Hoe vaak is-ie eigenlijk gescheiden?quote:Op woensdag 26 mei 2021 22:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
Kees zit al in beeld te wachten totdat hij aan tafel mag
Knoopjes van zijn hemd staan op hoogspanning![]()
Beetje raar icm die boycot van VI door Oranjequote:Op dinsdag 25 mei 2021 19:17 schreef RipCity het volgende:
Goede reclame van kieft met boerderijhoofd en dumbfries. De 3 slechtste acteurs van Nederland
Ik weet het allemaal niet meer. Ik wil er niet aan denken Elan.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:01 schreef Elan het volgende:
Benieuwd of dat ook meteen het einde van VI gaat betekenen.
Natuurlijk kunnen Gijp, Kieft, Boskamp dat programma ook prima vol lullen maar Derksen was wel hét gezicht van de show vanaf dag 1 en verantwoordelijk voor ongeveer elk relletje.
Klopt wel, goed dat hij het zelf ook inziet.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 05:30 schreef T3hTommay het volgende:
Johan Derksen stopt per 2022 met tv: ‘Het gaat me tegenstaan’
Johan Derksen (72) stopt met televisie maken. Dat onthult hij in Derksen, de biografie van de hand van Michel van Egmond en Antoinnette Scheulderman die morgen verschijnt. De analyticus van Veronica Inside dient zijn contract uit en zal vanaf medio 2022 van het scherm verdwijnen.
,,Ik doe al 24 jaar hetzelfde kunstje, maar het gaat me tegenstaan. Ik betrap mezelf erop dat het steeds meer op de automatische piloot gaat’’, aldus Derksen.
https://www.ad.nl/show/jo(...)tegenstaan~a51c1603/
Gelukkig is er nog studio voetbal.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:01 schreef Elan het volgende:
Benieuwd of dat ook meteen het einde van VI gaat betekenen.
Natuurlijk kunnen Gijp, Kieft, Boskamp dat programma ook prima vol lullen maar Derksen was wel hét gezicht van de show vanaf dag 1 en verantwoordelijk voor ongeveer elk relletje.
quote:Maar René (van der Gijp) vond vijf avonden te veel en Wilfred (Genee) vond plotseling dat radioshowtje zo leuk. Ik vind het weerzinwekkend wat ze daar doen. Met ongelooflijk kutmuziek, Boulevard-achtige onderwerpjes en twee volwassen mensen die twee uur lang om Wilfred zitten te lachen.
tijd voor een frisse windquote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Klopt wel, goed dat hij het zelf ook inziet.
Arnold Bruggink gaat in dit gat springen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 09:25 schreef KingRoland het volgende:
[..]
tijd voor een frisse wind
zeg het maar
Okquote:Op vrijdag 28 mei 2021 09:32 schreef Zipportal het volgende:
Prima. Afgelopen seizoen al was geen zak aan na de rel. We missen niks.
Niemand. Wilfred en Gijp kunnen ook opdonderen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:43 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ok
Wie moet dan het stokje over gaan nemen
Kijkcijfers lopen wel terug en best veel adverteerders zijn afgehaakt, dus ik weet niet of John nog veel toekomst ziet in VI.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 09:28 schreef Pleun2011 het volgende:
Ermee stoppen is beter maar aangezien ome John graag geld verdient met slechte tv zie ik ze wel doorgaan
Hasselbainkquote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:00 schreef De_Kraam het volgende:
VI is al vijf jaar over de houdbaarheidsdatum heen en Johan slaat alleen nog maar onzin uit, dus is het goed dat hij stopt. Ik zou het niet eens erg vinden als het programma helemaal stopt. Ik denk dat ze wel doorgaan hoor, maar dan met Wim, dat lag al een tijdje vast meen ik.
Hopelijk komt er ooit een soortgelijk programma maar dan met Lidl Raf en Febo Theo, en dan bedoel ik dus niet VTBL of Studio Voetbal waar je dan meteen Hasselbaink, Pierre, de Witte Chinees of Afellay erbij krijgt.
Niet snappen dat het satire isquote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:00 schreef De_Kraam het volgende:
VI is al vijf jaar over de houdbaarheidsdatum heen en Johan slaat alleen nog maar onzin uit, dus is het goed dat hij stopt. Ik zou het niet eens erg vinden als het programma helemaal stopt. Ik denk dat ze wel doorgaan hoor, maar dan met Wim, dat lag al een tijdje vast meen ik.
Hopelijk komt er ooit een soortgelijk programma maar dan met Lidl Raf en Febo Theo, en dan bedoel ik dus niet VTBL of Studio Voetbal waar je dan meteen Hasselbaink, Pierre, de Witte Chinees of Afellay erbij krijgt.
Wie is deze nobuddiequote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:30 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Johan kraamt hele rare dingen uit. Zijn redenatie was "de Super League moet er komen anders kunnen de clubs de Cristiano Ronaldo's van deze wereld niet meer betalen". Als de Super League niet bestaat, dan zitten alle clubs toch in hetzelfde schuitje? Wat gaan de Ronaldo's, Haalands en Mbappe's doen dan? In China of Amerika voetballen? Nee natuurlijk niet.
Is Johan het überhaupt weleens oneens met Chris Woerts? Hij is zo onder de indruk van die man en papegaait alles klakkeloos na.
Hij had juist over voetbal wel wat zinnigs te vertellen en over de andere dingen juist weer niet.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:01 schreef Zorro het volgende:
Jammer. Ik zie zo snel niemand anders die gewoon roept dat zo'n Akwasi zijn muil moet houden en zulke dingen. Allemaal veel te braaf.
Over voetbal had ie dan weer niet zoveel zinnigs te vertellen.
Lijkt me sterk dat Sjon de stekker eruit trekt. Die verzint wel weer iets zoals een talentenjacht voor de nieuwe Johan Derksen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:05 schreef Ronald het volgende:
[..]
Kijkcijfers lopen wel terug en best veel adverteerders zijn afgehaakt, dus ik weet niet of John nog veel toekomst ziet in VI.
Ik wil daar wel gaan zitten. Als ik ook hetzelfde betaald krijg dan natuurlijk.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 15:43 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat Sjon de stekker eruit trekt. Die verzint wel weer iets zoals een talentenjacht voor de nieuwe Johan Derksen.
Dit ja. Die vent heeft al 100 keer geroepen dat ie zou stoppenquote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik geloof hier geen meuk van.
Mijn voorspelling: hij gaat in 2022 gewoon door.
Modern voetbal snapt Johan niet hoor, sinds hij weg is bij het blad VI mist hij een netwerk. Hij kijkt nog wel eredivisie, maar laliga en de premier league niet, hij zegt er in ieder geval nooit iets zinnigs over.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 15:16 schreef ikbenrond het volgende:
[..]
Hij had juist over voetbal wel wat zinnigs te vertellen en over de andere dingen juist weer niet.
Behalve over de Super League, daar sloeg hij de plank vol-le-dig mis.
Maar ja, boeie verder. Johan doet al jaren hetzelfde trucje
Bedankt Hans.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 19:52 schreef De_Kraam het volgende:
Johan en bestsellerauteurtje bij Beau vanavond.
Hij gaat hoogst persoonlijk naar Qatar om ze daar eens flink de waarheid te vertellen laat dat maar aan hem over.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik geloof hier geen meuk van.
Mijn voorspelling: hij gaat in 2022 gewoon door.
Fantastisch nieuws, maar toch kom je over als een woeste gefrustreerde Akwasi.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 19:55 schreef Subw00fer het volgende:
Fantastisch nieuws vandaag. Eindelijk verdwijnt die rotkop van TV. Ik ben benieuwd welke malloot hem in die poep- en piesshow opvolgt.
Doe eens rustig.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 19:55 schreef Subw00fer het volgende:
Fantastisch nieuws vandaag. Eindelijk verdwijnt die rotkop van TV. Ik ben benieuwd welke malloot hem in die poep- en piesshow opvolgt.
3 totaal dusquote:Op vrijdag 28 mei 2021 19:52 schreef De_Kraam het volgende:
Johan en bestsellerauteurtje bij Beau vanavond.
Ik wil gewoon Regi Blinker terug.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hasselbainkwat een belachelijk slechte analist was dat.
pas op met familie ...quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hasselbainkwat een belachelijk slechte analist was dat.
quote:Op vrijdag 28 mei 2021 19:55 schreef Subw00fer het volgende:
Fantastisch nieuws vandaag. Eindelijk verdwijnt die rotkop van TV. Ik ben benieuwd welke malloot hem in die poep- en piesshow opvolgt.
quote:Zanger Danny Vera is met Radio Veronica in gesprek over een eigen radioprogramma, laat een woordvoerder van de zender maandag aan AD weten.
"Rob Stenders is inderdaad in gesprek met Danny Vera. Dus het zit er dik in dat hij uiteindelijk een programma gaat maken op Radio Veronica. De vernieuwde programmering is op 21 juni rond en zal dan ook bekendgemaakt worden."
Wat voor programma de 44-jarige Danny Polfliet (zoals Vera in het echt heet) gaat maken en op welk tijdslot hij dan op de radio te horen zal zijn, is nog niet bekend.
In de ochtendshow op de zender liet de zanger al wel weten wat voor soort muziek hij wil laten horen: "Als ik al wat ga doen, dan is het dat ik oudemensenmuziek ga draaien die Johan (Derksen, red.) ook mooi vindt. Dat is wat ik doe."
Vera, die met zijn optredens in het voetbalprogramma Veronica Inside bekendheid verwierf, stond vorig jaar met zijn hit Roller Coaster voor het eerst op de hoogste plaats in de Top 2000. In november 2020 verscheen zijn album The New Now.
https://www.nu.nl/media/6(...)eigen-programma.html
Vooral de zogenoemde Tarzan-vibrator ging hard. Maar ook masturbators, cockringen, buttplugs en glijmiddel waren hot items.quote:
Ik heb 300 berichten achtergelaten in het gastenboek, mag ik nu een boekje?quote:Op vrijdag 4 juni 2021 16:04 schreef -J-D- het volgende:
[ afbeelding ]
GROOT NIEUWS van de Johan-Derksen fanclub (www.johan-derksen.com)
Johan is gul geweest!
We mogen drie maal een gesigneerd exemplaar van de biografie van Johan weggeven aan een van zijn grootste fans!
Wat moet je daarvoor doen?
Stuur een mail naar info apenstaart johan-derksen.com met een leuke reden waarom jij een exemplaar zou moeten krijgen.
Uit alle reacties worden drie winnaars gekozen.
quote:Op vrijdag 4 juni 2021 20:25 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Ik heb 300 berichten achtergelaten in het gastenboek, mag ik nu een boekje?
Geef me die boek en ik verklap gratis het geheim achter de zwevende lamp illusie van Hans Klok.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 16:04 schreef -J-D- het volgende:
[ afbeelding ]
GROOT NIEUWS van de Johan-Derksen fanclub (www.johan-derksen.com)
Johan is gul geweest!
We mogen drie maal een gesigneerd exemplaar van de biografie van Johan weggeven aan een van zijn grootste fans!
Wat moet je daarvoor doen?
Stuur een mail naar info apenstaart johan-derksen.com met een leuke reden waarom jij een exemplaar zou moeten krijgen.
Uit alle reacties worden drie winnaars gekozen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |