Die premies lopen er ook aardig uit.quote:Puts DEC geschreven op AH (25), Signify (25), LEG Immobilien (50), BESI (38)
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Waarom die recessie eigenlijk, full employment.. inflatie gaat zakken... Rente stijgingen zullen dus ook wel weer ophouden... En als de rente weer zakt gaat alles weer omhoog op de financiële markten.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:17 schreef MisChrartin het volgende:
Klein plukje Shell verkocht net boven de 28.
Gemiddelde aankoopkoers lag rond de 13,50.
Ik verwacht dat Shell op korte termijn veel winst blijft maken, maar op langere termijn verwacht in een recessie en daarmee minder vraag naar energie.
Dus langere termijn (2-3 jaar) verwacht ik wat lagere prijzen voor shell.
			
			
			
			Ik verwacht wel dat er een recessie komt, de eerste bedrijven vallen nu al om door de gestegen energieprijzen en de eerste winter moet nog komen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:25 schreef ludovico het volgende:
[..]
Waarom die recessie eigenlijk, full employment.. inflatie gaat zakken... Rente stijgingen zullen dus ook wel weer ophouden... En als de rente weer zakt gaat alles weer omhoog op de financiële markten.
En als er wel inflatie blijft en de rente gaat omhoog, gaat het allemaal wel minder in reele termen allicht maar nominaal dan toch goed om iig niet in spaargeld te zitten.
			
			
			
			Kan me er wel een beetje in vinden dat er wat pijn voor de deur staat eigenlijk, maar 2-3 jaar is mij dan te lang, dan zou ik eerder zeggen: Na de winter periode maar weer instappen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:36 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
Ik verwacht wel dat er een recessie komt, de eerste bedrijven vallen nu al om door de gestegen energieprijzen en de eerste winter moet nog komen.
Ik laat het niet langdurig als cash staan, of ik koop Shell terug op een lagere koers of ik koop een steady IT bedrijf zoals microsoft.
			
			
			
			
			
			
			
			https://www.iex.nl/Nieuws/759717/Pfizer-verhoogt-outlook.aspxquote:Op zondag 30 oktober 2022 10:02 schreef blomke het volgende:
Eergisteren Schlumberger eruit met >10% winst, daarvoor Pfizer in de plaats. Komen begin nov. met dividend
			
			
			
			
			
			
			
			`quote:
			
			
			
			Enlighten me...quote:Op zaterdag 5 november 2022 09:23 schreef nostra het volgende:
[..]
`
Ja, die worden ook erg interessant.
			
			
			
			Op dit prijsniveau. Het is een prachtig bedrijf en de overwaardering is er wel redelijk uitgelopen.quote:
			
			
			
			Eh, heb ik op Wall Street gekocht. Alle transactie sop Wall Street zijn tot dusver goed uitgepakt. Was ik maar eerder op Wall Street gegaan en weg van het Damrak.quote:Op zaterdag 5 november 2022 11:08 schreef nostra het volgende:
En ik heb een zwak voor Nederlandse kwaliteit, maar dat zou niet mee mogen wegen.
			
			
			
			Je weet dat het aandeel dan ook zakt met hetzelfde percentage?quote:Op zondag 30 oktober 2022 10:02 schreef blomke het volgende:
Eergisteren Schlumberger eruit met >10% winst, daarvoor Pfizer in de plaats. Komen begin nov. met dividend
			
			
			
			quote:Op zaterdag 5 november 2022 22:52 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Je weet dat het aandeel dan ook zakt met hetzelfde percentage?.
			
			
			
			Op Wall Street genoteerd staan of niet maakt je niet meer of minder een Nederlands bedrijf.quote:Op zaterdag 5 november 2022 11:09 schreef blomke het volgende:
Eh, heb ik op Wall Street gekocht. Alle transactie sop Wall Street zijn tot dusver goed uitgepakt. Was ik maar eerder op Wall Street gegaan en weg van het Damrak.
			
			
			
			quote:Op zondag 6 november 2022 09:16 schreef nostra het volgende:
[..]
Op Wall Street genoteerd staan of niet maakt je niet meer of minder een Nederlands bedrijf.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |