Groot gelijkquote:Op maandag 15 maart 2021 15:50 schreef sigme het volgende:
En de boel is nu definitief getotaalchrashed
Ik ga m'n fiets aanslingeren en door het ruisende bos met fluitende vogels, kabbelende beek en voelbare wind door de werkelijke wereld naar mijn wereldse lief fietsen.
Betere plannenquote:Op maandag 15 maart 2021 15:50 schreef sigme het volgende:
En de boel is nu definitief getotaalchrashed
Ik ga m'n fiets aanslingeren en door het ruisende bos met fluitende vogels, kabbelende beek en voelbare wind door de werkelijke wereld naar mijn wereldse lief fietsen.
Ik maak best vaak groentesoep en daar gaat altijd wel een stuk van een knolselder in.quote:
Ik meestal ook. Maar ik heb dit niet uitgezocht, maak het alleen. Als het niet lekker is schuif ik het zo achter de computer en neem later wel een boterhamquote:
Mijn moeder heeft dus gisteren om 15:00 het Reveille staan blazen op trompet middenin haar slaperige woonwijk.quote:Op maandag 15 maart 2021 14:23 schreef Candaasje het volgende:
[..]
hebben ze de klokken nog geluid bij jou in de buurt? Ik las dat veel kerken gisteren om 15 uur ook meededen met het Klimaatalarm
Zuurkool? Klopt ook met het weer.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:31 schreef Lonaa het volgende:
Oh ja ik moest nog even bedenken wat we woensdag eten. Er komt iemand mee eten. Geen vis in ieder geval en ik wil er op het moment zelf niet heel druk mee zijn want ik zit liever gewoon ook biertjes te drinken.
Misschien een stoofpot? Rendang ofzo.Of misschien wrap-buffetje. Met allerlei ingredienten op tafel
Ik had alles in huis voor rendang van jackfruit, alleen is de kokosmelk verdwenen. Weet toch zeker toen ik een paar weken geleden de kast opgeruimd heb, er een blik stond.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:31 schreef Lonaa het volgende:
Oh ja ik moest nog even bedenken wat we woensdag eten. Er komt iemand mee eten. Geen vis in ieder geval en ik wil er op het moment zelf niet heel druk mee zijn want ik zit liever gewoon ook biertjes te drinken.
Misschien een stoofpot? Rendang ofzo.Of misschien wrap-buffetje. Met allerlei ingredienten op tafel
Heb ik overwogen en staat sowieso op de shortlist deze week. Denk morgen want heb nog in de vriezer en ga om 16:00 nare workout doen. Dan daarna zuurkool met spek bunkeren zie ik wel zittenquote:
Had jij nou een Mirena of een Kyleena genomen?quote:Op maandag 15 maart 2021 16:59 schreef Candaasje het volgende:
Huuuuuh, zuurkool.
Goed, nuttige bijdrage.![]()
Ik ben in lamlendige moppermodus. Ik ben verdomme al 3 dagen langer dan pre-spiraaltijdperk ongesteld, inclusief moeilijk zeurende buik en zere onderrug.Nu kan het even duren voordat alles geregeld en afgesteld is, maar ik word er op dit moment een tikje chagrijnig van.
Het voordeel: ik kon de eerste dag wel overeind blijven, zolang ik een beetje rustig aan deed. Wel lelijke steken down under, maar niet meer 'ikmoetnuliggenanderskotsikdevloervol' . Dat is dus wel een win.
Kyleena.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:01 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Had jij nou een Mirena of een Kyleena genomen?
En![]()
Hopelijk morgen voorbij, en in de toekomst veel minder.
Jaren '70 schaamhaar op je voetenquote:Op maandag 15 maart 2021 17:13 schreef Candaasje het volgende:
Ondertussen:
https://www.veggiereporte(...)mPZB3AbOETuQAvmlP2DE
Ik dacht dat ik de gewone Uggs al niet om aan te gluren vond, maar zouden mensen hier echt op gaan lopen?
Ik had een throwbackje van je post.quote:Op maandag 15 maart 2021 14:47 schreef sigme het volgende:
Ik ga zometeen naar een digitale voorjaarsborrel in een digitale stad. Ik voel me opeens 20 jaar teruggeworpen in de tijd.
Ik nam gewoon de hoogste provinciaalquote:Op maandag 15 maart 2021 18:04 schreef vlindertje89 het volgende:
nu nog een persoon binnen de partij
Sowieso een vrouwquote:Op maandag 15 maart 2021 18:04 schreef vlindertje89 het volgende:
Wat lelijk die Uggs![]()
Ik had een lekker dagje. Vanmorgen om 8u al m'n ommetje gemaakt, 8.30-13.00 goed aan het strepen geweest op m'n to do lijst, toen gesport met lesje grit strength. Daarna een uur of twee in bad gelegen, in totaal uur gewandeld naar het winkelcentrum en terug (en broodje haring gegeten op de terugwegen gestoomde makreel en gerookte zalm meegenomen voor op m'n crackers met de lunch komende dagen, en spareribs voor morgenavond).
Alleen ik moet dus zo wel nog 'even' de rest van m'n to do's van vandaag afvinken. Maar het was t wel waard
Tevens partij gekozen waar ik op ga stemmen, nu nog een persoon binnen de partij.
Dat zeker inderdaad. Maar ook daar zijn er behoorlijk wat van. Het liefst een vrouw-van-kleur-met-beta-achtergrond maar die zit er niet tussen. Wel drie vrouwen met beta achtergrond, dus denk dat ik de hoogste op de lijst van die drie ga stemmen.quote:
Sterkte.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:04 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Kyleena.
Nu was ik op die eerste belabberde bijna-kotsdag na (en wat dagen extreme labielheid ervoor) de laatste jaren wel gezegend met een ongesteldheid van welgeteld 1 dag. En 2-3 dagen erna hooguit 5 druppels bloedverlies maar geen krampen, dus dat merkte ik eigenlijk niet. Elke verandering is dus al snel matig.
Maar goed, hopelijk wordt het gewoon weer snel beter.
Ik stem al jaren op Renskequote:Op maandag 15 maart 2021 18:48 schreef borisz het volgende:
Breder Stemadvies:
GL: 17. Nevin Özütok
SP: 2. Renske Leijten
D66. 34. Meryem Cimen
CU: 10. Frank Visser
VVD: 47. Simone Richardson
PVDA: 5. Kati Piri
Splinter: 1. Femke Merel van Kooten-Arissen
Auwwwww🙈🙈quote:Op maandag 15 maart 2021 17:13 schreef Candaasje het volgende:
Ondertussen:
https://www.veggiereporte(...)mPZB3AbOETuQAvmlP2DE
Ik dacht dat ik de gewone Uggs al niet om aan te gluren vond, maar zouden mensen hier echt op gaan lopen?
Wij kregen vanmiddag een paar vrienden op bezoek en die kwamen precies met de lunch. Kon ik mooi wat van die curry kwijtquote:Op maandag 15 maart 2021 19:13 schreef Myraela het volgende:
Ik at nog een restje van het Indiaas van gister. Ik heb voor de hele week gewoon makkelijke maaltijden in huis.Toch wel handig gewoon eens in de zoveel tijd ene hoop voor de vriezer koken.
quote:Op maandag 15 maart 2021 19:18 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Wij kregen vanmiddag een paar vrienden op bezoek en die kwamen precies met de lunch. Kon ik mooi wat van die curry kwijt
Waarom deze mensen? (en ik vermoed dat er geen minilot motief a la 'ik kan het er wel op' achter zit)quote:Op maandag 15 maart 2021 18:48 schreef borisz het volgende:
Breder Stemadvies:
GL: 17. Nevin Özütok
SP: 2. Renske Leijten
D66. 34. Meryem Cimen
CU: 10. Frank Visser
VVD: 47. Simone Richardson
PVDA: 5. Kati Piri
Splinter: 1. Femke Merel van Kooten-Arissen
Wat maakt het Hongaars?quote:
Paprika poeder, dille en zure room.quote:Op maandag 15 maart 2021 19:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Waarom deze mensen? (en ik vermoed dat er geen minilot motief a la 'ik kan het er wel op' achter zit)
[..]
Wat maakt het Hongaars?
Mag toch maar 1 persoon per keer op bezoek?quote:Op maandag 15 maart 2021 19:18 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Wij kregen vanmiddag een paar vrienden op bezoek en die kwamen precies met de lunch. Kon ik mooi wat van die curry kwijt
Klopt en ik had er 2quote:Op maandag 15 maart 2021 20:10 schreef Blues het volgende:
[..]
Mag toch maar 1 persoon per keer op bezoek?
GL. GOed Kamerlid. Özütok staat veel te laag op de lijst. En het tegenovergestelde van Bouchallikht zullen we maar zeggenquote:
Ik had pleur-in-pan linzensoep met ui, knoflook, verse gember, chilivlokken, kerrie, groentebouillon, rode linzen, een blik tomaten en wat tomatenpuree. Dat alles in de hoeveelheden die me zo uitkwamen en die in de pan pasten.quote:Op maandag 15 maart 2021 20:21 schreef Candaasje het volgende:
Wij hadden nog een restje linzensoep (wat had jij voor linzensoep @:Tele6 ? Wij deze: https://www.degroenemeisj(...)nsoep-met-kokosmelk/ ) en nog een restje... ja goeie, wat was het.... kommetje met o.a. tuinerwtjes, tomaten, uitje, paprikaatje, champignon, saffraan en wat stukjes nori.![]()
En nu de brownies van Dr. Oetker () in de oven gegooid. Hopelijk smaken die beter dan de kwarktaart, dat was echt geen succes
(zelfgemaakt kan je die vegan ook nog heel smakelijk krijgen. Hierbij brak alleen het glazuur al van je tanden als je aan de dichte verpakking snuffelde. )
Femke Merel van Kooten? Diegene die zeg maar met zetels ervandoor gaat en van partij naar partij hopt? Daar zou ik nevernooit op stemmen, ook al sluit haar programma nog behoorlijk bij mijn voorkeuren aan.quote:Op maandag 15 maart 2021 20:25 schreef borisz het volgende:
[..]
GL. GOed Kamerlid. Özütok staat veel te laag op de lijst. En het tegenovergestelde van Bouchallikht zullen we maar zeggen.
SP, CU, D66 = Haarlem. Bovendien Leijten spreekt voor zich. Visser is een goed raadslid en houdt van het OV. Cimen ga ik op stemmen. Ook raadslid in Haarlem
Kati Piri vind ik het grootste talent bij de PVDA, zit nu in de EP-fractie.
FMvanKooten heeft als eenling in de Kamer ook goed werk geleverd.
VVD was even zoeken... Maar daar kies ik voor iemand die ik één keer zakelijk ben tegengekomen en dat was een goed gesprek. Ze heeft een sportieve achtergrond en waar ze bij de VVD bijna alle assistenten op de lijst hebben gezet komt zij van buiten.
Tot zover
We hebben meer zelfstandig denkende kamerleden nodig ipv klapvee. En ja dat met Henkie was niet handig.quote:Op maandag 15 maart 2021 20:27 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Femke Merel van Kooten? Diegene die zeg maar met zetels ervandoor gaat en van partij naar partij hopt? Daar zou ik nevernooit op stemmen, ook al sluit haar programma nog behoorlijk bij mijn voorkeuren aan.
Jup.quote:Op maandag 15 maart 2021 20:39 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Die is volgens mij nog erger dan Henk Krol qua partijen
Ik ben niet tegen zelfstandig denken, maar de manier waarop vond ik niet zo fris. En dat ze dan nog blijft hoppen ook tussen andere partijen, zou voor mij reden genoeg zijn niet voor haar te kiezen.quote:Op maandag 15 maart 2021 20:40 schreef borisz het volgende:
[..]
We hebben meer zelfstandig denkende kamerleden nodig ipv klapvee. En ja dat met Henkie was niet handig.
Ouwehand mag ook op de advieslijst trouwens. Echter zolang de zevendedagsadventisten het nog voor het zeggen hebben bij de Dieren zal ik nooit op ze stemmen.
Andersom zal hij vast denken dat Wim Kok en Els Borst nog levenquote:Op maandag 15 maart 2021 20:42 schreef Candaasje het volgende:
Arme Krol trouwens, waarvan velen nog denken dat 'ie nog bij 50Plus hoort
Ik vind Els Borst hier noemen wel wat cru. Iedereen weet dat die helaas is overleden.quote:Op maandag 15 maart 2021 21:18 schreef derLudolf het volgende:
Andersom zal hij vast denken dat Wim Kok en Els Borst nog leven
Ik wist tot die post oprecht niet dat Wim Kok niet meer leefde, maar dat Els Borst is vermoord wist ik zelfs. Beetje cru idd om haar te noemen.quote:Op maandag 15 maart 2021 21:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind Els Borst hier noemen wel wat cru. Iedereen weet dat die helaas is overleden.
Als vrouw ‘mocht’ / ‘kon’ zij geen voorzitter zijn van de Gezondheidsraad ondanks alle goede referenties als directeur van AZU.quote:Op maandag 15 maart 2021 21:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind Els Borst hier noemen wel wat cru. Iedereen weet dat die helaas is overleden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat maakt Henk niet uit, die zou d'r gewoon feliciteren op FB of Twitterquote:Op maandag 15 maart 2021 21:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind Els Borst hier noemen wel wat cru. Iedereen weet dat die helaas is overleden.
Dat dusquote:Op maandag 15 maart 2021 22:03 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat maakt Henk niet uit, die zou d'r gewoon feliciteren op FB of Twitter
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 15 maart 2021 23:50 schreef Aure het volgende:
Ja hoi ik wilde jullie even voorstellen aanOh, wat leuk! Gefeliciteerd. Alles goed gegaan? Vast welSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
We have far more in common than that which devides us..
quote:Op maandag 15 maart 2021 23:50 schreef Aure het volgende:
Ja hoi ik wilde jullie even voorstellen aanOh kijk nou, een baby! Wat goedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gefeliciteerd jullie
Spoilers!
Ja, het is gewoon wel echt niet mijn favoriete hobby, maar ik doe het nog. En hij ookquote:Op maandag 15 maart 2021 23:54 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oh, wat leuk! Gefeliciteerd. Alles goed gegaan? Vast wel![]()
![]()
Godzijdank hoeft het maar 1x (per kind). Gefeliciteerd met de nulde verjaardag van Oquote:Op maandag 15 maart 2021 23:58 schreef Aure het volgende:
Ja, het is gewoon wel echt niet mijn favoriete hobby, maar ik doe het nog. En hij ook
Dus om lekker eten te krijgen moet je ook naar de muziekvereniging luisteren. Keuzes keuzesquote:Op maandag 15 maart 2021 23:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
Hallo. Alles was prima op het stembureau. Het liep lekker door maar de laatste uren was het bizar rustig. En we hadden het koud door de ventilatie. Zo koud en rustig dat we met zijn allen Snollebollekes stembureaugymnastiek zijn gaan doen. Dus Links, Rechts zit nog steeds in mijn hoofd ondanks dat we net Lubach hebben gezien.
Gegeten: kop kerriekokossoep en net een halve spinazie-feta-pizza met een halve appelflap.
Normaal wordt er op dit stembureau daadwerkelijk gekookt voor de stembureauleden. Ik overwoog even om me volgende keer voor dit bureau op te geven maar de muziekvereniging oefent op woensdagen in dit zalencentrum. Dan zit ik liever de hele woensdagmiddag naar de bingo in het verzorgingshuis te luisteren
Het was maar 10 minuutjes tegen de wind in, viel reuze mee. Ik heb vooral gewandeld zaterdag. Dat hield ik conditioneel wel vol, maar blijkbaar was mijn lichaam niet meer zo gewend aan land lopen. Dus nadien overal pijntjesquote:Op dinsdag 16 maart 2021 00:06 schreef AnneX het volgende:
@:Isabeau Heb jij de teamleider nou al eens gesproken?
Wanneer denk je zelf weer aan het werk te kunnen? Gaat het goed met opbouwen van conditie? Zaterdag ging je fietsen met storm!
Nee, dat vond mijn teamleidster te druk. En het is overdag net zo'n drukte als bij Blues op het werk met mensen die in en uit lopen, veel te dicht bij je komen etc etc. Dus ook qua corona vond ze het niet verantwoord.quote:Op dinsdag 16 maart 2021 00:12 schreef AnneX het volgende:
Als je er maar vertrouwen in hebt, komt het goed.
Heb je ook al dagdiensten gedraaid dan?
quote:Op maandag 15 maart 2021 23:50 schreef Aure het volgende:
Ja hoi ik wilde jullie even voorstellen aanGefeliciteerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kranplätze müssen verdichtet sein
Gisteren hoorde ik op de radio dat het erg rustig was met stemmen, dat er op Utrecht CS nog maar een tiental mensen had gestemd.quote:Op dinsdag 16 maart 2021 00:03 schreef AnneX het volgende:
De ouwechies en mensen met beperkingen komen de deur niet meer uit als het donker is, vermoed ik zo.
quote:Op maandag 15 maart 2021 23:50 schreef Aure het volgende:
Ja hoi ik wilde jullie even voorstellen aanGefeliciteerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"We need to learn to set our course by the stars, not by the light of every passing ship." - Omar N. Bradley
quote:Op maandag 15 maart 2021 23:50 schreef Aure het volgende:
Ja hoi ik wilde jullie even voorstellen aanBeebjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die ook nog eens luisterde en zich op tijd meldde. Felies!
Hoe is het met jou?Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op maandag 15 maart 2021 23:50 schreef Aure het volgende:
Ja hoi ik wilde jullie even voorstellen aanGefeliciteerd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Gaat wel goed hoor, maar fysiek wel een stuk slechter aan toe dan bij de eerstequote:Op dinsdag 16 maart 2021 07:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
BeebjeDie ook nog eens luisterde en zich op tijd meldde. Felies!
Hoe is het met jou?
Ik zie nu twee verpleegsters die een baby uit de lucht plukken voor mequote:Op dinsdag 16 maart 2021 07:30 schreef Aure het volgende:
[..]
Gaat wel goed hoor, maar fysiek wel een stuk slechter aan toe dan bij de eerstemaar op een gegeven moment ging het allemaal ook heel snel en ik had natuurlijk al bekkenpijn, dus dat is nu gewoon maximaal kut
Maar verder voel ik mij wel gewoon prima. Heb zelfs een klein beetje kunnen slapen vannacht, ondanks alle adrenaline. Otis (Foknaam) moet ook nog een beetje bijkomen van alles, die is in een minuut de wereld in gelanceerd toen ik eindelijk mocht persen
quote:Op maandag 15 maart 2021 23:50 schreef Aure het volgende:
Ja hoi ik wilde jullie even voorstellen aanGefeliciteerd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
quote:
Ha wat leukquote:Op dinsdag 16 maart 2021 07:59 schreef Clubsoda het volgende:
[..]Een van mijn neefjes heet zo. En zijn broertje heet ook bijna net zo als Aure's oudste (e=iu) bedenk ik nu, dus het is een beproefde combi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |