Het lijkt je niet fijn, je hebt er zelf zo te lezen nog geen ervaring mee.quote:Op donderdag 30 september 2021 12:34 schreef KayaQ het volgende:
Het lijkt me sowieso niet fijn om een ziek kind weg te brengen, los van welke beslisboom dan ook.
Een kind heeft niet voor niets verhoging en dat hangerige is ook een duidelijk teken dat er iets aan de hand is.
Ik heb zelf twee kinderen, dus ik heb genoeg ervaring. Het lijkt me niet fijn voor het kind zelf, dat bedoel ik.quote:Op donderdag 30 september 2021 12:43 schreef Elleska het volgende:
[..]
Het lijkt je niet fijn, je hebt er zelf zo te lezen nog geen ervaring mee.
Verhoging is nog niet ziek![]()
Kleine kinderen moeten nog weerstand opbouwen en zijn om de haverklap een dagje (of soms zelfs maar een uurtje) wat minder fit. Elke ouder kan zelf voor zijn/haar eigen kind wel inschatten of de opvang/psz op dat moment oké is, voelt het niet goed dan natuurlijk niet doen.
Ja precies dit.quote:Op donderdag 30 september 2021 13:25 schreef Phaidra het volgende:
Bij ons kdv was de temperatuur niet per se de doorslaggevende factor (wel natuurlijk bij hoge koorts) maar werd er meer gekeken naar hoe ze zich voelden. Verhoging maar gezellig aan het spelen? Prima! Maar als een kind hangerig was of niet wilde eten/drinken, werden we wel gebeld om ze op te halen. Of we werden gebeld ter info, mocht het mogelijk zijn om eerder op te halen, konden we dat doen, maar dat was geen verplichting.
Als onze kinderen in de ochtend verhoging hadden hield ik ze meestal thuis. In de loop van de dag loopt de temperatuur vaak nog op, en ik werk liever de hele dag thuis dan dat ik halverwege de dag van kantoor moest komen (is in de huidige tijd minder relevant wellicht). Ik had dan nog een uur reistijd (mijn vriend ook), dus dat vond ik ook een beetje zielig. Een heel enkele keer gaf ik een zetpil voor vertrek, als ik vermoedde dat het mee zou vallen. Ervaring leerde echter dat ze zich de dag erna extra beroerd voelden doordat ze minder hersteltijd hadden gehad. Maar soms komt dat agendatechnisch net een beetje beter uit(best erg, maar zo werkt het soms wel).
Met verhoging mag het wel. Maar op het moment van brengen had hij nog geen verhoging, alleen tranen.quote:Op donderdag 30 september 2021 10:05 schreef KayaQ het volgende:
[..]
Met verhoging breng je je kind toch hopelijk niet naar de opvang? Los van corona mag dat toch helemaal niet?
Heb je wel een coronatest laten doen bij de GGD?
Bij L vaak het omgekeerde. Sochtends verhoging, overdag niets aan de hand en dan soms savonds toch weer verhoging maar meestal is het dan alweer over. Daarnaast zit ik op 5min afstand wat ophalen veel makkelijker maakt dus ik kijk in zo'n situatie vooral of hij snachts voldoende heeft geslapen om een ochtend PSZ aan te kunnen.quote:Op donderdag 30 september 2021 13:25 schreef Phaidra het volgende:
Als onze kinderen in de ochtend verhoging hadden hield ik ze meestal thuis. In de loop van de dag loopt de temperatuur vaak nog op, en ik werk liever de hele dag thuis dan dat ik halverwege de dag van kantoor moest komen (is in de huidige tijd minder relevant wellicht). Ik had dan nog een uur reistijd (mijn vriend ook), dus dat vond ik ook een beetje zielig. Een heel enkele keer gaf ik een zetpil voor vertrek, als ik vermoedde dat het mee zou vallen. Ervaring leerde echter dat ze zich de dag erna extra beroerd voelden doordat ze minder hersteltijd hadden gehad. Maar soms komt dat agendatechnisch net een beetje beter uit (best erg, maar zo werkt het soms wel).
Oh, da's wel een momentje ja!quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 09:51 schreef PKM het volgende:
Wij hebben de wendagen voor school ingepland. Stop de tijd.
Ik weet niet hoe fit jouw kinderen zijn, maar als ik elke keer als een van de meiden verhoging heeft ze thuis moet houden dan kan ik m'n ontslag indienen.quote:Op donderdag 30 september 2021 12:34 schreef KayaQ het volgende:
Het lijkt me sowieso niet fijn om een ziek kind weg te brengen, los van welke beslisboom dan ook.
Een kind heeft niet voor niets verhoging en dat hangerige is ook een duidelijk teken dat er iets aan de hand is.
Onze kinderen zijn vrij regelmatig ziek, of niet helemaal fit, dan regelen we iets. Het scheelt al veel als je het samen oppakt.quote:Op woensdag 6 oktober 2021 13:42 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe fit jouw kinderen zijn, maar als ik elke keer als een van de meiden verhoging heeft ze thuis moet houden dan kan ik m'n ontslag indienen.
Niet iedereen heeft die mogelijkheidquote:Op donderdag 7 oktober 2021 14:52 schreef KayaQ het volgende:
[..]
Onze kinderen zijn vrij regelmatig ziek, of niet helemaal fit, dan regelen we iets. Het scheelt al veel als je het samen oppakt.
Het hoort erbij als je kinderen hebt, dat je voor ze zorgt als ze ziek zijn. Ik zit as we speak ook weer met een ziek kind thuis.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 14:56 schreef Peejtur het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft die mogelijkheid
Maar (allebei) niet voor je kind zorgen als het ziek is, dat is toch geen optie? Ik weet niet wat NJ precies voor werk doet, maar het is altijd mogelijk om voor je kind te zorgen als dat echt nodig is. Want wat is het alternatief? Kind alleen thuis laten als het kdv (volgens het protocol) niet voor je kind kan zorgen?quote:Op donderdag 7 oktober 2021 16:00 schreef Rebubbled het volgende:
Hier is de afweging puur of Lily er last van heeft. Als ze snottert, maar energiek is doe ik haar geen plezier met thuis zijn. Die wil de hele dag ravotten met de andere kindjes. Als ze daarentegen niet fit is of hangerig is, dan blijft ze thuis. Maar dat kan met onze banen. NJ, voor jou is dat gewoon niet mogelijk. Zoveel mensen, zoveel kinderen, zoveel banen, zoveel verschillen. Je komt wel een beetje vijandig en judgemental over Kaya.
Een kind met koorts hoort lekker thuis te kunnen zijn met een van de ouders. Als je zelf koorts hebt ga je toch ook het liefst in je eigen bed liggen? En niet naar een andere locatie waar anderen druk aan het spelen/rennen/werken zijn? Die drukte is dan toch totaal niet fijn als je ziek bent?quote:Op donderdag 7 oktober 2021 17:25 schreef Ceviche het volgende:
Onze gastouder had, voor corona, het beleid dat een ziek kind inclusief koorts gewoon mocht komen, tenzij ze zich zo beroerd voelen dat zij niet goed voor ze kan zorgen met de zorg voor de andere kinderen (dus als kinderen eigenlijk gewoon lekker op mamma/pappa moeten liggen, een rol die de gastouder niet kan vervullen).
Koert is voor corona daar ook geweest met koorts. Lekker op schoot gezeten enzo. Vorige week stuurde ze wel een bericht; dat hij aan het einde van de dag instortte en warmer aanvoelde, en hij de volgende dag beter thuis kon blijven. Had ze helemaal gelijk in![]()
Zij kijkt vooral naar wat een kind nodig heeft en of ze dat kan bieden.
Nu met/na corona mag een kind met koorts of hoesten niet meer komen. Fair enough.
Jouw toon mag idd wel even anders. Svp daarop lettenquote:Op donderdag 7 oktober 2021 16:27 schreef KayaQ het volgende:
[..]
Maar (allebei) niet voor je kind zorgen als het ziek is, dat is toch geen optie? Ik weet niet wat NJ precies voor werk doet, maar het is altijd mogelijk om voor je kind te zorgen als dat echt nodig is. Want wat is het alternatief? Kind alleen thuis laten als het kdv (volgens het protocol) niet voor je kind kan zorgen?
Er hebben dus net allerlei mensen uitgelegd dat het niet zo zwart-wit is. Kun je niet begrijpend lezen of wil je niet?quote:Op donderdag 7 oktober 2021 17:33 schreef KayaQ het volgende:
[..]
Een kind met koorts hoort lekker thuis te kunnen zijn met een van de ouders.
Ik reageerde op een post over een kind dat naar de gastouder wordt gebracht met koorts.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 19:01 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Er hebben dus net allerlei mensen uitgelegd dat het niet zo zwart-wit is. Kun je niet begrijpend lezen of wil je niet?
En die ook uitlegde waarom koorts niet per se een reden hoeft te zijn om niet te gaan.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 19:03 schreef KayaQ het volgende:
[..]
Ik reageerde op een post over een kind dat naar de gastouder wordt gebracht met koorts.
En daarmee ben ik het dus niet eens. Dit is een discussieforum, een verschil in mening kan voorkomen.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 19:04 schreef lunapuella het volgende:
[..]
En die ook uitlegde waarom koorts niet per se een reden hoeft te zijn om niet te gaan.
Maar ja, wat is niet helemaal fit.. We hadden hier hiervoor over verhoging toch?quote:Op donderdag 7 oktober 2021 14:52 schreef KayaQ het volgende:
[..]
Onze kinderen zijn vrij regelmatig ziek, of niet helemaal fit, dan regelen we iets. Het scheelt al veel als je het samen oppakt.
De gastouder vindt het geen probleem, ik ook niet, m'n kind ook niet, en andere ouders blijkbaar ook niet (dit werd bij de intake al aangegeven namelijk). Als jij er wel een probleem mee hebt, en/of jouw opvang, dan zijn er dus andere dingen afgesproken en gelden er andere regels/normen.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 19:21 schreef KayaQ het volgende:
[..]
En daarmee ben ik het dus niet eens. Dit is een discussieforum, een verschil in mening kan voorkomen.
Nou ja, precies dat inderdaad. Vind het veel belangrijker hoe ze er bij rondlopen. Als ze alleen maar aan ons kan hangen, verhoging of niet, dan regelen we iets. Maar verhoging waarbij ze gewoon vrolijk speelt, ja, dan doe ik ze echt geen plezier met ze thuis te houden. Even los van dat het met mijn werk inderdaad niet makkelijk te regelen is.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 16:00 schreef Rebubbled het volgende:
Hier is de afweging puur of Lily er last van heeft. Als ze snottert, maar energiek is doe ik haar geen plezier met thuis zijn. Die wil de hele dag ravotten met de andere kindjes. Als ze daarentegen niet fit is of hangerig is, dan blijft ze thuis. Maar dat kan met onze banen. NJ, voor jou is dat gewoon niet mogelijk. Zoveel mensen, zoveel kinderen, zoveel banen, zoveel verschillen. Je komt wel een beetje vijandig en judgemental over Kaya.
Wat betekent dit? Mag ik geen andere mening hebben?quote:Op donderdag 7 oktober 2021 19:46 schreef Peejtur het volgende:
[modbreak]En nu is het klaar![/modbreak]
Het is de toon die de muziek maakt. Zeker mag een andere mening alleen die mag je iets minder veroordelend geven.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 20:34 schreef KayaQ het volgende:
[..]
Wat betekent dit? Mag ik geen andere mening hebben?
Lastige van kinderziektes is dat kinderen vaak al besmettelijk zijn voordat ze symptomen hebben of zoals bij buikgriep nog een tijdje besmettelijk blijven nadat ze beter zijn waardoor je besmettingen onder kinderen bijna niet kan voorkomen.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 19:54 schreef CaVaBien het volgende:
Daarentegen vind ik het wel weer asociaal als mensen hun kind naar de opvang sturen terwijl het kind een buikgriep heeft. Lekker even alle kinderen besmetten, omdat mama/ papa niet thuis kunnen blijven. Voor dat soort dagen is er zorgverlof beschikbaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 19:54 schreef taxibabe het volgende:
Hooi, ik kom mij hier melden met een verse peuter!![]()
Thomas is vandaag 2 geworden en heerlijk verwend met cadeautjes!'s Morgens mijn schoonfamilie en 's middags mijn familie. Meneer doet al een maandje geen middagslaapje meer dus hij was helemaal kapot vanavond en is bij de melkfles op de bank in slaap gevallen.
Congrats!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 11 oktober 2021 12:19 schreef 1inamelon het volgende:
Welkom Thomas!
Zeg, zit er voor de 3e verjaardag iets van een sprongetje of zo? Alles is hier janken janken janken en Bas zit enorm aan mij vastgeplakt. Ook op de opvang huilt hij veel en wil hij het liefst bij de juffen zijn.Nou je zou het haast denken he!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op alles wat hier word gezegd volgt een nee, inclusief stervende zwaan tot gevolg. Ik vind dit heel erg lastig, zeker omdat ze met zn 2e zijn. Ze willen altijd tegelijk gedragen worden, en als de een boos op de grond gaat liggen volgt de ander binnen no time.. mega iritant..
quote:Op maandag 11 oktober 2021 12:19 schreef 1inamelon het volgende:
Welkom Thomas!
Zeg, zit er voor de 3e verjaardag iets van een sprongetje of zo? Alles is hier janken janken janken en Bas zit enorm aan mij vastgeplakt. Ook op de opvang huilt hij veel en wil hij het liefst bij de juffen zijn.Nee, dat is gewoon de peutertijd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Protège moi de mes désirs.
Komt wel goed.quote:Op maandag 11 oktober 2021 16:25 schreef 1inamelon het volgende:
Jongens, jullie moeten nu dingen zeggen als “het komt goed” en “deze faaaase is maar heel kort hoor, heus!”
Ze gaan ook hele leuke dingen doen.quote:Op maandag 11 oktober 2021 16:25 schreef 1inamelon het volgende:
Jongens, jullie moeten nu dingen zeggen als “het komt goed” en “deze faaaase is maar heel kort hoor, heus!”
Dat klopt wel ja. Gisteravond nog. “Kijk mama ik kan ook mijn billen poetsen met mijn tandenborstel!”quote:Op maandag 11 oktober 2021 20:12 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Ze gaan ook hele leuke dingen doen.![]()
quote:Op maandag 11 oktober 2021 21:12 schreef 1inamelon het volgende:
[..]
Dat klopt wel ja. Gisteravond nog. “Kijk mama ik kan ook mijn billen poetsen met mijn tandenborstel!”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kloptquote:Op donderdag 14 oktober 2021 08:49 schreef 1inamelon het volgende:
Gelukkig staan ze (meestal) wel gewoon weer vrolijk op de volgende dag.
Oef ja, minder dan 3 uur slaap per nachtquote:Op donderdag 14 oktober 2021 12:48 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Klopt
@:douche-eendje: De dagen rond de geboorte voor onze peuter waren ook vrij bewogen (wij drie dagen in het ziekenhuis, logeerpartijtjes bij opa's en oma's) maar de eerste dagen toen we weer thuis waren heeft ze zich zonder kik op bed laten leggen. Gelukkig, want na meerdere nachten met <3 uur slaap had ik dat er niet bij moeten hebben![]()
Eigenlijk juist nu we thuis een beetje de balans vinden is het gedoe rondom het slapen weer opgespeeld.
Faaaaase, het is een fase!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Burger's Zoo?quote:Op donderdag 14 oktober 2021 19:51 schreef NicolasJoy het volgende:
Deze foto vertelt het verhaal van onze peuter wel.![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 14 oktober 2021 19:51 schreef NicolasJoy het volgende:
Deze foto vertelt het verhaal van onze peuter wel.![]()
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
Oh wat een boef is die Banaan van jequote:Op zaterdag 16 oktober 2021 13:25 schreef PKM het volgende:
Mama, ik moet meer speelgoed krijgen dan Poffertje. Poffertje mag ook speelgoed, maar zij kan nog niet spelen want zij is nog klein.
Het Bol speelgoedboek haalt wel het beste in hem naar boven.
Ja, hier. Vooral taalproductie is het probleem hier, maar het begrip was ook lang ver ondergemiddeld. Dat is na een half jaar reguliere logopedie flink opgekrikt (hij staat ook op de wachtlijst voor zo'n gespecialiseerde opvang). Krijgt mini-ToT ook logopedie?quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 20:59 schreef ToT het volgende:
Trouwens nog meer ouders van 3-jarigen (of ouder) hier waarvan de kleine nog amper taal begrijpt?We worden echt wanhopig. Er zit wel duidelijk verbetering in de laatste tijd, maar hij is veel te speels en heeft amper interesse om woordjes en zinnetjes te leren.
Er gaat hulp komen met een gespecialiseerde peuterspeelzaal als het goed is, maar het duurt allemaal zo lang.
Dat zou een week of 2 geleden op gang komen, maar we horen er maar niks van. Anderhalve maand geleden aangevraagd: "Oh wat goed dat u er zo vroeg bij bent!"quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 22:06 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Ja, hier. Vooral taalproductie is het probleem hier, maar het begrip was ook lang ver ondergemiddeld. Dat is na een half jaar reguliere logopedie flink opgekrikt (hij staat ook op de wachtlijst voor zo'n gespecialiseerde opvang). Krijgt mini-ToT ook logopedie?
Yes. Laatste maanden gemiddeld toch één keer per week geweest.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 11:01 schreef ToT het volgende:
[..]
Burger's Zoo?
Mini-ToT gaat altijd op z'n buik liggen als hij ergens niet mee eens is.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 13:25 schreef PKM het volgende:
Mama, ik moet meer speelgoed krijgen dan Poffertje. Poffertje mag ook speelgoed, maar zij kan nog niet spelen want zij is nog klein.
Het Bol speelgoedboek haalt wel het beste in hem naar boven.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 15:52 schreef rena het volgende:
[..]![]()
![]()
Hier gaat het ineens hard, vanaf 10 november gaat onze dame wennen op de basisschoolVan de week de juf ontmoet en ik kreeg een heel prettig gevoel bij haar, lief en warm, dus ik heb er zelf ook wel vertrouwen in. Denk ook echt dat ze er aan toe is om wat meer uitdaging te krijgen.
Het is ook al bijna geen peuter meer qua uitstraling, ze wordt zo groot en wijs;Onze dame is er jaloers op haha! Die begint er elke dag over dat ze naar school wil. Nog maar 10,5 maand wachten meisje...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Is er ergens ook al wel aan toe, op bepaalde vlakken dan.![]()
Hier het geluk dat ze qua taal juist heel sterk is. Ze wordt daardoor ook al snel echt ouder geschat.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 20:59 schreef ToT het volgende:
Trouwens nog meer ouders van 3-jarigen (of ouder) hier waarvan de kleine nog amper taal begrijpt?We worden echt wanhopig. Er zit wel duidelijk verbetering in de laatste tijd, maar hij is veel te speels en heeft amper interesse om woordjes en zinnetjes te leren.
Er gaat hulp komen met een gespecialiseerde peuterspeelzaal als het goed is, maar het duurt allemaal zo lang.
Ow ik zou aan een glijbaan denken!quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:20 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Hier het geluk dat ze qua taal juist heel sterk is. Ze wordt daardoor ook al snel echt ouder geschat.
Blijft soms lastig hoor, vandaag hebben we een drie kwartier gezocht naar de 'gi-jaan'. Toen kwam het moment dat ik na doorvragen (kleur, vorm, wat doe je ermee e.d.) erachter kwam dat ze de gitaar bedoelde van het duplo huis.
Dit vind ik ook soms lastig, Bas is in juni 2 geworden en is in korte tijd een spraakwaterval geworden die gewoon niet meer kan stoppen met praten en zingen. Maar omdat hij nog redelijk klein van stuk is, behandelen mensen die wat verder van ons weg staan hem op zo'n extreem kinderlijke manier dat dat hem juist extra gaat frustreren.quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:20 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Hier het geluk dat ze qua taal juist heel sterk is. Ze wordt daardoor ook al snel echt ouder geschat.
Blijft soms lastig hoor, vandaag hebben we een drie kwartier gezocht naar de 'gi-jaan'. Toen kwam het moment dat ik na doorvragen (kleur, vorm, wat doe je ermee e.d.) erachter kwam dat ze de gitaar bedoelde van het duplo huis.
Nou ja, die hadden we niet van duplo, dus die viel al af, maar voordat ik snapte wat het was.. Het klonk eerst nog het meest naar banaan. Sommige klanken blijven lastig.quote:
Bas gaat dan echt hard zeg! 2,5 en dan praten, zingen, richting zindelijk.quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:34 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Dit vind ik ook soms lastig, Bas is in juni 2 geworden en is in korte tijd een spraakwaterval geworden die gewoon niet meer kan stoppen met praten en zingen. Maar omdat hij nog redelijk klein van stuk is, behandelen mensen die wat verder van ons weg staan hem op zo'n extreem kinderlijke manier dat dat hem juist extra gaat frustreren.
We zijn hier ook echt ineens van de eene fase in de andere beland in korte tijd. Naast dat zijn kleren ineens te klein werden mag ik nu ook weer op zoek naar nieuwe schoenen. Gisteravond om 21:30 hoorden we via de babyfoon ineens een kletsende Bas in zijn kamer, mijn man er naartoe.
- 'Waarom is je licht aan Bas?"
- 'Ik poepie doen'.
Het was uiteindelijk plassen, maar vanmorgen bij het wakker worden ging hij gelijk op een drafje naar de wc toe om te plassen, gaf na het fruit eten aan dat hij naar de wc moest etcetc. Ik had juist een terugval verwacht in zijn plassen op de wc nu zijn zusje er is, maar blijkbaar denkt hij daar anders over.
Hij wilt echt overal bij helpen, veel zelf doen en dat is ook wel erg gezellig. En hij is vooral blij dat het normale ritme weer een beetje terug is gekeerd na de gekke weken.
Banaan is een beetje manisch over poffertje soms?quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:36 schreef PKM het volgende:
@:rena Wat wordt C. al groot! Lekker hoor bijna naar school, kijkt ze er zelf al naar uit? Verjaardag, Sinterklaas, paaseieren, naar school, het passeert allemaal bijna dagelijks.![]()
Hij speelt nou wel heel veel met babyspeelgoed maar het hele erge afpakken en Poffertje pijn doen is gelukkig even minder.
Vanochtend wou hij haar nog in de container stoppen maar dan zou hij haar toch missen, dus kreeg ze een knuffel.![]()
@:ToT Lastig hoor, hopelijk kunnen jullie snel terecht bij de gespecialiseerde opvang.
@:NicolasJoy Herkenbaar dat vragen naar een omschrijving zodat je eindelijk snapt wat er bedoeld wordt. Leuk elke maand naar Burger's Zoo.
Hier is de "L" een moeilijke klank vanwege de speen, ook als hij die niet in heeft.quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:43 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Nou ja, die hadden we niet van duplo, dus die viel al af, maar voordat ik snapte wat het was.. Het klonk eerst nog het meest naar banaan. Sommige klanken blijven lastig.
Haha leuk!quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:53 schreef Ceviche het volgende:
Koert is wel druk bezig met woorden leren en logopedie enzo, gaat nog niet super maar hij doet nu tenminste zijn best![]()
Hij kent nu de volgende vervoersmiddelen: 'tein','bus', 'piet' en 'huuto' (metro).
Hij vraagt nu vaak onderweg naar de huuto
Ja in het begin was dat echt leuk om te zien, maar ik maakte me er wel meer en meer zorgen om, aangezien hij door een observator op de peuterspeelzaal "een blij ei die in zijn eigen vrolijke bubbel leeft" genoemd werd en alle andere kinderen veel beter met elkaar kunnen praten en spelen enzo.quote:Op zondag 17 oktober 2021 14:08 schreef PKM het volgende:
@:ToT leuk die fascinatie voor ruitenwissers! Banaan is godzijdank weer gestopt met aan de ruitenwissers van geparkeerde auto's voelen om te kijken of ze heen en weer konden.![]()
Dat waren heel wat dagen dat hij niet meer de straat op mocht.
Zou het niet kunnen helpen als je de speen afwent?quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:46 schreef ToT het volgende:
[..]
Hier is de "L" een moeilijke klank vanwege de speen, ook als hij die niet in heeft.
quote:Op zondag 17 oktober 2021 17:35 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Zou het niet kunnen helpen als je de speen afwent?
Het voorbeeld wat je noemt is naar mijn idee niet echt de standaard peuter.quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:34 schreef ToT het volgende:
Mini-ToT begrijpt wel veel van wat hij observeert en handelt daar vaak ook naar, en hij begrijpt ook wel meer en meer woordjes, korte zinnetjes en opdrachtjes, maar het verschil met leeftijdsgenootjes is gewoon pijnlijk om te zien: terwijl 2 kindjes met elkaar zitten te praten van: "Hee heb jij ook een Mickey Mouse shirt? Ik heb dezelfde!", kijkt hij naar een verkeersdrempel en zegt "Boemboem!"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, ze is echt groot geworden, in haar doen en laten, uitstraling, alles.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 15:54 schreef NicolasJoy het volgende:
Juul is ook echt wel qua uitstraling ouder geworden als ik de foto's zo langs zie komen! Grappig om te zien dat ze dan van peuter echt meer naar 'mensje' gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |