Dit was in Den Haag. De enige locatie hier. De volgende twee zijn in Rotterdam.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 09:35 schreef Arizona het volgende:
[..]
Als ik een uur in de rij moet om te testen zaterdag kom ik serieus in de knel met mijn tijdslotWaar was dat?
Goed om te weten, ik heb ook een afspraak in Den Haag zaterdag.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 10:40 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Dit was in Den Haag. De enige locatie hier. De volgende twee zijn in Rotterdam.
quote:Op dinsdag 18 mei 2021 11:06 schreef TheVulture het volgende:
Wij waren de enigen in Haaren zojuist
Negatief
Dat stokje zelf was geen pretje trouwens
Den Haag: 3 roerders, 2 afspraakscanners/stickerprinters en 1 paarsestreepjeslezer.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 11:58 schreef Momo het volgende:
Hebben ze maar 1 neusroerder per locatie ofzo?
Keurig op tijdquote:
In Groningen hadden ze volgens mij 5 hokjes. En inderdaad 2 personen die de barcodes scannen.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 11:58 schreef Momo het volgende:
Hebben ze maar 1 neusroerder per locatie ofzo?
Dat Feyenoord morgen weer met publiek speelt zal de rijen ook wel langer maken.quote:
Om deze reden ken ik behoorlijk wat die hard fans die niet gegaan zijn. Hier heb je toch helemaal geen zin.quote:
O nee! Wat een pechquote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:40 schreef Magica het volgende:
Ben mijn telefoon verloren vandaag. Hoe moet dat nu met die ticket in de close appiemand enig idee?
Wat kut zegquote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:40 schreef Magica het volgende:
Ben mijn telefoon verloren vandaag. Hoe moet dat nu met die ticket in de close appiemand enig idee?
Ja dat wel maar geen simquote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:45 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Wat kut zeg
Heb je een reserve telefoon? En dan opnieuw installeren?
Oh neequote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:40 schreef Magica het volgende:
Ben mijn telefoon verloren vandaag. Hoe moet dat nu met die ticket in de close appiemand enig idee?
Tnx! Geen idee, ben al overal geweest waar ie zou kunnen liggenquote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:49 schreef Arizona het volgende:
[..]
Oh nee
Geen kans dat je je telefoon nog terugkrijgt?
Ik zou ze even chatten (of laten chatten door degene met wie je zou gaan, die ook de close app dus heeft).
Succes
Och hemel, van alle weken waarin je je telefoon kan verliezen zeg.. je gaat zaterdag pas toch? Dat geeft hopelijk genoeg tijd om alles te regelen.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:40 schreef Magica het volgende:
Ben mijn telefoon verloren vandaag. Hoe moet dat nu met die ticket in de close appiemand enig idee?
Was het niet op een of andere manier te fixen door een QR-code uit de bevestigingsmail te scannen? Daar heb je geen SIM voor nodig zou ik denkenquote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:47 schreef Magica het volgende:
[..]
Ja dat wel maar geen sim![]()
Gelukkig wel pas zaterdag de showeerst naar de tandarts daarna ga ik wel even kijken
Heb je je nummer ook al gebeld met een andere foon?quote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:52 schreef Magica het volgende:
[..]
Tnx! Geen idee, ben al overal geweest waar ie zou kunnen liggenwat een kutzooi!
Volgens mij kan iemand anders hem ook voor je inscannen.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 15:40 schreef Magica het volgende:
Ben mijn telefoon verloren vandaag. Hoe moet dat nu met die ticket in de close appiemand enig idee?
Zo heb ik hem weer gevondenquote:Op dinsdag 18 mei 2021 16:48 schreef Andromache het volgende:
[..]
Volgens mij kan iemand anders hem ook voor je inscannen.
Heb je Find my Iphone aanstaan? Bij Android kun je ook inloggen en dan op afstand je telefoon laten overgaan en op geluid 'aan' zetten.
Wat fijnquote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:06 schreef Magica het volgende:
[..]
Zo heb ik hem weer gevonden![]()
Hij lag bij de aldi in die bakken met sjaaltjes en shirts![]()
Neeeeee je meent het! Ben blij dat ik je heb kunnen helpen.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:06 schreef Magica het volgende:
[..]
Zo heb ik hem weer gevonden![]()
Hij lag bij de aldi in die bakken met sjaaltjes en shirts![]()
quote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:06 schreef Magica het volgende:
[..]
Zo heb ik hem weer gevonden![]()
Hij lag bij de aldi in die bakken met sjaaltjes en shirts![]()
Ja nu bij de kassa, ja weet je waar die lag zegt die gast? In de bakken met aanbiedingenquote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:07 schreef Andromache het volgende:
[..]
Neeeeee je meent het! Ben blij dat ik je heb kunnen helpen.![]()
Das ook fucked upquote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:19 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
En uitgerekend nu op de school waar ik werk een Corona uitbraakje. Ben nu erg nerveus voor mijn test zaterdag. Waarom juist nu? Anderhalf jaar niks aan de hand
Bizar he, uitgerekend deze week, na een dik jaar er fluitend doorheen te lopen. Ik was al nerveus voor de test maar nu is het echt vreselijk en dan is zaterdag ineens nog ver weg.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:25 schreef Magica het volgende:
[..]
Das ook fucked uphopelijk valt het mee
Oh neequote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:19 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
En uitgerekend nu op de school waar ik werk een Corona uitbraakje. Ben nu erg nerveus voor mijn test zaterdag. Waarom juist nu? Anderhalf jaar niks aan de hand
Das nog wel lang wachten en piekeren. Wat je kan doen is alvast een thuistest doen. Ze gebruiken zaterdag precies die test. Kost maar enkele euro’s.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 17:19 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
En uitgerekend nu op de school waar ik werk een Corona uitbraakje. Ben nu erg nerveus voor mijn test zaterdag. Waarom juist nu? Anderhalf jaar niks aan de hand
Bij mij stond "Ticket binnenkort beschikbaar" er alleen de dag van aanschaffen, daarna werd het een "echt" ticket.quote:Op woensdag 19 mei 2021 13:03 schreef Esti het volgende:
Hoe staan de tickets in de app weergegeven? Bij mij staan onder evenementen twee bolletjes met "Eurovision Song Contest", zodra ik erop klik zie je een ticket met qr code, en daaronder een balkje met informatie zoals "nog 2 dagen". Bij mijn andere ticket is precies hetzelfde aan de hand maar staat in het balkje eronder "Ticket binnenkort beschikbaar.
Hoort dit zo?
Hoe ziet dat ticket eruit? Ik krijg bij beide bolletjes wel tickets te zien met naam, stoelnummer en de qr-code. Via de chat wacht ik nog steeds op een antwoord af.quote:Op woensdag 19 mei 2021 13:18 schreef Arizona het volgende:
[..]
Bij mij stond "Ticket binnenkort beschikbaar" er alleen de dag van aanschaffen, daarna werd het een "echt" ticket.
Ik denk dat je het beste even een chat kunt sturen via de Close app, dan kunnen ze je vast verder helpen.
Dat zijn de tickets inderdaadquote:Op woensdag 19 mei 2021 13:27 schreef Esti het volgende:
[..]
Hoe ziet dat ticket eruit? Ik krijg bij beide bolletjes wel tickets te zien met naam, stoelnummer en de qr-code. Via de chat wacht ik nog steeds op een antwoord af.
Wat vervelend dat die pop up met "ticket binnenkort beschikbaar" niet verdwijnt. Zo blijf je toch stressen. Het zal wel goedkomen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 13:28 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat zijn de tickets inderdaad
Dus ik verwacht dat het wel goed zit
Nee. Niks van gemerkt. Ook niets gemerkt van een controle op het tijdslot, hoewel wij binnen het tijdslot binnen kwamen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 15:34 schreef Gerard-Joling het volgende:
Ik heb overigens geen triage vragen (de gezondheidscheck) ontvangen voor vanavond.
Doen ze dat toch niet?
Veel plezier vanavond!quote:Op woensdag 19 mei 2021 13:44 schreef Gerard-Joling het volgende:
Vanochtend 20 minuten te vroeg bij de testlocatie in Haaren. Ik was de enige en stond zo weer buiten. Uiteraard negatief getest dus vanavond komt mijn eerste live ESF ervaring![]()
Wel ontzettend balen dat we Ijsland niet live gaan zien. Keek ik zo naar uit. Hopelijk zijn ze er zaterdag wel bij!
Te vinden in dit topicquote:Op woensdag 19 mei 2021 16:14 schreef Viv het volgende:
Wie had er ook alweer foto's gemaakt in Ahoy van de opties qua eten daar? @:Lucky_Strike ?
Ik ook net. Heel vreemdquote:Op woensdag 19 mei 2021 16:22 schreef Arizona het volgende:
Ik krijg nu een mail: Herrinering: download uw ticket(s) voor de Grand Final Family show.
Volgens hun systeem heb ik mijn tickets nog niet gedownload. Maar ik heb ze al lang en breed in de Close app staan
Hier exact hetzelfde. Nog even gecheckt op alles en tot aan het stoelnummer is het gelijkquote:Op woensdag 19 mei 2021 16:22 schreef Arizona het volgende:
Ik krijg nu een mail: Herrinering: download uw ticket(s) voor de Grand Final Family show.
Volgens hun systeem heb ik mijn tickets nog niet gedownload. Maar ik heb ze al lang en breed in de Close app staan
Ik durf die code niet opnieuw te scannen, straks gaat het misquote:Op woensdag 19 mei 2021 16:24 schreef H_T het volgende:
[..]
Hier exact hetzelfde. Nog even gecheckt op alles en tot aan het stoelnummer is het gelijk
Thanks!quote:Op woensdag 19 mei 2021 16:23 schreef Arizona het volgende:
[..]
Te vinden in dit topic
ESF / [SPOILERS] Indrukken vanuit de zaal: jury en family shows #1
Die mail kreeg ik ook. Voor de zekerheid nog een keer gedownload, want wat kan het kwaad. Ik heb het ticket gewoon in de Close app staan, dus het moet goed komenquote:Op woensdag 19 mei 2021 16:22 schreef Arizona het volgende:
Ik krijg nu een mail: Herrinering: download uw ticket(s) voor de Grand Final Family show.
Volgens hun systeem heb ik mijn tickets nog niet gedownload. Maar ik heb ze al lang en breed in de Close app staan
Dan stort er een wereldje in denk ik ja. Ik moet er niet aan denken. Het komt ineens dichtbij na een jaar lang nauwelijks gedoe (wat uitzonderlijk is als ik het mag geloven). Dus waarom uitgerekend deze week. Ik had al genoeg stress over alles. Vingers gekruist maar.quote:Op woensdag 19 mei 2021 01:43 schreef Aoibhin het volgende:
@:Magica wat een stressmoment! Gelukkig is het helemaal goed gekomen
[..]
Oh neeDat voelt dan zeker niet lekker nee. Zou toch enorm erg zijn als jij er niet heen zou kunnen
Ik ga zaterdagmiddag maar ook nog geen tijdslot.quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zijn er mensen die vrijdagavond gaan? Ik heb nog steeds geen tijdslot voor aankomst.
Ik ga ook vrijdagavond en heb ook geen tijdslot.quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zijn er mensen die vrijdagavond gaan? Ik heb nog steeds geen tijdslot voor aankomst.
Ik heb wél een tijdslot voor vrijdagavond. Had m van het weekend al denk ik, of sowieso maandag.quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zijn er mensen die vrijdagavond gaan? Ik heb nog steeds geen tijdslot voor aankomst.
Waar staat deze bij jou?quote:Op woensdag 19 mei 2021 19:58 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Ik heb wél een tijdslot voor vrijdagavond. Had m van het weekend al denk ik, of sowieso maandag.
Close App > Instructies > Al je instructies op een rijtje > en dan swipen. Het is dan al het eerste hokje.quote:
Ik kreeg deze afgelopen maandag een paar uur voor de show in de close-app!quote:Op woensdag 19 mei 2021 15:34 schreef Gerard-Joling het volgende:
Ik heb overigens geen triage vragen (de gezondheidscheck) ontvangen voor vanavond.
Doen ze dat toch niet?
Thnx!quote:Op woensdag 19 mei 2021 16:10 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Veel plezier vanavond!Jij ook @:Giggio!
Zou dat nog kunnen dan, inclusief op naam zetten?quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:15 schreef Andromache het volgende:
Is er iemand, íemand die nog een kaartje voor de familyshow van vanmiddag wil? Anders moet @:Meridiaan alsnog dokken voor het kaartje dat ze toch niet kan afnemen van mij. Help een Fokker, ga lekker naar het ESF
Die mail kreeg ik ookquote:Op woensdag 19 mei 2021 16:22 schreef Arizona het volgende:
Ik krijg nu een mail: Herrinering: download uw ticket(s) voor de Grand Final Family show.
Volgens hun systeem heb ik mijn tickets nog niet gedownload. Maar ik heb ze al lang en breed in de Close app staan
Ik DM je ff m'n nummerquote:Op donderdag 20 mei 2021 10:13 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Dat zou top zijn Egeltje!
(maar anders had ik uiteraard gewoon betaald)
Succes Egeltje. Zou super zijn als het rond komt.quote:Op donderdag 20 mei 2021 11:15 schreef egeltje1985 het volgende:
Oke, ik ga maar gewoon al wat naar de teststraat, op hoop van zegen dat ik straks een kaartje heb.
Ooh gelukkig wat fijnquote:Op donderdag 20 mei 2021 11:38 schreef egeltje1985 het volgende:
Net Andromache gesproken, dus dat gaat helemaal goedkomen
Ah gelukkig, onze buren morgen!quote:Op donderdag 20 mei 2021 16:21 schreef Manusje_v_a het volgende:
Wat tof Egeltje, zo last minute!!!
Na alle Duncan perikelen en een vriendin die vandaag positief bleek te zijn getest, hebben dochter en ik er net maar een zelftest tegenaan gegooid. Negatief gelukkig, dus morgen vol goede moed naar de teststraat en doorrrrrr naar Ahoy
Haha, wel zo gezellig! Welke stoel nummers hebben jullie? Wij hebben 32 en 33.quote:
Ik heb 35, dus @Evenstar zal wel 34 hebben.quote:Op donderdag 20 mei 2021 16:29 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Haha, wel zo gezellig! Welke stoel nummers hebben jullie? Wij hebben 32 en 33.
Alvast succes met testen morgen!
Ha ja vanmorgen dacht ik gewoon, dat wordt weer een dagje thuiswerken.quote:Op donderdag 20 mei 2021 16:21 schreef Manusje_v_a het volgende:
Wat tof Egeltje, zo last minute!!!
Na alle Duncan perikelen en een vriendin die vandaag positief bleek te zijn getest, hebben dochter en ik er net maar een zelftest tegenaan gegooid. Negatief gelukkig, dus morgen vol goede moed naar de teststraat en doorrrrrr naar Ahoy
Ik. Via Whatsapp vroegen ze of het ticket in de app stond (ja) en gaven daarna aan dat ze wel een slot zien.quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Iemand die een dag vantevoren ook nog steeds geen tijdslot heeft gehad?
Er staat wel 'je kunt naar binnen op het aangegeven tijdslot', maar ik zie daar geen tijd bij staan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |