We vierden er de verjaardag van onze dochter, groot Efteling-fan. En hoewel ik het er geweldig vond weer, vind ik drie dagen ook wel erg veel. We hebben ons desondanks drie dagen prima vermaakt.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 13:32 schreef minilot het volgende:
Woah, drie dagen Efteling @:miss_sly! Ik heb een abonnement en ga een halve dag per twee weken maar drie dagen achter elkaar zou ik wel heel veel vindenInderdaad wel goed voor je stappen
Lijssssst!
B: Hardgelopen vanmorgen + paar minuten Perfect Posture-app (au, want duizend spierpijn) + uur gewandeld
T: Eierkoek van de bakker
D: Kip met homemade teriyakisaus + broccoli + zilvervliesrijst en een beetje boel kroepoek, aardbeien toe
Hahahquote:Op zaterdag 24 juli 2021 09:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
oooooh, aardbeienjam van het merk Damhert! Ik zag al een soort vleespastei met fruit voor me
Nu ben ik wel nieuwsgierig wat je gaat eten :pquote:Op zaterdag 24 juli 2021 11:07 schreef Declan-Harp het volgende:
Veel ''plezier'' met treinen in deze bloody hitte LP![]()
Ik hoef niet zoveel vandaag, beetje poetsen en een blokje om te wandelen, dan ben ik weer klaar met bewegen voor deze week.
Geen lijstje want geen groente op het menu
Ohhhhquote:Op zaterdag 24 juli 2021 11:30 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Nu ben ik wel nieuwsgierig wat je gaat eten :p
Treinen is gelukkig maar een uurtje.
Lekker! Ik denk ook niet dat ik veel gezonds ga eten. Ook als ik kijk met wie ik de dag ga doorbrengen.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 11:31 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Ohhhh
Ik mag vanavond m'n stokbroodje vega snijworst
Hey, of je leert háár gezonder te eten!quote:Op zaterdag 24 juli 2021 11:33 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Lekker! Ik denk ook niet dat ik veel gezonds ga eten. Ook als ik kijk met wie ik de dag ga doorbrengen.
Oh heerlijk, geniet ervan!quote:Op zaterdag 24 juli 2021 11:45 schreef miss_sly het volgende:
Hier ook niet gezond eten vanavond. Mijn schoonouders komen eten, en er staan nogal wat koolhydraten op het programma met bruschetta en pasta putanesca. En voor het dessert ga ik zelf stracciatella-ijs maken
Dat klinkt echt heel erg goed!quote:Op zaterdag 24 juli 2021 11:45 schreef miss_sly het volgende:
Hier ook niet gezond eten vanavond. Mijn schoonouders komen eten, en er staan nogal wat koolhydraten op het programma met bruschetta en pasta putanesca. En voor het dessert ga ik zelf stracciatella-ijs maken
quote:Op zaterdag 24 juli 2021 12:03 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Hey, of je leert háár gezonder te eten!win win!
Nee hoor, geniet er lekker van, heb je verdiend
[..]
Oh heerlijk, geniet ervan!
Sssssssst nu wil ik ook!quote:Op zaterdag 24 juli 2021 17:10 schreef LPFAN het volgende:
Ik ga zo al richting trein. Verleiding is dan wel groot om even de Burger King in te lopen![]()
Kijk wel ff wat ik doe straks.
Het heeft bij mij, toen ik flink wou afvallen, een tijdje geduurd voor mijn lijf snapte wat de bedoeling was. En dat was zonder krachttraining/spierpijn/vocht. Je bent goed bezig, een goeie week en krachttraining. Komt welquote:Op zaterdag 24 juli 2021 11:14 schreef Pinuts het volgende:
Frustratie. Deze week na een aantal slecht weken weer helemaal back on track. Wat zegt de weegschaal: -0.1kg. En dan weet ik dat ik weer ben begonnen met krachttraining en ook dat ik nog spierpijn heb (dus vocht vasthou) maar toch blijft het frusterend. Vond het juist altijd zo lekker dat het in begin hard ging door vocht enzo. Was wel altijd even zo'n motivatie boost.
De Lidl moet ze weer eens hebben, die waren lekker!quote:
Damn wat duur! Ik wil die vega long chicken uitproberen.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 17:28 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
De Lidl moet ze weer eens hebben, die waren lekker!
Wij hebben een BurgerMe gekregen, heeft ook CCN. 5 euro voor 9 stuks, how 'bout no?
Thanksquote:Op zaterdag 24 juli 2021 17:24 schreef Holyme het volgende:
[..]
Het heeft bij mij, toen ik flink wou afvallen, een tijdje geduurd voor mijn lijf snapte wat de bedoeling was. En dat was zonder krachttraining/spierpijn/vocht. Je bent goed bezig, een goeie week en krachttraining. Komt welEn dat weet jij ook wel, maar even een reminder
![]()
Is dat een saladebar van Foodmaker? Die zijn echt top. Reden voor mij om enthousiast te worden van naar kantoor gaan.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 17:26 schreef LPFAN het volgende:
Ik zag wel vanmorgen dat de ah tot go in Groningen een saladebar heeft. Neem ik iig ook een bakje mee voor lunch morgen
Geen idee! Zag er allemaal wel heel lekker uit iig.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 19:27 schreef Myraela het volgende:
[..]
Is dat een saladebar van Foodmaker? Die zijn echt top. Reden voor mij om enthousiast te worden van naar kantoor gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |