Maandag, 21:20 RTL4quote:Uitstel van Executie
Martijn en zijn team van specialisten zetten alles op alles om mensen te helpen, die van hun hypotheekverstrekker het bericht hebben gekregen dat hun huis op een veiling zal worden verkocht.
hulp
Om de wanhopige huizenbezitter voor de genadeloze veilinghamer en enorme financiėle schade te behoeden, wordt de hulp ingeschakeld van een makelaar, een bouwkundige en een professionele budgetcoach.
Uitstel en verkoop
Martijn en zijn team proberen eerst uitstel te krijgen. Als dit lukt, gaan ze aan de slag om het huis voor een normale prijs op de markt te brengen.
Ik had het niet willen hebben, ouwe meuk allemaalquote:Op dinsdag 6 april 2021 16:40 schreef Ivo1985 het volgende:
78k waarde met pand, 89k waarde na sloop van het pand.
Renovatie is nu eenmaal duurder dan nieuwbouw.
Ja dat zag ik ook. Ik heb alleen op 'open nw deel' geklikt en de titel aangepast. Zou niet weten hoe ik em moet fixen...quote:
Hier is de (jeugd) foto van Martijn die in de OP stond:quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:21 schreef Snowsquall het volgende:
Ja dat zag ik ook. Ik heb alleen op 'open nw deel' geklikt en de titel aangepast. Zou niet weten hoe ik em moet fixen...
Das mooi, maar dan weet ik nog niet hoe ik em kan fixen/aanpassenquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Hier is de (jeugd) foto van Martijn die in de OP stond:
[ afbeelding ]
Rechter muisknop op afbeelding gaan staan en afbeeldingslocatie kopiėren en in de OP zetten met [img] ervoor en [/img] erachter.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:03 schreef Snowsquall het volgende:
Das mooi, maar dan weet ik nog niet hoe ik em kan fixen/aanpassen
Thanxquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:06 schreef golfer het volgende:
[..]
Rechter muisknop op afbeelding gaan staan en afbeeldingslocatie kopiėren en in de OP zetten met [ [url= ervoor en ]afbeelding[/url] ] erachter.
(of dit in de OP plakken: [img]https://www.rtl.nl/experience/rtl4/uitstelvanexecutie_378_210.jpg[/ img] (spatie na / weghalen.
Hij keek even een momentje vrolijk, maar een echte lachebek vond ik het, ook toen alles min of meer goed leek te komen, niet echt. Ik denk ook niet dat hij alles aandikte om zielig te doen. Hij leek me een beetje simpel en ook wel in staat om op termijn weer in de ellende te raken. Dat hebben sommigen nu eenmaal.quote:Op maandag 5 april 2021 22:44 schreef Gia het volgende:
Het hele programma klonk die man moeilijk, zwak. En op het laatst staat er een man die ogenschijnlijk niks mankeert. In dat stukje, zonder masker waar hij zegt dat het dankzij het programma gelukt is.
Was ineens een ander mens.
Moeilijk, moeilijk, ellende, ellende.quote:Op maandag 12 april 2021 21:26 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Wat is het verhaal? Was bij Kamp Waes.
Ik zie inderdaad geen trapleuning.quote:Op maandag 12 april 2021 21:37 schreef AgnesGru het volgende:
Volgens mij waren ze ook de trapleuning vergeten
Geld voor nieuwe inrichting.quote:Op maandag 12 april 2021 21:50 schreef franklop het volgende:
Ze had toch 155 hypotheek en 5 lening? Nu komen ze opeens op dat ze 180 nodig heeft?
Maar zal wel 225 zijn ofzo
Die 180 was ook om alle schulden af te lossen en nieuwe spulletjes te kopen. Martijn maakte er mooi 180 vanquote:Op maandag 12 april 2021 21:50 schreef franklop het volgende:
Ze had toch 155 hypotheek en 5 lening? Nu komen ze opeens op dat ze 180 nodig heeft?
Hoezo niet?quote:Op maandag 12 april 2021 21:33 schreef franklop het volgende:
Ze kan de show niet eens terug zien op tv
De bank had toch ook een lening voor de verbouwing gegeven?quote:Op maandag 12 april 2021 21:53 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Die 180 was ook om alle schulden af te lossen en nieuwe spulletjes te kopen. Martijn maakte er mooi 180 van
Wat er wel en niet nodig is heeft er in deze situatie gewoon niets mee te maken.quote:Op maandag 19 april 2021 22:09 schreef GereDathan het volgende:
Klusteam is de laatste afleveringen niet moe geworden. Maar dit tekent de veranderde markt in Nederland. Voorheen was het echt een kwestie van nieuwe keuken, vloer en badkamer. Nu de huizenprijzen door het dak gaan is dat niet nodig.
Mooie aflevering met mooie afloop. Mooi hoe ze ook de emotie van het team laten zien.
Deze week niet, vorige week was er sowieso geen beginnen aan met het compleet weggerotte huis.quote:Op dinsdag 20 april 2021 07:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wat er wel en niet nodig is heeft er in deze situatie gewoon niets mee te maken.
En die vloer en keuken zullen net zo hard wel nodig zijn. Al was het maar voor de hypotheekvoorwaarden van de broer die het koopt.
Volgens mij hingen er nogal wat dingen af van rechterlijke beslissingen. En je kan niet zomaar je huis aan een broer of zus verkopen, zeker niet als je in een dergelijke situatie zit.quote:Op dinsdag 20 april 2021 00:01 schreef golfer het volgende:
Vreemde ontknoping.
Vooral omdat er tot ongeveer 3 minuten voor het einde niet bekend was of nooit gesproken was over dat het eigenlijk de wens van die zieke Jeroen zou zijn geweest dat het aan zijn nichtje (kind zijn broer) zou worden verkocht.
Beetje raar allemaal, maar als Jeroen, die wilsonbekwaam is verklaard, en vooral Nelly er blij mee zijn is het prima.
Geen grote verbouwing verder, geen climax met een winst op de waarde verkoopprijs.
Tot volgend seizoen!
Dat was twee weken geleden, en nee daar was idd geen beginnen meer aan, dus investeren in een keuken, vloer en badkamer was dan ook totaal nutteloos geweest.quote:Op dinsdag 20 april 2021 09:12 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Deze week niet, vorige week was er sowieso geen beginnen aan met het compleet weggerotte huis.
Ik doel er meer op dat de tijd dat het programma kwam, paar nieuwe dingen erin flanste en het ongeveer break-even verkocht ver achter ons ligt. Duncan hoeft niet eens meer een schroevendraaier vast te houden en Alex plaatst al geen Te Koop bord meer. Eef heeft het nog het zwaarste, die moet nog wat regelen af en toe.
Maar dat geeft niets, het programma beweegt mee met de tijd.
Ben blijkbaar in de war met de uitzendingen, welke was het vorige week?quote:Op dinsdag 20 april 2021 12:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat was twee weken geleden, en nee daar was idd geen beginnen meer aan, dus investeren in een keuken, vloer en badkamer was dan ook totaal nutteloos geweest.
Vorige week hebben ze gewoon weer een huis opgeleukt, van onder tot boven.
Die alleenstaande gehandicapte moeder in Lelystad.quote:Op dinsdag 20 april 2021 12:22 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Ben blijkbaar in de war met de uitzendingen, welke was het vorige week?
Oh jee, die. Daar zijn ze wel een beetje moe geworden inderdaad.quote:Op dinsdag 20 april 2021 12:28 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Die alleenstaande gehandicapte moeder in Lelystad.
Dat huis is helemaal opgeknapt en voor heel veel verkocht alleen bleef ze er nog even zelf wonen omdat haar nieuwe woning nog in aanbouw is.
Dit is een herhalingquote:Op maandag 14 maart 2022 15:17 schreef golfer het volgende:
Vanavond weer een nieuwe aflevering:
Ditmaal staan ze de ongeneeslijk zieke Andrea bij. Ze kampt met ernstige lichamelijke beperkingen waardoor haar woning niet meer geschikt is. Mede door de krapte op de woningmarkt lukt het haar niet om passende woonruimte te vinden. Daar is wel haast bij, want ze is door haar ziekte haar baan verloren en de hypotheek is een blok aan haar been.
RTL4 20:30 uur
Nee.quote:
Niet zo gek. Zelfs een bouwval verkoop je momenteel voor de hoofdprijs. Het format van het programma past totaal niet meer bij de huidige woningmarkt.quote:
Doe dat ff lekker in een spoiler dankuwel alstubliefquote:Op maandag 14 maart 2022 23:06 schreef Pap89 het volgende:
Heeft weinig meer met het orginele concept te maken.
Vooral aflevering 2 met een huurder 🥲
Dat is het dus niet.quote:Op maandag 14 maart 2022 16:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee.
Volgens de krant en de TVgids is het een nieuw seizoen:
https://www.gids.tv/artik(...)dag-te-zien-op-rtl-4
Jawel.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Over afgelopen 2 afleveringen
Dit stamt inderdaad uit de tijd dat woningen onder water stonden (2013-2014).quote:Op maandag 14 maart 2022 22:00 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Niet zo gek. Zelfs een bouwval verkoop je momenteel voor de hoofdprijs. Het format van het programma past totaal niet meer bij de huidige woningmarkt.
Met de ellendige DSB - hypothekenquote:Op dinsdag 15 maart 2022 11:25 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dit stamt inderdaad uit de tijd dat woningen onder water stonden (2013-2014).
Die tijden kunnen weer terugkomenquote:Op dinsdag 15 maart 2022 11:25 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dit stamt inderdaad uit de tijd dat woningen onder water stonden (2013-2014).
Dit is bijna een dubbeltje op zijn kant aflevering met veel paardrijden erbijquote:Op maandag 21 maart 2022 12:44 schreef Nine. het volgende:
[..]
Hoe gaan ze hier een uitstel van executieverkoop doen dan?
Niet dus.quote:Op maandag 21 maart 2022 12:44 schreef Nine. het volgende:
Hoe gaan ze hier een uitstel van executieverkoop doen dan?
quote:In tegenstelling tot makelaar Alex heeft zijn collega Eef van Opdorp het druk genoeg.
Alex heeft sowieso amper werk in dit seizoen verwacht ik.quote:
Als je vanavond kijkt dan weet je hoe het moetquote:Op maandag 21 maart 2022 18:05 schreef TjjWester het volgende:
Hoe godsnaam krijgt iemand het voor elkaar om in een huurwoning in dikke problemen te komen???
Meestal word je eruit geknikkerd na 3 maanden huurachterstand.
Jaaaaquote:Op maandag 21 maart 2022 20:45 schreef monkyyy het volgende:
Geen tour van Duncan en Alex door het huis
Huur werd blijkbaar al een tijdje door haar ouders betaald.quote:Op maandag 21 maart 2022 18:05 schreef TjjWester het volgende:
Hoe godsnaam krijgt iemand het voor elkaar om in een huurwoning in dikke problemen te komen???
Meestal word je eruit geknikkerd na 3 maanden huurachterstand.
En jij gelooft zo'n showbizz roddelkanaal klakkeloos?quote:Op dinsdag 22 maart 2022 17:26 schreef Zwolsboy het volgende:
En weer een leugen, een koophuis huurwoning noemen.
Vond al raar in het begin zeiden ze vrije sector huurhuis er kan niet over de huurprijs gepraat worden, later zegt hij ze krijgt huurtoeslag en de huur is redelijk, huurtoeslag krijg je alleen bij een huur onder de 750+- en dan is het een sociale huurwoning.
Zeg dan gewoon je hebt een koopwpning en je kan de lasten niet betalen, leugens, verkoop je huis en ga huren, als je ingeschreven had gestaan vanaf je 18e had je meteen een woning.
En de keuken wat er zat was meer smerig dan kapot.
En dan zo verwennen met een super de luxe keuken, joh je had ook het aanrecht kunnem vervangen. Duizenden euries verspillen... te extreem verwennen is niet gezond.
https://www.ditjesendatje(...)ens-over-koopwoning/
Zelfde geval als in steenrijk straat arm, paleis voor een prikkie. Liegen over je eigen woning, triest dan ben je wel echt zielig bezig.
Technisch gezien is elke woning een koopwoning en is het niet mogelijk om de eigenaar te achterhalen via het kadaster.quote:Op dinsdag 22 maart 2022 17:26 schreef Zwolsboy het volgende:
En weer een leugen, een koophuis huurwoning noemen.
Vond al raar in het begin zeiden ze vrije sector huurhuis er kan niet over de huurprijs gepraat worden, later zegt hij ze krijgt huurtoeslag en de huur is redelijk, huurtoeslag krijg je alleen bij een huur onder de 750+- en dan is het een sociale huurwoning.
Zeg dan gewoon je hebt een koopwpning en je kan de lasten niet betalen, leugens, verkoop je huis en ga huren, als je ingeschreven had gestaan vanaf je 18e had je meteen een woning.
En de keuken wat er zat was meer smerig dan kapot.
En dan zo verwennen met een super de luxe keuken, joh je had ook het aanrecht kunnem vervangen. Duizenden euries verspillen... te extreem verwennen is niet gezond.
https://www.ditjesendatje(...)ens-over-koopwoning/
Zelfde geval als in steenrijk straat arm, paleis voor een prikkie. Liegen over je eigen woning, triest dan ben je wel echt zielig bezig.
Eigenaar opvragen kan via kadaster voor 15,-quote:Op dinsdag 22 maart 2022 17:51 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Technisch gezien is elke woning een koopwoning en is het niet mogelijk om de eigenaar te achterhalen via het kadaster.
Misschien moet je niet met je reet denken. Trouwens…quote:Op dinsdag 22 maart 2022 17:26 schreef Zwolsboy het volgende:
En weer een leugen, een koophuis huurwoning noemen.
Vond al raar in het begin zeiden ze vrije sector huurhuis er kan niet over de huurprijs gepraat worden, later zegt hij ze krijgt huurtoeslag en de huur is redelijk, huurtoeslag krijg je alleen bij een huur onder de 750+- en dan is het een sociale huurwoning.
Zeg dan gewoon je hebt een koopwpning en je kan de lasten niet betalen, leugens, verkoop je huis en ga huren, als je ingeschreven had gestaan vanaf je 18e had je meteen een woning.
En de keuken wat er zat was meer smerig dan kapot.
En dan zo verwennen met een super de luxe keuken, joh je had ook het aanrecht kunnem vervangen. Duizenden euries verspillen... te extreem verwennen is niet gezond.
https://www.ditjesendatje(...)ens-over-koopwoning/
Zelfde geval als in steenrijk straat arm, paleis voor een prikkie. Liegen over je eigen woning, triest dan ben je wel echt zielig bezig.
quote:UPDATE
Showbizzkanaal RealityFbi is er na verder onderzoek achtergekomen dat de woning wel om een huurhuis gaat. ,,Deze woning blijkt toch gehuurd te worden, wat ik zojuist gezien heb door dit bij het kadaster aan te vragen. Dus het is gewoon een huurhuis”, aldus het kanaal in Instagram Stories.
Echt he, en hij komt er nog mee weg ookquote:Op maandag 28 maart 2022 21:07 schreef NightDancert het volgende:
Damn, zo’n beunhaas zou je toch het licht uit ogen willen slaan.
Dit soort verhalen rechtvaardigt dus wel dit programma (helaas)...quote:
Als je er een beetje verstand van hebt wel, maar zelf zou ik het ook niet doorhebben waarschijnlijkquote:Op maandag 28 maart 2022 21:11 schreef PzKpfw het volgende:
Hoe kun je niet eerder in de gaten hebben dat er zo'n beunhaas aan het werk is?
Zelf geen klusser zijn.quote:Op maandag 28 maart 2022 21:11 schreef PzKpfw het volgende:
Hoe kun je niet eerder in de gaten hebben dat er zo'n beunhaas aan het werk is?
Je gaat niet even kijken bij andere projecten van de desbetreffende persoon?quote:Op maandag 28 maart 2022 21:15 schreef James1988 het volgende:
En bij zo'n groot project al helemaal niet. Je besteedt het niet voor niets uit.
Tsja wie weet, wellicht is de aannemer zo'n gladde verkoper die ze helemaal heeft ingepakt en het gevoel gaf dat het een goede keuze was.quote:Op maandag 28 maart 2022 21:27 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Je gaat niet even kijken bij andere projecten van de desbetreffende persoon?
Tsja, vader van zijn (beste?) Vriend, zie je natuurlijk ook niet aankomen.quote:Op maandag 28 maart 2022 21:11 schreef PzKpfw het volgende:
Hoe kun je niet eerder in de gaten hebben dat er zo'n beunhaas aan het werk is?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Friettent dikke Willie, met Willie
Op Funda staat niet de verkoopprijs doorgesteept, dat is altijd de vraagprijs. De uiteindelijke verkoopprijs staat daar niet.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 09:21 schreef TjjWester het volgende:
Wie in godsnaam gaat er 5k boven de vraagprijs bieden?? Dit huis zal nauwelijks belangstelling hebben gehad.
200k was ook goed geweest.
Edit kennelijk was het bod onzin, het is gewoon voor de vraagprijs verkocht. https://www.funda.nl/koop(...)2672-ganzeweide-225/
Had de gemeente niet gezegd dat die hele aanbouw gesloopt zou moeten worden omdat het niet voldoet aan de vergunning? Of was dat aangedikt voor het dramatisch effect?quote:Kortom: dit is op zich een fraaie woning, waar een handige klusser met het oplossen van de gebreken een hele fijne woning aan kan en zal hebben.
Een aannemer met bouwgarant inhuren, zoals Duncan ook al zei.quote:Op maandag 28 maart 2022 21:11 schreef PzKpfw het volgende:
Hoe kun je niet eerder in de gaten hebben dat er zo'n beunhaas aan het werk is?
Klopt de gemeente wilt de aanbouw gesloopt hebben, kennelijk is dat in makelaarstaal "de gebreken verhelpen". Van de andere kant krijgt de koper wel het rapport dat ze hebben laten maken.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 10:34 schreef James1988 het volgende:
[..]
Had de gemeente niet gezegd dat die hele aanbouw gesloopt zou moeten worden omdat het niet voldoet aan de vergunning? Of was dat aangedikt voor het dramatisch effect?
Tegenwoordig kan de vlag uit als je uberhaupt al een aannemer kan vinden.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 11:37 schreef golfer het volgende:
[..]
Een aannemer met bouwgarant inhuren, zoals Duncan ook al zei.
Half gekeken, wat een dom wijf zeg. Vooral op het eind, ze wil haar grote huis verruilen voor een appartement, waar ze uiteindelijk net zoveel voor zou betalen. Vanwege 'emotionele' redenenquote:
Eens. Ze wordt echt onwijs goed geholpen maar ze heeft het zelf goed verkloot. Dat die ex uiteindelijk na aandringen nog getekend heeft ook, huis wordt geschat op ¤300.000 overwaarde. Dus die kerel laat met z’n handtekening even ¤150.000 schieten. Uhuh tuurlijk. Raar verhaal.quote:Op maandag 4 april 2022 21:42 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Half gekeken, wat een dom wijf zeg. Vooral op het eind, ze wil haar grote huis verruilen voor een appartement, waar ze uiteindelijk net zoveel voor zou betalen. Vanwege 'emotionele' redenenDie is niet helemaal 100%
Dat stuk heb ik niet helemaal meegekregen hoe ze die handtekening voor elkaar hebben gekregen.quote:Op maandag 4 april 2022 21:49 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Eens. Ze wordt echt onwijs goed geholpen maar ze heeft het zelf goed verkloot. Dat die ex uiteindelijk na aandringen nog getekend heeft ook, huis wordt geschat op ¤300.000 overwaarde. Dus die kerel laat met z’n handtekening even ¤150.000 schieten. Uhuh tuurlijk. Raar verhaal.
Ja duurt veel te lang. En die interieurshow op het eind mogen ze ook wel mee stoppen. Jammer, vond het format altijd best leuk maar dit seizoen tot nu toe flutquote:Op maandag 4 april 2022 21:50 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Dat stuk heb ik niet helemaal meegekregen hoe ze die handtekening voor elkaar hebben gekregen.
Maar klinkt niet heel logisch nee. Duurt wel super lang dit programma, terwijl het niet eens zo boeiend is om zo lang te rekken. Max een uurtje is lang genoeg.
Het is het allerlaatste seizoen, dus nog even volhouden!quote:Op maandag 4 april 2022 21:53 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Ja duurt veel te lang. En die interieurshow op het eind mogen ze ook wel mee stoppen. Jammer, vond het format altijd best leuk maar dit seizoen tot nu toe flut
Hopen dat de belspelnegert en Annemarie nog eens terugkomen met Dubbeltje op z'n Kant, dat was pas mooie tv.quote:Op maandag 4 april 2022 21:54 schreef Duiker64 het volgende:
[..]
Het is het allerlaatste seizoen, dus nog even volhouden!
Inderdaad.quote:Op maandag 4 april 2022 21:50 schreef Hyaenidae het volgende:
Duurt wel super lang dit programma, terwijl het niet eens zo boeiend is om zo lang te rekken. Max een uurtje is lang genoeg.
Die 40.000 euro is hun gezamelijk eigendom, hij heeft niks fout gedaan.quote:Op dinsdag 5 april 2022 00:10 schreef golfer het volgende:
[..]
Inderdaad.
En dan dat nergens voor nodige rondkijken bij andere woningen met Alex en het voor de sponsoren een beetje opknappen door Duncan. Nergens voor nodig.
De helft van 40.000 euro die die oplichter van haar op zijn bankrekening had laten zetten is dat nog terug gekomen of was dat het ruilmiddel om hem toch uiteindelijk zijn handtekening te laten zetten op het afzien van de helft van de overwaarde?
1. Ik heb geen idee of hij op de hoogte was van deze overwaarde.quote:Op maandag 4 april 2022 21:49 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Eens. Ze wordt echt onwijs goed geholpen maar ze heeft het zelf goed verkloot. Dat die ex uiteindelijk na aandringen nog getekend heeft ook, huis wordt geschat op ¤300.000 overwaarde. Dus die kerel laat met z’n handtekening even ¤150.000 schieten. Uhuh tuurlijk. Raar verhaal.
Dat gevoel m.b.t. het derde punt had ik ook, ik kreeg het gevoel dat die kerel wel wat te verbergen had.quote:Op dinsdag 5 april 2022 10:03 schreef TjjWester het volgende:
[..]
1. Ik heb geen idee of hij op de hoogte was van deze overwaarde.
2. Er was al een conceptovereenkomst getekend maar nooit geformaliseerd, een rechter geeft in dat geval een vervangende machtiging.
3. Ik heb zo het idee dat deze man liever niet voor de rechter komt, dan zou het nog wel eens een smerig dossier kunnen zijn.
De helft daarvan is dus voor haar! Heeft ze 20.000 terug gekregen?quote:Op dinsdag 5 april 2022 10:01 schreef TjjWester het volgende:
Die 40.000 euro is hun gezamelijk eigendom, hij heeft niks fout gedaan.
Nee, maar wel het recht op de gehele overwaarde.quote:Op dinsdag 5 april 2022 11:30 schreef golfer het volgende:
[..]
De helft daarvan is dus voor haar! Heeft ze 20.000 terug gekregen?
Nee volgens hun samenlevingscontract valt het extra geld in gemeenschap van goederen, dat betekend dat beide partners erover mogen beschikken en uitgeven.quote:Op dinsdag 5 april 2022 11:30 schreef golfer het volgende:
[..]
De helft daarvan is dus voor haar! Heeft ze 20.000 terug gekregen?
Als ik de situatie zo bekijk heeft hij de zaak afgekocht, wat zou er gebeuren als je de hele zaak grondig zou onderzoeken en aan de rechter voorleggen??quote:Op dinsdag 5 april 2022 12:24 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee, maar wel het recht op de gehele overwaarde.
Als die ex deze uitzending ziet, krijgt hij wel zoveel spijt!
Vind van 2800 bruto(wat hij aangaf) naar 2300 netto al een bijzondere stapquote:
In de zorg hebben ze handen nodig, is gewoon een soort BBL.quote:
Klopt maar helaas gewoon de harde waarheid. Mensen die zeggen dat het hun eigen schuld is, en die zijn er, kunnen het niet aan dat NL zo diep en diep gezonken is de afgelopen 10 jaar.quote:Op maandag 11 april 2022 21:04 schreef AgnesGru het volgende:
Wel een trieste situatie, de bureaucratie is echt om te janken.
Ik dacht ook, dat is wel erg weinig. Geen wonder dat er een tekort is.quote:
Dat is juist nog veel, dat halen heel veel mensen niet.quote:Op dinsdag 12 april 2022 09:34 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik dacht ook, dat is wel erg weinig. Geen wonder dat er een tekort is.
Weet ik, en ¤2800 bruto met zijn leeftijd kan prima (hij zal in schaal 35 zitten vermoed ik). Maar zoals @franklop al aan geeft, is de stap naar ¤2300 vrij bijzonder.quote:Op dinsdag 12 april 2022 08:30 schreef TjjWester het volgende:
[..]
In de zorg hebben ze handen nodig, is gewoon een soort BBL.
Volgens mij bedoelde @sjorsie1982 het sarcastischquote:Op dinsdag 12 april 2022 12:35 schreef AgnesGru het volgende:
Dat is juist nog veel, dat halen heel veel mensen niet.
Het is echt niet iets van de laatste 10 jaar dat je bij terugkeer naar Nederland niet zomaar een huisje vindt als je gezien het gezinsinkomen min of meer afhankelijk bent van sociale huur. In de meeste regio's is al zeker 30 jaar of langer een tekort aan betaalbare huurwoningen met wachtlijsten van meerdere jaren als gevolg.quote:Op dinsdag 12 april 2022 09:33 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Klopt maar helaas gewoon de harde waarheid. Mensen die zeggen dat het hun eigen schuld is, en die zijn er, kunnen het niet aan dat NL zo diep en diep gezonken is de afgelopen 10 jaar.
Dat vind ik vaak nog het meest kansloze volk. Op Facebook ook. Volk dat roept dat het allemaal zo goed geregeld is in Nederland. Totdat ze zelf in de situatie komen. Vaak lullen ze maar raak, hebben overal de ballen verstand van.quote:Op dinsdag 12 april 2022 09:33 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Klopt maar helaas gewoon de harde waarheid. Mensen die zeggen dat het hun eigen schuld is, en die zijn er, kunnen het niet aan dat NL zo diep en diep gezonken is de afgelopen 10 jaar.
Dat klopt, zelfs diep in Overrijssel in de kleinere dorpen heb ik geen enkel zicht op een huurwoning met 2 jaar inschrijftijd. Kom over 4 of 5 jaar maar terug. En we hebben het dan echt over gehuchten.quote:Op dinsdag 12 april 2022 15:14 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Het is echt niet iets van de laatste 10 jaar dat je bij terugkeer naar Nederland niet zomaar een huisje vindt als je gezien het gezinsinkomen min of meer afhankelijk bent van sociale huur. In de meeste regio's is al zeker 30 jaar of langer een tekort aan betaalbare huurwoningen met wachtlijsten van meerdere jaren als gevolg.
Ik denk dat het in de stress van dat moment de enige oplossing was die op dat moment betaalbaar was.quote:Op maandag 18 april 2022 20:41 schreef Guppy het volgende:
Maar waar dachten ze dat "aflossingsvrij" voor stond...
Dacht ik ook, maar dat is dus niet...quote:Op maandag 18 april 2022 21:02 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ze had een lening afgesloten om haar broer te helpen !?![]()
Ik dacht dat dat eigen kapitaal was
Eén regenbuitje en je hebt een disco.quote:
Het lijkt bijna wel of die man iets geweten heeft of zo... waarom zeg je dat ding op als je wéét dat je slecht van gestel bentquote:Op maandag 18 april 2022 21:12 schreef James1988 het volgende:
[..]
Het begon al toen wijlen haar man de overlijdensrisicoverzekering opzegde. Waarom?!
Zijn manier om haar een trap na te geven?quote:Op maandag 18 april 2022 21:13 schreef Guppy het volgende:
[..]
Het lijkt bijna wel of die man iets geweten heeft of zo... waarom zeg je dat ding op als je wéét dat je slecht van gestel bent
Ik weet het niet... maar dat doe je toch ook niet zomaar??quote:Op maandag 18 april 2022 21:14 schreef James1988 het volgende:
[..]
Zijn manier om haar een trap na te geven?
Ik kan het me ook echt niet voorstellen dat je dat doet... misschien stak hij z'n kop in het zand, 'als ik doe alsof ik niet dood kan dan gebeurt dat ook niet'?quote:Op maandag 18 april 2022 21:25 schreef Guppy het volgende:
[..]
Ik weet het niet... maar dat doe je toch ook niet zomaar??
Of niet meer helemaal helder van geest en denken "laat ik alvast zo veel mogelijk van mijn eigen contracten opzeggen, dan hoeven mijn nabestaanden dat straks niet te doen"?quote:Op maandag 18 april 2022 21:27 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ik kan het me ook echt niet voorstellen dat je dat doet... misschien stak hij z'n kop in het zand, 'als ik doe alsof ik niet dood kan dan gebeurt dat ook niet'?
Die broer met autisme die niet zelfstandig kan wonenquote:Op maandag 18 april 2022 21:30 schreef Guppy het volgende:
Die zus moet misschien hun broer ook eens een schop onder z'n reet geven...
Dat is d'r zoon, toch? Ik bedoel die broer waar ze die lening voor had genomenquote:Op maandag 18 april 2022 21:30 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Die broer met autisme die niet zelfstandig kan wonen
O, op die manier.quote:Op maandag 18 april 2022 21:31 schreef Guppy het volgende:
[..]
Dat is d'r zoon, toch? Ik bedoel die broer waar ze die lening voor had genomen
Hahaha ik snap jequote:Op maandag 18 april 2022 21:32 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
O, op die manier.
Omdat zij drie kinderen heeft en jij het had over ‘zus en hun broer’ dacht ik een generatie lager.
De broer van mevrouw moet wel meer dan 1 schop krijgen. Maar daar wordt verder niet op ingegaan. Zullen/kunnen/willen ze wellicht niks meer bij halen.
Of Eef tovert zo nog wat uit de hoge hoed. Als iemand van buiten de familie zich er mee bemoeit wordt het ineens echt zakelijk.quote:Op maandag 18 april 2022 21:35 schreef Guppy het volgende:
[..]
Hahaha ik snap jeen ik gok dat die broer van haar een kale kip is inderdaad...
Alex tovert een belachelijk hoog bod, dat kon ook nogquote:Op maandag 18 april 2022 21:37 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Of Eef tovert zo nog wat uit de hoge hoed. Als iemand van buiten de familie zich er mee bemoeit wordt het ineens echt zakelijk.
En dan moet je dat bedrag dus ook nog in je achterzak hebben om er wat leuks op te bouwen.quote:
Na 5 jaartjes weer platzakquote:Op maandag 18 april 2022 21:39 schreef Guppy het volgende:
En nu moeten ze nu dus particulier gaan huren
sociaal ging sowieso niet, want geen inschrijvingquote:Op maandag 18 april 2022 21:39 schreef Guppy het volgende:
En nu moeten ze nu dus particulier gaan huren
Is autistisch toch, dus dat zal niet even makkelijk gaanquote:Op maandag 18 april 2022 21:41 schreef Hyaenidae het volgende:
Kan die slappe zak van een zoon niet werken ofzo, of überhaupt iets van z'n leven maken.
Oh dat had ik niet meegekregen. Hij lijkt verder niet op Kees Mommaquote:Op maandag 18 april 2022 21:42 schreef franklop het volgende:
[..]
Is autistisch toch, dus dat zal niet even makkelijk gaan
Ik vraag me bij dat soort situaties altijd af, heel lief dat je bij mama mag wonen en die alles voor je regelt. Maar als mama er niet meer is, wat dan?quote:Op maandag 18 april 2022 21:42 schreef franklop het volgende:
[..]
Is autistisch toch, dus dat zal niet even makkelijk gaan
Begeleid wonen traject en uitkeringen denk ikquote:Op maandag 18 april 2022 21:43 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik vraag me bij dat soort situaties altijd af, heel lief dat je bij mama mag wonen en die alles voor je regelt. Maar als mama er niet meer is, wat dan?
+1quote:Op maandag 18 april 2022 21:43 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik vraag me bij dat soort situaties altijd af, heel lief dat je bij mama mag wonen en die alles voor je regelt. Maar als mama er niet meer is, wat dan?
Weggerukt uit je vertrouwde omgeving en in rouw om je (dan overleden) moederquote:Op maandag 18 april 2022 21:45 schreef franklop het volgende:
[..]
Begeleid wonen traject en uitkeringen denk ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Had ze de afgelopen 30 jaar maar moeten aflossen en haar spul fatsoenlijk onderhouden.quote:Op maandag 18 april 2022 21:51 schreef Hyaenidae het volgende:
Wat een sneue huisjes, dan zou ik nog liever in die bouwval wonen.
Zit je tenminste nog lekker ruim en vrij + fatsoenlijke lap grond.
Ook waar. En haar lichaam, gezond eten is deze mensen ook vreemd zo te zien.quote:Op maandag 18 april 2022 21:53 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Had ze de afgelopen 30 jaar maar moeten aflossen en haar spul fatsoenlijk onderhouden.
[ afbeelding ]
Sow! Baasquote:Op maandag 18 april 2022 21:51 schreef Cat-astrophe het volgende:
Lol, ze kijken naar een woning in de straat waar mijn ouders wonen
Dus jouw vriendin kent deze mensen waarschijnlijk irlquote:Op maandag 18 april 2022 21:56 schreef Cat-astrophe het volgende:
En ze gaat wonen om de hoek bij een vriendin
Ze is geen FOK!ker dus zou zomaar van haar zolderkamer af hebben kunnen komen jaquote:Op maandag 18 april 2022 22:01 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Dus jouw vriendin kent deze mensen waarschijnlijk irl😬
0 bewijs voor.quote:Op dinsdag 19 april 2022 00:12 schreef golfer het volgende:
Die broer die haar nog 25.000 euro moet terug betalen is buiten beeld gebleven en die hebben ze niet gesommeerd dat te doen?
2 mei is er nog een uitzending.quote:Op maandag 25 april 2022 18:37 schreef ESF1Gamer het volgende:
Zijn maximaal 7 afleveringen die seizoen?
Ik zie geen nieuwe verschijnen op videoland
hm, dan zou die aflevering nu op videoland moeten staanquote:
Hoe heeft hij het dan kunnen kopen?quote:Op maandag 2 mei 2022 20:37 schreef Van_Poppel het volgende:
Die man heeft waarschijnlijk altijd geweten dat het een bedrijfspand was.
Volgens Alex voor iets meer dan 220k.quote:
heb dit seizoen niet gevolgd, maar deze ga ik vanavond ff kiekequote:Op maandag 9 mei 2022 12:02 schreef golfer het volgende:
Vanavond de allerlaatste met een terugblik:
Veertien seizoenen lang schoten Martijn Krabbé en het team van Uitstel van Executie huizenbezitters te hulp. Bij de start in 2008 verkeerde Nederland in een financiėle crisis die de woningmarkt volledig had ontwricht. Veel woningen stonden, in figuurlijke zin, onder water en waren amper te verkopen. Dankzij Martijn, makelaar Alex van Keulen, budgetcoach Eef van Opdorp en bouwkundige Duncan Abrahams kreeg menig gezin weer perspectief op een betere toekomst.
In de jaren die volgden sloeg de situatie volledig om en groeide de vraag naar koophuizen explosief. Hierdoor kwamen Krabbé en de makers tot de conclusie dat het programma, ondanks de stabiel hoge kijkcijfers, niet meer van deze tijd was. In deze slotaflevering blikt Krabbé terug op memorabele momenten.
Dat lullen voor spullen was een voorzichtig gesponsord item in de show.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:50 schreef Zwolsboy het volgende:
Of een nieuwprogramma, mijn huur is te duur verlaag de huur.
Je ziet in dit soort uitzendingen dat hypotheken verlaagd kunnen worden, restschulden kwijt gescholden etc.
Maar zelden helpen ze een huurder met een veels te hoge huurprijs.
Ook vreemd dat ze woningen opknappen en dan het meeste luxe erin bouwen, wat is er mis met een eenvoudige keuken? Wat is er mis met een oudere vloer? Wat is er mis met een simpelere badkamer? Lijkt wel een verborgen reclame voor divese bedrijven.
Goh. Toch knap dat je na 14 seizoenen de opzet van het programma nu al door hebt.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:50 schreef Zwolsboy het volgende:
Lijkt wel een verborgen reclame voor diverse bedrijven.
Hebben de oude afleveringen nooit gezienquote:Op maandag 9 mei 2022 22:59 schreef golfer het volgende:
[..]
Goh. Toch knap dat je na 14 seizoenen de opzet van het programma nu al door hebt.
Ken ik niet.quote:Op maandag 9 mei 2022 23:01 schreef Zwolsboy het volgende:
Bij sbs paleis voor prikkie doen ze het heel anders, veel socialer en minder luxe.
Sinds wanneer is de reclame verborgen in dit programma?quote:Op maandag 9 mei 2022 22:50 schreef Zwolsboy het volgende:
Of een nieuwprogramma, mijn huur is te duur verlaag de huur.
Je ziet in dit soort uitzendingen dat hypotheken verlaagd kunnen worden, restschulden kwijt gescholden etc.
Maar zelden helpen ze een huurder met een veels te hoge huurprijs.
Ook vreemd dat ze woningen opknappen en dan het meeste luxe erin bouwen, wat is er mis met een eenvoudige keuken? Wat is er mis met een oudere vloer? Wat is er mis met een simpelere badkamer? Lijkt wel een verborgen reclame voor divese bedrijven.
Je meeste hebben het door na 15 minuten kijkenquote:Op maandag 9 mei 2022 22:59 schreef golfer het volgende:
[..]
Goh. Toch knap dat je na 14 seizoenen de opzet van het programma nu al door hebt.
Weinig verborgen aan. Met termen als "lullen voor spullen" en "vrienden van de show" is toch wel duidelijk dat die bedrijven in beeld komen, in ruil voor gratis spullen en diensten?quote:Op maandag 9 mei 2022 22:50 schreef Zwolsboy het volgende:
Of een nieuwprogramma, mijn huur is te duur verlaag de huur.
Je ziet in dit soort uitzendingen dat hypotheken verlaagd kunnen worden, restschulden kwijt gescholden etc.
Maar zelden helpen ze een huurder met een veels te hoge huurprijs.
Ook vreemd dat ze woningen opknappen en dan het meeste luxe erin bouwen, wat is er mis met een eenvoudige keuken? Wat is er mis met een oudere vloer? Wat is er mis met een simpelere badkamer? Lijkt wel een verborgen reclame voor divese bedrijven.
Inderdaad lopen er veel zaken door elkaar.quote:Op maandag 11 november 2024 21:30 schreef franklop het volgende:
Wel beetje een rommeltje de aflevering zo
Heb het idee dat de aanvraag voor hulp van de volkszanger er al lag en dat ze daarom een aflevering in Oosterhout hebben gemaaktquote:Op maandag 18 november 2024 13:03 schreef golfer het volgende:
Vanavond:
Martijn Krabbé en zijn team schieten in Uitstel van Executie: Met Raad en Daad te hulp in Oosterhout. Terwijl aannemer Duncan een veteraan helpt met de verbouwing van zijn huis, probeert budgetcoach Eef een ruzie tussen een bewoner en de woningcorporatie te sussen.
Als hij goed kon zingen had hij die 150k zo bij elkaar gesnabbeldquote:
Geen Goggomobiel, maar (BMW) Isettaquote:Op maandag 18 november 2024 22:48 schreef golfer het volgende:
Blijf die soort overdekte scooters erg leuk.
Soort Goggomobiel 3- wieler van vroeger.
(zoek maar op)
Ja, daar lijken ze ook wel op.quote:
Ik vind het sowieso al raar dat dit allemaal toegestaan is. Een voordeur aanbrengen die het aangezicht van de woning verandert.quote:Op maandag 25 november 2024 21:28 schreef franklop het volgende:
Wedden dat de huisbaas van de studenten nu wel opeens bereikbaar is en de huur fors gaat verhogen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |