quote:NPO 1: 17 maart 20:35 - 01:05
Rob Trip presenteert de verkiezingsavond van de NOS. Hij krijgt versterking van Malou Petter, die het grote uitslagenscherm bedient. Verder in de studio: volop duiders en de Haagse verslaggevers van de NOS.
Drie dagen lang mocht Nederland naar de stembus en nu is het eindelijk tijd voor de verkiezingsuitslag. Vanuit de studio in Hilversum presenteert Rob Trip Nederland kiest: De uitslagen. De hele avond druppelen de resultaten binnen en Malou Petter heeft ditmaal de eer om het grote scherm te bedienen waarop die overzichtelijk in beeld komen.
Arjan Noorlander
In de studio zijn deskundigen aanwezig, zoals politicoloog Carolien van Ham en electoraal geograaf Josse de Voogd. Verder reageren diverse Haagse kopstukken op de uitslagen en zijn politiek verslaggevers Ron Fresen, Marleen de Rooy en Arjan Noorlander present om de ontwikkelingen te duiden. Omdat het wel eens een latertje zou kunnen worden, is er morgenochtend ook nog volop aandacht voor de uitslagen in extra uitzendingen.
quote:Als de uitslag in een gemeente bekend is krijgt die gemeente op de kaart de kleur van de grootste partij.
Via het menu is de landelijke uitslag te bekijken, in percentage en in verwachte aantal zetels. In de coalitiebouwer kun je kijken met welke combinatie een meerderheid haalbaar is in de Tweede Kamer.
Paarsgepunte pluslans om Nederlanders nog eens een paar jaar flink uit te wonen.quote:
Kennelijk een hoop linkse stemmers toch voor D66 gestemd. Kaag's kutje is dan toch wat lekkerder dan die van Jesse en de Lili's.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:44 schreef Jojoke het volgende:
CDA heeft weliswaar verloren, maar het verlies op links is helemaal tragisch. Mij lijkt VVD-D66-CDA het meest logisch. Als er een vierde partij nodig is dan zal D66 graag een progressieve partij erbij hebben. Ik denk ze misschien zusterpartij Volt kunnen overhalen om in het kabinet te stappen. Ik denk dat Volt zelf geen kabinetsleden kan leveren, dus gedoogsteun lijkt logischer.
Ja. Felicitaties voor forum zijn op hun plaats.quote:
Malou Petter, ik kijk wel uit, wil geen snedige column van Youp voor mijn flikker.quote:
Van Rossem.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:47 schreef Nober het volgende:
[..]
Kennelijk een hoop linkse stemmers toch voor D66 gestemd. Kaag's kutje is dan toch wat lekkerder dan die van Jesse en de Lili's.
Mark mag de klus afmakenquote:
Ok, gefeliciteerd! 🥳quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:47 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Felicitaties voor forum zijn op hun plaats.
haha, weggegooide stem op code oranjequote:Op woensdag 17 maart 2021 21:48 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb gewoon een nachtmerrie en word straks op woensdagochtend wakker.
Ze stonden ooit op 28 in de peilingen. Ik zou het als een nederlaag beschouwen.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:47 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Felicitaties zijn op hun plaats.
Groundhog Dayquote:Op woensdag 17 maart 2021 21:48 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb gewoon een nachtmerrie en word straks op woensdagochtend wakker.
Marginaal clubje.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:48 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
haha, weggegooide stem op code oranje
Stemmen op een partij die de drempel niet haalt maken het waarschijnlijker dat één van de kleinere partijen één van de restzetels krijgt.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:48 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
haha, weggegooide stem op code oranje
Ik vind de groei van het FvD erg verdacht. Fraude, wat ik je brom.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:45 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dit zijn dan ook de meest onbetrouwbare verkiezingen in de Nederlandse geschiedenis omdat Ollongren de regels heeft aangepast en allemaal richting minder betrouwbaarheid. Dat is een feit waar we niet omheen kunnen.
De enorme plotselinge groei van de meest uitgesproken EU-partijen is heel bijzonder. We zitten al jaren met de EU, die maakt een potje van corona en de vaccinatie en steelt nog maar eens uit onze pensioenpotten, en dan komt daar uit het niets ineens enorme steun voor bij?
Daar mag je best verbaasd over zijn. Als de EU nou iets heel goeds (haha) had gedaan de afgelopen week....
Geen enkele stem is weggegooidquote:Op woensdag 17 maart 2021 21:48 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
haha, weggegooide stem op code oranje
dit ja. maarja, alle weggegooide rechtse stemmen zijn goede stemmenquote:
4 jaar lang gezelligheid en debiele debatten.quote:
quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind de groei van het FvD erg verdacht. Fraude, wat ik je brom.
Waarom?quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:48 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb gewoon een nachtmerrie en word straks op woensdagochtend wakker.
Veel mensen in mijn omgeving die de coronamaatregelen spuugzat zijn.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind de groei van het FvD erg verdacht. Fraude, wat ik je brom.
Denk ging 4 jaar geleden op het laatst ook ineens van 2 naar 3 toch?quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wel lekker dat Klaver klappen krijgt en DENK een zetel verliest.
D66
Grootste teleurstelling van deze verkiezingenquote:
Ik wijs u op post #28quote:
je blijft gewoon een week onder de dekens, of doel je op donderdagochtend.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:48 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb gewoon een nachtmerrie en word straks op woensdagochtend wakker.
Dat is eerder het geval bij D66.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:50 schreef Mikeytt het volgende:
Zullen we roepen dat FvD fraude heeft gepleegd?
Ik voorspelde gisteren al ergens veel stiekeme FvD-stemmers die dat in het openbaar niet zullen zeggen. Goed gegokt, denk ik.quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind de groei van het FvD erg verdacht. Fraude, wat ik je brom.
Goed nadenken. Ik zit met Boris Johnson en de conservatives incl. brexit sinds emigratiequote:Op woensdag 17 maart 2021 21:50 schreef PzKpfw het volgende:
Zal me zo langzamerhand maar eens gaan oriënteren op emigratie over een aantal jaren. Het gaat echt de verkeerde kant op in dit land.
quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:51 schreef timmmmm het volgende:
Zou Baudet wel gewoon de sleutel hebben van het partijkantoor
Even zappen naar Jinek voor FvD +1quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:51 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Hier kijken we kwaliteit op npo1
Jammer dat het in zo'n pauperstad staat.quote:
Jeetje, ik vond jou altijd een van de betere users op FOK. Wat is er gebeurd met je?quote:Op woensdag 17 maart 2021 21:45 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dit zijn dan ook de meest onbetrouwbare verkiezingen in de Nederlandse geschiedenis omdat Ollongren de regels heeft aangepast en allemaal richting minder betrouwbaarheid. Dat is een feit waar we niet omheen kunnen.
De enorme plotselinge groei van de meest uitgesproken EU-partijen is heel bijzonder. We zitten al jaren met de EU, die maakt een potje van corona en de vaccinatie en steelt nog maar eens uit onze pensioenpotten, en dan komt daar uit het niets ineens enorme steun voor bij?
Daar mag je best verbaasd over zijn. Als de EU nou iets heel goeds (haha) had gedaan de afgelopen week....
too slow Hermanquote:Op woensdag 17 maart 2021 21:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hopelijk heeft Baudet wel de sleutel van de deur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |