic mee. Heel soms geef ik mijn mening ook idd als iets of iemand me mateloos irriteert.
Dat jij dat zeiken vindt is jouw probleem. Zoals ik al eerder zei: ik ben niet de enige![]()
Ik hoop de hond, maar verder natuurlijk erg leukquote:Op zaterdag 4 september 2021 23:41 schreef mascara-klodder het volgende:
Bedtijd hier trouwens. Morgenochtend vroeg met mijn nichtje van 5 afgesproken om met de hont te trainen voor de Teckelrennen![]()
Huh? Die smileys zijn toch gewoon vriendelijk zoals ik ze ook bedoelt heb. Vind je verder nl gewoon een aardige userquote:Op zaterdag 4 september 2021 23:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk dat er over en weer genoeg van zulke meningen zijn. Daarin sta je zeker niet alleen. En ik ben vast niet het enige onderwerp van irritatie. Just saying.
Overigens kun je dat veel beter en eerlijker zonder die smiley’s posten.
Dat lijkt me ook een afwijkende situatie ja, zorgmedewerkers.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:40 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik nog wat af te dingen aan de discussie van medewerkers in de zorg die daadwerkelijk patiënten behandelen.
Maar verder moet moeten het medische gegevens blijven, en dus geheim blijven.
Ik las koop de hondquote:Op zaterdag 4 september 2021 23:42 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik hoop de hond, maar verder natuurlijk erg leukenjoy!
Zeker in de zorg lijkt het me weinig toevoegen. Het wordt gebruikt als soort brevet van gezondheid. Dat als je volledig gevaccineerd bent je niet meer voorzichtig hoeft te doen. Juist als je werkt met kwetsbare patiënten is corona maar één van de dingen die die kwetsbare patiënt ernstig ziek kan maken. Een ‘gewone’ verkoudheid kan dan al teveel zijn. Dan kun je mooi negatief testen op corona, volledig gevaccineerd zijn en ga zo maar door, je kunt ze nog steeds aansteken.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:46 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook een afwijkende situatie ja, zorgmedewerkers.
Ingewikkeld, en iig is er iets nodig want afwachten en hopen tot corona weggaat is niet bepaald een haalbare kaart
1 oktober verplicht testen voor iedereen.quote:Op zaterdag 4 september 2021 21:27 schreef KingRadler het volgende:
1 oktober gaat alles open, alleen toegang voor gevaccineerden.
Dit is mijn verwachting.
Hangt helemaal van de situatie af. Wie je werkgever is en of hij bijvoorbeeld de mogelijkheid bied om thuis te werken indien je het vaccin niet wil.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:35 schreef Molo het volgende:
Hoe is de algemene gedachte/emotie hier rond werkgevers die je vaccinatiestatus zouden moeten mogen inzien eigenlijk?
Hilarischquote:Op zaterdag 4 september 2021 22:26 schreef Spablauw214 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)eeds-zieker-a4057016
Mijn hemel wat klinkt dit dystopisch. Maar het geeft wel aan waar de weg van risico-aversie in potentie eindigt. Krijg er koude rillingen van. Dit is een strijd die je helemaal niet moet willen winnen imo.
Tegen op een enkele uitzondering na.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:35 schreef Molo het volgende:
Hoe is de algemene gedachte/emotie hier rond werkgevers die je vaccinatiestatus zouden moeten mogen inzien eigenlijk?
Door de vaccinaties kwamen er mutaties?quote:
Tegen. Zeker als er daarna de toegang tot werklocaties mag worden ontzegd.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:35 schreef Molo het volgende:
Hoe is de algemene gedachte/emotie hier rond werkgevers die je vaccinatiestatus zouden moeten mogen inzien eigenlijk?
Ook tegen. Het is niet nodig. Mensen die niet gevaccineerd zijn lopen zelf het meeste risico. Dan gaan ze de eigen goddelijke gang maar, terwijl medische privacy niet op een hellend vlak komtquote:Op zaterdag 4 september 2021 23:35 schreef Molo het volgende:
Hoe is de algemene gedachte/emotie hier rond werkgevers die je vaccinatiestatus zouden moeten mogen inzien eigenlijk?
Tegen. We hebben ons nooit druk gemaakt om zieke mensen op de werkvloer. Nu zou er ineens sprake zijn van een onveilige werksituatie. Vind het eerlijk gezegd wat overdreven.quote:Op zaterdag 4 september 2021 23:35 schreef Molo het volgende:
Hoe is de algemene gedachte/emotie hier rond werkgevers die je vaccinatiestatus zouden moeten mogen inzien eigenlijk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |