Ik vraag me nog steeds af waarom Duncan dacht dat Burning Daylight een goed ESF-nummer was. En Mia & Dion, die nooit samen hadden opgetreden, zich wel zouden redden. Niet alleen heeft hij het onderschat maar het komt ook erg gemakzuchtig over.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 16:44 schreef TheVulture het volgende:
Denk alleen dat hij het hele mentorschap en dit nieuwe ESF-traject gruwelijk heeft onderschat. Misschien juist wel zijn eigen karakter overschat. Als je je omringt met jaknikkers in een bepaalde bubble waarin jij het middelpunt bent en geen ruimte is voor feedback kun je je neus gruwelijk stoten. Zeker omdat hij sinds 2019 ook al wel wat mentale zaken moest overwinnen kun je je afvragen of hij dan weer de juiste persoon was voor een mentorrol.
Dat alles heeft tot een flinke imagoschade geleid. Ik hoop voor m dat het goed komt...
Die top-40 noteringen kwamen puur en alleen door de airplay. Maar de liedjes slaan echt niet aan.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 16:39 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Da's wel onzin hoor, bijna al zijn singles hebben dik in de Top 40 gestaan en veel airplay gehad.
Oprechte vraag: Leg eens uit hoe iets dat veel airplay krijgt niet aanslaat. Aanslaat bij wie?quote:Op vrijdag 26 mei 2023 18:40 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Die top-40 noteringen kwamen puur en alleen door de airplay. Maar de liedjes slaan echt niet aan.
Dan drukken de grote radiozenders het liedje eindeloos door, terwijl het publiek niet hapt.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 19:25 schreef Cee het volgende:
[..]
Oprechte vraag: Leg eens uit hoe iets dat veel airplay krijgt niet aanslaat. Aanslaat bij wie?
En dat niet happen drukt zich waar in uit?quote:Op vrijdag 26 mei 2023 19:28 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Dan drukken de grote radiozenders het liedje eindeloos door, terwijl het publiek niet hapt.
Bij de mensen thuis. De radiozenders draaien het wel, maar de mensen thuis streamen het niet.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 19:25 schreef Cee het volgende:
[..]
Oprechte vraag: Leg eens uit hoe iets dat veel airplay krijgt niet aanslaat. Aanslaat bij wie?
Daar hebben ze in het Engels een mooie uitdrukking voor: "you can bring a horse to water but you can't make it drink."quote:Op vrijdag 26 mei 2023 19:39 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Bij de mensen thuis. De radiozenders draaien het wel, maar de mensen thuis streamen het niet.
Ruim 8 miljoen streams voor Electric Life en meer dan 2 miljoen voor Skyboy op spotify.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 19:39 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Bij de mensen thuis. De radiozenders draaien het wel, maar de mensen thuis streamen het niet.
Beiden hebben niet eens de top-50 gehaald van Spotify Nederland. Skyboy niet eens de top-100. Dat is niet heel erg sterk.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 19:55 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Ruim 8 miljoen streams voor Electric Life en meer dan 2 miljoen voor Skyboy op spotify.
Niet slecht toch ?
Ja precies, ik snap die redenatie ook echt niet. Een lied komt echt niet alleen maar in de Top 40 als het ook niet gewoon gestreamd wordt. En andersom ook niet....quote:Op vrijdag 26 mei 2023 19:25 schreef Cee het volgende:
[..]
Oprechte vraag: Leg eens uit hoe iets dat veel airplay krijgt niet aanslaat. Aanslaat bij wie?
De top-40 wordt samengesteld uit airplay, streams en social media mentions. Als je nummer niet eens in de top-100 staat in de streaming chart moet je vrij veel airplay krijgen om toch de top-40 te halen. En dat is dus gebeurd.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 22:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja precies, ik snap die redenatie ook echt niet. Een lied komt echt niet alleen maar in de Top 40 als het ook niet gewoon gestreamd wordt. En andersom ook niet....
En een paar miljoen streams is ook geen kattenpis. Daar kan de schoorsteen prima van roken als mensen ook naar je optredens komen. Ik denk alleen dat hij op dat punt nu een hele hoop goodwill en gunfactor verspeeld heeft, door de hele aanpak rondom Mia en Dion en hoe hij zich in de media heeft gemanifesteerd.
Wat een tof lied is dat. Inderdaad zeg.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 22:45 schreef NailQueen het volgende:
Ik vind het nog steeds zonde dat I Want It All nergens is opgepakt
Ohh godquote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:23 schreef Momo het volgende:
Samen met Douwe Bob onder andere doet hij mee aan nieuwe seizoen beste zangers.
Dat kan niet, want volgens Aran Bade is Duncan helemaal de weg kwijt. Dan kan hij dus ook niet naar Ibiza volgende week om aan Beste Zangers mee te doenquote:Op zaterdag 27 mei 2023 10:26 schreef Momo het volgende:
Oh, ik vind het wel interessant hoor, mensen zijn nu superzuur over Duncan, maar zingen kan hij wel!
Zo te zien zijn de opnames komende week, zou dat ook niet beetje reden zijn voor uitstel van album enzo?
Als je ziet wat er in die Top 50 staat verbaast dat mij helemaal niks dat dit soort nummers het niet halen. Naast misschien toch minder hitpotentie ook zit er gewoon een heel andere doelgroep op Spotify hoor.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 20:01 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Beiden hebben niet eens de top-50 gehaald van Spotify Nederland. Skyboy niet eens de top-100. Dat is niet heel erg sterk.
Die had ik dan weer niet aan zien komenquote:Op zaterdag 27 mei 2023 09:23 schreef Momo het volgende:
Samen met Douwe Bob onder andere doet hij mee aan nieuwe seizoen beste zangers.
8 miljoen * 0.003 is toch weer ¤24000quote:Op vrijdag 26 mei 2023 22:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja precies, ik snap die redenatie ook echt niet. Een lied komt echt niet alleen maar in de Top 40 als het ook niet gewoon gestreamd wordt. En andersom ook niet....
En een paar miljoen streams is ook geen kattenpis. Daar kan de schoorsteen prima van roken als mensen ook naar je optredens komen.
Je moet toch ergens aan afmeten of mensen het luisteren. Die hele andere doelgroep op Spotify luistert wel naar Adele, Harry Styles, Lewis Capaldi, Taylor Swift. Het is niet dat Duncan nou zulke alternatieve muziek maakt (helemaal niet zelfs) dat het dit publiek niet zou aanspreken. Ik denk niet dat er stiekem veel Gerda's zijn die los van Spotify (waar dan?) wél Duncan Laurence opzetten.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:12 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Als je ziet wat er in die Top 50 staat verbaast dat mij helemaal niks dat dit soort nummers het niet halen. Naast misschien toch minder hitpotentie ook zit er gewoon een heel andere doelgroep op Spotify hoor.
Ik denk dat er bij de Arans en demense thuis en op de socials tig keer meer drama was en is en van gemaakt wordt dan dat er tussen dat soort mensen is. Het is vaak toch allemaal anders gegaan dan voorgespiegeld werd. Duncan zou echt niet meedoen hieraan als hij niet met Jan door een deur kon, je zit een week op elkaars lip.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:23 schreef TheVulture het volgende:
Zal wel gezellig worden met Jan als het ESF ter sprake komt
Rosanna, I know that there's many men aroundquote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:17 schreef molloot200 het volgende:
Toch wel benieuwd hoe Duncan straks Rosanne gaat coveren![]()
Is natuurlijk wel al geboekt voordat dit debacle zich ontvouwde. Maar het zijn professionals, ze hoeven elkaar niet te mogen.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat er bij de Arans en demense thuis en op de socials tig keer meer drama was en is en van gemaakt wordt dan dat er tussen dat soort mensen is. Het is vaak toch allemaal anders gegaan dan voorgespiegeld werd. Duncan zou echt niet meedoen hieraan als hij niet met Jan door een deur kon, je zit een week op elkaars lip.
Mell!quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:31 schreef Greys het volgende:
Tof seizoen wordt dit denk ik van De Beste Zangers! Met Meau en Douwe en Nick Schilder en Duncan en hoe heet ze, die best interessante zangeres uit Volendam, die stoere die niet van de palingpop is. Ben echt benieuwd naar die uitzendingen!
(Off topic: zag dat Douwe Bob en Waylon samen een of ander kampvuurconcert doen binnenkort en ook dat lijkt me een bijzonder fijne combi.)
U las het hier als eerstequote:Op donderdag 29 december 2022 20:29 schreef NailQueen het volgende:
Ik durf trouwens wel een gok te wagen dat Duncan later nog mee gaat doen aan Beste Zangers of Liefde Voor Muziek. Het laatste programma lijkt me het meest vanzelfsprekend. Niet het volgend seizoen maar het seizoen daarop volgend.
Ik denk dat het al is opgenomen.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:51 schreef Meke het volgende:
[..]
Mell!
Ja, denk ik ook een toffe combiAlleen wel veel mensen met weinig eigen repertoire
Ben heel benieuwd of ze bij Duncan ook echt z'n eigen songs gaan doen, of alleen Arcade (en misschien Burning Daylight?
) en dan verder liedjes die hij mooi vindt? Zelfde bij Meau en Mell, van hen beiden samen is volgens mij precies één nummer een hit geweest
![]()
Enn ik hoop dat Duncan dit nog wel gaat doen. Ergens denk ik dat hij misschien niet wist dat dit nu al gecommuniceerd zou worden?Voelt een beetje stom net na het uitstellen van de release van zijn album?
Jaa, ik vind Volendammer Mell ook heel tofquote:Op zaterdag 27 mei 2023 11:31 schreef Greys het volgende:
Tof seizoen wordt dit denk ik van De Beste Zangers! Met Meau en Douwe en Nick Schilder en Duncan en hoe heet ze, die best interessante zangeres uit Volendam, die stoere die niet van de palingpop is. Ben echt benieuwd naar die uitzendingen!
(Off topic: zag dat Douwe Bob en Waylon samen een of ander kampvuurconcert doen binnenkort en ook dat lijkt me een bijzonder fijne combi.)
Oh wauw.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:03 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Nee, is niet zo. Vandaag vliegen ze blijkbaar naar Sevilla (aldus Meau op haar insta).
Nee en nadat je net hebt aangekondigd dat je rust nodig hebt.quote:Op zaterdag 27 mei 2023 13:57 schreef Cee het volgende:
Ik zou het niet echt onderduiken noemen als er allemaal camera’s bij zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |