Als Janssen 170k vaccins in april levert dan is dat zo'n 1% van de Nederlandse bevolking, schiet toch iets meer op dan de leveringen van Moderna. Die hebben tot nu toe 240k geleverd over een periode van 3 maanden (dus voor 120.000 mensen).quote:Op woensdag 31 maart 2021 17:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wanneer gaat Janssen eigenlijk fatsoenlijk leveren, die 170K in april schiet nog niet echt op.
Nog niet goedgekeurd door de EMAquote:Op woensdag 31 maart 2021 17:19 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Vraag me af waarom daar in Slowakije een crisis over is ontstaan?
Stel dat Rutte extra vaccins had gekocht, zou dan GroenLinks/Partij voor de dieren een aftreden triggeren omdat we niet solidair genoeg zijn?
Klopt, maar had NL er niet dik 10 miljoen van besteld? Ik hoop wel echt op forse leveringen in mei en juni, zeker omdat je met 1 prik uit kan.quote:Op woensdag 31 maart 2021 18:02 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Als Janssen 170k vaccins in april levert dan is dat zo'n 1% van de Nederlandse bevolking, schiet toch iets meer op dan de leveringen van Moderna. Die hebben tot nu toe 240k geleverd over een periode van 3 maanden (dus voor 120.000 mensen).
Hugo le Jeunequote:Op woensdag 31 maart 2021 17:31 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Allemaal de schuld van Hugo il Giovane.
Het gaat vooral over de komende 2 maanden, daarna zal het allemaal niet zo urgent zijn omdat je dan de hele zomer kan prikken, kortom in ieder fijn dat er Pfizer vooruit gelevert gaat worden.quote:Op woensdag 31 maart 2021 18:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Klopt, maar had NL er niet dik 10 miljoen van besteld? Ik hoop wel echt op forse leveringen in mei en juni, zeker omdat je met 1 prik uit kan.
Dan is het goed, anders zou het niet constructief zijn.quote:Op woensdag 31 maart 2021 17:54 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook niet dat ze geen mening mogen hebben
135.000 hadden ze er over daar kun je alle agenten en brandweerlieden mee prikken. En dan heb je er nog 70.000 over. Voor de tweede ronde. Deze week denken ze er weer 100.000 over te houden. Dat is 2/3 van de leraren.quote:Op woensdag 31 maart 2021 17:53 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)vaccin-voorraad.html
[ afbeelding ]
Huisartsen worden wel geacht zich aan de volgorde te houden, maar in principe zou je iedereen kunnen bellen ja.quote:Op woensdag 31 maart 2021 18:37 schreef groenen het volgende:
Ik snap het niet helemaal. Huisartsen prikken toch met AstraZenica?
Die kunnen toch zelf patiënten bellen? Of moeten ze eerst op Hugo bellen voordat ze een 61 jarige mogen bellen?
quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:08 schreef RipCity het volgende:
Dit gaat gezellig worden zo:
https://www.at5.nl/artike(...)e-worden-aangehouden
quote:Op woensdag 31 maart 2021 17:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wanneer gaat Janssen eigenlijk fatsoenlijk leveren, die 170K in april schiet nog niet echt op.
Artikel van gisteren.quote:Janssen-vaccin vanaf 19 april aan Europa geleverd
De Amerikaanse farmaceut Johnson & Johnson verwacht vanaf 19 april het vaccin van dochterbedrijf Janssen aan de EU te kunnen leveren. Nederland verwacht in april zo'n 170.000 doses van dat vaccin te krijgen.
Van dat vaccin is, in tegenstelling tot de andere vaccins, maar één prik nodig. Het vaccin kreeg op 11 maart als vierde coronavaccin groen licht van het Europees geneesmiddelenbureau EMA.
Je kan ook gewoon zeggen dat je een BLM demonstratie aan het voeren bent.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:08 schreef RipCity het volgende:
Dit gaat gezellig worden zo:
https://www.at5.nl/artike(...)e-worden-aangehouden
Wat een kinderachtige opmerking weer.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:26 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon zeggen dat je een BLM demonstratie aan het voeren bent.
Dan mag het van Femke.
Totaal niet kinderachtigquote:Op woensdag 31 maart 2021 19:30 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wat een kinderachtige opmerking weer.
Dat is een jaar geleden, dat vind je echt iets om telkens weer op te moeten noemen? Als iemand iets doet, blijft dat de rest van zijn/haar leven aan iemand kleven?
Yup, opdat wij niet vergeten.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:30 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wat een kinderachtige opmerking weer.
Dat is een jaar geleden, dat vind je echt iets om telkens weer op te moeten noemen? Als iemand iets doet, blijft dat de rest van zijn/haar leven aan iemand kleven?
Het gaat om de hypocrisie.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:26 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon zeggen dat je een BLM demonstratie aan het voeren bent.
Dan mag het van Femke.
Gewoon van oud naar jong. Houd je je netjes aan de regeltjes.quote:Op woensdag 31 maart 2021 18:52 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Huisartsen worden wel geacht zich aan de volgorde te houden, maar in principe zou je iedereen kunnen bellen ja.
Mazzel dat het niet op een zaterdag of zondag is.quote:
Het scheelt dat je er maar één nodig hebt. Maar idd, ik vind het ook karig.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:21 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat is eigenlijk maar weinig voor een maand...
Ja, buitengewoon ambigu. Als het op een zondag was en er waren "wappies" dan zou er met veel meer geweld worden opgetreden.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:56 schreef Noek het volgende:
[..]
Mazzel dat het niet op een zaterdag of zondag is.
Dan had je poppekes wel aan 't swingen.
Ordnung muss sein.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:48 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Het gaat om de hypocrisie.
Naast Femke hebben we nog onze vrienden in DH waar schijnbaar geen regels gelden. Het RIVM waar geen regels gelden. Verkiezingsfeestjes van verschillende partijen op 17 maart. Etc.
En als je hier tegen demonstreert ben je kannonenvoer voor doorgesnoven ME'ers.
Als je in het park van het mooie weer geniet kan je aangehouden worden.
Het is mooi geweest. Klaar.
Dat vind ik ook storender ja. Dat zou ik eerder een reden vinden om mensen weg te sturen. Niet omdat ze gebruik maken van hun vrijheid en in de buitenlucht wat gezelligheid opzoeken.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:58 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Enige wat me irriteert bij die drukte in de parken is dat ze er een teringzooi van maken. Hoe moeilijk is het om gewoon je rommel op te ruimen?
Wat ik mij wel afvraag is of het ook zo'n rotzooi zou zijn geweest als ze niet weg waren gestuurd.quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:58 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Enige wat me irriteert bij die drukte in de parken is dat ze er een teringzooi van maken. Hoe moeilijk is het om gewoon je rommel op te ruimen?
Ja. In andere parken zonder ontruiming, gisteren en vandaag, hetzelfde.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:07 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Wat ik mij wel afvraag is of het ook zo'n rotzooi zou zijn geweest als ze niet weg waren gestuurd.
Tuurlijk niet. Het is de schuld van Hugo!quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:07 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Wat ik mij wel afvraag is of het ook zo'n rotzooi zou zijn geweest als ze niet weg waren gestuurd.
Dat is gewoon het hele vaste land. In lockdown. Derde keer.quote:
Een van de weinige puinhopen waar hij niet verantwoordelijk voor isquote:Op woensdag 31 maart 2021 20:13 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Tuurlijk niet. Het is de schuld van Hugo!
Daar zijn met name de achterstandswijken vol getroffen. Je weet wel, waar mensen massaal in flats hutje mutje zitten in wijken waar de politie niet zo goed naar tie durft.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:20 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat is gewoon het hele vaste land. In lockdown. Derde keer.
Mensen opgesloten in hun huizen. Bah.
Dat is altijd overal. Ook in NL.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:26 schreef OProg het volgende:
[..]
Daar zijn met name de achterstandswijken vol getroffen. Je weet wel, waar mensen massaal in flats hutje mutje zitten in wijken waar de politie niet zo goed naar tie durft.
Ja, maar daar is het wel zo'n extreem en duidelijk meetbaar verschil. Ik heb er hier eigenlijk nog nooit heel concrete cijfers van gezien.quote:
Dus dit ga je daar vrees ik niet oplossen:quote:Het armste departement van Frankrijk is ook één van de gebieden die het zwaarst worden getroffen door corona. Seine-Saint-Denis, ten noordoosten van Parijs, telt bijna 800 positief geteste mensen op 100.000 inwoners, terwijl het landelijk gemiddelde 371 op 100.000 inwoners is: ,,Alle bedden zijn bezet.’’
quote:Dat politie en leger vanmorgen een grote anti-terreuractie hielden in Seine-Saint-Denis, verwondert de Fransen niet. De Parijse voorstad kampt al jaren met zware problemen. Jongeren voelen zich gediscrimineerd, de werkloosheid breekt er alle records en bepaalde wijken zijn al jaren uitgeroepen tot ‘no go’-zone voor de politie. Vanuit de banlieues vertrokken intussen al zeker 1.000 jongeren naar Syrië.
Het is niet anders, ze moeten nog even volhouden, we doen het tenslotte samen.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:20 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat is gewoon het hele vaste land. In lockdown. Derde keer.
Mensen opgesloten in hun huizen. Bah.
Ik zie dat laatste hier ook nog wel gebeuren als de besmettingen blijven stijgen.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat is altijd overal. Ook in NL.
Dus alle scholen dicht. Kinderopvang ook. Voor minstens 3 weken in Fra.
Benieuwd hoe NL zou reageren bij zoietsquote:Op woensdag 31 maart 2021 20:41 schreef capricia het volgende:
Frankrijk:
Avondklok vanaf 1900 uur.
Voor minstens een maand.
En je mag niet verder dan 10 km van je huis. En alle scholen dicht.
Mogen ze alle verloven van de politie wel intrekken in de banlieus, zeker als de Ramadan is begonnen.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:41 schreef capricia het volgende:
Frankrijk:
Avondklok vanaf 1900 uur.
Voor minstens een maand.
En je mag niet verder dan 10 km van je huis. En alle scholen dicht.
Haha gaat toch niet werken.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:41 schreef capricia het volgende:
Frankrijk:
Avondklok vanaf 1900 uur.
Voor minstens een maand.
En je mag niet verder dan 10 km van je huis. En alle scholen dicht.
Ik vind er opvallend weinig protest. In de zuidelijke landen.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Mogen ze alle verloven van de politie wel intrekken in de banlieus, zeker als de Ramadan is begonnen.
Genoeg protesten geweest hoor. Maar meeste haalt hier het nieuws niet.quote:Op woensdag 31 maart 2021 20:44 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik vind er opvallend weinig protest. In de zuidelijke landen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |