Dat is de modus operandi van de onlinelijmsnuiver. Filmpjes posten van 'X krijgt een vraag en weet niet direct het antwoord!!!'. Wetenschap is geen interview natuurlijk, maar ja, weten zij veel.quote:Op donderdag 16 september 2021 21:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is fijn dat fauci iets weet of niet, maar wat hebben wij daarmee te maken?
Alleen mensen met onderliggend lijden en obese mensen, en ouderen de vaccinatie geven. De rest mag het natuurlijk doormaken. Scheelt in de kosten. Dan kan de samenleving weer open.quote:Op donderdag 2 september 2021 00:18 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Nogmaals: wat is je voorstel? Laten besmetten ipv vaccineren?
Ligt eraan of dat scheelt in de kosten. Kijk ook met vaccinatie lopen kwetsbaren nog steeds wel enig risico. De kosten van vaccinatie zijn vrij laag vergeleken bij de kosten die zorg (en uitgestelde zorg). Als je met brede vaccinatie de opnames drastisch reduceert, dan kan dat best kosteneffectiever zijn dan alleen deze groepen, die samen al wel 50% van de bevolking vormen afhankelijk van wat je onder ouderen verstaat.quote:Op vrijdag 17 september 2021 14:55 schreef gearfour het volgende:
[..]
Alleen mensen met onderliggend lijden en obese mensen, en ouderen de vaccinatie geven. De rest mag het natuurlijk doormaken. Scheelt in de kosten. Dan kan de samenleving weer open.
Ik heb gewoon doorgewerkt toen ik cojona had.quote:Op vrijdag 17 september 2021 15:18 schreef speknek het volgende:
Met corona was ik drie weken uitgeschakeld. Met een vaccin een halve dag. Kosten vaccin 30 euro (misschien 100 als je alle romslomp eromheen meerekent). Kosten drie weken niet werken.... 6000 euro?
Lijkt me economisch gezien nog steeds veel voordeliger om te vacinneren.
Hoeveel laboratoriumcapaciteit hebben we in Nederland, denk je? En hoeveel daarvan is vrij beschikbaar om "even" antistoffen in het bloed van miljoenen mensen te gaan meten?quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:24 schreef ludovico het volgende:
Anyhow, antistoffen in bloed hadden natuurlijk gewoon gemeten moeten worden al ruim 1 jaar terug en er is niks voor opgezet want vaccinatie moet het zijn.
Als je thuiswerkt lukt dat in sommige gevallen.quote:Op vrijdag 17 september 2021 15:19 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik heb gewoon doorgewerkt toen ik cojona had.
Antistoffen zijn een momentopname en bewijzen geen immuniteit.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:24 schreef ludovico het volgende:
Anyhow, antistoffen in bloed hadden natuurlijk gewoon gemeten moeten worden al ruim 1 jaar terug en er is niks voor opgezet want vaccinatie moet het zijn.
TS negeert elke reactie, om vervolgens stoïcijns door te blijven gaan met de cherry picked onderzoeken en nieuwsberichten posten die in zijn straatje passen. Bijzonder vermoeiend allemaal.quote:Op donderdag 16 september 2021 21:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
En verder opvallend dat je de reactie van FreshPrince weer negeert.
En voor het deel van de mensen dat in het ziekenhuis terechtkomt is dat een veelvoud van die 6000. Misschien kunnen de users die het continu hebben over kosten/baten ons even voorrekenen hoeveel vaccinaties je kan zetten voor één voorkomen ziekenhuisopname.quote:Op vrijdag 17 september 2021 15:18 schreef speknek het volgende:
Met corona was ik drie weken uitgeschakeld. Met een vaccin een halve dag. Kosten vaccin 30 euro (misschien 100 als je alle romslomp eromheen meerekent). Kosten drie weken niet werken.... 6000 euro?
Lijkt me economisch gezien nog steeds veel voordeliger om te vacinneren.
Hoho, soms beschuldigt ie mensen ook nog even van financiële belangen bij het één of ander, maar daarna is ie doorgaans wel door z'n argumenten heen.quote:Op vrijdag 17 september 2021 15:44 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
TS negeert elke reactie, om vervolgens stoïcijns door te blijven gaan met de cherry picked onderzoeken en nieuwsberichten posten die in zijn straatje passen. Bijzonder vermoeiend allemaal.
Med-Archive is geen tijdschrift maar een vergaarbak van (nog) niet gepubliceerde onderzoeken. Daar kan je uitstekende onderzoeken vinden voordat ze gepubliceerd zijn, maar ook een hele hoop bagger. Drie keer raden in welke categorie het spul valt waar jij doorgaans mee aan komt zetten.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 17:45 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Volgens de studie, uitgevoerd in Cleveland, Ohio en vorige maand gepubliceerd in het tijdschrift MedRxiv,
Ik negeer de reacties van een bepaald groepje mensen zoals dat in veel FB topics in verschillende subfora wordt geadviseerd.quote:Op vrijdag 17 september 2021 15:44 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
TS negeert elke reactie, om vervolgens stoïcijns door te blijven gaan met de cherry picked onderzoeken en nieuwsberichten posten die in zijn straatje passen. Bijzonder vermoeiend allemaal.
Dat begrijp ik.quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:02 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ik negeer de reacties van een bepaald groepje mensen zoals dat in veel FB topics in verschillende subfora wordt geadviseerd.
Ja want de overlevingskans is zo ontzettend klein:quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat begrijp ik.
Want op een gegronde opmerking als "dan moet je de eerste besmetting wel overleven" is tot op heden nog nooit een fatsoenlijk antwoord gekomen.
Precies, die 'paar' die toch kapot gaan... ach... who cares. Of, hoe zij een andere immuniteitsgoeroe het ook weer? Als je covid niet overleeft ben je oud of zorg je niet goed voor jezelf. Dus soit.quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:25 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ja want de overlevingskans is zo ontzettend klein:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waarom altijd weer die sprong naar het extreme Etto? "Immuniteitsgoeroe"... serieus? In onder andere Israel is serieus onderzoek gedaan hiernaar.quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Precies, die 'paar' die toch kapot gaan... ach... who cares. Of, hoe zij een andere immuniteitsgoeroe het ook weer? Als je covid niet overleeft ben je oud of zorg je niet goed voor jezelf. Dus soit.
Extreem? Is gewoon een feit. Hoe ga jij garanderen dat iedereen een eerste besmetting overleeft?quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:31 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Waarom altijd weer die sprong naar het extreme Etto? "Immuniteitsgoeroe"... serieus? In onder andere Israel is serieus onderzoek gedaan hiernaar.
Van mij mogen mensen zich vaccineren en als de wereld gewoon op een normale manier met vaccinatie om zou gaan, zoals we dat bijv. doen met de griepprik, dan zou ik niet eens weer actief zijn geworden op dit forum. Maar als mensen gaan doen alsof vaccinatie de enige juiste keuze is en er wordt druk uitgevoerd op mensen die geen vaccin willen, terwijl natuurlijke immuniteit nogal onbesproken blijft, dan laat ik me horen.
Het gaat niet zozeer om het aantal doden maar om de belasting van de zorg.quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:25 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ja want de overlevingskans is zo ontzettend klein:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Niet volgens Etto blijkbaar.quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:49 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het gaat niet zozeer om het aantal doden maar om de belasting van de zorg.
We moeten het inderdaad aankunnen ja. Velen gevaccineerd en nog een deel met immuniteit na besmetting. We moeten gewoon weer normaal kunnen doen nu.quote:Inmiddels moeten we dat overigens redelijk aankunnen, aangezien 80% gevaccineerd is.
En het is fijn dat mensen die corona hebben gehad beter beschermd zijn tegen corona.
Maar daarvoor moesten ze wel eerst corona oplopen.
Je beseft inmiddels al een keer dat je eerst corona moet krijgen om die afweer op te bouwen?
Waarom altijd die sprong naar het extreme, PCP? Is corona alleen een reëel probleem wanneer mensen bij de bosjes dood neervallen?quote:Op vrijdag 17 september 2021 21:31 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Waarom altijd weer die sprong naar het extreme Etto?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |