Dat is de sport waar de bond er door het IOC uit gekickt werd wegens corruptie. Joequote:Op maandag 26 juli 2021 06:33 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Bij turnen is het vaak wel duidelijk ja. Maar bij boksen bijv. vind ik het ook allemaal zo vaag.
quote:Op maandag 26 juli 2021 06:34 schreef Nattekat het volgende:
Hoe is 5e prima als je iedere keer van dat bord flikkert
Hoe geef ik minpunten aan die post van hem?quote:
Dit zijn gewoon (nog) geen serieuze sporten.quote:
Toch iets minder vaak dan die onder haar staanquote:Op maandag 26 juli 2021 06:34 schreef Nattekat het volgende:
Hoe is 5e prima als je iedere keer van dat bord flikkert
Je zou het bijna gaan plussen als protest.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:35 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Hoe geef ik minpunten aan die post van hem?
Eén keer vaker blijven staan en ze stond minimaal 3e. Tja...quote:Op maandag 26 juli 2021 06:35 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Hoe geef ik minpunten aan die post van hem?
Eens...quote:Op maandag 26 juli 2021 06:35 schreef Nattekat het volgende:
Mijn conclusie is dat dit vrij weinig op de OS te zoeken heeft.
Eensch. En dan is dit nog eens verkozen ipv skeeleren ookquote:Op maandag 26 juli 2021 06:35 schreef Nattekat het volgende:
Mijn conclusie is dat dit vrij weinig op de OS te zoeken heeft.
Moest ze wel een ruime 3 scoren. Anders was het vierde.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Eén keer vaker blijven staan en ze stond minimaal 3e. Tja...
Daar kan ik mij volledig bij aansluiten.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:35 schreef Nattekat het volgende:
Mijn conclusie is dat dit vrij weinig op de OS te zoeken heeft.
Je snapt het pas als je het begrijpt.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Eén keer vaker blijven staan en ze stond minimaal 3e. Tja...
Net als bij F1, waar het ballast bij winst met de champagne gaat spuiten in plaats van de auto's zelf.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:34 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ik snap nooit waarom het paard niet de medaille om krijgt i.p.v. de bestuurder.
En neem je skateboard en een reling mee.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:37 schreef Ronald-Koeman het volgende:
"Doe wel effe je skate-kleding aan als je komt" moet de medewerker van de NOS tegen die gozer gezegd hebben.
Gelukkig kunnen we in Parijs gaan genieten van breakdancenquote:Op maandag 26 juli 2021 06:39 schreef Redefine het volgende:
[..]
Daar kan ik mij volledig bij aansluiten.
En dan vind ik de show sporten bij de Winter Spelen tenminste nog wel leuk om te zien. Vooral een hoger niveau.
Dat wordt nog erger jaquote:Op maandag 26 juli 2021 06:41 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Gelukkig kunnen we in Parijs gaan genieten van breakdancen.
Nou ja vergeleken met dit moet dat een groot feest worden. Wat een treurigheid dit.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:41 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Gelukkig kunnen we in Parijs gaan genieten van breakdancen.
Binnenkant van mijn ogen tot 8 uur?quote:
quote:Op maandag 26 juli 2021 06:32 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Hoe oud schatten jullie Roos?20 jaar (tenzij je even een dag in de toekomst bent gegaan).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
Eens. Waarbij ik het sowieso niet handig vindt dat de analist nog even snel van en naar het commentaar hokje moet.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:42 schreef TheVulture het volgende:
De NOS moet gewoon niet meer willen om sporten te duiden... laat het gewoon zien, zet deze gast er als co-commentator bij maar hou in hemelsnaam op met die tenenkrommende analyses met presentatoren die water zien branden
Parkourquote:Op maandag 26 juli 2021 06:41 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Gelukkig kunnen we in Parijs gaan genieten van breakdancen.
Dat lag ze in dit geval ook welquote:Op maandag 26 juli 2021 06:41 schreef DeeBee het volgende:
Mooien NOS jinx ook nog om dit fiasco compleet te maken: Zwetsloot op MEDAILLEKOERS![]()
![]()
Otolift is ook een topperquote:Op maandag 26 juli 2021 06:47 schreef Redefine het volgende:
Toch kan het nog slechter dan deze sport. Net weer de Verisure reclame
Medaille uitreiken voor de slechtste reclame. Daar kunnen we een finale mee samenstellen.quote:
Als er maar niemand 5de wordt na een valpartij.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:57 schreef Dagoduck het volgende:
Tot 4 en 5 augustus, dan gaan we verder in het park!
Het is wel degelijk een sport. Maar in de huidige opzet wel een hele matige.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:53 schreef Dagoduck het volgende:
Mensen die skateboarden geen sport vinden doen niet meer mee.
Heb de heren niet gezien, alleen highlights. Dames wel, maar daar zit altijd een enorme kloof tussen.quote:Op maandag 26 juli 2021 06:35 schreef Nattekat het volgende:
Mijn conclusie is dat dit vrij weinig op de OS te zoeken heeft.
Ik vind het commentaar erg jammer. In dit topic lijkt skateboarden echt onbegrepen. Ik vond de finale van de dames leuk om te zien.quote:Op dinsdag 27 juli 2021 22:28 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Heb de heren niet gezien, alleen highlights. Dames wel, maar daar zit altijd een enorme kloof tussen.
Als ik heren skateboarden in de street league zie dan is het best indrukwekkend niveau. Denk dat het ook heel erg meespeelt dat er geen publiek is.
Zie bijvoorbeeld
Ik begrijp niet waarom je na twee goede runs er gewoon uit ligt omdat een ander beter vijf losse truukjes kunnen.quote:Op dinsdag 27 juli 2021 22:50 schreef engine het volgende:
[..]
Ik vind het commentaar erg jammer. In dit topic lijkt skateboarden echt onbegrepen. Ik vond de finale van de dames leuk om te zien.
Wat is er in vredesnaam bijzonder aan die nummer 4. Dat zie je toch dagelijks op het Museumplein? Beetje grinden…. Waarom gaan ze niet trucjes doen op halfpipe enzo ipv alleen maar telkens grinden over railings?quote:Op dinsdag 27 juli 2021 22:28 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Heb de heren niet gezien, alleen highlights. Dames wel, maar daar zit altijd een enorme kloof tussen.
Als ik heren skateboarden in de street league zie dan is het best indrukwekkend niveau. Denk dat het ook heel erg meespeelt dat er geen publiek is.
Zie bijvoorbeeld
Ja okay, daar kan ik me wel iets bij voorstellen. De nadruk ligt wel erg op die losse tricks.quote:Op dinsdag 27 juli 2021 23:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom je na twee goede runs er gewoon uit ligt omdat een ander beter vijf losse truukjes kunnen.
Een half-pipe in het onderdeel streetquote:Op woensdag 28 juli 2021 03:03 schreef RipCity het volgende:
[..]
Wat is er in vredesnaam bijzonder aan die nummer 4. Dat zie je toch dagelijks op het Museumplein? Beetje grinden…. Waarom gaan ze niet trucjes doen op halfpipe enzo ipv alleen maar telkens grinden over railings?
Ik heb me erg vermaakt met zowel de heren als de dames.quote:Op dinsdag 27 juli 2021 22:50 schreef engine het volgende:
[..]
Ik vind het commentaar erg jammer. In dit topic lijkt skateboarden echt onbegrepen. Ik vond de finale van de dames leuk om te zien.
Ik dacht dat er wat meer dynamiek in de deelnemers zou zitten, ipv vooral in het board. Iets teveel snowboarden gekeken denk ik, waar wél juist dynamiek in de mensen zelf zit.quote:Op woensdag 28 juli 2021 05:07 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik heb me erg vermaakt met zowel de heren als de dames.
Geen idee wat mensen hier verwachten, dat ze met een dubbele salto van die railing afspringen ofzo?En als al die buurjongens van hun het beter kunnen (wat niet zo is) dan moeten ze lekker mee gaan doen. Het gaat er ook om dat je iets constant kunt uitvoeren.
Snap ik ook wel. Maar dat is meer op de half-pipe denk ik.quote:Op woensdag 28 juli 2021 05:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik dacht dat er wat meer dynamiek in de deelnemers zou zitten, ipv vooral in het board. Iets teveel snowboarden gekeken denk ik, waar wél juist dynamiek in de mensen zelf zit.
Op X Games heb je idd ook onderdeel vert en big air, dan vliegen ze wat hoger.quote:Op woensdag 28 juli 2021 03:03 schreef RipCity het volgende:
[..]
Wat is er in vredesnaam bijzonder aan die nummer 4. Dat zie je toch dagelijks op het Museumplein? Beetje grinden…. Waarom gaan ze niet trucjes doen op halfpipe enzo ipv alleen maar telkens grinden over railings?
quote:Op donderdag 29 juli 2021 12:48 schreef Redefine het volgende:
[..]
Het zou logischer zijn om vier runs te doen. En dan bij beide de twee best scores te tellen.
Kwam ook deze nog tegen.quote:Op donderdag 29 juli 2021 12:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb meer waardering voor een cleane run met een aantal tricks dan een losse... Maar goed, het is niets voor mij dan
Dank. Wel goede punten natuurlijk. Alsnog blijven veel punten wel staan. Zo is het wel opmerkelijk dat de Braziliaanse een medaille pakt met allemaal safe trics.quote:Op donderdag 29 juli 2021 12:58 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
[..]
Kwam ook deze nog tegen.
SLATE - Was the Olympic Skateboarding Really As Unimpressive As It Seemed?
Ja hmm.. Ik zal Park dan ook wel een kans geven. Wellicht een goed punt over dat ze 'competitie' anders zien maar dan is het wellicht niet geschikt voor OS.quote:Op donderdag 29 juli 2021 12:58 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
[..]
Kwam ook deze nog tegen.
SLATE - Was the Olympic Skateboarding Really As Unimpressive As It Seemed?
Dat is dan het risico wat de andere nemen denk ik. Die hadden hetzelfde kunnen doen, als het al allemaal safe tricks waren die de Braziliaanse deed, dat weet ik niet zeker.quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:02 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dank. Wel goede punten natuurlijk. Alsnog blijven veel punten wel staan. Zo is het wel opmerkelijk dat de Braziliaanse een medaille pakt met allemaal safe trics.
Nouja, sporten ze voor de kijker of sporten ze om te bepalen wie de beste is? Het spanningselement van wie gaat er winnen vond ik er zeker wel in zitten.quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja hmm.. Ik zal Park dan ook wel een kans geven. Wellicht een goed punt over dat ze 'competitie' anders zien maar dan is het wellicht niet geschikt voor OS.
We hebben het onderdeel street gehad en volgende week krijgen we nog park.quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:36 schreef Nielsch het volgende:
is dit al klaar? ik heb er niks van gezien?
Het was de vorige keer geen floponderdeel.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 04:15 schreef Nattekat het volgende:
Is dit net zo'n floponderdeel als vorige keer?
Het leek op een amateurwedstrijd.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 04:15 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Het was de vorige keer geen floponderdeel.
Boh bohquote:Op woensdag 4 augustus 2021 05:30 schreef Meridiaan het volgende:
Leeftijden weer jong bij de dames: 15 - 13 - 12 - 19 - 17 - 21 - 23 - 20
Dat lijkt me vrij onmogelijk ja, tenzij de surfcompetitie heel vroeg isquote:Op woensdag 4 augustus 2021 05:55 schreef Pino112 het volgende:
Mee willen doen aan surfen en skateboarden in Parijs, succes met reizen.
Ja, dat is wel de snelste herhaling die ik heb gezien.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 06:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
En dan ook nog het zwemmen herhalen, wat ze 10 minuten geleden ook al herhaalden. Dat snap ik niet.
Voor de Humphrys die om 6u wakker wordenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 06:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
En dan ook nog het zwemmen herhalen, wat ze 10 minuten geleden ook al herhaalden. Dat snap ik niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |