Aanslag op misdaadverslaggever Peter R. de Vriesquote:De politie kreeg dinsdag rond 19.30 uur een melding van een schietpartij in de Lange Leidsedwarsstraat in Amsterdam. Hoewel het enige tijd duurde voor de politie bevestigde dat het slachtoffer De Vries is, circuleerden kort na het incident al videobeelden waarop hij zwaargewond te zien is.
De bekende misdaadjournalist was die avond te gast in het televisieprogramma RTL Boulevard, dat in een gebouw op de hoek van de straat wordt opgenomen. Na de opnames werd hij onder vuur genomen.
Verschillende getuigen verklaarden meerdere schoten te hebben gehoord. De Vries was van dichtbij neergeschoten en zou daarbij in zijn hoofd zijn geraakt.
De politie startte direct een grootschalig onderzoek en bevestigde ongeveer anderhalf uur na de schietpartij dat het daadwerkelijk om De Vries gaat. "Hij is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis en vecht daar momenteel voor zijn leven", werd meegedeeld via Twitter.
Direct na de schietpartij verspreidde de politie het signalement van de dader: een lichtgetinte man met een tenger postuur, groene jas en zwarte pet. De politie liet weten op zoek te zijn naar zeker één, maar mogelijk meerdere verdachten.
Tijdens een ingelaste persconferentie later op de avond maakte de politie bekend in totaal drie aanhoudingen te hebben verricht. Twee verdachten, onder wie de vermoedelijke schutter, werden in de mogelijke vluchtauto aangehouden op de A4 bij Leidschendam. De derde aanhouding verrichte de politie in het Amsterdamse stadsdeel Oost. Deze man zou voldoen aan het eerder verspreidde signalement. Wat zijn betrokkenheid bij de schietpartij is geweest, wordt nog onderzocht.
Of De Vries extra beveiliging kreeg ten tijde van het incident, wilde de politie niet zeggen. De Vries staat onder meer de kroongetuige in het zwaarbeveiligde Marengo-proces bij. Volgens collega Kees van der Spek werd De Vries echter niet beveiligd, omdat hij dit zelf niet wilde. "We hadden het er weleens over, maar Peter zei: 'Ik kan er niet zo heel veel tegen doen'", zei Van der Spek. "Als er rechts politie is en links ook, dan kun je alsnog van voren worden beschoten."
De 64-jarige misdaadverslaggever ligt nog altijd in zorgelijke toestand in het ziekenhuis. Vanuit meerdere hoeken werd verslagen gereageerd op de aanslag. Demissionair premier Mark Rutte noemde het "een aanslag op de vrije journalistiek". "Een zwarte dag", reageerde demissionair minister Ferd Grapperhaus (Justitie en Veiligheid).
We weten nog niet wat het motief voor de aanslag op De Vries is geweest. Het politieonderzoek is nog in volle gang.
https://www.politie.nl/ni(...)ter-r.-de-vries.htmlquote:Op de A4 ter hoogte van de afrit Leidschendam hield een arrestatieteam twee mannen aan die worden verdacht van directe betrokkenheid bij het schietincident. Het gaat om een 35-jarige man met de Poolse nationaliteit woonachtig in Maurik en een 21-jarige man woonachtig in Rotterdam. De twee verdachten zitten in volledige beperkingen en worden vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Gedurende de avond en nacht zijn huiszoekingen verricht in Tiel, Maurik en Rotterdam. Daar zijn verschillende gegevensdragers en munitie in beslag genomen.
De politie hield in Amsterdam nog een derde verdachte aan, een 18-jarige Amsterdammer. Hij is vandaag heengezonden en is geen verdachte meer in dit onderzoek.
quote:Let op: GEEN! lugubere/bloedige foto's of filmpjes posten van dit of enig ander gerelateerd onderwerp.
Dank voor uw medewerking & begrip @Danny
Geen afbeeldingen en video's van het slachtoffer, potentiele daders, verdachten e.d. aub.
Hoeft niet perséquote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:45 schreef Bart.Messen het volgende:
Ongetwijfeld zal hij hersenschade houden aan deze verwondingen.
Omdat dat soort grote organisaties er wel voor zorgen dat hun geld veilig gestald is her en der.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:47 schreef Sunshine1982 het volgende:
Weet niet of het al vermeld was hier:
Taghi plant grote bevrijdingspoging uit het EBU.
https://www.ad.nl/binnenl(...)ng-uit-ebi~aa7c0e33/
Na het lezen van het artikel rijst de vraag: waarom zijn er niet wat bankrekeningen bevroren?
Ik begrijp niet dat die T niet gewoon geen binding meer heeft met buitenaf? EBI is het zwaarst beveiligd van alle gevangenissen. Nog niemand kon hier ontsnappen..quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:47 schreef Sunshine1982 het volgende:
Weet niet of het al vermeld was hier:
Taghi plant grote bevrijdingspoging uit het EBU.
https://www.ad.nl/binnenl(...)ng-uit-ebi~aa7c0e33/
Na het lezen van het artikel rijst de vraag: waarom zijn er niet wat bankrekeningen bevroren?
Dat zal idd niet neequote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:50 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Omdat dat soort grote organisaties er wel voor zorgen dat hun geld veilig gestald is her en der.
Het zal niet allemaal bij de ING gestort zijn tnv R. Taghi
Hij spreekt toch zijn advocaat ? Die kan makkelijk info doorgeven. Die moeten ze ook gewoon altijd in het zicht houden en de gesprekken meeluisteren.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:52 schreef Berjan3 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet dat die T niet gewoon geen binding meer heeft met buitenaf? EBI is het zwaarst beveiligd van alle gevangenissen. Nog niemand kon hier ontsnappen..
Maar blijkbaar heeft hij wel een telefoon om met zijn onderdanen in contact te komen?
Of het is van te voren al zo afgesproken, dat zou ook kunnen. En komt die boodschap nu van zijn adjudanten.
Ik denk dat dit idd of vooraf al eens is besproken, of in gang gezet door de rest.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:52 schreef Berjan3 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet dat die T niet gewoon geen binding meer heeft met buitenaf? EBI is het zwaarst beveiligd van alle gevangenissen. Nog niemand kon hier ontsnappen..
Maar blijkbaar heeft hij wel een telefoon om met zijn onderdanen in contact te komen?
Of het is van te voren al zo afgesproken, dat zou ook kunnen. En komt die boodschap nu van zijn adjudanten.
Dat betekent dat er geen verandering op is getreden (meestal : geen verslechtering, maar dus ook geen verbetering) en dat het nog op elk moment kan omslaan, en enig levensgevaar zeker nog niet geweken is. Stabiel betekent dus niet per definitie dat het goed gaat. Meer dat er gewoon geen verandering is.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:52 schreef Metalfrost het volgende:
in de TT: 'kritiek maar stabiel'
Een kritieke toestand kan nooit stabiel zijn. Bij stabiel is er de mediaan bereikt waarin de toestand controleerbaar is.
Bij kritiek juist niet.
Misschien is ie stabiel/continu in kritieke toestandquote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:52 schreef Metalfrost het volgende:
in de TT: 'kritiek maar stabiel'
Een kritieke toestand kan nooit stabiel zijn. Bij stabiel is er de mediaan bereikt waarin de toestand controleerbaar is.
Bij kritiek juist niet.
Mexicaanse toestanden.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:56 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zo, maar stel je voor dat die kerel ontsnapt
Dat moeten wij niet willen, lukt het ze wel meteen neerschieten en de kliko in.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:56 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zo, maar stel je voor dat die kerel ontsnapt
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:54 schreef -river- het volgende:
[..]
Dat betekent dat er geen verandering op is getreden (meestal : geen verslechtering, maar dus ook geen verbetering) en dat het nog op elk moment kan omslaan, en enig levensgevaar zeker nog niet geweken is. Stabiel betekent dus niet per definitie dat het goed gaat. Meer dat er gewoon geen verandering is.
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:54 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Misschien is ie stabiel/continu in kritieke toestand
Dus we kunnen uit van Dijks tweet concluderen dat de kogel daadwerkelijk de hersenen heeft geraakt. Is zijn informatie betrouwbaar dan?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:45 schreef Bart.Messen het volgende:
Ongetwijfeld zal hij hersenschade houden aan deze verwondingen.
Ik denk niet dat die advocate dit soort info gaat doorgeven aan die crimineeltjes. Dan zou ze ook een potentieel gevaar zijn en uit de weg geruimd "moeten" worden..quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:53 schreef Remco2021 het volgende:
[..]
Hij spreekt toch zijn advocaat ? Die kan makkelijk info doorgeven. Die moeten ze ook gewoon altijd in het zicht houden en de gesprekken meeluisteren.
Dat denk ik ook. Gewoon een "what-if" scenario. Alhoewel hij in Dubai wel erg verrast was toen hij gepakt werd.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:54 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik denk dat dit idd of vooraf al eens is besproken, of in gang gezet door de rest.
Vergeet niet dat er een heleboel jeugdvrienden van Taghi bij betrokken zijn in de hogere regionen van het clubje.
Dat is een goede vraag.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:03 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Dus we kunnen uit van Dijks tweet concluderen dat de kogel daadwerkelijk de hersenen heeft geraakt. Is zijn informatie betrouwbaar dan?
Knap dat je dat kunt concluderen want dat is niet wat er staat.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:03 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Dus we kunnen uit van Dijks tweet concluderen dat de kogel daadwerkelijk de hersenen heeft geraakt. Is zijn informatie betrouwbaar dan?
Ik denk dat een advocaat soms geen keuze heeft............................quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:05 schreef Berjan3 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die advocate dit soort info gaat doorgeven aan die crimineeltjes. Dan zou ze ook een potentieel gevaar zijn en uit de weg geruimd "moeten" worden..
[..]
Dat denk ik ook. Gewoon een "what-if" scenario. Alhoewel hij in Dubai wel erg verrast was toen hij gepakt werd.
Zodra er een gewelddadige ontsnapping plaats gaat vinden, dan zullen er ongetwijfeld wel wat kogels van eigenaar wisselenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:57 schreef -river- het volgende:
[..]
Dat moeten wij niet willen, lukt het ze wel meteen neerschieten en de kliko in.
Ik weet niet waarmee jij leest maar er staat duidelijk dat het nog onduidelijk is hoeveel hersenschade hij heeft opgelopen. Hieruit kunnen we makkelijk opmaken dat een deel van zijn hersenen geraakt is. Als de informatie klopt natuurlijk.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:11 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Knap dat je dat kunt concluderen want dat is niet wat er staat.
De tweet staat in de OP waar je hem gewoon kunt lezen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:12 schreef Bart.Messen het volgende:
Wat staat er dan wel als je het zo goed weet?
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:13 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zodra er een gewelddadige ontsnapping plaats gaat vinden, dan zullen er ongetwijfeld wel wat kogels van eigenaar wisselen
Zijn twee mogelijkheden dan. Dat zijn hersenen geraakt zijn of dat er vanwege bloedtekort naar zijn hersenen een deel is uitgestorven of dergelijke.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:16 schreef -river- het volgende:
Hij is in het hoofd geraakt maar dat wil niet perse dan zeggen dat zijn hersenen zijn geraakt. Ik denk dat enkel zijn familie, justitie en natuurlijk zijn artsen weten waar hij wel of niet geraakt is. Tot ze meer naar buiten brengen is het voor ons gissen.
Nee, het enige wat je eruit kan opmaken is dat het onbekend is of er hersenschade is. Eigenlijk helemaal niets dus.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:16 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Ik weet niet waarmee jij leest maar er staat duidelijk dat het nog onduidelijk is hoeveel hersenschade hij heeft opgelopen. Hieruit kunnen we makkelijk opmaken dat een deel van zijn hersenen geraakt is. Als de informatie klopt natuurlijk.
En natuurlijk zijn zijn hersenen wel geraakt (of iig beschadigd). Die man heeft een kogel door zijn kop gekregen in de buurt van zijn ogen. Natuurlijk hebben zijn hersenen een optater gehad. Daar hoef je geen dokter voor te zijn om dat te begrijpen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:16 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
De tweet staat in de OP waar je hem gewoon kunt lezen.
Bron dat hij bij zijn ogen is geraakt? Of zuig je dit heerlijk uit je dikke duim?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:18 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
En natuurlijk zijn zijn hersenen wel geraakt (of iig beschadigd). Die man heeft een kogel door zijn kop gekregen in de buurt van zijn ogen. Natuurlijk hebben zijn hersenen een optater gehad. Daar hoef je geen dokter voor te zijn om dat te begrijpen.
Ik heb dat gezien op het filmpje. Per ongeluk uiteraard. Ik ga niet bewust zoeken naar dat soort filmpjes.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Bron dat hij bij zijn ogen is geraakt?
Ja en we vroegen ons alleen af of de kogel zijn hersenen geraakt heeft gezien we het hebben over een hersenschade.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:18 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Nee, het enige wat je eruit kan opmaken is dat het onbekend is of er hersenschade is. Eigenlijk helemaal niets dus.
Dat werd vlak na het gebeurde overal op social media gedeeld, of het waar is is een tweede natuurlijk.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Bron dat hij bij zijn ogen is geraakt? Of zuig je dit heerlijk uit je dikke duim?
Het eerste kan zeker, het tweede is twijfelachtig omdat er direct hartmassage werd toegepast waardoor zijn bloedcirculatie goed op gang bleef maar door inwendige bloedingen zou het misschien wel kunnen. Het blijft gewoon gissen en het is al knap dat hij nu nog leeft ook al vecht hij voor zijn leven.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:17 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Zijn twee mogelijkheden dan. Dat zijn hersenen geraakt zijn of dat er vanwege bloedtekort naar zijn hersenen een deel is uitgestorven of dergelijke.
Voor zover ik weet zijn er 5 schoten gelost, of ze allemaal voltreffers waren weet ik niet.quote:
Ik heb het fimpje vaak gezien maar zo duidelijk is dat helemaal niet op die beelden. Bloed kan net zo goed uit zijn neus gekomen zijn.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:21 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
Ik heb dat gezien op het filmpje. Per ongeluk uiteraard. Ik ga niet bewust zoeken naar dat soort filmpjes.
Dan heeft hij misschien wel daar een kogel gehad. Een neus is ook dichtbij de ogen vindt ik.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:23 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Ik heb het fimpje vaak gezien maar zo duidelijk is dat helemaal niet op die beelden. Bloed kan net zo goed uit zijn neus gekomen zijn.
Hij is ook natuurlijk achterover op zijn hoofd gevallen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:22 schreef -river- het volgende:
[..]
Het eerste kan zeker, het tweede is twijfelachtig omdat er direct hartmassage werd toegepast waardoor zijn bloedcirculatie goed op gang bleef maar door inwendige bloedingen zou het misschien wel kunnen. Het blijft gewoon gissen en het is al knap dat hij nu nog leeft ook al vecht hij voor zijn leven.
Twee keer heb ik mij laten vertellen maar ik kan het nergens terugvinden of dat betrouwbaar isquote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Voor zover ik weet zijn er 5 schoten gelost, of ze allemaal voltreffers waren weet ik niet.
Alsof de schutter een erkende scherpschutter wasquote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:26 schreef -river- het volgende:
[..]
Je bent wel een baas als je 5 kogels overleefde.
Ligt aan de kogelsquote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:26 schreef -river- het volgende:
[..]
Je bent wel een baas als je 5 kogels overleefde.
Aan die mogelijkheid dacht ik dus ook. Maar zijn voorhoofd is anders wel vrij van een wond. De schutter heeft van voren geschoten. De tijd tussen de schoten in is ook een indicatie van haast. De tijd tussen de vierde en laatste kogel was iets langer dan de rest. Waarschijnlijk is dit ook gelijk de reden waarom Peter gelukkig nog in leven is want als de kogel door zijn voorhoofd ging dan was het naar mijn mening wel snel einde oefening geweest.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:23 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Ik heb het fimpje vaak gezien maar zo duidelijk is dat helemaal niet op die beelden. Bloed kan net zo goed uit zijn neus gekomen zijn.
Is dat echt onmogelijk om te overleven?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:29 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is dit ook gelijk de reden waarom Peter gelukkig nog in leven is want als de kogel door zijn voorhoofd ging dan was het naar mijn mening wel snel einde oefening geweest.
Op de beelden van het cafe uit de straat zijn 5 schoten te horen iig.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:27 schreef sp3c het volgende:
[..]
Twee keer heb ik mij laten vertellen maar ik kan het nergens terugvinden of dat betrouwbaar is
Paar keer maar, maar kon jij niet weten.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:30 schreef NoXia het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)ng-uit-ebi~aa7c0e33/
Is deze hier al langs gekomen?
Het is blijkbaar zelfs mogelijk om 21 kogels te overleven.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:26 schreef -river- het volgende:
[..]
Je bent wel een baas als je 5 kogels overleefde.
Niets is onmogelijk, menig mens loopt met een kogelgat in zijn/haar hoofd. Het ligt er wel aan wat voor kogel en waar precies komt deze en was er meteen medische hulp aanwezig enz.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:31 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
Is dat echt onmogelijk om te overleven?
Ja, klopt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:31 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Op de beelden van het cafe uit de straat zijn 5 schoten te horen iig.
Alles is mogelijk maar de overlevingskansen zijn gebaseerd op percentages. Een kogel die dwars door het voorhoofd gaat heeft natuurlijk een veel grotere impact op je hersenen wat de kans op overleven bijna onmogelijk maakt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:31 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
Is dat echt onmogelijk om te overleven?
Blijkbaar gaat er nu dus iemand ontvoerd worden…quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:30 schreef NoXia het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)ng-uit-ebi~aa7c0e33/
Is deze hier al langs gekomen?
True.quote:
Wat leven we in een enge wereld. Een criminele organisatie die zo groot is. En ze hebben zo veel geld.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:30 schreef NoXia het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)ng-uit-ebi~aa7c0e33/
Is deze hier al langs gekomen?
Is niet bekend of hij door alle kogels geraakt is. Vier snelle schoten achterelkaar maakt de ''bullet spread'' tussen de kogels heel groot. Grote kans dat hij in het lichaam door een of twee kogels maar geraakt is.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:26 schreef -river- het volgende:
[..]
Je bent wel een baas als je 5 kogels overleefde.
Op zich wel slim bedacht, maar het gaat nooit gebeuren. als ze iemand ontvoeren in Afrika dan komen er van die commando's die de ontvoerders kapot schieten. En misschien het slachtoffer, maar dat is bijkomende schade..quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:34 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Blijkbaar gaat er nu dus iemand ontvoerd worden…
Echt, lever die gast uit aan Marokko, zijn broers hebben daar al de doodstraf.
Daar zat ik zelf ook al aan te denken. Maar ze zijn nog slimmer dan ik dacht. Zo'n ontvoering kun je dus het beste in het buitenland doen en dan is Afrika the place to be. Waar gaat dit naartoe.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:34 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Blijkbaar gaat er nu dus iemand ontvoerd worden…
Echt, lever die gast uit aan Marokko, zijn broers hebben daar al de doodstraf.
Kan je nagaan hoe sterk het menselijk lichaam kan zijn.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:32 schreef -river- het volgende:
[..]
Niets is onmogelijk, menig mens loopt met een kogelgat in zijn/haar hoofd. Het ligt er wel aan wat voor kogel en waar precies komt deze en was er meteen medische hulp aanwezig enz.
Dat zal vast geen informatie zijn waar ze nog geen rekening mee hebben gehouden. Dit soort geesten is blijkbaar altijd iedereen een stapje voor omdat ze voorbij 'normale' grenzen kunnen denken en handelen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:37 schreef Berjan3 het volgende:
[..]
Op zich wel slim bedacht, maar het gaat nooit gebeuren. als ze iemand ontvoeren in Afrika dan komen er van die commando's die de ontvoerders kapot schieten. En misschien het slachtoffer, maar dat is bijkomende schade..
Of ze overschatten zichzelf. Ga maar na, iedereen die in de criminaliteit zit komt eens aan de beurt. Of gevangen gezet of vermoord..quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:42 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dat zal vast geen informatie zijn waar ze nog geen rekening mee hebben gehouden. Dit soort geesten is blijkbaar altijd iedereen een stapje voor omdat ze voorbij 'normale' grenzen kunnen denken en handelen.
Dik zijn is in tegenwoordig.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:44 schreef Lospedrosa het volgende:
Leuke meid op npo1 leuk koppie maar toch beetje te dik.
Gelukkig, daar heb je wel gelijk in inderdaad. Nederland zal wss nooit toegeven om Taghi los te laten als ze op deze manier onder druk gezet worden. Dat zijn scenario's die eigenlijk al vaker zijn voorgekomen en afgehandeld. En ook de treinkaping was er daar een van.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:44 schreef Berjan3 het volgende:
[..]
Of ze overschatten zichzelf. Ga maar na, iedereen die in de criminaliteit zit komt eens aan de beurt. Of gevangen gezet of vermoord..
Er is geen plek waar je veilig bent als je mensen ontvoerd. Ook niet in Afrika.. Misschien voor de gewone politie daar wel, maar niet voor de speciale organisaties die criminelen opsporen en gevangen zetten.
Sommige hebben ook weer aan hardere of dikkere schedel dan anderen. Deze week nog een paar reportages van Peter terug zitten kijken waar onder die over Harry Bout waar de lijkschouwer dit uitlegde. Zijn slachtoffer werd 3 keer in het hoofd geraakt maar 2 kogels penetreerde de schedel niet. Al geloof ik wel dat daarbij een oude revolver gebruikt is met .32 ammunitie. Het type wapen en kogels spelen uiteraard ook een grote rol.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:40 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
Kan je nagaan hoe sterk het menselijk lichaam kan zijn.
Dat is echt ongelofelijk eigenlijk.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:48 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Sommige hebben ook weer aan hardere of dikkere schedel dan anderen. Deze week nog een paar reportages van Peter terug zitten kijken waar onder die over Harry Bout waar de lijkschouwer dit uitlegde. Zijn slachtoffer werd 3 keer in het hoofd geraakt maar 2 kogels penetreerde de schedel niet. Al geloof ik wel dat daarbij een oude revolver gebruikt is met .32 ammunitie. Het type wapen en kogels spelen uiteraard ook een grote rol.
Het helpt ook als je veel calcium in je voeding hebt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:49 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
Dat is echt ongelofelijk eigenlijk.
Ja maar is het ook niet gewoon genetisch bepaald?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:51 schreef Tengano het volgende:
[..]
Het helpt ook als je veel calcium in je voeding hebt.
Was een grapje....quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:51 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
Ja maar is het ook niet gewoon genetisch bepaald?
Wel heel bijzonder dat dat soort informatie boven water komt en dan aan de politie en de Telegraaf wordt doorgespeeld. Dat zou je toch eigenlijk niet verwachten met wat je globaal van zo'n organisatie weet; dat lekken daar not done is? Best gek.quote:De politie beschikt over uiterst brisante informatie die door bronnen ook aan De Telegraaf is toegespeeld.
Taghi zou opdracht hebben gegeven om te onderzoeken of er in Afrika een Nederlandse diplomaat zou kunnen worden ontvoerd als wisselgeld voor vrijlating.
Welke Nederlandse diplomaten hebben we in Afrika?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:59 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wel heel bijzonder dat dat soort informatie boven water komt en dan aan de politie en de Telegraaf wordt doorgespeeld. Dat zou je toch eigenlijk niet verwachten met wat je globaal van zo'n organisatie weet en dat lekken daar not done is? Best gek.
Ik heb zelf geen Google op mijn komputer; zou je zelf even moeten kijkenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:00 schreef maily het volgende:
[..]
Welke Nederlandse diplomaten hebben we in Afrika?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Tengano op 09-07-2021 20:08:14 ]Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Dit klinkt allemaal ook wel heel Hollywood, aan de andere kant zijn er natuurlijk al veel dingen gebeurd vanuit het Taghi kamp....quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:59 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wel heel bijzonder dat dat soort informatie boven water komt en dan aan de politie en de Telegraaf wordt doorgespeeld. Dat zou je toch eigenlijk niet verwachten met wat je globaal van zo'n organisatie weet; dat lekken daar not done is? Best gek.
Die Schouten wordt nu ook zwaar bewaakt ...quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:49 schreef -river- het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ge-leidsedwarsstraat
Toestand Peter R. de Vries onveranderd.
Er is nog geen nieuws over de toestand van Peter R. de Vries. Dat maakte Luuk Ikink bekend bij RTL Boulevard na contact met de familie. "Er zijn geen ontwikkelingen."
Advocaten Peter Schouten en Onno de Jong hebben De Vries opgezocht in het ziekenhuis. "Daar praten we tegen Peter, maar hij praat natuurlijk niet terug. Het is gewoon heel erg hard", zegt Schouten.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_Nederlandse_ambassadesquote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:00 schreef maily het volgende:
[..]
Welke Nederlandse diplomaten hebben we in Afrika?
Ok bedankt jongens hier kunnen we wat meequote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:49 schreef -river- het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ge-leidsedwarsstraat
Toestand Peter R. de Vries onveranderd.
Er is nog geen nieuws over de toestand van Peter R. de Vries.
Beter dit dan geen of slecht(er) nieuws toch?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:09 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ok bedankt jongens hier kunnen we wat mee
Niet beneden aan de ingang meer. Wel op de Ic zelf.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:06 schreef maily het volgende:
[..]
Die Schouten wordt nu ook zwaar bewaakt ...
Ik denk dat ze in dat ziekenhuis nu ook zeer strikte bezoekregels hebben ....
Niks Hollywood. Peter R. de Vries en Wiersma omleggen, dat was Hollywood. Maar deze mensen hebben geen grenzen zoals jij en ik dat hebben van: Ja, maar dat kun je niet doenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit klinkt allemaal ook wel heel Hollywood, aan de andere kant zijn er natuurlijk al veel dingen gebeurd vanuit het Taghi kamp....
Wat eng eigenlijk dat zulke mensen bestaan. Zal dr maar eentje achter je aan zitten en het op je gemunt hebben. Er zou het er spaans benauwd van krijgen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Niks Hollywood. Peter R. de Vries en Wiersma omleggen, dat was Hollywood. Maar deze mensen hebben geen grenzen zoals jij en ik dat hebben van: Ja, maar dat kun je niet doen![]()
Dus kijken ze alleen maar naar de oplossing. Hoe zou ik uit zo'n vesting kunnen komen? En die man uit Mexico was daar ook redelijk vindingrijk en succesvol in. Dan gaat Taghi echt niet denken van, nou ja laat maar, ik zit hier eigenlijk wel ok. Zeker niet als je weet en gewend bent dat met jouw enorme hoeveelheden geld, terreur en intimidatie bijna alles te koop of te regelen is.
Best bijzonder dat ze hem opgezocht hebben. Als iemand vecht voor zijn leven lijkt veel bezoek aan het bed me niet zo bevorderlijk.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:49 schreef -river- het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ge-leidsedwarsstraat
Toestand Peter R. de Vries onveranderd.
Er is nog geen nieuws over de toestand van Peter R. de Vries. Dat maakte Luuk Ikink bekend bij RTL Boulevard na contact met de familie. "Er zijn geen ontwikkelingen."
Advocaten Peter Schouten en Onno de Jong hebben De Vries opgezocht in het ziekenhuis. "Daar praten we tegen Peter, maar hij praat natuurlijk niet terug. Het is gewoon heel erg hard", zegt Schouten.
Kaliber heeft er weinig mee te maken natuurlijk. Meer het type ammunitiequote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:48 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Sommige hebben ook weer aan hardere of dikkere schedel dan anderen. Deze week nog een paar reportages van Peter terug zitten kijken waar onder die over Harry Bout waar de lijkschouwer dit uitlegde. Zijn slachtoffer werd 3 keer in het hoofd geraakt maar 2 kogels penetreerde de schedel niet. Al geloof ik wel dat daarbij een oude revolver gebruikt is met .32 ammunitie. Het type wapen en kogels spelen uiteraard ook een grote rol.
Ligt ie vast wakker van ja..quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Best bijzonder dat ze hem opgezocht hebben. Als iemand vecht voor zijn leven lijkt veel bezoek aan het bed me niet zo bevorderlijk.
Nou ja, hij is buiten bewustzijn, dus veel zal hij er waarschijnlijk niet van meekrijgen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Best bijzonder dat ze hem opgezocht hebben. Als iemand vecht voor zijn leven lijkt veel bezoek aan het bed me niet zo bevorderlijk.
Taghi heeft zelf nooit eerder vast gezeten, nooit.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Niks Hollywood. Peter R. de Vries en Wiersma omleggen, dat was Hollywood. Maar deze mensen hebben geen grenzen zoals jij en ik dat hebben van: Ja, maar dat kun je niet doen![]()
Dus kijken ze alleen maar naar de oplossing. Hoe zou ik uit zo'n vesting kunnen komen? En die man uit Mexico was daar ook redelijk vindingrijk en succesvol in. Dan gaat Taghi echt niet denken van, nou ja laat maar, ik zit hier eigenlijk wel ok. Zeker niet als je weet en gewend bent, dat met jouw enorme hoeveelheden geld, terreur en intimidatie bijna alles te koop of te regelen is.
Zwaar onzin dit natuurlijk. Stel je voor dit gebeurt en hij krijgt zijn zin. Waar zou die dan heen moeten vluchten? Mars?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:59 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wel heel bijzonder dat dat soort informatie boven water komt en dan aan de politie en de Telegraaf wordt doorgespeeld. Dat zou je toch eigenlijk niet verwachten met wat je globaal van zo'n organisatie weet; dat lekken daar not done is? Best gek.
Neem ook die zoon van Guzman.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Niks Hollywood. Peter R. de Vries en Wiersma omleggen, dat was Hollywood. Maar deze mensen hebben geen grenzen zoals jij en ik dat hebben van: Ja, maar dat kun je niet doen![]()
Dus kijken ze alleen maar naar de oplossing. Hoe zou ik uit zo'n vesting kunnen komen? En die man uit Mexico was daar ook redelijk vindingrijk en succesvol in. Dan gaat Taghi echt niet denken van, nou ja laat maar, ik zit hier eigenlijk wel ok. Zeker niet als je weet en gewend bent, dat met jouw enorme hoeveelheden geld, terreur en intimidatie bijna alles te koop of te regelen is.
Ik heb de uitzending gezien en vond het wel mooi dat ze met hem praattenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Best bijzonder dat ze hem opgezocht hebben. Als iemand vecht voor zijn leven lijkt veel bezoek aan het bed me niet zo bevorderlijk.
Ik weet niet waar je het over hebt of wat je bedoelt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:18 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Zwaar onzin dit natuurlijk. Stel je voor dit gebeurt en hij krijgt zijn zin. Waar zou die dan heen moeten vluchten? Mars?
Jawel hoor, ondanks dat hij fluitend VWO deed, zat hij bij een jeugdbende, Bad Boys.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:17 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Taghi heeft zelf nooit eerder vast gezeten, nooit.
Op dat filmpje wat hier is gepost hoorde ik wel meer dan 2 knallen, zeker 4.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:27 schreef sp3c het volgende:
[..]
Twee keer heb ik mij laten vertellen maar ik kan het nergens terugvinden of dat betrouwbaar is
Ja want dan je veilig iddquote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:24 schreef Bart.Messen het volgende:
Als ik zullke zware kerels achter mij aan zou hebben zei ik geheid bescherming hebben gezocht bij de politie. Ik zou nergens meer naartoe durven gaan.
Denk dat je beter privébeveiliging in kunt huren dan, politie schiet je niks mee op.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:24 schreef Bart.Messen het volgende:
Als ik zullke zware kerels achter mij aan zou hebben zei ik geheid bescherming hebben gezocht bij de politie. Ik zou nergens meer naartoe durven gaan.
Als zo'n grote organisatie jou persé dood wil, lukt ze dat wel.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:24 schreef Bart.Messen het volgende:
Als ik zullke zware kerels achter mij aan zou hebben zei ik geheid bescherming hebben gezocht bij de politie. Ik zou nergens meer naartoe durven gaan.
Ik zou zelf een goeie assertiviteitscursus volgen zodat je je grenzen goed aan kunt geven.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:27 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Denk dat je beter privébeveiliging in kunt huren dan, politie schiet je niks mee op.
Ja privé beveiliging bedoelde ik eigenlijk.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:27 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Denk dat je beter privébeveiliging in kunt huren dan, politie schiet je niks mee op.
En dan? Als er een beveiliger bij is dan stoppen ze? Die mensen hebben geen eer of gevoel dan knallen ze die beveiliger gewoon ook overhoop.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:30 schreef Bart.Messen het volgende:
[..]
Ja privé beveiliging bedoelde ik eigenlijk.
Ik zou absoluut 24/ een oppas bij me willen hebben als ik in zo'n situatie had gezeten.
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:21 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je het over hebt of wat je bedoelt.
#postonduidelijk
Je plaatste dit:quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:21 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je het over hebt of wat je bedoelt.
#postonduidelijk
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:28 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik zou zelf een goeie assertiviteitscursus volgen zodat je je grenzen goed aan kunt geven.
quote:
Ok, nou snap ik wat je bedoelt. Dus als je zo'n actie gemaakt hebt en je hebt een half miljard tot je beschikking dan ben je nergens welkom. Got it now.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:33 schreef Werkperd het volgende:
[..]
[..]
Je plaatste dit:
''De politie beschikt over uiterst brisante informatie die door bronnen ook aan De Telegraaf is toegespeeld.
Taghi zou opdracht hebben gegeven om te onderzoeken of er in Afrika een Nederlandse diplomaat zou kunnen worden ontvoerd als wisselgeld voor vrijlating.'''
Je snapt toch ook wel dat Taghi geen plek op de wereld krijgt na zo'n idiote actie. Hij schiet er helemaal niks mee op mocht zo iets willen lukken.
Turkije? Die wou hem eerder ook niet uitleveren toch?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:18 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Zwaar onzin dit natuurlijk. Stel je voor dit gebeurt en hij krijgt zijn zin. Waar zou die dan heen moeten vluchten? Mars?
Ja en dat geld heeft hij in zijn achter broekzak zitten natuurlijk. De consequenties zijn voor elk land enorm groot mochten ze zo'n crimineel schuilplek bieden. Nederland betekent voor alle duidelijkheid NATO etc. Inlichtingendiensten slapen niet. Die weten heus wel exact waar elk pion zich uithangt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:35 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ok, nou snap ik wat je bedoelt. Dus als je zo''n actie gemaakt hebt en je hebt een half miljard tot je beschikking dan ben je nergens welkom. Got it now.
Wat een vergelijking weer. Een diplomaat ontvoeren als wisselgeld voor vrijlating zal niet iets zijn wat zich ergens afspeelt in een donkere kamer. Zo iets is gelijk wereldnieuws en geen enkel land accepteert zo iets.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Turkije? Die wou hem eerder ook niet uitleveren toch?
Ik denk dat we het beter aan Taghi over kunnen laten hoe je zoiets aanpakt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:41 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Wat een vergelijking weer. Een diplomaat ontvoeren als wisselgeld voor vrijlating zal niet iets zijn wat zich ergens afspeelt in een donkere kamer. Zo iets is gelijk wereldnieuws en geen enkel land accepteert zo iets.
Die mogen geen wapens dragen, politiebewaking wel. Dan heb je nog een kleine kans, bij gewone beveiliging knallen ze die ook gewoon neer.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:27 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Denk dat je beter privébeveiliging in kunt huren dan, politie schiet je niks mee op.
Weet ik ook niet. Als ik een reactie plaatst loopt het meestal vrij snel uit de hand en belanden we uiteindelijk ergens waar we niet thuis horen lol.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:42 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hoe zijn we hier eigenlijk terecht gekomen
Wat heeft Turkije met deze Marokkaan te maken?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Turkije? Die wou hem eerder ook niet uitleveren toch?
Dat idee had ik ook al, dus ik dacht ik trap even op de remquote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:44 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Weet ik ook niet. Als ik een reactie plaatst loopt het meestal vrij snel uit de hand en belanden we uiteindelijk ergens waar we niet thuis horen lol.
Het is allemaal begonnen met de 200 kilo die de Turtles destijds in Antwerpen getipt zouden hebben.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:42 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hoe zijn we hier eigenlijk terecht gekomen
Oh zo zien ging dat verhaal in Turkije niet om Taghi (Saban B), Taghi die zat schijnbaar in Dubai een tijdje, maar daar is wel opgepakt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:44 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Wat heeft Turkije met deze Marokkaan te maken?
Buitenlandse beveiligers kunnen dan weer wel toestemming krijgen voor het dragen van wapens in Nederland.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:42 schreef DaMook het volgende:
[..]
Die mogen geen wapens dragen, politiebewaking wel. Dan heb je nog een kleine kans, bij gewone beveiliging knallen ze die ook gewoon neer.
https://www.demorgen.be/n(...)-antwerpen~bb44238c/quote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:47 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Het is allemaal begonnen met de 200 kilo die de Turtles destijds in Antwerpen getipt zouden hebben.
Dat resulteerde uiteindelijk in een enorme stroom liquidaties tussen 2 groepen (oa Gwenette Martha) wat steeds meer en meer uit de hand liep.
En opeens was daar uit het niets een Taghi.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk om eerlijk te zijn dat het grootspraak is.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 18:52 schreef Berjan3 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet dat die T niet gewoon geen binding meer heeft met buitenaf? EBI is het zwaarst beveiligd van alle gevangenissen. Nog niemand kon hier ontsnappen..
Maar blijkbaar heeft hij wel een telefoon om met zijn onderdanen in contact te komen?
Of het is van te voren al zo afgesproken, dat zou ook kunnen. En komt die boodschap nu van zijn adjudanten.
Dus jij gaat niet mee?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik denk om eerlijk te zijn dat het grootspraak is.
De EBI aanvallen is gewoon een zelfmoordmissie. Je moet wel een half leger op de been brengen om zo'n vesting te kunnen nemen.
Ik denk sowieso dat al dat geweld veel te veel aandacht vraagt waardoor je in de picture loopt. Als je in staat bent dingen te regelen en te settlen kun je het wss veel langer volhouden. Maar ik snap best dat dat wel bijna onmogelijk zal zijn, hoewel je met genoeg geld misschien genoeg mensen tevreden en koest kunt houden.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:07 schreef StateOfMind het volgende:
Taghi's grootste fout is denk ik geweest is dat hij op een gegeven moment vooral jonge goedkope onervaren jongens heeft ingezet ipv professionals.
Al die wildwest schietpartijen met Kalashnikovs en vergismoorden hebben uiteindelijk de aandacht gekregen en heeft uiteindelijk tot hem geleid.
Als hij professionals had ingezet, had ie nu waarschijnlijk nog in Dubai gezeten, zonder dat iemand ooit van hem gehoord zou hebben.
Daarom denk ik ook dat die Taghi niet zo groot is als bepaalde media hem lopen op te blazen. Hij is waarschijnlijk vooral nog wat gewetenlozer dan andere bekende criminelen. Maar vooral een roekeloos en weinig beheerst type die met amateur-killers denkt topgangster te kunnen worden.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:07 schreef StateOfMind het volgende:
Taghi's grootste fout is denk ik geweest is dat hij op een gegeven moment vooral jonge goedkope onervaren jongens heeft ingezet ipv professionals.
Al die wildwest schietpartijen met Kalashnikovs en vergismoorden hebben uiteindelijk de aandacht gekregen en heeft uiteindelijk tot hem geleid.
Als hij professionals had ingezet, had ie nu waarschijnlijk nog in Dubai gezeten, zonder dat iemand ooit van hem gehoord zou hebben.
Schijnt mee te vallen, aldus 50 Cent:quote:Op vrijdag 9 juli 2021 19:28 schreef Bart.Messen het volgende:
Het lijkt mij trouwens extreem pijnlijk om beschoten te worden. Ik zou het nooit mee willen maken bij mezelf.
Twee keer raakquote:Op vrijdag 9 juli 2021 20:26 schreef Hathor het volgende:
[..]
Op dat filmpje wat hier is gepost hoorde ik wel meer dan 2 knallen, zeker 4.
De bewaking in de EBI zullen wel goed uitgerust zijn, maar ik kan me echt niet voorstellen dat ze daar een heel leger op de been hebben. Een overval op zo'n vesting is dan ook wel een kwestie van hoeveel man er tegenover elkaar staat. Stel je komt met 400 man zwaarbewapend, dan moet je toch best wel een eindje kunnen komen. Of zie ik dat nou te simpel?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik denk om eerlijk te zijn dat het grootspraak is.
De EBI aanvallen is gewoon een zelfmoordmissie. Je moet wel een half leger op de been brengen om zo'n vesting te kunnen nemen.
Kunnen ze niet gewoon met een helikopter met zwaarbewapende mensen komen? Zoals ze in België doenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:28 schreef Tengano het volgende:
[..]
De bewaking in de EBI zullen wel goed uitgerust zijn, maar ik kan me echt niet voorstellen dat ze daar een heel leger op de been hebben. Een overval op zo'n vesting is dan ook wel een kwestie van hoeveel man tegenover elkaar staat. Stel je komt met 400 man zwaarbewapend, dan moet je toch best wel een eindje kunnen komen. Of zie ik dat nou te simpel?
Zijn gewone cipiers in de EBI, zoals in gewone gevangenissen (zie die docu over de EBI van Omroep Brabant).quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:28 schreef Tengano het volgende:
[..]
De bewaking in de EBI zullen wel goed uitgerust zijn, maar ik kan me echt niet voorstellen dat ze daar een heel leger op de been hebben. Een overval op zo'n vesting is dan ook wel een kwestie van hoeveel man er tegenover elkaar staat. Stel je komt met 400 man zwaarbewapend, dan moet je toch best wel een eindje kunnen komen. Of zie ik dat nou te simpel?
Een fort verdedigen daar heb je veel minder mensen voor nodig. Daar buiten ben je een wandelende schietschijf.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:28 schreef Tengano het volgende:
[..]
De bewaking in de EBI zullen wel goed uitgerust zijn, maar ik kan me echt niet voorstellen dat ze daar een heel leger op de been hebben. Een overval op zo'n vesting is dan ook wel een kwestie van hoeveel man tegenover elkaar staat. Stel je komt met 400 man zwaarbewapend, dan moet je toch best wel een eindje kunnen komen. Of zie ik dat nou te simpel?
Er schijnt een hek boven te zitten.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Kunnen ze niet gewoon met een helikopter met zwaarbewapende mensen komen? Zoals ze in België doen
Ja, dat weet ik. Maar buiten staat wel wat zware bewaking, maar daar zie je er maar 2 van. Nou zullen het er misschien een paar meer zijn, maar als je daar met een dikke overmacht komt, wat dan?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:31 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zijn gewone cipiers in de EBI, zoals in gewone gevangenissen (zie die docu over de EBI van Omroep Brabant).
En die EBI staat op het terrein van de gewone gevangenis.
Er zitten tralies over de EBI heen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Kunnen ze niet gewoon met een helikopter met zwaarbewapende mensen komen? Zoals ze in België doen
Binnenplaats/luchtplek van de EBI is in feite een kooi.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Kunnen ze niet gewoon met een helikopter met zwaarbewapende mensen komen? Zoals ze in België doen
Dat zou ook in je voordeel kunnen werken. Een helicopter kan daar wellicht op landen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 21:34 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Binnenplaats/luchtplek van de EBI is in feite een kooi.
De bovenkant zit 'dicht' met stalen buizen.
Juist om ontsnappen per helikopter te voorkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |