Geruchten gaan over seizoen 2022, niet over een tussentijdse swap.quote:Op donderdag 17 juni 2021 16:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Yup. Die auto moet in principe altijd in de top 4 rijden als hij de finish haalt. Tja, je kan moeilijk zeggen dat de strategie van Mercedes fout was, sinds Bottas bij het team is hebben ze ieder jaar zowel de WDC als de WCC gewonnen.
Nu het verhaal lastiger wordt omdat RB toch aardig ingehaald heeft blijkt dat er toch wat zwakke punten in dat plan zitten en je ziet ook overal geruchten nu dat Bottas vervangen gaat worden door Russell, de vraag is alleen wanneer.
Inderdaad, maar wel een goed teken dat ze zich verlagen tot dit niveau, betekent dat Mercedes bang begint te worden dat ze het niet gewoon op de baan kunnen winnen...quote:Op donderdag 17 juni 2021 16:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik begin zo toch echt heel rap respect te verliezen voor dat team. Wat een gezeik zeg...
Niet overal. Ik heb een aantal headlines gezien, oa. Sky Sports Italie, die claimden dat Russell tussentijds in de Merc komt te zitten.quote:Op donderdag 17 juni 2021 16:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Geruchten gaan over seizoen 2022, niet over een tussentijdse swap.
Ach het is Marko maarquote:Op donderdag 17 juni 2021 16:48 schreef Whiskers2009 het volgende:
Mercedes zou ook vraagtekens hebben bij het pitstopmateriaal van RBR aldus Marko: https://www.f1maximaal.nl(...)teriaal-red-bull-aan
Las ik ook op diverse sites inderdaadquote:Op donderdag 17 juni 2021 16:54 schreef Nattekat het volgende:
Schijnt dat alle coureurs, zelfs Hamilton, een meeting met pirelli hebben geboycot. Maar het ligt echt niet aan Pirelli.
Heb ze meteen besteldquote:Op donderdag 17 juni 2021 18:06 schreef opreis het volgende:
@:ChevyCaprice heb jij ook zulke schoenen?
ik heb net gelezen dat de simulaties van Pirelli niet overeen kwamen met wat gebeurde op de baanquote:Op donderdag 17 juni 2021 16:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
Als ik 't zo lees dan geeft 't mij het idee dat Pirelli de schuld bij de teams neer legt.
vooraf aan de race was in de build-up stream te zien hoe men het circuit langs gaat met matten. daarmee zou het circuit dan vrij moeten zijn van troep?
te zien op 1:34
quote:He added: “We assume that they are running at a certain pressure, and a certain camber. And with a margin on it, of course, we run in a condition that is okay for the tyre.
“In that case, we didn't achieve these conditions, not because teams were doing something against the regulations, but because they were looking as usual for performance, and that created a different scenario to what we were expecting. And the different scenario was that mainly the tyres were running at a lower pressure compared to expectation.”
Hij had bij 'cost' kunnen stoppen.quote:
Vast, alleen los je dat dus nu niet meer op door tanken er weer in te gooien.quote:Op vrijdag 18 juni 2021 02:58 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Hij had bij 'cost' kunnen stoppen.
De commentator klinkt trouwens als iemand die Schumacher nooit live heeft zien racen. Dus ik ben licht sceptisch over de waarde van zijn oordeel.
Wat hij weglaat is het volgende: in de huidige F1 weet je bij 99% van alle races, na de eerste serie pitstops, al wat de volgorde aan het einde van de race gaat zijn. En dat was, toen er nog getankt werd, echt anders.
Mooi. Ik ben er ook geen fan van.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 21:15 schreef Dauthi het volgende:
"Todt not a fan of sprint qualifying"
https://www.motorsport.co(...)f1-needs-it/6585944/
Nagel in de doodskist.
Moeten ze ook niet willen. Ik ben wel voor lichte aanpassingen aan de quali, maar niets zo drastisch.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 21:15 schreef Dauthi het volgende:
"Todt not a fan of sprint qualifying"
https://www.motorsport.co(...)f1-needs-it/6585944/
Nagel in de doodskist.
Niemand, maar ook echt absoluut niemand is fan. De meest positieve mensen willen het gewoon uitproberen, maar ook niet meer dan dat.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 21:36 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mooi. Ik ben er ook geen fan van.
Wat mij betreft terug naar one-lap qualifying en dan via loting de volgorde bepalen waarin rijders hun rondje mogen rijden. Prima als dat dan in een q1 t/m q3 setting is, maar dat hoeft van mij niet eens.quote:Op zondag 20 juni 2021 11:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niemand, maar ook echt absoluut niemand is fan. De meest positieve mensen willen het gewoon uitproberen, maar ook niet meer dan dat.
Redelijk mee eens, behalve op bepaalde circuits waar een tow erg belangrijk is. En sinds Leclerc ben ik altijd een beetje huiverig voor al dan niet bewuste crashesquote:Op zondag 20 juni 2021 12:41 schreef Starflyer het volgende:
Don't fix what ain't broken! Het huidige format is prima!
Een crash is je snelste ronde kwijt. Heb je dat probleem ook niet meer.quote:Op zondag 20 juni 2021 14:44 schreef flipsen het volgende:
[..]
Redelijk mee eens, behalve op bepaalde circuits waar een tow erg belangrijk is. En sinds Leclerc ben ik altijd een beetje huiverig voor al dan niet bewuste crashesZo dacht ik dat Max gisteren zijn auto wel even dwars op het circuit zou zetten voor een rode vlag net voor het verstrijken van de tijd
Sky heeft exclusieve uitzendrechten sinds dit jaar. RTL zendt er nog maar een handjevol live uit.quote:Op zondag 20 juni 2021 15:16 schreef Alpha0 het volgende:
Wat is dat nou, vroeger keek ik altijd gratis F1 op de Duitse RTL, daar is echter nu alleen een programma over retro computers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |