Dictatuur van de meerderheid heet zoiets.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, als deze crisis ons één ding leert dan is het wel dat de ene groep de andere uit het oog mag verliezen als er beleid gemaakt wordt. En omdat die ene groep toevallig een meerderheid heeft noemen we dat democratie - maar dat is het niet.
Dat laatste natuurlijk.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Of gewoon voor de toekomst na corona.
Of gaat die 'er is alleen maar corona en niets anders' dan weer niet op?
Exact.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:30 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dictatuur van de meerderheid heet zoiets.
Het gaat er dan ook even niet om of iets wel zo leuk of gezellig is.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:29 schreef popje het volgende:
[..]
Na 6 maanden zonder teamsport is het misschien ook wel eens tijd dat de overheid zijn verantwoordelijkheid neemt en mensen buiten gewoon weer samen laat sporten. Ik loop al maanden in mijn eentje hard, wandel me een ongeluk maar het plezier is er in mijn eentje (of met zijn twee) echt wel uit. Ik mis het samen sporten. Gelukkig kon ik dit weekend weer voor het eerst bootcampen.
De echte klap moet nog komen natuurlijk. Maar ik vrees dat er al heel veel kapot is. Dat is alleen niet zo zichtbaar...quote:Op zondag 21 maart 2021 18:29 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het wordt op alle vlakken een ramp. De economische ramp zorgt er ook voor dat je straks minder geld hebt voor gezondheidszorg, bijvoorbeeld. Of uitkeringen. Deze koers laat zich nog het beste samenvatten als 'operatie geslaagd, patiënt overleden". We pretenderen een samenleving te redden die we functioneel aan het slopen zijn.
De komende kabinetsperiode zal corona toch echt de rode draad in zowel de maatschappij als, daaruit volgend, politiek beleid zijn. Is het niet met directe maatregelen, dan wel met het herstellen van de nevenschade.quote:
Ik voetbal al 25 jaar en ben het compleet met je eens, maar dan nog willen heel veel mensen maar al te graag wijzen naar de overheid dat ze niet meer kunnen sporten en dat is gewoon onzin. Iedereen is in staat andere sporten te ontdekken. Misschien niet altijd mogelijk of even leuk, maar doe iets voor je eigen gezondheid en gemoedsrust ipv wijzen en chagrijnen.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:29 schreef popje het volgende:
[..]
Na 6 maanden zonder teamsport is het misschien ook wel eens tijd dat de overheid zijn verantwoordelijkheid neemt en mensen buiten gewoon weer samen laat sporten. Ik loop al maanden in mijn eentje hard, wandel me een ongeluk maar het plezier is er in mijn eentje (of met zijn twee) echt wel uit. Ik mis het samen sporten. Gelukkig kon ik dit weekend weer voor het eerst bootcampen.
Klopt, maar er wordt gewezen naar het huidige beleid dus dat van tijdens de crisis. Dat we daar voor hebben gestemd.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:31 schreef nostra het volgende:
[..]
De komende kabinetsperiode zal corona toch echt de rode draad in zowel de maatschappij als, daaruit volgend, politiek beleid zijn. Is het niet met directe maatregelen, dan wel met het herstellen van de nevenschade.
Exact.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:32 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik voetbal al 25 jaar en ben het compleet met je eens, maar dan nog willen heel veel mensen maar al te graag wijzen naar de overheid dat ze niet meer kunnen sporten en dat is gewoon onzin. Iedereen is in staat andere sporten te ontdekken. Misschien niet altijd mogelijk of even leuk, maar doe iets voor je eigen gezondheid en gemoedsrust ipv wijzen en chagrijnen.
Ik heb het kantoor waar ik werk nog nooit gezienquote:Op zondag 21 maart 2021 18:31 schreef HPoi het volgende:
Ik moet zeggen dat ik wel lam geslagen ben nu. Morgen naar kantoor voor een dag, ik trek het even niet meer. ( Afgelopen 12 maanden 10x naar kantoor geweest)
Nee.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:26 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Net als veel docenten ook, zonder het te proberen, heb ik het idee.
Dat is eigenlijk mijn punt.
Het houdt een keer op met het aanpassingsvermogen van mensen. Het telt allemaal op. Ik vind dit echt een beetje simplistisch.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:32 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik voetbal al 25 jaar en ben het compleet met je eens, maar dan nog willen heel veel mensen maar al te graag wijzen naar de overheid dat ze niet meer kunnen sporten en dat is gewoon onzin. Iedereen is in staat andere sporten te ontdekken. Misschien niet altijd mogelijk of even leuk, maar doe iets voor je eigen gezondheid en gemoedsrust ipv wijzen en chagrijnen.
Zoveel nog?quote:Op zondag 21 maart 2021 18:31 schreef HPoi het volgende:
Ik moet zeggen dat ik wel lam geslagen ben nu. Morgen naar kantoor voor een dag, ik trek het even niet meer. ( Afgelopen 12 maanden 10x naar kantoor geweest)
Samen met iemand wandelen is gezellig, maar de activiteit op zich, tja... In de stad word je toch maar constant geconfronteerd met wat voor dooie boel het is. Iedereen loopt maar een beetje wezenloos door die stad te banjeren met afhaalkoffie. Op een zaterdag gaat het nog wel. Voor de rest, tja. Elke dag zondag op de biblebelt, tweede kerstdag, paasmaandag en pinkstermaandag ineen is voor de meeste mensen geen ideaalbeeld denk ik, voor mij niet anders.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:12 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
En dan als klap op de vuurpijl ook nog vandaag het bericht in de wereld gooien dat de burgers ongezonder leven.
No shit Sherlock![]()
Weet je .. scholen open, scholen dicht, 10 minuten winkelen bij de action .. het zal me voort een rotzorg zijn.
Zelfs mijn psycholoog heeft de hoop opgegeven. We waren op zoek naar manieren waardoor ik me nog een beetje mee kon ontspannen, om mijn herstel te bevorderen. En terwijl we het lijstje af gingen was het alleen maar 'kan niet, mag niet'. En wandelen bleef over![]()
Ik heb er inmiddels al 10 keer de Kennedymars op zitten geloof ik met mijn gewandel de afgelopen weken
Ik denk niet dat iemand gestemd heeft voor lockdown en avondklok tot juni en fuck de gevolgen. Wat nu wel echt in de lijn der verwachtingen ligt (ja sorry hoor, maar laten we niet naïef doen). Niemand deed daar harde beloften over behalve FvD. Verder zijn daar ook geen harde uitspraken over gedaan door wie dan ook. Kaag misschien een beetje maar dan gekoppeld aan coronapaspoorten en dat is ook niet ineens binnen 4 weken klaar. Verder niemand. PvdA draait ook niet meer aan dat Zero Covid-orgel zoals afgelopen zomer/najaar onder Asscher. Virologie en verkiezingsdebatten gaan toch slecht samen blijkbaar.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:26 schreef capricia het volgende:
[..]
Alles is een keuze.
En je ziet waarvoor NL gestemd heeft. Voor dit beleid.
Nee, die steunregelingen die als een WW-camouflage werken onttrekken een hoop aan het zicht. Aan kleine bedrijvigheid gaat er heel veel omvallen en dan volgt een domino-effect aan leveranciers, verhuurders en noem het hele circus maar op. En dan krijg je nog de langetermijngevolgen van alle uitgestelde zorg, het gebrek aan lichaamsbeweging, de mentale gevolgen van gebrek aan contact, angst, onzekerheid etc. en de gevolgen in de komende jaren van (ruim) een jaar onvoldoende onderwijs aan een hele generatie en je weet dat het wel of niet openen van de terrassen een van onze minste problemen zijn.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De echte klap moet nog komen natuurlijk. Maar ik vrees dat er al heel veel kapot is. Dat is alleen niet zo zichtbaar...
Gelukkig maar!quote:Op zondag 21 maart 2021 18:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Maar gelukkig hoeft iedereen van boven de 70 zich niet druk te maken over wie de rekening betaalt, dat scheelt.
Ik had het niet alleen over economische gevolgen. Ik vrees ook voor het verenigingsleven in Nederland. Dat had het al jaren lastig. Maar een jaar dicht doet iets met de binding tussen club en leden.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, die steunregelingen die als een WW-camouflage werken onttrekken een hoop aan het zicht. Aan kleine bedrijvigheid gaat er heel veel omvallen en dan volgt een domino-effect aan leveranciers, verhuurders en noem het hele circus maar op. En dan krijg je nog de langetermijngevolgen van alle uitgestelde zorg, het gebrek aan lichaamsbeweging, de mentale gevolgen van gebrek aan contact, angst, onzekerheid etc. en de gevolgen in de komende jaren van (ruim) een jaar onvoldoende onderwijs aan een hele generatie en je weet dat het wel of niet openen van de terrassen een van onze minste problemen zijn.
Maar gelukkig hoeft iedereen van boven de 70 zich niet druk te maken over wie de rekening betaalt, dat scheelt.
Corona uber alles.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:36 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik had het niet alleen over economische gevolgen. Ik vrees ook voor het verenigingsleven in Nederland. Dat had het al jaren lastig. Maar een jaar dicht doet iets met de binding tussen club en leden.
Hetzelfde geldt voor allerhande wat minder formele verbanden tussen mensen. Er is al een hele hoop kapot.
Ik vind het vooral exemplarisch voor onze maatschappij.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het houdt een keer op met het aanpassingsvermogen van mensen. Het telt allemaal op. Ik vind dit echt een beetje simplistisch.
Ja dat is waar ook, heel veel mensen halen door de weeks koffie of cappuccino op bij Bakker Bart en drinken buiten op het bankje, kan best wel.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:11 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Wat maakt de terrassen uiteindelijk uit, straks schijnt de zon en haalt iedereen gewoon zijn koffie/bier/ijs af en gaat op de stoep/bankje/in het park zitten.
Zuur voor de horeca zonder afhaal uiteindelijk maar verder.
Ik vind de presumptie dat je kinderen gedrag niet kan veranderen niet juist. Natuurlijk is het niet makkelijk, en zal je vaak moeten herhalen, maar zo krijg je het echt wel bijgebracht.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:34 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Nee.
Jouw theorie is op zich best te begrijpen, in de praktijk volkomen kansloos.
Beetje hetzelfde als die kansloze instructies op rijksoverheid over juichen bij het kijken van voetbalwedstrijden etc. Je weet wel, met klappertjes.
Ja, zeker. Ik zit in de organisatie van een kindervakantiedorp, en we hebben al jaren een fanatieke, vaste groep vrijwilligers. Maar als het dit jaar voor het tweede jaar op rij verboden wordt om het evenement te organiseren, dan vrees ik wel voor de continuïteit in die groep. Idem voor de vereniging waar ik vrijwilligerswerk doe: ledenwerving ligt al een jaar stil. Er zeggen mensen/kinderen op omdat we nauwelijks iets kunnen bieden op dit moment, en er meldt zich niemand aan.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:36 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik had het niet alleen over economische gevolgen. Ik vrees ook voor het verenigingsleven in Nederland. Dat had het al jaren lastig. Maar een jaar dicht doet iets met de binding tussen club en leden.
Hetzelfde geldt voor allerhande wat minder formele verbanden tussen mensen. Er is al een hele hoop kapot.
Mwoah, corona is voor mij geen issue geweest voor mijn keuze.quote:Op zondag 21 maart 2021 18:26 schreef capricia het volgende:
[..]
Alles is een keuze.
En je ziet waarvoor NL gestemd heeft. Voor dit beleid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |