SPOILER: lokroepquoteOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@T3hTommay wat moet het voor mensen toch een hel zijn om met jou in een team te zitten
quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:29 schreef GGMM het volgende:
Hahaha, wat doet hij hier nou.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:t3htommay wat moet het voor mensen toch een hel zijn om met jou in een team te zitten
quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:29 schreef GGMM het volgende:
Erg naar dat je dit moment pakt, hier zat m'n poppetje vast.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:t3htommay wat moet het voor mensen toch een hel zijn om met jou in een team te zitten
Voor de rest wel met je eens, daar niet van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lol al die spelertjes hier met een grote smoel over de keeper. Als jij een foutje maakt is het vaak niet fataal, er staat nog iemand achter. Maar zelf niet je kwetsbaar op durven stellen. Gaat heen, stel laffe takken.
Waarom wil jij eigenlijk zo graag keepen?quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:29 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Erg naar dat je dit moment pakt, hier zat m'n poppetje vast.
Voor de rest wel met je eens, daar niet van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Scrummie Lekker gespeeld ouwe dibbes![]()
quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:32 schreef GGMM het volgende:
Foutje @IJsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:scrummie Lekker gespeeld ouwe dibbes
geregistreerd op: donderdag 28 maart 2002 @ 09:22quote:
Ik heb totaal geen tactisch inzicht, in het veld weet ik nauwelijks waar ik moet lopen.quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Waarom wil jij eigenlijk zo graag keepen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@FireFox1![]()
Je bent een sympathieke knul.quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:35 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Ik heb totaal geen tactisch inzicht, in het veld weet ik nauwelijks waar ik moet lopen.
En ik vind het ook gewoon leuk!
Vanwege het sociale aspect zekerquote:Op zaterdag 10 april 2021 01:35 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Ik heb totaal geen tactisch inzicht, in het veld weet ik nauwelijks waar ik moet lopen.
En ik vind het ook gewoon leuk!
Dan kunnen we dat uitgebreid analyseren hier in dit topic, altijd interessant.quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:35 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Ik heb totaal geen tactisch inzicht, in het veld weet ik nauwelijks waar ik moet lopen.
En ik vind het ook gewoon leuk!
Misschien kan jij hier jouw analyse over geven.quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan kunnen we dat uitgebreid analyseren hier in dit topic, altijd interessant.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Oriente
quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:44 schreef GGMM het volgende:
Met 2 man in m'n rugSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:oriente![]()
quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Misschien kan jij hier jouw analyse over geven.Gert was blijkbaar net bezig met een spannende passage in zijn boek.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh.
quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:32 schreef GGMM het volgende:
Dank, het ging bij vlagen best prima.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:scrummie Lekker gespeeld ouwe dibbes
quote:Op zaterdag 10 april 2021 01:32 schreef GGMM het volgende:
Jammer dat het gifje net te snel stopt, nu kun je niet zien dat ik hem toch nog pakte.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:scrummie Lekker gespeeld ouwe dibbes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
Die bal was ik al kwijt, zoals jij ook gewoon had kunnen zien.quote:
Toen nam ik niet op. (serieus)quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:02 schreef FireFox1 het volgende:
Jammer dat @:GGMM niet even dat moment post dat ik hem gruwelijk dol.
Ja omdat je begint met typen.quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:11 schreef GGMM het volgende:
Die bal was ik al kwijt, zoals jij ook gewoon had kunnen zien.
Nee, omdat Gert hem direct tegen mij aanspeelt en de bal hierdoor bij 3 tegenstanders komt.quote:
Heeft niks met visie te maken dit, hij houdt zich van de domme omdat die voor lul staat met zijn meninkjes.quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:18 schreef Oriente het volgende:
Zullen GGMM en Chevy elkaars Haxball visie ooit gaan begrijpen?
Leuke rubriek
Je ziet toch dat die bal van mij afketst naar JR toe en ik dan pas, als er al geen redden aan meer is, begin te typen?quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:26 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Heeft niks met visie te maken dit, hij houdt zich van de domme omdat die voor lul staat met zijn meninkjes.
Haha nee hier trap ik niet in.quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Je ziet toch dat die bal van mij afketst naar JR toe en ik dan pas, als er al geen redden aan meer is, begin te typen?
Je snapt gewoon echt helemaal niet wat er gebeurt blijkbaar.
Ben je 12 ofzoquote:Op zaterdag 10 april 2021 13:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Haha nee hier trap ik niet in.
Je staat voor lul, accepteer het.
Kan ik beter aan jou vragen, je durft een grote domme fout niet eens toe te gevenquote:
Ik was geen van beide van plan eigenlijk.quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
Jullie kunnen beter gifjes posten dan deze "discussie" voortzetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alsjeblieft @JR-Style-93
Ik ga niks over de keeper zeggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Scrummie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@JR-Style-93![]()
Als je dat echt denkt dan is eerder je spelinzicht reddeloos verloren.quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:49 schreef Scrummie het volgende:
Eens met GGMM, die bal was al kansloos verloren.
Normaal probeer ik daar wel altijd op te letten maar gisteren had ik een paar keer dat ik overduidelijk in de weg liep bij medespelers ja, dat klopt. Komt vaak ook door twijfel of je medespeler die bal wel haalt.quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:52 schreef Scrummie het volgende:
Irritatie van mijn kant: aanvallende mensen (jr en Davy gister een aantal keer bijvoorbeeld) die, wanneer de bal over de middellijn dreigt te komen, die bal gaan halen ipv voor inschuivende spelers laten, waardoor die de tijd hebben de pass te geven voor de diepgaande voorwaartse spelers.
Zoveel potentiële goede aanvallen daardoor verprutst zien worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@3rr0r![]()
Kan hier niet iets aan gedaan worden? Mensen die midden in het potje boos weggaan en hun team in de steek laten?
Alhoewel @-jos- er daarna snel bijkwam en rood een positieve boost kreeg.![]()
quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:10 schreef GGMM het volgende:
Jezus wat was dat een teringdomme actie van de normaal gesproken topspits Dele.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:3rr0r![]()
[ afbeelding ]
Kan hier niet iets aan gedaan worden? Mensen die midden in het potje boos weggaan en hun team in de steek laten?
Alhoewel @:-jos- er daarna snel bijkwam en rood een positieve boost kreeg.
(had ik al gepost trouwens)
Terechte RQ
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:10 schreef GGMM het volgende:
Mensen die weggaan tijdens een potje moet je eigenlijk bannen ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:3rr0r![]()
[ afbeelding ]
Kan hier niet iets aan gedaan worden? Mensen die midden in het potje boos weggaan en hun team in de steek laten?
Alhoewel @:-jos- er daarna snel bijkwam en rood een positieve boost kreeg.Oh.
De volgende speeldag, inderdaad.quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Mensen die weggaan tijdens een potje moet je eigenlijk bannen ja.
Je kan moeilijk iemand bannen als die al weg isquote:Op zaterdag 10 april 2021 14:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Mensen die weggaan tijdens een potje moet je eigenlijk bannen ja.
Kijk hem janken dan lol.quote:
Meen je dat nou joh.quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je kan moeilijk iemand bannen als die al weg is
Oh!quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je kan moeilijk iemand bannen als die al weg is
SPOILER: @OrienteOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
Als jij denkt van niet is je spelinzicht reddeloos verloren.quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Als je dat echt denkt dan is eerder je spelinzicht reddeloos verloren.
Terechte twijfels hoorquote:Op zaterdag 10 april 2021 14:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Normaal probeer ik daar wel altijd op te letten maar gisteren had ik een paar keer dat ik overduidelijk in de weg liep bij medespelers ja, dat klopt. Komt vaak ook door twijfel of je medespeler die bal wel haalt.
quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
3 man gedold koekoekNee gewoon slecht van mij. Ik heb geen enkele reden om daar de hoek in te gaan die ik in ga, als ik gewoon kijk komt hier nooit een goal uit.SPOILER: @:orienteOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eigenlijk is dat van jou niet eens echt verloren, je kan moeilijk iets verliezen wat je nooit hadquote:Op zaterdag 10 april 2021 15:22 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als jij denkt van niet is je spelinzicht reddeloos verloren.
Ja wat “nee”quote:Op zaterdag 10 april 2021 15:24 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee gewoon slecht van mij. Ik heb geen enkele reden om daar de hoek in te gaan die ik in ga, als ik gewoon kijk komt hier nooit een goal uit.
Jij snapt zo weinig van haxball dat het wat droevig is.quote:Op zaterdag 10 april 2021 15:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat van jou niet eens echt verloren, je kan moeilijk iets verliezen wat je nooit had
[..]
Ja wat “nee”hij dolde je gewoon man, en nog twee.
Ik verdeel het veld altijd in 4 fictieve rechthoekige zones. En dan probeer ik dus 1 zone te pakken en meestal valt het dan zo dat de andere spelers elk hun eigen zone hebben. Komt de bal in 'mijn' zone, ga ik erachter aan, en anders blijf ik er vanaf.quote:Op zaterdag 10 april 2021 15:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Jij snapt zo weinig van haxball dat het wat droevig is.
Verstandige teksten.quote:Op zaterdag 10 april 2021 17:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik verdeel het veld altijd in 4 fictieve rechthoekige zones. En dan probeer ik dus 1 zone te pakken en meestal valt het dan zo dat de andere spelers elk hun eigen zone hebben. Komt de bal in 'mijn' zone, ga ik erachter aan, en anders blijf ik er vanaf.
Gaat lang niet altijd goed, en soms zit je ook in een team waarvan 3 van de 4 users alsnog door elkaar heen lopen en met z'n allen de bal op vliegen, maar dan ligt het in elk geval niet meer aan mij. Als de organisatie goed is kan je ook gewoon 1-2-2 spelen, en als je tegenstander dat ook doet man op man, maar dat gebeurt maar zelden.
quote:Op zaterdag 10 april 2021 17:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik verdeel het veld altijd in 4 fictieve rechthoekige zones. En dan probeer ik dus 1 zone te pakken en meestal valt het dan zo dat de andere spelers elk hun eigen zone hebben. Komt de bal in 'mijn' zone, ga ik erachter aan, en anders blijf ik er vanaf.
Gaat lang niet altijd goed, en soms zit je ook in een team waarvan 3 van de 4 users alsnog door elkaar heen lopen en met z'n allen de bal op vliegen, maar dan ligt het in elk geval niet meer aan mij. Als de organisatie goed is kan je ook gewoon 1-2-2 spelen, en als je tegenstander dat ook doet man op man, maar dat gebeurt maar zelden.
quote:Op dinsdag 15 december 2020 19:47 schreef Scrummie het volgende:
Ik verdeel het veld altijd in 4 fictieve rechthoekige zones. En dan probeer ik dus 1 zone te pakken en meestal valt het dan zo dat de andere spelers elk hun eigen zone hebben. Komt de bal in 'mijn' zone, ga ik erachter aan, en anders blijf ik er vanaf.
Gaat lang niet altijd goed, en soms zit je ook in een team waarvan 3 van de 4 users alsnog door elkaar heen lopen en met z'n allen de bal op vliegen, maar dan ligt het in elk geval niet meer aan mij. Als de organisatie goed is kan je ook gewoon 1-2-2 spelen, en als je tegenstander dat ook doet man op man, maar dat gebeurt maar zelden.
Het gaat ook niet zo diep, het zit vooral diepquote:Op zaterdag 10 april 2021 18:25 schreef ijs. het volgende:
[..]
Ik dacht dat het een simpel spelletje was, ik wist niet dat het zo diep ging
Gevonden!quote:Op zaterdag 10 april 2021 13:02 schreef FireFox1 het volgende:
Jammer dat @:GGMM niet even dat moment post dat ik hem gruwelijk dol.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What can change the nature of a man?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@ChevyCapriceWhat can change the nature of a man?
lol is dat even toevalligquote:
SPOILER: @ScrummieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: @OrienteOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
https://www.haxball.com/play?c=2eG7t6aH4JAquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mwa, nee. (maar alsnog fout error)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.JosGodSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chevy voorin is zo'n leuke rubriek![]()
quote:Op dinsdag 13 april 2021 00:18 schreef GGMM het volgende:
Als hij gewoon die bal naar mij schoot, ipv naar jou te draaien (wtf), kon ik die bal gewoon wegwerken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
Mwa, nee. (maar alsnog fout error)
Desnoods rechtsonder naar de hoek.
Daar wie zou dat komen.quote:Op woensdag 14 april 2021 17:30 schreef Coco het volgende:
[..]
De laatste tijd hangt er regelmatig een grimmige sfeer.
Eerst eens weten wie wil, maar dan ook dat ze kunnen en wanneer.quote:Op woensdag 14 april 2021 17:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
https://www.randomresult.com/tournament.php
Ja duh, die laat zijn avond niet verpesten door een chagrijnige idioot.quote:Op woensdag 14 april 2021 17:39 schreef Coco het volgende:
[..]
Eerst eens weten wie wil, maar dan ook dat ze kunnen en wanneer.
Dat wordt nog een hele opgave.
Een user @:Max23 bijvoorbeeld die zien we zelden nog.
Daarom zeg ik vraag eerst wie er mee willen doen. Tag gewoon alle mensen die nog spelen.quote:Op woensdag 14 april 2021 17:39 schreef Coco het volgende:
[..]
Eerst eens weten wie wil, maar dan ook dat ze kunnen en wanneer.
Dat wordt nog een hele opgave.
Een user @:Max23 bijvoorbeeld die zien we zelden nog.
Rustig maar, het EK is nog ver.quote:Op woensdag 14 april 2021 17:44 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Daarom zeg ik vraag eerst wie er mee willen doen. Tag gewoon alle mensen die nog spelen.
https://www.keamk.com/random-team-generator
Deze is overigens beter. Hier kan je ze op skill indelen.
voorbeeld:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jij komt wel in tier 1 hoor.quote:Op woensdag 14 april 2021 17:41 schreef Oriente het volgende:
[..]
Ja duh, die laat zijn avond niet verpesten door een chagrijnige idioot.
Ik doe wel mee trouwens. Tier 2 of 3, kijk maar.
Die gast zegt altijd “zet me maar in tier 5” om bescheiden over te komen waarmee die eigenlijk zegt dat die de beste isquote:
Ik doe niet mee?quote:Op woensdag 14 april 2021 17:44 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Daarom zeg ik vraag eerst wie er mee willen doen. Tag gewoon alle mensen die nog spelen.
https://www.keamk.com/random-team-generator
Deze is overigens beter. Hier kan je ze op skill indelen.
voorbeeld:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Fijn.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |