Gewoon een duidelijke titel, ook handig.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
1736
Zou ik bijna vergeten te melden dat in 1736 de laatste twee huizen van het dorp West-Vlieland (Westeynde) werden ontruimd. Na jaren van overstromingen en veranderde zeestromen zou het dorpje langzaam geheel in zee verdwijnen en aan de lange lijst verdronken plaatsen in Nederland worden toegevoegd.
[ afbeelding ]
Ook het jaar dat (zeer waarschijnlijk) Jan de Beijer het werk "De stadsmuur van Utrecht gezien vanaf het Begijnebolwerk, met van links naar rechts waltoren De Vos, Plompetoren en waltoren De Beer" zou schilderen.
Sommige schilders zijn echt fan van korte maar krachtige titels, Jan was er daar niet een van.![]()
[ afbeelding ]
Ja, dat is waar. "Muur" was lekker kort geweest, maar een stuk minder duidelijk.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:27 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Gewoon een duidelijke titel, ook handig.
Zeker, en ik ben er ook niet tegen of zo. Soms is het juist ook prettig omdat je meteen weet waar iets is/was.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:34 schreef sportfreak het volgende:
Ach, zelfs Rembrand had daar een handje van:
De compagnie van kapitein Frans Banninck Cocq en luitenant Willem van Ruytenburgh maakt zich gereed om uit te marcheren
Ja gewoon doorgaan. Ook seizoen vijf is niet slecht, maar wel iets minder dan de rest. En daarna seizoen 6 wat weer goed is.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 19:54 schreef Meke het volgende:
[..]
Dit klopt bij mij wel ongeveer![]()
Nu heb ik seizoen 4 net uit, en ben ik bij aflevering drie ofzo van vijf. Dus ga nu ook maar gewoon door denk ik
Is het in ieder geval wel duidelijkquote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:34 schreef sportfreak het volgende:
Ach, zelfs Rembrand had daar een handje van:
De compagnie van kapitein Frans Banninck Cocq en luitenant Willem van Ruytenburgh maakt zich gereed om uit te marcheren
Ja dat is wel een beetje wat NWS is, een echokamer voor de mensen die er een aparte mening op nahouden die ze als waarheid zien. Er zijn nog wel een paar die er tegenin gaan, dat vind ik nog knap. Zelf zou ik er de energie niet voor hebben. Mensen die hun eigen alternatieve feiten erop nahouden kunnen veel makkelijker discussiëren dan wij die proberen om met echte feiten te komen of met inzichten die moeten nadenken dat niet alles zo zwart wit is. De werkelijkheid is in veel gevallen grijs, maar die kleur zien dat soort mensen niet meer.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 18:14 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dat is zeker zo. The silent majority hoor je nooit, waardoor je eigenlijk alleen maar extreme meningen tegenkomt. En omdat NWS en de frontpage toch wel duidelijk de conservatievere kant op gaat, kom je vooral negatieve meningen tegen.
Op nos.nl las ik iets over een echochamber voor incels en NWS is een beetje een echochamber voor bepaalde conservatieve mensen geworden. Sommigen posten ronduit belachelijke dingen en daar wordt dan niets van gezegd. Ik denk niet dat dat snel gaat veranderen.
(ik vrees dat er achter de schermen ook wel het een en ander gaande is op FOK. drie ruimdenkende mods zijn ineens gestopt, maar daar mag ik het vast niet over hebben)
Tegenwoordig zul je eerder een schilderij zien als 'TROS muziekfeest op het plein'quote:Op donderdag 19 augustus 2021 20:46 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Zeker, en ik ben er ook niet tegen of zo. Soms is het juist ook prettig omdat je meteen weet waar iets is/was.
Al vind ik het wel prettig om af en toe een schilderij tegen te komen wat gewoon "De Drinker" heet, of "Feest in een dorp aan een rivier" of zo iets vaags.
AdVoCaAt HaAlT hEt MaXiMaLe UiT dE sElEcTiEquote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:10 schreef ijs_beer het volgende:
Wat is Feyenoord allemaal aan het doen joh.
Slotgodgenot.
Nu hebben ze ook wat andere namen. Maar slotgod.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:10 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
AdVoCaAt HaAlT hEt MaXiMaLe UiT dE sElEcTiE
Echt heel knap ja. Heel erg slecht beginnen tegen Drita en daarna juist heel goed spelenquote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:10 schreef ijs_beer het volgende:
Wat is Feyenoord allemaal aan het doen joh.
Slotgodgenot.
Coëfficiëntenpolonaisequote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:13 schreef Redefine het volgende:
[..]
Echt heel knap ja. Heel erg slecht beginnen tegen Drita en daarna juist heel goed spelenZal wel komen omdat ze toen nog te weinig voorbereiding hadden ofzo.
Hopelijk sleept Vitesse er nog minimaal een gelijkspel uit gezien de huidige stand. Dan staan ze er ook nog gunstig voor.
En volgende week dat PSV het rechttrekt tegen Benfica. AZ zie ik niet gebeuren met dat leeg gekochte team. Maar dan hebben we bij elkaar i.i.g. veel Nederlandse clubs op de juiste plekken in de Europese competities.
Het scheelt vooral dat die aanvallend voetbal wil spelen. Dat is lang geleden bij Feyenoord.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:13 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Nu hebben ze ook wat andere namen. Maar slotgod.
Heb het al vaker gezegd, maar die wordt ooit bondscoach.
Wel belangrijk, want anders wordt het Conferenceleaguepolonaise.quote:
Nouja Stam wilde het ook.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:14 schreef Redefine het volgende:
[..]
Het scheelt vooral dat die aanvallend voetbal wil spelen. Dat is lang geleden bij Feyenoord.
Ja, al denk ik dat Feyenoord wel weg gaat vallen. Nu wel een prima elftal, maar als er twee geblesseerd zijn vallen ze al ver terug. Plus dat ze nog een fatsoenlijke diepe spits nodig hebben.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:14 schreef ijs_beer het volgende:
Maar wordt een leuk seizoen in de eredivisie zo.
Nou ja dat was alleen een poging. Was niet veel aanvallends aanquote:
Moeilijk, in het geval in Ajax. Eigenlijk vooral een betere keepen zou fijn zijn. Maar gok dat die Gorter wel volgend jaar eerste keus zal zijn.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:16 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ja, al denk ik dat Feyenoord wel weg gaat vallen. Nu wel een prima elftal, maar als er twee geblesseerd zijn vallen ze al ver terug. Plus dat ze nog een fatsoenlijke diepe spits nodig hebben.
Voor de competitie is het verder wel goed, maar hoop op Europees gebied toch wel dat Ajax zich nog gaat versterken. Toch wel wat plekken waar ik ze op CL gebied niet heel overtuigend vind.
Ja, klopt op zich wel, maar het is ook weer niet zo dat de achterhoede in een keer twee keer zo snel is of zo, met de groep van vorig jaar had je prima leuker voetbal kunnen laten zien dan Advocaat deed, met vergelijkbare resultaten. En Slot laat zien dat je zonder geld, met gerichte versterkingen, meteen een stapje kan maken (nu nog vol zien te houden natuurlijk).quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:13 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Nu hebben ze ook wat andere namen. Maar slotgod.
Heb het al vaker gezegd, maar die wordt ooit bondscoach.
Dick is natuurlijk ook een tactisch reliek uit een andere tijd, angsthaas en verwend door de budgetten van de ploegen was die eerder gewerkt heeft.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:18 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Ja, klopt op zich wel, maar het is ook weer niet zo dat de achterhoede in een keer twee keer zo snel is of zo, met de groep van vorig jaar had je prima leuker voetbal kunnen laten zien dan Advocaat deed, met vergelijkbare resultaten. En Slot laat zien dat je zonder geld, met gerichte versterkingen, meteen een stapje kan maken (nu nog vol zien te houden natuurlijk).
Zeker, zeker. Dickie is verder ook absoluut geen pannenkoekenbakker uiteraard, maar de manier waarop hij de hemel in werd geprezen door zekere analytici, sloeg werkelijk waar nergens op.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:19 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dick is natuurlijk ook een tactisch reliek uit een andere tijd, angsthaas en verwend door de budgetten van de ploegen was die eerder gewerkt heeft.
Dat is ook waarom ik het totaal ongeloofwaardig vind dat Guardiola bondscoach van Nederland zou willen worden. Hij is natuurlijk nog niet zo'n reliek als Advocaat en speelt juist mooi aanvallend voetbal. Maar dat is er ook zo een die toch vooral gewend is om bij hele rijke clubs te zitten met goede jeugdopleidingen (nou ja City dan niet). Die gaat echt het niet doen met wat er aan Nederlandse spelers te bieden is.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:19 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dick is natuurlijk ook een tactisch reliek uit een andere tijd, angsthaas en verwend door de budgetten van de ploegen was die eerder gewerkt heeft.
Kwam natuurlijk vooral doordat hij na Jaap Stam kwam en er wel in slaagde een beetje fatsoenlijke resultaten te boeken, ook al was het voetbal vaak niet om aan te zien.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:22 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Zeker, zeker. Dickie is verder ook absoluut geen pannenkoekenbakker uiteraard, maar de manier waarop hij de hemel in werd geprezen door zekere analytici, sloeg werkelijk waar nergens op.
Types als Advocaat zijn prima als tussenpaus, omdat ze de boel wel weer aardig op de rails kunnen trekken. En binnen die tijd ook weer geen hele gekke dingen doen. Maar je moet ze nooit meer dan een seizoen laten afmaken, omdat het geen trainers zijn die een elftal opbouwen en verder helpen voor de lange termijn.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:30 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Kwam natuurlijk vooral doordat hij na Jaap Stam kwam en er wel in slaagde een beetje fatsoenlijke resultaten te boeken, ook al was het voetbal vaak niet om aan te zien.
Hij had het echter beter bij één seizoen kunnen laten want daarna was het trucje wel uitgewerkt.
En net op dat moment pakt Bijlow rood, was dit een jinx?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:37 schreef ijs_beer het volgende:
En Vitesse ook nog voor.![]()
*Polonaise instart*
Ja stel je voor dat ze nog 5 doelpunten tegen krijgen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:41 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
En net op dat moment pakt Bijlow rood, was dit een jinx?
Dat niet, maar Vitesse wel nog eentjequote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:44 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ja stel je voor dat ze nog 5 doelpunten tegen krijgen.
Die Penalty.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:01 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Dat niet, maar Vitesse wel nog eentje
Het heeft er nog best iets van weg, alleen het logo ontbreekt.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Tegenwoordig zul je eerder een schilderij zien als 'TROS muziekfeest op het plein'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |