Luister en huiver:quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:34 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Het zou me niets verbazen als het idd zo'n vies woordenspel is. En dan missen we in Nederland toch echt wel journalistieke kwaliteit. Mensen die doorvragen en doorvragen. Ook de journalistiek heeft een belangrijke taak in het controleren van de macht. Helaas verzaakt ze die maar al te vaak.
Het gaat niet alleen om de Tweede Kamer. Hij kan hele gemeentelijke afdelingen met zich meekrijgen, misschien zelfs een provincie. Dan heeft het CDA een groot probleem waarbij een paar kamerzetels niet zo groot probleem lijken.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:34 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja hij is een een mans fractie , maar toch zou hij er een of twee mee kunnen nemen di enet zo ziek zijn van het huidig CDA , ik hoop dat het gebeurt, dan kan de coalitie niet om hem heen
Rutte is ook een eenmansfractie.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:34 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja hij is een een mans fractie , maar toch zou hij er een of twee mee kunnen nemen di enet zo ziek zijn van het huidig CDA , ik hoop dat het gebeurt, dan kan de coalitie niet om hem heen
Ja, vies deze. Van wie zou het anders moeten komen, teflon markie?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:38 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Luister en huiver:
[ twitter ]
Hij begint uit zichzelf over zijn telefoontje met Kaag. Collega van een andere partij erbij betrekken om je lezing te bevestigen en een rookgordijn op te trekken. Classic Rutte.
Zo praat mijn buurjochie ook als ie drop heeft gepikt, dan wil ie dat er nooit meer over gepraat zal wordenquote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:38 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Luister en huiver:
[ twitter ]
Hij begint uit zichzelf over zijn telefoontje met Kaag. Collega van een andere partij erbij betrekken om je lezing te bevestigen en een rookgordijn op te trekken. Classic Rutte.
Ollongren was heel eventjes een useful idiot jaquote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:48 schreef Raw85 het volgende:
Ben benieuwd hoe dit voor Omtzigt is. Aan de ene kant erg naar om van alle kanten tegengewerkt te worden, aan de andere kant misschien ook wel lekker dat het gewoon keihard naar buiten komt ipv dat geniepige en hij bevestiging krijgt van wat hij al eerder zei
Zelfs de NOS verslaggever trekt het niet. Dit is zo veelzeggend. Omtzigt had het erover dat de overheid het vertrouwen van de burgers weer moet terugwinnen. Dat heeft gisteren wel weer een gigantische klap opgelopen. Is dit nog te herstellen? Ik zal zijn boek eens bestellen, eens kijken wat daar nog meer in staat.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:38 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Luister en huiver:
[ twitter ]
Hij begint uit zichzelf over zijn telefoontje met Kaag. Collega van een andere partij erbij betrekken om je lezing te bevestigen en een rookgordijn op te trekken. Classic Rutte.
Wtf hij zegt echt helemaal niets.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:38 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Luister en huiver:
[ twitter ]
Hij begint uit zichzelf over zijn telefoontje met Kaag. Collega van een andere partij erbij betrekken om je lezing te bevestigen en een rookgordijn op te trekken. Classic Rutte.
Rutte-logica: De verkenner Ollongren bestaat niet meer, het komt mij niet zo goed uit er over door te praten, dus we hebben het er niet meer over.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:33 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Wtf hij zegt echt helemaal niets.
En hoezo kan ollongeren niet zeggen waarom ze dat opgeschreven heeft?
Dat heeft ze toch niet zelf verzonnen.
Inmiddels heeft de PvdA aangegeven geen gesprek meer te voeren met verkenners voordat er duidelijkheid is. Er is ook een debat aangevraagd door CDA, PvdA, SP, PvdD, CU en PVV. Dit kan Rutte nu niet meer wegwerken. Dit kan nog leuk worden voor toeschouwers als ons.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:37 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Rutte-logica: De verkenner Ollongren bestaat niet meer, het komt mij niet zo goed uit er over door te praten, dus we hebben het er niet meer over.
D66 blijft angstvallig stil. Niet alleen Kaag, ook het D66-account, Jetten enz.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:43 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Inmiddels heeft de PvdA aangegeven geen gesprek meer te voeren met verkenners voordat er duidelijkheid is. Er is ook een debat aangevraagd door CDA, PvdA, SP, PvdD, CU en PVV. Dit kan Rutte nu niet meer wegwerken. Dit kan nog leuk worden voor toeschouwers als ons.
Maar de mens ollongeren bestaat nog wel. En die kan prima uitleggen wat er gebeurd is.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:37 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Rutte-logica: De verkenner Ollongren bestaat niet meer, het komt mij niet zo goed uit er over door te praten, dus we hebben het er niet meer over.
#nieuwlijderschap blijkt binnen 1,5 week dus al een farce te zijn.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:46 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
D66 blijft angstvallig stil. Niet alleen Kaag, ook het D66-account, Jetten enz.
Waarschijnlijk wachten zij met hun steun voor een debat totdat duidelijk is dat het er toch wel komt.
Dan kunnen ze meegaan in de brede wens om te debatteren in plaats van een draai te moeten maken na de verklaring van Rutte gisteren dat ook Kaag niks te maken heeft met de notitie.
Dit is niet hoe Rutte's politiek werkt.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Maar de mens ollongeren bestaat nog wel. En die kan prima uitleggen wat er gebeurd is.
Ik zou als partij anders dan vvd en d66 ook uitleg willen.
Maak vooral aantekeningen en gebruik dit gerust ook in conflicten met je werkgever, partner en kinderenquote:"Uitermate vervelend wat er gebeurd is, ook voor alle betrokkenen"
"Dank aan a, b en c"
"Veel succes aan x, y en z om nu snel de zaak los te trekken."
"Het is echt belangrijk de zaak snel weer op de rails te krijgen."
"Al mijn commentaar helpt de zaak ook niet dus dat moet ik niet doen."
"Ik heb contact gehad met [naam] en ook namens diegene kan ik zeggen dat wij niet verantwoordelijk zijn."
"Het was een opdracht van de kamer dus niemand hoeft zich te verantwoorden."
"Nee dit komt mij niet toevallig goed uit, het is heel vervelend."
En dat is wel een meerderheid geloof ik. Het plan van Rutte om de waarheid heel diep te begraven gaat waarschijnlijk dus niet zomaar lukken.quote:PVV-leider Geert Wilders heeft het verzoek voor een debat vrijdag rondgestuurd. Naast het CDA steunen PvdA, FvD, CU, SP, JA21, GL, PvdD, SGP en Denk de komst van een debat over het schandaal.
En uiteraard staat er weer iemand tussen Rutte en het probleem dat hij heeft gecreeerd.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:55 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Dit is niet hoe Rutte's politiek werkt.
Snelcursus crisiscommunicatie door Mark Rutte:
[..]
Maak vooral aantekeningen en gebruik dit gerust ook in conflicten met je werkgever, partner en kinderen
Hugo zal de schoenen van Rutte wel weer likken morgen , die heeft ervaring met schoenenquote:Op vrijdag 26 maart 2021 11:21 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
En uiteraard staat er weer iemand tussen Rutte en het probleem dat hij heeft gecreeerd.
Sowieso haal je Jorritsma niet van stal voor haar sympathieke voorkomen, intelligentie en fijngevoeligheid. Als de Haagse politiek een mafiafilm zou zijn dan was Jorritsma degene die het lijk in stukken zaagt
quote:Op vrijdag 26 maart 2021 11:21 schreef Weltschmerz het volgende:
Als de Haagse politiek een mafiafilm zou zijn dan was Jorritsma degene die het lijk in stukken zaagt
pak de popcorn maar vastquote:Op vrijdag 26 maart 2021 10:43 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Inmiddels heeft de PvdA aangegeven geen gesprek meer te voeren met verkenners voordat er duidelijkheid is. Er is ook een debat aangevraagd door CDA, PvdA, SP, PvdD, CU en PVV. Dit kan Rutte nu niet meer wegwerken. Dit kan nog leuk worden voor toeschouwers als ons.
Het helpt wel dat het kabinet nu demissionair is en de verkiezingen geweest zijn. En een partij als CU geen verplichtingen meer heeft, zeker nu de kans bestaat dat ze eruit worden gebonjourd.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 11:14 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
En dat is wel een meerderheid geloof ik. Het plan van Rutte om de waarheid heel diep te begraven gaat waarschijnlijk dus niet zomaar lukken.
Frappant ook dat zo te zien iedere partij het debat verzoek steunt muv D66 en VVD.
Is een baantjes jagerquote:Op vrijdag 26 maart 2021 08:56 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Ollongren was heel eventjes een useful idiot ja
Ja die zat er om zijn vriend Mark uit de wind te houdenquote:Op vrijdag 26 maart 2021 09:32 schreef Weltschmerz het volgende:
Gelukkig kon skivriendje Kelder gezellig om de hete brij heendraaien bij OP1..
Hij kapte het ineens af voor een luchtiger onderwerp. Ik kan Kelder erg waarderen maar juist voor dit soort dingen moet je vermijden dat hij een rol heeft in de journalistieke beschouwing en controle van de macht, want die zit bij zjin vriend. Stuitend en veelzeggend is dan ook dat hij nog een van de meest kritische is bij de NPO.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 15:24 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja die zat er om zijn vriend Mark uit de wind te houden
terwijl het duidelijk van Rutte afkwam
klopt, Rutte is de vriend van de marktwerkingquote:Op vrijdag 26 maart 2021 16:04 schreef ikweethetookniet het volgende:
Jort Kelder is de grootste schandknaap van Nederland![]()
Dat zo een sujet op tv mg verschijnen is mij een raadsel want op verstandige dingen zeggen heb ik hem nog nooit kunnen betrappen
En Rutte gebruikt hem als nuttige idioot en noemt hem een vriend![]()
Rutte heeft geen vrienden, alleen familie en vijanden
Dat (een bericht van dergelijke strekking) was er ook gekomen zonder lek.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:25 schreef Hexagon het volgende:
Dat lek komt voor Omtzigt als een geschenk uit de hemel
https://www.rtvoost.nl/ni(...)tzigt-waar-we-kunnen
quote:In een brief aan de leden hebben het bestuur, de Statenfractie en Kamerleden van CDA Overijssel hun steun uitgesproken voor Pieter Omtzigt. Gisteren ontstond ophef over de uitgelekte notitie op een formatiedocument waarop staat 'positie Omtzigt, functie elders'.
"Nog maar nauwelijks bekomen van de voor onze partij zo teleurstellende verkiezingsuitslag kregen we als CDA te maken met negatieve, breed uitgemeten berichtgeving", begint de brief aan de leden.
"Daar kwam gisteren de gelekte notitie bij van de verkenners die mogelijkheden voor een nieuwe regeringscoalitie in kaart moesten brengen. Deze elkaar snel opvolgende gebeurtenissen hebben ons allemaal in verwarring gebracht."
Vanuit alle hoeken van de samenleving krijgt Omtzigt, de nummer twee van de CDA-lijst nu steun en bijval. Niet alleen worden er massaal kaarten gestuurd naar de CDA-fractie in Enschede, lokale bloemisten hebben de handen vol aan mensen die bij Omtzigt een boeket willen laten bezorgen. Op Twitter wordt enorm veel gereageerd en op Facebook is een actie gestart.
Lees ook: Veel bijval voor Kamerlid Omtzigt; honderden kaarten en bloemen naar CDA-fractie in Enschede
'CDA'er in hart en nieren'
In Overijssel stemde zestig procent van de CDA-kiezers op Omtzigt. "Als CDA'ers in Overijssel zijn we er trots op dat we zo'n kanjer in ons midden hebben.
De vele steunbetuigingen van de afgelopen dagen getuigen daarvan. Juist daarom komt de negatieve berichtgeving (..) zo hard aan bij ons.
Pieter Omtzigt is een CDA'er in hart en nieren.
Een ware vertegenwoordiger van onze partij die staat voor rechtvaardigheid, voor barmhartigheid."
Met blanco stemmen helaas ook niet.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:57 schreef Harmankardon het volgende:
Dit soort shit is dus exact waarom ik altijd blanco stem. Het houdt niet op, niet vanzelf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |