Dit.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:28 schreef Jane het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik ben zelf absoluut geen antivaxxer en al helemaal niet van de Bible Belt, maar ik ben tegen verplichte vaccinatie.
Hangt af van hoe vaak er getest wordt op het moment.quote:
Alles voor het veiligheidsgevoel (vaak onterecht).quote:Op donderdag 8 april 2021 16:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Laten we het hopen. Als het net zo gaat als bij de maatregelen tegen terrorisme in het vliegverkeer, kun je er vergif op innemen dat de regels over een jaar of 20 nog steeds gelden.
Maar andersom is het prima, natuurlijk.quote:Ik wil niet dat mijn leven en vrijheid bepaald gaat worden door een paar weigeraars.
Luchtvaart is sowieso veevervoer.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Laten we het hopen. Als het net zo gaat als bij de maatregelen tegen terrorisme in het vliegverkeer, kun je er vergif op innemen dat de regels over een jaar of 20 nog steeds gelden.
Heb je een samenvatting? Heb geen zin in hem.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:29 schreef Molo het volgende:
Ik voel me vandaag beetje een Hennie trouwens
Ik kijk niet eens meer op dat soort sites, het is echt zo ontzettend tenenkrommend hoe eenzijdig mensen denken. Als je een andere mening hebt ben je gelijk een complotdenker. Wel grappig dat menig complot tot nu toe is uitgekomen.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:32 schreef Mr.Sandman het volgende:
Van die reacties op nu.nl.
[..]
Maar andersom is het prima, natuurlijk.
Die is ondergedoken.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:33 schreef Jed1Gam het volgende:
Waarom horen we niets meer over de uiterst besmettelijke mutant B-100 uit New York?
Zijn de 5G chips die door Bill Gates in de vaccins zijn gestopt al gevonden ja?quote:Op donderdag 8 april 2021 16:33 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik kijk niet eens meer op dat soort sites, het is echt zo ontzettend tenenkrommend hoe eenzijdig mensen denken. Als je een andere mening hebt ben je gelijk een complotdenker. Wel grappig dat menig complot tot nu toe is uitgekomen.
We gaan helaas niet de straat op en zijn dan overgeleverd aan Willem en zijn vrienden.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:33 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik kijk niet eens meer op dat soort sites, het is echt zo ontzettend tenenkrommend hoe eenzijdig mensen denken. Als je een andere mening hebt ben je gelijk een complotdenker. Wel grappig dat menig complot tot nu toe is uitgekomen.
Die shit gaat mij te verquote:Op donderdag 8 april 2021 16:34 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zijn de 5G chips die door Bill Gates in de vaccins zijn gestopt al gevonden ja?
Ik heb B100 inderdaad al een tijd niet meer gezien.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:33 schreef Jed1Gam het volgende:
Waarom horen we niets meer over de uiterst besmettelijke mutant B-100 uit New York?
En nog steeds stug volhouden dat we over een paar weken echt miljoenen prikken extra hebben gezetquote:Op donderdag 8 april 2021 16:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
52K vaccinaties erbij zie ik nu?
Schrijf de doelen voor deze week ook maar vast af.
Lachertje.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
En nog steeds stug volhouden dat we over een paar weken echt miljoenen prikken extra hebben gezet
Echt, wie dat nu nog gelooft.
Ze moeten ook altijd ons hebben!quote:Op donderdag 8 april 2021 16:36 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Ik heb B100 inderdaad al een tijd niet meer gezien.
[ afbeelding ]
Cc Aboutaleb.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:37 schreef THEFXR het volgende:
Langere avondklok tijdens ramadan in Marokko
In Marokko gaat de avondklok tijdens de ramadan een uur eerder in: om 20.00 uur in plaats van 21.00 uur. De Marokkaanse autoriteiten vrezen dat het aantal coronabesmettingen snel toeneemt als mensen in de vastenmaand 's avonds massaal de straat op gaan.
De ramadan begint dit jaar op 13 april. In de vastenmaand zijn de uren tussen zonsondergang en zonsopkomst belangrijk, omdat deelnemers tijdens die uren niet hoeven te vasten. Veel moslims eten 's avonds laat, vaak komen families en vrienden samen voor deze zogeheten iftar. Ook is er nog een avondgebed.
Vorig jaar golden tijdens de ramadan nog strengere coronaregels in Marokko. Veel inwoners van het Noord-Afrikaanse land hadden voor dit jaar op versoepelingen gehoopt.
Die kan ik dus echt niet uitstaan.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:41 schreef HeatWave het volgende:
Eerst goedkoop scoren met "terrassen open" en vervolgens lokale alcoholverboden in parken etc willen.
Goed bezig Halsema.
quote:GGD verlengt AstraZeneca-prikpauze met een dag
De GGD gaat ook morgen niet vaccineren met AstraZeneca. De prikpauze wordt dus sowieso met een dag verlengd, laat koepelorganisatie GGD GHOR Nederland weten op Twitter.
De 1274 60-minners die morgen een afspraak hebben staan, worden telefonisch of per sms afgemeld. Dat geldt ook voor de 122 mensen ouder dan 60 die een afspraak hadden.
Het kabinet heeft nog niet besloten of de inentingen na vrijdag wel worden hervat: het ministerie wacht op een spoedadvies van de Gezondheidsraad.
Ik heb ook altijd pech!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |