Het virus was net een paar maand in de wereld.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:44 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik weet het, wilde even de spin van Jaap aantonen
Welke spin?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:44 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik weet het, wilde even de spin van Jaap aantonen
ik was het toen allang niet meer met hem eens.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Het virus was net een paar maand in de wereld.
Mooie van wetenschap is het voortschrijdend inzicht.
Jij had ander peer-reviewed onderzoek uitgevoerd dat op andere conclusies kwam uitkwam?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:48 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik was het toen allang niet meer met hem eens.
is toch gewoon logisch dat kinderen het ook verspreiden, zijn ook mensenquote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Jij had ander peer-reviewed onderzoek uitgevoerd dat op andere conclusies kwam uitkwam?
En dat noemen ze dan 'voortschrijdend inzicht', dus het is helemaal; geoorloofd. Echt, alsof ze volledig immuun zijn voor kritiek want "ja wetenschap dit en dat". Zo creëer je namelijk een schild tegen elke vorm van kritiek.quote:
Ja, als dat blijkt uit de bestaande wetenschappelijke stukken op dat moment is dat helemaal niet raar om die conclusie te trekken. Dat is hoe wetenschap werkt. Ik vind het ook altijd bijzonder dat mensen dan Jaap of anderen dan leugenaar noemen als hij later terugkomt op een conclusie door nieuw werk. Sorry, maar dan snap je echt helemaal niet hoe onderzoek in elkaar steekt.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:53 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
En dat noemen ze dan 'voortschrijdend inzicht', dus het is helemaal; geoorloofd. Echt, alsof ze volledig immuun zijn voor kritiek want "ja wetenschap dit en dat". Zo creëer je namelijk een schild tegen elke vorm van kritiek.![]()
Misschien moet Jaap iets minder stellig zijn in het poneren van dat soort dingen.
Het koste Jaap Goudsmit, hoorde ik hem zeggen bij De Balie, een jaar om een beetje een overzicht hebben van de vakliteratuur; en hij zei naar alle eerlijkheid dat hij het nog steeds niet allemaal zeker wist. Wat een nuance vergeleken die poppetjes van het RIVM.
Nu al minder dan België en Tsjechië per miljoen inwoners.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:46 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Heb je gezien hoeveel doden het VK heeft door covid?
Nee dat is het niet, heel dom om dat te zeggen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:50 schreef THEFXR het volgende:
[..]
is toch gewoon logisch dat kinderen het ook verspreiden, zijn ook mensen
we zullen het maar niet hebben over de hoeveelheid verpleeghuis doden omdat Jaap toen vond dat een mondkapje niet nodig was!quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:57 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, als dat blijkt uit de bestaande wetenschappelijke stukken op dat moment is dat helemaal niet raar om die conclusie te trekken. Dat is hoe wetenschap werkt. Ik vind het ook altijd bijzonder dat mensen dan Jaap of anderen dan leugenaar noemen als hij later terugkomt op een conclusie door nieuw werk. Sorry, maar dan snap je echt helemaal niet hoe onderzoek in elkaar steekt.
En Jaap is helemaal nergens op teruggekomen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:57 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, als dat blijkt uit de bestaande wetenschappelijke stukken op dat moment is dat helemaal niet raar om die conclusie te trekken. Dat is hoe wetenschap werkt. Ik vind het ook altijd bijzonder dat mensen dan Jaap of anderen dan leugenaar noemen als hij later terugkomt op een conclusie door nieuw werk. Sorry, maar dan snap je echt helemaal niet hoe onderzoek in elkaar steekt.
Doden zijn altijd vervelend, maar Covid is gewoon ook een ouderdoms ziekte, niet dat ik daarmee het leed van sterfte wil bagataliseren, maar eens in de zoveel jaar heb je gewoon een sterker virus en dan slaat het harder toe, of je nu wilt of niet, je houd dit soort dingen niet oneindig tegen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:46 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Heb je gezien hoeveel doden het VK heeft door covid?
Was Jaap ook al verantwoordelijk voor de inkoop van die dingen? Volgens mij heeft hij in het begin ook gewoon altijd gezegd dat medische mondmaskers, wanneer goed gebruikt echt wel helpen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:58 schreef THEFXR het volgende:
[..]
we zullen het maar niet hebben over de hoeveelheid verpleeghuis doden omdat Jaap toen vond dat een mondkapje niet nodig was!
was een studie in 2009 door hun gedaan, wat een goede vervanging zou zijn voor mondkapjes, ze hebben het nooit gepromoot.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:06 schreef noodgang het volgende:
[..]
Was Jaap ook al verantwoordelijk voor de inkoop van die dingen? Volgens mij heeft hij in het begin ook gewoon altijd gezegd dat medische mondmaskers, wanneer goed gebruikt echt wel helpen.
Ja daar hebben we veel aan gehad dit jaar.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 18:59 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
En Jaap is helemaal nergens op teruggekomen.
Nee, maar je gaat ook geen generatie opofferen 'omdat je eens in de zoveel jaar een sterker virus hebt'. We hebben de kennis en de middelen om levens te redden in deze tijd. Gelukkig maar!quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:04 schreef raptorix het volgende:
[..]
Doden zijn altijd vervelend, maar Covid is gewoon ook een ouderdoms ziekte, niet dat ik daarmee het leed van sterfte wil bagataliseren, maar eens in de zoveel jaar heb je gewoon een sterker virus en dan slaat het harder toe, of je nu wilt of niet, je houd dit soort dingen niet oneindig tegen.
Tegelijkertijd zorgt het Covid-beleid er natuurlijk ook voor dat (indirect) andere levens verloren gaan. Daarom is dit beleid niet tot in het oneindige vol te houden en moeten we straks als de risicogroepen zijn gevaccineerd ook niet meer spastisch elke besmetting gaan proberen te voorkomen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:38 schreef Celestien het volgende:
[..]
Nee, maar je gaat ook geen generatie opofferen 'omdat je eens in de zoveel jaar een sterker virus hebt'. We hebben de kennis en de middelen om levens te redden in deze tijd. Gelukkig maar!
Als dit nog veel langer doorgaat worden er meerdere generaties opgeofferd.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:38 schreef Celestien het volgende:
[..]
Nee, maar je gaat ook geen generatie opofferen 'omdat je eens in de zoveel jaar een sterker virus hebt'. We hebben de kennis en de middelen om levens te redden in deze tijd. Gelukkig maar!
Mensen zijn compleet de weg kwijt geraaktquote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:42 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Pleur eens ff gauw op met dit soort onzin
Man man man
Waarom draagt die verslaggever geen mondkapje?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:42 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Pleur eens ff gauw op met dit soort onzin
Man man man
Volledig de hersens aan het zweren.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:42 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Pleur eens ff gauw op met dit soort onzin
Man man man
TV is een geldig excuus om je kapje af te doen...quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:47 schreef DDDDDaaf het volgende:
Waarom draagt die verslaggever geen mondkapje?
"Ja lieve kijkbuiskinderen, jullie zijn nu live getuige van hoe ik een pakje bakmeel koop."quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:50 schreef Fred het volgende:
[..]
TV is een geldig excuus om je kapje af te doen...
Het is eigenlijk nog een wonder dat we nog niet allemaal al vloggend onze boodschappen doen.
Russisch roulette tegenwoordig, zo'n pakje proberen te kopen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:55 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
"Ja lieve kijkbuiskinderen, jullie zijn nu live getuige van hoe ik een pakje bakmeel koop."
Alsof een supermarkt ook maar enige rol van betekenis heeft in de verspreiding van coronaquote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:42 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Pleur eens ff gauw op met dit soort onzin
Man man man
Nou nou nou wat een treurig filmpje, donder toch op met stippen, voetstappen en pijlen. Dat verplichte winkelkarretje word ik al gek van, laat staan al dit gelul.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:42 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Pleur eens ff gauw op met dit soort onzin
Man man man
Ik vind dit totaal niet verrassend, maar dat komt omdat ik dagelijks werk met allerlei managers die verslaafd zijn aan micromanagen denk ikquote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:47 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Mensen zijn compleet de weg kwijt geraakt
Corona tast kennelijk ook de hersenen van veel mensen aan.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:57 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Nou nou nou wat een treurig filmpje, donder toch op met stippen, voetstappen en pijlen. Dat verplichte winkelkarretje word ik al gek van, laat staan al dit gelul.
Ja waanzin.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:03 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik vind dit totaal niet verrassend, maar dat komt omdat ik dagelijks werk met allerlei managers die verslaafd zijn aan micromanagen denk ik
Het kan best werken, daar niet van. In sommige fabrieken zijn dat soort zaken van levensbelang. Maar mensen in een supermarkt zijn geen medwerkers met vaste taken dus het is volledig zinloosquote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:07 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ja waanzin.
Al die looplijnen, waarschuwingen, pijlen etc.. echt.. kap daarmee.
Daar lijkt het wel op, echt wat bezielt mensen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:07 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Corona tast kennelijk ook de hersenen van veel mensen aan.
quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:42 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Pleur eens ff gauw op met dit soort onzin
Man man man
Indeed. Dat zal sowieso nooit lukken. Covid-19 is here to stay.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Tegelijkertijd zorgt het Covid-beleid er natuurlijk ook voor dat (indirect) andere levens verloren gaan. Daarom is dit beleid niet tot in het oneindige vol te houden en moeten we straks als de risicogroepen zijn gevaccineerd ook niet meer spastisch elke besmetting gaan proberen te voorkomen.
Hebben ze niet van die speciale winkeltijden voor ouderen?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:13 schreef Monolith het volgende:
Een bejaardenverbod zou al enorm helpen in de supermarkt. Niet met een karretje middenin krappe gangen gaan staan, een half uur voor een schap of koelvak blijven twijfelen en ga zo maar door. Ik ga vaak naar een stadssupermarktje waar het gros gewoon met een mandje even snel doorheen loopt en dan heb je ook minimaal coronarisico, maar met dat soort trage types werk je het juist in de hand.
Al heel lang niet meer. Was discriminerend, schijnbaar. De ANBO is een hele machtige lobby en heeft dat keer op keer tegengehouden.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:17 schreef Celestien het volgende:
[..]
Hebben ze niet van die speciale winkeltijden voor ouderen?
Daar maakt niemand gebruik van heb ik het idee.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:17 schreef Celestien het volgende:
[..]
Hebben ze niet van die speciale winkeltijden voor ouderen?
Net of die oudjes zich daar aan houdenquote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:17 schreef Celestien het volgende:
[..]
Hebben ze niet van die speciale winkeltijden voor ouderen?
Zeker wel, zijn er gewoon nogquote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Al heel lang niet meer. Was discriminerend, schijnbaar.
Al dat micromanagen werkt na een fucking jaar ook niet meer.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:19 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Daar maakt niemand gebruik van heb ik het idee.
Ik struikel overdag ook over de bejaarden en boomers die nog steeds gezellig samen met het mondkapje half op de kin boodschappen doen..
Tja..
Hier om de hoek, Turkse supermarkt, AH en de Lidlquote:
Maar dat vond ik ook al voor Corona hoor. Ben blij dat die groep niet de zelfscanner snapt want anders stond je daar ook weer op te wachten.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:13 schreef Monolith het volgende:
Een bejaardenverbod zou al enorm helpen in de supermarkt. Niet met een karretje middenin krappe gangen gaan staan, een half uur voor een schap of koelvak blijven twijfelen en ga zo maar door. Ik ga vaak naar een stadssupermarktje waar het gros gewoon met een mandje even snel doorheen loopt en dan heb je ook minimaal coronarisico, maar met dat soort trage types werk je het juist in de hand.
Wat jammer. Ik weet dat mijn vader daar graag gebruik van maakte. Hij vond het zo lekker rustig.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Al heel lang niet meer. Was discriminerend, schijnbaar. De ANBO is een hele machtige lobby en heeft dat keer op keer tegengehouden.
Wil ik best geloven hoor, maar dat zijn uitzonderingen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Hier om de hoek, Turkse supermarkt, AH en de Lidl
Vandaag werd ik in de auto-stofzuig-ruimte na de wasstraat gewezen op de coronaregels aldaar: oa max 5 minuten stofzuigen, een mondkapje op, en maar één persoon mag uit de auto. Een nieuw dieptepunt. Geen hond ook die zich daar iets van aantrok. Sowieso moet je al je stinkende best doen om überhaupt daar bij iemand in de buurt te komen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 19:57 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Nou nou nou wat een treurig filmpje, donder toch op met stippen, voetstappen en pijlen. Dat verplichte winkelkarretje word ik al gek van, laat staan al dit gelul.
Ja dat is het grote voordeel inderdaad. Er is nog één lopende band en 16 zelfscankassa's waardoor je in ieder geval niet ook nog eens een half uur bij de kassa staat te wachten.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:22 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Maar dat vond ik ook al voor Corona hoor. Ben blij dat die groep niet de zelfscanner snapt want anders stond je daar ook weer op te wachten.
quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:19 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Daar maakt niemand gebruik van heb ik het idee.
Ik struikel overdag ook over de bejaarden en boomers die nog steeds gezellig samen met het mondkapje half op de kin boodschappen doen..
Tja..
Ik denk dat we moeten oppassen dat we niet alle ouderen over één kam gaan scheren. 'k Weet & snap dat er naar ze gekeken wordt als de grote oorzaak waarom de rest van de bevolking aan strenge maatregelen is gebonden, maar zij kunnen er verder niets aan doen dat ze ouder en kwetsbaarder zijn, hè. Vind het dan ook vaak vervelend te lezen dat er zo denigrerend gepost wordt over 'die boomers'.quote:
Hier is het wel zo, vrij veel ouderen hier. Maar ik zie dat je gelijk hebt.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:23 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wil ik best geloven hoor, maar dat zijn uitzonderingen.
Uhm, ja, dat was dus nu juist wél de bedoeling op zichquote:'Huilend opgebeld'
De ANBO laat weten dat de telefoon bij de bond 'roodgloeiend' staat sinds Albert Heijn het plan naar buiten bracht. 'Mensen bellen ons huilend op omdat ze worden nageroepen dat ze thuis moeten blijven. De druk van familie op ouderen neemt steeds verder toe om niet meer naar buiten te gaan. Dit kan toch echt niet de bedoeling zijn', aldus Den Haan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |