Je bent in elk geval extreem leip.quote:Op vrijdag 16 april 2021 14:32 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Je hebt me nu al extreem link en extreem rechts genkemd. Misschien moet je eens consequent worden.
Neequote:Op vrijdag 16 april 2021 16:04 schreef vogeltjesdans het volgende:
Het zal best wel iets opwarmen, maar dat is gewoon een natuurlijk proces waar de invloed van de mens minimaal op is.
Jaquote:
Mensen die erkennen dat er klimaatverandering gaande is (mede door de invloed van de mens) zijn vaak in mindere mate dom dan mensen die dat dat niet erkennen. Mensen die in mindere mate dom zijn weten ook dat er een verschil is tussen weer en tussen klimaat.quote:Op vrijdag 16 april 2021 10:50 schreef Bocaj het volgende:
Je zult gemerkt hebben dat we een vrij koel voorjaarsweer hebben tot nu toe.
Volgende week wordt het zachtjes wat warmer... (Paar graden, naar normale temperaturen voor de tijd van het jaar.)
Maar waar zijn de klimaatdrammers nu? Vind ze vrij stil in deze koele tijden...
Klacht: Klimaatdrammers die alleen maar jammeren als het te warm of te droog is...
Ik zou zeggen: Blijf lekker D66 stemmen of GroenLinks... (Die elitelui zijn alleen nog maar bezig met gedoe binnen hun eigen partij!)
Typisch dat je met deze voorbeelden komt om je punt dat het allemaal maar bangmakerij is kracht bij te zetten. Zowel de zure regen als het gat in de ozonlaag waren reëele problemen met merkbare effecten (zure regen lokaal/regionaal en het gat in de ozonlaag vooral op het zuidelijk halfrond) waarbij op tijd ingrijpen het tij goeddeels heeft gekeerd.quote:Op vrijdag 16 april 2021 12:00 schreef vogeltjesdans het volgende:
Zure regen! We zouden doodgaan.
Gat in de ozonlaag! We zouden doodgaan.
Zeespiegel stijging! We zouden doodgaan.
En nu hoor je er allemaal niks meer van. Gebakken lucht, met als enige doel geld uit andermans zak kloppen.
Een paar dagen geleden werd er nog geroepen dat er 102 miljard extra nodig was.
Persoonlijke aanval, iets waarvoor je een tijdje terug vieswoest de modjes erbij haalde.quote:Op vrijdag 16 april 2021 15:10 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Je bent in elk geval extreem leip.
Zodra vd persoonlijk wordt dan weet je al dat je hebt gewonnen, er was maar 1 comment van mij nodig in dit topic of hij begon al meteen te koken van woede. Was niet eens aan hem gericht ook, dat is nog het sneue.quote:Op vrijdag 16 april 2021 17:46 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Persoonlijke aanval, iets waarvoor je een tijdje terug vieswoest de modjes erbij haalde.
Welke serieuze klimaatwetenschapper heeft er dan ooit voorspeld dat wij in 2030 allemaal dood gaan?quote:Op vrijdag 16 april 2021 10:57 schreef Bocaj het volgende:
Klimaatdrammers voorspellen altijd dat we DOOD gaan in de toekomst... en het komt NOOIT uit!!!
Nu schijnen we weer dood te gaan rond 2030 meen ik...
Nou fijn als je kinderen dit lezen...
Alsof de mensdaar toe in staat isquote:Op vrijdag 16 april 2021 16:41 schreef babylon het volgende:
[..]
Het warmt meer dan ietsie op.
En dat komt door de mens.
quote:Op vrijdag 16 april 2021 18:25 schreef knoopie het volgende:
[..]
Welke serieuze klimaatwetenschapper heeft er dan ooit voorspeld dat wij in 2030 allemaal dood gaan?
Kennelijk heb je er overheen gelezen, dus ik herhaal mijn vraag nog maar eens; Welke serieuze klimaatwetenschapper heeft er dan ooit voorspeld dat wij in 2030 allemaal dood gaan?quote:
serieus reageren op trollen heeft geen zin. Beperk je tot een meewarige opmerking en zet ze verder op block (als je een abbo hebt) anders gewoon /ignorequote:Op vrijdag 16 april 2021 18:58 schreef knoopie het volgende:
[..]
Kennelijk heb je er overheen gelezen, dus ik herhaal mijn vraag nog maar eens; Welke serieuze klimaatwetenschapper heeft er dan ooit voorspeld dat wij in 2030 allemaal dood gaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |