https://www.ad.nl/buitenl(...)n-wurzburg~a1be0da2/quote:In het Duitse Würzburg zijn enkele mensen overleden en raakten enkele anderen gewond bij een steekincident in het centrum van de stad. De politie maakte een uur geleden melding van het incident en sloot delen van het centrum af. Een dader werd gearresteerd, naar verluidt nadat deze persoon door een agent in zijn been werd geschoten.
Volgens ooggetuigen begon de man plotseling op voorbijgangers in te steken in de binnenstad van Würzburg. De politie meldt dat er meerdere doden en gewonden zijn gevallen. Lokale media en Bild spreken van 'minstens drie doden en zes gewonden'. Het incident had plaats op of nabij het Barbarossaplatz.
Op Twitter gaan videobeelden rond van het incident. Te zien is hoe een man op blote voeten en met een mondkapje voor rondzwaait met een groot mes. Omstanders op het plein bewapenen zich met stoelen en een bezem en proberen de man te overmeesteren. Hij werpt nog één keer zijn mes, maar mist. Dan komt de politie aanrijden.
Alleen gehandeld
De Duitse politie sloot gelijk enkele delen van het centrum van de stad af en kwam met veel manschappen op de melding af. Later werd door de politie de arrestatie van een verdachte gemeld. Volgens Bild zou deze persoon in zijn been zijn geschoten. Volgens de politie heeft de verdachte verklaard alleen te hebben gehandeld. Er zou voor het publiek geen gevaar meer zijn. Over het motief van de dader is nog niets bekendgemaakt.
In Würzberg wonen zo'n 130.000 mensen. De stad ligt ten zuidoosten van Frankfurt.
Nou dat verwacht je ook niet hè. Bij andere steekpartijen zijn de daders psychisch compleet in orde.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 20:05 schreef PirE het volgende: Niks aan de hand mensen: https://www.br.de/nachric(...)zte-und-tote,SbMb7vV "Beim Täter soll eine psychische Störung vorliegen"
Tja, de een denkt dat hij Napoleon is, de ander dat die om zich heen hakkende kinderverkrachter een profeet was.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 20:29 schreef Bocaj het volgende:
'Psychisch kranken Einzeltäter'... zegt men!
Wat de vliegende fuck ben jij aan het doen dan?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:17 schreef Straatcommando. het volgende:
Hou eens op met die enorm grijsgedraaide dooddoeners zeg
Waarom zou ik daar heen gaan als ik toch al weet dat je daar niet gaat reageren? ik geef *precies* aan wat het draaiboek van de Duitse media gaat zijn rondom deze gebeurtenis en het enige wat jij kan doen is die handel deleten, terwijl je niet kan aangeven welk policy dat precies overschrijdt.quote:
Onzin, ik reageer altjjd op zaken waar ik me tegen aan bemoeit heb. De reden is simpel, om dit topic overzichtelijk te houden.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:27 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Waarom zou ik daar heen gaan als ik toch al weet dat je daar niet gaat reageren? ik geef *precies* aan wat het draaiboek van de Duitse media gaat zijn rondom deze gebeurtenis en het enige wat jij kan doen is die handel deleten, terwijl je niet kan aangeven welk policy dat precies overschrijdt.
Toppertje weer hoor Straatcommando, toppertje.
Wat is dat voor bullshitreden? "Overzichtelijk" betekent in dit geval dat het niet past in jouw selectief moderatiebeleid.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Onzin, ik reageer altjjd op zaken waar ik me tegen aan bemoeit heb. De reden is simpel, om dit topic overzichtelijk te houden.
Overzichtelijk omdat ik jou nu te woord moet staan omdat je verongelijkt aan het gillen bent in een topic dat niet over jou gaat, maar om een mesaanval in Duitsland. Daarom is FB in het leven geroepen.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat is dat voor bullshitreden? "Overzichtelijk" betekent in dit geval dat het niet past in jouw selectief moderatiebeleid.
Kan je voor 1 keer je zelfingenomen mening voor je houden en met je poten van posts afblijven die je persoonlijk niet aanstaan?
Kan je dit allemaal nog in één post samenvatten? Dan kunnen we weer over tot de orde van de dag.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:27 schreef Scorpie het volgende:
[..]
ik geef *precies* aan wat het draaiboek van de Duitse media gaat zijn rondom deze gebeurtenis
Dan schoon je het toch wederom op als een post je persoonlijk niet aanstaat? Daar heb je geen enkel probleem mee, dus hup, gooi maar weg zoals je ook deed bij elke post die de officiele lezing van de Duitse politie in twijfel trok.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:35 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Overzichtelijk omdat ik jou nu te woord moet staan omdat je verongelijkt aan het gillen bent in een topic dat niet over jou gaat, maar om een mesaanval in Duitsland. Daarom is FB in het leven geroepen.
Welke grijsgedraaide dooddoener?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:17 schreef Straatcommando. het volgende:
Hou eens op met die enorm grijsgedraaide dooddoeners zeg
Zou wel willen maar dan gooit onze allerliefste FA het weer weg.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:36 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Kan je dit allemaal nog in één post samenvatten? Dan kunnen we weer over tot de orde van de dag.
Neehee, dit mag dus niet! Het was een verwarde man!quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:37 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Welke grijsgedraaide dooddoener?
De grijsgedraaide dooddoener dat iemand met bepaalde roots aan barbaarse dooddoenerij doet, en dit voor de zoveelste keer dat die dooddoenerij inmiddels grijs gedraaid is?
Wat kan je je toch ook enorm kinderachtig gedragen zeg. Voor mij is de discussie met jou wel klaar.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:38 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Neehee, dit mag dus niet! Het was een verwarde man!
@:Straatcommando kom er maar in
De posts die ik verwijderd heb natuurlijk. Helemaal fijn dat je de Duitse politie niet gelooft, maar de posts die ik verwijderd heb waren holle inhoudsloze beschuldingen.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:37 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Welke grijsgedraaide dooddoener?
De grijsgedraaide dooddoener dat iemand met bepaalde barbaarse roots aan barbaarse dooddoenerij doet, en dit voor de zoveelste keer dat die dooddoenerij inmiddels grijs gedraaid is?
Funny story, ik heb even in NWS Feedback topic gekeken. Heb je nooit gereageerd. Toen ben ik naar FB algemeen gegaan. Laatste keer dat je daar reageerde is alweer een tijdje geleden. Wie is hier precies kinderachtig bezig?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:42 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Wat kan je je toch ook enorm kinderachtig gedragen zeg. Voor mij is de discussie met jou wel klaar.
[..]
Ik zeg dan ook, zaken waar ik bij betrokken ben geweest, zoals nu. Ik kan toch lastig gaan invullen wat een sp3c of lonaaa of Frutsel heeft gedaan? Kom op zeg.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:49 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Funny story, ik heb even in NWS Feedback topic gekeken. Heb je nooit gereageerd. Toen ben ik naar FB algemeen gegaan. Laatste keer dat je daar reageerde is alweer een tijdje geleden. Wie is hier precies kinderachtig bezig?
En dat je vind dat er "holle inhoudsloze beschuldigingen" worden geuit wil dat nog niet zeggen dat dat policy overschrijdend gedrag is. Want als dat zo is, dan zal ik je even een lijstje van 10 topics geven waar ook wat werk aan de winkel is voor je.
Maar ja, je zal nu wel als een laffe haas ervandoor gaan.
Goh, dat is dan alweer eeuwen geleden, dat je iets gemod hebt waar mensen feedback op hebben gegeven...bijzonder niet?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:52 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook, zaken waar ik bij betrokken ben geweest, zoals een geval als deze, waar ik posts verwijder. Ik kan toch lastig gaan invullen wat een sp3c of lonaaa of Frutsel heeft gedaan? Kom op zeg.
Wie ben jij om te bepalen of het in twijfel trekken van een zeer haastig getrokken conclusie van de politie zonder enige vorm van onderzoek discussiewaardig zou zijn of niet? Het lijkt me juist ontzettend relevant dat daar kritische vraagtekens bij worden gezet, zo'n haastklus met begeleidend communiceren van de politie.quote:En dat is het wel, want het heeft geen enkele discussiewaarde en nodigt daar al helemaal niet toe uit.
We gaan verder in FB, dank je.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:55 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Goh, dat is dan alweer eeuwen geleden, dat je iets gemod hebt waar mensen feedback op hebben gegeven...bijzonder niet?
