Kom op! Schouders eronderquote:Op donderdag 22 juli 2021 11:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Dit wordt een dagje vechten tegen het EAT ALL THE THINGS ALS IK TOCH NIET AFVAL stemmetje
Je ken beter sorry zeggen voor je gesorry dan voor doen waar dit topic voor bedoeld isquote:Op donderdag 22 juli 2021 13:49 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Kom op! Schouders eronder
Wat mij helpt, misschien jou ook, is even een extra zoetje in de thee te doen. Dan heb je wel wat zoets, maar minimaal kcal.
Of een lekker boek lezen, of een serie kijken, of jezelf verwennen onder de douche met een maskertje en scrubje en dat soort dingen. En zorgen dat je geen maaghonger hebt, dan kun je beter dealen met de hoofdhonger.
Sterkteen sorry als ik wijsneuzerig overkom, wil je niet de les lezen, probeer met je mee te denken
Daar zit wel wat inquote:Op donderdag 22 juli 2021 14:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Je ken beter sorry zeggen voor je gesorry dan voor doen waar dit topic voor bedoeld is
Doe jij nou eens een keertje rustig aan. Eerst al je voeten kapot lopen met al die stappenquote:Op donderdag 22 juli 2021 19:12 schreef Declan-Harp het volgende:
Ik haat mezelf (en m'n neurootzijn) soms zó hè..
Vanmorgen 12km gefietst, dus weinig stappen op de teller. Vanmiddag hele middag onderweg geweest, naar de fysio dus geweest die poogde m'n staartbeen recht te zetten.. auw! Thuis eten en met hoofdpijn en kontpijn op de bank hangen.
En dan dusdanig onrustig zijn dat er maar 3700 stappen op de teller staan dat ik dan tóch nog een rondje ga wandelen. Echt, doe eens niet![]()
/einderant
It's all or nothingquote:Op donderdag 22 juli 2021 19:21 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Doe jij nou eens een keertje rustig aan. Eerst al je voeten kapot lopen met al die stappen
Die hálve pizza kan heus geen kwaad met al die stappenquote:Op donderdag 22 juli 2021 20:17 schreef miss_sly het volgende:
Ik was de afgelopen 3 dagen in de Efteling, alwaar ik resp 27.000, 23.000 en 21.000 stappen liep. Daarnaast heb ik ook niet de hele tijd allerlei troep naar binnen gewerkt, dus die schade is denk ik redelijk beperkt gebleven.
Vandaag weer een dagje ziekenhuis, waardoor ik niet verder kwam dan mijn normale ontbijt om 9 uur en een smoothie om 12 uur.
En tja, toen ging het wel fout toen ik thuis kwam om 19 uur, want toen heb ik behalve mijn salade ook ruim een halve pizza op.
Nou ja, het zij zo. Morgen maar even wegen en dan weer een normale week proberen te maken volgende week
Rustig aan jijquote:Op donderdag 22 juli 2021 19:12 schreef Declan-Harp het volgende:
Ik haat mezelf (en m'n neurootzijn) soms zó hè..
Vanmorgen 12km gefietst, dus weinig stappen op de teller. Vanmiddag hele middag onderweg geweest, naar de fysio dus geweest die poogde m'n staartbeen recht te zetten.. auw! Thuis eten en met hoofdpijn en kontpijn op de bank hangen.
En dan dusdanig onrustig zijn dat er maar 3700 stappen op de teller staan dat ik dan tóch nog een rondje ga wandelen. Echt, doe eens niet![]()
/einderant
Ik kruip NU weer op bedquote:
Goed zo!quote:
Wat goed!quote:Op vrijdag 23 juli 2021 15:13 schreef Pinuts het volgende:
Trots op mezelf. Gisteren naar de bios geweest en daarna naar de stad. Ik was zo slim om mezelf als bob aan te bieden en lekker de hele avond op cola zero en spa rood geleefd. En toch een hele leuke avond gehad
Jam van damhert?quote:Op zaterdag 24 juli 2021 08:44 schreef LPFAN het volgende:
Vandaag de hele dag weg oa met de trein dus geen idee wat ik ga eten
Nu iig 2 sneetjes koolhydraatarm brood met pindakaas en jam van damhert.
https://www.dieetwebshop.(...)5SH2qtEaAowTEALw_wcBquote:
oooooh, aardbeienjam van het merk Damhert! Ik zag al een soort vleespastei met fruit voor mequote:Op zaterdag 24 juli 2021 09:00 schreef LPFAN het volgende:
https://www.dieetwebshop.(...)5SH2qtEaAowTEALw_wcB
Kreeg een gratis potje om te proberen bij een bestelling.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |