Als eenmansfractie kan je rustig de debatten uitkiezen. Ik gok dat hij de toeslagenaffaire, financiën en europa gaat doen en de rest laat lopen.quote:Op dinsdag 7 september 2021 18:29 schreef Drekkoning het volgende:
Hopelijk komt hij niet te snel en neemt hij niet te veel op zich.
Ontzettend oppervlakkig en slechts op één foto gebaseerd, maar hij ziet er weer een stuk frisser uit. Als dat daadwerkelijk het geval is zou dat mooi zijn! Ik vraag me wel af in hoeverre hij potten gaat breken en of het nog verstandig is om jezelf weer in dezelfde Haagse wereld onder te dompelen.quote:Op dinsdag 7 september 2021 18:29 schreef Drekkoning het volgende:
Hopelijk komt hij niet te snel en neemt hij niet te veel op zich.
Niet alleen op basis van één foto. Ook op basis van een uitgebreid interview in de Tubantia.quote:Op dinsdag 7 september 2021 18:39 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Ontzettend oppervlakkig en slechts op één foto gebaseerd, maar hij ziet er weer een stuk frisser uit. Als dat daadwerkelijk het geval is zou dat mooi zijn! Ik vraag me wel af in hoeverre hij potten gaat breken en of het nog verstandig is om jezelf weer in dezelfde Haagse wereld onder te dompelen.
Hij geeft aan dat hij er nog niet 100% klaar voor is, dus laten we nogmaals hopen dat hij niet te hard van stapel gaat straks.quote:Op woensdag 8 september 2021 08:29 schreef Hanca het volgende:
Mooi interview met Omtzigt: https://www.ad.nl/politie(...)an-anderen~afb1c199/
Hele vreemde tweet. Dacht dat hij zich misschien wat ongelukkig zou hebben uitgedrukt maar ik zie ook nog geen tweet waarin iets wordt rechtgezet oidquote:Op woensdag 8 september 2021 11:57 schreef Smegma. het volgende:
Van Dam haalt nog even uit:
[ twitter ]
Van Dam haalt daarin eerder uit naar CDA, zat en zit behoorlijk in kamp Omtzigt.quote:
Nee,quote:Op woensdag 8 september 2021 13:23 schreef Hanca het volgende:
[..]
Van Dam haalt daarin eerder uit naar CDA, zat en zit behoorlijk in kamp Omtzigt.
Natuurlijk is hij teleurgesteld dat Omtzigt gaat, maar als je hem al het hele jaar volgt weet je dat hij misschien wel de grootste Omtzigt fan is binnen het CDA. Hij had gehoopt dat Omtzigt mee zou helpen de problemen binnen het CDA, zoals de omgangsvormen, op te lossen. Dat hij die problemen noemt is juist ook een uithaal naar de huidige CDA.quote:Op woensdag 8 september 2021 13:27 schreef Smegma. het volgende:
[..]
Nee,
"Terwijl 100-en @:cdavandaag-leden hoopten op een verzoening (zie resoluties congres)"
"Trekt @:PieterOmtzigt definitief de deur dicht." = vaststelling van tegenstelling: CDA'ers willen wel, Omtzigt niet.
"Daarmee zijn bijdrage leverend aan de omgangsvormen binnen het CDA." Zijn verwijst naar Omtzigt. Bijdrage verwijst duidelijk naar de . Van Dam neemt Omtzigt dit kwalijk zoals blijkt uit:
"Dit CDA-lid is daarin teleurgesteld." = ik ben teleurgesteld in Omtzigt.
Ik weet dat Van Dam al lang in kamp-Omtzigt zit, maar deze tweet is duidelijk op Omtzigt gericht.quote:Op woensdag 8 september 2021 13:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Natuurlijk is hij teleurgesteld dat Omtzigt gaat, maar als je hem al het hele jaar volgt weet je dat hij misschien wel de grootste Omtzigt fan is binnen het CDA. Hij had gehoopt dat Omtzigt mee zou helpen de problemen binnen het CDA, zoals de omgangsvormen, op te lossen. Dat hij die problemen noemt is juist ook een uithaal naar de huidige CDA.
Omtzigt was zeker iemand via wie je dingen kon regelen bij het kabinet en liet zich ook altijd erg makkelijk overtuigen van een verhaal. En als hij dan een overtuiging had, dan was hij daar zelfs met bewijs lastig af te brengen. Ik hoop dat hij in het afgelopen half jaar ook aan zelfreflectie heeft gedaan en ziet dat hij zo een onderdeel van het probleem was.quote:Als je er nuchter naar kijkt, probeerde Omtzigt niet alleen als kritisch Kamerlid te opereren, maar was hij ook tamelijk actief via het partijpolitieke binnenlijntje om dingen voor elkaar te krijgen. Hij stond voortdurend in contact met partijgenoten in het kabinet en had ook met premier Mark Rutte (VVD) onderonsjes, bijvoorbeeld om de mondkapjesdeal van Sywert van Lynden te bespoedigen. Hij keerde zich binnenskamers tegen de royale compensatie voor Kindertoeslagslachtoffers van 30 mille. Als Sigrid Kaag (D66) klaagt over ‘ritselaars’, dan bedoelde ze misschien ook wel Omtzigt.
Omdat hij idiote dingen loopt uit te kramen, alsof hij ervoor getraind heeft en alsof het zijn vak is.quote:Op donderdag 9 september 2021 10:29 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
En waarom is Wierd Duk een beroepsidioot?
Hij roept idiote dingen zoals?quote:Op donderdag 9 september 2021 10:36 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Omdat hij idiote dingen loopt uit te kramen, alsof hij ervoor getraind heeft en alsof het zijn vak is.
Klinkt precies als de Taliban.quote:Op dinsdag 7 september 2021 10:59 schreef Bosbeetle het volgende:
Ze zijn er altijd voor "ieder mens" en gaan dan met het vingertje wijzen dat dat mens dan wel fatsoenlijk moet zijn, binnen de christelijke kaders moet opereren,
Dat is natuurlijk onzin. Dat weet je zelf ook. CDA wil mensen niet verbieden te scheiden, op zondag te werken of vanalles anders wat volgens de bijbel niet mag. De vergelijking slaat echt helemaal nergens op.quote:Op donderdag 9 september 2021 11:49 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Klinkt precies als de Taliban.
Dat denk ik ook niet inderdaad, maar ze zijn wel van de oplossingen zoeken in verboden of geboden. Wat dat betreft zou er wel eens wat meer naar onderliggende oorzaken gekeken mogen worden, daar zijn de wat linksere partijen wat meer van. Dat is ook heel erg onderdeel van de links/rechts verschillen. Waar rechts vaker de succes is een keuze dus moeten we mensen dwingen voor 'succes' te kiezen optie kiest. En links meer richting we moeten kosten wat het kost iedereen helpen die het niet fijn heeft, ongeacht de keuzes die die persoon gemaakt heeft. (beetje gechargeerd en lang niet zo zwart wit).quote:Op donderdag 9 september 2021 12:16 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk onzin. Dat weet je zelf ook. CDA wil mensen niet verbieden te scheiden, op zondag te werken of vanalles anders wat volgens de bijbel niet mag. De vergelijking slaat echt helemaal nergens op.
Dat ze graag de maatschappij wat meer ingericht willen zien zoals zij dat ideaal vinden... tja, dat klinkt als een politieke partij. Ze zijn daarin niks anders dan VVD, PvdA, D66, SP of PvdD.
quote:Op vrijdag 17 september 2021 14:33 schreef Dutchguy het volgende:
Vanmiddag vanaf 17:00 Omtzigt bij De Balie. Te volgen via een gratis stream: https://debalie.nl/progra(...)-omtzigt-17-09-2021/
quote:
Het is dezelfde discussie als de vaccinatie drang/dwang. Je kan mensen gewoon in alle vrijheid laten kiezen voor vaccinatie (en daar dus geen gevolgen aan verbinden), ja kan ongevaccineerden verplichten om te testen, zodat het risico minimaal blijft, of je kan ongevaccineerden het leven gewoon onmogelijk maken.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:16 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk onzin. Dat weet je zelf ook. CDA wil mensen niet verbieden te scheiden, op zondag te werken of vanalles anders wat volgens de bijbel niet mag. De vergelijking slaat echt helemaal nergens op.
Dat ze graag de maatschappij wat meer ingericht willen zien zoals zij dat ideaal vinden... tja, dat klinkt als een politieke partij. Ze zijn daarin niks anders dan VVD, PvdA, D66, SP of PvdD.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |