abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 12:22:05 #1
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198713891


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; Coingecko. Bitcoin is bedoeld als peer-to-peer geld, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus. In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
Transacties worden door nodes verzonden naar het netwerk. Een node is een computer die de software van Bitcoin draait. Miners stoppen deze transacties in een blok en als dank krijgen zij hiervoor een beloning. Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en Proof of Stake (PoS). PoW is een vorm van mining, waarbij de rekenkracht van een computer wordt gebruikt ten dienste van de blockchain. De computer lost als het ware mathematische puzzels op en moet intensief werk (de W in PoW) leveren om transacties te controleren en nieuwe blokken te creëren. Deze inspanningen worden beloond in cryptocurrency. PoS is in principe een vorm van virtuele mining. Des te groter het aantal (stake) van een bepaalde cryptocurrency iemand bezit, des te meer transacties er kunnen worden gevalideerd en des te groter de reward voor de persoon in kwestie. Met andere woorden: Des te meer je bezit, des te meer je zult worden beloond.

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
Satoshi Nakamoto zocht een vorm van bescherming tegen centrale banken. Vanaf de jaren 70 waren cyberpunks al op zoek naar zoiets. Met Bitcoin is die oplossing er gekomen. Doordat de software open-source is kan het makkelijk gekloond worden. Dit gebeurde in de eerste jaren dan ook. Later begonnen bedrijfen en individuen andere voordelen te zien in blockchain en zijn daar op door gegaan. Sommige zullen je vertellen dat geld (dus Bitcoin) de enige usecase voor blockchain is, andere zullen je vertellen dat het de oplossing voor alles is. Doe je eigen onderzoek.



Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via brokers of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een broker. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer closed-source wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitonic
BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Preev simple bitcoin price
CoinGecko - Cryptocurrency Prices and Market Capitalization
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges
Agrr - Trades en koers van de grootste exchanges.

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine (NL)
Bitcoin nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin

Informatie
Bitcoin Information & Resources
Bitcoin-Only (NL)
Bitcoinstart (NL)

Bitcoin en belastingaangifte
Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van bitcoin
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van een wallet. Betaal met iDeal.
- HODL = win

Starten met het kopen van Altcoins
- Open een account op bijv. Binance.
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Bitcoin. Kopieer het wallet-adres.
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in bitcoin op Binance. Via de Exchanges kan je bitcoin kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 12:22:28 #2
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198713896
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 12:04 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Een listing op Binance kost enkele miljoenen, verwacht ik. Niet ieder project wil (of kan) dat neerleggen.
Wat een mooie tijd was dat, dat je alle shitcoins als eerste op Binance kon verhandelen omdat ze toen nog echt gaven om de technologie en markt _O_

Nu is het gewoon een geldhongerig kutbedrijf geworden.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198714183
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 12:22 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Wat een mooie tijd was dat, dat je alle shitcoins als eerste op Binance kon verhandelen omdat ze toen nog echt gaven om de technologie en markt _O_

Nu is het gewoon een geldhongerig kutbedrijf geworden.
als ze dat niet waren dan is het snel klaar in die markt, dan stomen andere die wel lekker graaien je zo voorbij
pi_198714382
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 12:22 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nu is het gewoon een geldhongerig kutbedrijf geworden.
En terecht.
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:12:38 #5
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198714460
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 12:22 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Wat een mooie tijd was dat, dat je alle shitcoins als eerste op Binance kon verhandelen omdat ze toen nog echt gaven om de technologie en markt _O_

Nu is het gewoon een geldhongerig kutbedrijf geworden.
Dat is het altijd geweest, ze zijn nu alleen de grootste dus kunnen ze zich bijna alles permitteren.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198714487
Stoppen jullie met werken wanneer je (denkt) genoeg geld te hebben om je hele leven van te kunnen leven?
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:15:46 #7
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198714509
Je kunt op Binance wel in 5 minuten fiat omzetten naar crypto en als je het terugstort staat het de volgende dag op je rekening. Daar kan geen enkele exchange of iets als bitonic aan tippen.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 13:16:37 #8
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198714519
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:14 schreef FL_Freak het volgende:
Stoppen jullie met werken wanneer je (denkt) genoeg geld te hebben om je hele leven van te kunnen leven?
Nee, want ik ga nooit genoeg hebben voor dat :P

Zodra ik er een huis van kan kopen gaat alles eruit.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 13:17:35 #9
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198714531
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:15 schreef Quotidien het volgende:
Je kunt op Binance wel in 5 minuten fiat omzetten naar crypto en als je het terugstort staat het de volgende dag op je rekening. Daar kan geen enkele exchange of iets als bitonic aan tippen.
Want dat is ook echt iets wat ik meerdere malen per maand doe ja.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198714536
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nee, want ik ga nooit genoeg hebben voor dat :P

Zodra ik er een huis van kan kopen gaat alles eruit.
Huis kopen inderdaad is een mooi doel. Is ook mijn doel en zou nog mooier zijn om dan 32 uur te werken in plaats van 40 ^O^
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:18:20 #11
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198714541
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:17 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Want dat is ook echt iets wat ik meerdere malen per maand doe ja.
Wat doe je dan meerdere malen per maand wat je niet op Binance kunt doen?
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 13:19:35 #12
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198714553
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:18 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Wat doe je dan meerdere malen per maand wat je niet op Binance kunt doen?
Wat is in godsnaam de toegevoegde waarde van Binance voor fiat dingen, als ik hooguit 2 of 3 keer per jaar iets van mijn rekening in crypto stop of andersom?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:19:42 #13
62913 Blik
The one and Only!
pi_198714554
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:14 schreef FL_Freak het volgende:
Stoppen jullie met werken wanneer je (denkt) genoeg geld te hebben om je hele leven van te kunnen leven?
Mijn idee is om volledig uit te stappen zodra ik de hypotheek kan aflossen van ons nieuwe huis en een mooi pakket aandelen kan kopen a 500k. Of ik dan niet meer hoef te werken weet ik niet, maar het is wel een enorme kickstart die richting op.

Uiteraard hou ik nog 0.01 btc aan, blijkbaar maakt me dat miljonair over 10 jaar
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 13:20:29 #14
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198714560
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:18 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Huis kopen inderdaad is een mooi doel. Is ook mijn doel en zou nog mooier zijn om dan 32 uur te werken in plaats van 40 ^O^
Voorlopig moet er echt iets heel raars gaan gebeuren om ooit nog dat huis van crypto te kunnen komen, want de markt doet geen ene donder en ik ga niet een fortuin in een willekeurige shitcoin stoppen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:20:59 #15
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198714574
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:19 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Wat is in godsnaam de toegevoegde waarde van Binance voor fiat dingen, als ik hooguit 2 of 3 keer per jaar iets van mijn rekening in crypto stop of andersom?
Dus je argument dat een crypto-exchange kut is, is dat je nooit iets met crypto doet?
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_198714586
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:20 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Voorlopig moet er echt iets heel raars gaan gebeuren om ooit nog dat huis van crypto te kunnen komen, want de markt doet geen ene donder en ik ga niet een fortuin in een willekeurige shitcoin stoppen.
Zijn mensen wel ziek rijk meegeworden haha. Maar ik houd het ook bij 'veilige' coins en wacht geduldig af en soms dips bijkopen.
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:21:35 #17
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198714587
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:20 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Voorlopig moet er echt iets heel raars gaan gebeuren om ooit nog dat huis van crypto te kunnen komen, want de markt doet geen ene donder en ik ga niet een fortuin in een willekeurige shitcoin stoppen.
De markt doet vanalles. Jouw 5B market cap "altcoins" doen niks, dat is wat anders.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 13:22:29 #18
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198714601
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:20 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Dus je argument dat een crypto-exchange kut is, is dat je nooit iets met crypto doet?
Van crypto A naar crypto B gaat op elke exchange direct en iets van of naar een exchange halen is volledig afhankelijk van het netwerk van de coin zelf. En daarvoor steun ik liever een iets kleinere exchange dan dat ik de walgelijke praktijken van Binance steun.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 13:23:47 #19
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198714619
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:21 schreef Quotidien het volgende:

[..]

De markt doet vanalles. Jouw 5B market cap "altcoins" doen niks, dat is wat anders.
80% van mijn portfolio bestaat momenteel uit coins die niet Ethereum heten.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:25:30 #20
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198714645
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:22 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Van crypto A naar crypto B gaat op elke exchange direct en iets van of naar een exchange halen is volledig afhankelijk van het netwerk van de coin zelf. En daarvoor steun ik liever een iets kleinere exchange dan dat ik de walgelijke praktijken van Binance steun.
Moet jij weten. Ik ga voor gebruikersgemak net als de andere hordes mensen die nu met iDeal in 5 minuten crypto kunnen kopen.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 13:26:39 #21
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198714662
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:25 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Moet jij weten. Ik ga voor gebruikersgemak net als de andere hordes mensen die nu met iDeal in 5 minuten crypto kunnen kopen.
Ik heb heel dat iDeal niet iedere week nodig, ik heb dat in het afgelopen jaar pas 2 keer gebruikt. Dan doe ik dat met alle plezier gewoon via Bl3p, want het is toch maar eenmalig. Iedere keer over en weer is gigantisch nutteloos.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:28:51 #22
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198714710
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:26 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik heb heel dat iDeal niet iedere week nodig, ik heb dat in het afgelopen jaar pas 2 keer gebruikt. Dan doe ik dat met alle plezier gewoon via Bl3p, want het is toch maar eenmalig. Iedere keer over en weer is gigantisch nutteloos.
Ja had je al verteld.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  zaterdag 27 maart 2021 @ 13:29:24 #23
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198714719
Ik heb ERN en LABS allebei een paar weken terug op de bottom verkocht.

Herkansing op ERN met $BLES momenteel.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_198714826
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:14 schreef FL_Freak het volgende:
Stoppen jullie met werken wanneer je (denkt) genoeg geld te hebben om je hele leven van te kunnen leven?
Nee denk dat ik dan wel part-time zou blijven werken. Het geeft toch iets van structuur en sociale contacten. Ik denk dat ik zonder baan te lui zou worden.

Maar zou niet blijven hangen bij een bedrijf waar ik niet veel passie of betrokkenheid voel.
pi_198714831
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Nee, want ik ga nooit genoeg hebben voor dat :P

Zodra ik er een huis van kan kopen gaat alles eruit.
huis kopen + paar millies in crypto zijn mijn goals

paar maanden nog denk ik
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 13:50:36 #26
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198714982
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:14 schreef FL_Freak het volgende:
Stoppen jullie met werken wanneer je (denkt) genoeg geld te hebben om je hele leven van te kunnen leven?
Als een jaar corona mij één ding geleerd heeft dan is het wel dat ik nooit zal stoppen met werken :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 13:51:21 #27
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198714989
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:36 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

huis kopen + paar millies in crypto zijn mijn goals

paar maanden nog denk ik
WHALE
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zaterdag 27 maart 2021 @ 14:17:43 #28
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198715345
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:36 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

huis kopen + paar millies in crypto zijn mijn goals

paar maanden nog denk ik
Wat komt er in de garage te staan? En wat moet op de oprijlaan blijven?
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198715503
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:50 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Als een jaar corona mij één ding geleerd heeft dan is het wel dat ik nooit zal stoppen met werken :)
stoppen met werken :')
pi_198715531
Beginnen met werken :')
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_198715532
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:17 schreef fathank het volgende:

[..]

Wat komt er in de garage te staan? En wat moet op de oprijlaan blijven?
2021 ktm super duke 1290 r en 2021 porsche cayenne coupe gts icm lightweight package :7

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-03-2021 14:38:05 ]
pi_198715555
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:36 schreef Mortaxx het volgende:
Beginnen met werken :')
sats kopen van je studielening _O_

en dat wordt nog wel kwijtgescholden ook met een beetje geluk

OVERHEIDGOD JAAA

edit: (heb ik niet gedaan hoor)

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 27-03-2021 14:39:31 ]
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 14:42:18 #33
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198715585
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:33 schreef aTypisch het volgende:

[..]

stoppen met werken :')
Echt hé.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 14:42:24 #34
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198715589
quote:
10s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:39 schreef aTypisch het volgende:
en dat wordt nog wel kwijtgescholden ook met een beetje geluk
D66 en VVD de grootste -> gaat niet gebeuren
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198715593
quote:
10s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:39 schreef aTypisch het volgende:

[..]

sats kopen van je studielening _O_

en dat wordt nog wel kwijtgescholden ook met een beetje geluk

OVERHEIDGOD JAAA

edit: (heb ik niet gedaan hoor)
Daar is echt niets mis mee

Al is dat kwijtschelden wel echt een mythe. Je moet echt falen wil je daarvoor in aanmerking komen
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_198715616
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:42 schreef Nattekat het volgende:

[..]

D66 en VVD de grootste -> gaat niet gebeuren
true

al doen ze dat al door inflatie, schulden worden daardoor minder zwaar
pi_198715684
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:42 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Daar is echt niets mis mee

Al is dat kwijtschelden wel echt een mythe. Je moet echt falen wil je daarvoor in aanmerking komen
Inderdaad. Op medische gronden ook, dat doen ze pas als je:

- in coma ligt
- terminaal bent

Nou dan ga je dus sowieso al dood en als je dood bent dan wordt de studieschuld sowieso al kwijtgescholden,.

- of als je psychisch er zo doorheen zit dat je een uitzichtloos bestaan hebt en niet kan meedoen in de maatschappij (lees: voor altijd in de bijstand of wajong zit)

Kortom: je moet gewoon altijd betalen tenzij je dood gaat of bent of gewoon echt niks meer kan.

(En oh dit komt heel erg kil over, maar zo bedoel ik het niet. Als je doodgaat vanwege ziekte is dat vreselijk natuurlijk.)
pi_198715742
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:36 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

huis kopen + paar millies in crypto zijn mijn goals

paar maanden nog denk ik
Waaarom paar maanden, welke crypto heb je?
pi_198715748
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:42 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Daar is echt niets mis mee

Al is dat kwijtschelden wel echt een mythe. Je moet echt falen wil je daarvoor in aanmerking komen
ja dat is alleen een optie (versoepelingen of andere vorm van kwijtschelding) met een kabinet over links, groep stemmers met hoge studieschulden wordt steeds groter en een relevanter punt
  zaterdag 27 maart 2021 @ 14:52:57 #40
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198715750
Een studieschuld wordt heel relatief als je het een beetje goed doet in crypto.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_198715776
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:52 schreef Quotidien het volgende:
Een studieschuld wordt heel relatief als je het een beetje goed doet in crypto.
kan met kriptoo snel mis gaan, of met derivaten

wel eens een leuk verhaaltje gelezen van een amerikaan die helemaal rekt is gegaan door met leverage te traden met een deel van zijn studielening :D

en daar is het niet met die lieve rente als hier, daar is het gewoon keihard betalen
pi_198715795
twitter


het lot van altcoins
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 14:58:50 #43
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198715809
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:52 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:

[..]

Waaarom paar maanden, welke crypto heb je?
@Dimachaerus is een Vechain whale.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 14:59:08 #44
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198715810
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:57 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]

het lot van altcoins
ETH staat al 5 jaar in de top 5 :?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_198715813
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:58 schreef onlogisch het volgende:

[..]

@:Dimachaerus is een Vechain whale.
heb je al over ION van microsoft gelezen? :)
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 14:59:37 #46
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198715817
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:59 schreef aTypisch het volgende:

[..]

heb je al over ION van microsoft gelezen? :)
vertel me alles
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zaterdag 27 maart 2021 @ 14:59:49 #47
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198715819
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:52 schreef aTypisch het volgende:

[..]

ja dat is alleen een optie (versoepelingen of andere vorm van kwijtschelding) met een kabinet over links, groep stemmers met hoge studieschulden wordt steeds groter en een relevanter punt
Geinig wel dat juist Jesse dit mede op z'n geweten heeft _O-

Links Nederland :')
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198715841
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:59 schreef onlogisch het volgende:

[..]

vertel me alles
een netwerk voor digitale verificaties

dat moet jou wel aanspreken

https://bitcoinmagazine.c(...)h-on-bitcoin-mainnet

[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 27-03-2021 15:04:00 ]
pi_198715899
Noob vraagje, net voor het eerst gehandeld van BTC naar FIL, al volgens een strategie te testen die ik op youtube heb gezien. Waar op binance kan ik zien hoeveel EURO ik om heb gezet naar FIL? Want ik vind het eigenlijk verrekte onhandig werken dat ze alleen laten zien hoeveel BTC ik om heb gezet en hoeveel BTC ik terug kan halen als ik nu zou verkopen :')
pi_198715948
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:20 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Voorlopig moet er echt iets heel raars gaan gebeuren om ooit nog dat huis van crypto te kunnen komen, want de markt doet geen ene donder en ik ga niet een fortuin in een willekeurige shitcoin stoppen.
De markt doet geen kut idd! Hier 350% up in 32 uur...
pi_198715962
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 15:13 schreef Piva het volgende:

[..]

De markt doet geen kut idd! Hier 350% up in 32 uur...
Je bent dan ook vast niet zo'n eth sukkeltje
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 27 maart 2021 @ 15:15:09 #52
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198715978
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 15:14 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Je bent dan ook vast niet zo'n eth sukkeltje
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 13:23 schreef Nattekat het volgende:

[..]

80% van mijn portfolio bestaat momenteel uit coins die niet Ethereum heten.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 27 maart 2021 @ 15:16:12 #53
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198715997
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 15:08 schreef GlenSpey het volgende:
Noob vraagje, net voor het eerst gehandeld van BTC naar FIL, al volgens een strategie te testen die ik op youtube heb gezien. Waar op binance kan ik zien hoeveel EURO ik om heb gezet naar FIL? Want ik vind het eigenlijk verrekte onhandig werken dat ze alleen laten zien hoeveel BTC ik om heb gezet en hoeveel BTC ik terug kan halen als ik nu zou verkopen :')
Ik gebruik Zerion maar het is het beste om alles om te rekenen naar btc/eth.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 15:18:47 #54
18653 crew  D.
pi_198716028
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 15:08 schreef GlenSpey het volgende:
Noob vraagje, net voor het eerst gehandeld van BTC naar FIL, al volgens een strategie te testen die ik op youtube heb gezien. Waar op binance kan ik zien hoeveel EURO ik om heb gezet naar FIL? Want ik vind het eigenlijk verrekte onhandig werken dat ze alleen laten zien hoeveel BTC ik om heb gezet en hoeveel BTC ik terug kan halen als ik nu zou verkopen :')
Je hebt BTC omgezet, geen EUR ;)

De EUR waarde van het totaal kun je in je wallet zien
pi_198716055
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 15:18 schreef D. het volgende:

[..]

Je hebt BTC omgezet, geen EUR ;)

De EUR waarde van het totaal kun je in je wallet zien
Ja snap ik, maar om er gevoel bij te krijgen of ik winst of verlies eruit haal zie ik het liever in euro's dan in BTC :P
  zaterdag 27 maart 2021 @ 15:23:03 #56
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198716075
Delta gebruiken als je alleen op Binance zit.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 15:25:43 #57
18653 crew  D.
pi_198716111
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 15:21 schreef GlenSpey het volgende:

[..]

Ja snap ik, maar om er gevoel bij te krijgen of ik winst of verlies eruit haal zie ik het liever in euro's dan in BTC :P
Als je in je wallet ziet dat het nu 50 is, en morgen 60, dan weet je het toch? :P

En anders moet je in FIL/USDT gaan handelen (met EUR is er geen pair)
pi_198717064
Wie heeft er nog meer Enjin? HODL als sinds 2017, dus nu is het zeker leuk. Maar denk er nu toch aan om het in te ruilen
pi_198717139
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 14:58 schreef onlogisch het volgende:

[..]

@:Dimachaerus is een Vechain whale.
En hij denkt dat ie daarmee binnen een paar maanden binnen is? Hm 😋
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 17:05:54 #60
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198718102
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 16:24 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:

[..]

En hij denkt dat ie daarmee binnen een paar maanden binnen is? Hm 😋
Het is nog maar x11 naar een dollar.

@fathank
@Wereldgozer
@aTypisch
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zaterdag 27 maart 2021 @ 17:10:01 #61
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198718196
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 17:05 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Het is nog maar x11 naar een dollar.

@:fathank
@:Wereldgozer
@:aTypisch
Hoeft maar naar een market cap van $60 miljard. Moet lukken.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  zaterdag 27 maart 2021 @ 17:15:09 #62
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198718312
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 17:10 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Hoeft maar naar een market cap van $60 miljard. Moet lukken.
Easy peasy.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198718388
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 17:05 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Het is nog maar x11 naar een dollar.

@:fathank
@:Wereldgozer
@:aTypisch
kom je dan naast mij wonen in de appartementen in de oude kuip?
pi_198718395
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 17:10 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Hoeft maar naar een market cap van $60 miljard. Moet lukken.
makkelijk

AWS jongen in 2025 runt de hele wereld op vechain!
  Moderator zaterdag 27 maart 2021 @ 17:30:27 #65
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198718609
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 17:18 schreef aTypisch het volgende:

[..]

kom je dan naast mij wonen in de appartementen in de oude kuip?
Dat kan ik niet betalen makker :{

Bevalt Rotterdam?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zaterdag 27 maart 2021 @ 17:49:13 #66
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198718928
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 17:18 schreef aTypisch het volgende:

[..]

makkelijk

AWS jongen in 2025 runt de hele wereld op vechain!
Lol AWS verbleekt bij Vechain in 2025 :s)
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198719050
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 16:24 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:

[..]

En hij denkt dat ie daarmee binnen een paar maanden binnen is? Hm 😋
Nee dat denkt hij te zijn met PYR en ik ben geneigd hem te geloven
pi_198719679
Zal vast wel niets zijn maar: "billionaire Øystein Stray Spetalen has in another interview said he has changed his mind and now owns Bitcoin!"
  zaterdag 27 maart 2021 @ 18:44:30 #69
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198720201
Miljardairs met speelgeld.

Als het nou 100miljoen Afrikanen waren met een tientje Bitcoin dan spreek je over adoptie.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  zaterdag 27 maart 2021 @ 19:00:22 #70
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198720464
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 18:44 schreef fathank het volgende:
Miljardairs met speelgeld.

Als het nou 100miljoen Afrikanen waren met een tientje Bitcoin dan spreek je over adoptie.
Die zitten allemaal op bsc
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_198721281
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 18:44 schreef fathank het volgende:
Miljardairs met speelgeld.

Als het nou 100miljoen Afrikanen waren met een tientje Bitcoin dan spreek je over adoptie.
Ja want 100miljoen Afrikanen met een tientje is de graadmeter voor success.
pi_198721655
UBX op Pancakeswap _O_
pi_198721932
Ik heb nog een paar BNB over, wat is een coin met een laag mcap waar jullie in zitten? Tips?
pi_198721969
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 20:01 schreef xaban06 het volgende:
Ik heb nog een paar BNB over, wat is een coin met een laag mcap waar jullie in zitten? Tips?
$WAULT en dan lekker farmen en volgende week nieuwe IDO waar je aan mee kan doen
  zaterdag 27 maart 2021 @ 20:14:41 #75
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198722143
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 19:34 schreef Piva het volgende:

[..]

Ja want 100miljoen Afrikanen met een tientje is de graadmeter voor success.
Een clubje miljardairs met een speeltje is een graadmeter voor succes inderdaad.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198722795
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 19:48 schreef xaban06 het volgende:
UBX op Pancakeswap _O_
Best prijzig daar :D Zal wel bijtrekken.

Ik heb er twee miljoen kunnen verkopen in kleine transacties voor 1.7 ETH. Dat is 0.9 ETH meet dan op Kucoin. De prijs is intussen aardig naar de Kucoinprijs toegeslopen.

[ Bericht 11% gewijzigd door recursief op 27-03-2021 22:25:48 ]
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  zaterdag 27 maart 2021 @ 21:52:01 #77
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198723729
Hopelijk hebben meer mensen BLES meegepakt
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  zaterdag 27 maart 2021 @ 22:21:31 #78
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_198724236
Heeft Binance ergens een overzichtje verstopt zitten met daarin een rendement overzicht van je wallet? Dus rendement van je wallet tov. X (BTC, BNB, Dollar of Euro?)

Ik kom alleen dagscores e.d. tegen :{ .
pi_198724261
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 22:21 schreef bleiblei het volgende:
Heeft Binance ergens een overzichtje verstopt zitten met daarin een rendement overzicht van je wallet? Dus rendement van je wallet tov. X (BTC, BNB, Dollar of Euro?)

Ik kom alleen dagscores e.d. tegen :{ .
Geen idee, ik houd het handmatig bij in de Delta app.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  zaterdag 27 maart 2021 @ 22:41:43 #80
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198724585
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 22:22 schreef Neef_Wuppie het volgende:

[..]

Geen idee, ik houd het handmatig bij in de Delta app.
Je kan Delta ook koppelen met binance via een api, hoef je niet meer met de hand in te vullen
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198724601
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 22:41 schreef fathank het volgende:

[..]

Je kan Delta ook koppelen met binance via een api, hoef je niet meer met de hand in te vullen
Aha, ik zit zelf niet alleen op Binance dus dan heeft het geen zin.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_198724784
50% uit UBX gehaald.

De rest laat ik staan tot het echt de spuigaten uit loopt.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  zaterdag 27 maart 2021 @ 23:47:03 #83
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_198725857
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 22:22 schreef Neef_Wuppie het volgende:

[..]

Geen idee, ik houd het handmatig bij in de Delta app.
Toffe tool! Wel jammer dat de AEX er niet in zit. Heb daarom geen volledig beeld van alles wat niet in cash op de bankrekening staat. Maar dit brengt wel al veel samen!
pi_198727726
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 20:01 schreef xaban06 het volgende:
Ik heb nog een paar BNB over, wat is een coin met een laag mcap waar jullie in zitten? Tips?
FEG (met dank aan een andere FOK!ker)

[ Bericht 87% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2021 08:32:38 ]
  Moderator zondag 28 maart 2021 @ 08:42:24 #85
18653 crew  D.
pi_198727765
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 maart 2021 21:52 schreef Quotidien het volgende:
Hopelijk hebben meer mensen BLES meegepakt
Eergisteren een paar gekocht, veel te weinig :P
pi_198728982
twitter
pi_198737856
+93.750 PYR op mijn chest laten kletteren. 300.000 stuks nu.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2021 18:31:08 ]
  zondag 28 maart 2021 @ 18:46:33 #88
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198738632
quote:
14s.gif Op zondag 28 maart 2021 11:03 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]
Huh? Geen database?
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  zondag 28 maart 2021 @ 18:47:10 #89
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198738656
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 18:21 schreef Dimachaerus het volgende:
+93.750 PYR op mijn chest laten kletteren. 300.000 stuks nu.
Lekker maat. Heb er 20k.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198738981
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 18:21 schreef Dimachaerus het volgende:
+93.750 PYR op mijn chest laten kletteren. 300.000 stuks nu.
Voor 93750 stuks betaal je 30k?
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_198739020
quote:
1s.gif Op zondag 28 maart 2021 18:58 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Voor 93750 stuks betaal je 30k?
ja
pi_198739098
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 19:00 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

ja
Wat een gok
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_198739579
quote:
1s.gif Op zondag 28 maart 2021 18:58 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Voor 93750 stuks betaal je 30k?
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 18:21 schreef Dimachaerus het volgende:
+93.750 PYR op mijn chest laten kletteren. 300.000 stuks nu.
PYR? Ik kan er nergens info over vinden. Waar moet ik zoeken? :{
pi_198739940
quote:
11s.gif Op zondag 28 maart 2021 19:28 schreef tgev het volgende:

[..]

[..]

PYR? Ik kan er nergens info over vinden. Waar moet ik zoeken? :{
https://vulcanforged.com/
pi_198740773
quote:
Dank! Zal eens kijken. de gewone sale is rond 8 april?
pi_198740897
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 20:24 schreef tgev het volgende:

[..]

Dank! Zal eens kijken. de gewone sale is rond 8 april?
Nee morgen maar je kan niet meer mee doen. Vandaag was 2e presale voor OGs. 8 of 9 april wordt PYR gelist op een nog nader bekend te maken exchange.
pi_198740955
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 20:29 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

Nee morgen maar je kan niet meer mee doen. Vandaag was 2e presale voor OGs. 8 of 9 april wordt PYR gelist op een nog nader bekend te maken exchange.
Ah, vandaar! Helaas. Hopelijk brengt het jou mooie winsten!
  zondag 28 maart 2021 @ 20:52:12 #98
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198741394
en dan op launch meteen dumpen natuurlijk
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  zondag 28 maart 2021 @ 21:16:56 #99
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198741990
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 20:52 schreef Quotidien het volgende:
en dan op launch meteen dumpen natuurlijk
En x5 terugkopen en multimiljonair worden

DimaGOD _O_
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198742112
quote:
0s.gif Op zondag 28 maart 2021 19:00 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

ja
Al gesolliciteerd bij maccie?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')