[..]
Wie ben jij om te bepalen of het in twijfel trekken van een zeer haastig getrokken conclusie van de politie zonder enige vorm van onderzoek discussiewaardig zou zijn of niet? Het lijkt me juist ontzettend relevant dat daar kritische vraagtekens bij worden gezet, zo'n haastklus met begeleidend communiceren van de politie.
Dat JIJ het niet nieuwswaardig vindt, is een ander verhaal. Dat is je persoonlijke mening, maar die hoor je thuis te laten als je hier gaat modden.
Ik ben geschokt.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:55 schreef Gehrman het volgende:
Dader is een 24 jarige Somaliër die allah akbar riep volgens Bild.
quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:55 schreef Gehrman het volgende:
Dader is een 24 jarige Somaliër die allah akbar riep volgens Bild.
quote:Über die möglichen Motive des Festgenommenen wurde zunächst nichts bekannt. Allerdings sagte Innenminister Herrmann, dass der Täter laut Zeugenaussage „bei der Tat ‚Allahu Akbar‘ gerufen“ habe.
Nou ja, jij bent mod hier, dus je doet maar.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:42 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Wat kan je je toch ook enorm kinderachtig gedragen zeg. Voor mij is de discussie met jou wel klaar.
[..]
De posts die ik verwijderd heb natuurlijk. Helemaal fijn dat je de Duitse politie niet gelooft, maar de posts die ik verwijderd heb waren holle inhoudsloze beschuldingen.
Part and parcel of living in a city. - Sadiq Khan, burgemeester Londenquote:
En al die mensen worden losgelaten op de burgerij... Kan ook zomaar in Holland gebeuren!quote:De 24-jarige man, die oorspronkelijk uit Somalië zou komen, sloeg toe op een plein in het centrum van de stad in de deelstaat Beieren. Er is geen sprake meer van acute dreiging voor de bevolking, benadrukt de politie. Ook werd gemeld dat er geen aanwijzingen zijn voor een tweede dader. Over het motief is nog niets duidelijk.
Een deel van het centrum was geruime tijd afgegrendeld. Politievoertuigen en ambulances rukten massaal uit. De Beierse minister van Binnenlandse Zaken heeft besloten persoonlijk poolshoogte te nemen, aldus de krant Bild.
De laatste jaren heeft Duitsland vaker te maken gehad met ernstige geweldsincidenten waarbij burgers willekeurig doelwit waren. Ook in Würzburg, in 2016, stak een Afghaanse asielzoeker in een trein met een bijl passagiers neer. Vijf mensen raakten gewond.
In het nabije Ansbach in hetzelfde jaar pleegde een 27-jarige vluchteling bij een festival een bomaanslag. Vijftien mensen liepen verwondingen op. De dader kwam zelf om. Het bleek te gaan om een IS-sympathisant.
Je spreekt in elk geval voor mij.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 22:21 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Nou ja, jij bent mod hier, dus je doet maar.![]()
Alleen ben ik het hier en nu niet eens met jouw "grijsgedraaide plaat/dooddoenerij" argument. Ook dat het hol en inhoudsloos zou zijn zie ik anders. En ik wil dit nu toch ff kwijt.
Bij dit soort afschuwelijke berichten weet men inmiddels wel dat de kans dat het hier gaat om een dader die bepaalde niet-westerse roots draagt, groter is dan dat het zou gaan om een dader die die roots niet draagt.
Terwijl mensen met die bepaalde niet-westerse achtergrond hier veruit in de minderheid zijn. En dat ... umh ja... dat steekt (no pun intended).
En ja, nogmaals, "men" weet dit inmiddels wel, maar het houd niet op. Dus wanneer het wéér gebeurd, komen die reacties ook wéér. En dat kun je niet leuk vinden -is het ook niet- het is niet anders. Wat echt niet leuk is, is dat er wéér onschuldige mensen op barbaarse wijze zijn vermoord, met nog meer slachtoffers, om over de gevolgen voor familie en vrienden nog maar te zwijgen.
Het maakt dat soort reacties niet inhoudsloos, want velen zijn deze afschuwelijke voorvallen meer dan spuugzat.
Maar stel dat het zo zijn dat de roots van de messende daders evenredig zou worden aan de verdeling van mensen hier -dus dat er bij dit soort dingen veeeeel vaker sprake is van een dader die niet die "zandbak" roots draagt, dan pas ga je zien dat die niet-leuke "ik-heb-een-lichtgetint-vermoeden" reacties afnemen.
Sterker nog; als dat soort reacties dan wél, en nog steeds, blijven aanhouden, dan pas kun je terecht spreken over echte vreemdelingenhaat, en ook dan pas zijn dat soort reacties terecht aan te merken als compleet overbodige, niet-wenselijke grijsgedraaide dooddoeners.
Ik geloof dat wij het al een keer eerder hier over hebben gehad, en toen ging het over de islam. Ik snap dat mijn kritieken hierover erg herhalend zijn, en ik begrijp best dat dat "niet leuk" kan zijn, maar ik zal mijn inmiddels grijs gedraaide plaat continu blijven herhalen, net zolang dat nodig is. Want de zaken die daar aan voor afgaan, die zijn pas echt "niet-leuk".
Dus, als er mensen zijn die dat dan "niet leuk" vinden, ja jammer dan, maar daar heb ik verder geen boodschap aan.
Dat dat soort reacties weg worden gehaald, vind ik een wegkijkend en onder-het-tapijt-vegend zwaktebod, hetgeen mij nog meer motiveert om door te blijven hameren.
Ik durf te wedden dat dit voor nog veel meer fokkers/mensen geld.
Het zou helemaal 'mooi' zijn als het een van de Somalische piraten is die na het uitzitten van z'n celstraf asiel kreeg in Duitsland ipv eruit getrapt te worden.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:55 schreef Gehrman het volgende:
Dader is een 24 jarige Somaliër die allah akbar riep volgens Bild.
Zeer overzichtelijke post in ieder gevalquote:Op vrijdag 25 juni 2021 22:21 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Nou ja, jij bent mod hier, dus je doet maar.![]()
Alleen ben ik het hier en nu niet eens met jouw "grijsgedraaide plaat/dooddoenerij" argument. Ook dat het hol en inhoudsloos zou zijn zie ik anders. En ik wil dit nu toch ff kwijt.
Bij dit soort afschuwelijke berichten weet men inmiddels wel dat de kans dat het hier gaat om een dader die bepaalde niet-westerse roots draagt, groter is dan dat het zou gaan om een dader die die roots niet draagt.
Terwijl mensen met die bepaalde niet-westerse achtergrond hier veruit in de minderheid zijn. En dat ... umh ja... dat steekt (no pun intended).
En ja, nogmaals, "men" weet dit inmiddels wel, maar het houd niet op. Dus wanneer het wéér gebeurd, komen die reacties ook wéér. En dat kun je niet leuk vinden -is het ook niet- het is niet anders. Wat echt niet leuk is, is dat er wéér onschuldige mensen op barbaarse wijze zijn vermoord, met nog meer slachtoffers, om over de gevolgen voor familie en vrienden nog maar te zwijgen.
Het maakt dat soort reacties niet inhoudsloos, want velen zijn deze afschuwelijke voorvallen meer dan spuugzat.
Maar stel dat het zo zijn dat de roots van de messende daders evenredig zou worden aan de verdeling van mensen hier -dus dat er bij dit soort dingen veeeeel vaker sprake is van een dader die niet die "zandbak" roots draagt, dan pas ga je zien dat die niet-leuke "ik-heb-een-lichtgetint-vermoeden" reacties afnemen.
Sterker nog; als dat soort reacties dan wél, en nog steeds, blijven aanhouden, dan pas kun je terecht spreken over echte vreemdelingenhaat, en ook dan pas zijn dat soort reacties terecht aan te merken als compleet overbodige, niet-wenselijke grijsgedraaide dooddoeners.
Ik geloof dat wij het al een keer eerder hier over hebben gehad, en toen ging het over de islam. Ik snap dat mijn kritieken hierover erg herhalend zijn, en ik begrijp best dat dat "niet leuk" kan zijn, maar ik zal mijn inmiddels grijs gedraaide plaat continu blijven herhalen, net zolang dat nodig is. Want de zaken die daar aan voor afgaan, die zijn pas echt "niet-leuk".
Dus, als er mensen zijn die dat dan "niet leuk" vinden, ja jammer dan, maar daar heb ik verder geen boodschap aan.
Dat dat soort reacties weg worden gehaald, vind ik een wegkijkend en onder-het-tapijt-vegend zwaktebod, hetgeen mij nog meer motiveert om door te blijven hameren.
Ik durf te wedden dat dit voor nog veel meer fokkers/mensen geld.
Ah, morgen dus alweer uit de nieuwscyclusquote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:55 schreef Gehrman het volgende:
Dader is een 24 jarige Somaliër die allah akbar riep volgens Bild.
Bild geeft dat 1 getuige dat gehoord zegt te hebben.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 21:55 schreef Gehrman het volgende:
Dader is een 24 jarige Somaliër die allah akbar riep volgens Bild.
Ik denk dat ik je nou toch even moet corrigeren. Als ik naar het nieuws kijk, dan zie ik dat de complete EU als 1 groot blok verenigd is om zich uit te spreken dat Hongrije meer aandacht voor regenboogvlaggen moet hebben. Daar is echt keihard aan gewerkt en ze hebben elkaar ook gruwelijk stevig aangesproken. Tot ze zelfs tranen in de ogen kregen hoorde ik!quote:Op vrijdag 25 juni 2021 23:51 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Tja, daar kon je op wachten en dit gaat alleen maar toenemen natuurlijk als we de demografische ontwikkelingen er eens bij pakken. Hoe lang totdat wegkijken niet meer mogelijk is?
Overheden zijn natuurlijk medeschuldig aan deze moorden. Zij laten deze mensen in grote mate binnen, en onderwerpen hun burgers aan moorden, terrorisme, overvallen en verkrachtingen. Naïeve overheden plegen genocide op hun cultuur, normen, waarden en de inheemse bevolking. Bewust wellicht niet, maar vooral naïef.
Ja dat kunnen ze wel roepen, maar ik zie een Afrikaan met een mes, vind je het erg als ik daar mijn eigen conclusies uit trek?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 23:22 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Bild geeft dat 1 getuige dat gehoord zegt te hebben.
Ze noemen hem vooral een psychiatrisch patiënt.
Precies. Meer kun je er niet van maken.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 23:35 schreef myShizzle het volgende:
Als je tig mensen neertsjakt ben je sowieso psychisch niet in orde dus dat mag geen argument zijn.
Het gaat wederom om iemand die onder toezicht stond maar vervolgens doodleuk met een groot mes de stad in kan lopen.
De echte schuldigen zitten in een torentje, kijken er naar en doen er geen fuck aan.
quote:
quote:Deze video is verwijderd wegens schending van de communityrichtlijnen van YouTube.
Jouw denkbeelden over homo's wijken niet zoveel af van die van de gemiddelde haatbaard, hoor.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 00:07 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik denk dat ik je nou toch even moet corrigeren. Als ik naar het nieuws kijk, dan zie ik dat de complete EU als 1 groot blok verenigd is om zich uit te spreken dat Hongrije meer aandacht voor regenboogvlaggen moet hebben. Daar is echt keihard aan gewerkt en ze hebben elkaar ook gruwelijk stevig aangesproken. Tot ze zelfs tranen in de ogen kregen hoorde ik!
[ afbeelding ]
En dat is iets wat momenteel de hoogste prioriteit heeft, vanwege wat er momenteel in Hongarije gebeurt. Daarnaast kun je natuurlijk niet alles tegelijk aanpakken. Rutte ging zelfs zover dat hij durfde te zeggen: "Als het je niet bevalt, dan stap je er toch uit." Jaha, dat zei die echt. Dus dingen die van belang zijn worden weldegelijk aangepakt, en hard ook zo blijkt!
Da’s toch altijd weer fijn. Dat het een bekende was van de politie.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 10:57 schreef Zipportal het volgende:
Steekincident met drie doden in Duitsland: Dader was bekend bij politie en werd psychisch behandeld
https://www.ad.nl/buitenl(...)-behandeld~a76669b7/
Gewoon doodschieten uitbehandeld.
Afvlakken, downsizen, reduceren en vooral asap deescaleren. Alles is geoorloofd zolang het volk het maar niet als een probleem of iets dat de prioriteit verdient, ervaart.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 11:09 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Da’s toch altijd weer fijn. Dat het een bekende was van de politie.
Dat argument wil men nu ook gebruiken om dat IS-tuig terug te halen. Dan kunnen ze namelijk in de gaten gehouden worden.
Echt, wat kansloos.
Dat gaat ze idd uitstekend af, dat in de gaten houden van gewelddadig tuig dat onze Westerse cultuur tot op het bot haat en er alles aan zal doen terreur, dood en verderf te zaaien onder de bewoners.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 11:09 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Da’s toch altijd weer fijn. Dat het een bekende was van de politie.
Dat argument wil men nu ook gebruiken om dat IS-tuig terug te halen. Dan kunnen ze namelijk in de gaten gehouden worden.
Echt, wat kansloos.
De werkelijkheid is dat mensen ook deugen, of vooral deugen, als ze geen behoefte hebben aan geimmigreerd of geimporteerd geweld, noch aan mensen die een afkeer van je eigen beschaving hebben. Eigenlijk is dat veel gezonder. Maar ja, dat mag je niet zeggen natuurlijk, want dan ben je een blanke boze man.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 11:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat gaat ze idd uitstekend af, dat in de gaten houden van gewelddadig tuig dat onze Westerse cultuur tot op het bot haat en er alles aan zal doen terreur, dood en verderf te zaaien onder de bewoners.
Maar ja het is vele malen belangrijker dat we met zijn allen blijven deugen natuurlijk.
Verward, doh.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 13:43 schreef Tengano het volgende:
Teletekst: motief aanslag Würzburg nog raadsel
Hebben ze geen tolk dan…quote:Op zaterdag 26 juni 2021 13:43 schreef Tengano het volgende:
Teletekst: motief aanslag Würzburg nog raadsel
We willen deugen, deugen tot de dod.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 14:11 schreef Spanky78 het volgende:
Tsja. Allerlei mensen met oorlogstrauma en religieus trauma binnenhalen. Ze hebben geen opleiding, weinig kans op succes, weinig kans dat ze echt iets gaan bijdragen. Grote kans op hogere criminaliteit, segregatie, veel inteelt en daarmee allerlei mentale afwijkingen en flinke kosten voor een samenleving die toch al opdraait voor veel mensen die niet instaat zijn mee te doen en de vergrijzing.
Laat zo’n psychisch gestoorde lekker in Ethiopië tegen een kogel aanlopen. Ik snap echt niet waarom wij ons zo verantwoordelijk maken voor heel Afrika. China pakt het veel slimmer aan.
Motief berichtgeving NOS helder.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 13:43 schreef Tengano het volgende:
Teletekst: motief aanslag Würzburg nog raadsel
Dat is een (ronduit gekleurde) opinie-, doch geen nieuwssite.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 14:20 schreef Homey het volgende:
Dit nieuws wordt toch wat weggemoffeld in de media. Dader heeft de 'verkeerde' huidskleur, dus niet interessant. Joop.nl bericht er gewoon helemaal niet over.
NOS: motief nieuwe wetgeving Hongarije raadsel.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 14:21 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Motief berichtgeving NOS helder.
hij zit nu bij de special forces.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 09:21 schreef ootjekatootje het volgende:
ik vroeg me af of dat een kindsoldaat geweest was.
Klopt, dat is een doctrine die ze intern op nahouden. Benoem nooit de huidskleur als het een donkere man in een dader rol betreft.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 14:57 schreef macca728 het volgende:
Bizar dat ze vinden dat het motief nog een raadsel is....
Maar inderdaad blijven wegkijken en het probleem bestaat niet.
NOS inhoud verschrikkelijke Hongaarse antihomowetgeving nog onduidelijk.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 14:44 schreef Homey het volgende:
[..]
NOS: motief nieuwe wetgeving Hongarije raadsel.
quote:Slachtoffers mesaanval in Duitse Würzburg zijn overwegend vrouwen, verdachte aangeklaagd voor drievoudige moord
De slachtoffers van de mesaanval in Würzburg zijn overwegend vrouwen. Dat heeft de politie laten weten. Behalve de drie doden zijn ook de meeste gewonden vrouwen. Of de vermoedelijke dader, een 24-jarige Somalische man, bewust vrouwen uitkoos als slachtoffers, is voorlopig niet duidelijk. Daarvoor is verder onderzoek nodig. Hij is aangeklaagd voor drie moorden en zes pogingen tot moord.
Intussen is duidelijk dat de Somaliër in januari van dit jaar in een daklozencentrum in Würzburg bij een ruzie naar een mes heeft gegrepen. Dat heeft het openbaar ministerie van Bamberg laten weten. Niemand raakte gewond. De politie stelde wel een onderzoek in wegens bedreiging en belediging. De Somaliër kwam in de psychiatrie terecht.
In juni zou hij bovendien iemand lastiggevallen hebben in het centrum van Würzburg. De man werd opnieuw opgenomen in de psychiatrie, maar kwam een dag later vrij.
De autoriteiten tasten nog in het duister over de beweegredenen van de 24-jarige Somaliër. De politie zei vandaag dat er haatberichten bij de verdachte thuis zijn gevonden. De meeste slachtoffers waren vrouwen, maar het is volgens de politie niet bekend of dit met opzet was of toevallig.
Op beelden is te zien dat omstanders zich hadden bewapend met klapstoelen en probeerden de man tegen te houden. Die kon uiteindelijk worden overmeesterd nadat de politie hem in zijn been had geschoten. Hij had eerder een behandeling ondergaan bij een psychiatrische kliniek en stond volgens de politie niet bekend als moslimextremist. Toch wordt een religieus motief niet uitgesloten. De advocaat die de verdachte toegewezen heeft gekregen, zegt na een gesprek dat hij denkt dat er waarschijnlijk geen religieus of extremistisch motief was. “Maar officieel heeft hij nog niets over het incident gezegd.” De verdachte wordt vandaag overgeplaatst naar een cel. Hij heeft nog last van een schotwond in zijn been die hij opliep bij zijn arrestatie.
In de stad Würzburg wordt geschokt gereageerd op de dodelijke steekpartij. Inwoners leggen bloemen en steken kaarsen aan op de plek waar de Somaliër om zich heen stak. “Het is verschrikkelijk. Ik ben verdrietig en geschokt. Daarom ben ik gekomen”, zei een vrouw. “Medeleven tonen is wel het minste wat je kan doen.” Het dodental door het geweld loopt mogelijk nog op. Er raakten zeker vijf mensen ernstig gewond. Zeker twee slachtoffers verkeren in levensgevaar.
In heel Beieren worden vlaggen halfstok gehangen, maakte premier Markus Söder van de deelstaat bekend. Hij noemde de gebeurtenissen “onvoorstelbaar en schokkend” en prees de burgers die hadden geprobeerd de dader te stoppen.
Het is niet de eerste keer dat Würzburg wordt opgeschrikt door een dergelijke aanval. Zo’n vijf jaar geleden verwondde een Afghaanse moslimextremist er mensen met een bijl. Terreurgroep Islamitische Staat eiste toen de verantwoordelijkheid op voor die aanslag.
https://www.hln.be/buiten(...)dige-moord~ab86c992/
Het is nog steeds een volslagen raadsel; dit soort incidenten komen immers praktisch nooit voor.quote:De autoriteiten tasten nog in het duister over de beweegredenen van de 24-jarige Somaliër.
Nee hoor, de eerste was de verkoopster die hem had geholpen met het uitzoeken van het mes.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:32 schreef Tengano het volgende:
Hij heeft vast vrouwen van zijn eigen komaf neergestoken.
[..]
Het is nog steeds een volslagen raadsel; dit soort incidenten komen immers praktisch nooit voor.
Een religieus motief wordt niet uitgesloten.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:31 schreef Starhopper het volgende:
Tis gewoon een psychiatrische patient dus. Stop maar met schuimbekken.
Drie vrouwen neergesabeld. Hoe durven ze dit erbij te zetten?quote:Hij heeft nog last van een schotwond in zijn been die hij opliep bij zijn arrestatie.
Als het een schotwond in zijn kop was geweest had ie nu nergens meer last van gehad.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:39 schreef Tengano het volgende:
[..]
Drie vrouwen neergesabeld. Hoe durven ze dit erbij te zetten?
inb4quote:In heel Beieren worden vlaggen halfstok gehangen, maakte premier Markus Söder van de deelstaat bekend. Hij noemde de gebeurtenissen “onvoorstelbaar en schokkend”
Die verkoopster was gelukkig niet islamofoob blijkbaar.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:38 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nee hoor, de eerste was de verkoopster die hem had geholpen met het uitzoeken van het mes.
https://www.tagesspiegel.(...)wissen/27366310.html
Doet me denken aan leeuwentemmers. Je weet wel, met die junglebeesten (ok, savanne!).quote:Op beelden is te zien dat omstanders zich hadden bewapend met klapstoelen en probeerden de man tegen te houden.
Ik kan mij zo voorstellen dat je je toch niet helemaal op je gemak voelt als zo'n verrijkingstype bij jou een mes komt aankopen, en hij alleen maar interesse heeft voor de hele grote soortenquote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:49 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Die verkoopster was gelukkig niet islamofoob blijkbaar.
De advocaat die de verdachte toegewezen heeft gekregen, zegt na een gesprek dat hij denkt dat er waarschijnlijk geen religieus of extremistisch motief was.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:38 schreef Hugo862 het volgende:
[..]
Een religieus motief wordt niet uitgesloten.
Verder rest dan nog de vraag waarom de grenzen wagewijd open staan voor extreem geweldadige psychiatrische patienten
Ja natuurlijk zegt zijn advocaat dat.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:57 schreef Starhopper het volgende:
[..]
De advocaat die de verdachte toegewezen heeft gekregen, zegt na een gesprek dat hij denkt dat er waarschijnlijk geen religieus of extremistisch motief was.
Dan zou het toch een collega zijn van zijn voorganger uit Wurzburg.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:02 schreef Hathor het volgende:
Die advocaat had beter eerst de verklaring van zijn client tegen de politie kunnen lezen.
Der Somalier Jibril A. habe bei der Vernehmung durch die Polizei gesagt, er habe seinen „Dschihad“ verwirklicht, sagten Sicherheitskreise am Samstag dem Tagesspiegel. Mit Dschihad ist der heilige Krieg gegen Ungläubige gemeint.
Waar ging dat ook alweer over?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:06 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dan zou het toch een collega zijn van zijn voorganger uit Wurzburg.
[ afbeelding ][ afbeelding ]
En ja hoor, de advocaat die de verdachte bijstaat (dat is zijn baan namelijk) "denkt" dat er "waarschijnlijk" geen religieus of extremistisch motief was.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:57 schreef Starhopper het volgende:
[..]
De advocaat die de verdachte toegewezen heeft gekregen, zegt na een gesprek dat hij denkt dat er waarschijnlijk geen religieus of extremistisch motief was.
Lees het bericht eens. Dan zie je dat hij een psychiatrisch verleden heeft.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:11 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
En ja hoor, de advocaat die de verdachte bijstaat (dat is zijn baan namelijk) "denkt" dat er "waarschijnlijk" geen religieus of extremistisch motief was.
Zo ken ik er ook nog honderd inderdaad.
Ik wilde een keer een Chinese koksbijl bij de Toko halen, maar die werd niet tevoorschijn gehaald. Maar ja, als je dat een zwarte weigert gaat is het weer een voorbeeld van racisme.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:57 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik kan mij zo voorstellen dat je je toch niet helemaal op je gemak voelt als zo'n verrijkingstype bij jou een mes komt aankopen, en hij alleen maar interesse heeft voor de hele grote soortenEn dan ook nog met zo'n hele woeste blik in zijn ogen...
Wel gek dat er bepaalde mensen uit een bepaalde cultuur alsmaar met messen lopen te zwaaien en te pas en te onpas willekeurige voorbijgangers neersteken. Alsof er sprake is van een correlatie?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Lees het bericht eens. Dan zie je dat hij een psychiatrisch verleden heeft.
Waarom loopt hij dan los.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Lees het bericht eens. Dan zie je dat hij een psychiatrisch verleden heeft.
Ho Ho, blanken doen het ook, zoals die ene keer in ehhh, in ehhhh, ehhhhh….oh ja wanneer was dat ook alweer ?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:16 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Wel gek dat er bepaalde mensen uit een bepaalde cultuur alsmaar met messen lopen te zwaaien en te pas en te onpas willekeurige voorbijgangers neersteken. Alsof er sprake is van een correlatie?
Maar nee, ga vooral voorbij aan dat gegeven feit.
Hypocriet.
Dat moet je mij niet vragen.quote:
Wie zegt dat het een moslim is. Wie zegt dat het een IS-aanhanger is?quote:Moslims met een psychiatrisch verleden (lees: IS-aanhanger) los laten lopen, dat is vragen om problemen.
Want witte mensen zwaaien niet met messen?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:16 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Wel gek dat er bepaalde mensen uit een bepaalde cultuur alsmaar met messen lopen te zwaaien en te pas en te onpas willekeurige voorbijgangers neersteken. Alsof er sprake is van een correlatie?
Maar nee, ga vooral voorbij aan dat gegeven feit.
Hypocriet.
Hoe vaak roep jij Allah Hoeakbhar? Of je buurvrouw?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:22 schreef Starhopper het volgende:
Wie zegt dat het een moslim is. Wie zegt dat het een IS-aanhanger is?
Dat hij moslim is lijkt me wel duidelijk gebleken het feit dat een ooggetuige hem Allah Ackbar hoorde zeggen. Of misschien zei hij wel Halal Snackbar, en had hij een lage bloedsuikerspiegel. Who knows.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat moet je mij niet vragen.
[..]
Wie zegt dat het een moslim is. Wie zegt dat het een IS-aanhanger is?
quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:23 schreef jogy het volgende:
'Gewoon' een doorgeslagen psychotische incel die toevallig ook nog van niet westerse afkomst is. Heb je ook in elke groep mensen. Het cliché hoeft niet altijd te passen, ook al lijkt het er wel op.
en toevallig gewoon alluh ahkbar riepquote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:23 schreef jogy het volgende:
'Gewoon' een doorgeslagen psychotische incel die toevallig ook nog van niet westerse afkomst is. Heb je ook in elke groep mensen. Het cliché hoeft niet altijd te passen, ook al lijkt het er wel op.
Dit ja. Het is bijna nooit terrorisme.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:23 schreef jogy het volgende:
'Gewoon' een doorgeslagen psychotische incel die toevallig ook nog van niet westerse afkomst is. Heb je ook in elke groep mensen. Het cliché hoeft niet altijd te passen, ook al lijkt het er wel op.
“If it walks like a duck, talks like a duck….”quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:23 schreef jogy het volgende:
'Gewoon' een doorgeslagen psychotische incel die toevallig ook nog van niet westerse afkomst is. Heb je ook in elke groep mensen. Het cliché hoeft niet altijd te passen, ook al lijkt het er wel op.
“Allemaal toevalligheden”quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:25 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dit ja. Het is bijna nooit terrorisme.
Hij kwam ook niet langs om even de plantjes water te geven.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:25 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dit ja. Het is bijna nooit terrorisme.
Er is IS propaganda in zijn huis gevonden. Dan ben je niet psychisch verward, nee dan ben je een terrorist waar de haatreligie vol mee zit. Waarom is het zo moeilijk te begrijpen dat wanneer je IS ellende importeert, dat je vroeg of laat ook ellende krijgt?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Lees het bericht eens. Dan zie je dat hij een psychiatrisch verleden heeft.
Want je bent een terrorist als je dat roept? De man in dit filmpje roept het ook. Dat is ook gewoon een verwarde man:quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:24 schreef macca728 het volgende:
[..]
en toevallig gewoon alluh ahkbar riep
“Allemaal toevalligheden”quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:26 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Er is IS propaganda in zijn huis gevonden. Dan ben je niet psychisch verward, nee dan ben je een terrorist waar de haatreligie vol mee zit. Waarom is het zo moeilijk te begrijpen dat wanneer je IS ellende importeert, dat je vroeg of laat ook ellende krijgt?
Nou goed, laat ook maar. Het was gewoon een psychiatrisch patient. Zand erover en weer doorquote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:26 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Want je bent een terrorist als je dat roept? De man in dit filmpje roept het ook. Dat is ook gewoon een verwarde man:
https://www.gids.tv/video(...)rgt-voor-vechtpartij
Stel, het is een IS extremist. Dan is de kans groot dat hij via het westerse internet in aanraking is gekomen met IS.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:26 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Er is IS propaganda in zijn huis gevonden. Dan ben je niet psychisch verward, nee dan ben je een terrorist waar de haatreligie vol mee zit. Waarom is het zo moeilijk te begrijpen dat wanneer je IS ellende importeert, dat je vroeg of laat ook ellende krijgt?
Dat het triest is en dat dit niet had mogen gebeuren ben ik met je eens. Maar waarom MOET het perse een IS terrorist zijn? Waarom kan het volgens jou geen verwarde man zijn?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:29 schreef Tengano het volgende:
[..]
Nou goed, laat ook maar. Het was gewoon een psychiatrisch patient. Zand erover en weer door![]()
[ afbeelding ]
Woont vanaf 2015 in Duitsland.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Stel, het is een IS extremist. Dan is de kans groot dat hij via het westerse internet in aanraking is gekomen met IS.
En wie zegt dat hij geimporteerd is? Misschien woont hij al tientallen jaren in Duitsland.
We mogen van sommige mensen niet meer eisen van nieuwkomers, dan van mensen die hier zijn.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ho Ho, blanken doen het ook, zoals die ene keer in ehhh, in ehhhh, ehhhhh….oh ja wanneer was dat ook alweer ?
Ik heb nergens gezegd of beweerd of geinsinueerd dat het een IS terrorist is. Volgens mij lopen die ook niet met blote voeten te winkelen.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat het triest is en dat dit niet had mogen gebeuren ben ik met je eens. Maar waarom MOET het perse een IS terrorist zijn? Waarom kan het volgens jou geen verwarde man zijn?
Des te meer reden dus om mensen voortaan te weren uit oorden met religies, normen en waarden die compleet haaks staan op de onze, kennelijk zijn ze dan vatbaar voor haat tegen het westen (goh wat verrassend). Waarom plegen die vele arbeidsmigranten uit Oost-Europa die hier werken in Nederland geen aanslagen, of raken ze niet geradicaliseerd? Het is gewoon vragen om problemen. Je kan een kat ook niet bij een hond in een kooi zetten.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Stel, het is een IS extremist. Dan is de kans groot dat hij via het westerse internet in aanraking is gekomen met IS.
En wie zegt dat hij geimporteerd is? Misschien woont hij al tientallen jaren in Duitsland.
Omdat er enkele zure appels tussen zitten moeten de goeden onder de kwaden lijden?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:34 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Des te meer reden dus om mensen voortaan te weren uit oorden met religies, normen en waarden die compleet haaks staan op de onze. Waarom plegen die vele arbeidsmigranten uit Oost-Europa die hier werken in Nederland geen aanslagen, of raken ze niet geradicaliseerd? Het is gewoon vragen om problemen. Je kan een kat ook niet bij een hond in een kooi zetten.
Sorry. Maar anderen hier doen dat welquote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik heb nergens gezegd of beweerd of geinsinueerd dat het een IS terrorist is. Volgens mij lopen die ook niet met blote voeten te winkelen.
Joehoe!quote:Op zaterdag 26 juni 2021 17:59 schreef tralalala het volgende:
Merkel gaat bij het rijtje slechte namen de geschiedenisboeken in.
Waarom moet de inheemse bevolking wel lijden onder de kwaden dan, om wat linkse deugers een pleziertje te doen met deze massaimmigratie? Zij mogen dealen met overlast in de wijk, verkrachtingen, criminaliteit en aanslagen. Waarom is het geen argument dat onschuldige oorspronkelijke inwoners mogen lijden onder de kwade overlastgevende asielzoekers en statushouders?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:35 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Omdat er enkele zure appels tussen zitten moeten de goeden onder de kwaden lijden?
Er is geen sprake van lijden van de inheemse bevolking.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:41 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Waarom moet de inheemse bevolking wel lijden onder de kwaden dan, om wat linkse deugers een pleziertje te doen met deze massaimmigratie? Zij mogen dealen met overlast in de wijk, verkrachtingen, criminaliteit en aanslagen. Waarom is het geen argument dat onschuldige oorspronkelijke inwoners mogen lijden onder de kwade overlastgevende asielzoekers en statushouders?
Er zijn er gister weer 3 vermoord. Sinds 2015 zijn er honderden vermoord door aanslagen in geheel Europa. En dan hebben we het nog niet eens over de criminaliteit, verkrachtingen van vrouwen en overlast die ze veelvuldig plegen. Ze zijn oververtegenwoordigd in de statistieken.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:43 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Er is geen sprake van lijden van de inheemse bevolking.
quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:43 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Er is geen sprake van lijden van de inheemse bevolking.
Ze hebben daar notabene een linkse regering. Echter zien zij wel het grote gevaar van de immigratie, hulde. Hier knuffelt vrijwel geheel links met immigranten, en kiest er voor om de kop in het zand te steken.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:46 schreef Tengano het volgende:
Denemarken gaat ook los.
https://tv.frihedensstemm(...)or-masseindvandring/
Dat zul je hier in Nederland niet zien.
Ze hebben daar wel de beste foto van de dader.
Ja.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:35 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Omdat er enkele zure appels tussen zitten moeten de goeden onder de kwaden lijden?
Dat maakt mij verdrietigquote:
In zijn verklaring bij de politie zei hij vandaag dat hij zijn jihad uitvoerde.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat moet je mij niet vragen.
[..]
Wie zegt dat het een moslim is. Wie zegt dat het een IS-aanhanger is?
ALLEMAAL TOEVALLIGHEDENquote:Op zaterdag 26 juni 2021 19:04 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
In zijn verklaring bij de politie zei hij vandaag dat hij zijn jihad uitvoerde.
Hoe duidelijk moet het zijn?
https://www.tagesspiegel.(...)wissen/27366310.html
Toon ons dan eens de goeden uit landen waar de normen en waarden haaks staan op de onze?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:35 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Omdat er enkele zure appels tussen zitten moeten de goeden onder de kwaden lijden?
Het is altijd moeilijk om te zeggen wat je zelf zou doen in zo'n extreme situatie. Ik ben zelf niet het type dat tussen veel vechtpartijen is gesprongen, maar juist bij ernstiger geweld kan ik mij voorstellen dat ik zou denken 'nee, niet in mijn stad'.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 19:08 schreef Tengano het volgende:
Wat ik trouwens ook wel heel bijzonder vond, is die horde mensen die achter hem aanliepenDat is toch wel de eerste keer dat we dit fenomeen zien. Die liepen niet hard weg, maar die hadden zo iets van: wacht ff vriend
Er zullen toch ook wel mensen rondlopen die zelf een wapen dragen. Ik vraag me dan af of je zoiemand dan niet gewoon uit wilt schakelen voordat hij nog meer terror aanricht. Nadeel is dan wel dat jij de Sjaak bent.
Ja, eigenlijk wel. Om het maar ff in de wilde weg te gokken zal deze idioot ook zijn gaan steken zonder zijn religie.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:24 schreef macca728 het volgende:
[..]
en toevallig gewoon alluh ahkbar riep
Ongefundeerd downplayen van een terroristische aanslag uit naam van de islam.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 19:33 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Om het maar ff in de wilde weg te gokken zal deze idioot ook zijn gaan steken zonder zijn religie.
Mensen die niet behept zijn met deze religie en van het padje raken, zijn niet zo standaard geweldadig; worden niet gevoed vanuit de geinternaliseerde en geindoctrineerde vijandsbeelden.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 19:33 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Om het maar ff in de wilde weg te gokken zal deze idioot ook zijn gaan steken zonder zijn religie.
quote:Wanen
Wanen zijn verkeerde conclusies getrokken uit ware gebeurtenissen. Bijvoorbeeld: er rijden rode auto's op straat en iemand denkt dat alle rode auto's hem in de gaten houden.
De overtuigingen worden niet door anderen in jouw omgeving gedeeld. Ze kunnen niet uit je hoofd gepraat worden; je beschouwt ze als werkelijk, ook al blijkt het tegendeel.
Voorbeelden van wanen:
denken dat anderen iets tegen je hebben
overtuigd zijn dat je over magische krachten beschikt
denken dat je een heel belangrijke rol hebt in het redden van de aarde
overtuigd zijn dat de AIVD je in de gaten houdt
het gevoel hebben achtervolgd te worden
het gevoel hebben dat iedereen naar je kijkt en je in de gaten houdt
het idee hebben dat anderen je gedachten kunnen lezen
denken dat op de tv of radio speciaal voor jou berichten worden uitgezonden
aan dingen die er om je heen gebeuren speciale betekenis geven. Bijvoorbeeld: mijn neefje is geboren om mij te komen helpen in mijn missie.
Mensen met wanen houden zich hardnekkig vast aan onjuiste conclusies, ze zijn er niet vanaf te brengen.
https://www.helpikhebeenp(...)ve%20symptomen/wanen
quote:Achtervolgingswaan - ervan overtuigd zijn dat je achtervolgt of afgeluisterd wordt.
Betrekkingswaan - ervan overtuigd zijn dat gebeurtenissen, mensen en voorwerpen een speciale betekenis voor je hebben.
Vervolgingswaan - je bedreigd voelen en achterdochtig zijn.
Grootheidswaan - geloven dat je een bepaald uitzonderlijk talent hebt of dat je een machtige positie bekleedt.
Somatische waan - geloven dat je allerlei ziektes hebt.
Jaloersheidswaan - ervan zijn overtuigd dat je partner ontrouw is.
https://www.psychosenet.nl/psychose/psychose-symptomen/wanen/
https://www.ad.nl/buitenl(...)nduidelijk~a76669b7/quote:In het verhoor na zijn arrestatie vanwege de mesaanvallen verklaarde hij ‘zijn jihad’ te hebben uitgevoerd de daad, meldt het onderzoeksmagazine op basis van een interne nota van veiligheidskringen
Neh, het is een grijs gebied en dat geef ik ook onmiddellijk toe maar het feit dat hij al bij de psychiatrie liep (waarom niet in een gesloten afdeling is me een raadsel maar ok) maakt het wel een stuk aannemelijker dat de hoofdreden van de aanslag een psychose lijkt te zijn en geen vooraf geplande daad vanuit enige ratio. (Hoe krom die ratio dan ook moge zijn). Het lijkt in ieder geval niet bepaald een beredeneerde aanslag te zijn geweest.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 19:38 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ongefundeerd downplayen van een terroristische aanslag uit naam van de islam.
Nice.
In tegendeelquote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:46 schreef Tengano het volgende:
Denemarken gaat ook los.
https://tv.frihedensstemm(...)or-masseindvandring/
Dat zul je hier in Nederland niet zien.
Ze hebben daar wel de beste foto van de dader.
Het eerste incident was ook een poging tot steken, hij was aan zijn Jihad begonnen, de tweede volgende in begin juni, ook incident met een mes. En nu dus de derde actie, gericht tegen westerse vrouwen en een kind.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 20:46 schreef jogy het volgende:
[..]
Neh, het is een grijs gebied en dat geef ik ook onmiddellijk toe maar het feit dat hij al bij de psychiatrie liep (waarom niet in een gesloten afdeling is me een raadsel maar ok) maakt het wel een stuk aannemelijker dat de hoofdreden van de aanslag een psychose lijkt te zijn en geen vooraf geplande daad vanuit enige ratio. (Hoe krom die ratio dan ook moge zijn). Het lijkt in ieder geval niet bepaald een beredeneerde aanslag te zijn geweest.
Dus ja, de hele Allah akhbar en jihad uitspraak lijkt me eerder secundair dan primair als beweegredenen en de primaire is dus die waan/gekte zelf. Als hij een Christen was geweest had hij hetzelfde gedaan maar dan uit de naam van Jezus en als hij pastafariaan was geweest had hij het waarschijnlijk niet gedaan nee want (nog een kleine wilde gok) als je toch al lijdt aan zware religiositeit dan ben je misschien net iets bevattelijker voor wanen zoals dit dan wanneer je dat niet doet.
Neemt niet weg dat ik deze daad heel anders zie dan wat een Mohammed A deed bij van Gogh zeg maar.
Er zijn er twee die heel slecht liggen, ze houden rekening met nog meer doden.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 21:17 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Weer drie onschuldige vrouwen die met hun leven betalen voor het opengrenzenbeleid van de EU.
Wees er maar trots opquote:Op zaterdag 26 juni 2021 19:46 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)nduidelijk~a76669b7/
Nog steeds om te kotsen die deugers. Vraag me af of ze inmiddels anders over dit soort zaken denken.quote:
Fouten toegeven blijft moeilijk voor sommige personen en instellingen.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 21:32 schreef Scorpie het volgende:
[..]
“Religieuze motieven” kijk ze downplayen dan
Dit is gewoon een terroristische aanslag.
Niet tot je land toelaten dus. Ik ben niet boos op de dader, ik ben boos op alle naïeve politici die zeggen dat we het "schaffen".quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Lees het bericht eens. Dan zie je dat hij een psychiatrisch verleden heeft.
Was toen al bekend dat hij psychisch niet orde was?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:15 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Niet tot je land toelaten dus. Ik ben niet boos op de dader, ik ben boos op alle naïeve politici die zeggen dat we het "schaffen".
Ik heb geen zin om dat allemaal uit te pluizen dus als het aan mij ligt stoppen we per direct met deze vorm van immigratie.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Was toen al bekend dat hij psychisch niet orde was?
Een mislukte poging tot downplayen.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 21:32 schreef Scorpie het volgende:
[..]
“Religieuze motieven” kijk ze downplayen dan
Dit is gewoon een terroristische aanslag.
Jaa nee, wel divers denken he.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:32 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Ik heb geen zin om dat allemaal uit te pluizen dus als het aan mij ligt stoppen we per direct met deze vorm van immigratie.
Ik geef je bij deze een nette reactie, andere users zouden recht in je gezicht hebben gezegd dat die hele cultuur waar hij vandaan komt niet helemaal in orde is en alleen dat al reden is om ze bij de grens allemaal te weigeren.
Maakt het uit wat het is, het is het gevolg van naïef open grenzen beleid. Merkel bedankt.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:42 schreef Starhopper het volgende:
Walgelijk. Iedereen wil maar dat het terreur is. Ziekelijk dit.
Ik ben weg
Jij zult wel balen dat de dader geen extreem rechtse lonewolf is.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:42 schreef Starhopper het volgende:
Walgelijk. Iedereen wil maar dat het terreur is. Ziekelijk dit.
Ik ben weg
Oh zeker, misschien een ander patroon dan jij ziet maar zeker een patroon. Ik zie een geestesziek persoon die al bij het eerste incident in een gesloten inrichting had moeten belanden die verder is geëscalleerd met drie doden als gevolg. En ja, hij zal heus wel Allah Akhbar hebben lopen roepen en het zien als zijn Jihad maar ik betwijfel ten zeerste dat dit er eentje was die was gestoeld op een bewuste en daadwerkelijk (enigszins) helder religieus motief en niet gewoon een 'waarom willen vrouwen niet met mij neuken, de tyfus voor ze.' inclusief een kortsluiting in het brein dat hem tot steken zette. Weet ik het, misschien had hij wel het idee dat alle vrouwen met elkaar in contact zijn om zijn leven maar zo kut mogelijk te maken oid.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 21:18 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Het eerste incident was ook een poging tot steken, hij was aan zijn Jihad begonnen, de tweede volgende in begin juni, ook incident met een mes. En nu dus de derde actie, gericht tegen westerse vrouwen en een kind.
Ik zie een patroon, jij ook?
quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:42 schreef Starhopper het volgende:
Walgelijk. Iedereen wil maar dat het terreur is. Ziekelijk dit.
Ik ben weg
Zoals eerder gevraagd is dit een kindsoldaat?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 23:34 schreef jogy het volgende:
[..]
Oh zeker, misschien een ander patroon dan jij ziet maar zeker een patroon. Ik zie een geestesziek persoon die al bij het eerste incident in een gesloten inrichting had moeten belanden die verder is geëscalleerd met drie doden als gevolg. En ja, hij zal heus wel Allah Akhbar hebben lopen roepen en het zien als zijn Jihad maar ik betwijfel ten zeerste dat dit er eentje was die was gestoeld op een bewuste en daadwerkelijk (enigszins) helder religieus motief en niet gewoon een 'waarom willen vrouwen niet met mij neuken, de tyfus voor ze.' inclusief een kortsluiting in het brein dat hem tot steken zette. Weet ik het, misschien had hij wel het idee dat alle vrouwen met elkaar in contact zijn om zijn leven maar zo kut mogelijk te maken oid.
Neemt verder niet weg dat ze hem wat mij betreft op een lekkend vlot op de oceaan mogen zetten met een ingepakte boterham en een glas water (want we zijn uiteraard geen barbaren)
Je kunt mensen die mogelijk een gevaar kunnen zijn voor zichzelf of anderen niet zomaar opsluiten. Plisie zegt dan altijd: helaas kunnen we op dit moment niets voor u doen. Hetzelfde geldt voor psychiastrische opsluiting. Ging zo ook bij Thijs. Die mochten ze ook niet vasthouden.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 23:54 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Zoals eerder gevraagd is dit een kindsoldaat?
Kijk dat dit stuk afval geen fijn leven heeft gehad snap ik. Dat die op zoek was naar geluk snap ik.
Maar hij heeft al meerdere errors gehad dit jaar, waarom liep dit op straat met een mes? Waren de signalen niet duidelijk? En zijn ze dit nu wel?
Het IS terreur. Dat jij dat niet wilt inzien is jouw probleem. Begrijp echt niet dat je dit om wat voor reden dan ook wilt goedpraten. Dus wie hier ziekelijk is? Zeg het maar.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:42 schreef Starhopper het volgende:
Walgelijk. Iedereen wil maar dat het terreur is. Ziekelijk dit.
Ik ben weg
Twee incidenten met een mes…. Dit jaar.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 23:57 schreef Tengano het volgende:
[..]
Je kunt mensen die mogelijk een gevaar kunnen zijn voor zichzelf of anderen niet zomaar opsluiten. Plisie zegt dan altijd: helaas kunnen we op dit moment niets voor u doen. Hetzelfde geldt voor psychistrische opsluiting. Ging zo ook bij Thijs.
Gaat het hier serieus om?quote:Op zondag 27 juni 2021 00:18 schreef Tengano het volgende:
Ik heb het niet zo goed bijgehouden, maar het valt me wel op dat hier vooral vrouwen zijn afgeslacht. Is dat bij al die vorige incidenten waar een mes bij is gebruikt ook zo? Of is dit incident wat dat betreft een uitzondering? Ik kan me herinneren dat het in Frankrijk ook een vrouw voor die kerk was. En die leraar telt niet want dat ging meer om een tekeningetje.
quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:22 schreef Starhopper het volgende:
Wie zegt dat het een moslim is. Wie zegt dat het een IS-aanhanger is?
quote:Op zaterdag 26 juni 2021 19:04 schreef ootjekatootje het volgende:
Wat weten we over de dader?
Voor Jibril A. was het islamistische sentiment waarschijnlijk een religieuze reden voor hemzelf om zo gewelddadig te handelen als hij het wilde, aldus een veiligheidsexpert.
De Somalische Jibril A. zei tijdens het verhoor door de politie dat hij zijn "jihad" had uitgevoerd, zeiden veiligheidskringen zaterdag tegen de Tagesspiegel. Jihad betekent de heilige oorlog tegen ongelovigen.
In de Würzburg-zaak verwijzen veiligheidskringen ook naar de biografie van de Somaliër, waarin mogelijk aanknopingspunten zijn met de islamistische terreur. Nadat hij in 2015 Duitsland binnenkwam, waren er aanwijzingen dat Jibril A. zou hebben deelgenomen aan de Somalische terroristische militie Al Shabaab.
quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:42 schreef Starhopper het volgende:
Walgelijk. Iedereen wil maar dat het terreur is. Ziekelijk dit.
Ik ben weg
Permanent graag.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:42 schreef Starhopper het volgende:
Walgelijk. Iedereen wil maar dat het terreur is. Ziekelijk dit.
Ik ben weg
Dat die ervaring had met messen zwaaien op zijn blote poten, konden we allemaal zien.quote:Op zondag 27 juni 2021 00:57 schreef SpaceOddity het volgende:
Ik zit nu dit topic helemaal door te lezen, maar alsjeblieft zeg...
[..]
[..]
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja, ga maar even liggen. De waarheid kan vaak ziekmakend zijn.
Uit Ethiopië zijn er ook veel christenen in Europa hoor. En die zullen ook wel eens psychische problemen hebben. Maar dan grijpen ze niet naar het mes om onschuldige slachtoffers te vermoorden. Dat aspect komt toch echt bij een andere godsdienst vandaan.quote:Op zondag 27 juni 2021 01:16 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dat die ervaring had met messen zwaaien op zijn blote poten, konden we allemaal zien.
Dat die onder de indruk was van vier mannen ook.
Dat die de schijt heeft aan vrouwen en kinderen in die winkel, wat heeft dat kind in de winkel allemaal gezien door die gek,![]()
En dan staat die uiteindelijk voor vier/vijf echte kerels te dansen en te zwaaien en het enige wat ik dan denk is, jij hebt dit eerder gedaan. Vieze gek.
En ook, wie heeft jou zo gemaakt? Want dat moet aangepakt worden. Wie maakt die mannen zo.
Want die gozer was 24 jaar geleden een lieve baby.
En ik ben geen racist maar dat soort landen gaan van jaar 1200 naar jaar 2021 zonder de middeleeuwen en de ander eeuwen die we hier anders beleeft hebben. Je kunt als westers verwend persoon niet verwachten van een arme inwoner van een land als Somalië en Ethiopië dat ze dezelfde principes of waardes hebben.
Die stappen in een bootje en gaan naar Utopia, en die tocht is toch net ff wat anders dan wat onze woke generatie denkt. Die tocht is langer dan alleen de oversteek, het achterlaten van familie als ze die überhaupt hebben.
Geef die lui geen error hier, we zijn rijk heel rijk, zij zijn arm heel arm. Stop met dit systeem want het werkt niet.
Focus op Afrika en hulp daar, indien mogelijk.
klopt dus ons filter werkt niet.quote:Op zondag 27 juni 2021 01:28 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Uit Ethiopië zijn er ook veel christenen in Europa hoor. En die zullen ook wel eens psychische problemen hebben. Maar dan grijpen ze niet naar het mes om onschuldige slachtoffers te vermoorden. Dat aspect komt toch echt bij een andere godsdienst vandaan.
Dat heeft hij zelf verklaard tegen de politie, dat heb ik je in dit topic al eerder laten zien, hij was bezig met zijn jihad.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat moet je mij niet vragen.
[..]
Wie zegt dat het een moslim is. Wie zegt dat het een IS-aanhanger is?
Nou weet ik het zeker, je zit gewoon te trollen.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Stel, het is een IS extremist. Dan is de kans groot dat hij via het westerse internet in aanraking is gekomen met IS.
En wie zegt dat hij geimporteerd is? Misschien woont hij al tientallen jaren in Duitsland.
Nou weet ik het zeker, je zit gewoon te trollen.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Stel, het is een IS extremist. Dan is de kans groot dat hij via het westerse internet in aanraking is gekomen met IS.
En wie zegt dat hij geimporteerd is? Misschien woont hij al tientallen jaren in Duitsland.
Vertel dat eens aan de nabestaanden van deze recente aanslag teringidioot.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:43 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Er is geen sprake van lijden van de inheemse bevolking.
Steek die prietpraat maar in je reet goedprater.quote:Op zondag 27 juni 2021 01:41 schreef Rambolin het volgende:
I Cured My Islamophobia. You Can Too
https://extranewsfeed.com(...)can-too-f7eb03952b4d
Islamophobia is a form of racism that only Islamophobes deny exists. @:SpaceOddity “I’m not a racist because Islam isn’t a race,” they tell themselves. But Islamophobia is not only real, it’s also the unwanted bastard child of white supremacy, no different to its siblings anti-Semitism, Acrophobia, and xenophobia.
In other words, the fear of Muslims resides in the same place as white man’s fear of Jews, people of African descent, and migrants — all of which have been shaped by Western civilization’s torid history of colonial abuse and ongoing discrimination and persecution of minorities.
Islamophobia allows you to pretend European colonialism never destroyed civic, social, and political life in the Muslim majority countries it occupied. It allows you to pretend violence in Muslim majority countries is the product of “ancient rivalries” and not the legacy of colonial divide-and-rule strategies.
Islamophobia also allows you to pretend the problems within our own societies are not the products of our choices, but rather the import of an external Other. “It’s not us, it’s them, and if we can just rid ourselves of them, then all will be good,” they say.
Viel mij bij de NOS ook al op.quote:Op zondag 27 juni 2021 09:25 schreef Homey het volgende:
Nu.nl vertelt helemaal niets meer over deze IS aanslag. Wel blijven ze grossieren in de zoveelste anti-Hongarije artikel. Zo werkt propaganda. Het ene onderwerp wordt in den treure herhaald, het andere zeer schamel gerapporteerd en meteen afgevoerd.
Als je ergens fobisch voor ben wil dat zeggen dat jouw angsten/zorgen onterecht zijn.quote:Op zondag 27 juni 2021 01:41 schreef Rambolin het volgende:
I Cured My Islamophobia. You Can Too
https://extranewsfeed.com(...)can-too-f7eb03952b4d
Islamophobia is a form of racism that only Islamophobes deny exists. @:SpaceOddity “I’m not a racist because Islam isn’t a race,” they tell themselves. But Islamophobia is not only real, it’s also the unwanted bastard child of white supremacy, no different to its siblings anti-Semitism, Acrophobia, and xenophobia.
In other words, the fear of Muslims resides in the same place as white man’s fear of Jews, people of African descent, and migrants — all of which have been shaped by Western civilization’s torid history of colonial abuse and ongoing discrimination and persecution of minorities.
Islamophobia allows you to pretend European colonialism never destroyed civic, social, and political life in the Muslim majority countries it occupied. It allows you to pretend violence in Muslim majority countries is the product of “ancient rivalries” and not the legacy of colonial divide-and-rule strategies.
Islamophobia also allows you to pretend the problems within our own societies are not the products of our choices, but rather the import of an external Other. “It’s not us, it’s them, and if we can just rid ourselves of them, then all will be good,” they say.
lolquote:Op zondag 27 juni 2021 02:18 schreef Hathor het volgende:
[..]
Steek die prietpraat maar in je reet goedprater.
Incel.quote:
Getuige het artikel in het AD was zijn asielverzoek al afgewezen. De juiste vraag is dus niet zijn psychische gesteldheid, maar de vraag waarom deze man nog in Würzburg rondliep.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 22:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Was toen al bekend dat hij psychisch niet orde was?
En een psychiatrisch verleden en religieus fanatisme kunnen niet samengaan ofzo? Of hoe bedoel je dit.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 18:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Lees het bericht eens. Dan zie je dat hij een psychiatrisch verleden heeft.
Behalve als het vermoeden bestaat dat de dader een witte man is, die schijnbaar "politiek rechts" is.quote:Op maandag 28 juni 2021 12:15 schreef RealistAtheist het volgende:
Hoe moet ik dit zien? Iemand steekt 8 mensen neer in Amsterdam. Starhopper: tja het was een psychisch patiënt. De rest Van de mensen: Ow ok, dan is het goed, zand erover en weer door.
Als ik al jouw berichten hier lees lijkt het er toch heel sterk op dat je de gebeurtenis aan het downplayen bent. Bijzonder.
Eventjes checken in welke moskee hij regelmatig vertoefde en wie daar de dienst uitmaken.quote:
Vind ik geen steekhoudend argument.quote:Op zondag 27 juni 2021 11:14 schreef Weltschmerz het volgende:
Er is in ieder geval wel een boel te verbinden met zo'n massale immigratiestroom, vooral veel snij en steekwonden, maar toch.
Tja het mes snijdt aan 2 kanten.quote:Op maandag 28 juni 2021 14:24 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Vind ik geen steekhoudend argument.
Scherp punt!quote:
M wil hem graag interviewen in een gezellig kerstprogramma, maar weet nog niet hij al dan weer vrij is.quote:Op maandag 28 juni 2021 18:42 schreef Tengano het volgende:
Voor het Nederlandse journaal schijnt dit niet nog steeds niet interessant genoeg te zijn lijkt het wel.
Ik dacht meer aan iets met Caroline Tensen.quote:Op maandag 28 juni 2021 19:49 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
M wil hem graag interviewen in een gezellig kerstprogramma, maar weet nog niet hij al dan weer vrij is.
Wishful thinking, net als dat hij een B&B begint in Raqqa in "Ik Vertrek".quote:Op maandag 28 juni 2021 20:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik dacht meer aan iets met Caroline Tensen.
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |