Ja, maar afgelopen jaar was zeer uitzonderlijk. De laatste lockdown was buitengewoon vervelend. Situatie waarin we nu zitten is prima te doen, ook al is het nog niet zoals normaal. Maar als nog een paar weken situatie zoals nu kan voorkomen dat we straks weer terug in een lockdown moeten, dan moeten we niet zeuren. Dat is wat Erno bedoelt denk ik.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:42 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Alsof het een beloning is. We hebben het over basale grondrechten hè.
Ik heb nooit gezegd dat de daling van het aantal besmettingen te snel ging en hoopte dat de daling van het aantal besmettingen langzamer ging.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik weet niet of je de posts van desbetreffende user volgt waar nostra op reageert, maar hij heeft letterlijk een keer aangegeven dat de daling van besmettingen voor zijn doen te snel ging en hoopte dat het allemaal wat langzamer ging. Ik reageer er zelf niet op (lach er wel eens om) maar het is gewoonweg tegendraads om het tegendraads doen. Begrijp wel dat nostra een keer zo hapt.
Dit is een mening die wordt neergezet als feit.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:50 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ja, maar afgelopen jaar waren zeer uitzonderlijk. De laatste lockdown was buitengewoon vervelend. Situatie waarin we nu zitten is prima te doen, ook al is het nog niet zoals normaal. Maar als nog een paar weken situatie zoals nu kan voorkomen dat we straks weer terug in een lockdown moeten, dan moeten we niet zeuren. Dat is wat Erno bedoelt denk ik.
Ja en dat is dus precies zo ongelooflijk eng. Niet zozeer aan zijn persoonlijke mening, maar wel als dat vertaald wordt in overheidsbeleid. Als Hugo op 1 april roept dat 1000 besmettingen behapbaar zijn en op 1 juli daar ineens 200 van maakt, "want nog beter", dan kom je in een vrij vervelende loop.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is toch duidelijk?
Het is een wisselwerking tussen haalbaarheid van maatregelen en het uiteindelijke doel.
Nu blijkt dat met, volgens hem, haalbare maatregelen een beter doel kan worden bereikt.
Hij stelt daarbij zijn doelpalen bij.
Zo lees ik dat niet.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik weet niet of je de posts van desbetreffende user volgt waar nostra op reageert, maar hij heeft letterlijk een keer aangegeven dat de daling van besmettingen voor zijn doen te snel ging en hoopte dat het allemaal wat langzamer ging.
Denk dat mensen vaak veel te serieus er in staan.quote:Ik reageer er zelf niet op (lach er wel eens om) maar het is gewoonweg tegendraads om het tegendraads doen. Begrijp wel dat nostra een keer zo hapt.
Welke precies?quote:Op zondag 13 juni 2021 08:42 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Alsof het een beloning is. We hebben het over basale grondrechten hè.
Zolang nog een significant deel van de bevolking nog geen eerste prik heeft gehad en meer dan de helft van de bevolking nog niet volledig is gevaccineerd is het niet realistisch om te denken dat je zonder negatief testbewijs van een recent afgenomen test kunt dansen in nachtclubs en discotheken. Ja, nachtclubs en discotheken zijn het enigste wat nog echt dicht zit en die gaan ook 26 juni open, wel met testen vooraf.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:51 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dit is een mening die wordt neergezet als feit.
Daar heb je gelijk in.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:51 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dit is een mening die wordt neergezet als feit.
Is dit een serieuze vraag? De situatie waarin we zitten heeft weinig met een vrije samenleving te maken toch? Een overheid die je voorschrijft om afstand te houden en die je allerlei andere regels oplegt? Zodra de noodzaak er niet meer is moeten imo de maatregelen weg en moet je niet steeds de doelpalen gaan verzetten.quote:
De reacties beginnen nu wel heel duidelijk op trollen te lijken. En wedden? Als het straks zelfs onder die volstrekt arbitraire 300 duikt is ook dat ineens niet goed genoeg meer, want het ging zo makkelijk en als we dan nog iets langer heel streng doen kan het misschien wel richting de 0! Hou dus nog even vol!quote:Op zondag 13 juni 2021 08:09 schreef nostra het volgende:
[..]
Ah helder. Het hele scala aan maatregelen moet gewoon pijn doen. Niet omdat dat een functie heeft, maar omdat mensen moeten lijden.
Ja dit is een serieuze vraag. Welke mensenrechten worden er nou werkelijk ontnomen. 1.5 meter afstand houden? Je mag gewoon mensen zien, je mag gewoon naar buiten, je mag je mening geven, je mag stemmen op wie je wilt, de meesten hebben gewoon werk. Los van wat je ervan vindt, het is in tijden niet zo een grote gezondheidscrisis geweest en dankzij de maatregelen zijn we er na 1.5 jaar ongeveer weer bijna uit en wordt het beheersbaar zonder strenge maatregelen.quote:Op zondag 13 juni 2021 09:07 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Is dit een serieuze vraag? De situatie waarin we zitten heeft weinig met een vrije samenleving te maken toch? Een overheid die je voorschrijft om afstand te houden en die je allerlei andere regels oplegt? Zodra de noodzaak er niet meer is moeten imo de maatregelen weg en moet je niet steeds de doelpalen gaan verzetten.
Ook voor Corona waren we niet vrij. Maar dat zijn onvrijheden waar iedereen aan gewend is. De overheid legde al allerlei regels op. Zo mag je niet zo maar in een caravan wonen langs de kant van de weg. En als je een lap grond koopt mag je daar ook niet zo maar vanalles mee doen. Het moet binnen het bestemmingsplan passen. En zo zijn er nog legio voorbeelden.quote:Op zondag 13 juni 2021 09:07 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Is dit een serieuze vraag? De situatie waarin we zitten heeft weinig met een vrije samenleving te maken toch? Een overheid die je voorschrijft om afstand te houden en die je allerlei andere regels oplegt? Zodra de noodzaak er niet meer is moeten imo de maatregelen weg en moet je niet steeds de doelpalen gaan verzetten.
Eerst als pilot.quote:Op zondag 13 juni 2021 08:45 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Dit gaan ze in dit stadium nog invoeren?
Allemaal logische dingen inderdaad. We hebben zelfs een heel wetboek, staan ook allerlei dingen in die niet mogen.quote:Op zondag 13 juni 2021 09:21 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Ook voor Corona waren we niet vrij. Maar dat zijn onvrijheden waar iedereen aan gewend is. De overheid legde al allerlei regels op. Zo mag je niet zo maar in een caravan wonen langs de kant van de weg. En als je een lap grond koopt mag je daar ook niet zo maar vanalles mee doen. Het moet binnen het bestemmingsplan passen. En zo zijn er nog legio voorbeelden.
Maar het is toch geen account van Hugoquote:Op zondag 13 juni 2021 08:54 schreef nostra het volgende:
[..]
Ja en dat is dus precies zo ongelooflijk eng. Niet zozeer aan zijn persoonlijke mening, maar wel als dat vertaald wordt in overheidsbeleid. Als Hugo op 1 april roept dat 1000 besmettingen behapbaar zijn en op 1 juli daar ineens 200 van maakt, "want nog beter", dan kom je in een vrij vervelende loop.
Echt Amerikaans bedrijf dus.quote:Op zondag 13 juni 2021 09:22 schreef alpeko het volgende:
[..]
Eerst als pilot.
Maar goed ze lieten personeel ook sneeuwschuiven terwijl het sneeuwde uit angst voor schadeclaims.
Ik wel hoor.quote:Op zondag 13 juni 2021 09:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
Aan dat 1,5 meter afstand houdt toch niemand zich meer.
Verjaardagen...quote:Op zondag 13 juni 2021 09:44 schreef DonDruiper het volgende:
Ik weet niet hoe het in jullie persoonlijke leven is, maar in die van mij is het gewoon weer als vanouds.
Vrienden, familie, sportteam.. we hebben alle maatregelen voor ons zelf opgeheven.
Zolang ik niet gevaccineerd probeer ik me nog steeds aan de maatregelen te houden. Vandaag voor het eerst een niet-noodzakelijke rit met de trein maken (eis aantal besmettingen < 2.000), geen niet-essentiële fysieke winkels bezoeken, maar online bestellen, niet op bezoek gaan bij opa en oma. Enkel de sportschool bezoek ik regelmatig, vanwege gezondheidsredenen.quote:Op zondag 13 juni 2021 09:44 schreef DonDruiper het volgende:
Ik weet niet hoe het in jullie persoonlijke leven is, maar in die van mij is het gewoon weer als vanouds.
Vrienden, familie, sportteam.. we hebben alle maatregelen voor ons zelf opgeheven.
Ik heb begin juli een verjaardag van een notoire corona ontkenner, en die doet dat strak georganiseerd om binnen de maatregelen te blijven.quote:Op zondag 13 juni 2021 09:44 schreef DonDruiper het volgende:
Ik weet niet hoe het in jullie persoonlijke leven is, maar in die van mij is het gewoon weer als vanouds.
Vrienden, familie, sportteam.. we hebben alle maatregelen voor ons zelf opgeheven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |