Het is streng, maar de duur is hier vele malen langer geweest. Hoe de horeca hier maandenlang gesloten is geweest bijvoorbeeld, daar is in Australië nooit sprake van geweest.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Echt tien keer lomper dan hier nog.
https://www1.racgp.org.au(...)-say-they-will-neverquote:The proportion of people who would be willing to get vaccinated as soon as possible, or are already vaccinated, also declined, down from 47% to 42%.
Men (49%) were the most likely to report a willingness to get vaccinated immediately, as were people over 55 (53%); however, that has dropped by 7% since last month.
The poll also showed that just 37% of people are willing to get either the AstraZeneca or Pfizer vaccines; 27% are only willing to receive Pfizer, 14% said they do not want either vaccine, and 19% said they are unsure.
Om situaties zoals de huidige, waarbij een variant rondwaart die zo besmettelijk is dat hij alleen met extreem strenge maatregelen nog te beteugelen valt, te voorkomen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:43 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
De noodzaak om direct en snel te vaccineren is er alleen voor landen waar het virus ook in grote getale rondgaat.
Veel Australiërs/Nieuw-Zeelanders hebben dan ook niet de noodzaak gevoeld om te vaccineren, want waarom zou je als de kans om het virus te krijgen ook vrijwel nul is (want er is vrijwel niemand besmet)?
De bevolking van Tokio krijgt nu, dankzij de OS die ze helemaal niet wilden, nu ook weer allerlei maatregelen over zicht uitgestort vanwege het stijgende aantal besmettingen. Wanneer de boven-ons-gestelden een feestje willen vieren heeft dat altijd hogere prioriteit dan het welzijn van of eerlijkheid tegenover de burgerbevolking.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:44 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat is gebeurt. Maar er zijn daar meer fouten gemaakt. Er zijn nog rond de 75.000 gestrande Australiërs die niet terug naar huis kunnen. Dat was begin van het jaar nog veel meer maar toen werden er wel een berg tennissers ingevlogen voor de Austrain open. Dat heeft ook niet veel goodwill gezorgd zeker bij families die al meer dan een jaar een familielid niet kunnen zien.
Ja, dat zien ze nu ook. Maar dat is vooraf nogal moeilijk te verkopen als het aantal besmettingen op één hand te tellen is.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:47 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Om situaties zoals de huidige, waarbij een variant rondwaart die zo besmettelijk is dat hij alleen met extreem strenge maatregelen nog te beteugelen valt, te voorkomen.
De vaccinatiecampagne in Duitsland is gewoon een puinhoop en bovendien is de vaccinatiebereidheid beduidend lager dan in Nederland.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:46 schreef _serial_ het volgende:
[..]
In Duitsland is loopt het een beetje vreemd, hoor ik ook van vakantievrienden, schijnt ook per deelgebied weer beetje anders te gaan.
Volgens mij kon Japan de spelen niet meer terug draaien of het zou in de miljarden gaan lopen. Ik had ergens gelezen dat het IOC dat behoorlijk heeft afgedicht in hun voorwaarden. Ben benieuwt hoe dat met de winter spelen gaat volgend jaar (geen idee waar die gehouden worden) maar dat zal ook nog wel een dingentje worden.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:48 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
De bevolking van Tokio krijgt nu, dankzij de OS die ze helemaal niet wilden, nu ook weer allerlei maatregelen over zicht uitgestort vanwege het stijgende aantal besmettingen. Wanneer de boven-ons-gestelden een feestje willen vieren heeft dat altijd hogere prioriteit dan het welzijn van of eerlijkheid tegenover de burgerbevolking.
Dit kun je natuurlijk blijven roepen hè. Als ik goed mijn best doe weet ik altijd wel een reden te verzinnen om de huidige stand van zaken te negeren en uit te gaan van een uit de hand lopend toekomstscenario.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:48 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En om eerlijk te zijn zie ik ook nu weer parallellen met de opmerkingen dat de ziekenhuiscijfers NU laag zijn en de pandemie in Nederland dus eigenlijk voorbij is.
Peking...quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:53 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Volgens mij kon Japan de spelen niet meer terug draaien of het zou in de miljarden gaan lopen. Ik had ergens gelezen dat het IOC dat behoorlijk heeft afgedicht in hun voorwaarden. Ben benieuwt hoe dat met de winter spelen gaat volgend jaar (geen idee waar die gehouden worden) maar dat zal ook nog wel een dingentje worden.
Daar heb je best kans op.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 00:59 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Peking...
Journalisten klaagden nu al over de coronamaatregelen die de Japanners hen opgelegd hebben. Ik denk dat het journaille in Peking geregeld voorovergebogen en met de broek op de enkels moet hoesten om de Eric Feigl-Ding coronatest te ondergaan voordat ze na de wedstrijden weer in een hotel zonder ramen opgesloten worden.
Wat zou je er van zeggen dat Onno Ongevaccineerd met een paraafje, afziet van Covid19 behandeling ?quote:Op maandag 2 augustus 2021 23:23 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Volle ziekenhuizen is natuurlijk gewoon een feit. En ik vind dat wel degelijk een vorm van het gijzelen van de samenleving. Wat geeft Onno Ongevaccineerd het recht om door eigen domheid mijn (fictieve) kankeroperatie te laten uitstellen? Ik vind dat onverdedigbaar.
Maar weet men of dat de vaccins dat niet doen? Het lijkt erg recent onderzoek, ik lees in een paper van 2 maanden geleden:quote:Op maandag 2 augustus 2021 22:49 schreef chratnox het volgende:
[..]
Interessant. De reden dat ik 't dacht was vooral omdat er meerdere onderzoeken zijn die aangegeven dat het doormaken van een coronainfectie immuniteit opwekt in het beenmerg, wat over 't algemeen langdurige immuniteit inhoudt.
Als we dan spreken over een vaccin dat 6 tot 12 maanden immuniteit geeft zou je denken, combineer de twee. Oftewel: eerst vaccineren, dan een gecontroleerde hoeveelheid virus (dat bijvoorbeeld niet meer kan repliceren) toedienen voor die immuniteit op lange termijn.
https://www.nature.com/articles/s41586-021-03647-4quote:To our knowledge, the current study provides the first direct evidence for the induction of antigen-specific BMPCs after a viral infection in humans.
De reacties zijn ook wel navenant. Deze mensen zijn toch elke feeling met de samenleving verloren…quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 01:52 schreef Red_85 het volgende:
Omt is echt een hele rare onrealistische weg ingeslagen lees ik op nu.nl.
Iets wat alleen te categoriseren valt als 'totaal de weg kwijt'.
Het OMT beweert bij vlagen wel breder te kijken, maar in feite wordt een groep specialisten gevraagd naar wat de beste maatregelen zijn om de risico's zo veel mogelijk in te perken. Ongeacht acceptatie, maatschappelijk realisme, juridisch, politieke of pragmatische haalbaarheid. In dat opzicht valt het advies nog mee.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 01:52 schreef Red_85 het volgende:
Omt is echt een hele rare onrealistische weg ingeslagen lees ik op nu.nl.
Iets wat alleen te categoriseren valt als 'totaal de weg kwijt'.
GVD een online bingo! Ha, daar moest ik toch wel even om lachen. Zelfs de bejaarden prijskaarten gewoon weer op locatie..quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 07:15 schreef Janneke141 het volgende:
@:trein2000
https://www.nrc.nl/nieuws(...)nline-bingo-a4053391
Hier, heb je een idee welke introductie-activiteiten er mogelijk zijn. Wordt vast een onvergetelijke gebeurtenis.
Nieuwe mensen leren kennen werkt vast ook heel goed als je op je eigen plek moet blijven zitten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 07:16 schreef GemMagic het volgende:
[..]
GVD een online bingo! Ha, daar moest ik toch wel even om lachen. Zelfs de bejaarden prijskaarten gewoon weer op locatie..
Het is wel solidair met het voorgaande jaar, die kennen elkaar ook alleen van onlinequote:Op dinsdag 3 augustus 2021 07:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nieuwe mensen leren kennen werkt vast ook heel goed als je op je eigen plek moet blijven zitten.
Online bingo. Het is een feestweek. Geen bejaardensoosquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 07:15 schreef Janneke141 het volgende:
@:trein2000
https://www.nrc.nl/nieuws(...)nline-bingo-a4053391
Hier, heb je een idee welke introductie-activiteiten er mogelijk zijn. Wordt vast een onvergetelijke gebeurtenis.
Het sterftecijfer is gewoon #TEHOOGquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 07:44 schreef DonDruiper het volgende:
Zitten we nog steeds in de online-ontmoetingen fase ja?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |