Zeum.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:02 schreef Zipportal het volgende:
Mensen die zeuven zeggen heb ik een pittige mening over.
Enige manier om hier vanaf te komen is om er massaal geen gehoor aan te geven. Maar dat gebeurd niet. Dat weten ze.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:02 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik ben van mening dat de avondklok (waarvan ik tevens van mening ben dat deze vernietigd moet worden) er niet is gekomen met het oog op het bestrijden van het virus, maar zodat er op een later tijdstip politiek opportunisme mee kon worden bedreven. Wat nu ook overduidelijk gebeurt. Ach, willen de burgertjes weer naar school? Tsja maar dan moet de klok toch echt blijven. Wisselgeld, machtsmiddel, ditdat.
Inderdaad, iemand die Rutte wel klemlult... hij begint nu zelfs laconiek te doen over de avondklok. Jammer dat dit niet uitgezonden wordt en dat maar weinig mensen dit meekrijgen.quote:
ik zie jou niet protesterenquote:Op maandag 8 maart 2021 19:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Op het moment dat ik die prik heb als allerlaatste groep in Nederland, dan hebben alle kwetsbaren allang bescherming en mag alles open. Als alles dan niet open is, dan gaan er echt protesten uitbreken
Voorts ben ook ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Vond ik nog reuze meevallen, had ik meer verwacht. Ook qua maatregelen e.d, hoewel het geen toeval is dat ze nu wel specifieke perspectieven schetsen.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:03 schreef capricia het volgende:
Vonden jullie dit een verkiezings-persconferentie?
Ik kom uit Utereg. Daar is het zeuven. Als onderscheid tot de negen.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:02 schreef Zipportal het volgende:
Mensen die zeuven zeggen heb ik een pittige mening over.
1e vraag: Nee, totaal niet eigenlijk.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:03 schreef capricia het volgende:
Vonden jullie dit een verkiezings-persconferentie?
Of heb je ook het gevoel dat de wal het schip aan het keren is?
Rutte: 'Het is volstrekt duidelijk dat we de lockdown in deze vorm niet veel langer vol gaan houden.'
Of zoiets.
Op Twitter wordt die oorlog wel gevoerd.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:04 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vond ik nog reuze meevallen, had ik meer verwacht. Ook qua maatregelen e.d, hoewel het geen toeval is dat ze nu wel specifieke perspectieven schetsen.
Doemdenker.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:04 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Terras mogelijk open op 31 maart, niet zeker, dus gaat niet gebeuren.
Wij tennissers zijn privilegedquote:Op maandag 8 maart 2021 19:56 schreef Lenny_Leonard het volgende:
RutteGod. Ik mag weer dubbelen
Beter gaat de kantine ook snel weer open
Omdat ik het toch wel iets vind dat ze dat al een jaar roepen, en nu ineens dit. OMT leden en andere experts roepen ook steeds, nog steeds, dat we er dan vanaf kunnen.quote:Op maandag 8 maart 2021 19:58 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Ze hebben geen glazen bol, dus ze moeten een paar slagen om de arm houden.
Waarom meteen die doemscenarios
Ze heeft wel een prettige stem. Zo eens even kijken of ze ASMR doetquote:Op maandag 8 maart 2021 20:05 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ze heeft haar mondkap boven op haar hoofd
Is dit satire?quote:Op maandag 8 maart 2021 20:06 schreef falling_away het volgende:
Ik ben toch wel een beetje bezorgd om die Britse variant.. we staan volgens Rutte toch echt aan de vooravond van die derde golf, pas maar goed op elkaar mensen, hou vol.
Viel mij ook op. Dat deed ze heel goed.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:04 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Inderdaad, iemand die Rutte wel klemlult... hij begint nu zelfs laconiek te doen over de avondklok. Jammer dat dit niet uitgezonden wordt en dat maar weinig mensen dit meekrijgen.
Nog evenquote:Op maandag 8 maart 2021 20:06 schreef falling_away het volgende:
Ik ben toch wel een beetje bezorgd om die Britse variant.. we staan volgens Rutte toch echt aan de vooravond van die derde golf, pas maar goed op elkaar mensen, hou vol.
Genot. Bedanktquote:Op maandag 8 maart 2021 20:00 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Belangrijkste is terrassen per 31 maart open. Rest is bijzaak.
In de zomer zijn er 3 besmettingen en 0 ziekenhuisopnames, dan kun je vast wel weer je ongewenste knuffels uitvoeren.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:05 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Omdat ik het toch wel iets vind dat ze dat al een jaar roepen, en nu ineens dit. OMT leden en andere experts roepen ook steeds, nog steeds, dat we er dan vanaf kunnen.
Maar goed, ik hoor de Jonge later uitliggen uitgebreid dat er zowieso een endemisch moment komt dat het weg kan. En alleen over de tussenfase gaat.
Ik snap niet., met vaccins is er toch niet een overgangsfase? Dat gaat toch vrij sudden dan?
Ja, avondklok eens, die had ik ook niet zo lang verwacht.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:06 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Avondklok zou ook maar twee weken zijn, horeca zou in december ook maar 5 weken dicht gaan
Dat zei ik toen al tegen je Scrummie!!!!!quote:Op maandag 8 maart 2021 20:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, avondklok eens, die had ik ook niet zo lang verwacht.
Maar verder is het logisch dat je iets niet open gooit (waar we op dat moment zaten qua niveau).
quote:Op maandag 8 maart 2021 20:06 schreef falling_away het volgende:
Ik ben toch wel een beetje bezorgd om die Britse variant.. we staan volgens Rutte toch echt aan de vooravond van die derde golf, pas maar goed op elkaar mensen, hou vol.
Zo heet zal die soep ook niet gegeten worden. Op een gegeven moment gooien ze de zooi open met op papier nog die regel maar ik gok de eerste weken nog wel in bijvoorbeeld stadions en theater. En officieel horeca zonder zich er echt heel druk op te handhaven maar gewoon om te zorgen dat je niet massaal een Big Bang krijgt. En dan is het meten en nog eens meten. En uiteindelijk ga je denk ik eerst nog even voor evenementen naar een Max per oppervlakte is die al kleiner is dan 1.5 meter maar nog iets groter dan 15 cm zoals je wel eens hebt.quote:Op maandag 8 maart 2021 19:53 schreef eragon2890 het volgende:
Wacht even, zei Rutte nou dat als iedereen gevaccineerd is dat die 1,5m dan misschien nog steeds blijft gelden? Wat gaan we nou beleven? Wanneer krijgen we dan onze vrijheid terug en weer normaal gezellig vrij spontaan leven ipv opgesloten in deze levende hel?
Ja. Twitter.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:05 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Op Twitter wordt die oorlog wel gevoerd.
Alsof je naast elkaar gaat staan met dubbelen.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:08 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Dat is niet eens zeker en je dubbel partijtje is ook met mitsen en maren, want 1,5m afstand.
quote:Op maandag 8 maart 2021 20:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Twitter.![]()
Heb wel 5.000+ volgers. Maar wat een riool is dat.
forum.fok.nl/POL is allergrootste riool op internetquote:Op maandag 8 maart 2021 20:09 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Twitter.![]()
Heb wel 5.000+ volgers. Maar wat een riool is dat.
Dat is modus operandi hier. Een uitspraak pakken en dan volledige paniekmodus. Niemand corrigeert eragon ook, want dat is helemaal niet wat Rutte zei. Hij zei: Het is nu nog niet bekend of het dan kan. Dat moet dan bekeken worden.quote:Op maandag 8 maart 2021 19:58 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Ze hebben geen glazen bol, dus ze moeten een paar slagen om de arm houden.
Waarom meteen die doemscenarios
na elk punt een low fivequote:Op maandag 8 maart 2021 20:09 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Alsof je naast elkaar gaat staan met dubbelen.
Maar zoals ik al eerder zei, en anderen ook,. die teringregel moet van tafel voor nachtclubs, festivals, bios, horeca etc. Die kunnen risico niet nemen.Ik trouwens ook niet als ik gewoon weet ik veel een picnic wil organiseren of een cosplay meet in een park ofzo.quote:Op maandag 8 maart 2021 19:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Lekker boeiend joh. In de praktijk zal er niets overblijven van die anderhalve meter regel, waar je ook komt. Zelfs nu al niet over het algemeen.
Ze mogen adviseren wat ze willen wat mij betreft, daar hoef je niets mee te doen.
Gaat toch prima zo?quote:Op maandag 8 maart 2021 20:06 schreef falling_away het volgende:
Ik ben toch wel een beetje bezorgd om die Britse variant.. we staan volgens Rutte toch echt aan de vooravond van die derde golf, pas maar goed op elkaar mensen, hou vol.
Ja, de koplamp van de aanstormende intercity met daarin de Britse variant.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:11 schreef quirina het volgende:
Is er al licht aan het einde van de tunnel?
de tunnel is ingestort, tijden vernietiging van de avondklok!quote:Op maandag 8 maart 2021 20:11 schreef quirina het volgende:
Is er al licht aan het einde van de tunnel?
Een ieder heeft zijn eigen lebenstijl natuurlijk.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:06 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Tot juno zit ik meestal toch amper op het terras.
Hello chaps!quote:Op maandag 8 maart 2021 20:12 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Ja, de koplamp van de aanstormende intercity met daarin de Britse variant.
Mind the gapquote:Op maandag 8 maart 2021 20:12 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Ja, de koplamp van de aanstormende intercity met daarin de Britse variant.
Iedereen die wil kan dit gewoon zien, wordt uitgezonden op verschillende kanalen.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:04 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Inderdaad, iemand die Rutte wel klemlult... hij begint nu zelfs laconiek te doen over de avondklok. Jammer dat dit niet uitgezonden wordt en dat maar weinig mensen dit meekrijgen.
Ja uiteraard en ik denk natuurlijk ook niet bij elke maatregel alleen aan mezelf. (zo deed deze opmerking misschien een beetje aan)quote:Op maandag 8 maart 2021 20:12 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Een ieder heeft zijn eigen lebenstijl natuurlijk.
Mijn laatste keer voor corona op terras in de stad was intocht sinterklaas 2019.
Tevens ook de laatste keer dat ik in de binnenstad was terwijl ik gewoon echt naast de binnenstad woon.
Heb me derhalve nooit een schaap gevoeld. Heb nooit spastisch gedaan.
Maar ook ik ben er nu wel klaar mee.
Endemisch kan nog jaren zijn, kan nog tientallen jaren zijn.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:05 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Omdat ik het toch wel iets vind dat ze dat al een jaar roepen, en nu ineens dit. OMT leden en andere experts roepen ook steeds, nog steeds, dat we er dan vanaf kunnen.
Maar goed, ik hoor de Jonge later uitliggen uitgebreid dat er zowieso een endemisch moment komt dat het weg kan. En alleen over de tussenfase gaat.
Ik snap niet., met vaccins is er toch niet een overgangsfase? Dat gaat toch vrij sudden dan?
Ik vind het ook erg verleidelijk om dat te denken. Maar wat zou dan het motief daar voor zijn. Dan kom je al bijna automatisch uit op duistere motieven en complotgelul. Daar weiger ik echt in mee te gaan.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:02 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik ben van mening dat de avondklok (waarvan ik tevens van mening ben dat deze vernietigd moet worden) er niet is gekomen met het oog op het bestrijden van het virus, maar zodat er op een later tijdstip politiek opportunisme mee kon worden bedreven. Wat nu ook overduidelijk gebeurt. Ach, willen de burgertjes weer naar school? Tsja maar dan moet de klok toch echt blijven. Wisselgeld, machtsmiddel, ditdat.
Maar vervolgens roept ie van alles waaruit blijkt dat we dit nog wel maanden moeten volhouden.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:03 schreef capricia het volgende:
Vonden jullie dit een verkiezings-persconferentie?
Of heb je ook het gevoel dat de wal het schip aan het keren is?
Rutte: 'Het is volstrekt duidelijk dat we de lockdown in deze vorm niet veel langer vol gaan houden.'
Of zoiets.
Zo.quote:
Dan hadden ze hem er nu, voor de verkiezingen, vanaf gehaald.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik vind het ook erg verleidelijk om dat te denken. Maar wat zou dan het motief daar voor zijn. Dan kom je al bijna automatisch uit op duistere motieven en complotgelul. Daar weiger ik echt in mee te gaan.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
zoet hout smaakt beterquote:Op maandag 8 maart 2021 20:16 schreef quirina het volgende:
Beetje volk zoethouden met begrip maar.............
Ik heb ergens ook het vermoeden dat dit daarom ook (ten minste een beetje) gedaan is; er staat immers morgen nog een corona-verkiezings-debat op de agenda.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:17 schreef capricia het volgende:
[..]
Dan hadden ze hem er nu, voor de verkiezingen, vanaf gehaald.
En dat is dus niet gedaan.
Ja, de lampen van de volgende tunnel komen al in zicht.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:11 schreef quirina het volgende:
Is er al licht aan het einde van de tunnel?
Laten zien wie er de baas is.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik vind het ook erg verleidelijk om dat te denken. Maar wat zou dan het motief daar voor zijn. Dan kom je al bijna automatisch uit op duistere motieven en complotgelul. Daar weiger ik echt in mee te gaan.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Ik heb dezequote:Op maandag 8 maart 2021 20:14 schreef chratnox het volgende:
[..]
Endemisch kan nog jaren zijn, kan nog tientallen jaren zijn.
@:_serial_ Heb jij toevallig een uitsplitsing van alle positieve tests (cumulatief) per leeftijdsgroep? Om dat horrorscenario van 'eind april liggen de ziekenhuizen overvol' te halen moeten er dus midden april al flinke toestroom zijn, eens kijken of we een beetje kunnen berekenen hoeveel besmettingen dat moeten zijn.
Voor Hugo is het de beste tijd van zn leven, het liefst gaat het voor hem voor altijd door.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:21 schreef Nattekat het volgende:
Zou bijna gaan denken dat Rutte het jammer vindt dat het bijna over is.
Ik woon in de voor sommigen in de ohzo verderfelijke randstad.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:14 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja uiteraard en ik denk natuurlijk ook niet bij elke maatregel alleen aan mezelf. (zo deed deze opmerking misschien een beetje aan)
Ik zeg hier ook altijd dat we gemakkelijk praten hebben. (woon in Friesland waar de rust en ruimte zo te vinden is)
Hugo had het in ieder geval nooit willen missen!quote:Op maandag 8 maart 2021 20:21 schreef Nattekat het volgende:
Zou bijna gaan denken dat Rutte het jammer vindt dat het bijna over is.
Of de 1000euro van Ruttequote:Op maandag 8 maart 2021 20:22 schreef halfway het volgende:
Doet mij denken aan "het zoet" van Balkenende.
Is die overledenquote:Op maandag 8 maart 2021 19:57 schreef Charlies het volgende:
[..]
Mogen/mochten we die grap ook bij jou maken een jaar nadat je moeder is overleden? Idiootm
Ik heb als zorgprofessional gewerkt. Uitzonderlijke situaties, zoals een patint met creutzfeldt jakob, zijn ook echt meest bijzondere en spectaculaire situaties waar ik oprecht van genoot.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:21 schreef Nattekat het volgende:
Zou bijna gaan denken dat Rutte het jammer vindt dat het bijna over is.
VOC mentaliteit van Jansenquote:Op maandag 8 maart 2021 20:22 schreef halfway het volgende:
Doet mij denken aan "het zoet" van Balkenende.
Hugo werkt dan ook niet al een jaar thuis achter een Zoom-schermpje.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:23 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Hugo had het in ieder geval nooit willen missen!
Heb je toevallig een totaal? Hoeveel in de leeftijdsgroep 10-19/20-29 etc sinds de start van de pandemie positief getest zijn. Bijvoorbeeld 20-29 120.000 keer, 10-19 150.000 keer etcquote:Op maandag 8 maart 2021 20:21 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik heb deze
https://rivm.useless.nl/leeftijd.php
Bedoel je dat?
Yep, hij zou het met geen goud hebben willen missen (letterlijk zijn eigen woorden)quote:Op maandag 8 maart 2021 20:22 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Voor Hugo is het de beste tijd van zn leven, het liefst gaat het voor hem voor altijd door.
Nee. We gaan nooit meer knuffelen!quote:Op maandag 8 maart 2021 20:29 schreef eragon2890 het volgende:
Het maakt me niet uit of het nog 4 of 8 maanden duurt, ik MOET gewoon weten dat die 1,5m onzin maar tijdelijk is! Ik wil niet de rest van m'n leven zo leven !
Oh, want die sectoren hadden een keus? Als ze toch open gingen kregen ze een boete van 4000,-. Dat noem ik een maatregel. Is het niet zelfs wettelijk vastgelegd?quote:Op maandag 8 maart 2021 20:29 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
De nieuwe retorische truc.
Draadje even lezen
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Ja. Maar in deze gaat het erom dat een sluiting geen maatregel is. Want de eerste maatregel die wordt afgeschaft is de avondklok.quote:Op maandag 8 maart 2021 20:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh, want die sectoren hadden een keus? Als ze toch open gingen kregen ze een boete van 4000,-. Dat noem ik een maatregel. Is het niet zelfs wettelijk vastgelegd?
Vandaag nog gedaan. Doeiquote:Op maandag 8 maart 2021 20:30 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Nee. We gaan nooit meer knuffelen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |