Mee eens inderdaad, de spanning was echt voelbaar toen duidelijk werd welke groep geen eliminatie zou krijgen.....quote:Op maandag 29 maart 2021 11:18 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja wel eens, maar ik vind het wel des De Mol om even keihard te laten zien hoe hard het spel is. Daar hou ik tov de Nederlandse editie echt heel erg van.
Ik vond dit idd ook wel een opvallend stuk minder vervelend dan wanneer iets vergelijkbaars bij de Nederlandse gebeurtquote:Op maandag 29 maart 2021 11:18 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja wel eens, maar ik vind het wel des De Mol om even keihard te laten zien hoe hard het spel is. Daar hou ik tov de Nederlandse editie echt heel erg van.
Precies. Zolang het spel echt gespeeld wordt, kan het mij niet hard genoeg zijn. Maar ik heb totaal geen behoefte om naar een toneelstukje te kijken.quote:Op maandag 29 maart 2021 11:32 schreef Legoblokje het volgende:
Ik kan idd wel begrijpen dat mensen deze eliminatie misschien te hard vinden, dat gevoel had ik eerst ook een beetje. Maar wat ik dan weer wel goed vond is dat beide teams gelijke kansen hadden en uiteindelijk ook hetzelfde van plan waren.
In tegenstelling tot die trein-executie van het NL-seizoen waar je al praktisch een vrijstelling had door de halve pot leeg te trekken, en er vervolgens een kandidaat moest vertrekken die én de pot niet wilde plunderen én gewoon goed zat, of de dubbele executie op Elba waarbij Tygo en Nikkie sowieso wel vrijgesteld gingen worden, want dat ontsnappen was volledig gescript.
Ik vond het seizoen in Vietnam qua mol minder, maar die groep: Joeri en Kaatquote:Op maandag 29 maart 2021 11:31 schreef Moira het volgende:
[..]
Ik vond dit idd ook wel een opvallend stuk minder vervelend dan wanneer iets vergelijkbaars bij de Nederlandse gebeurt
Ook als hier een saaie mol met matige molacties is vind ik het seizoen nog steeds geweldig
Toch wilde hij dat laatste nog bijstellen nadat hij de echte wijn met lychee smaak geproefd had, maar Jasmien hield dat toen tegen.quote:Op maandag 29 maart 2021 12:00 schreef Joosie200 het volgende:
En opzichtig lychee en citroen verwisselen bij de wijnproeverij.
Philipp zat toch wel op je juiste spoort met de lychee en citroen. Het waren juist Kevin en Jasmien die niet met hem meegingen.quote:Op maandag 29 maart 2021 12:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik vond het seizoen in Vietnam qua mol minder, maar die groep: Joeri en KaatAllez hoe moeilijk kan het zijn: dipsaus is klaar. Drie woorden
Net zo'n klassieker als: Marc Marie is kritisch. En doof ook!
Na deze aflevering blijf ik bij Lottiepoes. Maar ik neem Phillip nu ook mee in de verdenkingen. Ideale positie met mollen bij het piano spelen (zodat de carpool vrienden geen geld verdienden) Voorkennis droppen bij de escaperoom in de bunker. En opzichtig lychee en citroen verwisselen bij de wijnproeverij.
Het kan mij niet hard genoeg zijn. Mensen doen bewust mee aan het spel, en je weet bij voorbaat dat je af kan vallen. Het is niet dat je afvalt omdat je kleur haar niet bevalt, je valt af als je de test als slechtste maakt. Elke optie om een test te omzeilen of manipuleren is geoorloofd, mits binnen de regels. Vrijstellingen, pasvragen of zoals gisteren een vrijstelling voor een deel van de groep, het hoort er allemaal bij.quote:Op maandag 29 maart 2021 11:32 schreef Legoblokje het volgende:
Ik kan idd wel begrijpen dat mensen deze eliminatie misschien te hard vinden, dat gevoel had ik eerst ook een beetje.
Later pas, hij zei bij de citroen gelijk dat het lychee was, daar gingen ze in mee. En later zei hij dat hij toch twijfeldequote:Op maandag 29 maart 2021 12:13 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Philipp zat toch wel op je juiste spoort met de lychee en citroen. Het waren juist Kevin en Jasmien die niet met hem meegingen.
Maar het was toch vooral Jasmien die niet meer van die foute indeling wilde terugkomen.quote:Op maandag 29 maart 2021 12:33 schreef Moira het volgende:
[..]
Later pas, hij zei bij de citroen gelijk dat het lychee was, daar gingen ze in mee. En later zei hij dat hij toch twijfelde
Ja juist omdat ‘per ongelukke’ foutjes van kandidaten en ‘expresse’ foutjes van de mol op het oog hetzelfde lijken, is het juist mooi als ze die erin houdenquote:Op maandag 29 maart 2021 13:58 schreef lylastich het volgende:
Ik schrijf phillip nog niet af als mol omdat zijn verspreking zo overduidelijk in beeld was, ik herinner me nog de aflevering van de nederlandse mol waarin klaas die tafel verschoof, duidelijk in beeld. ik dacht toen nog, nee dat laten ze nooit zo duidelijk in beeld zien de molacties. dus wel
Ik hoor Jon van Eerden ook nog zo zeggen dat hij de Mol isquote:Op maandag 29 maart 2021 13:58 schreef lylastich het volgende:
Ik schrijf phillip nog niet af als mol omdat zijn verspreking zo overduidelijk in beeld was, ik herinner me nog de aflevering van de nederlandse mol waarin klaas die tafel verschoof, duidelijk in beeld. ik dacht toen nog, nee dat laten ze nooit zo duidelijk in beeld zien de molacties. dus wel
Oh wauw, ik snap hem nu pasquote:Op maandag 29 maart 2021 14:02 schreef lylastich het volgende:
hoe kom je erop carpool letterlijk......
Ik vind het verdacht dat ze niet wilde liegen aan de telefoon. Waarom zou je zo krampachtig over willen komen als iemand die de waarheid spreekt? Een echte kandidaat kan het toch geen bal schelen om de rest voor de gek te houden als je daarmee zelf voordeel behaalt, zou je denken.quote:Op maandag 29 maart 2021 16:02 schreef GwaiLow het volgende:
Dus moet Samina de mol zijn. Geen twijfel mogelijk!
Irritant is hij wel ja. Vorig jaar had je Bart in die rol, en hoewel die het een stuk extremer was, paste het hem wel beter. Sowieso vind ik de groep er niet persé uitspringen dit jaar, het lijkt allemaal nogal op elkaar of zo. Kevin vond ik daarin wel een uitzondering, maar ja.quote:Op maandag 29 maart 2021 21:42 schreef KennyPowers het volgende:
Sven lijkt me wel iemand die gewoon zo is
Extreem irritant als ik hem in het echt zou kennen, maar voor het programma vind ik hem wel grappig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |